Αποτελέσματα Salomon Mountain Cup 2019
Μην το χάσεις : Τρέξε δωρεάν στο Salomon Mountain Cup στην Πεντέλη με το Running Pass εδώ και στην Πάρνηθα εδώ!
Μην το χάσεις : Δώρο 5 Φωτογραφίες σε αγώνες βουνού από το Foto-Trexoume με τη χρήση του Νέου Running Pass
1 2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 00:56:53 M 30-39 1 Male 1 THE NORTH FACE 00:56:53
2 1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 00:57:58 M 30-39 2 Male 2 SALOMON HELLAS 00:57:58
3 3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 00:59:20 M 30-39 3 Male 3 L-CREW /COMPRESSPORT GREECE 00:59:20
4 4 ΝΙΚΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 00:59:46 M 18-29 1 Male 4 LA SPORTIVA TEAM GREECE 00:59:46
5 399 DAVIES OWEN 01:01:08 M 30-39 4 Male 5 01:01:08
6 8 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 01:03:58 M 40-49 1 Male 6 THE RUNNERS PROJECT 01:03:58
7 416 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:04:14 M 40-49 2 Male 7 ΜΥ ATHLETE 01:04:14
8 163 ΣΥΜΕΩΝ ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ 01:04:42 M 18-29 2 Male 8 Allterrainrunners 01:04:42
9 7 ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ 01:04:51 M 30-39 5 Male 9 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 01:04:51
10 5 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 01:04:59 M 50+ 1 Male 10 LA SPORTIVA TEAM GREECE 01:04:59
11 275 ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 01:05:47 M 50+ 2 Male 11 01:05:47
12 332 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ 01:08:45 M 40-49 3 Male 12 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 01:08:45
13 192 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 01:09:11 M 18-29 3 Male 13 01:09:11
14 76 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ 01:09:11 M 18-29 4 Male 14 01:09:11
15 6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΙΚΑΣ 01:09:50 M 30-39 6 Male 15 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:09:50
16 119 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ 01:09:51 M 18-29 5 Male 16 MYATHLETE-CHOZEN 01:09:51
17 221 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:10:36 M 50+ 3 Male 17 The Runner’s Project 01:10:36
18 27 VICTOR OLOV LEONIDOY 01:11:03 M 18-29 6 Male 18 01:11:03
19 21 PETER CAMPBELL 01:11:27 M 40-49 4 Male 19 01:11:27
20 59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 01:11:31 M 30-39 7 Male 20 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 01:11:31
21 150 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΙΟΣ 01:11:51 M 40-49 5 Male 21 ALL TERRAIN RUNNERS 01:11:51
22 330 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ 01:12:14 M 30-39 8 Male 22 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 01:12:14
23 78 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:12:25 M 40-49 6 Male 23 01:12:25
24 224 ΗΛΙΑΣ ΣΑΖΑΚΛΗΣ 01:12:35 M 30-39 9 Male 24 HEALTHCURE 01:12:35
25 128 ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ 01:12:37 M 40-49 7 Male 25 KASIMIS TRAINING 01:12:37
26 12 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΕΡΟΣ 01:13:03 M 40-49 8 Male 26 THE RUNNER’S PROJECT 01:13:03
27 50 ΧΑΡ ΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 01:13:37 M 50+ 4 Male 27 01:13:37
28 165 ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 01:13:48 M 30-39 10 Male 28 PHYSIOLYSIS 01:13:48
29 283 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ 01:14:30 M 30-39 11 Male 29 01:14:30
30 282 ΦΑΝΗΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 01:14:32 M 30-39 12 Male 30 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:14:32
31 75 ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ 01:14:41 M 40-49 9 Male 31 01:14:41
32 293 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΟΥΜΗΣ 01:15:04 M 40-49 10 Male 32 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:15:04
33 201 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ 01:15:05 M 18-29 7 Male 33 01:15:05
34 209 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΦΟΣ 01:15:23 M 40-49 11 Male 34 MYATHLETE 01:15:23
35 11 ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΑΖΩΝΗΣ 01:15:34 M 30-39 13 Male 35 THE GKAZONIS 01:15:34
36 257 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 01:15:43 M 18-29 8 Male 36 01:15:43
37 88 ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ 01:15:43 M 40-49 12 Male 37 01:15:43
38 284 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΚΕΡΗΣ 01:15:44 M 30-39 14 Male 38 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:15:44
39 329 ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 01:15:50 M 50+ 5 Male 39 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 01:15:50
40 285 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΑΒΑΣ 01:16:03 M 18-29 9 Male 40 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:16:03
41 149 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ 01:16:55 M 50+ 6 Male 41 AKARNANANIKOS THIRIOY 01:16:55
42 9 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ 01:17:00 M 50+ 7 Male 42 THE RUNNERS PROJECT 01:17:00
43 345 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 01:17:19 M 30-39 15 Male 43 THE RUNNERS PROJECT 01:17:19
44 141 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ 01:17:26 M 40-49 13 Male 44 SDVOLOU-CROSSFIT VOLOS 01:17:26
45 211 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΕΡΟΥΚΙΔΗΣ 01:17:28 M 40-49 14 Male 45 KOURKOURIKIS GROUP 01:17:28
46 426 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 01:17:32 M 40-49 15 Male 46 01:17:32
47 106 ΙΩΣΗΦ ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ 01:17:44 M 50+ 8 Male 47 01:17:44
48 315 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ 01:17:57 M 50+ 9 Male 48 01:17:57
49 92 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΦΡΑΙΜΗΣ 01:17:58 M 30-39 16 Male 49 SKOULOUFIA RUNNERS 01:17:58
50 126 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ 01:18:15 M 40-49 16 Male 50 MARATHON CLUB 01:18:15
51 420 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ 01:18:20 M 40-49 17 Male 51 01:18:20
52 66 ΕΡΜΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 01:18:40 M 40-49 18 Male 52 COCO-MAT 01:18:40
53 298 ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ 01:18:42 M 40-49 19 Male 53 Orange Mountain Team 01:18:42
54 337 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ 01:18:55 M 40-49 20 Male 54 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 01:18:55
55 179 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:18:58 M 40-49 21 Male 55 01:18:58
56 55 ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ 01:19:21 M 40-49 22 Male 56 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 01:19:21
57 409 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 01:19:23 M 30-39 17 Male 57 KINISIS RUNNING TEAM 01:19:23
58 54 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 01:19:26 M 50+ 10 Male 58 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 01:19:26
59 191 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 01:19:31 M 30-39 18 Male 59 01:19:31
60 427 ΗΛΙΑΣ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ 01:19:58 M 30-39 19 Male 60 01:19:58
61 355 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ 01:20:01 M 40-49 23 Male 61 01:20:01
62 136 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:20:11 M 50+ 11 Male 62 01:20:11
63 10 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ 01:20:36 M 18-29 10 Male 63 THE RUNNERS PROJECT 01:20:36
64 71 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ 01:20:39 M 40-49 24 Male 64 01:20:39
65 132 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 01:20:48 M 30-39 20 Male 65 01:20:48
66 375 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ 01:21:15 M 30-39 21 Male 66 Antiparos EnPlo 01:21:15
67 404 Mehdi Khoubbane 01:21:16 M 40-49 25 Male 67 01:21:16
