11 Προγράμματα προπόνησης 5,10km , Ημιμαραθωνίου και Ορεινού τρεξίματος από το Running Coach



Τρέξε 1ος στο Digital Marketing με την iArk Digital Agency

Για ακόμη μία χρονιά πιστός στο ραντεβού του ο ορεινός αγώνας του Ταυγέττου στην Καρδαμύλη!

Αποτελέσματα Taygettos Challenge 2018 – Διαδρομή Marathon

1 1 DIMITRIOS THEODORAKAKOS 03:44:26 M3 1 Male 1 SALOMON HELLAS TEAM 00:00:00 03:44:26
2 78 DIMITRIS DIMITRIOY 03:59:29 M2 1 Male 2 00:00:02 03:59:29
3 2 ALEKSANDROS KAMPOYROPOYLOS 04:01:35 M3 2 Male 3 LA SPORTIVA TEAM GREECE 00:00:01 04:01:35
4 3 STAYROS STEFANIS 04:04:20 M3 3 Male 4 LA SPORTIVA TEAM GREECE 00:00:00 04:04:20
5 8 STAMATIS CHATZISTAVROU 04:07:03 M1 1 Male 5 THE RUNNERS PROJECT / SUMMIT RUNNERS 00:00:03 04:07:03
6 5 XRISTOS MAYRIKIOS 04:11:14 M3 4 Male 6 HOKA ONE ONE 00:00:04 04:11:14
7 218 VASILIS MICHOS 04:17:17 M3 5 Male 7 Σδυμ-compressport 00:00:05 04:17:17
8 7 ILIAS SAGKRIOTIS 04:20:06 M2 2 Male 8 LA SPORTIVA TEAM GREECE 00:00:00 04:20:06
9 10 XRISTOS AGNOYSIOTIS 04:20:06 M3 6 Male 9 THE RUNNERS PROJECT 00:00:02 04:20:06
10 201 MAKIS FORTIS 04:25:41 M2 3 Male 10 VO2MAX EXERCISE CENTER 00:00:10 04:25:41
11 6 IOANNIS KOYRKOYRIKIS 04:27:10 M3 7 Male 11 SALOMON HELLAS TEAM 00:00:01 04:27:10
12 15 GEORGIOS BATAS 04:28:20 M2 4 Male 12 LA SPORTIVA TEAM GREECE 00:00:01 04:28:20
13 11 PANAGIOTIS MOSXONAS 04:29:18 M2 5 Male 13 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:11 04:29:18
14 9 STELIOS PETROYTSOS 04:29:49 M3 8 Male 14 ALL TERRAIN RUNNERS 00:00:00 04:29:49
15 103 ALEKSIS KOKOBIKAS 04:32:19 M1 2 Male 15 00:00:00 04:32:19
16 172 SPYROS SIAMPANIS 04:34:11 M2 6 Male 16 CHOZEN MOUNTAIN TEAM -ΑΚΟΛ 00:00:02 04:34:11
17 208 RAMAN BURAKOV 04:41:41 M2 7 Male 17 00:00:21 04:41:41
18 48 XRISTOS ALEKSIOY 04:41:50 M3 9 Male 18 ΕΛ.ΑΣ 00:00:01 04:41:50
19 144 PANAGIOTIS PANAGIOTOPOYLOS 04:43:53 M1 3 Male 19 00:00:23 04:43:53
20 14 ILIAS KARALIS 04:44:42 M1 4 Male 20 THE RUNNERS PROJECT 00:00:03 04:44:42
21 17 MARIA MALA? 04:47:36 W1 1 Female 1 LA SPORTIVA TEAM GREECE 00:00:01 04:47:36
22 73 TASOS GKIRTAKIS 04:47:37 M3 10 Male 21 00:00:03 04:47:37
23 12 GIORGOS MPATIS 04:49:04 M3 11 Male 22 TSIAS.COM 00:00:04 04:49:04
24 209 IOANNIS EFSTRATIOU 04:50:52 M2 8 Male 23 Summit Runners Team 00:00:03 04:50:52
25 113 ANASTASIOS-THOMAS KOSTOYROS 04:51:15 M1 5 Male 24 04:51:15
26 61 XRISTOS BASILEIOY 04:53:20 M3 12 Male 25 XTREME STORES-KASIMIS TRAINING 00:00:03 04:53:20
27 168 DIMITRIS SOYLELES 04:55:35 M2 9 Male 26 00:00:13 04:55:35
28 18 GINA GALETTI 04:55:49 W2 1 Female 2 LA SPORTIVA TEAM GREECE 00:00:01 04:55:49
29 68 PANAGIOTIS GALATIS 04:56:38 M3 13 Male 27 SCIENCETRAINING 00:00:04 04:56:38
30 148 PANAGIOTIS PAPADIMITRIOY 04:56:57 M2 10 Male 28 00:00:08 04:56:57
31 133 GIANNIS NETZIPIS 04:57:54 M2 11 Male 29 THE RUNNERS PROJECT 00:00:13 04:57:54
32 47 STAMATIS ZAGKLAS 04:59:03 M2 12 Male 30 VO2MAX EXERCISE CENTER 00:00:06 04:59:03
33 33 NIKOLAOS KARADIMAS 05:00:43 M2 13 Male 31 36 RUNNERS 00:00:52 05:00:43
34 161 XARALAMPOS SAGREDOS 05:01:03 M4 1 Male 32 00:00:14 05:01:03
35 99 DIMITRIOS KEFERLIS 05:01:27 M2 14 Male 33 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 00:00:07 05:01:27
36 70 STYLIANOS GERAKITIS 05:05:24 M1 6 Male 34 EXTREMEPROTEAM 00:00:07 05:05:24
37 55 BASILIS ARSLANIDIS 05:05:46 M2 15 Male 35 HEARTBEAT TRAINING STUDIO 00:00:08 05:05:46
38 109 ARIS KOYTSOYMPELITIS 05:05:49 M3 14 Male 36 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 00:00:13 05:05:49
39 112 NIKOLAOS KOSTARIDIS 05:07:00 M3 15 Male 37 SPARTAN RUNNERS 00:00:10 05:07:00
40 87 XRONIS ILIADIS 05:08:45 M2 16 Male 38 NO RUNNERS / NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:00:08 05:08:45
41 54 ALEKSANDROS ARGYRIS 05:09:24 M3 16 Male 39 ΝΟΝΕΙΜ 00:00:09 05:09:24
42 157 EYAGGELOS PLEYRIS 05:09:32 M2 17 Male 40 Allterrainrunners 00:00:07 05:09:32
43 77 BASILIS DERMOSONIADIS 05:12:16 M3 17 Male 41 THE RUNNERS PROJECTS 00:00:18 05:12:16
44 180 IOANNIS TSIRAKOPOYLOS 05:15:56 M2 18 Male 42 Summit Runners Ermionida Team 00:00:04 05:15:56
45 106 IOANNIS KOYTIS 05:16:07 M4 2 Male 43 00:00:17 05:16:07
46 84 PANAGIOTIS ZAXARAKIS 05:16:34 M1 7 Male 44 VO2MAX EXERCISE CENTER 00:00:05 05:16:34
47 117 STELIOS LOZIOS 05:16:49 M3 18 Male 45 RECREATION FITNESS TEAM 00:00:15 05:16:49
48 120 THEODOROS MAKRIS 05:17:02 M2 19 Male 46 ΑΟΣ 00:00:16 05:17:02
49 189 BASILIS FOTOPOYLO 05:18:13 M3 19 Male 47 KALAMATA TRAIL RUNNERS 00:00:11 05:18:13
50 196 XRISTOFOROS XRISTODOYLOY 05:19:48 M2 20 Male 48 ALL TERRAIN RUNNERS 00:00:13 05:19:48
51 34 SPYROS KERKOULAS 05:20:45 M3 20 Male 49 MARATHON CLUB DYNAFIT 00:00:26 05:20:45
52 217 PERIKLIS RIPIS 05:22:05 M2 21 Male 50 LA SPORTIVA TEAM GREECE 00:00:02 05:22:05
53 63 DIMITRIS BLAXODIMITRIS 05:23:34 M3 21 Male 51 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:20 05:23:34
54 19 JAMIE ANDERSON 05:24:13 M3 22 Male 52 00:00:20 05:24:13
55 206 VASILIS SOUVATZIS 05:24:22 M3 23 Male 53 00:00:08 05:24:22
56 207 CHRISTOS FRAGKOS 05:25:05 M2 22 Male 54 CHOZEN MOUNTAIN TEAM – ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:00:07 05:25:05
57 192 MIXALIS XALIKIAS 05:25:17 M3 24 Male 55 2 STORE LEYKADA 00:00:15 05:25:17
58 158 BASILEIOS POLYMEROPOYLOS 05:27:50 M3 25 Male 56 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 00:00:04 05:27:50
59 115 THEODOROS LEMPESIS 05:27:53 M4 3 Male 57 ΑΟΣ 00:00:08 05:27:53
60 169 IOANNIS SOYPOS 05:28:33 M3 26 Male 58 XAMOS 00:00:24 05:28:33
61 86 NIKI ZIOGA 05:28:34 W1 2 Female 3 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΦΊΛΩΝ ΆΣΚΗΣΗΣ ΙΣΟΡΡΟΠΊΑΣ ΨΥΧΉΣ & ΣΏΜΑΤΟΣ 00:00:20 05:28:34
62 134 KON/NOS NIKOLOPOYLOS 05:29:05 M2 23 Male 59 MERRELL GREECE / EVIA TRAIL RUNNERS 00:00:41 05:29:05
63 210 VASILIOS RAPTIS 05:29:29 M2 24 Male 60 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ – VEGAN4LIFE 00:00:13 05:29:29
64 147 EYAGGELOS PAPAGIANNIS 05:30:06 M3 27 Male 61 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:21 05:30:06
65 102 FOTIS KOKKINOS 05:31:42 M3 28 Male 62 THE RUNNERS PROJECT – ΣΑΦΑΝΣ / WWW.IFEELRADIO.GR 00:00:09 05:31:42
66 175 KLEANTHIS TZIALLILAS 05:34:25 M2 25 Male 63 MYATHLETE 00:00:25 05:34:25
67 171 KOSTAS SPYROPOYLOS 05:40:14 M3 29 Male 64 K.T.R SDYM 00:00:02 05:40:14
68 146 STELIOS PANTAZIS 05:41:02 M3 30 Male 65 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 00:00:31 05:41:02
