Γράψου στο Newsletter για να λαμβάνεις πρώτος τους νέους αγώνες, άρθρα και tips για προπονήσεις και νέα για το τρέξιμο

Please wait...

Αποτελέσματα αγώνα βουνού : Salomon Mountain Cup 18 Πάρνηθα

Φωτογραφίες από το Foto Trexoume εδώ

Featured Spce

ADD

Μην το χάσεις : Αποκλειστικά για γυναίκες ένα μοναδικό αθλητικό event την Πέμπτη26/04 στην Κηφισιά!


Βιταμίνες για δρομείς : 15% έκπτωση στο Πακέτο 3πλής δύναμης για το τρέξιμο από την Natural Doctor

Αποτελέσματα Salomon Mountain Cup Πάρνηθα – Διαδρομή 11 km

1 1 DIMITRIS THEODORAKAKOS 00:46:30 M3 1 Male 1 SALOMON HELLAS 00:00:02 00:46:30
2 2 ALEKSANDROS KAMPOYROPOYLOS 00:48:00 M3 2 Male 2 LA SPORTIVA TEAM GREECE 00:00:02 00:48:00
3 8 STAMATIS XATZISTAYROY 00:48:02 M1 1 Male 3 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:02 00:48:02
4 3 XRISTOS MAYRIKIOS 00:50:47 M3 3 Male 4 HOKA ONE ONE 00:00:03 00:50:47
5 336 XRISTOS AGNOYSIOTIS 00:51:07 M3 4 Male 5 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:03 00:51:07
6 313 SPYROS SIAMPANIS 00:51:38 M2 1 Male 6 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:02 00:51:38
7 4 STAYROS STEFANIS 00:51:41 M3 5 Male 7 LA SPORTIVA TEAM GREECE 00:00:02 00:51:41
8 6 NIKOS PONIREAS 00:52:18 M1 2 Male 8 LA SPORTIVA TEAM GREECE 00:00:02 00:52:18
9 5 ILIAS SAGKRIOTIS 00:52:31 M2 2 Male 9 LA SPORTIVA TEAM GREECE 00:00:02 00:52:31
10 346 PANAGIOTIS MOSXONAS 00:52:41 M2 3 Male 10 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:06 00:52:41
11 9 GIANNIS ABOYRIS 00:53:17 M3 6 Male 11 PULSE 100 00:00:04 00:53:17
12 10 GLYKERIA TZIATZIA 00:53:21 F1 1 Female 1 SALOMON HELLAS 00:00:02 00:53:21
13 7 ILIAS KARALIS 00:53:29 M1 3 Male 12 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:03 00:53:29
14 372 GERASIMOS MITROPOYLOS 00:54:34 M2 4 Male 13 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:04 00:54:34
15 148 ATHANASIOS LIOPYRIS 00:55:16 M3 7 Male 14 MARATHON CLUB – DYNAFIT GREECE 00:00:03 00:55:16
16 232 SPYROS SAKELLARIOY 00:55:57 M2 5 Male 15 00:15:11 00:55:57
17 12 EYGENIOS ZAKYNTHINOS 00:56:01 M3 8 Male 16 LOS ÁNGELES MUERTOS 00:00:05 00:56:01
18 11 GIORGOS PATTES 00:56:08 M2 6 Male 17 MARATHON CLUB-DYNAFIT GRÈECE 00:00:02 00:56:08
19 325 MILTIADIS MPABAS 00:56:43 M1 4 Male 18 PROTYPO RAFINA 00:00:04 00:56:43
20 223 XRISTOS PORTOKALIS 00:56:45 M2 7 Male 19 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 00:00:03 00:56:45
21 229 DIMITRIOS RONTOPOYLOS 00:57:38 M4 1 Male 20 00:00:04 00:57:38
22 46 ALEKSANDROS ARGYRIS 00:57:58 M3 9 Male 21 00:00:04 00:57:58
23 55 FANIS BLASTOS 00:58:34 M2 8 Male 22 00:00:04 00:58:34
24 20 PETER CAMPBELL 00:58:56 M3 10 Male 23 00:00:04 00:58:56
25 306 BASILIS EKSARXOS 00:59:18 M4 2 Male 24 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:03 00:59:18
26 308 ANNA MARGARITI 01:00:07 F1 2 Female 2 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:04 01:00:07
27 52 XARIS BARELAS 01:00:52 M4 3 Male 25 00:00:06 01:00:52
28 321 XANOYMIS GIORGOS 01:00:59 M3 11 Male 26 PROTYPO RAFINA 00:00:03 01:00:59
29 383 STERGIOS KOYSKOYRIDAS 01:01:07 M3 12 Male 27 CROSSFIT VOLOS 00:00:06 01:01:07
30 220 MAKIS PETOYSIS 01:01:10 M2 9 Male 28 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:08 01:01:10
31 213 NIKOLAOS PARADEISOPOYLOS 01:01:24 M2 10 Male 29 DELITAS 743:47:20 01:01:24
32 238 RITSARNT SATTON 01:01:26 M3 13 Male 30 00:00:05 01:01:26
33 145 GIORGOS LAIOS 01:02:08 M3 14 Male 31 ΘΥΡΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 00:00:03 01:02:08
34 433 MICHAIL KARAMPASIS 01:03:09 M2 11 Male 32 00:00:10 01:03:09
35 261 TASOS TSAKALOS 01:03:14 M3 15 Male 33 00:00:02 01:03:14
36 425 PANAGIOTIS MANETAS 01:03:37 All Ages 1 Male 34 Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:03 01:03:37
37 349 NIKOS PAGOYNAS 01:03:39 M3 16 Male 35 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:03 01:03:39
38 209 EYAGGELOS PAPAPANOS 01:03:43 M3 17 Male 36 00:00:06 01:03:43
39 377 IOANNIS PANTAZIS 01:03:52 M3 18 Male 37 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:08 01:03:52
40 327 DIMITRIS OIKONOMOY 01:04:00 M1 5 Male 38 PROTYPO RAFINA 00:00:03 01:04:00
41 307 ANTONIOS KASIMATIS 01:04:05 M3 19 Male 39 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:05 01:04:05
42 58 ANDREAS EKTOR BOYLGARIS 01:04:05 M1 6 Male 40 00:00:21 01:04:05
43 356 STELLA ALEKSANDRIDOY 01:04:14 F1 3 Female 3 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:21 01:04:14
44 125 GIORGOS KOLLIAS 01:04:15 M2 12 Male 41 00:00:19 01:04:15
45 77 GEORGIOS DAFNIS 01:04:29 M1 7 Male 42 00:00:11 01:04:29
46 150 MILTOS LYMPITSOYNIS 01:04:36 M3 20 Male 43 BALIOTIS NATURE TRAIL 00:00:03 01:04:36
47 128 NIKOS KONTOGIANNIS 01:04:48 M4 4 Male 44 00:00:05 01:04:48
48 121 SPYRIDON KERKOYLAS 01:04:53 M3 21 Male 45 MARATHON CLUB – DYNAFIT 00:00:20 01:04:53
49 301 GIANNIS FRAGKIADAKIS 01:04:55 All Ages 1 Unknown 1 BYRONS RUNNERS 00:00:14 01:04:55
50 76 GEORGIOS DAMASIOTIS 01:05:17 M3 22 Male 46 00:00:21 01:05:17
51 309 XRISTOS PARTHENIDIS 01:05:19 M3 23 Male 47 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:04 01:05:19
52 214 IOANNIS PASXALIAS 01:05:27 M4 5 Male 48 743:56:29 01:05:27
53 236 ATHANASIOS SARRIS 01:05:34 M1 8 Male 49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:00:09 01:05:34