68 250 ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΙΟΥΜΑΚΑΣ 01:21:16 M 50+ 12 Male 68 ΠΑΙΑΝΙΑ 01:21:16
69 294 ΗΛΙΑΣ ΧΡΥΣΟΣ 01:21:26 M 40-49 26 Male 69 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:21:26
70 125 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΛΑΪΔΗΣ 01:21:28 M 40-49 27 Male 70 01:21:28
71 295 ΝΙΚΟΣ ΤΑΤΣΗΣ 01:21:31 M 40-49 28 Male 71 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 01:21:31
72 80 ΡΟΔΑΝΘΗ ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ 01:21:32 F 18-39 1 Female 1 01:21:32
73 301 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 01:21:34 M 40-49 29 Male 72 Orange Mountain Team 01:21:34
74 378 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ 01:21:42 M 18-29 11 Male 73 ALL TERRAIN RUNNERS 01:21:42
75 316 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΔΑΚΗΣ 01:21:51 M 30-39 22 Male 74 SANTA RUNNING TEAM 01:21:51
76 310 ΜΑΝΘΟΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ 01:21:53 M 30-39 23 Male 75 ΗΛΕΚΤΡΟ@ΛΗΤΕΣ 01:21:53
77 288 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 01:22:01 M 30-39 24 Male 76 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:22:01
78 405 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ 01:22:05 F 40+ 1 Female 2 L-CREW 01:22:05
79 82 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ 01:22:22 M 50+ 13 Male 77 SALOMON 01:22:22
80 232 ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΙΑΔΑΣ 01:22:23 M 40-49 30 Male 78 01:22:23
81 241 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 01:22:35 M 50+ 14 Male 79 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 01:22:35
82 326 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ 01:22:49 F 18-39 2 Female 3 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 01:22:49
83 184 ΦΩΤΙΟΣ ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ 01:23:27 M 40-49 31 Male 80 01:23:27
84 292 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ 01:24:16 M 30-39 25 Male 81 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:24:16
85 180 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ 01:24:18 M 40-49 32 Male 82 NS COACHING 01:24:18
86 118 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ 01:24:21 M 40-49 33 Male 83 – 01:24:21
87 84 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ 01:24:25 M 30-39 26 Male 84 01:24:25
88 123 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 01:24:46 M 40-49 34 Male 85 HELIC SA 01:24:46
89 296 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ 01:24:47 F 18-39 3 Female 4 Orange Mountain Team 01:24:47
90 52 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 01:24:51 M 40-49 35 Male 86 01:24:51
91 63 ΣΠΥΡΟΣ ΓΑΡΝΕΛΗΣ 01:24:55 M 40-49 36 Male 87 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 01:24:55
92 155 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΓΚΟΥΡΗΣ 01:24:55 M 40-49 37 Male 88 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΔΑΣΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 01:24:55
93 429 ΝΙΚΟΣ ΦΛΩΡΟΣ 01:25:06 M 40-49 38 Male 89 01:25:06
94 110 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ 01:25:07 M 50+ 15 Male 90 YMITTOS RUNNERS 01:25:07
95 314 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ 01:25:18 M 40-49 39 Male 91 01:25:18
96 206 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ 01:25:21 M 40-49 40 Male 92 PROEDROS 01:25:21
97 243 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 01:25:32 M 40-49 41 Male 93 ΚΥΚΛΑΔΕΣ 01:25:32
98 393 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΔΗΣ 01:25:41 M 40-49 42 Male 94 Allterrainrunners 01:25:41
99 402 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 01:25:49 M 50+ 16 Male 95 RAFINA RUNNERS 01:25:49
100 339 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ 01:25:51 M 40-49 43 Male 96 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 01:25:51
101 51 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ 01:25:58 M 40-49 44 Male 97 NOPF 01:25:58
102 164 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΤΗΣ 01:26:03 M 40-49 45 Male 98 01:26:03
103 185 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΝΗΣ 01:26:18 M 50+ 17 Male 99 01:26:18
104 423 ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΜΠΑΣ 01:26:36 M 50+ 18 Male 100 01:26:36
105 327 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ 01:26:45 M 40-49 46 Male 101 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 01:26:45
106 181 ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ 01:26:45 M 40-49 47 Male 102 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:26:45
107 40 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ 01:26:50 M 18-29 12 Male 103 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 01:26:50
108 320 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΥ 01:26:52 M 18-29 13 Male 104 SANTA RUNNING TEAM 01:26:52
109 135 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:26:52 M 50+ 19 Male 105 01:26:52
110 219 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΙΖΟΣ 01:26:53 M 30-39 27 Male 106 ΗΛΕΚΤΡΟ@ΛΗΤΕΣ 01:26:53
111 353 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΟΓΟΣ 01:26:55 M 40-49 48 Male 107 01:26:55
112 343 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 01:26:57 M 50+ 20 Male 108 THE RUNNERS PROJECT 01:26:57
113 418 ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:27:25 M 40-49 49 Male 109 01:27:25
114 264 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΩΤΣΟΣ 01:27:34 M 50+ 21 Male 110 SHOP AND TRADE S.A 01:27:34
115 255 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΚΩΝΑΚΗΣ 01:27:36 M 40-49 50 Male 111 01:27:36
116 324 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 01:27:38 M 30-39 28 Male 112 SANTA RUNNING TEAM 01:27:38
117 394 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ 01:27:40 M 40-49 51 Male 113 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 01:27:40
118 328 ΣΤΑΘΗΣ ΤΑΥΛΑΡΙΔΗΣ 01:27:40 M 30-39 29 Male 114 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 01:27:40
119 233 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΣΚΟΥΛΑΣ 01:27:41 M 40-49 52 Male 115 01:27:41
120 237 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΒΟΛΟΣ 01:27:43 M 30-39 30 Male 116 01:27:43
121 400 ΝΙΚΟΣ ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ 01:27:52 M 30-39 31 Male 117 01:27:52
122 214 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:28:17 M 40-49 53 Male 118 CHUCK NORRIS TEAM 01:28:17
123 251 ΦΩΤΗΣ ΤΖΟΙΤΗΣ 01:28:24 M 30-39 32 Male 119 Olympia runners 01:28:24
124 115 ΚΙΜΩΝ ΚΑΡΡΑΣ 01:28:30 M 30-39 33 Male 120 01:28:30
125 358 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΤΣΑΒΟΣ 01:28:43 M 30-39 34 Male 121 01:28:43
126 263 ΜΑΝΟΣ ΤΣΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ 01:28:47 M 18-29 14 Male 122 01:28:47
127 388 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 01:29:16 M 50+ 22 Male 123 01:29:16
128 153 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 01:29:26 M 30-39 35 Male 124 01:29:26
129 271 ΠΑΡΗΣ ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ 01:29:26 M 30-39 36 Male 125 01:29:26
130 68 ΝΙΚΟΣ ΓΚΟΤΣΗΣ 01:29:28 M 30-39 37 Male 126 01:29:28
131 356 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ 01:29:30 M 30-39 38 Male 127 01:29:30
132 200 ΘΑΝΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 01:29:31 M 30-39 39 Male 128 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 01:29:31
133 171 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΙΑΝΝΙΔΗΣ 01:29:32 M 30-39 40 Male 129 01:29:32
134 415 ΠΑΡΑΣΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 01:29:43 M 30-39 41 Male 130 01:29:43
135 22 PRODROMOS CHATZIKONSTANTINOU 01:29:56 M 30-39 42 Male 131 MYATHLETE 01:29:56
136 79 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΑΛΕΧΤΟΣ 01:29:58 M 40-49 54 Male 132 OROPOS RUNNING TEAM 01:29:58