69 166 ATHANASIOS SKOPAS 05:42:28 M4 4 Male 66 00:00:10 05:42:28
70 163 MIXALIS SIFAKIS 05:42:28 M4 5 Male 67 MARATHON CLUB – ΣΑΦΑΝΣ – SKOPAS T.R.TEAM 00:00:11 05:42:28
71 46 MICHAIL VYZANTIADIS 05:42:31 M3 31 Male 68 00:00:22 05:42:31
72 122 PANAGIOTIS MASTROPERROS 05:42:36 M3 32 Male 69 00:00:20 05:42:36
73 152 KRISTIAN PAPAXRYSANTHOY 05:42:42 M3 33 Male 70 OUTDOOR TRAINERS 00:00:14 05:42:42
74 216 CHRISTOS MASOURAS 05:42:48 M3 34 Male 71 00:00:00 05:42:48
75 81 ARISTOTELIS DILINTAS 05:42:50 M4 6 Male 72 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 00:00:18 05:42:50
76 177 NIKOS TSAMPRAS 05:45:31 M3 35 Male 73 SMART RUN 00:00:04 05:45:31
77 62 EY?GGELOS BENETIS 05:45:31 M1 8 Male 74 TOP GYM 05:45:31
78 32 ATHANASIOS KALOGIANNIS 05:46:06 M4 7 Male 75 00:00:20 05:46:06
79 155 PETROS PETRAKOS 05:46:12 M4 8 Male 76 00:00:04 05:46:12
80 126 SOFOKLIS MPALTATZIS 05:46:34 M3 36 Male 77 THE RUNNER’S PROJECT / NATURAL HIGH 00:00:09 05:46:34
81 42 MAKIS PETOUSIS 05:47:14 M2 26 Male 78 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:24 05:47:14
82 141 GIORGOS PAGKLES 05:48:19 M3 37 Male 79 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:05 05:48:19
83 104 NASOS KOLOBAKOS 05:50:50 M2 27 Male 80 00:00:43 05:50:50
84 27 GIANNIS FKIARAS 05:50:57 M2 28 Male 81 00:00:03 05:50:57
85 184 GIORGOS FILIPPIS 05:51:27 M3 38 Male 82 ΕΟΠΣ ΣΑΜΟΥ 00:00:24 05:51:27
86 176 GIORGOS TRAGOYSTIS 05:52:03 M3 39 Male 83 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:19 05:52:03
87 23 PANOS DIOTIS 05:54:21 M1 9 Male 84 00:00:59 05:54:21
88 150 GIORGOS PAPAKONSTANTINOY 05:55:03 M1 10 Male 85 TOP GYM 00:00:01 05:55:03
89 65 ZISIS BLAXOS 05:55:15 M4 9 Male 86 THE RUNNERS PROJECT 00:00:43 05:55:15
90 114 KAROLOS LAMPROY 05:55:22 M2 29 Male 87 00:00:23 05:55:22
91 29 MANOLIS FRAGKIADAKIS 05:56:01 M2 30 Male 88 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 00:00:14 05:56:01
92 59 MIXAIL BAMBAKAS 05:56:02 M2 31 Male 89 00:00:25 05:56:02
93 179 XRISTOS TSIOYRANTANIS 06:01:22 M2 32 Male 90 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 00:00:09 06:01:22
94 41 PANAGIOTIS NIKOLAOU-PINDAS 06:01:59 M3 40 Male 91 SDYM THIVAS 00:00:21 06:01:59
95 160 GIORGOS ROYPAKAS 06:01:59 M3 41 Male 92 ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ 00:00:50 06:01:59
96 20 DRAGANA CEJOVIC 06:02:03 W2 2 Female 4 00:00:09 06:02:03
97 28 FOTIS FOTOPOULOS 06:04:40 M3 42 Male 93 Allterrainrunners 06:04:40
98 185 BASILEIOS FOYNTAS 06:05:26 M4 10 Male 94 KASIMIS TRAINING 00:00:15 06:05:26
99 85 DIMITRIOS ZERBOS 06:06:35 M3 43 Male 95 00:00:33 06:06:35
100 164 STELIOS SIBISIDIS 06:08:42 M3 44 Male 96 00:00:15 06:08:42
101 69 KONSTANTINOS GATSIOS 06:10:16 M3 45 Male 97 TOP GYM 00:00:07 06:10:16
102 137 GEORGIOS KSYNAROPOYLOS 06:10:31 M3 46 Male 98 00:00:32 06:10:31
103 72 XRISTOS GKIOKAS 06:11:05 M3 47 Male 99 00:00:46 06:11:05
104 132 NIKOS MYLONAKIS 06:12:03 M3 48 Male 100 00:11:25 06:12:03
105 92 SOTIRIA KAPELIOY 06:12:26 W2 3 Female 5 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:03 06:12:26
106 124 ISAAK MERTZANIDIS 06:13:45 M2 33 Male 101 EXTREMEPRO TEAM 00:00:16 06:13:45
107 53 LEANDROS ARBANITAKIS 06:13:47 M4 11 Male 102 ΕΥΚΛΗΣ 00:00:28 06:13:47
108 82 IOANNA DRAKATOY 06:14:57 W2 4 Female 6 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:10 06:14:57
109 66 ARIS GABRIELATOS 06:15:24 M3 49 Male 103 ADVENDURE 00:00:03 06:15:24
110 131 GRIGORIOS MPOKIAS 06:17:39 M4 12 Male 104 ΣΑΦΑΝΣ 00:00:29 06:17:39
111 110 THEODOROS KYPRIOTIS 06:19:20 M4 13 Male 105 ΕΥΚΛΗΣ 00:00:47 06:19:20
112 35 GIANNIS KOSTAKIS 06:19:43 M4 14 Male 106 PATH RUNNERS 00:00:42 06:19:43
113 215 VASILIOS MAN?TAS 06:21:11 M2 34 Male 107 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ 00:00:09 06:21:11
114 116 THANOS LIASKOS 06:21:13 M3 50 Male 108 TOP GYM 00:00:08 06:21:13
115 100 KONSTANTINOS KILIMIRIS 06:24:16 M4 15 Male 109 ALL TERRAIN RUNNERS 00:00:15 06:24:16
116 52 PANAGIOTIS APERGIS 06:24:42 M2 35 Male 110 36 ΡΑΝΕΡΣ 00:00:53 06:24:42
117 181 APOSTOLOS TSOYKALAS 06:24:59 M3 51 Male 111 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:39 06:24:59
118 50 ADAMANTIA ANASTASATOY 06:25:00 W2 5 Female 7 VASKOS’TEAM 00:00:11 06:25:00
119 56 ANASTASIA ARONI 06:25:01 W1 3 Female 8 GOJI BERRY RUNNING TEAM 00:00:11 06:25:01
120 25 ELIOPHOTOS ELIOPHOTOU 06:28:36 M3 52 Male 112 Allterrainrunners 00:00:03 06:28:36
121 118 SPYROS LYKOYDIS 06:30:45 M4 16 Male 113 00:00:45 06:30:45
122 107 PANAGIOTIS KOYTSOYKIS 06:33:35 M3 53 Male 114 ANEMOS 00:00:26 06:33:35
123 44 THOMAS ROUMPAS 06:34:25 M4 17 Male 115 GOSPORT 00:00:19 06:34:25
124 154 IOANNIS PERSIDIS 06:36:20 M3 54 Male 116 THE RUNNERS PROJECT 00:00:30 06:36:20
125 204 GRIGORIS NTAKOULAS 06:36:22 M3 55 Male 117 00:00:29 06:36:22
126 58 DIONYSIS BABYLIS 06:36:32 M4 18 Male 118 00:00:44 06:36:32
127 108 KONSTANTINOS KOYTSOYKOS 06:36:32 M3 56 Male 119 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:51 06:36:32
128 173 MANOS STAMATOPOYLOS 06:36:46 M3 57 Male 120 00:00:30 06:36:46
129 170 LEONIDAS SPYRIDONOS 06:37:30 M2 36 Male 121 S. R. T. 00:00:10 06:37:30
130 135 GEORGIOS NONAS 06:37:35 M3 58 Male 122 ELITE RUNNING TEAM 00:00:39 06:37:35
131 214 ILIAS MATZOUKIS 06:37:49 M3 59 Male 123 00:00:03 06:37:49
132 75 APOSTOLOS DALAGIORGOS 06:43:14 M3 60 Male 124 N/A 00:00:56 06:43:14
133 219 FOTIOS FOTOPOULOS 06:43:46 M3 61 Male 125 PATH RUNNERS 00:00:42 06:43:46
134 129 ALEKSANDROS MPELLOS 06:44:17 M1 11 Male 126 PATH TO ULTRA 00:00:25 06:44:17
135 67 ANASTASIOS GALANIS 06:45:23 M2 37 Male 127 GALANIS TRAINING 00:00:31 06:45:23
136 93 BASILIKI KAPOMPASI 06:45:47 W1 4 Female 9 TOP GYM 00:00:07 06:45:47
137 139 BASILEIOS ORFANOS 06:45:51 M4 19 Male 128 VO2 MAX EXCERCISE CENTER 00:00:07 06:45:51
138 101 ANDREAS KO?TSANOS 06:45:53 M4 20 Male 129 YMITTOS RUNNERS 00:00:41 06:45:53
139 130 NIKOLAOS MPIMPLIS 06:46:01 M2 38 Male 130 36 ΡΑΝΕΡΣ 00:00:55 06:46:01
140 105 SOFIA KONTAKSAKI 06:47:33 W2 6 Female 10 KALAMATA TRAIL RUNNERS 00:00:22 06:47:33
141 123 TONIA MAXAIRA 06:50:14 W2 7 Female 11 00:00:21 06:50:14
142 162 XRISTOS SAXMPAZ 06:51:39 M2 39 Male 131 00:00:30 06:51:39
143 94 DIONYSIS KARAISKAKIS 06:52:35 M4 21 Male 132 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ 00:00:51 06:52:35
