Γράψου στο Newsletter για να λαμβάνεις πρώτος τους νέους αγώνες, άρθρα και tips για προπονήσεις και νέα για το τρέξιμο

Συλλέγουμε το Email σου ώστε να σου αποστέλνουμε ενημερωτικά newsletter. Παρακάτω μπορείς να δεις τους όρους χρήσης και την πολιτική συλλογής δεδομένων του Running Magazine
Please wait...

Με μεγάλη επιτυχία για 8η χρονιά πραγματοποιήθηκε στην Αίγινα ο αγώνας δρόμου “8ος Αγώνας Δρόμου Ιωάννης Καποδίστριας ”

Ας δούμε τα αποτελέσματα του αγώνα

Αποτελέσματα Αγώνας Δρόμου Ιωάννης Καποδίστριας 2019 – Διαδρομή 10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

1 , 1 ,1
ALL Male 1263 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 1995 ΑΟΠΦ 0:33:58.700
2 , 2 , 2 ALL Male 1051 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1975 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:34:41.773
3 , 3 , 3 ALL Male 1134 ΣΠΥΡΟΣ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1996 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:34:51.773
4 , 4 , 1
1983-1974 Male 1558 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:35:17.103
5 , 5 , 1
2019-1984 Male 1548 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1995 ACTIVE MONKEYS 0:35:29.690
6 , 6 , 2 1983-1974 Male 1404 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ 1982 ΑΓΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 0:36:40.773
7 , 7 , 1
1973-1964 Male 1180 ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ 1968 PASS 0:37:17.773
8 , 8 , 2 1973-1964 Male 1110 ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1970 0:37:38.000
9 , 1 ,3
1983-1974 Female 1204 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ 1983 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:37:51.773
10 , 9 , 2 2019-1984 Male 1447 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΜΟΥΓΚΡΟΣ 1996 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 0:39:04.283
11 , 10 , 4 1983-1974 Male 1397 ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ 1976 BETTER PEOPLE 0:39:07.450
12 , 11 , 3 2019-1984 Male 1256 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ 1992 ΛΑΜΙΑ 0:39:23.773
13 , 12 , 4 2019-1984 Male 1482 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ’ 1990 0:39:33.773
14 , 13 , 5 2019-1984 Male 1527 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΣΕΡΟΣ 2008 ΣΔΗΠ 0:39:37.636
15 , 14 , 3 1973-1964 Male 1039 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1969 SAFANS CHRONOLOG 0:40:09.773
16 , 15 , 5 1983-1974 Male 1069 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΝΙΕΡΗΣ 1979 POLYZOU MARATHON TEAM GREECE 0:40:24.780
17 , 16 , 6 2019-1984 Male 1371 ΗΛΙΑΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ 1988 FOTAKIS RANNING TEAM 0:40:37.910
18 , 17 , 4 1973-1964 Male 1326 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΡΟΚΟΣ 1964 ΑΛΙΜΟΣ 0:41:38.773
19 , 18 , 7 2019-1984 Male 1345 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΑΡΡΗΣ 1989 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:41:53.773
20 , 19 , 6 1983-1974 Male 1092 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΙΚΑΣ 1983 0:42:02.450
21 , 20 , 8 2019-1984 Male 1267 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:42:08.773
22 , 21 , 7 1983-1974 Male 1206 ΤΖΕΡΥ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 1981 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:42:38.766
23 , 22 , 8 1983-1974 Male 1257 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ 1976 0:43:01.773
24 , 23 , 5 1973-1964 Male 1202 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:43:14.773
25 , 24 , 9 1983-1974 Male 1117 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1975 UNIVERSITYCAMPUSRUNNERS 0:43:26.773
26 , 25 , 6 1973-1964 Male 1194 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΓΟΣ 1969 ΣΑΦΑΝΣ 0:43:29.773
27 , 26 , 9 2019-1984 Male 1060 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΜΕΝΗΣ – MARATHON TEAM GREECE BY M.POLYZOU 0:43:32.773
28 , 2 , 10 1983-1974 Female 1160 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΕΡΑΜΙΔΑ 1976 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 0:43:37.960
29 , 3 , 11 1983-1974 Female 1025 STEPHANIE PISSIS 1980 0:43:38.773
30 , 27 , 10 2019-1984 Male 1018 ALEX KOTOULAS 1993 PRIMAL 0:43:46.723
31 , 28 , 11 2019-1984 Male 1369 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 1995 0:43:48.710
32 , 29 , 12 2019-1984 Male 1174 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ 1988 ACTIVE MONKEYS 0:43:49.976
33 , 30 , 12 1983-1974 Male 1250 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 1976 ΣΑΦΑΝΣ 0:43:51.173
34 , 31 , 13 2019-1984 Male 1020 THEODOSIS MITSIOPOULOS 1989 0:43:54.773
35 , 32 , 14 2019-1984 Male 1014 GIORGOS KARAVIS 1995 PRIMAL 0:43:57.773
36 , 33 , 15 2019-1984 Male 1435 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΟΝΔΡΟΣ 1984 PRIMAL ATHENS 0:44:11.773
37 , 34 , 13 1983-1974 Male 1068 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:44:20.773
38 , 35 , 16 2019-1984 Male 1067 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΑΡΒΑΓΙΑΝΝΗΣ 1997 PAMELIGO 0:44:30.773
39 , 36 , 17 2019-1984 Male 1114 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣ 1993 #PAMELIGO 0:44:30.773
40 , 37 , 7 1973-1964 Male 1146 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ 1972 LIFEUP RUNNING GLUB 0:44:35.680
41 , 4 , 18 2019-1984 Female 1211 ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΑΖΙΩΤΗ 1993 0:44:43.020
42 , 38 , 19 2019-1984 Male 1424 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΣΚΟΛΟΣ 1989 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ 0:44:54.716
43 , 39 , 14 1983-1974 Male 1393 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 1982 SANTA RUNNING TEAM 0:44:56.920
44 , 40 , 20 2019-1984 Male 1118 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΙΚΑΙΟΣ 1989 0:44:58.773
45 , 41 , 21 2019-1984 Male 1081 ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1984 PASS 0:44:59.773
46 , 42 , 8 1973-1964 Male 1297 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:45:02.773
47 , 43 , 15 1983-1974 Male 1162 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ 1976 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 0:45:16.266
48 , 44 , 9 1973-1964 Male 1395 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΚΑΣ 1972 DIADRASIS 0:45:19.220
49 , 45 , 22 2019-1984 Male 1177 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ 1991 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:45:24.773
50 , 46 , 1
1963–1954 Male 1245 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΟΥΖΑΚΗΣ 1961 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:45:31.136
51 , 47 , 23 2019-1984 Male 1030 GIORGOS STERGIOU 1991 0:45:31.773
52 , 48 , 24 2019-1984 Male 1190 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1986 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ 0:45:43.720
53 , 49 , 10 1973-1964 Male 1465 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ 1972 0:45:55.553
54 , 50 , 11 1973-1964 Male 1183 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ 1966 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:45:57.773
55 , 51 , 16 1983-1974 Male 1261 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ 1977 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:45:59.570
56 , 52 , 12 1973-1964 Male 1240 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΣ 1968 SDY AEGINAS 0:46:10.623
57 , 53 , 13 1973-1964 Male 1154 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ 1965 ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 0:46:20.796
58 , 5 , 17 1983-1974 Female 1049 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΜΠΑΤΖΗ 1980 0:46:33.270
59 , 54 , 18 1983-1974 Male 1550 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ 1983 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:46:36.330
60 , 55 , 19 1983-1974 Male 1100 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΥΛΑΣ 1978 EVIA MINES RUNNING TEAM 0:46:36.773
61 , 56 , 14 1973-1964 Male 1225 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ 1969 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:46:38.513
62 , 57 , 15 1973-1964 Male 1411 ΝΙΚΟΣ ΤΣΟΥΚΑΚΗΣ 1965 WESWIM 0:46:40.270
63 , 58 , 20 1983-1974 Male 1467 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1982 0:46:40.380
64 , 59 , 21 1983-1974 Male 1241 ΝΙΚΟΣ ΜΟΛΦΕΤΑΣ 1974 0:46:41.250
65 , 60 , 16 1973-1964 Male 1159 ΙΩΣΗΦ ΚΕΛΑΗΔΗΣ 1969 SANTA RUNNING TEAM 0:46:44.880
66 , 61 , 25 2019-1984 Male 1277 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ 1990 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:46:46.936
67 , 62 , 22 1983-1974 Male 1418 ΝΙΚΟΣ ΦΛΩΡΟΣ 1975 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:46:48.250
68 , 63 , 26 2019-1984 Male 1455 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΑΛΑΣ 1992 0:46:51.970
69 , 6 , 23 1983-1974 Female 1191 ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΚΩΣΤΙΔΟΥ 1975 PASS 0:47:02.356
70 , 64 , 24 1983-1974 Male 1419 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΗΣ 1979 0:47:05.533
71 , 65 , 17 1973-1964 Male 1013 LEONIDAS KALOGEROPOULOS 1966 LOS VATHROS 0:47:10.783
72 , 66 , 2 1963–1954 Male 1408 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ 1957 MARATHON TEAM GRECE BY MARIA POLYZOY 0:47:12.090
73 , 67 , 25 1983-1974 Male 1158 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΨΙΩΝΗΣ 1974 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:47:22.376
74 , 68 , 18 1973-1964 Male 1010 YZEIRAI ILIR 1973 PLANACO 0:47:31.446
75 , 7 , 26 1983-1974 Female 1151 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΟΥΣΗ 1979 ΑΠΣ 0:47:31.773
76 , 69 , 27 2019-1984 Male 1428 ΣΤΑΘΗΣ ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ 1991 0:47:34.520
77 , 70 , 19 1973-1964 Male 1476 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΜΑΝΙΤΙΔΗΣ 1970 0:47:37.353
78 , 71 , 28 2019-1984 Male 1431 ΑΝΕΣΤΗΣ ΧΑΤΖΗΡΗΓΑΣ 1992 ROWING CLUB OF GREECE 0:47:44.683
79 , 72 , 29 2019-1984 Male 1233 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΞΗΣ 1988 PRIMAL ATHENS 0:47:49.060
80 , 73 , 20 1973-1964 Male 1284 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 0:47:51.683
81 , 74 , 3 1963–1954 Male 1434 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΙΟΝΙΔΗΣ 1957 OUTRUN 0:47:51.683
82 , 75 , 21 1973-1964 Male 1461 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ 1971 0:47:51.793
83 , 76 , 30 2019-1984 Male 1026 PANOS POLYZAS 1986 PRIMAL 0:47:53.876
84 , 77 , 31 2019-1984 Male 1343 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΡΔΕΛΗΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:55.296
85 , 78 , 22 1973-1964 Male 1156 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1971 ACTIVE MONKEYS 0:48:01.426
86 , 8 , 23 1973-1964 Female 1379 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 PASS 0:48:01.880
87 , 79 , 27 1983-1974 Male 1205 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 1981 ACTIVE MONKEYS 0:48:11.590
88 , 80 , 28 1983-1974 Male 1378 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΜΠΕΛΗΣ 1978 ΔΕΣΦΑ RUNNING TEAM 0:48:12.353
89 , 81 , 24 1973-1964 Male 1559 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΛΗΣ 1970 ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0:48:18.600
90 , 82 , 25 1973-1964 Male 1519 MAURO LOVASCIO 1966 NEA KIFISSIA 0:48:21.546
91 , 9 , 32 2019-1984 Female 1096 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΚΟΤΖΙΑ 1992 ΝSCOACHING 0:48:23.843
92 , 83 , 4 1963–1954 Male 1472 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1963 0:48:32.160
93 , 84 , 29 1983-1974 Male 1243 ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΗΣ 1976 APOLLON TRIATHLON CLUB RHODES 0:48:34.023
94 , 85 , 5 1963–1954 Male 1147 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 1963 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:48:36.640
95 , 86 , 26 1973-1964 Male 1145 ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΙΔΗΣ 1972 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:48:40.800
96 , 87 , 6 1963–1954 Male 1179 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1962 MARATHON TEAM BY MARIA POLYZOU 0:48:41.343
97 , 88 , 30 1983-1974 Male 1372 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΚΙΩΤΗΣ 1976 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:48:42.110
98 , 89 , 27 1973-1964 Male 1131 ΝΑΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:48:45.400
99 , 90 , 31 1983-1974 Male 1268 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1974 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:48:49.243
100 , 91 , 32 1983-1974 Male 1342 ΑΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΕΥΚΛΗΣ 0:48:50.760
101 , 92 , 4 ALL Male 1462 ΣΑΡΗΦ ΑΣΟΡΗ – 0:48:52.063
102 , 93 , 33 1983-1974 Male 1107 ΡΑΦΑΗΛ ΔΕΣΥΠΡΗΣ 1979 ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:48:55.450
103 , 94 , 33 2019-1984 Male 1185 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1993 0:48:59.720
104 , 95 , 34 1983-1974 Male 1126 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΡΑΒΕΛΛΑΣ 1982 ΑΘΗΝΑ 0:49:02.560
105 , 10 , 35 1983-1974 Female 1468 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΒΑΡΑ 1975 0:49:06.286
106 , 96 , 34 2019-1984 Male 1071 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΛΑΜΗΣ 1985 0:49:12.643
107 , 97 , 28 1973-1964 Male 1001 IOANNIS AXIDELIS 1969 MARATHON TEAM GREECE 0:49:14.376
108 , 98 , 29 1973-1964 Male 1321 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:49:14.810
109 , 99 , 30 1973-1964 Male 1483 ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1970 0:49:21.373
110 , 100 , 7 1963–1954 Male 1307 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1960 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:49:27.060
111 , 11 , 36 1983-1974 Female 1329 ΕΥΗ ΡΟΔΗ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:49:42.810
112 , 101 , 35 2019-1984 Male 1055 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΑΘΥΜΟΣ 1984 ΣΔΥΕ 0:49:46.096
113 , 102 , 37 1983-1974 Male 1456 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ 1976 0:49:47.513
114 , 103 , 5 ALL Male 1412 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΝΑΚΟΣ 1975 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:49:52.236
115 , 104 , 8 1963–1954 Male 1352 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΓΑΛΑΣ 1959 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:49:56.160
116 , 105 , 31 1973-1964 Male 1093 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΝΗΣ 1965 0:49:56.833
117 , 12 , 38 1983-1974 Female 1274 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΕΒΕΤΖΗ 1981 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:49:59.763
118 , 106 , 39 1983-1974 Male 1333 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1982 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:50:04.483
119 , 13 , 32 1973-1964 Female 1029 ISABELLA SANTA 1971 0:50:06.760
120 , 107 , 40 1983-1974 Male 1471 ΦΩΤΗΣ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1981 0:50:09.936
121 , 108 , 9 1963–1954 Male 1102 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ 1955 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:50:13.233
122 , 109 , 33 1973-1964 Male 1278 ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΕΣΦΥΓΓΗΣ 1970 0:50:14.966
123 , 110 , 1
1953- ΚΑΙ ΠΑΝΩ Male 1396 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 1950 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:50:18.910
124 , 111 , 10 1963–1954 Male 1306 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1957 TRIPOLH 0:50:23.496
125 , 112 , 36 2019-1984 Male 1432 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΙΔΑΚΗΣ 1986 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:50:27.000
126 , 14 , 41 1983-1974 Female 1530 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 1977 VASKOSTEAM 0:50:27.220
127 , 113 , 42 1983-1974 Male 1264 ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΠΟΥΡΚΟΥΛΑΣ 1978 ATHENS MARATHON TEAM ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΖΟΥ 0:50:28.430
128 , 114 , 37 2019-1984 Male 1218 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ 1989 – 0:50:36.736