137 127 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΕΦΑΛΑΣ 01:29:59 M 30-39 43 Male 133 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 01:29:59
138 25 GIRARD GIRARD 01:30:00 F 18-39 4 Female 5 01:30:00
139 137 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 01:30:01 M 50+ 23 Male 134 FREE RUNNERS 01:30:01
140 162 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 01:30:04 M 30-39 44 Male 135 BALIOTIS NATURE TRAIL / IRUN MAGAZINE 01:30:04
141 246 ΤΡΥΦΩΝ ΣΦΕΝΔΥΛΗΣ 01:30:05 M 50+ 24 Male 136 ΑΤΟΜΙΚΑ 01:30:05
142 381 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ 01:30:11 M 30-39 45 Male 137 Nea Makri Runners & Bikers 01:30:11
143 60 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ 01:30:15 M 40-49 55 Male 138 BYRON’S RUNNERS 01:30:15
144 145 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 01:30:16 M 50+ 25 Male 139 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 01:30:16
145 47 ΝΙΚΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 01:30:16 M 40-49 56 Male 140 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΎ 01:30:16
146 385 ΝΙΚΟΣ ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ 01:30:36 M 40-49 57 Male 141 01:30:36
147 373 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ 01:30:41 M 30-39 46 Male 142 01:30:41
148 61 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ 01:30:55 M 40-49 58 Male 143 01:30:55
149 152 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ 01:30:56 M 30-39 47 Male 144 01:30:56
150 367 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΙΓΚΟΥΡΗΣ 01:30:58 M 30-39 48 Male 145 01:30:58
151 369 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΗΣ 01:31:02 M 40-49 59 Male 146 01:31:02
152 39 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ 01:31:05 M 30-39 49 Male 147 CROSSFIT CHALANDRI 01:31:05
153 109 ΚΕΛΛΥ ΚΑΡΑΒΙΤΗ 01:31:06 F 40+ 2 Female 6 01:31:06
154 124 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΕΚΕΛΟΣ 01:31:07 M 30-39 50 Male 148 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 01:31:07
155 401 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΠΕΝΟΓΛΟΥ 01:31:20 M 30-39 51 Male 149 01:31:20
156 260 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΜΕΚΗΣ 01:31:38 M 30-39 52 Male 150 01:31:38
157 361 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΣΟΣ 01:31:40 M 50+ 26 Male 151 01:31:40
158 389 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ 01:31:42 M 40-49 60 Male 152 ΦΛΟΓΑ 01:31:42
159 425 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΟΥΞΗΣ 01:31:44 M 18-29 15 Male 153 01:31:44
160 86 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:31:57 M 30-39 53 Male 154 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 01:31:57
161 189 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ 01:32:02 M 30-39 54 Male 155 01:32:02
162 205 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ 01:32:11 M 30-39 55 Male 156 Athens 01:32:11
163 377 Άγγελος ΑΣΗΜΑΚΗΣ 01:32:16 M 18-29 16 Male 157 01:32:16
164 175 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 01:32:17 M 40-49 61 Male 158 LIDA APARTMENTS KALAMATA – ΑΧΑ – ΣΔΥΜ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 01:32:17
165 28 MAURO LOVASCIO 01:32:17 M 50+ 27 Male 159 01:32:17
166 321 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 01:32:19 M 30-39 56 Male 160 SANTA RUNNING TEAM 01:32:19
167 147 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 01:32:21 M 30-39 57 Male 161 ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ RUNNING TEAM 01:32:21
168 194 ΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 01:32:27 M 50+ 28 Male 162 ΚΗΦΙΣΙΑ 01:32:27
169 24 WILLIAM FULLERTON 01:32:44 M 50+ 29 Male 163 01:32:44
170 142 ΒΑΝΕΣΣΑ ΚΟΥΣΤΑ 01:32:44 F 18-39 5 Female 7 01:32:44
171 336 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΝΙΔΑ 01:32:57 F 18-39 6 Female 8 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 01:32:57
172 146 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 01:33:03 M 40-49 62 Male 164 01:33:03
173 166 ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ ΜΑΡΊΝΟΣ 01:33:19 M 40-49 63 Male 165 01:33:19
174 231 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΙΕΡΡΑΣ 01:33:59 M 40-49 64 Male 166 Olympia runners 01:33:59
175 121 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 01:34:01 M 40-49 65 Male 167 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 01:34:01
176 199 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 01:34:04 M 30-39 58 Male 168 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 01:34:04
177 391 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ 01:34:04 M 40-49 66 Male 169 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 01:34:04
178 407 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ 01:34:08 M 30-39 59 Male 170 01:34:08
179 120 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΑΡΙΩΤΗΣ 01:34:09 M 40-49 67 Male 171 Olympia runners 01:34:09
180 195 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 01:34:11 M 40-49 68 Male 172 01:34:11
181 70 ΗΛΙΑΣ ΓΟΥΣΙΟΣ 01:34:21 M 30-39 60 Male 173 01:34:21
182 87 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:34:29 M 30-39 61 Male 174 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 01:34:29
183 228 ΧΑΡΑΛΑΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 01:34:31 M 50+ 30 Male 175 ΑΤΟΜΙΚΗ 01:34:31
184 261 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ 01:34:34 M 40-49 69 Male 176 01:34:34
185 351 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:34:43 M 50+ 31 Male 177 01:34:43
186 289 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣ 01:34:48 M 30-39 62 Male 178 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:34:48
187 134 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΖΙΝΟΣ 01:34:49 M 30-39 63 Male 179 01:34:49
188 252 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΡΑΚΑΣ 01:34:49 M 40-49 70 Male 180 01:34:49
189 309 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 01:34:52 M 50+ 32 Male 181 01:34:52
190 338 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ 01:34:58 M 50+ 33 Male 182 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 01:34:58
191 197 XARRY ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 01:35:02 M 40-49 71 Male 183 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 01:35:02
192 325 MELANIJA HAJNIC 01:35:02 F 18-39 7 Female 9 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 01:35:02
193 406 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΕΚΚΑΣ 01:35:02 M 30-39 64 Male 184 01:35:02
194 249 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΟΥΚΙΔΗΣ 01:35:12 M 30-39 65 Male 185 RUN FORREST RUN 01:35:12
195 422 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΝΕΚΛΗΣ 01:35:25 M 40-49 72 Male 186 01:35:25
196 42 ΠΑΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΣ 01:35:40 M 40-49 73 Male 187 01:35:40
197 267 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΙΑΚΟΣ 01:35:40 M 50+ 34 Male 188 N.IΩNIA 01:35:40
198 67 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΚΟΓΚΑΣ 01:35:41 M 50+ 35 Male 189 01:35:41
199 242 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΓΛΟΥ 01:35:41 M 40-49 74 Male 190 ΜΕΛΙΣΣΙΑ 01:35:41
200 43 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 01:35:45 M 50+ 36 Male 191 01:35:45
201 34 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 01:35:46 M 40-49 75 Male 192 01:35:46
202 354 ΠΑΥΛΟΣ ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ 01:35:50 M 40-49 76 Male 193 01:35:50
203 32 GIUSEPPINA VECCHIO 01:35:57 F 40+ 3 Female 10 01:35:57
204 174 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ 01:36:03 M 30-39 66 Male 194 ΣΔ.ΥΔΡΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 01:36:03
205 226 ΖΗΝΙΑ ΣΑΝΟΥΔΟΥ 01:36:11 F 40+ 4 Female 11 ΦΛΟΓΑ 01:36:11
