Γράψου στο Newsletter για να λαμβάνεις πρώτος τους νέους αγώνες, άρθρα και tips για προπονήσεις και νέα για το τρέξιμο

Συλλέγουμε το Email σου ώστε να σου αποστέλνουμε ενημερωτικά newsletter. Παρακάτω μπορείς να δεις τους όρους χρήσης και την πολιτική συλλογής δεδομένων του Running Magazine
Please wait...

Αποτελέσματα : 11ος Μαραθώνιος Μεσσήνης και αγώνες 10 και 3 χιλιομέτρων

Αποτελέσματα 11ος Μαραθώνιος Μεσσήνης : Διαδρομή Μαραθωνίου

Αποτελέσματα Μαραθωνίου Μεσσήνης 10-04-2016
Κατάταξη Αριθμός Επίθετο Όνομα Χρόνος τερματισμού (h:min:sec) καθαρός χρόνος (h:min:sec) πέρασμα 0-21.0975 (h:min:sec) πέρασμα 21.0975-42.195 (h:min:sec) Φύλο κατατ/φύλο έτος γεν. κατηγορία κατατ./κατηγορία Σύλλογος
1 33 ΓΚΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:51:13,25 2:51:12,33 1:22:41,73 1:28:30,60 M 1 1966 50-59 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2 29 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2:56:26,90 2:56:25,11 1:27:55,86 1:28:29,25 M 2 1981 30-39 1 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
3 64 ΚΟΝΟΜΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:57:10,00 2:57:09,46 1:27:52,11 1:29:17,35 M 3 1971 40-49 1 Σ.Δ.Υ.ΠΑΤΡΑΣ
4 79 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:57:39,35 2:57:38,27 1:28:31,57 1:29:06,70 M 4 1965 50-59 2 ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
5 10 ΑΒΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:57:55,80 2:57:54,53 1:29:21,38 1:28:33,15 M 5 1973 40-49 2 ΣΑΦΑΝΣ
6 28 ΓΙΑΝΝΙΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3:02:55,10 3:02:53,30 1:28:00,85 1:34:52,45 M 6 1977 30-39 2 ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
7 47 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:04:39,93 3:04:37,56 1:30:00,28 1:34:37,28 M 7 1964 50-59 3 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
8 92 ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3:06:27,84 3:06:26,91 1:30:56,72 1:35:30,19 M 8 1971 40-49 3 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
9 105 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:10:51,77 3:10:49,87 1:34:00,75 1:36:49,12 M 9 1970 40-49 4 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
10 35 ΓΡΟΣΟΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3:11:21,60 3:11:18,96 1:33:20,01 1:37:58,95 M 10 1971 40-49 5 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
11 8 HORVATH LASZLO 3:11:27,54 3:11:22,73 1:35:22,84 1:35:59,89 M 11 1979 30-39 3 REH HUNGARY
12 108 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3:15:23,30 3:15:22,19 1:34:36,54 1:40:45,65 M 12 1959 50-59 4 DROMEIS.GR
13 73 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 3:15:26,56 3:15:25,11 1:29:06,20 1:46:18,91 M 13 1981 30-39 4 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
14 27 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3:15:42,28 3:15:42,19 1:28:37,56 1:47:04,63 M 14 1990 ΕΩΣ29 1 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
15 20 ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 3:18:57,59 3:18:53,70 1:43:28,76 1:35:24,94 M 15 1979 30-39 5 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ
16 11 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3:19:26,60 3:19:24,47 1:39:10,52 1:40:13,95 M 16 1990 ΕΩΣ29 2 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
17 153 ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3:19:32,31 3:19:26,01 1:42:01,35 1:37:24,66 M 17 1977 30-39 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18 115 ΠΕΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΗΣ 3:20:16,27 3:20:14,16 1:34:20,54 1:45:53,62 M 18 1994 ΕΩΣ29 3 ΤΕΦΑΑ Αθηνών
19 13 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3:25:54,65 3:25:50,60 1:43:08,60 1:42:42,00 M 19 1960 50-59 5 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
20 30 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3:28:21,24 3:28:18,54 1:46:24,95 1:41:53,59 M 20 1990 ΕΩΣ29 4 ROAD RUNNERS BY CHRISTOFOROS MEROUSIS
21 22 ΓΑΛΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 3:28:45,31 3:28:41,68 1:43:09,02 1:45:32,66 M 21 1962 50-59 6 ΣΑΤΡΑΠΙΣΤΑΣ
22 41 ΖΕΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3:29:40,63 3:29:38,43 1:43:55,45 1:45:42,98 M 22 1977 30-39 7 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
23 65 ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3:29:46,28 3:29:42,84 1:42:49,21 1:46:53,63 M 23 1979 30-39 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
24 23 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ 3:34:23,48 3:34:20,31 1:47:09,48 1:47:10,83 M 24 1969 40-49 6 ΣΔΥΠ
25 154 ΑΓΚΟΡΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3:34:54,02 3:34:52,30 1:41:34,93 1:53:17,37 M 25 1978 30-39 9 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
26 123 ΣΑΞΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3:35:21,86 3:35:14,46 1:43:05,25 1:52:09,21 M 26 1973 40-49 7 Ν/Α
27 90 ΜΠΟΣΙΚΑΝΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:35:27,43 3:35:16,13 1:50:52,35 1:44:23,78 M 27 1967 40-49 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28 147 ΧΑΡΟΥΠΑ ΖΩΗ 3:36:40,40 3:36:37,22 1:44:24,47 1:52:12,75 F 1 1976 40-49 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
29 83 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 3:39:33,93 3:39:31,14 1:47:39,86 1:51:51,28 M 28 1965 50-59 7 ΣΔΥΑ
30 134 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3:40:33,77 3:40:31,47 1:44:25,35 1:56:06,12 M 29 1980 30-39 10 Σ.Α.Μ.Δ. ΤΡΑΧΙΝΑ
31 19 ΒΙΑΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 3:42:15,08 3:42:15,08 1:47:12,65 1:55:02,43 M 30 1973 40-49 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
32 125 ΣΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:45:30,24 3:45:27,36 1:53:59,77 1:51:27,59 M 31 1971 40-49 10 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
33 98 ΝΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3:47:22,43 3:47:17,55 1:55:47,77 1:51:29,78 M 32 1974 40-49 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
34 26 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3:48:52,65 3:48:48,84 1:56:13,84 1:52:35,00 M 33 1989 ΕΩΣ29 5 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
35 144 ΦΩΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 3:48:53,66 3:48:48,19 1:56:37,18 1:52:11,01 M 34 1975 40-49 12 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
36 45 ΘΩΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3:49:26,13 3:49:18,18 1:44:19,70 2:04:58,48 M 35 1990 ΕΩΣ29 6 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
37 127 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 3:49:54,19 3:49:53,56 1:56:42,02 1:53:11,54 M 36 1973 40-49 13 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
38 88 ΜΠΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3:50:34,82 3:50:30,61 1:56:13,44 1:54:17,17 M 37 1983 30-39 11 Σ.Δ.Υ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
39 50 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3:52:55,57 3:52:54,21 1:56:41,29 1:56:12,92 M 38 1964 50-59 8 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
40 86 ΜΠΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 3:52:56,25 3:52:55,06 1:56:41,46 1:56:13,60 F 2 1974 40-49 2 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
41 49 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 3:52:57,44 3:52:53,63 1:50:59,84 2:01:53,79 M 39 1975 40-49 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42 124 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3:54:27,67 3:54:24,42 1:56:14,40 1:58:10,02 M 40 1959 50-59 9 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
43 70 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:55:30,29 3:55:26,58 1:56:38,94 1:58:47,64 M 41 1968 40-49 15 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
44 106 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3:58:05,23 3:58:00,27 1:58:37,69 1:59:22,58 M 42 1957 50-59 10 Σ.Δ.Υ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
45 84 ΜΙΣΙΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 3:58:11,34 3:58:05,76 2:00:17,07 1:57:48,69 M 43 1965 50-59 11 Σ.Μ.ΑΧ.ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
46 122 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:58:43,09 3:58:31,87 2:00:41,43 1:57:50,44 M 44 1974 40-49 16 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