54 123 KONSTANTINOS KILIMIRIS 01:05:35 M4 6 Male 50 ALL TERRAIN RUNNERS 00:00:09 01:05:35
55 64 ATHANASIOS GEORGALIS 01:05:38 M2 13 Male 51 00:00:08 01:05:38
56 221 NIKITAS PLAKOYTSIS 01:05:38 M3 24 Male 52 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 00:00:17 01:05:38
57 28 IGNACIO NAVARRO 01:05:38 M2 14 Male 53 00:00:14 01:05:38
58 294 MIXALIS XALIKIAS 01:05:44 M3 25 Male 54 ACTION TEAM 00:00:05 01:05:44
59 185 ALEKSIS MPRILAKIS 01:05:53 M2 15 Male 55 MARATHON CLUB – DYNAFIT GREECE 00:00:09 01:05:53
60 139 MANTHOS KOSTAKOS 01:05:56 M2 16 Male 56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:09 01:05:56
61 105 IOSIF KAMPANAKIS 01:05:58 M4 7 Male 57 00:00:08 01:05:58
62 126 NASOS KOLOBAKOS 01:05:59 M2 17 Male 58 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΥΦΑΔΑΣ 00:00:13 01:05:59
63 702 DHMHTRHS ALEXOPOYLOS 01:06:20 M2 18 Male 59 00:00:27 01:06:20
64 137 ARMANDOS KYRIAKIS 01:06:25 M1 9 Male 60 00:00:15 01:06:25
65 218 EYAGGELOS PERDIKAS 01:06:27 M2 19 Male 61 00:00:18 01:06:27
66 127 ATHANASIOS KONTOGIANNIS 01:06:35 M4 8 Male 62 00:00:12 01:06:35
67 440 NIKOS KOTSOY 01:06:50 M2 20 Male 63 00:00:12 01:06:50
68 162 MIXALIS MATSOYKAS 01:06:51 M3 26 Male 64 00:00:05 01:06:51
69 66 ERNESTO GEORGOYLIS 01:06:52 M3 27 Male 65 00:00:04 01:06:52
70 259 XRISTOS TRAPEZIOTIS 01:06:53 M2 21 Male 66 ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RS 00:00:36 01:06:53
71 222 PANAGIOTIS POLYMENAKOS 01:06:57 M2 22 Male 67 00:00:25 01:06:57
72 56 ALEKSANDROS BLAXOS 01:07:04 M4 9 Male 68 00:00:09 01:07:04
73 158 ANASTASIA MARKATOY 01:07:22 F1 4 Female 4 athletics-guidance.gr 743:53:31 01:07:22
74 290 MATTHAIOS MANSOLAS 01:07:23 M4 10 Male 69 ACTION TEAM 00:00:09 01:07:23
75 85 ANASTASIOS DRAGATIS 01:07:33 M2 23 Male 70 00:00:41 01:07:33
76 186 GERASIMOS NIKOLAIDIS 01:07:42 M2 24 Male 71 SAIL MARINE 00:00:08 01:07:42
77 378 GEORGIOS SIAKSAMPANIS 01:07:48 M3 28 Male 72 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:08 01:07:48
78 363 KONSTANTINOS KARTSAKAS 01:07:48 M4 11 Male 73 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:07 01:07:48
79 153 XARIS MANOYSIS 01:08:25 M2 25 Male 74 BALIOTIS NATURE TRAIL 00:00:17 01:08:25
80 69 POLYXRONIS GIANNOPOYLOS 01:08:35 M2 26 Male 75 00:00:05 01:08:35
81 338 ZISIS BLAXOS 01:08:48 M4 12 Male 76 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:13 01:08:48
82 200 NIKOLAOS PAPAGEORGIOY 01:09:06 M3 29 Male 77 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:00:05 01:09:06
83 201 ANDREAS PAPADOPOYLOS 01:09:25 M2 27 Male 78 00:00:23 01:09:25
84 282 PARIS XANTZIARAS 01:09:38 M2 28 Male 79 SANTA RUNNING TEAM 00:00:08 01:09:38
85 328 STEFANOS PARIGORIS 01:09:53 M2 29 Male 80 PROTYPO RAFINA 00:00:09 01:09:53
86 163 ALEKSANDROS MAYRIDIS 01:09:57 M3 30 Male 81 ΦΟΙΒΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 00:00:15 01:09:57
87 251 ANTONIS SYNODINOS 01:09:58 M3 31 Male 82 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 00:00:06 01:09:58
88 74 SOKRATI GKYLLIS 01:10:00 M4 13 Male 83 00:00:06 01:10:00
89 75 APOSTOLOS DALAGIORGOS 01:10:10 M3 32 Male 84 00:00:35 01:10:10
90 264 AXILLEAS TSAMIS 01:10:14 M3 33 Male 85 MYATHLETE 00:00:14 01:10:14
91 337 GIORGOS LYRAS 01:10:15 M4 14 Male 86 00:00:04 01:10:15
92 103 MARIOS THEMISTOKLEOYS 01:10:15 M3 34 Male 87 00:00:08 01:10:15
93 181 XARIS MPITOYNIS 01:10:25 M3 35 Male 88 00:00:10 01:10:25
94 316 NIKOS TANTALOS 01:10:30 M4 15 Male 89 00:00:05 01:10:30
95 119 ARGYRIS KEKELOS 01:10:32 M2 30 Male 90 00:00:18 01:10:32
96 347 EYTYXIA MOYZAKI 01:10:34 F2 1 Female 5 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:35 01:10:34
97 360 XRYSOSTOMOS GRAMMENOS 01:10:34 M4 16 Male 91 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:03 01:10:34
98 273 ATHANASIOS TSOTSOS 01:10:39 M4 17 Male 92 AEGEAN RUNNING TEAM 00:00:11 01:10:39
99 296 BASILIS BOYRLOYMIS 01:10:49 All Ages 2 Unknown 2 BYRONS RUNNERS 00:00:16 01:10:49
100 117 PANAGIOTA KATSORXI 01:10:54 F2 2 Female 6 00:00:11 01:10:54
101 130 PETROS KOYMENTAKOS 01:10:59 M4 18 Male 93 Snails Team 00:00:14 01:10:59
102 368 SOTIRIS KOYSIS 01:11:12 All Ages 2 Male 94 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:23 01:11:12
103 169 EYAGGELOS MITROGIANNIS 01:11:16 M2 31 Male 95 00:00:23 01:11:16
104 108 BASILIS KAPETSONIS 01:11:20 M3 36 Male 96 00:00:16 01:11:20
105 442 WILLIAM FULLERTON 01:11:21 M4 19 Male 97 00:00:07 01:11:21
106 285 KONSTANTINOS XAXOPOYLOS 01:11:23 M1 10 Male 98 00:00:39 01:11:23
107 59 KONSTANTINOS BOYRLOS 01:11:23 M2 32 Male 99 00:00:40 01:11:23
108 250 BASILIS SYMEONIDIS 01:11:25 M3 37 Male 100 00:00:10 01:11:25
109 92 ELENI EKSARXOY 01:11:30 F2 3 Female 7 ADIDAS 00:00:04 01:11:30
110 417 NTENIS XRISTODOYLATOS 01:11:36 M4 20 Male 101 Sports Massage 00:00:14 01:11:36
111 348 ALINA LEFA 01:11:40 F1 5 Female 8 00:00:12 01:11:40
112 70 EMMANOYIL GIANNOYKAS 01:11:42 M4 21 Male 102 RED STAR TRIATHLON CLUB 00:00:38 01:11:42
113 68 IOANNIS GIANNAKOPOYLOS 01:11:49 M4 22 Male 103 00:00:06 01:11:49
114 116 FILIPPOS KATSIKAS 01:11:50 M3 38 Male 104 00:00:28 01:11:50
115 350 PANAGIOTIS PAPANIKOLAOY 01:11:54 M4 23 Male 105 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:04 01:11:54