129 , 115 , 43 1983-1974 Male 1403 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΕΠΑΣ 1978 SANTA RUNNING TEAM 0:50:38.043
130 , 15 , 34 1973-1964 Female 1008 ESMERALDA HOLSCHER 1964 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:50:41.000
131 , 116 , 44 1983-1974 Male 1155 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΤΣΑΣ 1975 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:50:42.100
132 , 117 , 35 1973-1964 Male 1141 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 1973 0:50:52.923
133 , 118 , 45 1983-1974 Male 1037 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΑΠΗΤΟΣ 1974 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:50:53.366
134 , 119 , 36 1973-1964 Male 1072 ΣΤΡΑΤΟΣ ΒΛΑΣΘΕΛΗΣ 1966 MY FITNESS HALL 0:50:53.810
135 , 16 , 37 1973-1964 Female 1299 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1969 0:50:55.363
136 , 120 , 38 2019-1984 Male 1311 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ 1984 MYATHLETE 0:51:01.673
137 , 121 , 38 1973-1964 Male 1273 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1965 PASS 0:51:04.083
138 , 122 , 46 1983-1974 Male 1189 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1982 SANTA RUNNING TEAM 0:51:08.230
139 , 123 , 11 1963–1954 Male 1112 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1963 ΠΑΜΠΟΝΤΙΑΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΛΛΑΔΟΣ 0:51:13.923
140 , 124 , 6 ALL Male 1463 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑΣ – 0:51:13.923
141 , 125 , 39 1973-1964 Male 1416 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΕΙΚΟΣ 1969 0:51:15.236
142 , 17 , 40 1973-1964 Female 1043 ΕΙΡΗΝΗ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ 1971 – 0:51:16.220
143 , 126 , 39 2019-1984 Male 1066 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΛΣΑΜΗΣ 1995 0:51:22.120
144 , 127 , 12 1963–1954 Male 1193 ΘΑΚΗΣ ΛΑΓΙΟΣ 1957 0:51:29.236
145 , 128 , 47 1983-1974 Male 1525 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1976 0:51:30.330
146 , 129 , 48 1983-1974 Male 1439 ΘΩΜΑΣ ΨΑΡΡΗΣ 1979 0:51:30.793
147 , 130 , 49 1983-1974 Male 1045 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ 1979 0:51:36.466
148 , 18 , 40 2019-1984 Female 1137 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΚΟΥΡΟΥ 1989 0:51:36.466
149 , 131 , 50 1983-1974 Male 1531 ΣΠΥΡΟΣ ΖΗΚΟΣ 1975 0:51:39.953
150 , 19 , 41 2019-1984 Female 1353 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ 1988 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:51:40.293
151 , 20 , 51 1983-1974 Female 1335 ΞΕΝΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ 1980 MY FITNESS HALL 0:51:41.160
152 , 21 , 42 2019-1984 Female 1004 VAIA DOTSIA 1988 0:51:42.573
153 , 132 , 52 1983-1974 Male 1105 ΑΛΕΞΗΣ ΔΕΛΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ 1975 0:51:45.856
154 , 133 , 41 1973-1964 Male 1078 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ 1969 ΑΠΣ 0:51:46.736
155 , 22 , 53 1983-1974 Female 1361 ΜΑΚΡΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΗ 1982 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:51:50.666
156 , 134 , 42 1973-1964 Male 1203 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΝΗΣ 1970 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:51:53.190
157 , 135 , 54 1983-1974 Male 1083 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ 1979 DESFA RUNNING TEAM 0:52:11.996
158 , 136 , 55 1983-1974 Male 1017 SOTIRIOS KOSTOUROS 1974 0:52:13.126
159 , 23 , 56 1983-1974 Female 1223 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:52:20.870
160 , 137 , 43 1973-1964 Male 1232 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΝΤΟΣ 1973 AR ATHENS 0:52:21.513
161 , 24 , 43 2019-1984 Female 1007 MARIANA HOLBAN 1992 0:52:24.033
162 , 138 , 57 1983-1974 Male 1142 ΣΤΑΘΗΣ ΚΑΝΤΑΡΟΣ 1977 OXYGEN FITNESS 0:52:24.686
163 , 139 , 44 1973-1964 Male 1148 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΪΚΗΣ 1971 OXYGEN FITNESS 0:52:25.033
164 , 140 , 44 2019-1984 Male 1477 ΝΙΚΟΛΑΣ ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ 1998 0:52:25.566
165 , 141 , 45 1973-1964 Male 1144 ΒΛΑΣΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:52:38.800
166 , 142 , 13 1963–1954 Male 1324 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 1959 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:52:39.140
167 , 25 , 46 1973-1964 Female 1005 TRUDI EMILIANOU 1969 PASS 0:52:39.240
168 , 26 , 58 1983-1974 Female 1390 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ 1974 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:52:39.240
169 , 143 , 45 2019-1984 Male 1364 ΔΑΥΙΔ ΣΤΑΜΟΓΙΑΝΝΗΣ 1984 DEMARRAGE 0:52:42.080
170 , 27 , 47 1973-1964 Female 1555 ΧΑΡΑ ΣΤΑΜΟΥ 1973 0:52:43.556
171 , 144 , 14 1963–1954 Male 1215 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΛΛΗΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:44.153
172 , 145 , 59 1983-1974 Male 1188 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ 1976 Adidas Runners Athens 0:52:46.233
173 , 146 , 15 1963–1954 Male 1101 ΝΙΚΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ 1954 ΑΙΓΙΝΑ 0:52:56.740
174 , 147 , 46 2019-1984 Male 1201 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1986 ΑΙΓΙΝΑ 0:52:58.373
175 , 148 , 48 1973-1964 Male 1167 ΜΗΝΑΣ ΚΟΜΙΝΗΣ 1971 LIFE UP RUNNING CLUB 0:53:02.773
176 , 149 , 60 1983-1974 Male 1088 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1975 ΑΙΓΙΝΑ 0:53:02.773
177 , 150 , 49 1973-1964 Male 1357 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ 1969 LIFE UP RUNNING CLUB 0:53:03.843
178 , 28 , 50 1973-1964 Female 1168 ΑΝΝΑ ΚΟΝΔΥΛΗ 1970 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ 0:53:06.686
179 , 151 , 61 1983-1974 Male 1038 ΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:53:08.220
180 , 152 , 62 1983-1974 Male 1386 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ 1982 SANTA RUNNING TEAM 0:53:08.676
181 , 153 , 16 1963–1954 Male 1279 ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΗΝΤΑΡΑΣ 1957 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:53:09.636
182 , 29 , 63 1983-1974 Female 1367 ΣΟΦΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1983 SANTA RUNNING TEAM 0:53:09.970
183 , 30 , 64 1983-1974 Female 1560 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΜΟΥΛΕΣΚΟΥ 1977 LIFEUP RUNNING GLUB 0:53:10.073
184 , 154 , 65 1983-1974 Male 1195 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΓΟΣ 1977 Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:53:13.906
185 , 155 , 51 1973-1964 Male 1127 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 1971 ΠΕΡΑΜΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:53:16.853
186 , 156 , 66 1983-1974 Male 1387 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥΡΚΑΚΗΣ 1983 SANTA RUNNING TEAM 0:53:18.940
187 , 157 , 67 1983-1974 Male 1384 ΜΠΑΜΠΗΣ ΛΙΑΝΟΣ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:53:22.986
188 , 158 , 68 1983-1974 Male 1283 ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ 1979 SANTA RUNNING TEAM 0:53:25.386
189 , 31 , 52 1973-1964 Female 1139 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΤΣΙΔΗ 1971 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:53:29.113
190 , 159 , 53 1973-1964 Male 1044 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ 1971 0:53:30.533
191 , 32 , 54 1973-1964 Female 1323 ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΖΟΥ 1968 ΙΑΤΡΙΚΟ RUNNING TEAM 0:53:30.533
192 , 33 , 55 1973-1964 Female 1441 ΑΘΗΝΑ ΚΩΔΩΝΑ 1971 ATHLETICS 0:53:31.853
193 , 34 , 56 1973-1964 Female 1317 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΤΣΑ 1969 THE RUNNERS PROJECT 0:53:54.270
194 , 160 , 69 1983-1974 Male 1181 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΛΗΣ 1978 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:53:55.143
195 , 35 , 70 1983-1974 Female 1249 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΛΤΟΥΝΑ 1976 PASS 0:53:55.360
196 , 161 , 17 1963–1954 Male 1348 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1955 ΣΑΠΠΑΖ 0:54:06.410
197 , 162 , 57 1973-1964 Male 1539 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ 1973 IRUN MAGAZINE 0:54:09.800
198 , 163 , 71 1983-1974 Male 1287 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΛΟΥΚΗΣ 1980 0:54:11.660
199 , 36 , 47 2019-1984 Female 1478 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΡΟΥΛΗ 1989 0:54:13.200
200 , 164 , 72 1983-1974 Male 1410 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΟΠΕΛΑΣ 1982 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:54:14.070
201 , 165 , 58 1973-1964 Male 1084 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ 1966 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:54:17.666
202 , 166 , 73 1983-1974 Male 1533 ΠΑΡΗΣ ΚΑΡΤΑΣ 1983 0:54:22.593
203 , 167 , 59 1973-1964 Male 1087 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ 1971 0:54:29.373
204 , 168 , 74 1983-1974 Male 1280 ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΛΟΥΡΗΣ 1976 0:54:35.166
205 , 169 , 60 1973-1964 Male 1442 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1967 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 0:54:39.440
206 , 37 , 48 2019-1984 Female 1130 ΑΜΑΛΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ 1984 SANTA RUNNING TEAM 0:54:39.770
207 , 170 , 75 1983-1974 Male 1057 ΛΟΥΚΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1974 MARATHON TEAM GREECE 0:54:40.640
208 , 171 , 61 1973-1964 Male 1120 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΕΛΙΩΖΗΣ 1970 THE RUNNERS PROJECT 0:54:43.270
209 , 172 , 62 1973-1964 Male 1163 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΤΣΟΣ 1969 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:54:46.873
210 , 38 , 76 1983-1974 Female 1032 KATY TAVEIRA 1980 0:54:50.700
211 , 173 , 2 1953- ΚΑΙ ΠΑΝΩ Male 1253 NTANNY ΜΠΕΝΑΡΔΟΥΤ 1953 0:54:50.810
212 , 174 , 63 1973-1964 Male 1058 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:54:56.720
213 , 39 , 77 1983-1974 Female 1327 ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΑΠΤΗ 1978 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:54:58.140
214 , 40 , 64 1973-1964 Female 1536 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΚΟΡΕ 1973 MARATHON TEAM BY MARIA POLYZOU 0:54:58.470
215 , 175 , 3 1953- ΚΑΙ ΠΑΝΩ Male 1406 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΙΠΟΣ 1953 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:55:05.796
216 , 176 , 78 1983-1974 Male 1089 ΦΩΤΗΣ ΓΙΩΤΗΣ 1978 0:55:19.023
217 , 177 , 65 1973-1964 Male 1236 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΚΕΛΗΣ 1967 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 0:55:22.536
218 , 178 , 79 1983-1974 Male 1313 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΥΧΑΚΗΣ 1977 0:55:26.160
219 , 179 , 80 1983-1974 Male 1312 ΙΩΑΝΝΗΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ 1982 ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΤΟΥΝΤΙΟ 0:55:26.910
220 , 180 , 81 1983-1974 Male 1322 ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ 1982 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:29.090
221 , 41 , 82 1983-1974 Female 1262 ΕΛΕΝΗ ΜΠΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1980 Ι Ν ΣΥΝΑΞΙΣ ΑΙΓΙΝΗΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:55:34.563
222 , 42 , 66 1973-1964 Female 1355 ΑΝΝΑ ΣΚΕΥΗ 1973 0:55:43.310
223 , 181 , 49 2019-1984 Male 1079 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΡΔΗΣ 1991 0:55:53.700
224 , 182 , 18 1963–1954 Male 1033 DUNCAN TAYLOR 1961 0:55:57.200
225 , 183 , 67 1973-1964 Male 1341 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ 1964 AGIA PARASKEVI 0:56:00.483
226 , 184 , 68 1973-1964 Male 1132 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1967 AIGINA 0:56:03.563
227 , 43 , 19 1963–1954 Female 1242 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΟΡΙΑΝΟΣ 1958 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:56:06.720
228 , 185 , 7 ALL Male 1436 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 1967 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:56:18.963
229 , 186 , 50 2019-1984 Male 1021 IOANNIS NOUSIAS 1990 PRIMAL 0:56:34.390
230 , 187 , 83 1983-1974 Male 1383 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΙΓΚΟΥΡΑΣ 1978 DESFA RUNNING TEAM 0:56:38.003
231 , 188 , 69 1973-1964 Male 1437 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 1973 0:56:38.330
232 , 189 , 20 1963–1954 Male 1394 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 1956 0:56:39.086
233 , 190 , 21 1963–1954 Male 1184 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1959 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:56:40.840
234 , 44 , 70 1973-1964 Female 1186 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΡΙΠΑ 1969 ΑΠΣ 0:56:40.950
235 , 45 , 84 1983-1974 Female 1052 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΔΡΕΟΥ 1981 0:56:49.150
236 , 191 , 85 1983-1974 Male 1474 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΙΚΟΣΠΕΝΤΑΚΗΣ 1982 0:57:02.510
237 , 192 , 8 ALL Male 1244 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΒΙΤΗΣ 1972 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:57:02.830
238 , 193 , 9 ALL Male 1400 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ 1983 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:57:02.963
239 , 194 , 86 1983-1974 Male 1216 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ 1975 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 0:57:05.230
240 , 195 , 51 2019-1984 Male 1399 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΜΗΣ 1988 0:57:08.763
241 , 46 , 87 1983-1974 Female 1011 SEDDIGHEH JAFARI 1975 SANTA RUNNING TEAM 0:57:19.890
242 , 47 , 88 1983-1974 Female 1433 ΕΙΡΗΝΗ ΧΕΛΙΟΥ 1976 BETTER PEOPLE 0:57:28.553
243 , 196 , 22 1963–1954 Male 1370 ΣΤΕΛΙΟΣ I ΣΤΡΑΝΗΣ 1963 ΑΘΗΝΑ 0:57:51.720
244 , 48 , 71 1973-1964 Female 1170 ΕΦΗ ΚΟΡΜΑ 1968 0:57:58.830
245 , 197 , 89 1983-1974 Male 1286 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΑΜΙΔΗΣ 1981 BETTER PEOPLE 0:58:02.583
246 , 49 , 90 1983-1974 Female 1374 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1978 SANTA RUNNING TEAM 0:58:14.693
247 , 50 , 52 2019-1984 Female 1157 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΤΣΙΚΗ 1984 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:58:16.656
248 , 198 , 10 ALL Male 1402 ΑΚΗΣ ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ 1978 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:58:21.166
249 , 199 , 11 ALL Male 1349 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΜΠΕΚΟΣ 1992 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:58:21.250
250 , 200 , 12 ALL Male 1265 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ 1974 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:58:21.690
251 , 201 , 53 2019-1984 Male 1152 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 0:58:25.623
252 , 202 , 72 1973-1964 Male 1061 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΜΥΡΟΣ 1965 0:58:28.473
253 , 51 , 91 1983-1974 Female 1042 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ 1976 DIADRASIS 0:58:35.160
254 , 203 , 92 1983-1974 Male 1275 ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1982 0:58:44.540
255 , 52 , 93 1983-1974 Female 1292 ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΠΑ 1978 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:58:56.246
256 , 204 , 73 1973-1964 Male 1356 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ 1966 GREECE MARATHON TEEM 0:58:57.456
257 , 205 , 94 1983-1974 Male 1415 ΣΑΚΗΣ ΤΣΩΚΟΣ 1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:58:57.563
258 , 206 , 13 ALL Male 1176 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΟΥΚΗΣ – Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:59:03.690
259 , 207 , 74 1973-1964 Male 1308 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1973 WESWIM 0:59:05.880
260 , 208 , 23 1963–1954 Male 1104 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1957 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:59:06.306
261 , 53 , 54 2019-1984 Female 1331 ΠΕΓΚΥ ΡΟΥΓΚΟΥ 1986 SNAILSTEAM/WESWIM 0:59:07.510