47 142 ΤΣΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3:58:48,20 3:58:38,00 2:00:12,45 1:58:25,55 M 45 1977 30-39 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
48 143 ΦΛΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3:58:58,10 3:58:56,63 1:56:41,18 2:02:15,45 M 46 1973 40-49 17 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
49 151 ΧΟΥΛΙΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3:59:01,27 3:58:52,77 2:00:14,15 1:58:38,62 M 47 1963 50-59 12 ΜΕΣΣΗΝΗ-ΠΑΜΙΣΟΣ
50 43 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:59:10,86 3:59:05,90 1:52:29,69 2:06:36,21 M 48 1983 30-39 13 SMARTRUN
51 24 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3:59:27,18 3:59:15,63 2:00:13,10 1:59:02,53 M 49 1959 50-59 13 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
52 25 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3:59:35,99 3:59:30,22 2:00:22,88 1:59:07,34 M 50 1967 40-49 18 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
53 31 ΓΚΑΙΤΛΙΧ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:59:44,05 3:59:38,83 2:00:47,43 1:58:51,40 M 51 1974 40-49 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54 112 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 3:59:48,49 3:59:41,56 2:00:16,72 1:59:24,84 M 52 1974 40-49 20 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
55 67 ΚΟΥΕ ΧΕΔΕΡ 4:00:10,87 4:00:03,85 1:59:20,63 2:00:43,22 F 3 1969 40-49 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56 119 ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4:00:49,65 4:00:46,41 1:59:42,41 2:01:04,00 M 53 1966 50-59 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57 114 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΜΗΝΑΣ 4:01:11,64 4:01:06,66 1:54:37,67 2:06:28,99 M 54 1980 30-39 14 PELEKANOUS CRISPUS
58 34 ΓΡΙΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 4:01:34,92 4:01:33,00 1:58:50,73 2:02:42,27 M 55 1956 60-69 1 ΣΔΥΑ
59 87 ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4:02:38,20 4:02:27,31 2:02:21,76 2:00:05,55 M 56 1980 30-39 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
60 109 ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:03:03,30 4:03:00,84 2:00:26,19 2:02:34,65 M 57 1980 30-39 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
61 128 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:04:54,07 4:04:52,45 1:56:16,03 2:08:36,42 M 58 1946 70+ 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
62 52 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4:06:53,97 4:06:46,36 1:58:45,04 2:08:01,32 M 59 1956 60-69 2 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
63 113 ΠΑΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 4:07:18,56 4:07:09,73 2:06:38,82 2:00:30,91 M 60 1981 30-39 17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
64 57 ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4:10:11,38 4:10:03,73 1:58:45,00 2:11:18,73 M 61 1986 30-39 18 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
65 12 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4:11:07,14 4:11:02,85 2:00:20,36 2:10:42,49 M 62 1975 40-49 21 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
66 15 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 4:12:48,65 4:12:44,45 2:00:19,45 2:12:25,00 M 63 1970 40-49 22 INTERSPORT RUNNING TEAM
67 21 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4:13:42,04 4:13:34,96 2:06:25,57 2:07:09,39 F 4 1965 50-59 1 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
68 96 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4:13:42,08 4:13:34,82 2:06:15,39 2:07:19,43 M 64 1961 50-59 15 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
69 126 ΣΟΥΛΙΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4:13:53,51 4:13:48,77 2:00:42,91 2:13:05,86 M 65 1962 50-59 16 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
70 18 ΒΕΒΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4:14:06,60 4:14:00,18 2:00:16,23 2:13:43,95 M 66 1972 40-49 23 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
71 148 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑΣ 4:15:52,34 4:15:43,43 2:05:33,74 2:10:09,69 M 67 1970 40-49 24 BOOKRUNNERS
72 107 ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 4:18:04,86 4:17:55,10 2:05:32,89 2:12:22,21 M 68 1966 50-59 17 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
73 16 ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 4:18:13,35 4:18:07,14 2:08:16,44 2:09:50,70 F 5 1971 40-49 4 ΣΔΥΜ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
74 63 ΚΟΛΑΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 4:18:13,53 4:18:08,03 2:08:19,15 2:09:48,88 F 6 1966 50-59 2 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
75 72 ΛΙΑΛΙΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 4:19:23,05 4:19:11,55 2:02:14,15 2:16:57,40 M 69 1957 50-59 18 ΟΡΕΙΒ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
76 51 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4:20:31,97 4:20:23,99 1:58:44,67 2:21:39,32 M 70 1990 ΕΩΣ29 7 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
77 71 ΛΕΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4:22:25,70 4:22:16,78 2:09:00,73 2:13:16,05 M 71 1974 40-49 25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
78 146 ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4:22:37,41 4:22:27,93 2:06:38,17 2:15:49,76 M 72 0 – 1
79 145 ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:22:41,13 4:22:32,03 2:06:38,55 2:15:53,48 M 73 1963 50-59 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
80 118 ΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4:23:49,56 4:23:47,11 2:04:50,20 2:18:56,91 M 74 1978 30-39 19 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
81 68 ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4:24:04,36 4:23:57,49 2:08:17,78 2:15:39,71 M 75 1978 30-39 20 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
82 58 ΚΑΣΚΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4:26:39,96 4:26:33,31 2:08:17,00 2:18:16,31 M 76 1965 50-59 20 ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
83 150 ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4:29:09,96 4:29:03,54 2:11:26,23 2:17:37,31 M 77 1976 40-49 26 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
84 132 ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 4:29:10,03 4:29:04,07 2:11:28,69 2:17:35,38 F 7 1987 ΕΩΣ29 1 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
85 32 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 4:30:00,43 4:29:51,82 2:13:26,04 2:16:25,78 F 8 1972 40-49 5 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
86 42 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4:30:05,32 4:30:01,98 2:08:19,31 2:21:42,67 M 78 1967 40-49 27 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
87 56 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4:33:10,28 4:32:59,64 2:00:42,01 2:32:17,63 M 79 1977 30-39 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88 149 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4:38:11,03 4:38:02,12 2:07:08,74 2:30:53,38 M 80 1960 50-59 21 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
89 152 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:38:14,53 4:38:06,43 2:10:24,55 2:27:41,88 M 81 1953 60-69 3 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
90 78 ΜΑΛΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4:39:34,03 4:39:33,38 1:54:36,00 2:44:57,38 M 82 1968 40-49 28 ΦΑΕΘΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
91 39 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:45:39,74 4:45:31,79 2:13:24,70 2:32:07,09 M 83 1956 60-69 4 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
92 135 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 4:46:40,74 4:46:34,65 2:14:06,56 2:32:28,09 M 84 1945 70+ 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
93 40 ΖΑΡΚΙΝΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 4:48:20,00 4:48:14,31 2:21:06,96 2:27:07,35 M 85 1981 30-39 22 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
94 94 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4:48:20,11 4:48:14,31 2:21:08,85 2:27:05,46 M 86 1986 30-39 23 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
95 104 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4:48:45,42 4:48:38,09 2:18:40,32 2:29:57,77 M 87 1976 40-49 29 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
96 140 ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4:56:11,91 4:55:59,83 2:13:20,57 2:42:39,26 M 88 1951 60-69 5 Α.Σ.ΤΥ.
