Αποτελέσματα Salomon Mountain Cup 2018 – 1η στάση στοΚρυονέρι
Φωτογραφικό υλικό αναμένουμε στο www.foto-trexoume.gr
Ιδανικός καιρός για βουνό και λάσπη τόση όση να μας δώσει τη δυνατότητα να ευχαριστηθούμε μία πολύ οργανωμένη διοργάνωση!
Αποτελέσματα Salomon Mountain Cup 2018 – Διαδρομή 9km
Pos FirstName LastName Unicode Name Race No Time Net Time Category Code Categ Pos Gender Teams – Team Name Club
1 GIORGOS PAPAKONSTANTINOY ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 587 00:43:54 00:43:43 All Ages 1 Male TOP GYM
2 ALEKSANDROS KARYKAS ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 676 00:44:07 00:44:04 All Ages 2 Male
3 PRODROMOS PAROYTOGLOY ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 675 00:44:09 00:44:07 All Ages 3 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM
4 NIKOS PAGOYNADHS ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 693 00:44:11 00:44:10 All Ages 4 Male
5 ANTONHS MANETAS ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 660 00:44:11 00:44:09 All Ages 5 Male Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ
6 DHMHTRHS LYMPEROPOYLOS ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 658 00:44:22 00:44:17 All Ages 6 Male Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ
7 BASILIS MAKANTANIS ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 554 00:44:46 00:44:44 All Ages 7 Male ΣΑΦΑΝΣ OUTRUN
8 SAKIS KAZANIS ΚΑΖΑΝΗΣ ΣΑΚΗΣ 677 00:45:55 00:45:53 All Ages 8 Male RUN PISTOLS
9 BYRON KAKLOPOYLOS ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝ 535 00:47:25 00:47:22 All Ages 9 Male DELITAS
10 PANAGIOTHS MANETAS ΜΑΝΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 664 00:47:34 00:47:31 All Ages 10 Male Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ
11 ALEKSANDROS KOYTSONAS ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 548 00:47:43 00:47:41 All Ages 11 Male GR.RUNNERS
12 NIKOLAOS KOMESSARIOS ΚΟΜΕΣΣΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 544 00:48:17 00:48:14 All Ages 12 Male
13 DHMHTRHS PANAGOYLIAS ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 692 00:48:34 00:48:32 All Ages 13 Male
14 DESPOINA TSOYKNAKI ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 616 00:48:48 00:48:45 All Ages 1 Female ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
15 ELEYTHERIOS TSATSOS ΤΣΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 606 00:49:01 00:48:59 All Ages 14 Male
16 NASOS XARALAMPOPOYLOS ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ 655 00:49:52 00:49:45 All Ages 15 Male ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM
17 ANDREAS MANETAS ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 665 00:50:12 00:50:10 All Ages 16 Male Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ
18 ANASTASIOS LEKARAKOS ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 550 00:50:14 00:50:01 All Ages 17 Male
19 NIKOS SOYRTZIS ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ 596 00:50:29 00:50:27 All Ages 18 Male
20 ATHANASIOS GEORGALIS ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 522 00:50:44 00:50:41 All Ages 19 Male
21 ANDREAS MPOYGIOYKLIS ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 567 00:50:53 00:50:49 All Ages 20 Male HUDRARUNNERS
22 KONSTANTINOS PAPAGIANNAKIS ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 582 00:51:07 00:51:03 All Ages 21 Male
23 KONSTANTINOS GEORGANTIS ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 523 00:51:44 00:51:40 All Ages 22 Male
24 MONICA COMNINOS COMNINOS MONICA 502 00:51:45 00:51:43 All Ages 2 Female
25 GIORGOS LYMPEROPOYLOS ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 659 00:51:46 00:51:40 All Ages 23 Male Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ
26 EPAMEINONDAS TATSIS ΤΑΤΣΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 653 00:52:38 00:52:32 All Ages 24 Male ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM
27 EYAGGELOS THEODOROY ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 631 00:53:06 00:53:02 All Ages 25 Male ALFA MEASUREMENTS
28 AFENTOYLIS STAFYLARAKIS ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ 599 00:53:14 00:53:01 All Ages 26 Male
29 KHOUBBANE MEHDI MEHDI KHOUBBANE 504 00:53:19 00:53:19 All Ages 27 Male
30 PARIS MPOYLES ΜΠΟΥΛΕΣ ΠΑΡΗΣ 568 00:53:40 00:53:33 All Ages 28 Male
31 ATHANASIOS BASILEIOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 648 00:53:43 00:53:27 All Ages 29 Male ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
32 XRISTOS KSYLAS ΞΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 576 00:53:43 00:53:35 All Ages 30 Male
33 AGGELOS NTZANIS ΝΤΖΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 574 00:53:45 00:53:42 All Ages 31 Male
34 XRHSTOS GKOLOHS ΓΚΟΛΟΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 679 00:54:04 00:54:02 All Ages 32 Male
35 APOSTOLIS ANTONOPOYLOS ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 513 00:54:14 00:54:09 All Ages 33 Male
36 XARHS BITOYNHS ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ ΧΑΡΗΣ 689 00:54:53 00:54:47 All Ages 34 Male Runnerstore
37 PANAGIOTHS AGGELOPOYLOS ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 686 00:54:53 00:54:48 All Ages 35 Male
38 XRISTOS ZAXOS ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 533 00:54:58 00:54:47 All Ages 36 Male SRT
39 KOSTAS TSILEDAKIS ΤΣΙΛΕΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 608 00:55:05 00:54:50 All Ages 37 Male
40 NIKOLAOS OIKONOMOPOYLOS ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 577 00:55:33 00:55:30 All Ages 38 Male
41 MARIELLE PTEROUDIS PTEROUDIS MARIELLE 508 00:55:45 00:55:37 All Ages 3 Female
42 XRHSTOS TSOKOS ΤΣΩΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 695 00:55:52 00:55:46 All Ages 39 Male
43 EYAGGELIA FRAGGEDAKI ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 620 00:56:35 00:56:30 All Ages 4 Female
44 MARIA PAPANTONIOY ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 588 00:56:51 00:56:42 All Ages 5 Female
45 AM KARYPIDHS ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΑΜ 694 00:57:40 00:57:38 All Ages 40 Male
46 STERGIANI KOSTIDOY ΚΩΣΤΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ 549 00:57:41 00:57:36 All Ages 6 Female
47 NIKOS ANAGNOSTOPOYLOS ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 652 00:57:41 00:57:34 All Ages 41 Male ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM
48 GIORGOS ELIZOGLOY ΕΛΙΣΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 696 00:58:14 00:58:02 All Ages 42 Male
49 THANASIS DRAKOPOYLOS ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 669 00:58:15 00:58:07 All Ages 43 Male ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ
50 PANAGIOTIS BRETTOS ΒΡΕΤΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 650 00:58:20 00:58:04 All Ages 44 Male ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
51 BANESSA KOYSTA ΚΟΥΣΤΑ ΒΑΝΕΣΣΑ 547 00:58:22 00:58:08 All Ages 7 Female
52 KONSTANTINOS MPOYTSIS ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 569 00:58:26 00:58:11 All Ages 45 Male
53 ARIS PAPAZISIS ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΑΡΗΣ 585 00:58:39 00:58:30 All Ages 46 Male ikea running team
54 THEOFANIS PAPPAS ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 691 00:58:41 00:58:39 All Ages 47 Male
55 NIKOLAOS AYLONITIS ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 515 00:58:44 00:58:28 All Ages 48 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM
56 ARGYRIS NTALIS ΝΤΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 571 00:59:15 00:59:06 All Ages 49 Male