144 165 APOSTOLOS SIDERIS 06:54:51 M3 62 Male 133 FREE RUNNERS 00:00:11 06:54:51
145 51 PANAGIOTIS ANTONAKIS 06:55:51 M3 63 Male 134 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:04 06:55:51
146 136 THEOKTISTI NTOYMANI 06:56:24 W1 5 Female 12 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 00:00:01 06:56:24
147 90 BASILIS KALOGEROPOYLOS 06:56:25 M2 40 Male 135 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 06:56:25
148 98 PANTELIS KAPSIS 06:56:39 M4 22 Male 136 ΦΛΟΓΑ 00:00:49 06:56:39
149 76 MILTIADIS DANIIL 06:56:42 M3 64 Male 137 00:00:25 06:56:42
150 167 PANAGIOTIS SKRIMPONIS 06:57:08 M1 12 Male 138 N.O.B-A 00:00:25 06:57:08
151 57 MARIOS AYGERIS 06:57:08 M1 13 Male 139 PATH TO ULTRA 00:00:24 06:57:08
152 21 KOSTANTINOS CHATZATOGLOU 06:57:43 M2 41 Male 140 00:00:18 06:57:43
153 151 PANAGIOTIS PAPANIKOLAOY 06:57:50 M4 23 Male 141 THE RUNNERS PROJECT 00:00:44 06:57:50
154 153 BASILIS PATELIS 06:58:06 M3 65 Male 142 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:40 06:58:06
155 88 SOTIRIOS KAKKABAS 07:05:47 M4 24 Male 143 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:00:15 07:05:47
156 49 THEODOROS ANAGNOSTAKOS 07:14:38 M2 42 Male 144 ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 00:00:23 07:14:38
157 119 MARIOS LYMPERIS 07:14:42 M3 66 Male 145 EXTREMEPROTEAM 00:00:06 07:14:42
158 149 GEORGIA PAPADOPOYLOY 07:15:53 W2 8 Female 13 00:00:16 07:15:53
159 80 GIORGOS DIABATIDIS 07:15:53 M4 25 Male 146 00:00:28 07:15:53
160 212 KYRIAKI GIANNOYTSOY 07:18:06 W2 9 Female 14 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:04 07:18:06
161 36 GIORGOS KOSTOPOULOS 07:24:34 M3 67 Male 147 00:00:32 07:24:34
162 183 MAROYSA FIKIA 07:24:58 W2 10 Female 15 00:00:23 07:24:58
163 121 MARIA-XRISTINA MARGELI 07:27:20 W2 11 Female 16 SKY WOMEN RUNNING TEAM 00:00:16 07:27:20
164 128 GARYFALIA MPEKRI 07:28:49 W2 12 Female 17 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:04 07:28:49
165 200 TRUDI EMILIANOU 07:29:26 W2 13 Female 18 ΣΔΥ- ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ,SKY WOMEN RUNNING TEAM 00:00:10 07:29:26
166 142 GEORGIOS PAGKOY 07:36:12 M3 68 Male 148 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:00:27 07:36:12
167 221 CHARALAMBOS KARAMANEAS 07:36:49 M4 26 Male 149 00:00:34 07:36:49
168 37 MANOLIS LAZARIDIS 07:37:31 M4 27 Male 150 anexarthtos 00:00:37 07:37:31
169 178 GEORGIOS TSAPAKIDIS 07:39:14 M2 43 Male 151 00:00:56 07:39:14
170 60 THOMAS (TOUGH TOM) BARDALAS 07:39:26 M3 69 Male 152 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:46 07:39:26
171 89 PANAGIOTIS KALDELLIS 07:43:54 M3 70 Male 153 00:00:14 07:43:54
172 39 ANDREAS MICHALOPOULOS 07:43:54 M3 71 Male 154 00:00:15 07:43:54
173 38 ATHANASIOS MASTROCHRISTOS 07:44:40 M4 28 Male 155 THIVA ΣΔΥΜ 07:44:40
174 143 KONSTANTINOS PANAGIOTOPOYLOS 07:45:04 M3 72 Male 156 OMADA TRAIL 00:00:38 07:45:04
175 91 BAGGELIS KAPANTAIS 07:51:29 M2 44 Male 157 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:50 07:51:29
176 187 BASILIS FYSIKOPOYLOS 07:51:31 M2 45 Male 158 36 ΡΑΝΕΡΣ 00:00:53 07:51:31
177 194 NIKOS XASIOTIS 07:54:43 M4 29 Male 159 ΗΤΣΕΠΗΜΟΥ 00:00:41 07:54:43
178 79 GIORGOS DIMITROKALLIS 07:55:17 M3 73 Male 160 00:00:37 07:55:17
179 138 IOANNIS OIKONOMOPOYLOS 08:08:46 M2 46 Male 161 S.R.T. 00:00:10 08:08:46
180 111 STELLA KOLETTI 08:16:17 W2 14 Female 19 THE RUNNERS PROJECT 00:00:04 08:16:17
181 127 KONSTANTINA MPATZAKA 08:17:09 W2 15 Female 20 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 00:00:19 08:17:09
182 202 MARIOS MASTROKALOS 08:23:24 M2 47 Male 162 Στα χνάρια του Μανώ του Γκαρή 00:00:50 08:23:24
183 96 PANAGIOTIS KATSARIS 08:23:34 M3 74 Male 163 00:00:47 08:23:34
184 182 ANASTASIA TSOYMPOY 08:27:29 W2 16 Female 21 00:00:50 08:27:29
185 95 ELENI KARAFOTAKI 08:27:31 W1 6 Female 22 CACUMEN TEAM 00:00:31 08:27:31
186 97 XRISTOS KATSIKOGEORGOS 08:27:32 M2 48 Male 164 CACUMEN TEAM 00:00:33 08:27:32
187 211 NIKOS GIANNOULEAS 08:30:00 M3 75 Male 165 00:00:48 08:30:00
188 30 JIANPING GONG 08:34:14 W2 17 Female 23 SKY WOMEN RUNNING TEAM 00:00:17 08:34:14
189 213 FOTINI PAPADOUDI 08:37:55 W1 7 Female 24 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 00:00:22 08:37:55
190 156 THEOFANIS PETROPOYLOS 08:41:51 M2 49 Male 166 AEK RUNNERS 21 00:00:17 08:41:51
191 26 CHRISTOS FATOUROS 08:45:09 M2 50 Male 167 36 RUNNERS 00:00:53 08:45:09
192 220 ALEXIOS CHRONOPOULOS 08:48:17 All Ages 1 Male 168 00:00:52 08:48:17

191 DIMITRIS XALASTANIS DNF M1 Male ΞΕΝΩΝΑΣ ΑΗΔΟΝΙ-ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 00:00:02 05:46:01
198 LEFTER DERVISHI DNF M2 Male 2407 MOUNTAIN ACTIVITIES 00:00:02 05:02:02
199 NIKOLAOS ZIKAS DNF M4 Male KASIMIS TRAINING 00:00:21

Αποτελέσματα Taygetos Challenge – Διαδρομή Experience

1 502 NIKOS PONIREAS 01:33:04 M1 1 Male 1 LASPORTIVATEAMGREECE 00:00:00 01:33:04
2 501 GIORGOS DIALEKTOS 01:37:36 M2 1 Male 2 SALOMON HELLAS TEAM 00:00:00 01:37:36
3 660 PAPADOGEORGOS XRISTOS 01:39:29 M1 2 Male 3 0 00:00:01 01:39:29
4 664 ANDREAS ANDRIOPOULOS 01:42:45 M1 3 Male 4 RUNNER STORE 00:00:00 01:42:45
5 649 ALEKSANDROS TZOYMAKAS 01:43:34 M1 4 Male 5 FIFTH ELEMENT 00:00:01 01:43:34
6 692 NIKODIMOS NIKOLAKEAS 01:47:59 M1 5 Male 6 00:00:01 01:47:59
7 661 APOSTOLOS XRYSAFELIS 01:48:18 M2 2 Male 7 THE NORTH FACE 00:00:02 01:48:18
8 518 EMILIANO KANO 01:49:02 M2 3 Male 8 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 00:00:05 01:49:02
9 505 DIMITRA MPIKA 01:49:33 W1 1 Female 1 LA SPORTIVA TEAM GREECE 00:00:02 01:49:33
10 540 ANASTASIOS ANDREAKOS 01:52:34 M2 4 Male 9 ARKALOS TRT 00:00:05 01:52:34
11 683 SPYRIDON PAPPAS 01:54:18 M3 1 Male 10 00:00:02 01:54:18
12 688 XRISTOS PORTOKALIS 01:58:54 M2 5 Male 11 00:00:05 01:58:54
13 548 FANIS BLASTOS 01:58:56 M2 6 Male 12 PROTYPO GYM RAFINAS 00:00:05 01:58:56
14 556 NIKOLAOS GKOYTZOYRELAS 02:01:17 M2 7 Male 13 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 00:00:04 02:01:17
15 510 PETER CAMPBELL 02:01:19 M3 2 Male 14 NOYNOY 00:00:11 02:01:19
16 642 MARINOS STELLAS 02:01:48 M2 8 Male 15 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΊΝΑ 00:00:01 02:01:48
17 592 GIORGOS LIAKOPOYLOS 02:05:15 M2 9 Male 16 METLIFE 00:00:04 02:05:15
18 693 NIKOLAOS CHIOUREAS 02:07:15 M2 10 Male 17 00:00:05 02:07:15
19 504 FOTEINI KOLOKA 02:07:43 W1 2 Female 2 DYNAFIT GREECE 00:00:02 02:07:43