262 , 209 , 95 1983-1974 Male 1113 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΟΣ 1980 Ι Ν ΣΥΝΑΞΙΣ ΑΙΓΙΝΗΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:59:17.136
263 , 210 , 96 1983-1974 Male 1046 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1980 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:59:36.930
264 , 211 , 55 2019-1984 Male 1513 ANDREAS APOSTOLARAS 1987 PRIMAL 0:59:37.263
265 , 54 , 56 2019-1984 Female 1515 STELLA CHRISTOFOROU 1987 PRIMAL 0:59:37.590
266 , 212 , 97 1983-1974 Male 1363 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1980 BETTER PEOPLE 0:59:38.810
267 , 55 , 24 1963–1954 Female 1392 ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1963 SIM TEAM 0:59:46.020
268 , 213 , 98 1983-1974 Male 1381 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 SIM TEAM 0:59:46.783
269 , 56 , 75 1973-1964 Female 1464 ΣΤΕΛΑ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 1969 0:59:59.326
270 , 214 , 76 1973-1964 Male 1289 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΟΥΣΟΣ 1966 DESFA RUNNING TEAM 1:00:02.206
271 , 57 , 99 1983-1974 Female 1301 ΘΕΩΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1974 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 1:00:21.780
272 , 58 , 14 ALL Female 1405 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΙΟΥΣΗ 1974 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 1:00:21.893
273 , 215 , 77 1973-1964 Male 1196 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 1965 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:00:23.860
274 , 59 , 78 1973-1964 Female 1423 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ 1969 CHIOS RUNNING 1:00:28.343
275 , 216 , 100 1983-1974 Male 1320 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΑΚΙΔΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:33.413
276 , 60 , 25 1963–1954 Female 1064 ΝΤΙΝΑ ΑΤΖΑΜΗ 1962 SANTA RUNNING TEAM 1:00:35.346
277 , 217 , 57 2019-1984 Male 1019 FOTIS LIONDOS 1986 THOMAS GROUP 1:00:35.780
278 , 218 , 58 2019-1984 Male 1006 FRANK DEMITA 1988 THOMAS GROUP 1:00:36.656
279 , 219 , 101 1983-1974 Male 1097 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 1981 PASS 1:00:37.970
280 , 220 , 102 1983-1974 Male 1095 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΛΩΤΣΟΣ 1975 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 1:00:38.413
281 , 61 , 103 1983-1974 Female 1199 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 1974 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 1:00:38.413
282 , 221 , 104 1983-1974 Male 1098 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 1981 PASS 1:00:38.516
283 , 222 , 105 1983-1974 Male 1099 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 1981 PASS 1:00:38.853
284 , 223 , 79 1973-1964 Male 1429 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ 1969 PASS 1:00:51.966
285 , 224 , 26 1963–1954 Male 1106 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ 1962 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:00:55.250
286 , 225 , 59 2019-1984 Male 1475 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1971 1:00:56.783
287 , 62 , 60 2019-1984 Female 1269 ΙΩΑΝΝΑ ΝΑΤΣΗ 1985 1:00:56.783
288 , 226 , 80 1973-1964 Male 1339 ΗΛΙΑΣ ΣΑΝΙΔΑΣ 1965 ΣΑΦΑΝΣ 1:01:00.060
289 , 227 , 27 1963–1954 Male 1116 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:01:03.163
290 , 63 , 15 ALL Female 1296 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗ 1987 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 1:01:03.666
291 , 228 , 106 1983-1974 Male 1136 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ 1983 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:01:13.296
292 , 64 , 107 1983-1974 Female 1172 ΜΑΡΙΑ ΚΟΤΡΟΝΑΡΟΥ 1975 1:01:15.046
293 , 229 , 108 1983-1974 Male 1173 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΤΡΩΝΑΡΟΣ 1977 ΙΔΙΩΤΗΣ 1:01:15.650
294 , 230 , 109 1983-1974 Male 1103 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1978 PASS 1:01:22.490
295 , 231 , 28 1963–1954 Male 1077 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΡΑΜΠΑΣ 1957 ΑΘΗΝΑ 1:01:30.290
296 , 232 , 61 2019-1984 Male 1209 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΟΥΚΙΔΗΣ 1989 1:01:32.036
297 , 233 , 81 1973-1964 Male 1259 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ 1971 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ 1:01:46.216
298 , 234 , 62 2019-1984 Male 1473 – 1:01:46.660
299 , 65 , 110 1983-1974 Female 1171 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΣΚΙΝΑ 1975 BETTER PEOPLE 1:01:54.313
300 , 235 , 111 1983-1974 Male 1276 ΜΙΧΑΗΛ ΝΤΟΥΣΚΑΣ 1982 1:01:54.420
301 , 236 , 112 1983-1974 Male 1330 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ 1982 1:01:54.566
302 , 66 , 82 1973-1964 Female 1445 ΜΑΝΤΩ ΛΥΚΟΥ 1966 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:02:08.526
303 , 67 , 113 1983-1974 Female 1319 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΙΕΡΡΟΥΤΣΑΚΟΥ 1978 1:02:13.690
304 , 237 , 83 1973-1964 Male 1366 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥΛΗΣ 1971 1:02:14.120
305 , 238 , 84 1973-1964 Male 1255 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΛΛΙΑΣ 1968 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:02:15.203
306 , 239 , 85 1973-1964 Male 1111 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1973 1:02:15.640
307 , 240 , 86 1973-1964 Male 1085 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:02:20.233
308 , 241 , 87 1973-1964 Male 1229 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ 1969 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 1:02:39.266
309 , 242 , 88 1973-1964 Male 1228 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΑΣ 1968 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:02:39.266
310 , 68 , 89 1973-1964 Female 1365 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1972 VEGAN RUNNERS GREECE 1:02:39.603
311 , 69 , 90 1973-1964 Female 1217 ΑΝΝΑ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ 1965 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 1:02:52.853
312 , 243 , 91 1973-1964 Male 1304 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1972 1:02:54.143
313 , 70 , 114 1983-1974 Female 1426 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΛΚΙΑ 1976 PASS 1:02:59.056
314 , 244 , 115 1983-1974 Male 1178 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1977 PASS 1:02:59.390
315 , 245 , 116 1983-1974 Male 1246 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΟΥΡΤΑΚΟΣ 1976 ALL TERRAIN RUNNERS 1:02:59.883
316 , 71 , 117 1983-1974 Female 1413 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΣΟΥΡΑΠΗ 1975 ALL TERRAIN RUNNERS 1:03:00.160
317 , 246 , 63 2019-1984 Male 1303 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1985 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 1:03:02.700
318 , 72 , 92 1973-1964 Female 1125 ΣΟΥΛΗ ΖΑΜΠΟΥΚΗ 1967 1:03:06.610
319 , 73 , 93 1973-1964 Female 1230 ΝΙΚΟΛ ΜΕΜΗΛΑ 1970 1:03:06.940
320 , 74 , 94 1973-1964 Female 1121 ΜΑΙΡΗ ΔΡΟΣΟΥ 1970 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:03:11.640
321 , 247 , 95 1973-1964 Male 1272 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ 1970 ΠΑΤΡΑ 1:03:12.400
322 , 248 , 64 2019-1984 Male 1391 ΣΩΖΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1987 1:03:16.380
323 , 249 , 96 1973-1964 Male 1251 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ 1970 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:03:18.756
324 , 75 , 65 2019-1984 Female 1368 ΛΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ 1985 NEVER_GIVE_UP 1:03:26.516
325 , 76 , 118 1983-1974 Female 1398 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΑΜΗ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:03:28.156
326 , 250 , 119 1983-1974 Male 1213 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ 1978 MEGA FIT 1:03:29.243
327 , 77 , 97 1973-1964 Female 1389 ΑΝΝΟΥΣΑ ΤΡΕΣΣΟΥ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:03:33.186
328 , 78 , 66 2019-1984 Female 1305 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1995 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 1:03:39.313
329 , 251 , 67 2019-1984 Male 1481 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 1963 1:03:44.020
330 , 79 , 98 1973-1964 Female 1128 ΜΕΝΙΑ ΖΕΥΚΙΛΗ 1964 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 1:03:49.160
331 , 252 , 120 1983-1974 Male 1119 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 Κ.ΠΕΥΚΗ 1:03:51.563
332 , 80 , 29 1963–1954 Female 1073 ΜΙΡΑΝΤΑ ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ 1963 SANTA RUNNING TEAM 1:03:54.073
333 , 81 , 68 2019-1984 Female 1182 ΓΙΩΤΑ ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΥ 1990 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ 1:03:56.380
334 , 253 , 69 2019-1984 Male 1466 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΝΗΤΑΣ 1971 1:04:03.596
335 , 254 , 121 1983-1974 Male 1443 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ 1978 1:04:32.360
336 , 255 , 4 1953- ΚΑΙ ΠΑΝΩ Male 1002 THOMAS DASKAGIANNIS 1953 THOMAS GROUP 1:04:36.733
337 , 256 , 122 1983-1974 Male 1407 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΡΓΙΑΝΝΗΣ 1974 1:04:53.026
338 , 82 , 123 1983-1974 Female 1226 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΥΡΙΔΟΥ 1974 1:04:53.470
339 , 83 , 124 1983-1974 Female 1031 ANNA STROUBOU 1983 1:04:54.346
340 , 257 , 99 1973-1964 Male 1551 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ 1973 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 1:05:19.933
341 , 258 , 100 1973-1964 Male 1047 ΧΑΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1967 1:05:45.203
342 , 84 , 101 1973-1964 Female 1219 ΝΙΟΒΗ ΜΑΡΑ 1973 1:06:12.873
343 , 259 , 30 1963–1954 Male 1123 ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ 1963 1:06:15.500
344 , 260 , 31 1963–1954 Male 1300 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 1957 ΠΕΥΚΗ 1:06:17.360
345 , 261 , 32 1963–1954 Male 1094 ΝΙΚΟΣ ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ 1955 ΠΕΥΚΗ 1:06:17.360
346 , 262 , 102 1973-1964 Male 1198 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1970 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:06:22.393
347 , 85 , 70 2019-1984 Female 1517 ELENA KATSARIOTI 1994 PRIMAL 1:06:24.690
348 , 86 , 125 1983-1974 Female 1547 ΜΑΡΙΛΙΖΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ 1974 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 1:06:40.110
349 , 263 , 33 1963–1954 Male 1294 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1959 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 1:06:40.876
350 , 87 , 126 1983-1974 Female 1534 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΤΣΙΜΠΑ 1979 SNAILS TEAM 1:06:46.233
351 , 88 , 127 1983-1974 Female 1237 ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΚΙΚΟΥΔΗ 1983 PASS 1:06:52.910
352 , 264 , 5 1953- ΚΑΙ ΠΑΝΩ Male 1526 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΣΕΡΟΣ 1951 ΣΔΗΠ 1:06:57.716
353 , 265 , 103 1973-1964 Male 1325 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 1970 PEFKI 1:07:07.590
354 , 266 , 104 1973-1964 Male 1235 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΗΤΡΑΚΑΣ 1966 1:07:12.483
355 , 267 , 128 1983-1974 Male 1288 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1980 LIFE UP RUNNING CLUB 1:07:12.813
356 , 268 , 71 2019-1984 Male 1048 ΣΠΥΡΟΣ ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ 1985 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 1:07:20.683
357 , 89 , 72 2019-1984 Female 1200 ΜΑΡΩ ΛΕΚΚΑ 1984 1:07:21.776
358 , 269 , 105 1973-1964 Male 1446 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:07:41.906
359 , 270 , 34 1963–1954 Male 1316 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ 1958 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:07:44.006
360 , 271 , 129 1983-1974 Male 1438 ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΧΡΥΣΟΧΟΟΣ 1978 1:07:47.153
361 , 272 , 130 1983-1974 Male 1271 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥΣ 1979 SANTA RUNNING TEAM 1:07:57.323
362 , 273 , 106 1973-1964 Male 1027 VIRON POTAMIANOS 1964 1:08:04.106
363 , 90 , 6 1953- ΚΑΙ ΠΑΝΩ Female 1529 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΟΥΤΣΟΥ 1952 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:08:07.276
364 , 274 , 73 2019-1984 Male 1285 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1984 1:08:15.153
365 , 91 , 74 2019-1984 Female 1417 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΕΟΝΤΟΡ 1994 #PAMELIGO 1:08:17.233
366 , 92 , 75 2019-1984 Female 1003 KONSTANTINA DIMOKA 1992 1:08:19.090
367 , 93 , 131 1983-1974 Female 1351 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΗΛΥΒΡΙΔΟΥ 1977 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ 1:08:22.153
368 , 94 , 76 2019-1984 Female 1023 CHARA PAPPA 1987 THOMAS GROUP 1:08:27.190
369 , 95 , 132 1983-1974 Female 1192 ΣΟΦΙΑ ΚΩΤΟΥΛΑ 1979 ΠΟ.Κ.Ε.ΑΤΕ.Π.ΑΘΛΟΝ 1:08:31.346
370 , 96 , 107 1973-1964 Female 1207 ΜΙΝΑ ΛΟΥΙΖΟΥ 1965 1:08:56.503
371 , 97 , 35 1963–1954 Female 1528 ΜΑΡΙΑ ΒΡΑΝΑ 1961 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:09:04.050
372 , 98 , 133 1983-1974 Female 1293 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1979 ΠΟ.Κ.Ε.ΑΤΕ.Π.ΑΘΛΟΝ 1:09:09.953
373 , 99 , 36 1963–1954 Female 1388 ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥΤΟΥΖΑ 1955 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:09:26.030
374 , 100 , 77 2019-1984 Female 1281 ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1987 1:09:34.016
375 , 101 , 108 1973-1964 Female 1375 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ 1964 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1:09:55.893
376 , 102 , 37 1963–1954 Female 1220 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΑΝΤΟΥ 1962 1:09:56.256
377 , 103 , 109 1973-1964 Female 1175 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΤΣΙΡΑ 1972 1:10:00.920
378 , 275 , 78 2019-1984 Male 1080 ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1984 PASS 1:10:02.563
379 , 276 , 110 1973-1964 Male 1034 DIMITRIS TSELIOS 1967 WESWIM 1:10:14.046
380 , 104 , 111 1973-1964 Female 1187 ΑΘΗΝΑ ΚΥΛΑΦΗ 1972 GR RUNNERS 1:10:40.080
381 , 277 , 79 2019-1984 Male 1449 ΑΡΗΣ ΚΑΡΑΜ 1985 1:10:47.846
382 , 105 , 112 1973-1964 Female 1295 ΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1969 1:10:49.380
383 , 278 , 80 2019-1984 Male 1448 ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1993 1:10:52.770
384 , 106 , 113 1973-1964 Female 1427 ΑΝΝΕΤΑ ΧΑΡΑΤΣΗ 1966 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ 1:10:54.730
385 , 107 , 81 2019-1984 Female 1382 ΣΟΦΙΑ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 1996 SIM TEAM 1:11:00.753
386 , 108 , 114 1973-1964 Female 1086 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 1966 ΑΠΣ 1:11:06.656
387 , 279 , 82 2019-1984 Male 1108 ΜΠΑΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1987 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 1:11:07.660
388 , 280 , 134 1983-1974 Male 1065 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΥΓΕΡΟΥ 1974 PASS 1:11:13.560
389 , 109 , 115 1973-1964 Female 1122 ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΕΜΕ 1972 1:11:57.950
390 , 281 , 38 1963–1954 Male 1282 ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 1954 ΑΘΗΝΑ 1:12:00.686
391 , 110 , 116 1973-1964 Female 1556 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΣΤΟΥΠΑ 1966 O2 1:12:15.456
392 , 282 , 83 2019-1984 Male 1062 ΝΑΣΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1984 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 1:12:41.373
393 , 283 , 16 ALL Male 1210 ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΥΚΟΒΑΡΔΗΣ 1964 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 1:12:42.250
394 , 111 , 117 1973-1964 Female 1222 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΝΗ 1967 1:12:47.056
395 , 284 , 17 ALL Male 1135 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΥ 1949 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 1:13:02.260
396 , 285 , 118 1973-1964 Male 1266 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΡΑΤΣΟΣ 1972 KOKOKO EATING TEAM 1:13:07.520