206 172 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΙΚΟΥ 01:36:36 F 40+ 5 Female 12 01:36:36
207 130 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΤΣΟΣ 01:36:37 M 50+ 37 Male 195 ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 01:36:37
208 217 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:36:47 M 30-39 67 Male 196 01:36:47
209 259 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ 01:36:59 M 30-39 68 Male 197 01:36:59
210 193 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΛΟΓΟΣ 01:37:00 M 40-49 77 Male 198 01:37:00
211 253 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ 01:37:01 M 40-49 78 Male 199 TREXANTIRIA RS 01:37:01
212 81 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 01:37:08 M 30-39 69 Male 200 PLANET FITNESS & MORE 01:37:08
213 272 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 01:37:10 M 50+ 38 Male 201 POLIAS RUNNING TEAM 01:37:10
214 94 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:37:10 M 30-39 70 Male 202 POLIAS RUNNING TEAM 01:37:10
215 268 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΛΟΥΔΑΣ 01:37:12 M 40-49 79 Male 203 01:37:12
216 129 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 01:37:15 M 18-29 17 Male 204 01:37:15
217 273 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 01:37:15 M 40-49 80 Male 205 BEAR TEAM 01:37:15
218 223 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 01:37:22 M 50+ 39 Male 206 SUNDAY STROLLERS 01:37:22
219 421 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΡΟΝΤΟΣ 01:38:36 M 30-39 71 Male 207 01:38:36
220 419 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:38:43 M 50+ 40 Male 208 01:38:43
221 131 ΟΜΗΡΟΣ ΚΟΚΚΙΝΗΣ 01:38:48 M 40-49 81 Male 209 01:38:48
222 245 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΟΣ 01:38:51 M 50+ 41 Male 210 YMITOS RUNNERS 01:38:51
223 186 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΖΙΕΚΟΣ 01:38:52 M 40-49 82 Male 211 BYRON’S RUNNERS 01:38:52
224 379 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΝΔΡΗΣ 01:38:53 M 40-49 83 Male 212 01:38:53
225 73 ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ 01:39:12 F 40+ 6 Female 13 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ 01:39:12
226 77 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 01:39:33 M 40-49 84 Male 213 01:39:33
227 91 ΝΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 01:39:36 M 30-39 72 Male 214 CROSSFIT CHALANDRI 01:39:36
228 258 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ 01:39:38 M 50+ 42 Male 215 01:39:38
229 247 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΧΟΣ 01:39:39 M 30-39 73 Male 216 SEMOG GREECE 01:39:39
230 279 ΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 01:39:42 M 40-49 85 Male 217 01:39:42
231 101 ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΣΣΑΡΗΣ 01:39:42 M 30-39 74 Male 218 01:39:42
232 290 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΚΑΡΕΑΣ 01:39:48 M 40-49 86 Male 219 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:39:48
233 104 ΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:40:09 M 18-29 18 Male 220 SUNDAY STROLLERS 01:40:09
234 347 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 01:40:14 M 40-49 87 Male 221 01:40:14
235 112 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΟΓΛΟΥ 01:40:15 F 40+ 7 Female 14 01:40:15
236 41 ΑΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 01:40:15 M 30-39 75 Male 222 01:40:15
237 222 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ 01:40:24 M 50+ 43 Male 223 CYCLELAND 01:40:24
238 159 ΜΑΝΟΣ ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ 01:40:25 M 30-39 76 Male 224 01:40:25
239 357 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ 01:40:25 M 40-49 88 Male 225 ΤΤΤ 01:40:25
240 322 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ 01:40:33 M 30-39 77 Male 226 SANTA RUNNING TEAM 01:40:33
241 341 ΒΙΚΥ ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 01:40:37 F 40+ 8 Female 15 THE RUNNERS PROJECT 01:40:37
242 100 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 01:40:41 M 50+ 44 Male 227 ALFAMEASUREMENTS 01:40:41
243 176 ΗΛΙΑΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ 01:40:44 M 50+ 45 Male 228 01:40:44
244 23 NADIA DAOUTOVA 01:40:50 F 40+ 9 Female 16 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 01:40:50
245 384 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΙΤΣΩΤΑΛΑΚΗΣ 01:40:50 M 40-49 89 Male 229 Τhe runners project 01:40:50
246 383 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ 01:40:53 M 40-49 90 Male 230 01:40:53
247 266 ΜΑΡΟΥΣΑ ΦΙΚΙΑ 01:40:54 F 40+ 10 Female 17 BASE CAMP 01:40:54
248 207 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΥΧΑΚΗΣ 01:41:15 M 40-49 91 Male 231 01:41:15
249 72 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ 01:41:23 M 40-49 92 Male 232 OROPOS RUNNING TEAM 01:41:23
250 103 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:41:33 M 50+ 46 Male 233 SUNDAY STROLLERS 01:41:33
251 229 ΣΠΥΡΟΣ ΣΗΜΑΝΤΩΝΗΣ 01:41:33 M 30-39 78 Male 234 01:41:33
252 432 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 01:41:42 M 50+ 47 Male 235 01:41:42
253 33 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ 01:41:43 M 30-39 79 Male 236 ATHENS MOSXATO 01:41:43
254 417 ΚΑΤΥ TAVEIRA 01:41:56 F 18-39 8 Female 18 MY ATHLETE 01:41:56
255 287 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΚΑΣ 01:41:59 M 30-39 80 Male 237 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:41:59
256 269 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 01:42:30 M 40-49 93 Male 238 MYATHLETE / CHOZEN 01:42:30
257 238 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΛΟΥΚΟΣ 01:42:35 M 50+ 48 Male 239 SPOT FITNESS 01:42:35
258 182 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΝΤΕΣ 01:42:46 M 40-49 94 Male 240 DIMITRIS TEAM 01:42:46
259 303 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ 01:42:47 M 40-49 95 Male 241 SALIGARIA 01:42:47
260 380 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ 01:42:48 M 50+ 49 Male 242 01:42:48
261 366 ΒΑΪΟΣ ΠΕΡΙΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:42:52 M 40-49 96 Male 243 NEVER GIVE UP 01:42:52
262 161 ΑΓΓΕΛΑ ΜΑΝΙΑΔΗ 01:43:10 F 40+ 11 Female 19 01:43:10
263 148 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 01:43:11 M 40-49 97 Male 244 01:43:11
264 44 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 01:43:18 M 50+ 50 Male 245 RUNNER STORE 01:43:18
265 256 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ 01:43:31 F 40+ 12 Female 20 01:43:31
266 57 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΟΣΥΝΙΩΤΗΣ 01:43:32 M 50+ 51 Male 246 SUNDAY STROLLERS 01:43:32
267 56 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΡΓΙΑΣ 01:43:33 M 50+ 52 Male 247 01:43:33
268 90 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 01:43:33 F 40+ 13 Female 21 GOSPORT/TIHIORACE.GR 01:43:33
269 167 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΙΝΟΥ 01:43:55 F 40+ 14 Female 22 POLIAS RUNNING TEAM 01:43:55
270 317 ΑΜΑΛΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ 01:44:03 F 18-39 9 Female 23 SANTA RUNNING TEAM 01:44:03
271 157 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΥΡΑΣ 01:44:06 M 30-39 81 Male 248 HIPPO 01:44:06
272 368 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ 01:44:17 M 50+ 53 Male 249 BUDO CENTER 01:44:17
273 48 ΝΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:44:18 M 30-39 82 Male 250 HIPPO 01:44:18
274 286 ΜΑΧΗ ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ 01:44:47 F 40+ 15 Female 24 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:44:47
275 198 ΤΑΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 01:45:02 M 40-49 98 Male 251 01:45:02
276 280 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΟΝΗΣ 01:45:06 M 18-29 19 Male 252 ΛΙΑΤΑΝΗ 01:45:06