20 643 SOFIA STERGIOY 02:07:43 W1 3 Female 3 ΤHE RUNNER’S PROJECT 00:00:01 02:07:43
21 576 ALEKSANDROS KARYKAS 02:11:33 M1 6 Male 18 0 00:00:47 02:11:33
22 589 APOSTOLIS KONSTANTINOY 02:12:04 M2 11 Male 19 EXTREMEPRO TEAM 00:00:06 02:12:04
23 530 DIMITRIS STABELOS 02:12:07 M1 7 Male 20 00:00:07 02:12:07
24 656 ELENI XAZIRAKI 02:12:08 W1 4 Female 4 ARKALOS TRT 00:00:06 02:12:08
25 598 IOANNIS MARKOYLIS 02:12:19 M2 12 Male 21 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 00:00:12 02:12:19
26 524 CHRISTOS LOUKERIS 02:12:59 M2 13 Male 22 PROTYPO GYM RAFINAS 00:00:17 02:12:59
27 526 GIANNIS MANASAKIS 02:14:38 M2 14 Male 23 00:00:36 02:14:38
28 517 GEORGIOS KALIAKOS 02:15:03 M2 15 Male 24 0 00:00:25 02:15:03
29 631 DIONYSIS THEODOROS POYLIMENEAS 02:15:12 M1 8 Male 25 00:00:06 02:15:12
30 637 NIKIFOROS SALBANOS 02:15:17 M2 16 Male 26 0 00:00:36 02:15:17
31 669 DIMITRIS ROUSSOS 02:15:24 M3 3 Male 27 ME MYSELF AND I 00:00:39 02:15:24
32 696 SPIROS FOTAKIS 02:15:32 M3 4 Male 28 kalamata running project-sdym 00:00:10 02:15:32
33 646 MARIA SYMPARDI 02:15:37 W1 5 Female 5 THE RUNNERS’ PROJECT 00:00:01 02:15:37
34 617 MIXALIS PALAMAS 02:16:12 M3 5 Male 29 ΜΕΤΣΟΒΟ 00:00:28 02:16:12
35 674 THEODOROS PROKOS 02:16:23 M4 1 Male 30 00:00:05 02:16:23
36 644 IOANNIS STEFANIS 02:17:12 M3 6 Male 31 MYATHLETE 00:00:30 02:17:12
37 695 G?ORGIOS CHRISIKOS 02:17:27 M2 17 Male 32 ΠΑΤΡΑ 00:00:39 02:17:27
38 564 PANAGIOTIS EYTHYMIOY 02:18:13 M3 7 Male 33 Snails Team 00:00:00 02:18:13
39 630 GIORGOS POTAMIAS 02:18:31 M2 18 Male 34 0 00:00:18 02:18:31
40 676 ALEKSANDROS IATROY 02:18:38 M2 19 Male 35 Allterrainrunners 00:00:08 02:18:38
41 579 BOYLA KATSABOY 02:19:04 W2 1 Female 6 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:11 02:19:04
42 615 DIMITRIS OIKONOMOY 02:19:18 M1 9 Male 36 0 00:00:17 02:19:18
43 612 ANTONIS NIKOLAIDIS 02:19:52 M4 2 Male 37 YMITTOS RUNNERS 00:00:16 02:19:52
44 628 XRISTOS PETAROYDIS 02:19:57 M2 20 Male 38 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:00:06 02:19:57
45 595 SOFOKLIS MARABEGIAS 02:20:50 M4 3 Male 39 0 00:00:40 02:20:50
46 587 NASOS KOYTSOYRADIS 02:21:15 M2 21 Male 40 THERUNNERSPROJECT 00:00:04 02:21:15
47 577 EYXARIS KASEGIA 02:22:04 W1 6 Female 7 MY ATHLETE 00:00:06 02:22:04
48 685 NIKOLAOS TANTALOS 02:22:57 M4 4 Male 41 00:00:17 02:22:57
http://runningnews.gr
49 658 NIKOLAOS XATZIPARASKEYAS 02:24:32 M3 8 Male 42 THE SWEET N RUNNING TEAM 00:00:22 02:24:32
50 640 BASILIS SMYRLIS 02:24:38 M2 22 Male 43 00:00:11 02:24:38
51 516 ROBIN JONES 02:24:48 M4 5 Male 44 0 00:00:14 02:24:48
52 509 MILTIADIS BAVAS 02:25:24 M1 10 Male 45 PROTYPO GYM RAFINAS 00:00:05 02:25:24
53 559 GEORGIOS DAMASIOTIS 02:25:37 M3 9 Male 46 0 00:00:29 02:25:37
54 511 MICHALIS CHARALAMPIDIS 02:26:02 M4 6 Male 47 GOJI BERRY TEAM .PHYSIOMANUAL.GR 00:00:16 02:26:02
55 618 PANOS PANAGIOTIDIS 02:26:48 M4 7 Male 48 Runner Store Trail Team 00:00:21 02:26:48
56 575 FILIPPOS KARAFYLLIDIS 02:28:03 M2 23 Male 49 OUTDOOR TRAINERS 00:00:16 02:28:03
57 698 SOFIA MPOUGIOUKOU 02:28:55 W1 7 Female 8 THE RUNNERS PROJECT 02:28:55
58 673 GIANNIS V?RGINADIS 02:29:27 M2 24 Male 50 00:00:10 02:29:27
59 543 DIMITRIOS ANEZYRIS 02:29:45 M4 8 Male 51 SPARTATHLON/M.E.S 00:00:15 02:29:45
60 641 NIKOS STAMATIADIS 02:30:08 M4 9 Male 52 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:00:28 02:30:08
61 691 KALLIOPI MANTZOUNEA 02:30:09 W2 2 Female 9 00:00:07 02:30:09
62 553 LAZAROS GIAKATIS 02:30:09 M3 10 Male 53 THE SWEET N RUNNING TEAM 00:00:20 02:30:09
63 684 GIANNIS KONSTANTAKIS 02:31:13 M2 25 Male 54 00:00:19 02:31:13
64 562 ANDRIANI DOMBROY 02:31:13 W2 3 Female 10 00:00:07 02:31:13
65 648 NIKOS TZANETOPOYLOS 02:31:20 M2 26 Male 55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:21 02:31:20
66 626 NIKOS PARTHENIS 02:31:37 M4 10 Male 56 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 00:00:04 02:31:37
67 533 STRATOS AGRAFIOTIS 02:31:57 M2 27 Male 57 0 00:00:12 02:31:57
68 538 GIORGOS ALBANIDIS 02:32:56 M1 11 Male 58 0 00:00:01 02:32:56
69 580 ILIAS KOLEROS 02:33:11 M2 28 Male 59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:49 02:33:11
70 670 KOSTAS TOGAS 02:34:18 M3 11 Male 60 0 00:00:26 02:34:18
71 605 NIKOLAOS MOSXOBOS 02:34:26 M3 12 Male 61 MINETTA Running Team 00:00:38 02:34:26
72 679 ARGIRIS KRITHAROULAS 02:34:36 M3 13 Male 62 Irun 00:00:02 02:34:36
73 523 ALINA LEFA 02:34:51 W1 8 Female 11 RUNNER PROJECT 00:00:22 02:34:51
74 689 NIKOS ORFANOS 02:35:07 M2 29 Male 63 00:00:09 02:35:07
75 621 DIONYSIOS PANTAZIS 02:35:13 M2 30 Male 64 00:00:52 02:35:13
76 619 XRISTOS PANAGIOTOPOYLOS 02:35:19 M4 11 Male 65 ΑΠΟΛΛΩΝ 00:00:45 02:35:19
77 544 DIMITRIS BAGIAS 02:35:20 M3 14 Male 66 0 00:00:36 02:35:20
78 590 PANAGIOTIS LAGGAS 02:35:32 M2 31 Male 67 0 00:00:38 02:35:32
79 613 KONSTANTINOS NTAMANIS 02:36:01 M2 32 Male 68 0 00:00:28 02:36:01
80 586 PETROS KOYMENTAKOS 02:36:11 M4 12 Male 69 Snails Team 00:00:18 02:36:11
81 506 PAVLOS ALEKIZOGLOU 02:36:20 M3 15 Male 70 THE RUNNERS PROJECT 00:00:43 02:36:20
82 652 THOMAI TSINTZOYRA 02:36:54 W1 9 Female 12 0 00:00:47 02:36:54
83 678 ?L?NI EKSARCHOU 02:38:18 W2 4 Female 13 VASKOS’TEAM 00:00:03 02:38:18
84 531 MARINA TERZI 02:38:46 W2 5 Female 14 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ. SKY WOMEN RUNNING TEAM 00:00:08 02:38:46
85 686 NIKOS LAVR?NTIADIS 02:38:59 M2 33 Male 71 00:00:27 02:38:59
86 636 GIANNIS ROMANOS 02:39:26 M4 13 Male 72 00:00:20 02:39:26
87 655 KONSTANTINOS FOTIADIS 02:39:31 M3 16 Male 73 0 00:00:11 02:39:31
88 622 GEORGIOS PAPAGGELIS 02:40:54 M1 12 Male 74 0 00:00:58 02:40:54
89 512 GEORGE CHONTZOPOULOS 02:41:04 M2 34 Male 75 RED STAR TRIATHLON CLUB 00:00:37 02:41:04
90 638 FILARETOS SILIONIS 02:41:04 M2 35 Male 76 SUPPORTED BY A.KARAMPINOS COACHING 00:00:42 02:41:04
91 594 ILIAS MANESIOTIS 02:42:46 M3 17 Male 77 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 00:00:15 02:42:46
92 597 MARIA MARKOYLI 02:43:59 W1 10 Female 15 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ- SKY WOMEN RUNNING TEAM 00:00:15 02:43:59
93 697 ?L?NA KAN?LLOPOULOU 02:44:08 W1 11 Female 16 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΊΑΣ 00:00:07 02:44:08
94 563 GIORGOS DOYBIS 02:44:20 M3 18 Male 78 Cyclopolis 00:00:10 02:44:20
95 529 ANDREAS PAPADOPOULOS 02:45:01 M2 36 Male 79 0 00:00:27 02:45:01