97 139 ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4:56:12,03 4:55:59,84 2:13:20,46 2:42:39,38 M 89 1983 30-39 24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
98 89 ΜΠΙΣΚΕΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 4:57:37,98 4:57:29,55 2:16:34,22 2:40:55,33 F 9 1957 50-59 3 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
99 91 ΜΠΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 5:00:36,89 5:00:27,04 2:21:12,80 2:39:14,24 F 10 1965 50-59 4 ΣΔΥΑ
100 99 ΞΑΝΘΗΣ ΦΑΝΗΣ 5:03:06,35 5:03:01,82 2:28:53,12 2:34:08,70 M 90 1956 60-69 6 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΦΕΙΔΙΠΕΙΔΗΣ
101 102 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5:05:40,29 5:05:30,71 2:22:48,07 2:42:42,64 M 91 1969 40-49 30 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
102 76 ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 5:06:03,94 5:05:56,47 2:22:50,18 2:43:06,29 M 92 1968 40-49 31 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
103 69 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 5:11:40,75 5:11:40,28 2:21:32,18 2:50:08,10 M 93 1948 60-69 7 Σ.Δ.Υ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
104 66 ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 5:24:02,92 3:24:20,27 M 94 1958 50-59 22 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
105 7 FOTEINAKIS – KURZ SILVIA-CHRISTA 6:46:23,00 3:10:30,00 3:34:10,37 F 11 1962 50-59 5 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
106 141 ΤΣΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 6:54:23,00 3:20:50,00 3:31:50,72 M 95 1952 60-69 8 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

17 ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ F 1970 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
37 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1959 50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
46 ΙΣΠΑΧΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ F 1971 40-49 ΤΥΦΛΗ ΑΘΛΗΤΡΙΑ-A.AS.S.TY-ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΣΤΙΒΟΥ ΤΥΦΛΩΝ
54 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1973 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
95 ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1970 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
103 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1978 30-39 FREE RUNNERS
117 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΜΑΓΔΑ F 1962 50-59 ΣΔΥΑ
129 ΣΤΑΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 1976 40-49 Ν/Α

Αποτελέσματα 11ος Μαραθώνιος Μεσσήνης : Διαδρομή 10km

Αποτελέσματα αγώνα δρόμου 10 km Δήμου Μεσσήνης 10-04-2016
Κατάταξη αριθμός Επώνυμο Όνομα Χρόνος τερματισμού (min:sec) φύλο κατάταξη ανά φύλο έτος γέννησης κατάταξη ανά κατηγορία Kατηγορίες Σύλλογος
1 363 ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:38:05,30 M 1 1987 1 ΕΩΣ29 GR.RUNNERS
2 173 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:38:33,87 M 2 1986 1 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3 202 KANO EMILIANO 0:38:44,59 M 3 1987 2 ΕΩΣ29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
4 381 ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 0:39:36,38 M 4 1978 2 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5 201 CUKAJ MARINO 0:39:51,60 M 5 1982 3 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
6 223 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:39:52,22 M 6 1971 1 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
7 295 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:39:59,98 M 7 1970 2 40-49 Σ.Μ.ΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ
8 365 ΜΠΑΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 0:41:29,41 M 8 1972 3 40-49 Ε.Ο.Σ. ΚΛΑΛΑΜΑΤΑΣ
9 448 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:41:45,73 M 9 1973 4 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10 195 ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:42:05,30 M 10 1976 5 40-49 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
11 61 ΡΟΥΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:42:30,24 M 11 1969 6 40-49 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
12 302 ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ 0:42:57,28 M 12 1986 4 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
13 273 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:42:57,34 F 1 1989 1 ΕΩΣ29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
14 307 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:43:06,97 M 13 1956 1 60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15 406 ΠΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:43:44,19 M 14 1975 7 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
16 384 ΝΤΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:44:00,58 M 15 1980 5 30-39 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
17 330 ΛΑΓΟΝΙΚΑΚΟΣ ΕΒΑΝ 0:44:03,23 M 16 1 24100 TRIATHLON CLUB
18 182 ΦΟΥΖΑΣ ΤΑΚΗΣ 0:44:33,87 M 17 1963 1 50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19 312 ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 0:44:42,52 M 18 1970 8 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20 357 ΜΑΧΑΙΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:44:57,63 M 19 1970 9 40-49 ΕΥΚΛΗΣ Ν ΠΡΟΑΣΤΕΊΩΝ
21 298 ΚΑΨΑΛΟΠΟΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:45:10,28 M 20 1979 6 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
22 425 ΣΑΛΙΑΡΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0:45:14,13 M 21 1965 2 50-59 GR.RUNNERS
23 200 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΝΑ 0:45:24,54 F 2 1985 1 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
24 5 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 0:45:45,31 F 3 1987 2 ΕΩΣ29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
25 370 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:45:49,77 M 22 1946 1 70+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
26 360 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 0:45:51,59 M 23 1978 7 30-39
27 395 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:46:16,84 M 24 1964 3 50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28 398 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:46:25,76 M 25 1956 2 60-69 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
29 308 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:46:49,23 M 26 1973 10 40-49 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
30 9 ΤΣΙΧΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:46:59,73 M 27 1966 4 50-59 ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. ΚΟΖΑΝΗΣ
31 445 ΤΟΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:47:01,42 M 28 1986 8 30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
32 121 ΚΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:47:13,03 M 29 1975 11 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33 430 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0:47:17,43 M 30 1981 9 30-39 ΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
34 62 ΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:47:28,08 F 4 1973 1 40-49 Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
35 137 ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:47:28,63 M 31 1980 10 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36 320 ΚΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:47:30,30 M 32 1974 12 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
37 227 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝ 0:47:33,69 M 33 1977 11 30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
38 436 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:47:37,83 M 34 1982 12 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
39 351 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:47:39,32 M 35 2002 3 ΕΩΣ29 ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΕΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
40 279 ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:47:53,47 M 36 1955 3 60-69 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
41 444 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:48:05,52 M 37 1981 13 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42 3 ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 0:48:16,58 F 5 1992 3 ΕΩΣ29 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΑΤΑ
43 1 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 0:48:17,19 M 38 1978 14 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
44 215 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:48:19,08 M 39 1979 15 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
45 431 ΣΟΥΜΠΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:48:30,45 M 40 1976 13 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
46 392 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:48:33,11 M 41 1967 14 40-49 ΣΑΦΑΝΣ
47 389 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:48:33,16 M 42 1976 15 40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
48 217 ΑΣΗΜΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:48:34,02 F 6 1990 4 ΕΩΣ29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
49 97 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:48:43,53 M 43 1954 4 60-69 Σ.Μ.Α
50 278 ΚΑΓΚΑΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:48:43,77 F 7 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
51 243 ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:48:47,23 M 44 1983 16 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52 268 ΖΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:49:02,40 M 45 2 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53 253 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:49:02,46 M 46 1965 5 50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54 218 ΒΑΛΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:49:20,30 M 47 1961 6 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
55 304 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 0:49:20,83 M 48 1981 17 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
56 236 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:49:39,90 M 49 1974 16 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57 271 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:49:47,67 M 50 1976 17 40-49 RUNTANPLAN
58 250 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 0:49:52,19 M 51 1973 18 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
59 224 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:49:53,76 M 52 1978 18 30-39 X-TREME STORES
60 248 ΔΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:49:55,79 M 53 0 3 – ΣΕΒΒΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
61 242 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:50:10,70 M 54 1999 4 ΕΩΣ29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62 309 ΚΟΝΤΟΖΑΜΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0:50:17,10 M 55 1993 5 ΕΩΣ29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
63 237 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:50:17,56 M 56 4 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
64 75 ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:50:18,82 M 57 1979 19 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
65 333 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:50:27,96 M 58 1976 19 40-49 ΕΥΚΛΗΣ Ν ΠΡΟΑΣΤΕΊΩΝ
66 361 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:50:28,03 M 59 1970 20 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
67 343 ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:50:28,52 M 60 1959 7 50-59 ΕΥΚΛΗΣ Ν ΠΡΟΑΣΤΕΊΩΝ
68 299 ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:50:33,78 M 61 1966 8 50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
69 199 ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ ΦΩΤΗΣ 0:50:35,73 M 62 1978 20 30-39 Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
70 169 ΤΣΙΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 0:50:49,09 M 63 1960 9 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
71 372 ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:50:58,63 M 64 1972 21 40-49 RUNNER CLUB.GR
72 130 ΖΗΚΟΣ ΒΑΣΙΛΙΟΣ 0:50:59,86 M 65 1981 21 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
73 293 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 0:51:07,61 M 66 1962 10 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
74 245 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:51:10,46 M 67 1952 5 60-69 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
75 399 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 0:51:11,74 M 68 1974 22 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
76 133 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 0:51:31,90 M 69 1972 23 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
77 300 ΚΕΡΑΜΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:51:32,84 M 70 1948 6 60-69 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
78 387 ΞΙΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:51:36,84 M 71 1986 22 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
79 165 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΑΡΓΥΡΟΣ 0:51:37,40 M 72 1982 23 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
80 412 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:51:41,23 M 73 1984 24 30-39 ΣΔΥΜ
81 100 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:51:51,56 M 74 1953 7 60-69 Σ.Μ.Α
82 264 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:51:52,16 M 75 1982 25 30-39 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
83 323 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:51:59,83 M 76 1957 11 50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
84 383 ΝΤΑΒΕΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0:52:00,92 M 77 1969 24 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
85 318 ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:52:01,18 M 78 1985 26 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
86 397 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 0:52:05,29 F 8 1975 2 40-49 FREERUNNERS
87 208 ΑΛΕΞΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 0:52:07,78 F 9 1985 2 30-39 ΣΔΥΜ
88 303 ΚΛΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:52:08,07 M 79 1960 12 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
89 210 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:52:08,95 M 80 1978 27 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
90 390 ΞΥΠΟΛΗΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:52:10,49 M 81 1985 28 30-39 SPORTS CENTER KALAMATA