397 , 112 , 135 1983-1974 Female 1221 ΚΟΝΤΟΡΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ 1981 ΑΙΓΙΝΑ 1:13:07.520
398 , 286 , 136 1983-1974 Male 1298 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:13:07.623
399 , 113 , 137 1983-1974 Female 1247 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:13:07.750
400 , 287 , 119 1973-1964 Male 1036 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 1966 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ 1:13:08.283
401 , 288 , 120 1973-1964 Male 1149 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ 1973 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:13:08.936
402 , 114 , 138 1983-1974 Female 1318 ΙΩΑΝΝΑ ΠΗΧΑ 1983 KOKOKO 1:13:09.380
403 , 289 , 39 1963–1954 Male 1543 ΣΠΥΡΟΣ ΜΗΤΣΕΑΣ 1957 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:13:29.833
404 , 115 , 40 1963–1954 Female 1546 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΕΡΗ 1962 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:13:30.263
405 , 290 , 139 1983-1974 Male 1041 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΙΒΑΖΗΣ 1978 ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ 1:13:45.793
406 , 291 , 18 ALL Male 1328 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΡΗΓΑΣ 1988 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 1:13:48.860
407 , 292 , 140 1983-1974 Male 1290 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ 1981 ΑΠΣ ΤΕΛΜΙΣΟΣ 1:14:33.476
408 , 293 , 84 2019-1984 Male 1377 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΣΣΗΣ 1985 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 1:14:36.330
409 , 294 , 7 1953- ΚΑΙ ΠΑΝΩ Male 1239 ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 1944 ΑΤΟΜΙΚΟ 1:14:45.953
410 , 116 , 41 1963–1954 Female 1197 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1963 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:14:58.313
411 , 117 , 121 1973-1964 Female 1414 ΑΝΝΑ ΤΣΟΥΡΗ 1965 DIADRASIS 1:15:19.326
412 , 118 , 122 1973-1964 Female 1258 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑ 1972 SANTA RUNNING TEAM 1:16:31.280
413 , 119 , 123 1973-1964 Female 1337 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 1970 1:17:03.760
414 , 295 , 124 1973-1964 Male 1254 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΕΣΗΣ 1969 1:17:30.453
415 , 296 , 8 1953- ΚΑΙ ΠΑΝΩ Male 1362 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ 1940 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:17:59.866
416 , 120 , 85 2019-1984 Female 1544 ΒΙΟΛΕΤΑ ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗ 1992 ADIDAS 1:19:26.060
417 , 121 , 42 1963–1954 Female 1545 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΝΑΥΠΛΙΩΤΟΥ 1963 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 1:19:26.496
418 , 122 , 141 1983-1974 Female 1124 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΓΙΝΑ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:20:13.313
419 , 123 , 86 2019-1984 Female 1040 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΙΒΑΖΗ 1988 ΜΑΓΟΥΛΑ 1:20:38.906
420 , 124 , 125 1973-1964 Female 1227 ΜΑΡΙΑ ΜΕΙΝΤΑΝΗ 1970 MARATHON TEAM BY MARIA POLYZOU 1:20:59.250
421 , 125 , 43 1963–1954 Female 1338 ΜΑΡΙΑ ΣΑΜΟΛΑΔΑ 1963 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:24:48.276
422 , 126 , 44 1963–1954 Female 1420 ΑΝΝΑ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ 1961 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:28:30.750
423 , 127 , 87 2019-1984 Female 1401 ΑΘΗΝΑ ΤΣΑΝΤΟ 1984 BETTER PEOPLE 1:34:12.220
424 , 128 , 45 1963–1954 Female 1070 ΜΑΡΙΝΑ ΒΕΡΟΝΙΚΙΑΤΗ 1959 1:35:38.320
425 , 129 , 46 1963–1954 Female 1373 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ 1955 ΑΘΗΝΑ 1:35:38.320
426 , 130 , 126 1973-1964 Female 1549 ΜΑΡΙΛΙΑ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ 1970 ΑΠΣ ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 1:45:07.620
427 , 297 , 127 1973-1964 Male 1535 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 1:45:07.926


Αποτελέσματα Αγώνας Δρόμου Ιωάννης Καποδίστριας 2019 – Διαδρομή 10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

1 , 1 ,1
ALL Male 5186 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ 1990 O.A KOΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:15:48.890
2 , 2 , 2 ALL Male 5428 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1995 ΑΟΠΦ 0:15:52.387
3 , 3 , 3 ALL Male 5185 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ 1999 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:16:10.877
4 , 4 , 4 ALL Male 5156 ΚΩΣΤΑΣ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1998 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:16:27.057
5 , 5 , 5 ALL Male 5103 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1989 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:16:32.963
6 , 6 , 6 ALL Male 5480 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥ 1994 KROMMIDAS COACHING 0:16:52.447
7 , 1 ,7
ALL Female 5472 ΜΙΧΑΕΛΑ ΦΙΑΣΚΑ 1998 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 0:17:56.197
8 , 7 , 8 ALL Male 5289 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΣΧΟ 1998 LIFE UP RUNNING CLUB 0:17:57.733
9 , 2 , 9 ALL Female 5490 ΗΛΙΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2005 Α.Σ. ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 0:17:58.607
10 , 8 , 10 ALL Male 5158 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1985 0:18:29.447
11 , 9 , 11 ALL Male 5420 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΠΥΡΗΣ 1997 0:18:40.823
12 , 10 , 12 ALL Male 5217 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΕΣ 1993 ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:18:52.103
13 , 11 , 13 ALL Male 5261 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ 1979 ΑΙΓΙΝΑ 0:19:27.203
14 , 12 , 14 ALL Male 5526 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 1993 0:19:30.610
15 , 3 , 15 ALL Female 5152 ΡΕΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ 2000 0:19:43.717
16 , 13 , 16 ALL Male 5147 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ 2004 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:20:29.430
17 , 14 , 17 ALL Male 5434 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ 1981 FANIS TEAM 0:20:46.060
18 , 15 , 18 ALL Male 5381 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ 1980 NEVER_GIVE_UP 0:20:55.577
19 , 16 , 19 ALL Male 5283 ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ 2006 0:20:58.307
20 , 17 , 20 ALL Male 5046 ΑΝΤΡΙΑΝΟ ΠΙΡΙΟΥ 1991 PASS 0:21:00.603
21 , 18 , 21 ALL Male 5263 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΑΓΓΑΝΑΣ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:21:33.870
22 , 19 , 22 ALL Male 5445 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 1982 POROS ISLAND 0:21:41.413
23 , 4 , 23 ALL Female 5210 ΜΟΝΙΚΑ ΚΟΜΝΗΝΟΥ 2004 0:21:45.570
24 , 20 , 24 ALL Male 5038 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1973 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:22:00.343
25 , 5 , 25 ALL Female 5057 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ 1974 0:22:04.387
26 , 6 , 26 ALL Female 5169 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ 1979 PASS 0:22:04.493
27 , 21 , 27 ALL Male 5594 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΑΚΗΣ 1989 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:22:04.613
28 , 7 , 28 ALL Female 5157 ΑΙΜΙΛΙΑΝΑ ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ 2003 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 0:22:07.673
29 , 8 , 29 ALL Female 5245 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΤΣΗ 1977 ADIDASRUNNERS ATHENS 0:22:08.110
30 , 22 , 30 ALL Male 5269 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 2006 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:22:52.070
31 , 23 , 31 ALL Male 5525 VIVIER ROMAN 1989 0:23:07.933
32 , 24 , 32 ALL Male 5250 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1997 0:23:09.793
33 , 25 , 33 ALL Male 5264 ΝΙΚΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΪΛΛΗΣ 2002 ΓΕΛ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:23:26.307
34 , 9 , 34 ALL Female 5610 ΡΟΓΚΑΣΚΑ ΒΕΣΕΛΑ 1986 0:23:29.807
35 , 26 , 35 ALL Male 5290 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΖΑΚΗΣ 2006 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:23:38.777
36 , 10 , 36 ALL Female 5592 ΦΑΙΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ 1991 O.A.K. ΑΙΓΙΝΑΣ 0:23:55.950
37 , 27 , 37 ALL Male 5178 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΠΠΟΣ 1973 PLANACO 0:24:01.637
38 , 28 , 38 ALL Male 5150 ΓΚΙΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1992 0:24:02.297
39 , 29 , 39 ALL Male 5124 ΑΛΕΞΙΟΣ ΔΗΜΑΡΑΣ 1981 0:24:05.357
40 , 30 , 40 ALL Male 5206 ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ 1964 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΠΟΡ ΕΡΑ ΣΠΟΡ 0:24:08.087
41 , 31 , 41 ALL Male 5515 ΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ 1967 0:24:08.420
42 , 32 , 42 ALL Male 5075 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1955 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0:24:14.543
43 , 33 , 43 ALL Male 5266 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ 1976 RAFINA RUNNERS 0:24:28.647
44 , 34 , 44 ALL Male 5604 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ 1992 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:24:29.307
45 , 11 , 45 ALL Female 5373 ΑΝΝΑ ΠΟΛΥΖΟΥ 1981 SANTA RUNNING TEAM 0:24:31.717
46 , 35 , 46 ALL Male 5177 ΚΑΠΕΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΗΣ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:24:37.637
47 , 36 , 47 ALL Male 5208 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ 2008 0:24:37.947
48 , 37 , 48 ALL Male 5274 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ 1966 PLANACO 0:24:38.057
49 , 38 , 49 ALL Male 5243 ΣΩΖΟΣ ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΣ 1973 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:24:42.653
50 , 39 , 50 ALL Male 5459 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 1974 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:24:45.930
51 , 12 , 51 ALL Female 5585 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ 1987 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:24:45.930
52 , 13 , 52 ALL Female 5259 ΡΙΑ ΛΟΡΑΝΔΟΥ 1976 GIANNOULIS_TRAINING 0:24:47.807
53 , 40 , 53 ALL Male 5022 ΕΝΙΟ ΑΖΑΡΙΑΔΗΣ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:24:50.303
54 , 14 , 54 ALL Female 5353 ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1992 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:24:51.620
55 , 41 , 55 ALL Male 5136 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1989 0:24:53.917
56 , 15 , 56 ALL Female 5249 ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΕΚΚΑ 1985 ΑΙΓΙΝΑ 0:24:57.197
57 , 42 , 57 ALL Male 5302 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΗΤΡΟΣ 1983 ΑΙΓΙΝΑ 0:25:01.680
58 , 16 , 58 ALL Female 5339 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗ 2006 0:25:02.667
59 , 43 , 59 ALL Male 5351 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΜΟΡΟΣ 1987 0:25:03.323
60 , 44 , 60 ALL Male 5175 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΝΤΗΡΟΣ 1983 ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0:25:04.090
61 , 45 , 61 ALL Male 5127 ΙΑΣΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 2009 0:25:04.090
62 , 17 , 62 ALL Female 5162 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΛΑΤΖΑΚΟΥ 2006 0:25:04.857
63 , 46 , 63 ALL Male 5320 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ 1966 ΑΛΙΜΟΣ 0:25:06.170
64 , 47 , 64 ALL Male 5613 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΠΟΓΡΗΣ 1983 Α. Σ. ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:25:09.337
65 , 48 , 65 ALL Male 5240 ΑΡΗΣ ΛΑΖΟΣ 1994 0:25:20.603
66 , 49 , 66 ALL Male 5155 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΩΜΑΣ 1989 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:25:50.570
67 , 18 , 67 ALL Female 5438 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΩΜΑΡΑΚΟ 1989 ΣΔΥΑ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:25:50.570
68 , 19 , 68 ALL Female 5386 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ 1995 MY FITNESS HALL 0:26:13.213
69 , 50 , 69 ALL Male 5421 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ 1970 SANTA RUNNING TEAM 0:26:16.607
70 , 51 , 70 ALL Male 5542 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΠΟΤΣΙΒΑΛΗΣ 1974 0:26:21.863
71 , 20 , 71 ALL Female 5218 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΥΖΟΥΠΗ 1990 ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0:26:24.920
72 , 21 , 72 ALL Female 5385 ΜΑΡΙΑ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ 1988 MY FITNESS HALL 0:26:27.657
73 , 52 , 73 ALL Male 5335 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1961 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:26:28.637
74 , 22 , 74 ALL Female 5575 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 1990 O.A.K. ΑΙΓΙΝΑΣ 0:26:39.357
75 , 23 , 75 ALL Female 5328 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1988 0:26:40.887
76 , 53 , 76 ALL Male 5551 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΛΑΛΑΣ 2000 0:26:42.967
77 , 24 , 77 ALL Female 5543 ΧΑΡΑ ΛΑΛΙΖΑ 1995 0:26:49.750
78 , 54 , 78 ALL Male 5174 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΝΤΗΡΟΣ 1987 ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0:26:57.507
79 , 55 , 79 ALL Male 5641 ΘΩΜΑΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ 1987 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:27:00.787
80 , 25 , 80 ALL Female 5222 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΟΥΡΤΗ 1980 LVK FITNESS CLUB 0:27:02.103
81 , 26 , 81 ALL Female 5074 ΕΙΡΗΝΗ ΓΑΛΑΝΗ 1993 0:27:03.853
82 , 27 , 82 ALL Female 5589 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:27:09.543
83 , 56 , 83 ALL Male 5039 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 2008 MARATHON TEAM GREECE 0:27:12.387
84 , 57 , 84 ALL Male 5032 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1990 AEGINA 0:27:25.837
85 , 58 , 85 ALL Male 5003 ANDREAS KALOGEROPOULOS 2003 LOS VATHROS 0:27:29.013
86 , 28 , 86 ALL Female 5470 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΠΑ 1989 SANTA RUNNING TEAM 0:27:56.137
87 , 29 , 87 ALL Female 5114 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΚΙΝΟΥ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:27:56.790
88 , 59 , 88 ALL Male 5282 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΕΝΕΓΗΣ 1988 0:27:58.007
89 , 60 , 89 ALL Male 5061 ΒΗΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΗΧΟΣ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:28:07.293
90 , 30 , 90 ALL Female 5579 ΤΖΕΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΑΚΗ 1965 0:28:19.323
91 , 61 , 91 ALL Male 5125 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΣ 1979 0:28:24.787
92 , 31 , 92 ALL Female 5377 ΜΑΡΙΑ ΠΟΥΝΗ – BETTER PEOPLE 0:28:25.120
93 , 62 , 93 ALL Male 5333 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΟΦΛΙΔΗΣ 1973 Σ.Δ.Ι. ΑΙΓΙΝΑΣ 0:28:25.780
94 , 63 , 94 ALL Male 5503 ΣΤΑΥΡΟΣ ΨΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:28:25.780
95 , 64 , 95 ALL Male 5448 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΙΜΑΣ 1978 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:28:27.307
96 , 65 , 96 ALL Male 5478 ΠΕΤΡΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1975 0:28:37.037
97 , 66 , 97 ALL Male 5548 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΤΗΚΙΩΤΗΣ 1989 0:28:38.463
98 , 67 , 98 ALL Male 5634 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ 1975 0:28:39.013
99 , 32 , 99 ALL Female 5126 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ 2006 0:28:50.927
100 , 68 , 100 ALL Male 5056 ΜΑΙΚ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 2006 0:28:56.833
101 , 69 , 101 ALL Male 5119 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 1963 ΣΑΦΑΝΣ 0:28:59.903
102 , 70 , 102 ALL Male 5109 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ 1974 LIFE UP RUNNING CLUB 0:29:01.657
103 , 71 , 103 ALL Male 5550 KRISTOF PILTS 2001 0:29:03.070
