11 Προγράμματα προπόνησης 5,10km , Ημιμαραθωνίου και Ορεινού τρεξίματος από το Running Coach



Τρέξε 1ος στο Digital Marketing με την iArk Digital Agency

Με απόλυτη επιτυχία στέφθηκε το 6ο Chalkida Bridges Half Marathon 2019. Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα του αγώνα.

Δείτε εδώ τα συνολικά αποτελέσματα σε όλες τις διαδρομές!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1000μ
1000μ ΓΥΜΝΑΣΙΑ ΑΓΟΡΙΑ
1ος ΠΑΠΑΘΕΩΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
2ος ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ

3ος ΔΟΞΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1000μ ΓΥΜΝΑΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1η ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
2η ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
3η ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ 5 χλμ
5000μ ΑΝΔΡΕΣ 15-17
1ος ΛΙΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ος ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3ος ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΝΑΝΣΤΑΣΙΟΣ
5000μ ΑΝΔΡΕΣ 18-40
1ος ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2ος ΣΑΡΑΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3ος ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΝΟΣ
5000μ ΑΝΔΡΕΣ 41-55
1ος ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2ος ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
3ος ΜΩΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5000μ ΑΝΔΡΕΣ 56+
1ος ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2ος ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3ος ΣΚΕΜΠΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5000μ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 15-17
1η ΚΟΥΤΡΑ ΕΛΠΙΔΑ
2η ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΓΑΠΗ
3η ΓΛΩΣΣΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
5000μ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-40
1η ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΙΝΑ
2η ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
3η ΜΩΡΙΑΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
5000μ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-55
1η ΓΚΛΟΒΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
2η ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
3η ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ ΝΙΚΗ
5000μ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 56+
1η ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

2η ΚΑΝΑΡΓΙΑ ΕΛΕΝΗ
3η ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ
5000μ ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΕΣ
1ος ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2ος ΣΑΡΑΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3ος ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΝΟΣ
5000μ ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1η ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΙΝΑ
2η ΓΚΛΟΒΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
3η ΚΟΥΤΡΑ ΕΛΠΙΔΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ 12,1 χλμ
12.000μ ΑΝΔΡΕΣ 18-40
1ος ΡΙΠΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
2ος ΜΗΤΡΟΠΕΤΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
3ος ΙΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12.000μ ΑΝΔΡΕΣ 41-55
1ος ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
2ος ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3ος ΚΛΩΤΣΟΤΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
12.000μ ΑΝΔΡΕΣ 56+
1ος ΡΙΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2ος ΣΑΚΑΝΤΑΡΗΣ ΦΩΤΗΣ
3ος ΜΑΝΕΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
12.000μ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-40
1η ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
2η ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
3η ΓΚΟΤΖΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
12.000μ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-55
1η ΚΑΤΡΑΝΗ ΣΑΝΤΡΑ
2η ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
3η ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
12.000μ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 56+
1 η TIRARD CECILE
2 η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
3 η ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ
12.000μ ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΕΣ

1ος ΡΙΠΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
2ος ΓΙΑΝΝΕΛΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
3ος ΜΗΤΡΟΠΕΤΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
12.000μ ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1ος ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
2ος ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
3ος ΛΕΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ 21,1 χλμ
21.000μ ΑΝΔΡΕΣ 18-40
1ος WALDRON RICHARD
2ος ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3ος ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
21.000μ ΑΝΔΡΕΣ 41-55
1ος ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2ος ΜΕΣΣΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3ος ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
21.000μ ΑΝΔΡΕΣ 56+
1ος ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
2ος ΤΣΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3ος ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
21.000μ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-40
1η ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ
2η ΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
3η ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
21.000μ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-55
1η ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
2η ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΓΙΑΣΕΜΗ ΕΙΡΗΝΗ
3η ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ
21.000μ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 56+
1η ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2η ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3η ΑΓΓΕΚΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
21.000μ ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΕΣ
1ος WALDRON RICHARD
2ος ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3ος ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

21.000μ ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1η ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ
2η ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
3η ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΓΙΑΣΕΜΗ ΕΙΡΗΝΗ