91 413 ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:52:12,64 M 82 1975 25 40-49 ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
92 179 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:52:21,03 M 83 1965 13 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
93 350 ΜΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:52:24,59 M 84 1962 14 50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
94 443 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:52:31,94 M 85 1979 29 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
95 38 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ 0:52:32,43 F 10 1970 3 40-49 SPORTS CENTER
96 174 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 0:52:43,80 M 86 1982 30 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
97 366 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 0:52:45,15 M 87 1975 26 40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
98 423 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:53:02,13 F 11 1979 3 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
99 228 ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 0:53:20,01 F 12 1970 4 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
100 338 ΛΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:53:28,57 M 88 1985 31 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
101 196 ΨΑΡΟΓΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 0:53:28,68 M 89 1971 27 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
102 339 ΛΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:53:29,70 M 90 1987 6 ΕΩΣ29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
103 136 ΦΛΩΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:53:31,07 F 13 1988 5 ΕΩΣ29 Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
104 287 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:53:36,44 M 91 1973 28 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
105 275 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 0:53:58,33 M 92 1984 32 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
106 409 ΠΕΤΡΟΜΑΝΙΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:53:58,42 M 93 1974 29 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
107 282 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:54:05,68 M 94 1962 15 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
108 377 ΜΠΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:54:07,49 M 95 1981 33 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
109 429 ΣΚΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:54:11,85 M 96 1987 7 ΕΩΣ29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
110 393 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:54:12,77 M 97 1963 16 50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
111 270 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:54:13,47 M 98 1985 34 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
112 241 ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:54:21,06 M 99 1976 30 40-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
113 382 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:54:21,76 M 100 1948 8 60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
114 265 ΖΕΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:54:24,83 M 101 0 5 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
115 197 ΣΙΗΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:54:29,95 M 102 2001 8 ΕΩΣ29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
116 405 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:54:32,76 M 103 1984 35 30-39 GR.RUNNERS
117 325 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:54:36,36 M 104 1965 17 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
118 410 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:54:46,46 M 105 1976 31 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
119 313 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:54:52,78 M 106 1964 18 50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
120 110 ΚΑΙΤΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 0:55:00,84 F 14 1974 5 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
121 450 ΤΡΙΓΚΙΛΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:55:07,28 M 107 1971 32 40-49 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
122 238 ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:55:07,40 M 108 1967 33 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
123 225 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:55:07,46 M 109 1961 19 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
124 189 ΧΟΝΤΟΥ ΑΡΙΑΝΝΑ 0:55:16,34 F 15 1968 6 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
125 111 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:55:16,50 M 110 1966 20 50-59 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
126 55 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 0:55:22,82 M 111 1967 34 40-49 Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
127 267 ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:55:28,19 M 112 1965 21 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
128 362 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 0:55:29,31 F 16 1983 4 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
129 297 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 0:55:36,52 M 113 1997 9 ΕΩΣ29 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
130 301 ΚΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:55:47,68 M 114 1971 35 40-49 ΣΔΥΜ
131 283 ΚΑΛΟΦΩΛΙΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 0:55:55,21 M 115 1969 36 40-49 ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
132 246 ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:55:58,06 F 17 1979 5 30-39 GR.RUNNERS
133 371 ΜΠΙΖΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:56:11,85 M 116 1969 37 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
134 256 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:56:14,17 M 117 1963 22 50-59 ΕΝΩΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
135 82 ΦΙΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:56:16,54 M 118 1946 2 70+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
136 207 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:56:27,78 F 18 1976 7 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
137 172 ΤΣΙΡΙΒΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:56:40,26 M 119 1954 9 60-69 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
138 426 ΤΑΤΣΙΡΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:56:57,81 M 120 1961 23 50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
139 394 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:57:13,15 M 121 1977 36 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
140 234 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0:57:16,46 M 122 1962 24 50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
141 285 ΚΑΡΑΒΕΛΑΚΗ ΡΟΔΑΝΘΗ 0:57:30,88 F 19 1983 6 30-39 RUNNER CLUB.GR
142 433 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:57:44,03 M 123 1975 38 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
143 4 ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:57:57,18 M 124 1960 25 50-59 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
144 422 ΡΟΜΠΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 0:58:00,17 F 20 1977 7 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
145 44 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:58:27,69 M 125 1992 10 ΕΩΣ29 SPORTS CENTER
146 358 ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:58:33,57 M 126 1985 37 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
147 353 ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 0:58:34,61 M 127 1992 11 ΕΩΣ29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
148 416 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 0:58:40,47 M 128 1997 12 ΕΩΣ29 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
149 74 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:58:48,25 M 129 1982 38 30-39 SPORTS CENTER
150 378 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:58:48,71 M 130 1972 39 40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
151 59 ΚΑΓΚΑΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:58:52,43 F 21 2 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
152 254 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:58:59,90 F 22 2001 6 ΕΩΣ29 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
153 272 ΘΕΟΔΟΣΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:59:11,02 M 131 1965 26 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
154 205 MARGJONI ARGON 0:59:15,10 M 132 1975 40 40-49 ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΕΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
155 274 ΘΕΟΧΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΕΙΡΗΝΗ 0:59:15,36 F 23 1978 8 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
156 346 ΜΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:59:22,04 M 133 1985 39 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
157 290 ΚΑΣΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:59:29,03 F 24 1978 9 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
158 388 ΞΙΔΕΑΣ ΚΩΣΤΝΑΝΤΙΝΟΣ 0:59:29,63 M 134 1981 40 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
159 181 ΦΛΕΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:59:34,18 M 135 1985 41 30-39 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
160 259 ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0:59:35,17 M 136 1985 42 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
161 209 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:59:36,00 M 137 1953 10 60-69 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
162 194 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:59:48,15 M 138 1974 41 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
163 219 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:00:01,40 F 25 1985 10 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
164 310 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:00:03,95 M 139 1973 42 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
165 424 ΡΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞ ΠΕΡΙΛΚΗΣ 1:00:09,90 M 140 1989 13 ΕΩΣ29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
166 402 ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 1:00:17,34 M 141 1996 14 ΕΩΣ29 ΣΔΥΑ
167 380 ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:00:19,65 M 142 1987 15 ΕΩΣ29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
168 421 ΡΕΪΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 1:00:19,92 F 26 1979 11 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
169 213 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:00:21,23 M 143 1968 43 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
170 340 ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:00:22,13 M 144 1982 43 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
171 284 ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:00:27,95 M 145 1973 44 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
172 226 ΒΕΛΕΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:00:29,13 M 146 1953 11 60-69 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
173 435 ΣΤΑΜΑΤΕΛΙΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 1:00:29,29 F 27 1968 8 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
174 296 ΚΑΤΣΟΥ-ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1:00:31,67 F 28 1956 1 60-69 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
175 400 ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:00:38,13 M 147 1975 45 40-49 ΣΔΥΑ
176 48 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:00:46,70 M 148 1946 3 70+ Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
177 240 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:00:48,21 M 149 1985 44 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
178 289 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:00:49,40 M 150 1988 16 ΕΩΣ29 Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
179 327 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:00:49,82 M 151 1978 45 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
180 232 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΑΣ 1:01:17,42 M 152 1968 46 40-49 GR.RUNNERS
181 322 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:01:27,37 M 153 1980 46 30-39 RUNNER CLUB
182 120 ΦΙΣΚΗΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:01:31,06 M 154 1964 27 50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
183 427 ΣΙΟΓΚΑ ΜΑΡΙΖΑ 1:01:33,15 F 29 1982 12 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
184 326 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:01:33,23 F 30 1979 13 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
185 286 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:01:34,49 M 155 1979 47 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
186 229 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1:01:37,89 F 31 1999 7 ΕΩΣ29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
187 230 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:01:38,09 M 156 1964 28 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
188 257 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:01:39,20 M 157 1933 4 70+ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
189 185 ΧΑΪΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:01:40,90 M 158 1973 47 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
190 206 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:01:41,87 M 159 1972 48 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
191 233 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1:02:06,52 M 160 1963 29 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
192 418 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:02:06,60 M 161 1970 49 40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
193 171 ΤΣΙΟΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:02:06,79 M 162 1956 12 60-69 ΣΔΥΑ
194 212 ΑΛΟΙΜΟΝΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 1:02:12,23 M 163 1958 30 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
195 203 KEVIN SWANC 1:02:25,56 M 164 1954 13 60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
196 438 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:02:25,72 M 165 1979 48 30-39 GR.RUNNERS
197 328 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ 1:02:30,42 M 166 1961 31 50-59 NESTLE RUNNERS CLUB