96 680 CHARIS MANOUSIS 02:45:12 M2 37 Male 80 00:00:28 02:45:12
97 625 STEFANOS PARIGORIS 02:45:32 M2 38 Male 81 PROTYPO GYM RAFINA 00:00:16 02:45:32
98 677 VASILIS ZOGOPOULOS 02:45:40 M3 19 Male 82 00:00:48 02:45:40
99 633 IOANNIS RIPIS 02:47:01 M4 14 Male 83 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 00:00:30 02:47:01
100 602 BIKY MELETOPOYLOY 02:48:14 W2 6 Female 17 THE RUNNER’S PROJECT – FAIRWAYS CLUB 00:00:19 02:48:14
101 616 NIKOLAOS PAGKALAKIS 02:48:35 M4 15 Male 84 ΣΑΦΑΝΣ 00:00:22 02:48:35
102 582 MANOLIS KONTOGIANNIS 02:50:05 M3 20 Male 85 0 00:00:54 02:50:05
103 522 GEORGE KOUROUNAKOS 02:50:53 M3 21 Male 86 SNAILS 00:00:20 02:50:53
104 606 GEORGIOS MPALASKAS 02:52:36 M2 39 Male 87 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:16 02:52:36
105 663 STAVROS VOSINIOTIS 02:54:16 M4 16 Male 88 0 00:00:20 02:54:16
106 687 ANASTASIOS KANELLOPOULOS 02:54:32 M4 17 Male 89 00:00:09 02:54:32
107 603 MARIA MITROPOYLOY 02:54:56 W2 7 Female 18 VO2MAX EXERCISE CENTER 00:00:24 02:54:56
108 671 KONSTANTINOS CHATZIDAKIS 02:55:33 M3 22 Male 90 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:00:07 02:55:33
109 632 DIMITRIOS PRASINOS 02:55:34 M3 23 Male 91 0 00:00:46 02:55:34
110 609 EYGENIA MPOYRAZERI 02:55:51 W1 12 Female 19 VO2MAX EXERCISE CENTER 00:00:25 02:55:51
111 591 SPYROS LALLOS 02:56:04 M3 24 Male 92 TRANSITION 3 SPORTS 00:00:12 02:56:04
112 675 BEN ASHFORTH 02:57:14 M4 18 Male 93 00:00:51 02:57:14
113 694 ARIS KOUDOUNAKOS 02:59:21 M4 19 Male 94 00:00:54 02:59:21
114 682 KOSTAS SKAREAS 03:00:18 M2 40 Male 95 00:00:41 03:00:18
115 508 ANNIKA ALEXOPOULOU 03:00:19 W2 8 Female 20 Clapham Runners – ΕΥΚΛΗΣ 00:00:54 03:00:19
116 545 ALEKSANDROS BAIDAKIS 03:00:32 M3 25 Male 96 YMITTOS RUNNERS 00:00:37 03:00:32
117 651 PANAGIOTIS TSATSAKLAS 03:00:34 M2 41 Male 97 YMITTOS RUNNERS 00:00:38 03:00:34
118 573 ASIMINA KAPLANI 03:00:38 W1 13 Female 21 OUTDOOR TRAINERS 00:00:15 03:00:38
119 600 BASILIKI MAYRAGANI 03:00:48 W2 9 Female 22 0 00:00:46 03:00:48
120 566 FILIPPOS ZEGKINOGLOY 03:02:15 M4 20 Male 98 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:28 03:02:15
121 572 KONSTANTINOS KALLIANIOTIS 03:03:32 M2 42 Male 99 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 00:00:29 03:03:32
122 549 EYAGGELOS BORGIAS 03:03:36 M4 21 Male 100 Free Runner 00:00:42 03:03:36
123 520 KONSTANTINOS KORYLLOS 03:03:55 M3 26 Male 101 Cyclopolis 00:00:10 03:03:55
124 561 ELEYTHERIOS DIKAIOS 03:03:56 M1 13 Male 102 0 00:00:21 03:03:56
125 525 ZACHAROULA MAKRI 03:05:29 W2 10 Female 23 MERENDA TEAM 00:00:32 03:05:29
126 560 DIONYSIS DIMAS 03:06:20 M3 27 Male 103 00:00:35 03:06:20
127 539 KONSTANTINOS ALEKSANDROY 03:08:15 M3 28 Male 104 00:00:41 03:08:15
128 607 ANASTASIA MPIMPA 03:08:16 W2 11 Female 24 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:00:27 03:08:16
129 547 MANOS BERNIKOS 03:09:02 M3 29 Male 105 0 00:00:37 03:09:02
130 624 DIMITRIS PAPAXARALAMPOYS 03:11:42 M3 30 Male 106 0 00:00:46 03:11:42
131 570 DIONYSIS KALAMAKIS 03:13:11 M2 43 Male 107 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 00:00:20 03:13:11
132 593 STAYROS LONTOS 03:13:17 M2 44 Male 108 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 00:00:44 03:13:17
133 629 ANTONIOS PITSIRIKOS 03:15:49 M3 31 Male 109 SCIENCTRAINING.GR 00:00:14 03:15:49
134 596 EYAGGELIA MARGIOYLA 03:15:49 W2 12 Female 25 sciencetraining.gr 00:00:15 03:15:49
135 536 MARIA ATHANASIOY 03:15:51 W2 13 Female 26 0 00:00:46 03:15:51
136 584 SPYRIDON KOTSALIDIS 03:16:32 M2 45 Male 110 TPL 00:00:08 03:16:32
137 565 SOFOKLIS ZAFEIRIOY 03:17:15 M3 32 Male 111 SPORTS MASSAGE SOFOKLIS 00:00:18 03:17:15
138 552 ELENI GANTZOY 03:17:21 W1 14 Female 27 0 00:00:34 03:17:21
139 567 EYAGGELOS ZOYMPOYRLIS 03:17:22 M2 46 Male 112 0 00:00:36 03:17:22
140 588 ANASTASIOS KRESTENITIS 03:18:23 M3 33 Male 113 00:01:01 03:18:23
141 666 G?ORGIOS KOZOMPOLIS 03:18:23 M1 14 Male 114 XTREME STORES TEAM -SDYM 00:00:32 03:18:23
142 583 KONSTANTINOS KOTELIDAS 03:18:30 M2 47 Male 115 ΕΤΣΙ ΜΑΘΑΙΝΩ 00:01:00 03:18:30
143 667 PANAGIOTIS KOZOMPOLIS 03:18:30 M1 15 Male 116 XTREME STORES TEAM -SDYM 00:00:32 03:18:30
144 550 DIMITRIS BOYRLOS 03:18:58 M4 22 Male 117 Σ.Δ.Υ.ΕΥΒΟΙΑΣ 00:00:31 03:18:58
145 672 PANAGIOTIS PETRIM?AS 03:19:27 M4 23 Male 118 SDYMESSINIAS 00:00:52 03:19:27
146 558 XRISTOS GRIGOROPOYLOS 03:21:10 M3 34 Male 119 GRIGOTEAM 00:00:49 03:21:10
147 635 AFRODITI ROKOPANOY 03:21:43 W1 15 Female 28 MERRELL GREECE 00:00:43 03:21:43
148 574 ANDREAS KARAKOYSIS 03:23:08 M4 24 Male 120 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 00:00:56 03:23:08
149 611 GEORGIOS NEOXORITIS 03:23:09 M3 35 Male 121 P.D.S. ODYSSEAS PETROUPOLIS 00:00:55 03:23:09
150 513 CHRISTIE CHONTZOPOULOU 03:23:12 W2 14 Female 29 RED STAR TRIATHLON CLUB 00:00:36 03:23:12
151 634 LAOYRA ROKOPANOY 03:24:42 W1 16 Female 30 ΟΧΙ 00:00:42 03:24:42
152 585 THEODORA KOYZOF 03:24:48 W2 15 Female 31 0 00:00:41 03:24:48
153 699 KONSTANTINA DIMITRIADOU 03:30:22 W2 16 Female 32 00:00:22 03:30:22
154 532 AKI TSUZIHATZIDAKIS 03:36:16 M4 25 Male 122 — 00:00:35 03:36:16
155 528 KONSTANTINOS MAVROMATIS 03:37:14 M2 48 Male 123 0 00:00:27 03:37:14
156 659 FAIH XOYLIARA 03:41:54 W2 17 Female 33 ΣΑΦΑΝΣ 00:01:01 03:41:54
157 662 PANAGIOTIS ANAGNOSTOU 03:41:57 M4 26 Male 124 ΣΑΦΑΝΣ 00:01:01 03:41:57
158 657 GIANNIS XATZIDAKIS 03:41:58 M4 27 Male 125 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:00:36 03:41:58
159 627 ILIAS PERIMENIS 03:48:12 M3 36 Male 126 ANEMOS 00:00:26 03:48:12
160 690 ZISOULA DIREKI 03:53:40 M4 28 Male 127 00:00:13 03:53:40
161 610 GEORGIOS MPOYRAS 04:16:22 M2 49 Male 128 0 00:00:13 04:16:22
162 604 THEODOSIS MITSIOPOYLOS 04:16:24 M1 16 Male 129 0 00:00:23 04:16:24
163 601 MIXALIS MAYROMMATIS 04:22:06 M2 50 Male 130 00:01:01 04:22:06
164 681 ILIAS KOROMPILIS 05:12:25 M1 17 Male 131 00:01:00 05:12:25

521 ELENI KOTIOU DNF W1 Female 00:00:06

Αποτελέσματα Taygetos Challenge – Διαδρομή Fun

1 920 DIMITRIS ROUTSIS 00:23:29 All Ages 1 Male 1 ΣΔΥΜ 00:00:00 00:23:29
2 915 AGRON ELEZI 00:25:00 All Ages 2 Male 2 00:00:08 00:25:00
3 867 STAYROYLA NIKOLOYDI 00:25:25 All Ages 1 Female 1 ΣΔΥ Μεσσηνίας (Μάνη) 00:00:02 00:25:25
4 918 ANTONIOS PANAGIOTOU 00:26:36 All Ages 3 Male 3 00:00:25 00:26:36
5 811 KOSTANTIS KALOGIANNIS 00:26:42 All Ages 4 Male 4 00:00:17 00:26:42