104 , 72 , 104 ALL Male 5008 PETROS KOSTOUROS 2006 0:29:05.497
105 , 33 , 105 ALL Female 5549 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1989 0:29:06.793
106 , 73 , 106 ALL Male 5082 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΑΚΗΣ 1974 0:29:07.557
107 , 74 , 107 ALL Male 5083 ΠΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΗΣ 1980 0:29:08.223
108 , 34 , 108 ALL Female 5630 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 1974 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:29:13.573
109 , 35 , 109 ALL Female 5087 ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΟΝΤΗ 1980 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:29:14.887
110 , 36 , 110 ALL Female 5197 ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΑΤΣΟΥΛΗ 1970 LIFE UP RUNNING CLUB 0:29:15.870
111 , 75 , 111 ALL Male 5619 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΑΙΓΙΝΑ 0:29:16.197
112 , 76 , 112 ALL Male 5011 LEONIDAS OIKONOMOU 1986 0:29:16.970
113 , 77 , 113 ALL Male 5588 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΙΚΟΣΠΕΝΤΑΚΗΣ 1983 Α. Σ. ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:29:18.933
114 , 37 , 114 ALL Female 5611 ΜΑΡΙΑ ΜΕΤΑΞΑ 2003 0:29:19.807
115 , 78 , 115 ALL Male 5573 NΙΚΟΣ ΑΡΑΟΥΖΟΣ 1951 0:29:19.807
116 , 38 , 116 ALL Female 5276 ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΣΕΛΛΟΥ 1975 WESWIM 0:29:24.837
117 , 79 , 117 ALL Male 5140 ΟΡΕΣΤΗΣ ΖΑΚΟ-ΒΑΡΕΛΑΣ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:29:28.553
118 , 80 , 118 ALL Male 5451 ΖΗΣΗΣ ΤΖΙΦΑΣ-ΚΡΑΤΗΡΑΣ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:29:29.763
119 , 81 , 119 ALL Male 5540 NONAME_2018 ΩΩ__5000Μ ΓΚΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ_42 – 0:29:34.357
120 , 82 , 120 ALL Male 5576 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1983 Α. Σ. ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:29:38.080
121 , 83 , 121 ALL Male 5104 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΚΟΥΡΔΗΣ 1973 PASS 0:29:40.150
122 , 84 , 122 ALL Male 5313 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 2006 ΑΙΓΙΝΑ 0:29:46.280
123 , 39 , 123 ALL Female 5406 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΓΟΥΡΝΙΟΥ 1986 0:29:48.030
124 , 85 , 124 ALL Male 5536 ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 2007 0:29:49.240
125 , 86 , 125 ALL Male 5144 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ 2003 ΦΡ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:29:49.777
126 , 87 , 126 ALL Male 5602 ΑΡΗΣ ΛΟΥΒΑΡΗ 1983 Α. Σ. ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:29:51.637
127 , 88 , 127 ALL Male 5018 APOSTOLOS ZIOVAS 1991 AMSTEL FREE 0:29:55.460
128 , 40 , 128 ALL Female 5203 ΑΘΗΝΑ ΚΛΙΑΦΑ 1991 ΑΘΗΝΑ 0:29:55.900
129 , 89 , 129 ALL Male 5232 ΙΑΣΩΝΑΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ 2005 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:29:56.337
130 , 90 , 130 ALL Male 5303 ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΠΗΤΡΟΥ 1974 GIANNOULIS TRAINING 0:29:58.087
131 , 41 , 131 ALL Female 5202 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΙΤΣΙΟΥ 1978 ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ RUNNING TEAM 0:29:58.653
132 , 42 , 132 ALL Female 5413 ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΙΒΙΛΟΓΛΟΥ 1980 UNIVERSITYCAMPUSRUNNERS 0:30:05.413
133 , 91 , 133 ALL Male 5629 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1983 Α. Σ. ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:30:08.047
134 , 43 , 134 ALL Female 5242 ΜΑΡΙΑ ΛΑΛΑΟΥΝΗ 1979 GIANNOULIS-TRAINING 0:30:15.147
135 , 44 , 135 ALL Female 5002 TAMARA ESTEBAN 1989 AMSTEL FREE 0:30:16.133
136 , 92 , 136 ALL Male 5455 ΜΑΝΟΣ ΤΟΜΑΖΟΣ 1988 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:30:19.530
137 , 93 , 137 ALL Male 5029 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1983 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:30:20.177
138 , 94 , 138 ALL Male 5468 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΟΤΣΟΡΟΣ 1966 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:30:22.370
139 , 95 , 139 ALL Male 5639 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΟΚΑΝΤΑ 1978 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:30:22.810
140 , 45 , 140 ALL Female 5627 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 1980 ADIDAS RUNNING 0:30:23.580
141 , 96 , 141 ALL Male 5297 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΚΑΛΟΥΚΑΣ – BETTER PEOPLE 0:30:30.240
142 , 46 , 142 ALL Female 5463 ΜΠΟΥΚΟΥΡΙΕ ΤΣΕΝΟΥΚΑ – BETTER PEOPLE 0:30:30.570
143 , 97 , 143 ALL Male 5138 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΦΟΣ – BETTER PEOPLE 0:30:30.680
144 , 98 , 144 ALL Male 5439 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΩΡΡΟΣ 1960 ΑΙΓΙΝΑ 0:30:34.837
145 , 99 , 145 ALL Male 5544 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΕΟΥΖΗΣ 1980 0:30:34.950
146 , 100 , 146 ALL Male 5349 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΙΔΗΣ – SARONIC FERRIES 0:30:37.243
147 , 101 , 147 ALL Male 5628 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΘΑΚΗΣ 1970 0:30:37.903
148 , 47 , 148 ALL Female 5023 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ 1969 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:30:39.763
149 , 48 , 149 ALL Female 5176 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΚΑΠΕΤΑΝΗ 2004 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:30:44.680
150 , 102 , 150 ALL Male 5358 ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΣΑΛΗΣ – SARONIC FERRIES 0:30:48.180
151 , 103 , 151 ALL Male 5359 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ 1965 0:30:51.463
152 , 49 , 152 ALL Female 5212 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΝΤΗ 1976 BETTER PEOPLE 0:30:52.563
153 , 104 , 153 ALL Male 5278 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΥΡΙΑΝΟΣ 2005 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:30:54.747
154 , 105 , 154 ALL Male 5360 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΛΗΣ – SARONIC FERRIES 0:30:56.497
155 , 106 , 155 ALL Male 5279 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1992 2WAYFERRIES RUNNING TEAM 0:31:05.460
156 , 50 , 156 ALL Female 5025 ΑΝΝΑ ΑΘΗΝΑΙΟΥ 1993 SARONIC FERRIES 0:31:05.793
157 , 107 , 157 ALL Male 5183 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΡΑΚΑΣΗ – SARONIC FERRIES 0:31:08.310
158 , 51 , 158 ALL Female 5228 ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΡΙΚΕΛΑ 1963 0:31:08.967
159 , 52 , 159 ALL Female 5004 EVITA KALOGIORGA 1972 DIADRASIS 0:31:13.117
160 , 108 , 160 ALL Male 5090 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ 1987 SANTA RUNNING TEAM 0:31:15.643
161 , 109 , 161 ALL Male 5345 ΙΑΣΩΝ ΠΑΠΑΖΑΧΟΣ – SARONIC FERRIES 0:31:17.390
162 , 110 , 162 ALL Male 5191 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΡΗΣ 1968 ,SALAMINA 0:31:24.843
163 , 53 , 163 ALL Female 5537 ΛΙΛΥ ΦΑΜΠΡ 2006 0:31:28.763
164 , 111 , 164 ALL Male 5275 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ 2003 ΦΡ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:31:29.087
165 , 54 , 165 ALL Female 5449 ΜΙΡΚΑ ΤΖΙΤΖΗ 1986 ΕΝΟΡΙΑ ΑΓ. ΘΩΜΑ 0:31:31.173
166 , 55 , 166 ALL Female 5518 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΝΑΚΗ 2003 0:31:33.460
167 , 56 , 167 ALL Female 5418 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗ 1991 0:31:42.983
168 , 57 , 168 ALL Female 5580 ΕΛΕΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ 2005 ΟΑΚ 0:31:44.093
169 , 58 , 169 ALL Female 5409 ΕΛΕΝΗ ΣΕΛΕΜΙΔΗ 1996 COOL RUNNINGS 0:31:44.193
170 , 112 , 170 ALL Male 5633 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ 2003 Ο.Α.Κ. ΑΙΓΙΝΑΣ 0:31:44.627
171 , 59 , 171 ALL Female 5021 ΕΛΕΝΗ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ 1992 COOL RUNNINGS 0:31:46.367
172 , 60 , 172 ALL Female 5341 ΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1975 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:31:47.467
173 , 61 , 173 ALL Female 5369 ΝΑΝΣΥ ΠΙΣΙΜΙΣΗ 1973 MY FITNESS HALL 0:31:47.580
174 , 62 , 174 ALL Female 5583 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ 2005 OAK 0:31:50.530
175 , 63 , 175 ALL Female 5431 ΑΘΗΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ 1982 KALLITHEA 0:31:52.717
176 , 113 , 176 ALL Male 5346 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1980 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:31:57.853
177 , 64 , 177 ALL Female 5013 LAURA TAPINI 1978 DADRASIS 0:32:01.353
178 , 65 , 178 ALL Female 5399 ΕΛΕΝΗ ΣΑΜΠΛΙΔΟΥ 1966 KALLITHEA 0:32:02.773
179 , 66 , 179 ALL Female 5017 MARIA ZACHARIA 1962 ADIDAS RUNNERS 0:32:03.217
180 , 114 , 180 ALL Male 5009 DIMITRIOS KYVELOS 1956 ADIDAS RUNNERS 0:32:06.167
181 , 115 , 181 ALL Male 5382 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΑΓΚΟΣ 1987 0:32:06.490
182 , 67 , 182 ALL Female 5383 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ 1982 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:32:07.480
183 , 116 , 183 ALL Male 5563 VASILEIOS BAZINIS 1975 0:32:08.683
184 , 117 , 184 ALL Male 5553 ΣΕΜΙ ΑΒΝΤΥΛΑΙ 2007 0:32:17.760
185 , 68 , 185 ALL Female 5189 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΣΙΜΑΚΗ 1974 0:32:19.517
186 , 69 , 186 ALL Female 5612 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΜΠΕΣΗ 1986 GIANNOULIS_TRAIINING 0:32:20.273
187 , 70 , 187 ALL Female 5582 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ 1978 0:32:22.463
188 , 71 , 188 ALL Female 5193 ΝΑΝΤΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ 2000 0:32:30.557
189 , 118 , 189 ALL Male 5163 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΛΔΗΣ 1990 GIANNOULIS G. TRAINING 0:32:31.653
190 , 119 , 190 ALL Male 5102 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 2003 0:32:32.857
191 , 120 , 191 ALL Male 5401 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΦΡ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:32:32.967
192 , 121 , 192 ALL Male 5460 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΚΟΣ 2004 0:32:33.837
193 , 72 , 193 ALL Female 5495 ΧΑΡΑ ΧΡΑΝΙΩΤΗ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:32:34.607
194 , 122 , 194 ALL Male 5063 ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 1980 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:32:35.807
195 , 123 , 195 ALL Male 5436 ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 2000 AMORGOS RUNNING TEAM 0:32:38.210
196 , 124 , 196 ALL Male 5541 NONAME_2018 ΩΩ__5000Μ ΓΚΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ_43 – 0:32:38.547
197 , 125 , 197 ALL Male 5368 ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΙΤΗΣ 1980 GIANNOULIS TRAINING 0:32:39.303
198 , 73 , 198 ALL Female 5235 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑ – BETTER PEOPLE 0:32:48.057
199 , 126 , 199 ALL Male 5338 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΚΙΚΑΣ – SARONIC FERRIES 0:32:52.100
200 , 74 , 200 ALL Female 5443 ΕΥΑ ΤΕΓΚΕΡΗ 1964 0:32:53.307
201 , 75 , 201 ALL Female 5084 ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ 1974 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:32:55.823
202 , 76 , 202 ALL Female 5041 ΙΩΑΝΝΑ ΑΣΗΜΑΝΤΩΝΗ 1973 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:32:59.763
203 , 127 , 203 ALL Male 5325 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:33:00.097
204 , 77 , 204 ALL Female 5117 ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ – SARONIC FERRIES 0:33:06.433
205 , 128 , 205 ALL Male 5055 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΕΚΡΗΣ 1992 CYCLINGSPOT 0:33:08.617
206 , 129 , 206 ALL Male 5422 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 1978 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:33:13.430
207 , 78 , 207 ALL Female 5527 Θεοδώρα Κουρουβασιλη 2006 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:33:17.367
208 , 130 , 208 ALL Male 5452 ΝΙΚΟΣ ΤΖΟΒΛΑΣ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:33:17.473
209 , 79 , 209 ALL Female 5466 ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΛΗ 1963 0:33:19.563
210 , 80 , 210 ALL Female 5051 ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ 1962 ΣΑΠΠΑΖ 0:33:20.323
211 , 81 , 211 ALL Female 5293 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΟΥΡΤΖΑΝΟΥ 1970 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:33:21.853
212 , 131 , 212 ALL Male 5071 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΑΚΗΣ 1971 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:33:22.513
213 , 82 , 213 ALL Female 5493 ΛΕΛΟΥΔΑ ΧΑΨΑ 1960 LIFE UP RUNNING CLUB 0:33:24.267
214 , 83 , 214 ALL Female 5094 ΣΩΤΗΡΙΑ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ 1979 ΙΛΙΟΝ 0:33:26.777
215 , 132 , 215 ALL Male 5159 ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΒΑΚΑΚΗΣ 1977 0:33:26.887
216 , 133 , 216 ALL Male 5636 ΚΩΣΤΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1972 LIFEUP RUNNING CLUB 0:33:29.413
217 , 84 , 217 ALL Female 5043 ΕΦΗ ΒΑΛΑΣΚΑ 1971 ΑΙΓΙΝΑ 0:33:30.933
218 , 134 , 218 ALL Male 5221 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΠΙΑΣ 1984 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:33:32.247
219 , 135 , 219 ALL Male 5357 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΕΛΛΗΣ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:33:32.567
220 , 85 , 220 ALL Female 5603 ΚΑΛΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΙΡΑ 1959 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:33:34.107
221 , 86 , 221 ALL Female 5098 ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1978 0:33:35.197
222 , 87 , 222 ALL Female 5524 ΕΛΠΙΔΑ ΚΟΥΡΤΖΗ 1981 0:33:35.967
223 , 88 , 223 ALL Female 5316 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΕΟΥΝΤΑΤΣΙΝΑ 1989 0:33:36.427
224 , 89 , 224 ALL Female 5464 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΣΙΤΣΩΝΗ 1976 SANTA RUNNING TEAM 0:33:40.790
225 , 136 , 225 ALL Male 5248 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΝΟΣ 1946 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:33:46.140
226 , 137 , 226 ALL Male 5226 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ – SARONIC FERRIES 0:33:47.557
227 , 90 , 227 ALL Female 5092 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΛΟΥ 1961 0:33:59.150
228 , 91 , 228 ALL Female 5441 ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΑΛΑΒΕΡΟΥ 1984 0:34:01.887
229 , 92 , 229 ALL Female 5028 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 1983 0:34:02.000
230 , 93 , 230 ALL Female 5552 ΙΑΚΩΒΙΝΑ ΡΟΥΣΣΟΥ 2007 0:34:04.417
231 , 94 , 231 ALL Female 5016 MARIA VRETTOU 1976 GREECE 0:34:05.827
232 , 95 , 232 ALL Female 5324 ΕΛΕΝΗ ΞΥΡΑΦΗ 1982 MY FITNESS HALL 0:34:07.140
233 , 138 , 233 ALL Male 5260 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ 1961 0:34:08.783
234 , 96 , 234 ALL Female 5280 ΣΤΕΥΗ ΜΑΦΟΥΝΗ 1996 MY FITNESS HALL 0:34:08.887
235 , 139 , 235 ALL Male 5044 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΑΡΕΛΗΣ – ΠΟ.Κ.Ε.ΑΤΕ.Π.ΑΘΛΟΝ 0:34:09.437
236 , 97 , 236 ALL Female 5233 ΜΥΡΤΩ ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΥ – SARONIC FERRIES 0:34:10.527
237 , 140 , 237 ALL Male 5031 ΙΩΣΗΦ ΑΛΧΟΝΤΑΡΗ 2004 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:34:11.400
238 , 141 , 238 ALL Male 5049 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1997 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:34:13.157
239 , 98 , 239 ALL Female 5419 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΟΦΙΚITH 1984 0:34:21.897
240 , 99 , 240 ALL Female 5402 ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΑΡΡΗ 1979 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:34:21.897
241 , 100 , 241 ALL Female 5106 ΝΕΦΕΛΗ ΓΙΑΤΡΑ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:34:23.980
242 , 101 , 242 ALL Female 5501 ΔΑΦΝΗ ΨΑΛΤΗ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:34:24.867
243 , 142 , 243 ALL Male 5429 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ 1997 COOL RUNNINGS 0:34:25.620
244 , 102 , 244 ALL Female 5393 ΕΙΡΗΝΗ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 1984 0:34:28.810