198 314 ΚΟΥΛΟΥΜΒΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1:02:30,56 F 32 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
199 356 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:02:45,58 M 167 1972 50 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
200 288 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:03:11,84 M 168 1976 51 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
201 415 ΠΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:03:24,67 M 169 1978 49 30-39 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
202 437 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 1:03:37,55 M 170 1964 32 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
203 355 ?Number #355 1:03:42,10 M 171 6
204 419 ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:03:47,83 M 172 1974 52 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
205 348 ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:04:00,62 M 173 1975 53 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
206 239 ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ 1:04:04,01 F 33 1979 14 30-39 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
207 277 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1:04:04,92 M 174 1975 54 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
208 428 ΣΚΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:04:15,74 M 175 1965 33 50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
209 374 ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:04:20,62 M 176 1976 55 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
210 101 ZENAIDA LUMIDAO 1:04:21,95 M 177 1967 56 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
211 263 ΖΑΧΑΡΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:04:31,30 F 34 1981 15 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
212 440 ΣΩΦΡΟΝΑ ΦΙΛΙΤΣΑ 1:04:38,90 F 35 1993 8 ΕΩΣ29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
213 2 ΤΣΑΓΚΡΙΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 1:05:51,36 M 178 1984 50 30-39 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΑΤΑ
214 167 ΤΣΑΤΑΣ ΑΛΕΚΟΣ 1:05:58,40 M 179 1950 14 60-69 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
215 216 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:06:09,01 M 180 1967 57 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
216 334 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:06:09,10 M 181 1969 58 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
217 442 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:06:09,44 M 182 1975 59 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
218 447 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ 1:06:09,92 M 183 1957 34 50-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
219 188 ΧΑΡΒΙΑΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 1:06:14,59 F 36 1985 16 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
220 337 ΛΑΟΥΔΗ ΧΡΥΣΑ 1:06:28,27 F 37 1977 17 30-39 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
221 368 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1:06:32,38 F 38 1980 18 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
222 367 ΜΠΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:06:35,87 M 184 1972 60 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
223 85 ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:06:39,14 M 185 1963 35 50-59 Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
224 235 ΓΕΒΡΕΚΟΥ ΒΙΚΥ 1:06:53,15 F 39 1956 2 60-69 GR.RUNNERS
225 386 ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:07:04,96 M 186 1945 5 70+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
226 385 ΝΤΙΝΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1:07:15,98 M 187 1984 51 30-39 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
227 116 ΞΥΔΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:07:30,58 M 188 1965 36 50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
228 364 ΜΟΥΤΑΒΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 1:07:37,05 F 40 1986 19 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
229 190 ΧΟΥΛΙΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:07:43,15 F 41 1962 1 50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
230 331 ΛΑΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ- ΔΑΝΑΗ 1:07:43,36 F 42 1990 9 ΕΩΣ29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
231 166 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:07:50,64 M 189 1967 61 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
232 6 ΛΙΟΥΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:08:18,49 M 190 1976 62 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
233 262 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1:08:31,40 F 43 1965 2 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
234 401 ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:09:05,60 M 191 1997 17 ΕΩΣ29 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
235 439 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1:09:25,81 F 44 1961 3 50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
236 247 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:09:41,23 M 192 1976 63 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
237 344 ΛΟΗ ΜΑΡΙΑ 1:09:45,00 F 45 1984 20 30-39 GR.RUNNERS
238 192 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:09:53,65 M 193 1973 64 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
239 191 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:09:53,77 M 194 2002 18 ΕΩΣ29 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/6Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΜΑΤΑΣ
240 441 ΤΑΣΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1:10:21,91 M 195 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
241 335 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:10:33,50 M 196 1979 52 30-39 ΣΔΥΜ
242 373 ΜΠΙΡΟΥ ΝΑΤΑΣΑ 1:10:53,16 F 46 1963 4 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
243 336 ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΣ 1:11:31,63 M 197 1954 15 60-69 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
244 204 MACDONALD GARY 1:11:45,26 M 198 1957 37 50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
245 449 ΤΡΕΣΣΟΥ ΑΝΟΥΣΑ 1:12:52,01 F 47 1965 5 50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
246 93 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 1:13:15,46 M 199 1948 16 60-69 Σ.Μ.Α
247 404 ΠΑΡΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:13:48,12 M 200 1952 17 60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
248 319 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:14:21,42 F 48 1984 21 30-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ
249 231 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:16:05,19 M 201 1952 18 60-69 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
250 354 ΜΑΡΚΙΣ ΠΑΡΕΣ 1:16:08,40 M 202 2000 19 ΕΩΣ29 1ο ΛΥΚΕΙΟ TAEKWONDO
251 349 ΜΠΑΛΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1:16:09,64 F 49 2001 10 ΕΩΣ29 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ TAEKWONDO
252 244 ΔΑΜΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:16:27,15 M 203 1979 53 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
253 369 ΜΠΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 1:16:37,38 F 50 1984 22 30-39 ΣΔΥΑ
254 434 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ 1:17:03,84 F 51 1967 9 40-49 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
255 432 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:17:59,32 F 52 1967 10 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
256 176 ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 1:19:48,94 F 53 1951 3 60-69 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
257 315 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1:19:58,70 M 204 1987 20 ΕΩΣ29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
258 220 ΒΑΡΑΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1:19:58,72 F 54 1979 23 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
259 249 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:20:23,78 M 205 1955 19 60-69 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
260 403 ΠΑΡΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 1:24:12,15 F 55 1980 24 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
261 222 ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:26:50,47 M 206 2000 21 ΕΩΣ29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
262 258 ΔΟΥΦΕΞΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ- ΜΑΡΙΟΣ 1:26:50,68 M 207 2000 22 ΕΩΣ29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
263 214 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1:27:54,57 M 208 1963 38 50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
264 408 ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1:28:04,27 F 56 1958 6 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
265 420 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 1:28:04,38 F 57 1957 7 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
266 168 ΤΣΙΓΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ 1:31:23,08 F 58 1970 11 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
267 36 ΛΟΤΣΗ ΕΛΕΝΗ 1:32:00,62 F 59 1987 11 ΕΩΣ29 SPORTS CENTER
268 352 ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:32:30,82 M 209 1994 23 ΕΩΣ29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
269 53 ΤΣΕΚΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:33:21,08 M 210 1991 24 ΕΩΣ29 SPORTS CENTER
270 14 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:33:21,54 M 211 1982 54 30-39 SPORTS CENTER
271 379 ΜΠΡΕΓΚΟΥ ΣΟΝΙΑ 1:36:40,94 F 60 1990 12 ΕΩΣ29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
272 396 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΙΝΑ 1:36:41,06 F 61 1986 25 30-39 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
273 280 ΚΑΛΔΗ ΑΝΝΑ 1:46:30,63 F 62 1975 12 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
274 81 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΝΑ 1:48:03,80 F 63 13 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
251 ΔΗΜΗΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DNS M 1983 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
252 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ DNS F 1975 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
276 ΘΕΡΡΙΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ DNS F 1968 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

306 ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗ ΡΗΝΑ DNS F –
305 ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ DNS M –
324 ΚΡΟΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ DNS M 1993 ΕΩΣ29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
345 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ DNS M 1964 50-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
375 ΜΠΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ DNS F 1979 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
376 ΜΠΟΥΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ DNS F 1979 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
407 ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΑ ΣΟΦΙΑ DNS F 1983 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
170 ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ DNS M 1962 50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
177 ΦΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ DNS F 1971 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
183 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ DNS M 1969 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
184 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ DNS M 2004 ΕΩΣ29
193 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ DNS M 1978 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Αποτελέσματα 11ος Μαραθώνιος Μεσσήνης : Διαδρομή 3km

Αποτελέσματα αγώνα δρόμου 3km Δήμου Μεσσήνης 10-04-2016
Κατάταξη αριθμός Επώνυμο Όνομα Χρόνος τερματισμού (min:sec) φύλο κατάταξη ανά φύλο έτος γέννησης κατάταξη ανά κατηγορία Kατηγορίες Σύλλογος
1 646 ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10:59,48 M 1 2000 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2 281 ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 11:10,52 M 2 1996 1 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3 660 ΣΕΧΑΙ ΝΙΚΟΣ 11:49,81 M 3 2000 2 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
4 292 ΓΚΕΤΟΦ ΒΙΚΤΟΡ 11:53,78 M 4 1998 3 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5 502 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 11:58,02 M 5 2002 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
6 553 ΚΙΟΥΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 12:21,60 M 6 2001 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
7 699 ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12:34,33 M 7 1970 4 ΕΝΗΛΙΚΕΣ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
8 617 ΝΤΑΒΕΑΣ ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 12:36,82 M 8 2003 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ/ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9 471 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 12:39,22 M 9 0 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10 499 ΓΚΡΕΜΑΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12:43,47 M 10 2002 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
11 311 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12:45,72 M 11 2002 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
12 685 ΚΑΛΕΜΙ ΣΑΛΙ 12:47,68 M 12 0 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13 389 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13:11,44 M 13 0 2 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
14 647 ΤΟΣΚΑ ΑΡΗΣ 13:12,21 M 14 2001 3 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Γ.Π.Σ.ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
15 664 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 13:18,20 M 15 2001 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
16 785 ΤΣΟΚΑ ΑΡΗΣ 13:19,26 M 16 2001 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
17 679 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13:20,36 M 17 1966 1 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