6 848 BASILIS KOYMANAKOS 00:27:18 All Ages 5 Male 5 ΣΔΥΜ-kasimis training 00:00:15 00:27:18
7 890 DESPOINA LOUKAKI 00:27:22 All Ages 2 Female 2 00:00:03 00:27:22
8 815 BIRGIT PALUKA 00:27:34 All Ages 3 Female 3 SC Oberstdorf 00:00:18 00:27:34
9 817 MARK TODD 00:29:11 All Ages 6 Male 6 ΣΔΥΜ 00:00:18 00:29:11
10 850 XRYSANTHI LATHIRA 00:29:14 All Ages 4 Female 4 PROTYPO GYM RAFINA 00:00:03 00:29:14
11 845 DIMITRIOS KALAMPOKAS 00:29:35 All Ages 7 Male 7 0 00:00:23 00:29:35
12 849 BASILEIOS KYPARISSIS 00:29:37 All Ages 8 Male 8 Kalamata running project 00:00:10 00:29:37
13 814 AMANDA PALUKA 00:29:48 All Ages 5 Female 5 SC Oberstdorf 00:00:17 00:29:48
14 879 KONSTANTINOS TZABELAS 00:30:13 All Ages 9 Male 9 00:30:13
15 869 GRIGORIS PANAGIOTIDIS 00:30:14 All Ages 10 Male 10 Runner Store Trail Team 00:00:19 00:30:14
16 892 PAVLOS TOGAS 00:30:14 All Ages 11 Male 11 00:00:25 00:30:14
17 841 APOSTOLOS THEODOROY 00:30:21 All Ages 12 Male 12 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 00:00:08 00:30:21
18 878 THANOS TZABELAS 00:30:22 All Ages 13 Male 13 00:00:11 00:30:22
19 837 LEMONIA DOYBINOF 00:30:23 All Ages 6 Female 6 MATZUL-EXTREME PRO 00:00:05 00:30:23
20 914 EIRINI VALSAMI 00:30:33 All Ages 7 Female 7 00:00:04 00:30:33
21 824 THEOFANEIA ANDREADI 00:31:07 All Ages 8 Female 8 HEARTBEAT TRAINING STUDIO 00:00:08 00:31:07
22 912 TH?ODOROS TZAN?TAKIS 00:31:58 All Ages 14 Male 14 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 00:00:39 00:31:58
23 806 IASONAS DIMITRIADIS 00:32:46 All Ages 15 Male 15 MYATHLETE 00:00:04 00:32:46
24 844 ANTHOYLA KALAMPOGIA 00:34:01 All Ages 9 Female 9 PROTYPO GYM RAFINA 00:00:04 00:34:01
25 923 IOANNHS KREMASTIOTIS 00:34:02 All Ages 16 Male 16 00:00:25 00:34:02
26 924 TATIANA RANTOU 00:34:45 All Ages 10 Female 10 00:00:20 00:34:45
27 836 DIMITRIS DOYBIS 00:35:01 All Ages 17 Male 17 Cyclopolis 00:00:11 00:35:01
28 895 PANAGIOTIS PETROPOULOS 00:35:13 All Ages 18 Male 18 00:00:47 00:35:13
29 917 KALYPSO PANAGIOTOU 00:35:26 All Ages 11 Female 11 00:00:25 00:35:26
30 801 ROSALIA AGIOUTANTI 00:35:31 All Ages 12 Female 12 ARKALOS TRT 00:00:50 00:35:31
31 847 AGGELOS KONTOGIANNIS 00:35:33 All Ages 19 Male 19 0 00:00:54 00:35:33
32 904 ILIAS DIALEKTOS 00:36:44 All Ages 20 Male 20 00:00:27 00:36:44
33 889 RISTI PRENDI 00:36:46 All Ages 21 Male 21 2407 00:00:08 00:36:46
34 807 SPYROS DOUKAS 00:37:02 All Ages 22 Male 22 00:37:02
35 865 XRYSA MPLATSIOY 00:37:19 All Ages 13 Female 13 0 00:00:31 00:37:19
36 839 NIKOS ZAPPAS 00:37:29 All Ages 23 Male 23 00:00:33 00:37:29
37 862 ANASTASIA MOYKA 00:37:49 All Ages 14 Female 14 0 00:00:25 00:37:49
38 853 ANDREAS LIGNOS 00:38:06 All Ages 24 Male 24 0 00:00:35 00:38:06
39 916 IOANNA KALLIMACHOU 00:38:09 All Ages 15 Female 15 TRIMORE 00:00:08 00:38:09
40 854 MANOS LIGNOS 00:38:11 All Ages 25 Male 25 0 00:00:35 00:38:11
41 840 ORESTIS ZAPPAS 00:38:12 All Ages 26 Male 26 00:00:34 00:38:12
42 859 ISMINI MITRAKI 00:38:18 All Ages 16 Female 16 OUTDOOR TRAINERS 00:00:15 00:38:18
43 891 SOKRATIS PT?RN?AS 00:39:32 All Ages 27 Male 27 00:00:12 00:39:32
44 893 AL?KSANDRA TS?SM?LI 00:40:56 All Ages 17 Female 17 00:00:32 00:40:56
45 872 BASILEIOS PEPPAS 00:41:05 All Ages 28 Male 28 0 00:00:30 00:41:05
46 855 KOSTAS LOYZIS 00:41:10 All Ages 29 Male 29 Σ. Δ. Υ. Μεσσηνίας 00:00:59 00:41:10
47 804 VASILEIOS CHATZIKOS 00:41:22 All Ages 30 Male 30 0 00:00:30 00:41:22
48 913 ARETI DOUBI 00:41:24 All Ages 18 Female 18 00:00:11 00:41:24
49 812 NATALIA KORYLLOY 00:41:24 All Ages 19 Female 19 0 00:00:12 00:41:24
50 821 ELENI AGGELOPOYLOY 00:41:26 All Ages 20 Female 20 PROTYPO GYM RAFINA 00:00:03 00:41:26
51 885 PANAGIOTIS FILEAS 00:41:35 All Ages 31 Male 31 00:00:13 00:41:35
52 846 EYAGGELOS XRYSOBALANTIS KISKIROPOYLOS 00:41:36 All Ages 32 Male 32 0 00:00:44 00:41:36
53 880 GEORGIOS TZAMOYRANIS 00:41:36 All Ages 33 Male 33 0 00:00:45 00:41:36
54 886 PANAGIOTIS SOUPMPLIS 00:41:36 All Ages 34 Male 34 0 00:00:44 00:41:36
55 827 BASILIKI BLAXOGIANNI 00:41:37 All Ages 21 Female 21 0 00:00:45 00:41:37
56 911 KAT?RINA GIATRAKOU 00:41:41 All Ages 22 Female 22 DELI CAFE 00:00:20 00:41:41
57 858 ARISTEA METAKSA 00:41:50 All Ages 23 Female 23 0 00:00:43 00:41:50
58 805 MANOLIS CHRISTODOULOU 00:42:12 All Ages 35 Male 35 transition sports 00:00:12 00:42:12
59 823 MARIANNA ADAM 00:43:01 All Ages 24 Female 24 00:00:36 00:43:01
60 871 EYA PEGIOY 00:43:02 All Ages 25 Female 25 00:00:36 00:43:02
61 857 MARINA MANESIOTI 00:44:02 All Ages 26 Female 26 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 00:00:33 00:44:02
62 908 CHRISI DIMA 00:44:03 All Ages 27 Female 27 00:00:34 00:44:03
63 838 XARA EYSTATHIOY 00:44:37 All Ages 28 Female 28 00:00:53 00:44:37
64 828 GEORGIA BONORTA 00:44:51 All Ages 29 Female 29 0 00:00:24 00:44:51
65 834 MYRTO DASKALAKI 00:44:51 All Ages 30 Female 30 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 00:00:58 00:44:51
66 863 BASILIKI MOYSTAKA 00:45:10 All Ages 31 Female 31 0 00:00:48 00:45:10
67 829 KSENIA GATOPOYLOY 00:45:19 All Ages 32 Female 32 N/A 00:00:38 00:45:19
68 830 MARILEIA GIALOYRI 00:45:47 All Ages 33 Female 33 0 00:00:58 00:45:47
69 901 ELENI TSIGARIDA 00:46:00 All Ages 34 Female 34 00:00:48 00:46:00
70 833 ELEYTHERIA GOYZEA 00:46:01 All Ages 35 Female 35 Αlpha διαφημιστικη 00:00:29 00:46:01
71 835 SOFIA DASKALAKI 00:47:18 All Ages 36 Female 36 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 00:00:57 00:47:18
72 919 EIRINI KOUDOUNAKOU 00:47:18 All Ages 37 Female 37 00:00:56 00:47:18
73 907 ELENA DIMA 00:49:10 All Ages 38 Female 38 00:00:35 00:49:10
74 906 MARIA PAPAGRIGORAKI 00:49:11 All Ages 39 Female 39 00:00:34 00:49:11
75 816 ELENI SGOURA 00:49:11 All Ages 40 Female 40 0 00:00:33 00:49:11
76 852 ELIA LIASKOY 00:49:14 All Ages 41 Female 41 TOP GYM 00:00:44 00:49:14
77 875 THEODORA SEREPISOY 00:50:45 All Ages 42 Female 42 0 00:00:54 00:50:45
78 887 IOANNA PAPAIOANNOU 00:50:46 All Ages 43 Female 43 0 00:00:02 00:50:46
79 825 SOFIA ARBANITAKI 00:50:55 All Ages 44 Female 44 0 00:00:06 00:50:55
80 810 VENETIA GIANNAKEA 00:54:08 All Ages 45 Female 45 0 00:00:42 00:54:08
81 819 MARIA TSIKLOU 00:58:38 All Ages 46 Female 46 0 00:00:57 00:58:38
82 820 MICHAELA TSIKLOU 00:58:41 All Ages 47 Female 47 0 00:00:57 00:58:41