116 199 GARYFALIA PAPAGEORGIOY 01:11:55 F2 4 Female 9 00:00:05 01:11:55
117 379 NIKOLAOS SOYRTZIS 01:11:59 M4 24 Male 106 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:04 01:11:59
118 361 DIMITRIOS ZONARAS 01:11:59 M4 25 Male 107 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:18 01:11:59
119 323 XRYSANTHI LATHIRA 01:12:03 F2 5 Female 10 PROTYPO RAFINA 00:00:07 01:12:03
120 45 NIKOS ARBANITIS 01:12:05 M3 39 Male 108 NTAMARODROMEIS 00:00:42 01:12:05
121 441 IRA GKIOKA 01:12:06 F1 6 Female 11 00:00:09 01:12:06
122 734 SPYROS KOTSAMPASIS 01:12:14 M4 26 Male 109 00:00:09 01:12:14
123 91 DIMOSTHENIS ELEYTHERIADIS 01:12:20 M2 33 Male 110 00:00:11 01:12:20
124 246 THANASIS SOYLTANIAS 01:12:21 M2 34 Male 111 MYATHLETE 00:00:21 01:12:21
125 166 XRISTOS MENTENIS 01:12:23 M3 40 Male 112 00:00:14 01:12:23
126 418 NONTAS SOYTIS 01:12:24 M2 35 Male 113 00:00:41 01:12:24
127 225 GIORGOS POTAMIAS 01:12:25 M2 36 Male 114 00:00:31 01:12:25
128 94 ANDREAS EYSTATHOPOYLOS 01:12:25 M3 41 Male 115 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 00:00:11 01:12:25
129 31 GIANNIS VASILONIKOLOS 01:12:27 M2 37 Male 116 GORGO RUNNERS 00:00:39 01:12:27
130 83 ELEYTHERIOS DIKAIOS 01:12:28 M1 11 Male 117 00:00:33 01:12:28
131 51 FOTIS BARELAS 01:12:35 M3 42 Male 118 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:00:10 01:12:35
132 217 SPYROS PATSOYRAS 01:13:03 M3 43 Male 119 PROEDROS 00:00:14 01:13:03
133 230 THOMAS ROYMPAS 01:13:05 M4 27 Male 120 GOSPORT 00:00:12 01:13:05
134 254 PETROS TASIOPOYLOS 01:13:16 M3 44 Male 121 MARATHON CLUB – DYNAFIT GREECE 00:00:06 01:13:16
135 345 IOANNIS MITSAKOS 01:13:18 M2 38 Male 122 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:41 01:13:18
136 435 XRHSTOS GKOLOHS 01:13:20 M2 39 Male 123 00:00:08 01:13:20
137 26 MAURO LOVASCIO 01:13:30 M4 28 Male 124 00:00:09 01:13:30
138 352 SOFIA STERGIOY 01:13:31 F1 7 Female 12 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:12 01:13:31
139 305 IOANNA DRAKATOY 01:13:31 F2 6 Female 13 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:05 01:13:31
140 427 PANAGIOTIS TSATSAKLAS 01:13:44 M2 40 Male 125 YMITTOS RUNNERS 00:00:41 01:13:44
141 430 THANASIS EYAGGELOY 01:13:47 M2 41 Male 126 CROSSFIT HALANDRI 00:00:05 01:13:47
142 37 GIORGOS ALBANIDIS 01:13:48 M1 12 Male 127 00:00:03 01:13:48
143 27 NICOLAI MINTENBECK 01:13:52 M3 45 Male 128 00:00:19 01:13:52
144 155 GIANNIS MARINOS 01:13:53 M3 46 Male 129 00:00:23 01:13:53
145 95 STATHIS ZAGGOGIANNIS 01:13:54 M2 42 Male 130 00:00:33 01:13:54
146 295 PANAGIOTIS PETRIKKOS 01:13:56 M3 47 Male 131 00:00:05 01:13:56
147 255 GIORGOS TETSIOS 01:14:03 M3 48 Male 132 ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 00:00:11 01:14:03
148 36 THODOR?S ALAFOYZOS 01:14:11 M2 43 Male 133 ΚΟΡΩΠΙ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 00:00:14 01:14:11
149 50 IOANNIS BAMBAKERIS 01:14:11 All Ages 3 Male 134 ΚΟΡΩΠΙ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 00:00:07 01:14:11
150 23 MEHDI KHOUBBANE 01:14:19 M3 49 Male 135 MK 743:57:15 01:14:19
151 334 BASILIS MENEKLIS 01:14:25 M2 44 Male 136 RUN RUN RUN JUMP 00:00:06 01:14:25
152 297 NIKOS BOYRLOYMIS 01:14:27 All Ages 3 Unknown 3 BYRONS RUNNERS 00:00:16 01:14:27
153 170 DIONYSIS MITROPOYLOS 01:14:45 M2 45 Male 137 00:00:15 01:14:45
154 124 GIANNIS KOLLAS 01:14:57 M1 13 Male 138 00:00:04 01:14:57
155 231 KRITON ROYNTOS 01:15:08 M2 46 Male 139 00:00:22 01:15:08
156 262 SPYROS TSAKAS 01:15:19 M3 50 Male 140 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:21 01:15:19
157 341 NASOS KOYTSOYRADIS 01:15:22 M2 47 Male 141 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:02 01:15:22
158 182 GEORGIOS MPOYRAS 01:15:28 M2 48 Male 142 00:00:34 01:15:28
159 189 ATHANASIOS NTOYBALIS 01:15:32 M2 49 Male 143 00:00:16 01:15:32
160 701 STELIOS ZOYPOS 01:15:47 M4 29 Male 144 00:00:39 01:15:47
161 382 PAYLOS XAIKALIS 01:15:49 M3 51 Male 145 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:23 01:15:49
162 115 GIANNIS KASSABETIS 01:15:51 M3 52 Male 146 SALIGARIA 00:00:09 01:15:51
163 134 BANESSA KOYSTA 01:15:54 F1 8 Female 14 00:00:25 01:15:54
164 224 ARGYRIS PORTOKALIS 01:16:04 M2 50 Male 147 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 00:00:07 01:16:04
165 344 BIKY MELETOPOYLOY 01:16:09 F2 7 Female 15 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:13 01:16:09
166 65 DIMITRIS GEORGIOPOYLOS 01:16:11 M2 51 Male 148 NBG PANGAEA RUNNING TEAM 00:00:36 01:16:11
167 32 PANAGIOTIS AGGELOPOYLOS 01:16:12 M3 53 Male 149 00:00:11 01:16:12
168 203 ELENI PAPAEYAGGELOY 01:16:19 F2 8 Female 16 00:00:08 01:16:19
169 100 SISSY ILIA 01:16:21 F1 9 Female 17 00:00:29 01:16:21
170 243 GEORGIOS-IOANNIS SKIADAS 01:16:22 M4 30 Male 150 ΕΟΣ ΗΙΛΟΥΠΟΛΗΣ 00:00:12 01:16:22
171 89 LEYTERIS DRITSAS 01:16:30 M2 52 Male 151 EXTREMEPRO TEAM 00:00:16 01:16:30
172 235 MANOLIS SARIDIS 01:16:34 M2 53 Male 152 00:00:28 01:16:34
173 107 GIORGOS KANIAS 01:16:38 M3 54 Male 153 WIND RUNNING TEAM 743:56:35 01:16:38
174 310 GIORGOS PARPAIRIS 01:16:41 M3 55 Male 154 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:15 01:16:41
175 178 FOTIOS MPELLALIS 01:16:53 M3 56 Male 155 00:00:14 01:16:53