18 492 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 13:25,78 M 18 1998 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19 316 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 13:28,36 M 19 1996 5 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20 294 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13:38,60 M 20 1997 6 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21 291 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13:40,35 M 21 2000 7 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
22 649 ΣΙΓΑΛΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 13:44,02 F 1 1964 1 ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
23 342 EPIPASI ENI 13:47,99 M 22 1996 8 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
24 676 ΧΑΡΛΕΠΑ ΕΛΠΙΔΑ 13:58,40 F 2 1999 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
25 618 ΝΤΡΕΤΣΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 14:00,76 F 3 2005 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Δ.Σ.ΒΑΛΥΡΑΣ
26 525 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΓΑΠΗ 14:09,08 F 4 0 1 ΕΝΗΛΙΚΕΣ GR RUNNERS
27 585 ΜΑΓΔΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14:13,73 M 23 2002 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
28 779 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 14:17,51 M 24 1998 9 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
29 700 ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14:21,69 M 25 2004 9 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
30 481 ΓΑΙΤΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 14:22,61 M 26 2000 10 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
31 738 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 14:33,38 M 27 2003 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
32 488 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14:36,00 M 28 2002 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33 470 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14:58,58 M 29 1992 12 ΔΗΜΟΤΙΚΟ THE ROCK GYM
34 482 ΓΕΛΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15:00,40 M 30 2004 13 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35 466 ΑΙΟΑΝΕΙ ΓΙΑΝΝΗΣ 15:03,98 M 31 2004 14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ
36 156 ΜΟΥΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 15:04,26 M 32 2005 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37 59 ΚΑΓΚΑΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 15:05,15 F 5 0 1 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
38 578 ΛΑΛΛΕΜΑΝΤ ΛΕΝΑ 15:05,30 F 6 2004 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
39 677 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:08,40 M 33 2003 16 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
40 694 ΤΣΑΝΑΙ ΑΝΔΡΕΑΣ 15:21,69 M 34 2006 17 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΑΣ
41 651 ΣΚΙΝΤΑΝ ΣΕΡΓΙΟΣ 15:23,20 M 35 1985 6 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
42 728 ΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 15:27,80 M 36 2005 18 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
43 600 ΜΕΝΤΖΑ ΕΛΕΝΗ 15:30,76 F 7 2001 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
44 255 ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15:32,55 M 37 0 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45 778 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 15:35,42 M 38 1966 10 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46 160 ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15:41,76 M 39 0 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
47 580 ΛΙΟΠΑΣ ΗΛΙΑΣ 15:45,14 M 40 2005 19 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
48 696 696 696 15:53,61 M 41 0 5
49 706 ΝΤΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 15:58,70 M 42 2003 7 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
50 774 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16:01,10 M 43 2003 8 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΣΜ
51 730 ΚΟΥΒΕΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 16:03,59 F 8 2005 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
52 613 ΜΠΟΥΜΠΟΥΤΣΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 16:14,38 M 44 2001 20 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53 80 ΣΑΛΛΑ ΑΟΥΡΕΛΑ 16:16,81 F 9 2002 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
54 734 ΣΤΟΙΚΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 16:18,00 M 45 2004 21 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
55 673 ΦΛΟΡΙΑΝ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ 16:20,50 M 46 1978 9 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56 773 ΖΕΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 16:25,99 F 10 2003 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
57 611 ΜΠΙΖΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 16:34,40 M 47 1970 11 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
58 495 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 16:39,06 M 48 2005 22 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
59 187 ΤΣΑΛΑ ΑΝΤΙ 16:41,49 M 49 0 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
60 595 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 16:46,40 M 50 2005 23 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
61 566 ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 16:47,81 M 51 1999 24 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62 658 ΣΤΑΥΡΑΚΑ ΜΑΡΙΣ 16:48,33 F 11 1987 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
63 178 ΚΟΤΣΟΒΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 16:50,51 M 52 0 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
64 599 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 16:52,72 M 53 2003 25 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΛΥΡΑΣ
65 463 ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 16:53,52 M 54 2007 26 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
66 469 ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 16:54,09 M 55 2003 27 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
67 641 ΡΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 17:07,89 F 12 2001 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
68 175 ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 17:08,79 M 56 0 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
69 583 ΛΟΥΚΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 17:11,35 F 13 2002 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
70 542 ΚΑΤΣΙΠΟΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 17:13,83 M 57 2006 28 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71 446 ΣΤΡΑΒΟΛΑΙΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 17:14,04 F 14 0 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
72 767 ΜΟΥΦΤΑΡΑΙ ΕΙΡΗΝΗ 17:14,31 F 15 2006 9 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
73 654 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17:15,53 M 58 1991 29 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
74 455 MAGAMOOTOO ΕΡΙΚ 17:20,08 M 59 1956 1 Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
75 485 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17:23,76 M 60 2007 30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
76 593 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 17:23,96 M 61 2005 31 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
77 575 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 17:24,58 F 16 2002 10 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
78 698 ΤΣΑΝΑΙ ΣΑΡΑ 17:29,80 F 17 2002 3 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
79 671 ΧΑΡΛΕΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 17:34,38 F 18 0 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
80 341 ΣΚΟΡΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 17:37,06 M 62 2003 10 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
81 634 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17:42,87 M 63 2000 32 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
82 796 ΚΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 17:44,90 M 64 2003 11 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
83 483 ΓΕΡΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 17:48,56 M 65 2006 33 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
84 359 ΧΑΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΖΩΗ 17:49,64 F 19 2004 12 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
85 558 ΚΟΜΠΟΧΟΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 17:52,39 M 66 2005 34 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
86 513 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ 17:53,80 F 20 1976 2 ΕΝΗΛΙΚΕΣ GR.RUNNERS
87 162 ΡΗΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17:54,02 M 67 0 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88 635 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17:55,49 M 68 2006 35 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
89 554 ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17:57,11 M 69 1967 12 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
90 704 ΧΟΤΖΑ ΖΕΝΤΙ 17:58,22 M 70 2004 36 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΑΣ
91 138 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 17:58,41 M 71 0 10 GR RUNNERS
92 533 ΚΑΡΑΒΕΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 17:58,74 F 21 1978 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
93 705 ΧΟΤΖΑ ΛΟΥΣΙ 18:03,21 M 72 2004 37 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΑΣ
94 157 ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18:04,10 M 73 0 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95 549 ΚΑΨΑΜΠΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18:05,77 M 74 2004 38 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
96 681 ΣΙΡΚΟΤ ΕΜΥ 18:06,37 F 22 0 3 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
97 77 ΤΣΙΛΙΒΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18:06,40 M 75 2007 39 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ
98 551 ΚΕΚΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 18:06,67 F 23 1970 3 ΕΝΗΛΙΚΕΣ GR.RUNNERS
99 265 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 18:08,31 M 76 0 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
100 60 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 18:10,78 M 77 2010 40 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
101 261 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 18:12,91 M 78 0 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
102 683 ΠΑΠΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 18:13,51 M 79 2001 12 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
103 507 ΔΟΥΡΟΥΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 18:17,57 M 80 1982 13 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
104 560 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 18:17,81 M 81 2003 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
105 695 ΚΑΝΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ 18:22,43 M 82 2004 41 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΑΣ
106 712 ΚΟΦΙΝΆ ΜΑΡΙΑ 18:30,76 F 24 1983 4 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
107 473 ΑΥΓΟΥΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18:33,29 M 83 2004 42 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
108 588 ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 18:33,95 F 25 2004 13 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
109 715 ΤΖΙΟΚΟΛΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 18:38,01 F 26 2002 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
110 489 ΡΕΤΖΙΝΗ ΣΟΥΖΑΝΑ 18:38,06 F 27 2004 14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΔΡΟΥΣΑ
111 645 ΣΑΛΛΑ ΕΡΙΟΝ 18:38,79 M 84 2004 43 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΛΥΡΑΣ
112 540 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18:39,14 M 85 2008 44 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ
113 527 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18:41,23 M 86 1998 45 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
114 456 MARGJONI ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 18:42,68 F 28 2002 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
115 484 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 18:45,27 M 87 1976 13 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
116 729 ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 18:47,50 F 29 2004 16 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
117 622 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 18:50,85 F 30 1997 17 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
118 751 ΚΟΦΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 18:51,65 F 31 2004 18 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
119 479 ΒΕΡΓΗΣ ΗΛΙΑΣ 18:53,21 M 88 2003 46 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
120 799 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18:55,54 M 89 1987 14 ΕΝΗΛΙΚΕΣ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
121 727 ΝΤΥΡΜΙΣΙ ΚΙΣΑΝΤΟ 18:59,65 M 90 2004 47 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΑΣ
122 476 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 19:00,57 M 91 2002 48 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
123 332 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 19:02,50 M 92 1955 15 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΕΥΚΛΗΣ
124 163 ΑΝΑΛΗ ΒΑΛΕΡΑ 19:02,60 F 32 0 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
125 417 ΣΤΡΑΒΟΛΑΙΜΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ 19:05,57 F 33 0 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
126 161 ΜΠΡΑΟΥΣΑΙ ΕΡΑΛΝΤΟ 19:07,14 M 93 0 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
127 589 ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 19:09,20 F 34 2000 19 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
128 786 ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΗΣ ΚΑΛΑΠΟΘΟΣ 19:18,10 M 94 2007 49 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
129 576 ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 19:24,74 F 35 2002 20 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
130 672 ΠΕΤΡΟΙΟΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19:28,91 M 95 0 50 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
131 474 ΑΥΓΟΥΛΕΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19:29,42 M 96 2005 51 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
132 597 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 19:46,95 F 36 2008 21 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