245 , 143 , 245 ALL Male 5404 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΒΑΡΩΝΟΣ 2003 ΦΡ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:34:32.950
246 , 144 , 246 ALL Male 5330 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1973 0:34:32.950
247 , 103 , 247 ALL Female 5111 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΚΑ’Ι’ΝΤΑΤΖΗ 1979 0:34:33.077
248 , 145 , 248 ALL Male 5204 ΝΙΚΟΣ ΚΛΩΝΟΣ 2003 ΦΡ. ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:34:33.077
249 , 146 , 249 ALL Male 5326 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΛΑΜΙΔΟΠΟΥΛΟΣ 2002 ΓΕΛ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:34:33.497
250 , 147 , 250 ALL Male 5309 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΥΘΗ 2004 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:34:34.060
251 , 148 , 251 ALL Male 5427 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΟΣ 1973 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:34:43.117
252 , 104 , 252 ALL Female 5120 ΑΡΓΥΡΩ ΔΑΓΚΑΚΗ 1966 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:34:43.777
253 , 105 , 253 ALL Female 5467 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΤΣΟΠΑΝΗ 1981 0:34:45.860
254 , 106 , 254 ALL Female 5356 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΑΠΠΑ 1995 MY FITNESS HALL 0:34:47.933
255 , 107 , 255 ALL Female 5026 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΛΑΜΑΝΟΥ 1980 0:34:51.650
256 , 149 , 256 ALL Male 5168 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ 1979 PASS 0:34:53.293
257 , 108 , 257 ALL Female 5142 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΖΑΡΖΑΒΑΤΖΗ 1976 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:34:55.263
258 , 109 , 258 ALL Female 5362 ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΣΧΟΥ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:34:59.853
259 , 150 , 259 ALL Male 5323 ΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΥΡΗΣ 1988 ΑΙΓΙΝΑ 0:35:02.407
260 , 110 , 260 ALL Female 5160 ΝΙΚΗ ΚΑΓΚΑΡΑΚΗ 1987 0:35:04.343
261 , 151 , 261 ALL Male 5475 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ 1950 0:35:04.343
262 , 152 , 262 ALL Male 5643 ΝΙΚΟΛΑΣ ΩΡΟΛΟΓΑΣ 1969 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:35:09.593
263 , 153 , 263 ALL Male 5523 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΑΛΙΔΗΣ 1960 0:35:19.000
264 , 154 , 264 ALL Male 5388 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΔΙΤΗΣ 1964 0:35:19.107
265 , 111 , 265 ALL Female 5425 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 1970 0:35:19.543
266 , 112 , 266 ALL Female 5314 ΜΑΡΙΑΕΛΕΝΗ ΜΥΡΚΑ 1965 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:35:25.553
267 , 113 , 267 ALL Female 5277 ΤΟΝΙΑ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 1970 WESWIM 0:35:29.060
268 , 114 , 268 ALL Female 5015 AMARYLLIS VAN DER WILT 1972 WESWIM 0:35:29.060
269 , 155 , 269 ALL Male 5115 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΟΓΟΛΑΣ 1973 WESWIM 0:35:29.177
270 , 115 , 270 ALL Female 5262 ΑΝΘΗ ΛΥΚΟΥΔΗ 1976 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:35:31.247
271 , 156 , 271 ALL Male 5533 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΣΣΗΣ 2001 0:35:32.447
272 , 116 , 272 ALL Female 5135 ΣΚΕΥΗ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ – SARONIC FERRIES 0:35:32.557
273 , 157 , 273 ALL Male 5366 ΠΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 1973 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:35:36.170
274 , 117 , 274 ALL Female 5586 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΚΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1969 VO2 MAX EXERCISE CENTER 0:35:43.387
275 , 118 , 275 ALL Female 5607 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 1983 ΑΙΓΙΝΑ 0:35:43.620
276 , 158 , 276 ALL Male 5424 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ 2004 0:35:44.810
277 , 119 , 277 ALL Female 5364 ΝΙΚΗ ΠΑΤΣΙΟΥ 1977 DIADRASIS 0:35:44.920
278 , 120 , 278 ALL Female 5211 CHRISTINA ΚΟΝΤΑΧΙ 1980 DIADRASIS 0:35:45.353
279 , 121 , 279 ALL Female 5498 ΤΕΝΙΑ ΧΥΔΙΑ – BETTER PEOPLE 0:35:47.763
280 , 122 , 280 ALL Female 5298 ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ 1978 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:35:48.413
281 , 123 , 281 ALL Female 5234 ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – BETTER PEOPLE 0:35:49.400
282 , 159 , 282 ALL Male 5154 ΣΩΤΗΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ – BETTER PEOPLE 0:35:54.760
283 , 124 , 283 ALL Female 5483 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΑΛΔΑΙΑΚΗ 1970 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:35:55.857
284 , 125 , 284 ALL Female 5188 ΒΕΤΤΑ ΚΑΡΥΔΗ 1976 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:35:56.840
285 , 160 , 285 ALL Male 5165 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΙΟΤΖΗΣ 1981 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:35:57.827
286 , 161 , 286 ALL Male 5632 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΕΝΑΚΗΣ 2002 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:35:58.263
287 , 126 , 287 ALL Female 5062 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΓΚΑ 1943 ΣΕΒΑΣ 0:35:58.590
288 , 162 , 288 ALL Male 5599 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ 2003 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:35:58.923
289 , 127 , 289 ALL Female 5054 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΕΚΙΟΥ 1972 ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΤΟΥΝΤΙΟ 0:35:59.567
290 , 128 , 290 ALL Female 5207 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΟΜΜΑΤΑ 1991 GIANNOULIS_TRAINING 0:36:01.870
291 , 129 , 291 ALL Female 5143 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ 1977 0:36:17.183
292 , 130 , 292 ALL Female 5621 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΡΟΥΣΣΟΥ 2006 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ 0:36:20.243
293 , 131 , 293 ALL Female 5546 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΔΑΜ – 0:36:20.683
294 , 132 , 294 ALL Female 5372 ΟΛΓΑ ΠΟΙΡΑΖΟΓΛΟΥ 1974 0:36:25.400
295 , 133 , 295 ALL Female 5014 MARIANNA TSININI 1986 0:36:27.583
296 , 134 , 296 ALL Female 5315 ΚΟΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ 1963 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:36:31.620
297 , 163 , 297 ALL Male 5295 ΑΛΕΞΙΟΣ ΜΟΥΣΟΥΛΕΑΣ 1976 0:36:32.057
298 , 135 , 298 ALL Female 5322 ΕΛΕΝΗ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:36:35.773
299 , 136 , 299 ALL Female 5006 MARINA KONTI 1979 TETRATHLONERS 0:36:36.537
300 , 164 , 300 ALL Male 5301 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΣΗΣ 1998 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:36:40.487
301 , 165 , 301 ALL Male 5072 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΑΚΗΣ 1981 NOVASPORTS RUNNING TEAM 0:36:43.223
302 , 137 , 302 ALL Female 5052 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΒΑΦΕΙΑΔΗ 1999 AMORGOS RUNNING TEAM 0:36:46.383
303 , 138 , 303 ALL Female 5343 ΘΑΛΕΙΑ ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1988 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:36:52.513
304 , 139 , 304 ALL Female 5291 ΧΡΙΣΤΙΆΝΑ ΜΟΥΚΑ 1988 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:36:52.840
305 , 140 , 305 ALL Female 5148 ΕΛΕΝΗ ΖΙΑΚΑ 1991 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:36:52.953
306 , 141 , 306 ALL Female 5342 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1969 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:36:53.603
307 , 166 , 307 ALL Male 5229 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΚΡΙΛΗΣ 1973 ACTIVE MONKEYS 0:36:54.043
308 , 167 , 308 ALL Male 5172 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ 2004 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:36:54.397
309 , 142 , 309 ALL Female 5591 BIBIAN ΖΩΤΑΛΗ 1976 ΑΙΓΙΝΑ 0:36:54.397
310 , 143 , 310 ALL Female 5304 ΜΑΡΙΛΗ ΜΠΙΛΛΗ 1966 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:36:58.747
311 , 144 , 311 ALL Female 5578 ΑΡΕΤΗ ΒΟΤΣΗ 1987 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:37:12.637
312 , 145 , 312 ALL Female 5638 ΕΛΕΝΗ ΤΣΙΟΤΡΑ 1965 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:37:12.850
313 , 146 , 313 ALL Female 5258 ΑΝΝΑ ΛΙΧΙΝΑ 1988 0:37:17.557
314 , 147 , 314 ALL Female 5598 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΛΑΓΚΙΑΚΟΥ 1986 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:37:28.607
315 , 148 , 315 ALL Female 5392 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 1986 ΧΑΙΔΑΡΙ 0:37:29.810
316 , 149 , 316 ALL Female 5227 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΡΑΝΙΩΤΗ 1980 XΑΙΔΑΡΙ 0:37:30.137
317 , 150 , 317 ALL Female 5412 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΙΑΚΩΤΟΥ 1961 SIM TEAM 0:37:30.797
318 , 151 , 318 ALL Female 5407 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1957 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:37:33.090
319 , 152 , 319 ALL Female 5635 ΜΑΡΙΑ ΤΟΓΙΑ 1996 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:37:34.517
320 , 153 , 320 ALL Female 5220 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ – BETTER PEOPLE 0:37:37.133
321 , 154 , 321 ALL Female 5224 ΕΦΗ ΚΟΥΤΡΑ – BETTER PEOPLE 0:37:37.133
322 , 155 , 322 ALL Female 5379 ΑΝΙΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 1969 ΑΙΓΙΝΑ 0:37:41.073
323 , 156 , 323 ALL Female 5450 ΒΕΡΑ ΤΖΙΤΖΗ 2003 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:37:41.400
324 , 168 , 324 ALL Male 5570 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 1986 ΑΙΓΙΝΑ 0:37:42.497
325 , 157 , 325 ALL Female 5118 ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ-ΜΑΘΙΑ 1985 0:37:43.590
326 , 158 , 326 ALL Female 5129 ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1982 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:37:43.917
327 , 159 , 327 ALL Female 5447 ΜΑΡΙΑ ΤΖΕΛΙΟΥ 1970 OXYGEN 0:37:53.217
328 , 160 , 328 ALL Female 5096 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΒΑΛΙΑΝΑΤΟΥ 1974 ΟΑΚ 0:37:53.340
329 , 161 , 329 ALL Female 5086 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΡΟΝΤΗ 1983 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:37:57.807
330 , 162 , 330 ALL Female 5394 ΑΝΝΑ ΡΟΥΞ 2005 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:38:00.763
331 , 163 , 331 ALL Female 5067 ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΟΤΣΗ 1975 0:38:03.713
332 , 169 , 332 ALL Male 5444 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ 1974 0:38:06.893
333 , 170 , 333 ALL Male 5196 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΣΙΦΗΣ 1999 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:38:08.747
334 , 164 , 334 ALL Female 5184 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ 2005 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:38:11.173
335 , 165 , 335 ALL Female 5139 ΕΙΡΗΝΗ ΖΑΓΓΑΝΑ 1987 ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0:38:11.923
336 , 166 , 336 ALL Female 5146 ΜΕΛΙΝΑ ΖΕΡΒΑΚΑΚΗ 1999 0:38:14.877
337 , 167 , 337 ALL Female 5476 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 1988 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ 0:38:17.060
338 , 168 , 338 ALL Female 5642 ΔΗΜΗΤΡΑ ΨΑΘΑ 1975 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ 0:38:17.163
339 , 171 , 339 ALL Male 5137 ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1974 0:38:24.497
340 , 169 , 340 ALL Female 5469 ΜΥΡΤΩ ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ 2006 0:38:24.497
341 , 172 , 341 ALL Male 5384 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΡΕΜΠΕΛΗΣ 1959 0:38:24.497
342 , 170 , 342 ALL Female 5622 ΑΝΝΑ ΣΑΛΑΜΑΝΗ 1979 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:38:28.327
343 , 171 , 343 ALL Female 5050 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ 1975 0:38:34.137
344 , 173 , 344 ALL Male 5608 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ 1951 0:38:39.153
345 , 174 , 345 ALL Male 5321 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΓΕΛ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:38:39.917
346 , 172 , 346 ALL Female 5133 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΑΣΙΝΟΥ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 0:38:41.997
347 , 175 , 347 ALL Male 5572 ΝΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1971 0:38:44.327
348 , 176 , 348 ALL Male 5600 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΛΕΟΥΣΗΣ 1957 GIANNOULIS_TRAINING 0:38:49.880
349 , 173 , 349 ALL Female 5440 ΙΩΑΝΝΑ ΤΑΚΤΙΚΟΥ 1969 0:38:51.623
350 , 174 , 350 ALL Female 5396 ΜΑΡΙΝΑ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ 1996 COOL RUNNINGS 0:38:53.153
351 , 175 , 351 ALL Female 5231 ΛΙΝΑ ΚΥΠΡΙΩΤΗ 1967 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:38:59.823
352 , 176 , 352 ALL Female 5454 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 1962 0:39:09.253
353 , 177 , 353 ALL Female 5079 ΜΗΝΑ ΚΑΛΑΦΑΤΗ – BETTER PEOPLE 0:39:13.713
354 , 178 , 354 ALL Female 5354 ΛΙΝΑ ΠΑΠΟΥΛΙΑ 1981 2WAYFERRIES RUNNING TEAM 0:39:14.930
355 , 177 , 355 ALL Male 5492 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 2004 0:39:28.813
356 , 179 , 356 ALL Female 5637 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ 1969 Ο.Α.Κ. ΑΙΓΙΝΑΣ 0:39:30.340
357 , 180 , 357 ALL Female 5577 ΛΙΛΗ ΒΟΓΙΑΤΖΗ 1965 GIANNOULIS_TRAINING 0:39:37.887
358 , 181 , 358 ALL Female 5285 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΛΙΟΥ – BETTER PEOPLE 0:39:43.607
359 , 178 , 359 ALL Male 5019 ΕΝΤΛΙΟΝ ΑΒΝΤΥΛΑΪ 2001 ΓΕΛ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:39:47.297
360 , 182 , 360 ALL Female 5181 ΑΝΝΑ ΚΑΡΑΚΑΣΗ 1983 0:39:51.663
361 , 183 , 361 ALL Female 5488 ΤΟΝΙΑ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑ 1977 0:39:53.757
362 , 184 , 362 ALL Female 5112 ΘΑΛΕΙΑ ΓΚΑΡΓΚΟΥΛΑ 2004 0:39:58.237
363 , 185 , 363 ALL Female 5370 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΙΤΣΙΛΟΥ 1989 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΥΡΟΣ 0:40:17.037
364 , 186 , 364 ALL Female 5471 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ 1951 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:40:21.967
365 , 187 , 365 ALL Female 5010 EYH MAKRAKH 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:40:28.267
366 , 179 , 366 ALL Male 5371 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ 1982 NOVASPORTS RUNNING TEAM 0:40:29.337
367 , 188 , 367 ALL Female 5095 ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΛΟΥ 1989 DEMARRAGE 0:40:30.827
368 , 189 , 368 ALL Female 5465 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΣΙΩΛΟΥ 1984 0:40:30.947
369 , 190 , 369 ALL Female 5068 ΙΩΑΝΝΑ ΒΟΥΡΔΑΝΟΥ 2001 COOL RUNNINGS 0:40:31.380
370 , 191 , 370 ALL Female 5215 ΑΝΝΑ ΚΟΥΒΑΡΑ 2000 COOL RUNNINGS 0:40:31.483
371 , 192 , 371 ALL Female 5265 ΧΑΡΙΣ ΜΑΚΡΑΚΟΥ 1971 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:40:42.663
372 , 193 , 372 ALL Female 5007 MAGDA KOSTOPOULOU 1970 0:40:46.700
373 , 180 , 373 ALL Male 5539 ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2002 0:40:52.040
374 , 194 , 374 ALL Female 5473 MARIA ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ 1967 ACTIVE MONKEYS 0:41:00.353
375 , 195 , 375 ALL Female 5474 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ 1973 ACTIVE MONKEYS 0:41:00.690
376 , 181 , 376 ALL Male 5195 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΠΑΝΟΣ – BETTER PEOPLE 0:41:32.747
377 , 182 , 377 ALL Male 5246 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΕΙΒΑΔΗΣ – BETTER PEOPLE 0:41:33.077
378 , 183 , 378 ALL Male 5097 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1948 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:41:39.090
379 , 196 , 379 ALL Female 5462 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΤΟΒΑ – BETTER PEOPLE 0:41:47.513
380 , 197 , 380 ALL Female 5059 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΕΡΩΝΗ 1996 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:41:47.957
381 , 198 , 381 ALL Female 5081 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΛΑΔΑΚΗ 1990 ΑΙΓΙΝΑ 0:41:55.713
382 , 184 , 382 ALL Male 5296 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΟΥΤΣΕΛΟΣ – BETTER PEOPLE 0:41:59.103