83 809 PANAGIOTIS DRAKOS 00:58:43 All Ages 36 Male 36 0 00:00:57 00:58:43
84 818 EIRINI TSIKLOU 00:58:44 All Ages 48 Female 48 0 00:00:55 00:58:44
85 831 KATERINA GKIOKA 00:59:24 All Ages 49 Female 49 0 00:00:27 00:59:24
86 860 FAIH MIXOY 01:33:49 All Ages 50 Female 50 0 00:00:47 01:33:49

902 ATHINA PAPADAKI DNF All Ages Female ARKALOS TRT 00:00:53

Taygetos Vertical by Salomon (Σάββατο 24 Μαρτίου)


1 502 NIKOS PONIREAS 00:04:09 All Ages 1 Male 1 LASPORTIVATEAMGREECE
2 2 ALEKSANDROS KAMPOYROPOYLOS 00:04:14 All Ages 2 Male 2 LA SPORTIVA TEAM GREECE
3 501 GIORGOS DIALEKTOS 00:04:18 All Ages 3 Male 3 SALOMON HELLAS TEAM
4 660 PAPADOGEORGOS XRISTOS 00:04:29 All Ages 4 Male 4 0
5 8 STAMATIS CHATZISTAVROU 00:04:30 All Ages 5 Male 5 THE RUNNERS PROJECT / SUMMIT RUNNERS
6 9 STELIOS PETROYTSOS 00:04:36 All Ages 6 Male 6 ALL TERRAIN RUNNERS
7 10 XRISTOS AGNOYSIOTIS 00:04:38 All Ages 7 Male 7 THE RUNNERS PROJECT
8 16 GLYKERIA TZIATZIA 00:04:42 All Ages 1 Female 1 SALOMON HELLAS TEAM
9 15 GEORGIOS BATAS 00:04:43 All Ages 8 Male 8 LA SPORTIVA TEAM GREECE
10 14 ILIAS KARALIS 00:04:45 All Ages 9 Male 9 THE RUNNERS PROJECT
11 78 DIMITRIS DIMITRIOY 00:04:49 All Ages 10 Male 10
12 7 ILIAS SAGKRIOTIS 00:04:51 All Ages 11 Male 11 LA SPORTIVA TEAM GREECE
13 172 SPYROS SIAMPANIS 00:04:54 All Ages 12 Male 12 CHOZEN MOUNTAIN TEAM -ΑΚΟΛ
14 5 XRISTOS MAYRIKIOS 00:04:55 All Ages 13 Male 13 HOKA ONE ONE
15 11 PANAGIOTIS MOSXONAS 00:05:02 All Ages 14 Male 14 THE RUNNER’S PROJECT
16 3 STAYROS STEFANIS 00:05:04 All Ages 15 Male 15 LA SPORTIVA TEAM GREECE
17 201 MAKIS FORTIS 00:05:06 All Ages 16 Male 16 VO2MAX EXERCISE CENTER
18 73 TASOS GKIRTAKIS 00:05:06 All Ages 17 Male 17
19 510 PETER CAMPBELL 00:05:07 All Ages 18 Male 18 NOYNOY
20 505 DIMITRA MPIKA 00:05:08 All Ages 2 Female 2 LA SPORTIVA TEAM GREECE
21 509 MILTIADIS BAVAS 00:05:10 All Ages 19 Male 19 PROTYPO GYM RAFINAS
22 180 IOANNIS TSIRAKOPOYLOS 00:05:11 All Ages 20 Male 20 Summit Runners Ermionida Team
23 17 MARIA MALA? 00:05:12 All Ages 3 Female 3 LA SPORTIVA TEAM GREECE
24 61 XRISTOS BASILEIOY 00:05:15 All Ages 21 Male 21 XTREME STORES-KASIMIS TRAINING
25 6 IOANNIS KOYRKOYRIKIS 00:05:18 All Ages 22 Male 22 SALOMON HELLAS TEAM
26 168 DIMITRIS SOYLELES 00:05:29 All Ages 23 Male 23
27 112 NIKOLAOS KOSTARIDIS 00:05:31 All Ages 24 Male 24 SPARTAN RUNNERS
28 503 NIKOS DIMITRIADIS 00:05:31 All Ages 25 Male 25 LA SPORTIVA TEAM GREECE
29 556 NIKOLAOS GKOYTZOYRELAS 00:05:32 All Ages 26 Male 26 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
30 133 GIANNIS NETZIPIS 00:05:34 All Ages 27 Male 27 THE RUNNERS PROJECT
31 47 STAMATIS ZAGKLAS 00:05:34 All Ages 28 Male 28 VO2MAX EXERCISE CENTER
32 68 PANAGIOTIS GALATIS 00:05:35 All Ages 29 Male 29 SCIENCETRAINING
33 548 FANIS BLASTOS 00:05:37 All Ages 30 Male 30 PROTYPO GYM RAFINAS
34 63 DIMITRIS BLAXODIMITRIS 00:05:37 All Ages 31 Male 31 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
35 209 IOANNIS EFSTRATIOU 00:05:39 All Ages 32 Male 32 Summit Runners Team
36 109 ARIS KOYTSOYMPELITIS 00:05:41 All Ages 33 Male 33 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
37 210 VASILIOS RAPTIS 00:05:44 All Ages 34 Male 34 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ – VEGAN4LIFE
38 540 ANASTASIOS ANDREAKOS 00:05:44 All Ages 35 Male 35 ARKALOS TRT
39 120 THEODOROS MAKRIS 00:05:47 All Ages 36 Male 36 ΑΟΣ
40 159 XRISTOS PORTOKALIS 00:05:48 All Ages 37 Male 37
41 147 EYAGGELOS PAPAGIANNIS 00:05:48 All Ages 38 Male 38 CHOZEN MOUNTAIN TEAM
42 87 XRONIS ILIADIS 00:05:49 All Ages 39 Male 39 NO RUNNERS / NOVASPORTS RUNNING TEAM
43 144 PANAGIOTIS PANAGIOTOPOYLOS 00:05:52 All Ages 40 Male 40
44 196 XRISTOFOROS XRISTODOYLOY 00:05:53 All Ages 41 Male 41 ALL TERRAIN RUNNERS
45 157 EYAGGELOS PLEYRIS 00:05:57 All Ages 42 Male 42 Allterrainrunners
46 630 GIORGOS POTAMIAS 00:05:59 All Ages 43 Male 43 0
47 106 IOANNIS KOYTIS 00:06:00 All Ages 44 Male 44
48 529 ANDREAS PAPADOPOULOS 00:06:00 All Ages 45 Male 45 0
49 33 NIKOLAOS KARADIMAS 00:06:05 All Ages 46 Male 46 36 RUNNERS
50 544 DIMITRIS BAGIAS 00:06:06 All Ages 47 Male 47 0
51 161 XARALAMPOS SAGREDOS 00:06:07 All Ages 48 Male 48
52 615 DIMITRIS OIKONOMOY 00:06:07 All Ages 49 Male 49 0
53 207 CHRISTOS FRAGKOS 00:06:08 All Ages 50 Male 50 CHOZEN MOUNTAIN TEAM – ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
54 102 FOTIS KOKKINOS 00:06:09 All Ages 51 Male 51 THE RUNNERS PROJECT – ΣΑΦΑΝΣ / WWW.IFEELRADIO.GR
55 150 GIORGOS PAPAKONSTANTINOY 00:06:09 All Ages 52 Male 52 TOP GYM
56 206 VASILIS SOUVATZIS 00:06:10 All Ages 53 Male 53
57 34 SPYROS KERKOULAS 00:06:11 All Ages 54 Male 54 MARATHON CLUB DYNAFIT
58 18 GINA GALETTI 00:06:11 All Ages 4 Female 4 LA SPORTIVA TEAM GREECE
59 114 KAROLOS LAMPROY 00:06:13 All Ages 55 Male 55
60 811 KOSTANTIS KALOGIANNIS 00:06:13 All Ages 56 Male 56
61 175 KLEANTHIS TZIALLILAS 00:06:15 All Ages 57 Male 57 MYATHLETE
62 75 APOSTOLOS DALAGIORGOS 00:06:20 All Ages 58 Male 58 N/A
63 115 THEODOROS LEMPESIS 00:06:21 All Ages 59 Male 59 ΑΟΣ
64 208 RAMAN BURAKOV 00:06:22 All Ages 60 Male 60
65 524 CHRISTOS LOUKERIS 00:06:22 All Ages 61 Male 61 PROTYPO GYM RAFINAS
66 504 FOTEINI KOLOKA 00:06:22 All Ages 5 Female 5 DYNAFIT GREECE
67 84 PANAGIOTIS ZAXARAKIS 00:06:23 All Ages 62 Male 62 VO2MAX EXERCISE CENTER
68 587 NASOS KOYTSOYRADIS 00:06:24 All Ages 63 Male 63 THERUNNERSPROJECT
69 646 MARIA SYMPARDI 00:06:24 All Ages 6 Female 6 THE RUNNERS’ PROJECT
70 674 THEODOROS PROKOS 00:06:25 All Ages 64 Male 64
71 631 DIONYSIS THEODOROS POYLIMENEAS 00:06:26 All Ages 65 Male 65
72 643 SOFIA STERGIOY 00:06:27 All Ages 7 Female 7 ΤHE RUNNER’S PROJECT
73 628 XRISTOS PETAROYDIS 00:06:28 All Ages 66 Male 66 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
74 35 GIANNIS KOSTAKIS 00:06:28 All Ages 67 Male 67 PATH RUNNERS
75 126 SOFOKLIS MPALTATZIS 00:06:29 All Ages 68 Male 68 THE RUNNER’S PROJECT / NATURAL HIGH
76 141 GIORGOS PAGKLES 00:06:30 All Ages 69 Male 69 CHOZEN MOUNTAIN TEAM
77 155 PETROS PETRAKOS 00:06:37 All Ages 70 Male 70
78 656 ELENI XAZIRAKI 00:06:38 All Ages 8 Female 8 ARKALOS TRT
79 122 PANAGIOTIS MASTROPERROS 00:06:38 All Ages 71 Male 71
80 29 MANOLIS FRAGKIADAKIS 00:06:39 All Ages 72 Male 72 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
81 88 SOTIRIOS KAKKABAS 00:06:43 All Ages 73 Male 73 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