133 530 ΚΑΜΠΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 19:47,03 M 97 2003 52 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΝΙΑΣ
134 652 ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19:50,69 M 98 1972 16 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
135 610 ΜΠΙΖΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 19:51,57 F 37 2002 22 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
136 598 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 19:55,36 F 38 2006 23 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
137 475 ΑΥΓΟΥΛΕΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 19:57,55 M 99 1973 17 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
138 562 ΚΟΡΠΗ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ 20:02,33 F 39 2002 24 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
139 414 ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 20:02,47 M 100 0 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
140 662 ΤΣΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ 20:05,69 M 101 0 18 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
141 661 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20:06,54 M 102 0 19 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
142 523 ΘΕΩΔΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 20:08,45 F 40 1975 5 ΕΝΗΛΙΚΕΣ GR.RUNNERS
143 668 ΤΑΤΑ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 20:13,81 M 103 0 20 ΕΝΗΛΙΚΕΣ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
144 735 ΔΟΥΡΟΥΜΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 20:16,29 F 41 2005 25 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
145 594 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 20:16,57 M 104 2008 53 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
146 508 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 20:17,17 M 105 2004 54 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
147 609 ΜΟΥΡΙΟΥΦΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 20:17,63 M 106 2004 55 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
148 564 ΚΟΣΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 20:17,86 M 107 2003 56 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
149 606 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 20:20,42 F 42 0 6 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
150 411 ΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 20:22,82 F 43 2006 26 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
151 591 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 20:23,50 M 108 2006 57 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
152 655 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 20:25,89 F 44 2004 27 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
153 726 ΝΤΥΡΜΙΣΙ ΒΕΛΕΝΤΙΝΟ 20:44,08 M 109 2006 58 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΑΣ
154 491 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 20:45,15 M 110 2005 59 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
155 538 ΚΑΡΥΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 20:46,85 M 111 2005 60 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
156 454 MAGAMOOTOO ΚΡΙΣΤΕΛ 20:48,54 F 45 1967 6 ΕΝΗΛΙΚΕΣ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
157 667 ΤΣΙΚΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 20:50,37 M 112 1964 2 Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
158 701 ΜΟΥΡΙΚΗ ΜΑΡΘΑ 20:51,73 F 46 1966 7 ΕΝΗΛΙΚΕΣ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
159 716 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 20:56,50 F 47 2002 7 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
160 663 ΧΑΛΛΕΣΗ ΕΡΑ 20:58,07 F 48 0 8 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
161 686 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 20:59,26 M 113 0 61 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
162 457 MARGJONI JOHNY 21:06,61 M 114 2006 62 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
163 636 ΠΙΠΕΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 21:13,62 F 49 1982 8 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
164 717 ΧΟΥΤΣΟΥΛΗΣ ΦΕΡΝΑΝΤΟ 21:21,05 M 115 2005 63 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
165 759 ΒΙΓΛΑΝΤΖΗ ΒΕΝΕΤΙΑ 21:27,19 F 50 0 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
166 708 ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 21:29,42 F 51 2003 9 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
167 723 ΛΑΜΠΡΙΝΟΎ ΒΑΣΙΛΙΚΉ 21:32,34 F 52 2008 28 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
168 780 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21:36,73 M 116 2002 15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
169 480 ΒΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 21:37,74 M 117 1954 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
170 453 DURMIENDO MYKA MARIE CORTADO 21:44,42 F 53 0 6 GR.RUNNERS
171 556 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 21:48,54 F 54 2007 29 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
172 709 ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21:55,56 F 55 2008 30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
173 541 ΚΑΤΣΙΠΟΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 21:56,27 F 56 2008 31 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
174 321 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21:58,40 M 118 1996 21 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
175 707 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΙΚΑΙΤΗ 22:01,99 F 57 1981 9 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
176 625 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 22:02,54 F 58 2006 32 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
177 557 ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 22:04,47 F 59 1970 10 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΕΤΙΚΟΣ
178 468 ΑΛΕΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 22:05,12 F 60 2002 33 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
179 536 ΚΑΡΤΑΛΙΑ- ΓΟΥΑΔΑΡΔΟ ΑΘΗΝΑ 22:05,26 F 61 2002 34 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
180 186 ΧΑΤΖΗ ΖΩΗ 22:06,21 F 62 0 7 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
181 544 ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22:06,83 M 119 2007 64 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
182 758 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22:07,61 M 120 2004 65 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
183 490 ΒΕΝΕΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 22:11,56 F 63 2005 35 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
184 648 ΤΑΤΑ ΓΙΩΡΓΟΣ 22:13,37 M 121 0 22 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
185 624 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΤΙΝΑ 22:13,72 F 64 2002 36 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
186 692 STOJIANI ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 22:14,37 M 122 2004 66 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΑΣ
187 545 ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22:15,24 M 123 1969 23 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
188 543 ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22:15,33 M 124 2008 67 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
189 465 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 22:15,35 F 65 2006 37 ΔΗΜΟΤΙΚΟ
190 487 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 22:15,65 M 125 1999 68 ΔΗΜΟΤΙΚΟ
191 574 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 22:15,83 F 66 2003 38 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
192 724 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΕΛΙΑ 22:17,10 F 67 2002 10 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
193 221 ΚΟΥΣΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22:17,39 M 126 0 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
194 764 ΤΣΑΛΔΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 22:21,55 F 68 0 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
195 725 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 22:24,02 F 69 2002 11 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
196 211 ΛΙΒΑ ΔΑΝΑΗ 22:25,24 F 70 0 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
197 762 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 22:32,19 F 71 1976 11 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
198 571 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ – ΚΟΡΠΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 22:32,39 F 72 1979 12 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
199 794 ΚΟΤΣΙΛΙΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 22:33,98 F 73 2002 13 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
200 653 ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 22:34,71 M 127 2006 69 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
201 511 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 22:35,38 F 74 2009 39 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
202 567 ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 22:39,20 F 75 2005 40 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
203 720 ΒΑΣΙΛΑΔΙΏΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 22:42,47 M 128 2000 24 ΕΝΗΛΙΚΕΣ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
204 486 ΤΣΟΛΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 22:46,67 M 129 2010 70 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΗΠΕΙΑΓΩΓΕΙΟ
205 146 ΤΣΕΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 22:48,76 F 76 1990 12 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
206 682 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ 22:50,33 F 77 2001 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
207 582 ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 22:52,45 M 130 2010 71 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
208 577 ΛΑΛΛΕΜΑΝΤ ΣΟΝΙΑ 22:52,54 F 78 1973 13 ΕΝΗΛΙΚΕΣ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
209 555 ΜΠΑΚΑ ΑΝΝΑ 22:53,00 F 79 2005 41 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
210 452 DANU ANA 23:00,00 F 80 1974 14 ΕΝΗΛΙΚΕΣ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
211 800 ?NUMBER #800 23:02,68 M 131 0 17 –
212 643 ΡΩΣΣΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 23:05,71 F 81 1998 42 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
213 650 ΣΙΜΩΝΗ ΒΙΒΗ 23:05,80 F 82 1988 43 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
214 526 ΚΑΚΚΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 23:06,03 F 83 1969 15 ΕΝΗΛΙΚΕΣ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
215 659 ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ 23:08,06 F 84 1988 44 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
216 596 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 23:10,41 F 85 1972 16 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
217 656 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 23:11,71 F 86 1997 45 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
218 531 ΚΑΜΠΟΥΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 23:14,00 M 132 2004 72 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
219 534 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 23:15,40 M 133 2004 73 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
220 493 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 23:15,83 F 87 2004 46 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
221 626 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΡΙΚΑΙΤΗ 23:16,15 F 88 2004 47 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
222 787 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 23:16,48 M 134 2005 74 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
223 721 ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 23:18,17 M 135 2006 75 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
224 718 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΚΑΡΙΝΑ 23:19,67 F 89 2007 48 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
225 528 ΚΑΛΟΦΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23:19,87 M 136 2005 76 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
226 155 ΚΑΛΟΦΩΛΙΑΣ ΓΙΟΡΓΟΣ 23:23,18 M 137 2005 77 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
227 317 ΤΣΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 23:23,26 F 90 2003 15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
228 561 ΚΟΡΠΗ ΕΙΡΗΝΗ 23:24,97 F 91 2006 49 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
229 478 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 23:26,48 F 92 2010 50 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2 ΝΗΠΕΙΑΓΩΓΕΙΟ
230 537 ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ 23:27,03 F 93 1983 16 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
231 180 ΝΤΙΒΙΝΤΑΡΙ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 23:28,96 F 94 0 10 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
232 732 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 23:31,34 M 138 2006 78 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
233 563 ΚΟΣΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 23:33,42 F 95 2016 11 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
234 669 ΤΣΟΛΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 23:34,73 F 96 1973 17 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
235 510 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 23:39,80 F 97 1975 18 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
236 509 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23:40,00 M 139 2008 79 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
237 517 ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΑΡΤΕΜΗΣ 23:44,13 F 98 2004 51 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΝΙΑΣ
238 678 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 23:46,15 M 140 1961 25 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
239 674 ΠΡΟΖΥΜΑ ΣΟΦΙΑ 23:46,94 F 99 0 12 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
240 765 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 23:47,38 M 141 2007 80 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
241 628 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 23:56,15 F 100 2005 52 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
242 601 ΜΕΡΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 23:58,88 F 101 1965 3 – ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
243 547 ΚΑΨΑΜΠΕΛΗ ΑΝΝΑ 24:01,11 F 102 2006 53 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