383 , 199 , 383 ALL Female 5624 ΙΩΑΝΝΑ ΣΙΑΧΟΥ 1974 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:42:18.463
384 , 200 , 384 ALL Female 5564 STAVROULA DIMITRIADOU 1981 KOUROS GYM 0:42:20.870
385 , 201 , 385 ALL Female 5167 ΟΛΓΑ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ 1974 0:42:24.607
386 , 185 , 386 ALL Male 5237 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:42:26.667
387 , 202 , 387 ALL Female 5180 ΜΑΙΡΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:42:27.010
388 , 203 , 388 ALL Female 5615 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1973 ΚΟΥΡΟΣ 0:42:27.543
389 , 204 , 389 ALL Female 5437 ΜΑΡΩ ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ 2005 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:42:35.427
390 , 205 , 390 ALL Female 5340 ΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1976 ΝΑΜΑ 0:42:45.377
391 , 206 , 391 ALL Female 5192 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΤΣΑ 1970 NAMA 0:42:45.480
392 , 207 , 392 ALL Female 5380 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑ 1984 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:42:47.557
393 , 208 , 393 ALL Female 5415 ΑΘΗΝΑ ΣΚΑΝΔΑΛΗ 1974 LIFEUP RUNNING CLUB 0:42:48.323
394 , 209 , 394 ALL Female 5458 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΑΚΙΡΗ 1952 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:42:53.357
395 , 210 , 395 ALL Female 5408 ΦΙΛΙΩ ΣΕΚΕΡΗ 1960 SIM TEAM 0:42:56.753
396 , 211 , 396 ALL Female 5411 ΟΛΓΑ ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΟΥ 1964 SIM TEAM 0:42:57.410
397 , 212 , 397 ALL Female 5239 ΜΥΡΤΩ ΚΩΤΟΥΛΑ – ΠΟ.Κ.Ε.ΑΤΕ.Π.ΑΘΛΟΝ 0:43:12.717
398 , 213 , 398 ALL Female 5085 ΝΑΤΑΣΣΑ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ 1981 0:43:16.550
399 , 214 , 399 ALL Female 5230 ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΥΜΠΟΥΡΗ 1987 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:43:26.927
400 , 215 , 400 ALL Female 5491 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΤΖΙΝΑ 1971 GIANNOULIS_TRAINING 0:43:33.280
401 , 186 , 401 ALL Male 5116 ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ 1971 SARONIC FERRIES 0:43:40.393
402 , 216 , 402 ALL Female 5182 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΑΚΑΣΗ 1988 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:44:00.307
403 , 217 , 403 ALL Female 5225 ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΤΣΟΥ 1990 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:44:00.410
404 , 218 , 404 ALL Female 5066 ΑΓΝΗ ΒΟΤΣΑΡΗ 1966 ΑΛΙΜΟΣ 0:44:02.373
405 , 187 , 405 ALL Male 5037 ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ 1980 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:44:02.913
406 , 188 , 406 ALL Male 5033 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΞΙΩΤΗΣ 2006 0:44:04.443
407 , 219 , 407 ALL Female 5499 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΧΩΡΑΙΤΗ 1979 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:44:10.350
408 , 189 , 408 ALL Male 5030 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ 1990 0:44:19.100
409 , 190 , 409 ALL Male 5317 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΑΣ 2004 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:44:21.177
410 , 191 , 410 ALL Male 5397 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΑΚΚΙΩΤΗΣ 2004 ΓΥΜΝ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:44:22.500
411 , 220 , 411 ALL Female 5294 ΜΑΓΔΑ ΜΟΥΣΕΤΗ – BETTER PEOPLE 0:44:40.537
412 , 221 , 412 ALL Female 5494 ΜΠΑΕΖ ΧΙΛΝΤΑ-ΒΙΚΤΩΡΙΑ – BETTER PEOPLE 0:44:40.980
413 , 192 , 413 ALL Male 5040 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΣ 2003 ΦΡ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:44:51.147
414 , 222 , 414 ALL Female 5496 ΕΣΘΗΡ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – BETTER PEOPLE 0:44:59.910
415 , 223 , 415 ALL Female 5200 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΚΙΛΤΣΙΚΗ 1963 0:45:00.563
416 , 193 , 416 ALL Male 5334 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1972 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:45:01.680
417 , 194 , 417 ALL Male 5347 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΥΛΟΥ 1985 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:45:01.980
418 , 224 , 418 ALL Female 5047 ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΒΑΡΦΗ 1982 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:45:03.080
419 , 225 , 419 ALL Female 5205 ΜΥΡΣΙΝΗ ΚΟΚΚΟΤΗ 2005 0:45:06.357
420 , 226 , 420 ALL Female 5414 ANNA ΣΙΕΤΤΟΥ 1970 MY FITNESS HALL 0:45:25.930
421 , 227 , 421 ALL Female 5367 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕΡΔΙΚΟΥΛΗ 1968 MY FITNESS HALL 0:45:26.043
422 , 228 , 422 ALL Female 5435 ΒΟΥΛΑ ΣΥΝΑΠΗ 1966 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:45:46.057
423 , 229 , 423 ALL Female 5482 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΦΩΤΑ 1933 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:45:51.307
424 , 195 , 424 ALL Male 5076 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1958 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ 0:45:53.383
425 , 230 , 425 ALL Female 5035 ΣΟΥΖΑΝΑ ΑΠΑΡΤΙΑΝ 1962 DIADRASIS 0:45:54.103
426 , 196 , 426 ALL Male 5272 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΝΗΣ 2000 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:45:57.870
427 , 197 , 427 ALL Male 5101 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ 1988 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:45:58.417
428 , 231 , 428 ALL Female 5363 ΕΛΕΝΗ ΠΑΤΣΗ 1952 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:46:04.323
429 , 232 , 429 ALL Female 5571 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΥΦΑΝΤΗ 1976 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:46:24.780
430 , 233 , 430 ALL Female 5088 ΜΙΝΑ ΓΕΡΟΝΤΗ 1957 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:46:28.160
431 , 198 , 431 ALL Male 5077 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1983 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:46:44.027
432 , 199 , 432 ALL Male 5416 ΣΑΒΒΑΣ ΣΚΑΡΗΣ 1987 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:46:44.027
433 , 234 , 433 ALL Female 5164 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΛΛΙΑ 1972 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:46:45.117
434 , 235 , 434 ALL Female 5299 ΓΚΟΛΦΩ ΜΠΕΗ 1979 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:46:45.560
435 , 236 , 435 ALL Female 5511 ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΤΙΝΑ 1962 0:47:00.213
436 , 237 , 436 ALL Female 5510 ΝΤΙΝΑ ΘΩΜΑ-ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ 1961 0:47:01.080
437 , 238 , 437 ALL Female 5584 ΕΥΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ 1974 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:47:04.147
438 , 239 , 438 ALL Female 5595 ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΟΣΜΑ 1974 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:47:04.370
439 , 200 , 439 ALL Male 5247 ΣΠΥΡΟΣ ΛΕΙΒΑΔΗΣ – BETTER PEOPLE 0:47:04.480
440 , 240 , 440 ALL Female 5108 ΕΦΗ ΓΙΟΚΑΡΙΝΗ – BETTER PEOPLE 0:47:05.583
441 , 241 , 441 ALL Female 5337 ΚΑΤΙΑ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 1959 SARONIC FERRIES 0:47:15.417
442 , 242 , 442 ALL Female 5310 ΝΕΦΕΛΗ ΜΥΘΗ 2002 ΓΕΛ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:47:21.657
443 , 243 , 443 ALL Female 5545 ΗΛΙΑΝΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΑΚΗ 2008 0:47:27.123
444 , 244 , 444 ALL Female 5574 ΓΚΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1964 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:47:28.877
445 , 245 , 445 ALL Female 5254 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ 1969 0:47:36.527
446 , 201 , 446 ALL Male 5534 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ 1974 0:47:36.640
447 , 246 , 447 ALL Female 5623 ΣΤΕΛΛΑ ΣΑΡΡΗ 1986 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:47:36.750
448 , 247 , 448 ALL Female 5620 ΑΓΑΠΗ ΡΟΥΣΣΟΥ 2006 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ 0:47:47.793
449 , 248 , 449 ALL Female 5516 ΜΑΡΙΑ ΜΙΓΚΑΧΕΝΤ 2006 0:47:48.120
450 , 249 , 450 ALL Female 5238 ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΤΟΥΛΑ – ΠΟ.Κ.Ε.ΑΤΕ.Π.ΑΘΛΟΝ 0:47:49.000
451 , 250 , 451 ALL Female 5020 ΝΑΤΑΣΑ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΟ.Κ.Ε.ΑΤΕ.Π.ΑΘΛΟΝ 0:48:08.137
452 , 202 , 452 ALL Male 5131 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 1980 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:48:09.233
453 , 251 , 453 ALL Female 5236 ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑ 1977 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:48:09.667
454 , 252 , 454 ALL Female 5433 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΠΟ.Κ.Ε.ΑΤΕ.Π.ΑΘΛΟΝ 0:48:39.637
455 , 253 , 455 ALL Female 5398 ΙΩΑΝΝΑ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:48:50.353
456 , 254 , 456 ALL Female 5166 ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΟΥΔΗ 1982 0:49:13.980
457 , 255 , 457 ALL Female 5581 ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1976 0:49:15.083
458 , 256 , 458 ALL Female 5121 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΑΝΕΖΗ 1972 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΥΡΟΣ 0:49:26.343
459 , 257 , 459 ALL Female 5605 ΕΛΕΝΗ ΜΑΛΤΕΖΟΥ 1983 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΥΡΟΣ 0:49:27.653
460 , 258 , 460 ALL Female 5597 ΝΙΚΗ ΚΟΥΡΟΥ 1988 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΥΡΟΣ 0:49:27.877
461 , 203 , 461 ALL Male 5045 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΖΑΚΑΚΟΣ 1966 0:49:32.680
462 , 259 , 462 ALL Female 5151 ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΥ 1983 0:49:33.560
463 , 260 , 463 ALL Female 5350 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 1973 0:49:34.323
464 , 204 , 464 ALL Male 5535 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1974 0:49:34.977
465 , 261 , 465 ALL Female 5171 ΜΑΡΙΑ ΚΑΝΑΚΗ 1980 ΑΙΓΙΝΑ 0:49:39.360
466 , 205 , 466 ALL Male 5128 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1958 0:50:18.307
467 , 206 , 467 ALL Male 5273 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΝΗΣ 1945 0:50:18.940
468 , 262 , 468 ALL Female 5065 ΦΛΩΡΑ ΒΟΡΙΑ 1969 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:50:31.427
469 , 263 , 469 ALL Female 5318 ΕΛΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1985 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:50:31.633
470 , 207 , 470 ALL Male 5403 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΑΡΡΗΣ 2005 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:50:31.743
471 , 208 , 471 ALL Male 5517 ΡΩΜΑΝΟΣ ΤΣΟΤΣΩΡΟΣ 2004 0:50:31.853
472 , 264 , 472 ALL Female 5190 ΡΟΖΑΛΙΖΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ 1961 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:50:39.020
473 , 265 , 473 ALL Female 5064 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΛΑΧΟΥ 1957 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:50:39.293
474 , 266 , 474 ALL Female 5153 ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΧΑΡΗ 1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:50:40.763
475 , 267 , 475 ALL Female 5531 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΒΑΝΑ 1983 0:51:27.767
476 , 268 , 476 ALL Female 5547 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΑΡΟΥΛΑΚΗ 1973 0:51:28.090
477 , 209 , 477 ALL Male 5532 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΡΙΝΗΣ 1983 0:51:30.047
478 , 269 , 478 ALL Female 5078 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1969 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:51:37.187
479 , 270 , 479 ALL Female 5417 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΚΟΥΡΑ 1963 0:51:54.100
480 , 271 , 480 ALL Female 5311 ΑΝΝΑ ΜΥΛΩΝΑ 1961 0:51:54.577
481 , 210 , 481 ALL Male 5105 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1950 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:51:59.247
482 , 272 , 482 ALL Female 5432 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ 1961 0:52:03.397
483 , 211 , 483 ALL Male 5042 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ 1964 0:52:04.607
484 , 273 , 484 ALL Female 5529 ΕΥΗ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΙΔΗ 1956 0:52:06.353
485 , 274 , 485 ALL Female 5461 ΚΩΝ/ΝΑ ΤΣΑΜΠΡΑ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:52:10.183
486 , 275 , 486 ALL Female 5446 ΕΛΕΝΑ ΤΖΑΝΕΤΟΥ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:52:11.190
487 , 212 , 487 ALL Male 5327 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1959 0:52:14.660
488 , 276 , 488 ALL Female 5069 ΜΑΡΙΑ ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΚΟΚΚΙΝΗ 1963 0:52:14.773
489 , 213 , 489 ALL Male 5251 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 2004 0:52:20.133
490 , 214 , 490 ALL Male 5036 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ 1978 0:52:20.897
491 , 215 , 491 ALL Male 5187 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ 2003 0:52:33.913
492 , 216 , 492 ALL Male 5053 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΕΖΥΡΗΣ 2003 ΦΡ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:52:36.213
493 , 217 , 493 ALL Male 5332 ΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 2004 ΓΥΜΝ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:52:45.510
494 , 277 , 494 ALL Female 5331 ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 2003 ΦΡ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:52:45.620
495 , 218 , 495 ALL Male 5352 ΙΩΣΗΦ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:55.743
496 , 278 , 496 ALL Female 5149 ΑΝΝΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ 1964 MY FITNESS HALL 0:53:01.147
497 , 279 , 497 ALL Female 5300 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ 1946 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:54:24.170
498 , 219 , 498 ALL Male 5216 ΚΟΣΜΑΣ ΚΟΥΒΑΡΑΣ 1997 COOL RUNNINGS 0:55:11.847
499 , 220 , 499 ALL Male 5024 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1997 0:55:13.277
500 , 280 , 500 ALL Female 5170 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΝΑΚΗ 1979 0:55:41.163
501 , 281 , 501 ALL Female 5618 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΠΑΧΡΟΝΗ 1977 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:55:42.627
502 , 282 , 502 ALL Female 5073 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΑΛΑΝΗ 1955 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:56:23.490
503 , 283 , 503 ALL Female 5284 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΛΙΟΥ – BETTER PEOPLE 0:56:35.633
504 , 221 , 504 ALL Male 5001 ΜΗΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ – BETTER PEOPLE 0:56:49.847
505 , 284 , 505 ALL Female 5252 ΕΙΡΗΝΗ ΛΕΜΟΝΗ – BETTER PEOPLE 0:56:57.070
506 , 285 , 506 ALL Female 5400 ΞΕΝΙΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ – BETTER PEOPLE 0:56:59.260
507 , 286 , 507 ALL Female 5319 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 1964 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:57:47.383
508 , 287 , 508 ALL Female 5271 ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΡΙΝΗ 1952 0:58:39.343
509 , 288 , 509 ALL Female 5130 ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1960 0:58:39.993
510 , 222 , 510 ALL Male 5134 ΙΩΣΗΦ ΕΛ-ΚΧΟΝΤΑΡΙ 2004 ΕΝΩΡΙΑΚΗ 0:58:40.323
511 , 289 , 511 ALL Female 5241 ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΛΑΟΥΝΗ 2001 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:59:36.107
512 , 290 , 512 ALL Female 5355 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΝΟΥΔΑΚΗ 1963 0:59:40.473
513 , 291 , 513 ALL Female 5070 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΑΒΑΛΑ – BETTER PEOPLE 1:00:02.507
514 , 292 , 514 ALL Female 5308 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΠΟΥΜΗ 1989 Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1:01:10.847
515 , 293 , 515 ALL Female 5089 ΘΕΩΝΗ ΓΕΡΟΥΛΗ 1992 Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1:01:10.930
516 , 294 , 516 ALL Female 5268 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΑΝΤΑΛΕΡΟΣ – ΠΟ.Κ.Ε.ΑΤΕ.Π.ΑΘΛΟΝ 1:01:21.660
