Γράψου στο Newsletter για να λαμβάνεις πρώτος τους νέους αγώνες, άρθρα και tips για προπονήσεις και νέα για το τρέξιμο

Συλλέγουμε το Email σου ώστε να σου αποστέλνουμε ενημερωτικά newsletter. Παρακάτω μπορείς να δεις τους όρους χρήσης και την πολιτική συλλογής δεδομένων του Running Magazine
Please wait...

Αποτελέσματα από τον αγώνα Βουνού – Iti Trail Run 2018

Διαδρομή long-trail-28km
1. 190 Καλαμπούκας Χαράλαμπος m LM2 2:43:09
2. 216 Λουφέκης Γιώργος m LM1 MYATHLETE 2:54:53
3. 41 ΦΚΙΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m LM2 3:10:14
4. 142 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m LM1 Fterno_Lefkadas_Nikos-Sofoula 3:17:46
5. 138 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ ΑΡΗΣ m LM3 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 3:17:46
6. 111 ΒΑΛΒΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ m LM3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:18:36
7. 92 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ m LM3 TTT/SKOYLIS TEAM 3:22:53
8. 77 ΑΚΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m LM3 ΑLLTERRAINRUNNERS/SAFANS 3:22:58
9. 11 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ m LM4 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 3:26:55
10. 8 ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ m LM2 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 3:33:10
11. 46 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m LM2 Orange Mountain Team 3:33:37
12. 44 ΧΑΔΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ m LM3 Γ Σ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ 3:34:23
13. 36 ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m LM2 3:38:53
14. 74 ΒΑΡΒΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m LM4 GOJI BERRY TEAM 3:39:20
15. 70 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ m LM4 FREE RUNNERS 3:40:25
16. 10 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΑΚΗΣ m LM3 ΣΦΒΚ..ΛΑΜΙΑΣ 3:41:49
17. 150 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ m LM2 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 3:45:25
18. 117 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m LM4 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 3:45:59
19. 120 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m LM3 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 3:45:59
20. 198 Κόκκινος Φώτης m LM3 THE RUNNERS PROJECT – SAFANS 3:48:29
21. 192 Καρακατσούλας Κώστας m LM2 3:48:59
22. 1 ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m LM4 ChoZen Mountain Team 3:51:36
23. 76 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m LM3 Nikitoglou Glory Club 3:51:37
24. 89 ΧΑΣΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m LM2 3:51:42
25. 145 ΧΑΤΖΗΘΩΜΑΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m LM3 NovaSports Running Team 3:52:38
26. 156 ΒΟΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m LM2 3:53:53
27. 38 ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m LM3 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 3:55:16
28. 12 ΤΖΙΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f LW2 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 3:55:52
29. 25 ΤΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m LM3 Allterrainrunners 3:58:51
30. 43 ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m LM2 3:58:54
31. 18 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ f LW2 DYNAFIT 3:59:15
32. 149 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m LM2 EVIA TRAIL RUNNERS 4:00:53
33. 151 BIEHLER PETER m LM4 TTT 4:03:02
34. 24 ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m LM2 4:06:19
35. 28 ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ ΦΟΙΒΟΣ m LM2 Φυσιολατρικός Όμιλος Πειραιά 4:09:48
36. 101 ΚΟΪΤΣΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m LM4 YMITTOS RUNNERS 4:10:25
37. 181 Στρατάκης Ιωάννης m LM3 4:12:39
38. 56 ΖΟΡΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ m LM3 4:18:10
39. 182 Γραμμένος Χρυσόστομος m LM4 4:18:29
40. 5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ m LM4 YMITTOS RUNNERS 4:20:37
41. 71 ΔΕΪΜΕΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ m LM2 FREE RUNNERS 4:22:28
42. 52 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m LM3 ORANGE MOUNTAIN TEAM 4:25:35
43. 90 ΞΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ f LW1 4:25:49
44. 30 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m LM3 ΦΛΟΓΑ 4:27:56
45. 29 ΣΚΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ m LM4 ΕΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:34:54
46. 141 ΤΕΡΖΗ ΜΑΡΙΝΑ f LW2 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ, sky women running team 4:36:03
47. 140 ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ m LM3 iRun 4:37:57
48. 72 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ m LM4 FREE RUNNERS 4:40:20