277 307 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ 01:45:06 M 40-49 99 Male 253 01:45:06
278 83 ΙΣΟΥΠΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:45:26 M 30-39 83 Male 254 01:45:26
279 396 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ 01:45:33 M 40-49 100 Male 255 01:45:33
280 210 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 01:45:34 M 40-49 101 Male 256 01:45:34
281 334 ΡΩΞΑΝΗ DAULUCK 01:45:34 F 18-39 10 Female 25 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 01:45:34
282 428 ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΜΟΡΦΙΔΗΣ 01:45:36 M 50+ 54 Male 257 01:45:36
283 323 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥΡΚΑΚΗΣ 01:45:38 M 30-39 84 Male 258 SANTA RUNNING TEAM 01:45:38
284 38 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΪΝΑΛΗΣ 01:45:44 M 40-49 102 Male 259 01:45:44
285 113 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ 01:45:44 M 40-49 103 Male 260 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 01:45:44
286 274 ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ 01:46:29 M 40-49 104 Male 261 Athens 01:46:29
287 99 ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:46:30 M 40-49 105 Male 262 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 01:46:30
288 387 ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 01:46:48 M 40-49 106 Male 263 ΛΟΥΤΡΑΚΙ 01:46:48
289 371 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΙΑΓΑΔΟΥΡΑΣ 01:46:51 M 40-49 107 Male 264 01:46:51
290 363 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΓΑΔΑΚΗ 01:47:26 F 18-39 11 Female 26 01:47:26
291 431 ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 01:47:27 F 40+ 16 Female 27 01:47:27
292 46 ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:47:29 M 30-39 85 Male 265 01:47:29
293 218 ΜΙΛΤΟΣ ΠΡΟΚΟΣ 01:47:34 M 40-49 108 Male 266 01:47:34
294 117 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΤΣΑΝΑΣ 01:48:15 M 30-39 86 Male 267 ΔΟΞΑ ΜΑΡΚΟΥ 01:48:15
295 105 ΧΑΡΗΣ ΚΑΛΤΣΟΥΝΗΣ 01:48:15 M 18-29 20 Male 268 01:48:15
296 364 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 01:48:32 M 40-49 109 Male 269 01:48:32
297 411 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΡΙΒΟΥΡΕΑΣ 01:48:51 M 40-49 110 Male 270 KINISIS RUNNING TEAM 01:48:51
298 65 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 01:48:59 F 40+ 17 Female 28 01:48:59
299 215 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΙΚΗΣ 01:49:06 M 40-49 111 Male 271 SUNDAY STROLLERS 01:49:06
300 365 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 01:49:15 M 40-49 112 Male 272 01:49:15
301 108 ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΑΠΛΑΝΗ 01:49:23 F 18-39 12 Female 29 OUTDOORTRAINERS 01:49:23
302 265 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΝΟΣ 01:49:39 M 50+ 55 Male 273 01:49:39
303 360 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ 01:50:07 F 18-39 13 Female 30 01:50:07
304 359 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΚΟΥΡΣΟΣ 01:50:11 M 40-49 113 Male 274 01:50:11
305 29 CHRISTIAN METEL 01:50:22 M 40-49 114 Male 275 01:50:22
306 403 ΧΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:50:53 M 50+ 56 Male 276 01:50:53
307 178 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΙΤΖΑΛΗΣ 01:51:02 M 50+ 57 Male 277 SUNDAY STROLLERS 01:51:02
308 140 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΕΛΟΣ 01:51:12 M 18-29 21 Male 278 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΈΑΣ 01:51:12
309 111 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ 01:51:14 M 40-49 115 Male 279 EGALEO CITY 01:51:14
310 74 ΣΩΣΑΝΑ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ 01:51:32 F 40+ 18 Female 31 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ 01:51:32
311 116 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ 01:51:53 M 30-39 87 Male 280 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 01:51:53
312 213 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ 01:52:00 M 50+ 58 Male 281 ΣΑΦΑΝΣ 01:52:00
313 386 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΜΗΚΙΔΗΣ 01:52:01 M 40-49 116 Male 282 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 01:52:01
314 190 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΩΤΗΣ 01:52:17 M 40-49 117 Male 283 01:52:17
315 37 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 01:52:54 F 40+ 19 Female 32 ΣΔΥΑ 01:52:54
316 230 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ 01:52:57 M 50+ 59 Male 284 ΕΥΚΛΗΣ 01:52:57
317 352 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 01:53:38 M 40-49 118 Male 285 NEVER GIVE UP 01:53:38
318 212 ΕΜΙΛΥ ΠΕΤΟΥΣΗ 01:53:40 F 18-39 14 Female 33 01:53:40
319 36 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 01:53:40 M 40-49 119 Male 286 ELVAL COLOUR 01:53:40
320 234 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΚΟΥΜΠΑΚΗΣ 01:53:48 M 40-49 120 Male 287 ΟΔΕΥΩ 01:53:48
321 244 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 01:53:53 F 40+ 20 Female 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:53:53
322 277 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΤΖΙΚΟΣ 01:53:54 M 40-49 121 Male 288 01:53:54
323 276 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ 01:54:10 M 30-39 88 Male 289 ALFA MEASUREMENTS 01:54:10
324 202 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 01:54:16 M 50+ 60 Male 290 01:54:16
325 35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 01:54:25 M 40-49 122 Male 291 ANIMAL RIGHTS RUNNERS 01:54:25
326 281 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ 01:55:14 M 40-49 123 Male 292 ΑΘΗΝΑ 01:55:14
327 208 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 01:55:20 M 40-49 124 Male 293 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 01:55:20
328 177 ΔΑΝΑΗ ΜΗΤΡΟΥΣΙΑ 01:55:39 F 18-39 15 Female 35 ΧΑΛΑΝΔΡΙ 01:55:39
329 151 ΜΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΑΤΟΣ 01:55:39 M 40-49 125 Male 294 ΧΑΛΑΝΔΡΙ 01:55:39
330 414 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 01:55:40 M 30-39 89 Male 295 01:55:40
331 413 ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 01:56:03 F 40+ 21 Female 36 01:56:03
332 374 NIKOLAOS GKALLITSIS 01:56:15 M 30-39 90 Male 296 Athens 01:56:15
333 139 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ 01:56:41 F 18-39 16 Female 37 ALFA MEASUREMENTS 01:56:41
334 410 ΕΛΕΝΑ ΣΑΣΛΟΓΛΟΥ 01:56:42 F 18-39 17 Female 38 KINISIS RUNNING TEAM 01:56:42
335 408 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΙΛΛΙΣΙΑΔΗΣ 01:56:44 M 40-49 126 Male 297 KINISIS RUNNING TEAM 01:56:44
336 160 ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ 01:57:03 F 18-39 18 Female 39 BYRON’S RUNNERS 01:57:03
337 85 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΚΑΚΗΣ 01:57:03 M 30-39 91 Male 298 BYRON RUNNERS 01:57:03
338 304 ΚΩΣΤΗΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ 01:57:12 M 40-49 127 Male 299 SALIGARIA 01:57:12
339 183 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ 01:57:35 M 50+ 61 Male 300 01:57:35
340 270 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΛΙΑΣΟΣ 01:57:39 M 30-39 92 Male 301 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:57:39
341 216 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ 01:58:28 M 50+ 62 Male 302 Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 01:58:28
342 196 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 01:58:30 M 50+ 63 Male 303 01:58:30
343 220 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΙΖΟΣ 01:59:08 M 30-39 93 Male 304 01:59:08
344 107 ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ 01:59:20 F 40+ 22 Female 40 01:59:20
345 240 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΙΚΟΥ 01:59:27 F 18-39 19 Female 41 PHYSIOLYSIS EDGE PHYSIOTHERAPY 01:59:27
346 348 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 01:59:30 F 40+ 23 Female 42 01:59:30