82 123 TONIA MAXAIRA 00:06:43 All Ages 9 Female 9
83 100 KONSTANTINOS KILIMIRIS 00:06:43 All Ages 74 Male 74 ALL TERRAIN RUNNERS
84 185 BASILEIOS FOYNTAS 00:06:44 All Ages 75 Male 75 KASIMIS TRAINING
85 49 THEODOROS ANAGNOSTAKOS 00:06:45 All Ages 76 Male 76 ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
86 137 GEORGIOS KSYNAROPOYLOS 00:06:46 All Ages 77 Male 77
87 642 MARINOS STELLAS 00:06:46 All Ages 78 Male 78 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΊΝΑ
88 81 ARISTOTELIS DILINTAS 00:06:48 All Ages 79 Male 79 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
89 179 XRISTOS TSIOYRANTANIS 00:06:48 All Ages 80 Male 80 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM
90 669 DIMITRIS ROUSSOS 00:06:50 All Ages 81 Male 81 ME MYSELF AND I
91 65 ZISIS BLAXOS 00:06:50 All Ages 82 Male 82 THE RUNNERS PROJECT
92 20 DRAGANA CEJOVIC 00:06:51 All Ages 10 Female 10
93 56 ANASTASIA ARONI 00:06:52 All Ages 11 Female 11 GOJI BERRY RUNNING TEAM
94 579 BOYLA KATSABOY 00:06:54 All Ages 12 Female 12 CHOZEN MOUNTAIN TEAM
95 32 ATHANASIOS KALOGIANNIS 00:06:57 All Ages 83 Male 83
96 132 NIKOS MYLONAKIS 00:06:59 All Ages 84 Male 84
97 506 PAVLOS ALEKIZOGLOU 00:07:02 All Ages 85 Male 85 THE RUNNERS PROJECT
98 52 PANAGIOTIS APERGIS 00:07:02 All Ages 86 Male 86 36 ΡΑΝΕΡΣ
99 66 ARIS GABRIELATOS 00:07:03 All Ages 87 Male 87 ADVENDURE
100 212 KYRIAKI GIANNOYTSOY 00:07:05 All Ages 13 Female 13 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
101 625 STEFANOS PARIGORIS 00:07:06 All Ages 88 Male 88 PROTYPO GYM RAFINA
102 184 GIORGOS FILIPPIS 00:07:09 All Ages 89 Male 89 ΕΟΠΣ ΣΑΜΟΥ
103 101 ANDREAS KO?TSANOS 00:07:10 All Ages 90 Male 90 YMITTOS RUNNERS
104 572 KONSTANTINOS KALLIANIOTIS 00:07:12 All Ages 91 Male 91 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
105 586 PETROS KOYMENTAKOS 00:07:13 All Ages 92 Male 92 Snails Team
106 80 GIORGOS DIABATIDIS 00:07:15 All Ages 93 Male 93
107 25 ELIOPHOTOS ELIOPHOTOU 00:07:17 All Ages 94 Male 94 Allterrainrunners
108 895 PANAGIOTIS PETROPOULOS 00:07:21 All Ages 95 Male 95
109 543 DIMITRIOS ANEZYRIS 00:07:22 All Ages 96 Male 96 SPARTATHLON/M.E.S
110 898 ARIET TSELLA 00:07:23 All Ages 97 Male 97
111 568 XRISTOS ILIADIS 00:07:24 All Ages 98 Male 98 0
112 837 LEMONIA DOYBINOF 00:07:31 All Ages 14 Female 14 MATZUL-EXTREME PRO
113 151 PANAGIOTIS PAPANIKOLAOY 00:07:33 All Ages 99 Male 99 THE RUNNERS PROJECT
114 539 KONSTANTINOS ALEKSANDROY 00:07:34 All Ages 100 Male 100
115 82 IOANNA DRAKATOY 00:07:36 All Ages 15 Female 15 CHOZEN MOUNTAIN TEAM
116 636 GIANNIS ROMANOS 00:07:36 All Ages 101 Male 101
117 119 MARIOS LYMPERIS 00:07:36 All Ages 102 Male 102 EXTREMEPROTEAM
118 200 TRUDI EMILIANOU 00:07:37 All Ages 16 Female 16 ΣΔΥ- ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ,SKY WOMEN RUNNING TEAM
119 610 GEORGIOS MPOYRAS 00:07:37 All Ages 103 Male 103 0
120 92 SOTIRIA KAPELIOY 00:07:39 All Ages 17 Female 17 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
121 130 NIKOLAOS MPIMPLIS 00:07:39 All Ages 104 Male 104 36 ΡΑΝΕΡΣ
122 181 APOSTOLOS TSOYKALAS 00:07:41 All Ages 105 Male 105 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
123 153 BASILIS PATELIS 00:07:41 All Ages 106 Male 106 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
124 663 STAVROS VOSINIOTIS 00:07:42 All Ages 107 Male 107 0
125 508 ANNIKA ALEXOPOULOU 00:07:46 All Ages 18 Female 18 Clapham Runners
126 187 BASILIS FYSIKOPOYLOS 00:07:46 All Ages 108 Male 108 36 ΡΑΝΕΡΣ
127 79 GIORGOS DIMITROKALLIS 00:07:48 All Ages 109 Male 109
128 597 MARIA MARKOYLI 00:07:48 All Ages 19 Female 19 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ- SKY WOMEN RUNNING TEAM
129 801 ROSALIA AGIOUTANTI 00:07:49 All Ages 20 Female 20 ARKALOS TRT
130 616 NIKOLAOS PAGKALAKIS 00:07:49 All Ages 110 Male 110 ΣΑΦΑΝΣ
131 902 ATHINA PAPADAKI 00:07:50 All Ages 21 Female 21 ARKALOS TRT
132 98 PANTELIS KAPSIS 00:07:51 All Ages 111 Male 111 ΦΛΟΓΑ
133 894 CHRISTOS XANTHOPOULOS 00:07:56 All Ages 112 Male 112
134 549 EYAGGELOS BORGIAS 00:07:59 All Ages 113 Male 113 Free Runner
135 531 MARINA TERZI 00:08:00 All Ages 22 Female 22 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ. SKY WOMEN RUNNING TEAM
136 897 PANAGIOTIS VOTTEAS 00:08:06 All Ages 114 Male 114
137 806 IASONAS DIMITRIADIS 00:08:06 All Ages 115 Male 115 MYATHLETE
138 602 BIKY MELETOPOYLOY 00:08:08 All Ages 23 Female 23 THE RUNNER’S PROJECT – FAIRWAYS CLUB
139 183 MAROYSA FIKIA 00:08:15 All Ages 24 Female 24
140 583 KONSTANTINOS KOTELIDAS 00:08:17 All Ages 116 Male 116 ΕΤΣΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
141 838 XARA EYSTATHIOY 00:08:19 All Ages 25 Female 25
142 678 ?L?NI ?KSARCHOU 00:08:20 All Ages 26 Female 26 VASKOS’TEAM
143 905 ?? ???? ?? ???? 00:08:24 All Ages 1 Male 1
144 675 BEN ASHFORTH 00:08:26 All Ages 117 Male 117
145 581 ELENI KONTZIALI 00:08:29 All Ages 27 Female 27 THE RUNNERS PROJECT
146 121 MARIA-XRISTINA MARGELI 00:08:35 All Ages 28 Female 28 SKY WOMEN RUNNING TEAM
147 633 IOANNIS RIPIS 00:08:35 All Ages 118 Male 118 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
148 560 DIONYSIS DIMAS 00:08:36 All Ages 119 Male 119
149 213 FOTINI PAPADOUDI 00:08:51 All Ages 29 Female 29
150 111 STELLA KOLETTI 00:08:54 All Ages 30 Female 30 THE RUNNERS PROJECT
151 889 RISTI PRENDI 00:08:55 All Ages 120 Male 120 2407
152 681 ILIAS KOROMPILIS 00:08:55 All Ages 121 Male 121
153 85 DIMITRIOS ZERBOS 00:09:01 All Ages 122 Male 122
154 900 GIANNOS XANTHOPOULOS 00:09:06 All Ages 123 Male 123
155 127 KONSTANTINA MPATZAKA 00:09:20 All Ages 31 Female 31 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
156 862 ANASTASIA MOYKA 00:09:33 All Ages 32 Female 32 0
157 896 GIORGOS MAVROPOULOS 00:09:40 All Ages 124 Male 124
158 566 FILIPPOS ZEGKINOGLOY 00:09:43 All Ages 125 Male 125 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
159 601 MIXALIS MAYROMMATIS 00:09:59 All Ages 126 Male 126
160 899 FILIPPOS MAVROPOULOS 00:10:00 All Ages 127 Male 127
161 30 JIANPING GONG 00:10:04 All Ages 33 Female 33 SKY WOMEN RUNNING TEAM
162 907 ELENA DIMA 00:10:22 All Ages 34 Female 34
163 910 VEATRIKI IOANNIDOU 00:10:28 All Ages 35 Female 35
164 908 CHRISI DIMA 00:10:36 All Ages 36 Female 36
165 825 SOFIA ARBANITAKI 00:12:37 All Ages 37 Female 37 0

αποτελέσματα: chronosystems