49. 152 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ m LM4 SNAILS TEAM 4:40:28
50. 3 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m LM4 THE RUNNERS PROJECT 4:45:13
51. 84 ΛΟΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m LM3 FREE RUNNERS 4:49:47
52. 87 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ m LM3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:52:00
53. 165 ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ m LM3 VICTUS RUNNING TEAM 4:52:24
54. 172 ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ m LM2 4:58:49
55. 220 Οικονομόπουλος Ευάγγελος m LM3 5:12:21
56. 27 ΛΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m LM1 Φ.Ο.Π. 5:12:21
57. 147 ΠΑΤΕΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ f LW1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:13:15
58. 83 ΑΞΑΡΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ m LM3 FREE RUNNERS 5:16:00
59. 168 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ f LW2 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ/VEGAN RUNNERS GREECE 5:18:12
60. 137 ΤΣΙΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m LM4 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 5:18:28
61. 73 ΛΑΜΠΡΟΥ ΗΛΙΑΣ m LM4 5:18:28
62. 183 Ασημακόπουλος Κωνσταντίνος m LM2 5:18:48
63. 134 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΤΖΟΥΛΗ f LW2 Sky Women Running Team/ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 6:04:37
64. 121 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m LM3 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 6:04:38
65. 219 Πλανάκης Πέτρος m LM4 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6:13:44
66. 37 ΑΡΚΙΛΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m LM2 athletics-guidance 6:35:17
67. 21 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ m LM2 6:35:18
68. 148 ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ f LW2 Sky Women Running Team 6:35:19
115 ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΝΑΤΑΣΑ f LW1 athletics-guidance.gr DNS
143 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m LM2 Ns coaching DNS
153 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m LM4 RUNNING CLUB STAY FIT DNS
155 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m LM2 DNS
32 ΑΔΑΜ ΖΩΗ f LW1 SKY WOMEN RUNNING TEAM DNS
semi-trail-15km
1. 34 ΣΤΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ m SM2 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΊΝΑ 1:30:11
2. 215 Σιαμπάνης Σπύρος m SM2 ΑΚΟΛ 1:31:15
3. 108 ΚΑΡΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ m SM1 The runner’s project 1:31:15
4. 50 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ m SM2 Α.Ο.Ξ.Λ. – ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – Herbalife Nutrition 1:35:36
5. 173 ΝΕΤΖΙΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m SM2 Kefalas Bikes 1:39:22
6. 67 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ m SM2 ORANGE MOUNTAIN TEAM 1:42:59
7. 99 ΜΑΓΓΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m SM3 ΣΜΛ 1:43:46
8. 205 Μπουρλής Κώστας m SM2 1:45:57
9. 31 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m SM2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:24
10. 98 ΜΑΓΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m SM1 ΛΑΡΙΣΑ 1:47:03
11. 210 Χατζής Αθανάσιος m SM1 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:48:26
12. 203 Ροδόπουλος Ιωάννης m SM3 1:48:26
13. 40 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m SM2 DETOX RUNNING TEAM 1:49:54
14. 139 ΚΑΛΑΝΤΖΉΣ ΓΙΏΡΓΟΣ m SM2 EXTREMEPRO TEAM 1:51:36
15. 112 ΚΑΤΣΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΑ f SW2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:51:38
16. 209 Μπακογιάννης Κωνσταντίνος m SM2 1:51:44
17. 59 ΧΑΙΚΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ m SM3 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:54:44
18. 49 ΚΑΣΕΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣ f SW1 MyAthlete 1:54:47
19. 197 Σιαξαμπάνης Γιώργος m SM2 MOUNTAIN MADNESS 1:54:58
20. 60 ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ m SM3 1:57:21
21. 202 Στεφανής Αθανάσιος m SM1 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:57:41
22. 163 ΜΟΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ m SM2 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:58:49
23. 136 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΖΩΗ f SW1 Φιλιππος Βεροιας 2:02:27
24. 118 ΚΥΡΙΑΚΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m SM3 2:04:29
25. 211 Καγκαρά Αγγελική f SW2 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:06:43
26. 125 ΤΣΙΝΤΖΟΥΡΑ ΘΩΜΑΗ f SW1 2:09:18
27. 23 ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ m SM3 Dream Team Ζελίου 2:09:31
28. 105 ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ m SM2 vo2max exercise center patras 2:12:47