347 350 ΙΩΣΗΦ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:59:34 M 50+ 64 Male 305 NEVER GIVE UP 01:59:34
348 114 ΑΝΝΑ ΚΑΡΟΚΗ 02:00:19 F 18-39 20 Female 43 02:00:19
349 424 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΙΣ 02:00:48 M 40-49 128 Male 306 02:00:48
350 170 ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ 02:02:04 M 30-39 94 Male 307 ΣΤΑ ΧΝΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΑΝΩ ΤΟΥ ΓΚΑΡΗ 02:02:04
351 97 ΦΑΝΗ ΖΙΑΝΙΚΑ 02:02:19 F 40+ 24 Female 44 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ RUNNING TEAM 02:02:19
352 318 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ 02:02:56 M 50+ 65 Male 308 SANTA RUNNING TEAM 02:02:56
353 346 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΛΜΑΤΑΝΗ 02:04:01 F 18-39 21 Female 45 THE RUNNERS PROJECT 02:04:01
354 392 ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΣΟΦΟΥΛΗ 02:06:35 F 40+ 25 Female 46 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 02:06:35
355 302 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ 02:06:49 M 40-49 129 Male 309 SALIGARIA 02:06:49
356 248 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΑΛΑΜΠΕΚΟΣ 02:07:22 M 40-49 130 Male 310 UNIFY RUNNING TEAM 02:07:22
357 102 ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΚΑΛΕΡΓΗ 02:07:23 F 40+ 26 Female 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 02:07:23
358 300 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΡΑΣ 02:08:12 M 50+ 66 Male 311 02:08:12
359 397 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΑΚΗΣ 02:08:32 M 40-49 131 Male 312 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 02:08:32
360 133 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΝΤΑΚΗ 02:10:40 F 40+ 27 Female 48 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 02:10:40
361 53 ΑΝΝΑ ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 02:11:11 F 40+ 28 Female 49 ΑΘΗΝΑ 02:11:11
362 188 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΡΟΥΒΑΣ 02:11:12 M 40-49 132 Male 313 02:11:12
363 370 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 02:13:27 M 40-49 133 Male 314 02:13:27
364 319 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 02:13:42 M 40-49 134 Male 315 SANTA RUNNING TEAM 02:13:42
365 95 ΝΙΚΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 02:15:28 M 50+ 67 Male 316 02:15:28
366 297 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΚΑΚΟΥ 02:15:28 F 18-39 22 Female 50 Orange Mountain Team 02:15:28
367 98 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 02:19:56 M 40-49 135 Male 317 Vacuactive 02:19:56
Αποτελέσματα Salomon Mountain Cup 2019 – Διαδρομή 9 km
1 595 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 00:41:39 All Ages 1 Male 1 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 00:41:39
2 680 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΡΕΤΤΟΣ 00:41:46 All Ages 2 Male 2 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 00:41:46
3 665 ΝΑΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 00:43:08 All Ages 3 Male 3 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 00:43:08
4 601 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ 00:43:26 All Ages 4 Male 4 00:43:26
5 634 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΟΥΚΑΝΑΣ 00:43:43 All Ages 5 Male 5 L-CREW 00:43:43
6 691 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ 00:43:48 All Ages 6 Male 6 00:43:48
7 700 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 00:43:57 All Ages 7 Male 7 Ό,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:43:57
8 696 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 00:44:22 All Ages 8 Male 8 Ό,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:44:22
9 697 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 00:44:37 All Ages 9 Male 9 Ό,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:44:37
10 668 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ 00:45:31 All Ages 10 Male 10 00:45:31
11 625 ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ 00:46:03 All Ages 11 Male 11 TREXANTIRIA RS 00:46:03
12 698 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΦΑΝΤΖΗΣ 00:46:26 All Ages 12 Male 12 Ό,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:46:26
13 619 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 00:47:08 All Ages 13 Male 13 00:47:08
14 655 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ 00:47:13 All Ages 1 Female 1 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:47:13
15 681 ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ 00:47:29 All Ages 14 Male 14 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 00:47:29
16 236 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ 00:47:47 All Ages 15 Male 15 00:47:47
17 547 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ 00:48:25 All Ages 16 Male 16 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:48:25
18 635 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ 00:48:26 All Ages 2 Female 2 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 00:48:26
19 628 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ 00:48:52 All Ages 17 Male 17 00:48:52
20 576 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 00:50:15 All Ages 18 Male 18 Cgs triathlon club 00:50:15
21 636 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ 00:50:16 All Ages 3 Female 3 TSOUMELEKA TRAINING 00:50:16
22 590 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΣΛΗΣ 00:50:26 All Ages 19 Male 19 ΑΘΗΝΑ 00:50:26
23 529 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ 00:50:28 All Ages 20 Male 20 00:50:28
24 695 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 00:50:39 All Ages 21 Male 21 Ό,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:50:39
25 158 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 00:50:46 All Ages 22 Male 22 00:50:46
26 577 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ 00:50:49 All Ages 23 Male 23 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 00:50:49
27 675 ΚΩΣΤΗΣ ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ 00:50:55 All Ages 24 Male 24 SANTA RUNNING TEAM 00:50:55
28 501 MONICA COMNINOS 00:50:57 All Ages 4 Female 4 00:50:57
29 600 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 00:51:03 All Ages 25 Male 25 – 00:51:03
30 638 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 00:51:09 All Ages 26 Male 26 00:51:09
31 682 ΜΑΡΙΝΑ ΣΤΡΑΤΙΚΗ 00:51:19 All Ages 5 Female 5 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 00:51:19
32 614 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ 00:52:01 All Ages 27 Male 27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:52:01
33 650 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ 00:52:10 All Ages 28 Male 28 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:52:10
34 592 ΠΑΡΗΣ ΜΠΟΥΛΕΣ 00:52:20 All Ages 29 Male 29 BLADE RUNNERS 00:52:20
35 510 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ 00:52:27 All Ages 30 Male 30 00:52:27
36 335 ΕΙΡΗΝΗ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ 00:52:53 All Ages 6 Female 6 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 00:52:53
37 579 ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ 00:54:16 All Ages 31 Male 31 Athens 00:54:16
38 618 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ 00:54:22 All Ages 32 Male 32 00:54:22
39 646 ΣΟΛΩΝ ΧΩΡΑΦΑΣ 00:55:02 All Ages 33 Male 33 AEGEAN RUNNING TEAM 00:55:02
40 507 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 00:55:05 All Ages 34 Male 34 00:55:05
41 580 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ 00:55:05 All Ages 35 Male 35 00:55:05
42 598 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΞΕΝΑΚΗΣ 00:55:09 All Ages 36 Male 36 00:55:09
43 526 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 00:55:11 All Ages 37 Male 37 AEGEAN RUNNING TEAM 00:55:11