176 434 KONSTANTINOS KARATAMPANHS 01:17:00 M2 54 Male 156 00:00:18 01:17:00
177 173 GEORGIOS MPAGKOS 01:17:02 M3 57 Male 157 00:00:24 01:17:02
178 314 MARIOS LYMPERIS 01:17:04 M3 58 Male 158 00:00:21 01:17:04
179 138 ATHANASIOS KONSTANTOPOYLOS 01:17:08 M2 55 Male 159 ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ / WWW.WORLDOFBIKE.GR 00:00:18 01:17:08
180 38 DIMITRIS ALEBIZOS 01:17:17 M2 56 Male 160 CROSSFIT CHALANDRI 00:00:03 01:17:17
181 188 ARGYRIS NTALIS 01:17:22 All Ages 4 Unknown 4 00:00:13 01:17:22
182 40 GEORGIOS ANASTASIADIS 01:17:23 M3 59 Male 161 GOSPORT 00:00:31 01:17:23
183 318 SPYROS TSAKALOS 01:17:23 All Ages 5 Unknown 5 DEUTSCHE SCHULE ATHEN – RUNNING TEAM 00:00:25 01:17:23
184 269 KOSTAS TSILEDAKIS 01:17:27 M3 60 Male 162 00:00:41 01:17:27
185 101 XRISTOS ILIADIS 01:17:29 M3 61 Male 163 00:00:43 01:17:29
186 317 ZAXARIAS NTEPIAN 01:17:34 All Ages 6 Unknown 6 DEUTSCHE SCHULE ATHEN – RUNNING TEAM 00:00:25 01:17:34
187 228 EYAGGELOS ROKAS 01:17:34 M3 62 Male 164 ALLIANZ RUNNING TEAM 00:00:32 01:17:34
188 114 IOANNIS KARYSTINOS 01:17:35 M3 63 Male 165 ΤΤΤ 00:00:18 01:17:35
189 244 GEORGIOS SKOYRAS 01:17:42 M4 31 Male 166 00:00:07 01:17:42
190 21 ANDREAS EFFRAIMIS 01:17:43 M2 57 Male 167 SKOULOUFIA RUNNERS 00:00:28 01:17:43
191 215 IOANNA MARIA PATEROMIXELAKI 01:17:44 F1 10 Female 18 00:00:08 01:17:44
192 208 MARIA PAPANTONIOY 01:17:45 F1 11 Female 19 00:00:23 01:17:45
193 439 ANASTASIOS XONDROS 01:18:06 M3 64 Male 168 00:00:12 01:18:06
194 133 STAYROS KOYRTAKIS 01:18:21 M3 65 Male 169 00:00:06 01:18:21
195 329 SPYROS SKAREAS 01:18:22 M3 66 Male 170 PROTYPO RAFINA 00:00:11 01:18:22
196 371 ARISTOTELIS MATTHAIOY 01:18:53 M4 32 Male 171 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:22 01:18:53
197 374 MAKIS NOYSIS 01:18:53 M3 67 Male 172 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:23 01:18:53
198 84 NIKOS DIKTAKIS 01:19:02 M3 68 Male 173 00:00:11 01:19:02
199 49 NEKTARIOS BAMBAKERIS 01:19:14 M3 69 Male 174 ΚΟΡΩΠΊ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 743:55:01 01:19:14
200 312 TASOS SARAKENIDIS 01:19:15 M3 70 Male 175 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:29 01:19:15
201 271 APOSTOLOS TSOLAKOS 01:19:22 M2 58 Male 176 – 00:00:07 01:19:22
202 144 PANAGIOTIS LAGGAS 01:19:37 M2 59 Male 177 00:00:34 01:19:37
203 147 NIKOS LAYRENTIADIS 01:19:37 M2 60 Male 178 00:00:35 01:19:37
204 233 DIONYSIS SAKELLAROPOYLOS 01:19:46 M1 14 Male 179 CROSSFIT CHALANDRI 00:00:05 01:19:46
205 195 KON/NOS PANAGOPOYLOS 01:19:53 M3 71 Male 180 00:00:13 01:19:53
206 300 XRISTOS FLOYDAS 01:20:08 All Ages 7 Unknown 7 BYRONS RUNNERS 00:00:18 01:20:08
207 287 ANNA XOREBA 01:20:11 F1 12 Female 20 SKY WOMEN/EXTREME PRO 00:00:12 01:20:11
208 73 KOSTAS GKLIATIS 01:20:18 M3 72 Male 181 00:00:20 01:20:18
209 299 BASILIS MPOYZIEKOS 01:20:26 All Ages 8 Unknown 8 BYRONS RUNNERS 00:00:15 01:20:26
210 79 STRATOS DEMIRIS 01:20:41 M2 61 Male 182 00:00:32 01:20:41
211 67 XRISTOS GIANNAKANDROPOYLOS 01:21:03 M4 33 Male 183 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:00:16 01:21:03
212 102 TASOS ILIAS 01:21:04 M4 34 Male 184 00:00:30 01:21:04
213 289 PANAGIOTIS XRISTOFORIDIS 01:21:18 M3 73 Male 185 00:00:38 01:21:18
214 258 EYSTATHIOS TOROYNIDIS 01:21:28 M2 62 Male 186 SANTA RUNNING TEAM 00:00:11 01:21:28
215 245 KONSTANTINOS SOLOYKOS 01:21:36 M4 35 Male 187 SPOT FITNESS 00:00:33 01:21:36
216 320 PANAGIOTIS ANAGNOSTOY 01:21:42 M3 74 Male 188 PROTYPO RAFINA 00:00:11 01:21:42
217 106 GIORGOS KANAKIS 01:21:58 M3 75 Male 189 00:00:30 01:21:58
218 172 MARINA MIXALESI 01:22:12 F2 9 Female 21 00:00:10 01:22:12
219 146 MARIA LALIOTI 01:22:19 F1 13 Female 22 00:00:19 01:22:19
220 198 DIONYSIOS PANTAZIS 01:22:23 M2 63 Male 190 00:00:42 01:22:23
221 326 MAXI MPARTSOTA 01:22:25 F2 10 Female 23 PROTYPO RAFINA 00:00:08 01:22:25
222 239 ATHANASIOS SGOYROPOYLOS 01:22:25 M4 36 Male 191 ΣΑΠΠΑΖ 00:00:21 01:22:25
223 118 XRISTOS KAXRAMANOGLOY 01:22:37 M3 76 Male 192 00:00:22 01:22:37
224 739 THANASIS PANAGIOTOY 01:22:37 M2 64 Male 193 00:00:24 01:22:37
225 63 NIKOLAOS GERARDIS 01:22:39 M1 15 Male 194 00:00:36 01:22:39
226 86 ATHANASIOS DRAKOPOYLOS 01:22:51 M2 65 Male 195 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 00:00:32 01:22:51
227 421 SPYROS LALLOS 01:22:56 M3 77 Male 196 00:00:08 01:22:56
228 98 BAGGELIS ZIAGKAS 01:22:56 M2 66 Male 197 00:00:34 01:22:56
229 256 SPYROS TZATZANIS 01:23:03 M3 78 Male 198 00:00:20 01:23:03
230 270 ALEKSANTER TSINEL 01:23:08 M4 37 Male 199 00:00:29 01:23:08
231 437 PANTELEHMON AGGELIDHS 01:23:28 M2 67 Male 200 00:00:39 01:23:28
232 151 STELLA MAKRI KONSTANTARA 01:23:37 F1 14 Female 24 00:00:17 01:23:37
233 419 ZAFEIRA PALOYKI 01:23:38 F1 15 Female 25 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 00:00:18 01:23:38
234 339 ARIS KOYDOYNAKOS 01:23:40 M4 38 Male 201 00:00:40 01:23:40
235 380 MANOS SPAZOKOILIS 01:23:53 M2 68 Male 202 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:25 01:23:53
236 39 KONSTANTINOS ALEKSANDROY 01:23:57 M3 79 Male 203 00:00:16 01:23:57
237 298 SPYROS MALLIGIANNIS 01:24:05 All Ages 9 Unknown 9 BYRONS RUNNERS 00:00:17 01:24:05