29. 48 ΚΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m SM2 WIND Running Team 2:13:05
30. 200 Γιαννόπουλος Κυριάκος m SM3 2:15:19
31. 133 ΚΙΝΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m SM3 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:15:22
32. 114 ΦΟΡΤΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m SM3 Α.Σ. Διόνυσος Αμφίκλειας 2:15:41
33. 17 ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m SM2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:17:30
34. 96 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ m SM2 ORANGE MOUNTAIN TEAM 2:18:16
35. 130 ΜΙΧΑΛΕΣΗ ΜΑΡΙΝΑ f SW2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:19:32
36. 20 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m SM1 2:19:37
37. 19 ΖΑΧΑΡΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f SW1 2:19:38
38. 146 ΑΔΑΜΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΠΑΡΙΣ m SM1 2:19:39
39. 103 ΤΣΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m SM3 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:20:05
40. 131 ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m SM2 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 2:20:58
41. 127 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m SM2 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 2:20:58
42. 104 ΧΑΤΟΥΠΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ m SM3 ΕΥΚΛΗΣ 2:21:00
43. 39 ΣΑΜΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ m SM2 2:23:30
44. 212 Αγγελής Γιάννης m SM2 2:23:47
45. 33 ΣΥΡΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m SM3 NJV ATHENS PLAZA 2:23:56
46. 113 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ m SM2 2:24:59
47. 221 Ρέλλιας Ταξιάρχης m SM2 2:25:29
48. 162 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m SM3 ALIARTISTAS 2:27:31
49. 119 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m SM2 2:27:31
50. 171 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m SM3 FREE RUNNERS 2:28:20
51. 93 ΧΑΛΙΑΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ m SM2 2:28:28
52. 144 ΡΗΓΟΥ ΕΥΑ f SW2 Α+ 2:29:00
53. 47 ΤΟΜΠΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ m SM2 WIND Running Team 2:29:24
54. 82 ΠΑΠΑΔΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ f SW2 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:32:08
55. 2 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ m SM3 ΑΠΣ. ΑΠΟΛΛΩΝ 2:32:18
56. 42 ΖΙΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m SM2 2:33:13
57. 102 ΜΑΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m SM3 ΑΚΟΛ 2:33:29
58. 199 Ακριβόπουλος Πάρης m SM1 2:35:51
59. 57 ΣΦΑΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ f SW2 2:36:28
60. 110 ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m SM2 2:36:28
61. 184 Μαντζιώρος Γιώργος m SM2 2:37:23
62. 116 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m SM2 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 2:40:10
63. 106 ΦΩΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ f SW2 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 2:41:54
64. 167 ΓΕΡΑΡΔΗ ΜΑΡΙΕΛΛΗ m SM2 2:44:48
65. 169 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m SM2 ΕΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 2:45:31
66. 22 ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ m SM3 Free Runners 2:45:55
67. 55 ΚΙΤΣΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f SW1 Orange Mountain Team 2:47:52
68. 86 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m SM2 2:48:23
69. 161 ΚΑΠΑΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ f SW2 2:52:28
70. 160 ΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m SM2 2:52:28
71. 195 Κουταλάς Λάμπρος m SM3 2:55:18
72. 207 Κανιάτσος Θοδωρής m SM2 2:55:41
73. 175 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m SM3 2:56:39
74. 53 ΤΣΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m SM3 CHOZEN TEAM 2:56:56
75. 58 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ f SW2 SKYWOMENRUNNING TEAM 2:58:31
76. 206 Παπαδημητρίου Γρηγόρης m SM2 ΑΕΚ 3:00:43
77. 107 ΘΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m SM3 ΚΩΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:01:02
78. 9 ΠΕΤΣΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m SM3 3:03:11
79. 94 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m SM3 3:04:33
80. 45 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m SM2 3:12:01
81. 100 ΓΚΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f SW2 VO2max 3:12:25
82. 51 ΜΠΑΚΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f SW2 ORANGE MOUNTAIN TEAM 3:17:31
83. 132 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m SM2 Chozen Mountain Team 3:21:06
84. 176 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m SM2 3:34:19
85. 14 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f SW2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:33:21