44 597 ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΖΑΝΗΣ 00:55:12 All Ages 38 Male 38 00:55:12
45 718 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 00:55:17 All Ages 39 Male 39 00:55:17
46 563 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΑ 00:55:25 All Ages 7 Female 7 ΣΑΦΑΝΣ 00:55:25
47 567 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 00:55:48 All Ages 40 Male 40 00:55:48
48 664 ΝΩΝΤΑΣ ΤΑΤΣΗΣ 00:55:54 All Ages 41 Male 41 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 00:55:54
49 689 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 00:56:19 All Ages 8 Female 8 00:56:19
50 617 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 00:56:40 All Ages 42 Male 42 00:56:40
51 591 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΤΖΙΑΣ 00:56:47 All Ages 43 Male 43 00:56:47
52 711 ΚΛΕΙΩ ΜΑΡΙΝΟΥ 00:56:56 All Ages 9 Female 9 00:56:56
53 565 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΥΚΟΥ 00:57:00 All Ages 10 Female 10 00:57:00
54 342 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΚΑΤΟΥ 00:57:06 All Ages 11 Female 11 00:57:06
55 505 ALEXANDER ZINELL 00:57:08 All Ages 44 Male 44 Athens 00:57:08
56 709 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 00:57:12 All Ages 12 Female 12 00:57:12
57 606 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 00:57:14 All Ages 45 Male 45 00:57:14
58 581 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ 00:57:56 All Ages 46 Male 46 00:57:56
59 622 ΑΡΤΕΜΗΣ ΤΖΙΝΗΣ 00:57:57 All Ages 47 Male 47 00:57:57
60 528 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 00:57:59 All Ages 48 Male 48 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 00:57:59
61 726 MICHAEL KWEEGAN 00:58:00 All Ages 49 Male 49 00:58:00
62 542 ΝΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ 00:58:02 All Ages 50 Male 50 ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ 00:58:02
63 710 ΣΠΥΡΟΣ ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ 00:58:29 All Ages 51 Male 51 00:58:29
64 31 MICHELLE RYAN 00:58:52 All Ages 13 Female 13 NONE 00:58:52
65 661 ΕΛΕΝΗ ΜΑΓΓΙΝΑ 00:58:57 All Ages 14 Female 14 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 00:58:57
66 561 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 00:59:13 All Ages 52 Male 52 Ν.ΚΗΦΙΣΙΑ 00:59:13
67 723 ΖΩΗ ΓΚΟΤΖΙΑ 00:59:17 All Ages 15 Female 15 00:59:17
68 508 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ 00:59:23 All Ages 53 Male 53 00:59:23
69 687 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 00:59:37 All Ages 54 Male 54 00:59:37
70 685 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 00:59:48 All Ages 55 Male 55 00:59:48
71 538 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 00:59:48 All Ages 56 Male 56 00:59:48
72 586 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΤΣΙΚΟΥΛΗΣ 00:59:48 All Ages 57 Male 57 00:59:48
73 639 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗ 01:00:01 All Ages 16 Female 16 01:00:01
74 707 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΠΟΤΑΣ 01:00:30 All Ages 58 Male 58 01:00:30
75 649 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΡΟΝΤΟΣ 01:00:32 All Ages 59 Male 59 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:00:32
76 627 ΦΩΤΗΣ ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ 01:00:47 All Ages 60 Male 60 01:00:47
77 727 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΠΛΑΣ 01:00:57 All Ages 61 Male 61 01:00:57
78 553 ΖΩΖΙΑΝΝΑ ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΥ 01:01:17 All Ages 17 Female 17 01:01:17
79 575 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΖΟΣ 01:01:32 All Ages 62 Male 62 TSOUMELEKA TRAINING 01:01:32
80 555 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΧΡΗ 01:01:36 All Ages 18 Female 18 Cgs triathlon club 01:01:36
81 560 ΝΙΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 01:01:36 All Ages 63 Male 63 Cgs triathlon club 01:01:36
82 686 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 01:01:47 All Ages 64 Male 64 TSOUMELEKA TRAINING 01:01:47
83 587 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:02:08 All Ages 65 Male 65 01:02:08
84 584 ΜΙΣΙΡΛΗ ΜΑΡΚΕΛΑ 01:02:10 All Ages 19 Female 19 01:02:10
85 604 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 01:02:16 All Ages 66 Male 66 01:02:16
86 615 ΝΙΚΟΛ ΣΟΡΔΑΚΗ 01:02:16 All Ages 20 Female 20 BLADE RUNNERS 01:02:16
87 502 MARIELLE PTEROUDIS 01:02:40 All Ages 21 Female 21 01:02:40
88 713 ΜΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 01:02:48 All Ages 67 Male 67 01:02:48
89 704 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΥΖΙΚΙΔΗΣ 01:03:02 All Ages 68 Male 68 01:03:02
90 531 ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΔΑΜΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ 01:03:08 All Ages 22 Female 22 01:03:08
91 535 ΕΙΡΗΝΗ ΔΕΥΤΕΡΙΓΟΥ 01:03:13 All Ages 23 Female 23 AGIOS STEFANOS 01:03:13
92 688 ΙΛΙΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 01:03:41 All Ages 24 Female 24 01:03:41
93 527 ΕΛΕΑΝΑ ΓΙΑΜΠΑΝΑ 01:03:52 All Ages 25 Female 25 DSA-RUNNING TEAM 01:03:52
94 624 ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΤΟΚΚΟΣ 01:03:52 All Ages 69 Male 69 DSA-RUNNING TEAM 01:03:52
95 722 ΣΤΑΘΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:03:55 All Ages 70 Male 70 01:03:55
96 554 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΟΚΗΣ 01:04:25 All Ages 71 Male 71 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 01:04:25
97 621 ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ 01:04:39 All Ages 72 Male 72 01:04:39
98 630 ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ 01:04:43 All Ages 73 Male 73 01:04:43
99 602 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 01:05:11 All Ages 74 Male 74 Γ.Σ. ΑΘΛΟΣ 01:05:11
100 683 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΥΖΑΚΗΣ 01:05:11 All Ages 75 Male 75 THE RUNNERS PROJECT 01:05:11
101 540 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 01:05:12 All Ages 76 Male 76 01:05:12
102 603 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 01:05:23 All Ages 77 Male 77 01:05:23
103 30 BRUNO PASQUIERS 01:05:53 All Ages 78 Male 78 COURIR A ATHENES 01:05:53
104 506 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 01:06:26 All Ages 79 Male 79 NOVASPORTS RUNNING TEAM 01:06:26
105 642 ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 01:06:38 All Ages 26 Female 26 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 01:06:38
106 626 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΑ ΤΡΙΧΙΑ 01:06:44 All Ages 27 Female 27 ΑΘΗΝΑ 01:06:44
107 690 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΓΚΟΗΣ 01:07:14 All Ages 80 Male 80 01:07:14
108 568 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:07:33 All Ages 81 Male 81 01:07:33
109 516 ΜΕΛΙΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 01:07:35 All Ages 82 Male 82 01:07:35
110 512 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ 01:08:14 All Ages 83 Male 83 TSOUMELEKA TRAINING 01:08:14
111 511 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 01:08:15 All Ages 84 Male 84 01:08:15
112 96 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΣ 01:08:29 All Ages 85 Male 85 01:08:29
113 578 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 01:08:39 All Ages 28 Female 28 01:08:39
114 678 AMARYLLIS VAN DER WILT 01:08:42 All Ages 29 Female 29 MYATHLETE – CHOZEN TEAM 01:08:42
115 692 ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΣΤΥΛΟΓΙΑΝΝΗ 01:08:46 All Ages 30 Female 30 01:08:46
116 69 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΛΥΤΣΗΣ 01:08:57 All Ages 86 Male 86 01:08:57
117 545 ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 01:09:14 All Ages 87 Male 87 01:09:14
118 551 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ 01:09:33 All Ages 31 Female 31 OUTDOOR RUNNING TEAM 01:09:33