238 131 SPYROS KOYRIS 01:24:13 M3 80 Male 204 ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ 00:00:16 01:24:13
239 184 KONSTANTINOS MPOYTSIS 01:24:16 M3 81 Male 205 00:00:40 01:24:16
240 90 AGGELOS DROYMPOYKIS 01:24:29 M3 82 Male 206 ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ 00:00:41 01:24:29
241 286 THOMAS XITAS 01:24:42 M2 69 Male 207 POCO LOCO 00:03:02 01:24:42
242 248 IOANNIS SPILIOPOYLOS 01:24:44 M2 70 Male 208 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:27 01:24:44
243 135 NIKOLAOS KOYTROYLIS 01:24:44 M3 83 Male 209 Snails Team 00:00:30 01:24:44
244 736 STEFANOS TZANIDIS 01:25:02 M4 39 Male 210 00:00:07 01:25:02
245 43 BASILEIOS APOSTOLOS 01:25:05 M2 71 Male 211 skordo team 00:00:42 01:25:05
246 267 XRYSA TSIARA 01:25:07 F2 11 Female 26 ΤΤΤ 00:00:36 01:25:07
247 111 ELISABET MARIA KARAKLI 01:25:10 F1 16 Female 27 ALL TERRAIN RUNNERS 00:00:19 01:25:10
248 280 KONSTANTINOS FRAGKOS 01:25:11 M3 84 Male 212 00:00:36 01:25:11
249 278 FRAGKISKOS FLOROS 01:25:11 M3 85 Male 213 00:00:36 01:25:11
250 424 ANDREAS KEFALAS 01:25:13 M2 72 Male 214 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 00:00:30 01:25:13
251 57 NIKOS BLAXOS 01:25:14 M3 86 Male 215 00:00:28 01:25:14
252 44 XARALAMPOS APOSTOLOY 01:25:23 M4 40 Male 216 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ HAPOTRI 00:00:36 01:25:23
253 165 ARION MEMOS 01:25:24 M3 87 Male 217 RUN RUN RUN JUMP 00:00:36 01:25:24
254 194 ANNA PALAMARA 01:25:29 F1 17 Female 28 00:00:19 01:25:29
255 149 PAYLOS LOYKOGEORGAKIS 01:25:29 M3 88 Male 218 00:00:30 01:25:29
256 140 GIORGOS KOSTAS 01:25:37 M3 89 Male 219 RUN RUN RUN JUMP 00:00:38 01:25:37
257 355 EBITA XATZISTAYROY 01:25:45 F1 18 Female 29 THE RUNNER’S PROJECT 01:25:45
258 78 PANAGIOTIS DELIGIANNIS 01:25:47 M3 90 Male 220 00:00:40 01:25:47
259 164 ANESTIS MEIMETIS 01:25:53 M4 41 Male 221 00:00:26 01:25:53
260 370 GEORGIOS MAGGOS 01:25:53 M3 91 Male 222 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:11 01:25:53
261 192 DIMITRIOS PAGALIS 01:26:08 M3 92 Male 223 00:00:26 01:26:08
262 395 GIANNIS MPOYRITIS 01:26:15 M2 73 Male 224 00:00:16 01:26:15
263 109 SPYRIDON KAPOTAS 01:26:24 M3 93 Male 225 00:00:22 01:26:24
264 381 IOANNIS TSOYRLIS 01:26:26 M2 74 Male 226 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:21 01:26:26
265 733 GIOTA ILIA 01:26:31 F1 19 Female 30 00:00:30 01:26:31
266 227 KONSTANTINOS RIZOS 01:26:48 M2 75 Male 227 00:00:16 01:26:48
267 35 PANAGIOTIS ALAFOYZOS 01:27:06 M2 76 Male 228 00:00:42 01:27:06
268 180 ANASTASIA MPIMPA 01:27:08 F2 12 Female 31 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:00:22 01:27:08
269 132 EYTHYMIA KOYROYBANI 01:27:09 F1 20 Female 32 00:00:18 01:27:09
270 88 IOANNIS DRASSOS 01:27:12 M3 94 Male 229 OUTDOORS RUNNING TEAM 00:00:40 01:27:12
271 136 XRISTOS KOYFIDIS 01:27:29 M1 16 Male 230 FITNESS SPOT 00:00:33 01:27:29
272 369 XARALAMPOS LOGIOTATIDIS 01:27:38 M4 42 Male 231 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:15 01:27:38
273 41 THEODOROS ANDRIKOY 01:27:38 M4 43 Male 232 00:00:17 01:27:38
274 87 APOSTOLOS DRAKOYLIS 01:27:42 M2 77 Male 233 00:00:33 01:27:42
275 60 DIMITRIS BRANTZAS 01:28:00 M1 17 Male 234 00:00:27 01:28:00
276 436 01:28:04 All Ages 10 Unknown 10 00:00:41 01:28:04
277 422 DIMITRIS ANDRIOPOULOS 01:28:07 M4 44 Male 235 743:05:54 01:28:07
278 202 FOTEINI PAPADOYDI 01:28:16 F1 21 Female 33 Α.Π.Σ. ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 00:00:11 01:28:16
279 420 GEORGIOS KONSTANTINEAS 01:28:30 M3 95 Male 236 ADIDASRUNNERSATHENS 00:00:19 01:28:30
280 354 EYAGGELOS KAPPAS 01:28:37 M4 45 Male 237 00:00:36 01:28:37
281 25 RANIA LAMPROU 01:28:48 F1 22 Female 34 00:00:41 01:28:48
282 274 IOANNIS FANOS 01:29:04 M4 46 Male 238 – 00:00:06 01:29:04
283 260 KONSTANTINOS TRIGKAS 01:29:07 M2 78 Male 239 00:00:39 01:29:07
284 47 SOKRATIS ARGYROPOYLOS 01:29:08 M3 96 Male 240 00:00:39 01:29:08
285 315 DANAH PANTAZH 01:29:13 F1 23 Female 35 00:00:33 01:29:13
286 242 KONSTANTINOS SKIADAS 01:29:25 M3 97 Male 241 00:00:27 01:29:25
287 366 GEORGIOS KOYLOYRIS 01:29:30 M4 47 Male 242 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:22 01:29:30
288 376 ILIAS OIKONOMOY 01:29:39 M2 79 Male 243 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:24 01:29:39
289 160 MARIOS MASTROKALOS 01:29:48 M2 80 Male 244 00:00:12 01:29:48
290 292 ARGYRIS MPAKLEZOS 01:29:53 M4 48 Male 245 ACTION TEAM 00:00:08 01:29:53
291 54 MANOS BERNIKOS 01:29:54 M3 98 Male 246 00:00:38 01:29:54
292 211 XRYSAYG? PAPPA 01:30:23 F1 24 Female 36 SKY WOMEN 00:00:14 01:30:23
293 190 FOTIS OIKONOMOY 01:30:24 M2 81 Male 247 00:00:28 01:30:24
294 96 MARIA ZANIA 01:30:31 F1 25 Female 37 FREE RUNNERS 00:00:09 01:30:31
295 362 MARINOS THEODORAKOPOYLOS 01:30:31 M3 99 Male 248 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:28 01:30:31
296 177 DIONYSIS MPEKATOROS 01:30:59 All Ages 11 Unknown 11 00:00:20 01:30:59
297 340 ELENI KONTZIALI 01:31:21 F2 13 Female 38 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:28 01:31:21
298 253 ANASTASIOS TALAMPEKOS 01:31:29 M3 100 Male 249 UNIFY RUNNING TEAM 00:00:41 01:31:29
299 157 ANTONIOS MARKAKIS 01:32:00 M2 82 Male 250 00:00:08 01:32:00
300 281 SIMOS FRATZIAKOMO 01:32:09 M3 101 Male 251 00:00:30 01:32:09