517 , 295 , 517 ALL Female 5389 ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΟΔΙΤΟΥ 1976 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 1:01:28.543
518 , 296 , 518 ALL Female 5253 ΜΑΡΙΑ ΛΕΟΥΣΗ 1982 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 1:01:29.310
519 , 223 , 519 ALL Male 5410 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΛΛΑΣ 1983 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 1:01:42.990
520 , 297 , 520 ALL Female 5336 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1965 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 1:01:45.053
521 , 298 , 521 ALL Female 5497 ΕΛΛΗ ΧΡΥΣΑΦΙΔΟΥ – ΠΟ.Κ.Ε.ΑΤΕ.Π.ΑΘΛΟΝ 1:03:00.417
522 , 299 , 522 ALL Female 5107 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ – ΠΟ.Κ.Ε.ΑΤΕ.Π.ΑΘΛΟΝ 1:05:12.220
523 , 300 , 523 ALL Female 5122 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΛΙΚΟΥΡΔΗ 2006 1:05:45.020
524 , 224 , 524 ALL Male 5606 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ 1954 MARIA POLYZOU 1:10:50.400
525 , 301 , 525 ALL Female 5568 KIKI LORENTZOU 1953 1:11:38.880
526 , 302 , 526 ALL Female 5528 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΜΟΥΡΑΤΗ 1955 1:11:39.620
527 , 303 , 527 ALL Female 5590 ΝΙΚΗ ΖΕΡΒΑ 1969 MARIA POLYZOU 1:22:06.837
528 , 304 , 528 ALL Female 5614 ΝΕΦΕΛΗ ΕΛΠΙΔΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ 2008 MARIA POLYZOU 1:42:38.777
529 , 225 , 529 ALL Male 5287 ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΡΦΗΣ 1992 ACTIVE MONKEYS 1:42:48.393

2 X 5.000 ΣΚΥΤΑΛΗ

1 , 1 ,1
ALL Male 2013 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΤΖΙΠΗΣ 1995 ACTIVE MONKEYS 0:38:14.773
2 , 2 , 2 ALL Male 2003 ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ 2002 0:39:57.773
3 , 1 ,3
ALL Female 2020 ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΣΚΑΡΚΟΥ – 0:40:17.893
4 , 3 , 4 ALL Male 2004 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ 1985 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 0:40:37.773
5 , 4 , 5 ALL Male 2006 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΥΖΑΝΟΒ 1990 ACTIVE MONKEYS 0:41:05.773
6 , 2 , 6 ALL Female 2017 ΤΖΩΡΤΖΙΛΕΝΑ ΣΤΑΜΠΟΛΙΙΣΚΑ 1996 MORI KOTA 0:43:46.773
7 , 3 , 7 ALL Female 2021 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΥΚΑΚΗ – 0:43:47.773
8 , 5 , 8 ALL Male 2018 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1974 ΑΠΣ 0:46:03.773
9 , 4 , 9 ALL Female 2008 ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ 1998 0:48:55.800
10 , 6 , 10 ALL Male 2027 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΟΣ 1979 ACTIVE MONKEYS 0:49:43.796
11 , 7 , 11 ALL Male 2012 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 1971 ΧΙΟΝΙΑΔΕΣ UNIWA 0:50:33.126
12 , 8 , 12 ALL Male 2014 ΜΑΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1984 SANTA RUNNING TEAM 0:51:16.540
13 , 5 , 13 ALL Female 2011 ΒΙΚΥ ΣΠΥΡΟΥ 1967 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΠΟΡ ΕΡΑ ΣΠΟΡ 0:51:24.090
14 , 9 , 14 ALL Male 2016 ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΚΟΥΖΟΥΛΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:53:12.626
15 , 10 , 15 ALL Male 2026 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΥ 1985 ΑΙΓΙΝΑ 0:53:25.276
16 , 11 , 16 ALL Male 2001 FANIS RAPTIS 1978 DIADRASIS 0:53:51.746
17 , 6 , 17 ALL Female 2010 ΑΡΓΥΡΩ ΡΕΚΛΕΙΤΟΥ 1968 ΦΡΟΝΤ.ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:56:13.503
18 , 7 , 18 ALL Female 2005 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ 1982 ACTIVE MONKEYS 0:57:23.423
19 , 8 , 19 ALL Female 2002 ΔΑΝΑΗ ΑΛΕΞΑΚΗ 1997 COOL RUNNINGS 0:59:24.906
20 , 9 , 20 ALL Female 2009 ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΟΥ 1996 ACTIVE MONKEYS 1:03:54.400
21 , 10 , 21 ALL Female 2007 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1985 ACTIVE MONKEYS 1:09:34.016
22 , 11 , 22 ALL Female 2019 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΩΝΑΚΗ – 1:10:04.530

800Μ ΠΑΙΔΙΚΟΣ Α-Γ ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

1 , 1 ,1
ALL Male 105 DODO LOVASCIO 2009 NEA KIFISSIA 0:02:47.416
2 , 2 , 2 ALL Male 124 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΜΠΕΛΗΣ 2011 ΑΙΓΙΝΑ 0:02:47.836
3 , 3 , 3 ALL Male 162 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΑΣ 2010 ΑΙΓΙΝΑ 0:02:54.183
4 , 4 , 4 ALL Male 150 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2010 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:03:03.046
5 , 5 , 5 ALL Male 186 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ 2010 0:03:03.496
6 , 6 , 6 ALL Male 144 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΒΙΤΣΟΣ 2011 0:03:14.306
7 , 7 , 7 ALL Male 155 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΚΛΕΙΤΗΣ 2011 0:03:16.603
8 , 8 , 8 ALL Male 163 ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΖΙΜΑΣ 2012 ΑΙΓΙΝΑ 0:03:21.093
9 , 9 , 9 ALL Male 115 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ 2011 0:03:22.080
10 , 10 , 10 ALL Male 187 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΑΚΚΙΩΤΗΣ 2010 0:03:23.060
11 , 11 , 11 ALL Male 172 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΗΣ 2010 0:03:26.346
12 , 1 ,12
ALL Female 152 ΜΑΡΙΑ ΠΕΠΠΑ 2011 0:03:27.653
13 , 2 , 13 ALL Female 137 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΙΚΕΛΗ 2010 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 0:03:29.950
14 , 12 , 14 ALL Male 176 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ 2010 0:03:30.056
15 , 3 , 15 ALL Female 189 ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΧΑΛΔΑΙΟΥ – 0:03:32.580
16 , 13 , 16 ALL Male 157 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2010 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0:03:33.560
17 , 4 , 17 ALL Female 149 ΧΛΟΗ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΙΔΗ 2011 SARONIC FERRIES 0:03:36.966
18 , 14 , 18 ALL Male 154 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΡΕΚΛΕΙΤΗΣ 2010 0:03:37.403
19 , 15 , 19 ALL Male 147 ΘΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2010 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:03:39.260
20 , 16 , 20 ALL Male 175 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ 2012 0:03:42.090
21 , 17 , 21 ALL Male 117 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΔΕΤΣΗΣ 2013 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:03:42.420
22 , 5 , 22 ALL Female 103 ELECTRA KOSTOUROU 2010 0:03:42.746
23 , 6 , 23 ALL Female 164 ΕΙΡΗΝΗ ΤΖΩΝΗ 2010 0:03:45.160
24 , 7 , 24 ALL Female 194 ΛΟΥΤΣΙΑΝΑ ΛΑΜΗ – 0:03:46.140
25 , 8 , 25 ALL Female 185 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΚΚΟΡΗ – 0:03:47.236
26 , 9 , 26 ALL Female 148 ΜΙΛΕΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 2011 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:03:49.633
27 , 18 , 27 ALL Male 159 ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ 2012 0:03:49.966
28 , 10 , 28 ALL Female 125 ΑΚΥΛΙΝΑ ΖΙΩΓΑ 2012 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:03:50.403
29 , 19 , 29 ALL Male 188 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΚΚΟΡΗ – 0:03:52.156
30 , 20 , 30 ALL Male 146 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ 2011 ΓΥΜΝ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:03:54.560
31 , 11 , 31 ALL Female 120 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ 2012 ΟΑΚ 0:03:54.886
32 , 21 , 32 ALL Male 174 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΕΛΑΔΑΚΗΣ 2012 0:03:58.730
33 , 12 , 33 ALL Female 192 ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΜΕΤΟΥΣΗ – 0:04:00.900
34 , 13 , 34 ALL Female 141 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΗΤΡΟΥ 2010 ΑΙΓΙΝΑ 0:04:01.670
35 , 22 , 35 ALL Male 142 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΜΠΟΡΜΠΙΛΑΣ 2012 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:04:02.766
36 , 23 , 36 ALL Male 182 ΣΩΤΟΣ ΛΕΟΥΣΗΣ – 0:04:03.420
37 , 24 , 37 ALL Male 167 ΚΩΣΤΗΣ ΤΣΑΪΛΑΣ 2011 ΟΑΚΑ 0:04:06.173
38 , 25 , 38 ALL Male 168 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 2011 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:04:07.796
39 , 26 , 39 ALL Male 178 ΚΑΡΛΟ ΜΗΤΡΑΚΑΣ – 0:04:08.226
40 , 14 , 40 ALL Female 108 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΡΟΥΧΑ 2010 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:04:08.343
41 , 27 , 41 ALL Male 153 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 2011 0:04:12.290
42 , 15 , 42 ALL Female 126 ΦΑΙΔΡΑ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗ – SARONIC FERRIES 0:04:12.716
43 , 16 , 43 ALL Female 199 ΜΑΡΙΑ ΑΡΑΝΙΤΗ – 0:04:13.373
44 , 28 , 44 ALL Male 139 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ 2011 0:04:14.356
45 , 17 , 45 ALL Female 116 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΕΝΔΗΛΙΑΡΗ 2012 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:04:14.680
46 , 18 , 46 ALL Female 135 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΡΙΝΗ 2010 0:04:15.126
47 , 29 , 47 ALL Male 114 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΟΤΣΗΣ 2012 ΑΙΓΙΝΑ 0:04:16.550
48 , 30 , 48 ALL Male 109 ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2012 0:04:17.853
49 , 31 , 49 ALL Male 130 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΟΛΟΓΟΣ 2012 ΕΝΟΡΙΑ ΑΓ ΘΩΜΑ 0:04:19.170
50 , 19 , 50 ALL Female 183 ΜΑΙΡΗ ΓΙΑΚΟΥΠΗ – 0:04:19.170
51 , 32 , 51 ALL Male 184 ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ ΤΣΙΑΠΗ – 0:04:20.586
52 , 33 , 52 ALL Male 195 ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΑΡΡΗΣ – 0:04:21.576
53 , 20 , 53 ALL Female 119 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ 2010 ΟΑΚ 0:04:21.906
54 , 21 , 54 ALL Female 198 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΣΩΡΤΣΗ – 0:04:24.966
55 , 34 , 55 ALL Male 127 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ 2011 0:04:26.716
56 , 35 , 56 ALL Male 138 ΛΑΒΟΥΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ – 0:04:27.856
57 , 22 , 57 ALL Female 134 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ 2010 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:04:27.856
58 , 23 , 58 ALL Female 104 KLELIA LOUMIOTI 2010 0:04:30.660
59 , 24 , 59 ALL Female 106 ΜΑΡΙΑ ΑΛΧΟΝΤΑΡΗ 2012 ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΙΤΩΝ ΑΓΙΩΝ 0:04:30.766
60 , 36 , 60 ALL Male 131 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ 2011 0:04:31.096
61 , 25 , 61 ALL Female 151 ΛΥΔΙΑ ΠΕΠΠΑ 2012 ΑΙΓΙΝΑ 0:04:32.410
62 , 37 , 62 ALL Male 161 ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ 2010 0:04:32.410
63 , 26 , 63 ALL Female 169 ΒΑΡΒΑΡΑ ΧΑΛΔΑΙΟΥ 2012 ΟΑΚ 0:04:33.176
64 , 38 , 64 ALL Male 129 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ 2010 ΑΙΓΙΝΑ 0:04:37.016
65 , 27 , 65 ALL Female 197 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ – 0:04:38.220
66 , 39 , 66 ALL Male 196 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ – 0:04:40.606
67 , 28 , 67 ALL Female 128 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΡΝΑΡΑΚΗ 2012 ΑΙΓΙΝΑ 0:04:44.660
68 , 40 , 68 ALL Male 191 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – 0:04:45.103
69 , 41 , 69 ALL Male 160 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ 2010 0:04:45.103
70 , 29 , 70 ALL Female 145 ΑΡΙΑΝΔΗ ΠΑΠΑΒΕΡΓΟΥ 2009 SANTA RUNNING TEAM 0:04:48.260
71 , 30 , 71 ALL Female 102 ZETTA KOROVESI 2010 0:04:49.360
72 , 42 , 72 ALL Male 110 ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ 2011 0:04:57.230
73 , 31 , 73 ALL Female 190 ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΑ – 0:04:59.416
74 , 32 , 74 ALL Female 107 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΡΒΑΝΙΤΗ 2011 0:05:02.700
75 , 43 , 75 ALL Male 193 ΣΤΙΒΙΑΝ ΒΕΛΣΑΜ – 0:05:03.793
76 , 33 , 76 ALL Female 179 ΑΛΚΥΩΝΗ ΚΑΛΑΜΑΡΑ – 0:05:06.853
77 , 44 , 77 ALL Male 171 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ 2010 0:05:09.700
78 , 34 , 78 ALL Female 122 ΚΛΕΙΩ ΔΡΟΣΟΥ 2012 ΑΙΓΙΝΑ 0:05:11.996
79 , 35 , 79 ALL Female 173 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΡΑΥΛΟΥ 2010 0:05:13.750
80 , 36 , 80 ALL Female 112 ΣΟΦΙΑ ΒΡΑΤΣΙΣΤΑ 2012 ΑΙΓΙΝΑ 0:05:24.693
81 , 45 , 81 ALL Male 113 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 2012 0:05:47.430

1500Μ ΠΑΙΔΙΚΟΣ Δ-ΣΤ ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

1 , 1 ,1
ALL Male 506 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΜΠΕΛΗΣ 2008 ΑΙΓΙΝΑ 0:05:40.084
2 , 2 , 2 ALL Male 511 ΦΕΛΙΠΠΕ ΚΟΚΚΟΡΗΣ 2008 ΑΙΓΙΝΑ 0:05:48.724
3 , 3 , 3 ALL Male 562 ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΑΡΗΣ – 0:05:56.710
4 , 1 ,4
ALL Female 526 ΜΑΡΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 2007 Γ.ΣΑΚΡΙΤΑΣ2016ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0:06:06.114
5 , 4 , 5 ALL Male 551 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΥΡΟΣ – 0:06:08.624
6 , 5 , 6 ALL Male 519 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΙΚΕΛΗΣ 2008 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 0:06:08.624
7 , 2 , 7 ALL Female 527 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΣΤΑΘΑΚΗ 2007 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:06:24.044
8 , 6 , 8 ALL Male 503 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:06:26.460
9 , 7 , 9 ALL Male 508 ΧΡΟΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 2008 0:06:27.437
10 , 3 , 10 ALL Female 510 ΝΙΚΗ ΚΙΡΛΙΔΗ 2008 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:06:35.094
11 , 4 , 11 ALL Female 552 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΥΡΟΥ – 0:06:47.144
12 , 8 , 12 ALL Male 520 ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΜΙΚΕΛΗΣ 2007 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 0:07:06.490
13 , 5 , 13 ALL Female 547 ΝΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 2009 0:07:10.647
14 , 9 , 14 ALL Male 521 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΡΤΟΣ 2008 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 0:07:11.957
15 , 6 , 15 ALL Female 560 ΕΙΡΗΝΗ ΚΡΗΤΙΚΟΥ – 0:07:33.940
16 , 7 , 16 ALL Female 517 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙΝΗ 2007 0:07:39.844
17 , 8 , 17 ALL Female 529 ΡΙΑ ΤΖΩΝΗ 2008 0:07:45.534
18 , 9 , 18 ALL Female 546 ΛΥΔΙΑ ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ 2008 0:07:51.657
19 , 10 , 19 ALL Female 535 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ 2007 OAK ΑΙΓΙΝΑΣ 0:07:53.194
20 , 10 , 20 ALL Male 509 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ – SARONIC FERRIES 0:08:02.934
21 , 11 , 21 ALL Female 561 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΩΡΤΣΗ – 0:08:07.300
22 , 11 , 22 ALL Male 563 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΑΣ – 0:08:19.334
23 , 12 , 23 ALL Female 537 ΙΛΙΑΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ 2008 0:08:24.180
24 , 12 , 24 ALL Male 559 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΕΤΟΥΣΗΣ – 0:08:31.154
25 , 13 , 25 ALL Male 555 ΦΑΜΠΙΟ ΠΛΕΠΠΗ – 0:08:37.820
26 , 14 , 26 ALL Male 504 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 2009 OAKA 0:08:43.504
27 , 15 , 27 ALL Male 556 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΟΣ – 0:09:13.697
28 , 13 , 28 ALL Female 553 ΝΑΤΑΛΙΑ ΤΖΑΦΕΡΑΙ – 0:09:27.040
29 , 16 , 29 ALL Male 541 ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2009 0:09:28.580
30 , 14 , 30 ALL Female 536 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΛΑΖΑΡΟΥ 2008 0:09:29.007
31 , 15 , 31 ALL Female 542 ΗΡΩ ΚΛΩΝΟΥ 2009 0:10:14.414
32 , 16 , 32 ALL Female 516 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΥΚΟΥΡΗ 2009 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:10:16.144
33 , 17 , 33 ALL Female 554 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΥΒΑΡΗ – 0:10:41.207
34 , 17 , 34 ALL Male 505 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ 2008 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:10:47.097
35 , 18 , 35 ALL Female 549 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΝΑ – 0:10:48.194
36 , 19 , 36 ALL Female 543 ΒΙΒΙΑΝ ΚΛΩΝΟΥ 2008 0:10:48.527
37 , 20 , 37 ALL Female 507 ΣΟΦΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΖΙΩΓΑ 2008 ΑEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:10:57.837