86. 13 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m SM3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:33:25
87. 201 ΓΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ – ΛΑΜΠΡΟΣ m SM3 ΣΟΛΟ 4:35:05
85 ΣΙΜΙΝΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ m SM2 DNF
217 Στεργίου Ειρήνη m SM2 L-CREW DNF
91 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m SM3 MYATHLETE DNS
154 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f SW2 RUNNING CLUB STAY FIT DNS
26 ΚΟΝΤΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ f SW2 DNS
35 ΛΑΜΠΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ m SM2 Β Ρ Α Χ Ο Σ DNS
75 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m SM2 DNS
fun-trail-6km
1. 180 Θεοχαρης Πέτρος m FM 0:33:50
2. 179 Θεοχαρης Νικος m FM ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:39:46
3. 126 ΒΡΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m FM ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:41:26
4. 62 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m FM ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:42:11
5. 4 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ-ΠΕΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ m FK ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0:44:28
6. 185 Σακελάρης Γίαννης m FM ΤΡΑΧΙΝΑ 0:45:47
7. 186 Ζάχου Ιουλία f FW ΤΡΑΧΙΝΑ 0:45:52
8. 187 Τσιάντης Ηλίασ m FM 0:46:24
9. 79 Μούγιος Γιώργος m FM Orange mountain team 0:49:23
10. 166 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ m FM ExtremProTeam 0:50:21
11. 129 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ m FM ΜΙΝΕΤΤΑ RUNNING TEAM 0:53:07
12. 170 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m FM – 0:53:26
13. 109 ΜΠΟΤΣΗ ΣΤΕΛΛΑ f FW 0:53:44
14. 157 ΡΟΥΣΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m FM 0:54:02
15. 158 ΖΑΜΠΕΘΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ m FM 0:54:05
16. 16 ΑΚΡΙΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f FW – 0:54:13
17. 208 Ρωμανάς Βασίλειος m FM 0:54:16
18. 123 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m FK ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:55:00
19. 194 Ανέστης Βασίλης m FM ΕΡΓΟ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙ 0:55:24
20. 193 Μέτσε Μαρίντ m FK 0:56:44
21. 80 ΚΑΤΣΕΡΕΛΗΣ ΑΡΗΣ m FM NESTORAS FC RUNNING TEAM 0:56:51
22. 128 ΜΠΙΣΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m FM MOUNTAIN RUNNERS – KOZANI 0:57:08
23. 189 Κουτρομανίτας Δημήτριο; m FM 0:57:44
24. 7 ΣΟΒΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m FM 0:58:50
25. 174 ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ m FM Kefalas Bikes 1:01:09
26. 124 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m FK ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 1:01:37
27. 122 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m FM ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 1:01:37
28. 213 Ιωάννου Αλκινόη m FK ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:02:28
29. 214 Ιωάννου Γεώργιος m FM ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:02:30
30. 191 Μουρατίδου Μαρία f FW ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:02:30
31. 61 ΦΙΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m FM 1:03:54
32. 218 Κουρκουλιώτη Εύα f FW L-CREW 1:05:19
33. 66 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ f FW SERVICECAR.GR 1:05:20
34. 6 ΔΑΜΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ f FW 1:05:50
35. 81 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ MINA f FW NESTORAS FC RUNNING TEAM 1:07:59
36. 135 ΚΑΤΣΙΚΑΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ f FW NESTORAS RUNNING TEAM 1:10:22
37. 63 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΖΩΗ f FW SERVICECAR.GR 1:11:30
38. 78 ΔΟΥΜΑ ΒΑΓΙΑ f FW Orange mountain team 1:15:29
39. 178 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ m FM 1:15:38
40. 196 Μαργαρίτης Ιωάννης m FM 1:15:42
41. 64 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m FM SERVICECAR.GR 1:15:49
42. 188 Τουλουμτζίδης Γιώργος m FM 1:20:43
43. 204 Ασλανίδου Ολγα f FW 1:21:40
44. 68 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ m FM 1:26:03
45. 164 Ρούβαλη Μαρίνα f FW ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:34:33
46. 69 ΔΑΜΤΣΑ ΜΑΡΙΑ f FW 1:38:08
47. 54 ΔΕΔΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ f FW 1:38:08
48. 97 ΒΕΚΡΗ ΕΙΡΗΝΗ f FW 1:39:21
65 ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m FM SERVICECAR.GR DNF
88 ΨΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f FW ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ DNS
95 ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m FM DNS
159 ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ ΝΙΚΟΣ m FM DRC DNS
177 ΒΑΣΙΛΗΣ ΡΩΜΑΝΑΣ m FM DNS