119 524 ΤΕΡΕΖΑ ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ 01:09:33 All Ages 32 Female 32 01:09:33
120 611 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΡΑΙΜΗΣ 01:09:54 All Ages 88 Male 88 01:09:54
121 541 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ 01:09:54 All Ages 89 Male 89 ΑΘΗΝΑ 01:09:54
122 522 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΕΑΔΗΣ 01:10:05 All Ages 90 Male 90 ΔΑΪΣ RUNNING CLUB 01:10:05
123 558 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΟΚΟΛΑΚΗ 01:11:04 All Ages 33 Female 33 01:11:04
124 515 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:11:15 All Ages 91 Male 91 GL CREATIONS 01:11:15
125 607 ΕΛΕΝΑ ΠΑΣΑΛΙΑΔΗ 01:11:20 All Ages 34 Female 34 01:11:20
126 509 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΑΚΙΩΤΗΣ 01:11:40 All Ages 92 Male 92 TSOUMELEKA TRAINING 01:11:40
127 637 ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΕΛΟΥΚΑ 01:11:42 All Ages 35 Female 35 TSOUMELEKA TRAINING 01:11:42
128 559 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ 01:11:51 All Ages 93 Male 93 01:11:51
129 543 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 01:11:51 All Ages 36 Female 36 01:11:51
130 585 ΖΩΗ ΜΑΡΜΑΡΑ 01:11:54 All Ages 37 Female 37 01:11:54
131 525 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ 01:11:59 All Ages 94 Male 94 01:11:59
132 609 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ 01:12:06 All Ages 95 Male 95 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:12:06
133 629 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:12:46 All Ages 96 Male 96 01:12:46
134 532 ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΔΑΠΟΝΤΕ 01:12:46 All Ages 38 Female 38 01:12:46
135 566 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΤΕΝΙΔΗΣ 01:12:50 All Ages 97 Male 97 01:12:50
136 701 ANGELIKA SIEMIENIECKA 01:12:58 All Ages 39 Female 39 01:12:58
137 667 ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:13:04 All Ages 98 Male 98 SALIGARIA 01:13:04
138 521 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ 01:13:27 All Ages 99 Male 99 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 01:13:27
139 613 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ 01:13:32 All Ages 100 Male 100 01:13:32
140 574 ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΥΜΠΕΡΗ 01:13:37 All Ages 40 Female 40 OUTDOOR TRAINERS 01:13:37
141 714 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 01:13:46 All Ages 101 Male 101 01:13:46
142 544 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 01:13:53 All Ages 41 Female 41 GL CREATIONS 01:13:53
143 235 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 01:13:54 All Ages 102 Male 102 GOSPORT 01:13:54
144 520 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΕΚΡΗΣ 01:14:15 All Ages 103 Male 103 CYCLING SPOT 01:14:15
145 550 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ 01:14:18 All Ages 42 Female 42 01:14:18
146 674 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 01:14:35 All Ages 104 Male 104 01:14:35
147 702 Δημήτρης Ανδριωτης 01:15:12 All Ages 105 Male 105 Herbalife Nutrition Team 01:15:12
148 594 ΕΛΕΝΗ ΝΗΣΙΩΤΗ 01:15:49 All Ages 43 Female 43 OUTDOOR TRAINERS 01:15:49
149 570 ΠΑΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ 01:16:49 All Ages 106 Male 106 01:16:49
150 519 ΑΡΙΣΤΕΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 01:16:51 All Ages 44 Female 44 Γ.Σ. ΑΘΛΟΣ 01:16:51
4
151 684 ΝΙΚΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ 01:16:52 All Ages 107 Male 107 THE RUNNERS PROJECT 01:16:52
152 552 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΥ 01:17:32 All Ages 108 Male 108 BLUE BLACK 01:17:32
153 623 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΔΗΣ 01:18:19 All Ages 109 Male 109 01:18:19
154 677 ΜΑΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 01:18:21 All Ages 110 Male 110 SANTA RUNNING TEAM 01:18:21
155 589 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΑΡΔΗ 01:18:52 All Ages 45 Female 45 01:18:52
156 605 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ 01:18:52 All Ages 46 Female 46 OROPOS RUNNING TEAM 01:18:52
157 728 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 01:18:56 All Ages 111 Male 111 01:18:56
158 657 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΟΥΝΑΡΗ 01:20:35 All Ages 47 Female 47 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 01:20:35
159 715 ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΤΑΣ 01:20:59 All Ages 112 Male 112 01:20:59
160 724 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΙΑΜΠΕΗΣ 01:21:05 All Ages 113 Male 113 01:21:05
161 534 ΣΠΥΡΟΣ ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ 01:21:16 All Ages 114 Male 114 Cgs triathlon club 01:21:16
162 533 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ 01:21:16 All Ages 115 Male 115 Cgs triathlon club 01:21:16
163 573 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 01:22:32 All Ages 48 Female 48 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:22:32
164 666 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:22:48 All Ages 116 Male 116 SALIGARIA 01:22:48
165 658 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΥ 01:24:19 All Ages 49 Female 49 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 01:24:19
166 659 ΔΩΡΑ ΚΟΚΚΟΡΗ 01:24:45 All Ages 50 Female 50 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 01:24:45
167 504 MARTA SZYMANSKA 01:25:02 All Ages 51 Female 51 SHOP AND TRADE S.A 01:25:02
168 645 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 01:25:17 All Ages 117 Male 117 CAMEROUN LIONS 01:25:17
169 660 ΜΕΛΑΝΙ ΚΩΣΤΑΡΙΔΟΥ 01:25:23 All Ages 52 Female 52 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 01:25:23
170 644 BRIGITTE ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 01:25:40 All Ages 53 Female 53 CAMEROUN LIONS 01:25:40
171 572 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 01:25:43 All Ages 118 Male 118 01:25:43
172 549 ΑΓΑΘΗ ΚΑΜΙΝΑΡΗ 01:26:03 All Ages 54 Female 54 ΕΥΚΛΗΣ 01:26:03
173 725 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΞΑΡΧΟΥ 01:26:10 All Ages 119 Male 119 01:26:10
174 620 ΡΟΥΛΑ ΤΑΓΚΑΛΗ 01:29:42 All Ages 55 Female 55 01:29:42
175 612 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ 01:30:21 All Ages 120 Male 120 01:30:21
176 721 ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΙΛΙΔΗΣ 01:31:07 All Ages 121 Male 121 01:31:07
177 720 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΙΜΠΟΓΟΥ 01:32:36 All Ages 56 Female 56 01:32:36
178 633 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 01:32:36 All Ages 122 Male 122 ADVENDURE 01:32:36
179 632 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 01:32:38 All Ages 123 Male 123 ADVENDURE 01:32:38
180 712 ΡΟΥΜΠΙΝΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΥ 01:32:39 All Ages 57 Female 57 01:32:39
181 537 ΡΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥ 01:32:39 All Ages 58 Female 58 01:32:39
182 564 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΥΖΩΦ 01:32:39 All Ages 59 Female 59 01:32:39
183 582 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ 01:32:40 All Ages 124 Male 124 01:32:40
184 719 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ 01:32:40 All Ages 125 Male 125 01:32:40
185 703 ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗ 01:32:41 All Ages 60 Female 60 01:32:41
186 571 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 01:32:41 All Ages 126 Male 126 01:32:41
187 583 ΑΛΚΗΣ ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ 01:32:43 All Ages 127 Male 127 01:32:43
188 708 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΝΤΖΑΦΛΑΡΑΣ 01:32:43 All Ages 128 Male 128 01:32:43
189 610 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ 01:34:23 All Ages 61 Female 61 01:34:23
190 548 ΟΛΓΑ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ 01:34:31 All Ages 62 Female 62 01:34:31