301 237 PENY SASOPOYLOY 01:32:11 F1 26 Female 39 00:00:21 01:32:11
302 266 GEORGIOS TSEKOYRLOYKIS 01:32:19 M4 49 Male 252 TSEKJEWELLERY 00:00:21 01:32:19
303 33 ELENI ATHANASIOY 01:32:32 F2 14 Female 40 ΣΔΥΑ 00:00:18 01:32:32
304 193 SABBAS PALAISTIS 01:32:34 M3 102 Male 253 00:00:37 01:32:34
305 129 KONSTANTINOS KOSMIDIS 01:32:48 M3 103 Male 254 SALIGARIA 00:00:06 01:32:48
306 342 STELLA KOLETTI 01:33:21 F2 15 Female 41 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:17 01:33:21
307 432 SPYRIDONIA TRIXIA 01:33:52 F2 16 Female 42 Holmes 00:00:39 01:33:52
308 62 PANAGIOTIS GATOS 01:33:53 M3 104 Male 255 00:00:39 01:33:53
309 206 NIKOS PAPANIKAS 01:33:57 M2 83 Male 256 00:00:32 01:33:57
310 735 ELLI PROYSIANOY 01:34:01 F2 17 Female 43 00:00:15 01:34:01
311 367 KONSTANTINOS KOYMPARELOS 01:34:02 M1 18 Male 257 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:20 01:34:02
312 226 GIORGOS RAPTIS 01:34:35 M2 84 Male 258 00:00:41 01:34:35
313 276 THOMAS FILIPPOY 01:34:38 M3 105 Male 259 SPEEDY 00:00:42 01:34:38
314 196 KONSTANTINOS PANAGOS 01:34:43 M4 50 Male 260 00:00:21 01:34:43
315 197 GEORGIOS PANOPOYLOS 01:35:08 M2 85 Male 261 00:00:39 01:35:08
316 429 XARHS NTASSHS 01:35:11 M2 86 Male 262 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 00:00:38 01:35:11
317 302 ROXANE BAULUCK 01:35:55 F1 27 Female 44 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:36 01:35:55
318 34 MARIA ATHANASIOY 01:35:55 F2 18 Female 45 00:00:04 01:35:55
319 42 MARIA APOSTOLIDOY 01:36:53 F2 19 Female 46 SKYWOMEN RUNNING TEAM 743:31:48 01:36:53
320 97 IOANNIS ZAFEIROPOYLOS 01:38:46 M2 87 Male 263 00:00:15 01:38:46
321 293 DIONYSIA TZAXRISTA 01:38:47 F2 20 Female 47 ACTION TEAM 00:00:24 01:38:47
322 291 ELEYTHERIOS MANSOLAS 01:38:47 M3 106 Male 264 ACTION TEAM 00:00:24 01:38:47
323 732 LIOYNTMILA KIRPOTIN 01:38:49 M4 1 Female 48 00:00:27 01:38:49
324 122 XRISTIANA KEFALA 01:38:49 F1 28 Female 49 SKY WOMEN 00:00:32 01:38:49
325 53 MIMIS BASILEIOY 01:38:52 M2 88 Male 265 RUNNING MAGAZINE 00:00:10 01:38:52
326 351 ELENI PAPPA 01:39:09 F1 29 Female 50 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:40 01:39:09
327 252 KONSTANTINA SXIZA 01:39:13 F2 21 Female 51 00:00:25 01:39:13
328 257 THEODOSIS TOMPRAS 01:39:16 M3 107 Male 266 WIND RUNNING TEAM 00:00:24 01:39:16
329 277 ELENI FLAMOY 01:39:19 F2 22 Female 52 00:00:21 01:39:19
330 30 AMARYLLIS VAN DER WILT 01:40:13 F2 23 Female 53 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:40 01:40:13
331 359 MIXAIL BARDAS 01:40:19 All Ages 4 Male 267 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:26 01:40:19
332 357 ATHINA ANTYPA 01:40:21 F2 24 Female 54 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:28 01:40:21
333 358 IOANNIS BARDAS 01:40:23 M4 51 Male 268 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:25 01:40:23
334 93 ALEKSANDROS ERMIDIS 01:40:24 M2 89 Male 269 ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RS 00:00:35 01:40:24
335 210 NEKTARIOS PAPAPETROPOYLOS 01:42:01 M3 108 Male 270 00:00:37 01:42:01
336 426 DIMITRIS PRITSOS 01:43:11 M2 90 Male 271 EXTREMEPRO TEAM 00:00:20 01:43:11
337 142 GEORGIOS KOTSAKIS 01:43:26 M3 109 Male 272 FREE RUNNERS 00:00:10 01:43:26
338 154 ERI MANTZOYRANI 01:43:34 F2 25 Female 55 RED STAR 00:00:28 01:43:34
339 311 ANASTASIA SANIDA 01:43:36 F1 30 Female 56 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:40 01:43:36
340 176 AGGELIKI MPEGKA 01:43:41 F2 26 Female 57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:00:32 01:43:41
341 156 PINELOPI MARINOY 01:45:09 F2 27 Female 58 00:00:38 01:45:09
342 240 KONSTANTINOS SERGIANNIS 01:46:08 M3 110 Male 273 00:00:37 01:46:08
343 332 IOSIF XRISTAKIS 01:49:23 M2 91 Male 274 PROTYPO RAFINA 01:49:23
344 48 ALEKSANDROS BAKIRTZIS 01:50:53 M3 111 Male 275 00:00:20 01:50:53
345 175 KATERINA MPAKAKOY 01:53:09 F1 31 Female 59 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 00:00:28 01:53:09
346 303 ELENI ANTHI 01:54:48 F2 28 Female 60 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:14 01:54:48
347 333 BARBARA THEOXARH 01:55:55 F2 29 Female 61 00:00:33 01:55:55
348 205 IOANNA PAPA?OANNOY 01:55:56 F1 32 Female 62 00:00:43 01:55:56
349 143 PETROS KOTSAKOS 01:56:18 M2 92 Male 276 00:00:31 01:56:18
350 375 MARIA NTOYRLARI 02:06:08 F2 30 Female 63 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:27 02:06:08
351 364 DIMITRA KONI 02:06:12 F1 33 Female 64 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:20 02:06:12
352 431 EPAMEINONDAS PSARROS 02:43:58 M4 52 Male 277 00:00:30 02:43:58



Αποτελέσματα Salomon Mountain Cup Πάρνηθα – Διαδρομή 5.5 km

1 650 BASILIS MAKANTANIS 00:27:21 All Ages 1 Male 1 ΣΑΦΑΝΣ 00:00:02 00:27:21
2 671 GOYILIAM SATTON 00:27:56 All Ages 2 Male 2 Γ.Σ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:00:02 00:27:56
3 724 GIORGOS LEFATZIS 00:28:50 All Ages 3 Male 3 Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:03 00:28:50
4 717 ANTONIS MANETAS 00:29:11 All Ages 4 Male 4 Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:02 00:29:11
5 722 ANDREAS MANETAS 00:29:29 All Ages 5 Male 5 Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:01 00:29:29