244 550 ΚΑΨΑΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 24:01,47 M 142 1975 26 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
245 731 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 24:02,83 F 103 2007 54 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
246 789 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 24:04,40 M 143 2010 81 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
247 592 ΜΑΝΤΕΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 24:05,24 F 104 1965 4 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
248 760 ΔΡΟΥΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 24:06,50 F 105 2004 55 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
249 761 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΙΝΑ 24:08,79 F 106 1971 19 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
250 559 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 24:33,86 F 107 2009 56 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
251 539 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 24:38,94 F 108 2000 20 ΕΝΗΛΙΚΕΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
252 689 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΣΤΑΣΙΝΗ 24:39,17 F 109 2000 21 ΕΝΗΛΙΚΕΣ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
253 632 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 24:46,60 M 144 2009 82 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
254 703 ΣΤΟΓΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 24:46,98 F 110 2006 57 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΑΣ
255 741 DYRMISI EDFJOLI 24:51,14 M 145 2008 83 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΑΣ
256 329 ΤΣΟΚΟΥ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ 24:52,59 F 111 0 13 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
257 607 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 24:56,69 F 112 2000 22 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
258 503 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 24:56,73 F 113 2000 58 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
259 322 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΖΕΝΗ 24:57,47 F 114 0 14 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
260 269 ΤΣΑΚΩΝΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 24:59,99 F 115 1972 23 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
261 514 ΖΕΠΠΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΝΑ 25:08,02 F 116 2005 59 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
262 630 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ 25:09,25 F 117 1966 5 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
263 266 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25:12,09 M 146 0 18 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
264 260 ΔΟΥΡΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 25:19,12 F 118 0 15 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
265 631 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 25:23,52 M 147 2004 84 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
266 529 ΚΑΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 25:23,56 M 148 2003 85 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΝΙΑΣ
267 496 ΓΚΑΡΔΙΑΚΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 25:26,61 F 119 1947 1 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
268 733 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 25:27,86 M 149 2005 86 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
269 782 ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 25:29,50 F 120 1959 24 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
270 702 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 25:30,80 F 121 2002 17 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
271 467 ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 25:33,30 F 122 1972 25 ΕΝΗΛΙΚΕΣ
272 749 ΚΑΣΙΑΜΗ ΜΑΡΙΝΑ 25:43,70 F 123 2005 60 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
273 616 ΝΙΑΡΧΟΥ ΧΡΥΣΑ 25:47,01 F 124 1995 61 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
274 391 ΙΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ 25:49,47 M 150 2005 87 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
275 621 ΞΥΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 25:50,83 F 125 1983 18 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
276 579 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25:50,93 M 151 2010 88 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
277 633 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 25:54,18 M 152 2003 89 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
278 462 ΑΒΙΖΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 26:03,00 F 126 1979 19 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
279 657 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ 26:37,38 F 127 2010 62 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
280 697 ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 26:41,07 F 128 1972 26 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
281 644 ΣΑΛΙΑΡΕΛΗ ΣΙΣΣΥ 27:03,77 F 129 2002 63 ΔΗΜΟΤΙΚΟ GR.RUNNERS
282 684 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ 27:03,82 F 130 0 64 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
283 584 ΛΟΥΚΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 27:05,23 F 131 2008 65 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
284 586 ΜΑΛΙΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 27:05,73 F 132 1980 20 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
285 680 ΜΠΟΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 27:06,57 F 133 0 16 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
286 670 ΤΣΟΛΚΑ ΚΑΤΙΑ 27:22,44 F 134 2005 66 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
287 604 ΜΙΓΓΑ ΑΝΝΑ 27:23,42 F 135 1974 27 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
288 552 ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 27:28,70 F 136 1976 28 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
289 710 ΔΟΥΒΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 27:33,10 M 153 2008 90 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
290 640 ΡΑΛΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 27:37,91 F 137 1976 29 ΕΝΗΛΙΚΕΣ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
291 711 ΔΟΥΒΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 28:15,21 F 138 2010 67 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
292 688 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 28:24,91 M 154 2006 91 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
293 477 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 28:44,40 F 139 2008 68 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
294 587 ΜΑΛΙΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 29:05,47 F 140 1958 6 – Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
295 515 ΖΕΡΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 29:05,57 F 141 1964 7 – Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
296 347 ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30:23,32 M 155 2003 16 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
297 756 ΤΟΥΜΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 32:03,59 F 142 1959 30 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
298 757 ΤΟΥΜΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 32:12,57 M 156 1986 27 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
299 623 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40:40,35 M 157 1994 92 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
300 620 ΞΥΝΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ 40:45,12 F 143 1983 21 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
301 619 ΞΥΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 40:45,88 F 144 1985 31 ΕΝΗΛΙΚΕΣ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
302 736 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 40:49,38 F 145 1946 32 ΕΝΗΛΙΚΕΣ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
303 766 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 40:52,74 F 146 1977 33 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

451 CURAJ EDUART DNS M 1983 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
459 META KRISTIAN DNS M 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
458 META ZAMIRA DNS F 1983 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
460 SENAI SEXAI DNS M 1980 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
461 SHEHAJ NIKLAJD DNS M 1996 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
464 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ DNS F 1976 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
472 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ DNS F 2004 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
754 ΒΕΡΕΣΕΣ DNS M 0 – SPECIAL OLYMIPCS
494 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ DNS F 1981 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
497 ΓΚΑΣΙΑΜΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ DNS F 2005 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
498 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ DNS F 1983 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΕΤΙΚΟΣ
500 ΓΟΥΑΔΑΡΔΟ- ΚΟΡΤΑΛΙΑ ΑΘΗΝΑ DNS F 2002 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
501 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ DNS M 2000 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
504 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ DNS M 2002 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
505 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ DNS F 2004 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
506 ΔΗΜΟΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ DNS M 1971 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
512 ΕΡΜΙΟΝΗ ΡΩΣΣΗ DNS F 1998 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2ο ΕΠΑΑΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
516 ΖΕΡΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ DNS M 2007 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
518 ΖΩΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ DNS M 2007 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
519 ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ DNS M 2010 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
520 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ DNS M 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
521 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ DNS M 1979 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
522 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ DNS F 2008 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
524 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ DNS M 1979 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
532 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ DNS F 1981 ΓΥΜΝΑΣΙΟ THE ROCK GYM
535 ΚΑΡΑΤΖΑ ΒΙΚΥ DNS F 1969 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
546 ΚΑΦΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ DNS F 1979 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
548 ΚΑΨΑΜΠΕΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ DNS F 1996 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
755 ΚΙΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ DNS M 0 – SPECIAL OLYMIPCS
565 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ DNS F 2004 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
568 ΚΟΥΜΠΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ DNS F 2009 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
569 ΚΟΥΜΠΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ DNS F 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
570 ΚΟΥΜΠΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ DNS M 1979 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
572 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ DNS M 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
573 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΑΙΜΙΛΙΑ DNS F 2003 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
581 ΛΙΟΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ DNS M 2003 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
590 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ DNS M 2002 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
602 ΜΗΛΑΝΑ ΜΑΡΙΑ DNS F 2002 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
603 ΜΗΤΣΕΑ ΕΙΡΗΝΗ DNS F 1977 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
605 ΜΙΡΟΣΛΑΒΟΒ ΜΑΡΣΕΛΟ DNS M 2001 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
608 ΜΟΥΛΑΒΑΣΙΛΗ ΡΟΥΜΠΙΝΗ DNS F 1979 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
612 ΜΠΟΜΠΟΤΣΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ DNS M 2004 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
614 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ DNS M 1988 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
615 ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ DNS M 1978 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
753 ΞΥΔΙΑΣ ΗΛΙΑΣ DNS M 0 – SPECIAL OLYMIPCS
752 ΞΥΔΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ DNS M 0 – SPECIAL OLYMIPCS
627 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ DNS F 1975 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
629 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ DNS F 1998 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
637 ΠΛΑΤΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DNS M 2008 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
638 ΠΤΕΡΝΕΑ ΕΛΕΝΗ DNS F 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2407 MOUNTAIN ACTIVITIES
639 ΠΤΕΡΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ DNS M 2003 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 2407 MOUNTAIN ACTIVITIES
642 ΡΟΥΤΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ DNS F 2000 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
763 ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ DNS M 0 – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
666 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DNS M 1969 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
665 ΤΣΙΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ DNS F 2000 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
675 ΦΩΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ DNS M 1976 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