6 712 GIORGOS BLAXOS 00:30:21 All Ages 6 Male 6 00:00:03 00:30:21
7 649 ALEKSANDROS KOYTSONAS 00:30:51 All Ages 7 Male 7 GR RUNNERS 00:00:02 00:30:51
8 631 PETROS GKAZONIS 00:31:04 All Ages 8 Male 8 00:00:10 00:31:04
9 645 NIKOLAOS KOMESSARIOS 00:31:10 All Ages 9 Male 9 00:00:02 00:31:10
10 606 BYRON KAKLOPOYLOS 00:31:40 All Ages 10 Male 10 DELITAS 00:00:03 00:31:40
11 678 DESPOINA TSOYKNAKI 00:31:54 All Ages 1 Female 1 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 00:00:03 00:31:54
12 696 BOYLA KATSABOY 00:32:01 All Ages 2 Female 2 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:04 00:32:01
13 330 KATERINA FILIPPIDOY 00:32:04 All Ages 3 Female 3 PROTYPO RAFINA 00:00:03 00:32:04
14 723 MARKOS MANETAS 00:32:18 All Ages 11 Male 11 Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:02 00:32:18
15 603 MONICA COMNINOS 00:32:38 All Ages 4 Female 4 00:00:02 00:32:38
16 322 DIMITRIS KONTOGIANNIS 00:32:54 All Ages 12 Male 12 PROTYPO RAFINA 00:00:02 00:32:54
17 655 ANDREAS MPOYGIOYKLIS 00:33:02 All Ages 13 Male 13 HYDRARUNNERS 00:00:04 00:33:02
18 676 ELEYTHERIOS TSATSOS 00:33:21 All Ages 14 Male 14 00:00:02 00:33:21
19 715 DIMITRIS LYMPEROPOYLOS 00:33:34 All Ages 15 Male 15 Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:03 00:33:34
20 716 GIORGOS LYMPEROPOYLOS 00:33:35 All Ages 16 Male 16 Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:04 00:33:35
21 675 NIKOLAOS STRANTZALIS 00:33:37 All Ages 17 Male 17 00:00:03 00:33:37
22 718 PANAGIOTIS KALOGRIDIS 00:33:49 All Ages 18 Male 18 Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:04 00:33:49
23 612 DIMITRA ANASTASIADOY 00:34:20 All Ages 5 Female 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:00:02 00:34:20
24 737 MIXALHS PAPAFILIPOY 00:34:47 All Ages 19 Male 19 00:00:02 00:34:47
25 725 GIORGOS TSIKRIKAS 00:35:00 All Ages 20 Male 20 Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:02 00:35:00
26 721 KOSMAS XONDROGIANNIS 00:35:53 All Ages 21 Male 21 Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:03 00:35:53
27 656 PARIS MPOYLES 00:36:04 All Ages 22 Male 22 TRAVEL RUNNERS 00:00:06 00:36:04
28 713 ALEKSIOS SAOYGKOS 00:36:46 All Ages 23 Male 23 00:00:02 00:36:46
29 604 ANGELOS COMNINOS 00:36:58 All Ages 24 Male 24 00:00:04 00:36:58
30 726 MARKELA MISIRLI 00:37:02 All Ages 6 Female 6 00:00:02 00:37:02
31 610 MARIELLE PTEROUDIS 00:37:32 All Ages 7 Female 7 00:00:05 00:37:32
32 653 PROKOPIS MISSIAS 00:37:34 All Ages 25 Male 25 00:00:09 00:37:34
33 641 THEODOROS KALAGKIAS 00:37:37 All Ages 26 Male 26 00:00:06 00:37:37
34 617 PANAGIOTIS BASILOPOYLOS 00:37:53 All Ages 27 Male 27 00:00:09 00:37:53
35 660 ISABELLA OIKONOMIDI 00:37:53 All Ages 8 Female 8 00:00:02 00:37:53
36 681 EYAGGELIA FRAGGEDAKI 00:38:06 All Ages 9 Female 9 00:00:05 00:38:06
37 625 ELISABET GETONTATI 00:38:21 All Ages 10 Female 10 00:00:04 00:38:21
38 665 ANDREAS PAPAGEORGIOY 00:38:24 All Ages 28 Male 28 ΓΣ ΑΘΛΟΣ 00:00:02 00:38:24
39 661 NIKOLAOS OIKONOMOPOYLOS 00:39:19 All Ages 29 Male 29 00:00:03 00:39:19
40 643 MIXALIS KARAMPETSOS 00:39:20 All Ages 30 Male 30 00:00:11 00:39:20
41 667 ALEKSANDRA PAPADIMITROPOYLOY 00:39:25 All Ages 11 Female 11 00:00:12 00:39:25
42 601 CONSTANTINOS CHRISTOU 00:40:03 All Ages 31 Male 31 00:00:17 00:40:03
43 662 STRATOS PALIATSOS 00:40:41 All Ages 32 Male 32 00:00:10 00:40:41
44 705 GIANNIS BIXOS 00:40:41 All Ages 33 Male 33 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:04 00:40:41
45 730 PANAGIOTHS PANAGOPOYLOS 00:40:43 All Ages 34 Male 34 00:00:09 00:40:43
46 622 PANAGIOTIS BLAMAKIS 00:40:49 All Ages 35 Male 35 00:00:08 00:40:49
47 691 NIKOLAS XATZIFOTIS 00:40:57 All Ages 36 Male 36 ALFA MEASUREMENTS 00:00:10 00:40:57
48 669 ANNA PASXALIDI 00:41:00 All Ages 12 Female 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:00:07 00:41:00
49 719 PANAGIOTIS XONDROGIANNIS 00:41:07 All Ages 37 Male 37 Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:07 00:41:07
50 319 BASILIS ORTAKIS 00:41:08 All Ages 38 Male 38 PROTYPO RAFINA 00:00:04 00:41:08
51 695 NIKOS AYLONITIS 00:41:09 All Ages 1 Unknown 1 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:15 00:41:09
52 727 NIKOS BOYLAMANOS 00:41:30 All Ages 39 Male 39 00:00:13 00:41:30
53 614 MARIA ANYFANTAKI 00:41:33 All Ages 13 Female 13 00:00:13 00:41:33
54 623 AIKATERINI GAKI 00:41:39 All Ages 14 Female 14 00:00:13 00:41:39
55 640 GIANNIS KAKAMPALIDIS 00:41:43 All Ages 40 Male 40 Ptoton running team 00:00:12 00:41:43
56 616 ANDREAS ARXONTIDIS 00:41:43 All Ages 41 Male 41 Ptoton running team 00:00:11 00:41:43
57 639 PANAGIOTIS ZAGKANAS 00:41:50 All Ages 42 Male 42 00:00:15 00:41:50
58 621 BASIA BEROYSI 00:41:59 All Ages 15 Female 15 SEA GATE CLUB 00:00:11 00:41:59
59 607 FLORENCIA PAASMAN 00:42:14 All Ages 16 Female 16 00:00:07 00:42:14
60 609 FREDERIK PAASMAN 00:42:14 All Ages 43 Male 43 00:00:09 00:42:14
61 608 BEREND PAASMAN 00:42:14 All Ages 44 Male 44 00:00:08 00:42:14
62 611 BERONIKA BINZAROY 00:42:28 All Ages 17 Female 17 00:00:13 00:42:28
63 632 LIDA GKIBALOY 00:42:32 All Ages 18 Female 18 00:00:11 00:42:32
64 704 MANOS BIXOS 00:43:14 All Ages 45 Male 45 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:05 00:43:14
65 666 ODYSSEAS PAPADEAS 00:43:16 All Ages 46 Male 46 00:00:04 00:43:16
66 652 ISMINI MAYREA 00:43:26 All Ages 19 Female 19 00:00:17 00:43:26
67 630 ILIAS GKAGKAS 00:43:32 All Ages 47 Male 47 00:00:16 00:43:32
68 613 KOSTAS ANTONIADIS 00:43:44 All Ages 48 Male 48 00:00:10 00:43:44
69 683 DIMITRA XALANOYLI 00:43:45 All Ages 20 Female 20 00:00:12 00:43:45
70 620 IOANNIS BERBITAS 00:44:00 All Ages 49 Male 49 00:44:00
71 644 ANDREAS KLADIS 00:44:00 All Ages 50 Male 50 00:00:11 00:44:00
72 699 KALLILA PEPI 00:44:02 All Ages 21 Female 21 RUN RUN RUN JUMP 00:00:18 00:44:02
73 673 NIKOL SORDAKI 00:44:11 All Ages 22 Female 22 TRAVEL RUNNERS 00:00:08 00:44:11
74 624 MILTOS – LAMPROS GAKIS 00:44:16 All Ages 51 Male 51 00:00:13 00:44:16
75 700 PETROYLA KOYNANI 00:44:18 All Ages 23 Female 23 THE RUNNER’S PROJECT 00:00:10 00:44:18
76 694 ARTEMIS MALLIGIANNI 00:44:21 All Ages 24 Female 24 BYRONS RUNNERS 00:00:15 00:44:21
77 670 PANTELEIMON PAYLOY 00:44:22 All Ages 52 Male 52 Jgp Hellas Ltd 00:00:11 00:44:22
78 689 SOTIRIA KOYLOSOYSA 00:44:30 All Ages 25 Female 25 ALFA MEASUREMENTS 00:00:11 00:44:30
79 615 TZOYLIA APOSTOLOPOYLOY 00:44:36 All Ages 26 Female 26 00:00:16 00:44:36
80 680 XRYSOYLA FLEBOTOMOY 00:44:39 All Ages 27 Female 27 00:00:14 00:44:39
81 672 MARIOS SKLIAS 00:44:45 All Ages 53 Male 53 RUN PIRAEUS 00:00:17 00:44:45
82 648 MAGDALINI KOYNENI 00:45:14 All Ages 28 Female 28 Ptoton running team 00:00:13 00:45:14
83 707 ANASTASIA PALIGEORGOY 00:45:38 All Ages 29 Female 29 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:07 00:45:38
84 642 IOYLIOS KALAPODAS 00:46:32 All Ages 54 Male 54 00:00:17 00:46:32
85 679 ANASTASIOS TSOLIS 00:46:50 All Ages 55 Male 55 Runner Store Team 00:00:04 00:46:50
86 663 PANOS PANAGIOTIDIS 00:46:50 All Ages 56 Male 56 Runner Store Trail Team 00:00:05 00:46:50
87 729 LOLA MILIPINH 00:47:18 All Ages 30 Female 30 00:00:06 00:47:18
88 714 BASILIKI KOYBELETSA 00:47:36 All Ages 31 Female 31 00:00:08 00:47:36
89 728 KASIANI DAPONTE 00:47:43 All Ages 32 Female 32 00:00:07 00:47:43
90 684 MANOLIS XRISTODOYLOY 00:47:56 All Ages 57 Male 57 transition sports 00:00:03 00:47:56
91 703 CARMEN TALLAROS 00:48:07 All Ages 33 Female 33 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:15 00:48:07
92 692 ELENI ANTONIOY 00:48:20 All Ages 34 Female 34 BYRONS RUNNERS 00:00:15 00:48:20
93 654 NIKOLAOS MIXAS 00:48:24 All Ages 58 Male 58 00:00:10 00:48:24
94 738 MANOLHS MANTONANAKHS 00:48:27 All Ages 59 Male 59 00:00:11 00:48:27
95 711 IOSIF SYLLIGNAKIS 00:48:29 All Ages 60 Male 60 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:19 00:48:29
96 685 ILIAS GEORDAMIS 00:48:33 All Ages 61 Male 61 ALFA MEASUREMENTS 00:00:12 00:48:33
97 626 ELINA GEORGIADI 00:48:41 All Ages 35 Female 35 RUNNER STORE 00:00:05 00:48:41
98 618 ARISTEA BASILOPOYLOY 00:48:50 All Ages 36 Female 36 00:00:05 00:48:50
99 720 BARBARA XONDROGIANNI 00:49:10 All Ages 37 Female 37 Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:00:07 00:49:10
100 659 ANASTASIOS KSANTHAKOS 00:49:39 All Ages 62 Male 62 Runner Store Trail Team 00:00:11 00:49:39
101 693 DIMITRIS KARKABITSAS 00:49:43 All Ages 63 Male 63 BYRONS RUNNERS 00:00:15 00:49:43
102 629 ANDREAS GIANNAKOPOYLOS 00:49:50 All Ages 64 Male 64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:10 00:49:50
103 687 EYAGGELOS THEODOROY 00:51:28 All Ages 65 Male 65 ALFA MEASUREMENTS 00:00:05 00:51:28
104 688 IASON THEODOROY 00:51:29 All Ages 66 Male 66 ALFA MEASUREMENTS 00:00:06 00:51:29
105 686 KOTSAMASAKOY DIMITRA 00:51:33 All Ages 38 Female 38 ALFA MEASUREMENTS 00:00:13 00:51:33
106 690 AGGELOS SYRIOPOYLOS 00:51:33 All Ages 67 Male 67 ALFA MEASUREMENTS 00:00:12 00:51:33
107 605 ANTONIS COMNINOS 00:51:37 All Ages 68 Male 68 00:00:07 00:51:37
108 697 MARIA MPASTAKI 00:51:45 All Ages 39 Female 39 DEUTSCHE SCHULE ATHEN – RUNNING TEAM 00:00:09 00:51:45
109 708 XRONIS PAYLIDIS 00:52:17 All Ages 69 Male 69 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:17 00:52:17
110 709 GEORGIOS RYGIZOS 00:52:18 All Ages 70 Male 70 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:18 00:52:18
111 602 ALEXIS COMNINOS 00:52:20 All Ages 71 Male 71 00:00:09 00:52:20
112 664 ELEANNA PANOPOYLOY 00:52:23 All Ages 40 Female 40 00:00:11 00:52:23
113 619 KSANTHIPPI BATIKIOTI 00:52:49 All Ages 41 Female 41 ΣΑΠΠΑΖ 00:00:13 00:52:49
114 668 TAKIS PAPAFRAGKISKOS 00:54:11 All Ages 72 Male 72 SEA GATE CLUB 00:00:12 00:54:11
115 651 FOTODOTIS MALAMAS 00:55:04 All Ages 73 Male 73 00:00:11 00:55:04
116 636 ATHANASIA DERI 00:55:29 All Ages 42 Female 42 DRT 00:00:06 00:55:29
117 677 PANAGIOTA TSIOLIGKA 00:55:29 All Ages 43 Female 43 DRT 00:00:06 00:55:29
118 731 SISY MINTENBECK 00:55:38 All Ages 44 Female 44 00:00:09 00:55:38
119 674 LINA STATHOPOYLOY 00:57:05 All Ages 45 Female 45 00:57:05
120 634 ELINA GRIGORAKOY 00:57:15 All Ages 46 Female 46 00:00:15 00:57:15
121 710 MANOS SYLLIGNAKIS 01:01:43 All Ages 74 Male 74 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:18 01:01:43
122 706 ANTONIS KYRIKOS 01:01:43 All Ages 75 Male 75 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:17 01:01:43
123 682 THEANO FOTOPOYLOY 01:02:07 All Ages 47 Female 47 00:00:14 01:02:07