57 EYTHYMIA KOYROYBANI ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 546 00:59:20 00:59:15 All Ages 8 Female
58 EIRINI STERGIOY ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 600 00:59:22 00:59:16 All Ages 9 Female
59 NIKOS DIKTAKIS ΔΙΚΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 530 00:59:22 00:59:13 All Ages 50 Male
60 NIKOLAOS BOUTOPOULOS BOUTOPOULOS NIKOLAOS 501 00:59:23 00:59:15 All Ages 51 Male DRT
61 GIORGOS TSIKRIKAS ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 666 00:59:38 00:59:34 All Ages 52 Male Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ
62 PANAGIOTIS BASILOPOYLOS ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 517 00:59:40 00:59:34 All Ages 53 Male
63 IOANNIS MAKRIS ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 555 00:59:41 00:59:31 All Ages 54 Male
64 NIKOS KOSMAS ΚΟΣΜΑΣ ΝΙΚΟΣ 545 00:59:42 00:59:33 All Ages 55 Male Cgs triathlon club
65 HLIAS KAROKIS ΚΑΡΟΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 672 00:59:51 00:59:48 All Ages 56 Male UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ
66 GEORGIOS MAGGOS ΜΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 553 00:59:55 00:59:52 All Ages 57 Male
67 KLEIO MARINOY ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΛΕΙΩ 559 01:00:05 01:00:03 All Ages 10 Female GAN 816
68 FRAGKISKOS FLOROS ΦΛΩΡΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 619 01:00:16 01:00:04 All Ages 58 Male
69 DIMITRIOS ANAGNOSTOPOYLOS ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 511 01:00:18 01:00:02 All Ages 59 Male
70 KONSTANTINOS FRAGKOS ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 621 01:00:19 01:00:07 All Ages 60 Male
71 PANAGIOTIS MEGGOYLIS ΜΕΓΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 561 01:00:19 01:00:03 All Ages 61 Male
72 KONSTANTINOS KATRODAYLIS ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 137 01:00:41 01:00:31 All Ages 62 Male PEARL IZUMI GE
73 MATINA KOYRMPELI ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ 640 01:00:45 01:00:27 All Ages 11 Female OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
74 ALEKSANDRA TSIOMI ΤΣΙΩΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 613 01:00:52 01:00:34 All Ages 12 Female POLARIZED ENDURANCE COACHING
75 IAKOBOS KOLIOPOYLOS ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 542 01:00:53 01:00:38 All Ages 63 Male
76 THEODORA KAPPH ΚΑΠΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 538 01:00:57 01:00:52 All Ages 13 Female
77 PAYLOS SARATSOGLOY ΣΑΡΑΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 654 01:01:00 01:00:54 All Ages 64 Male ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM
78 BASILIS TRIANTAFYLLOY ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 605 01:01:01 01:00:39 All Ages 65 Male
79 KONSTANTINOS LIOSIS ΛΙΟΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 551 01:01:09 01:00:52 All Ages 66 Male
80 NICOLE SORDAKI SORDAKI NICOLE 509 01:01:41 01:01:34 All Ages 14 Female
81 IOANNIS MPELOYKAS ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 565 01:01:45 01:01:30 All Ages 67 Male
82 ILIAS GEORDAMIS ΓΕΩΡΔΑΜΗΣ ΗΛΙΑΣ 630 01:01:47 01:01:33 All Ages 68 Male ALFA MEASUREMENTS
83 NIKOLAS XATZIFOTIS ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 627 01:01:54 01:01:45 All Ages 69 Male ALFA MEASUREMENTS
84 IRIS TSELENTH ΤΣΕΛΕΝΤΗ ΙΡΗΣ 685 01:01:55 01:01:45 All Ages 15 Female VEGAN RUNNERS
85 XRHSTOS IAKOBAKHS ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 701 01:01:55 01:01:39 All Ages 70 Male
86 ELENI MAGGINA ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 656 01:02:42 01:02:35 All Ages 16 Female ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM
87 MANOS FOYKARAKHS ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 688 01:03:03 01:02:46 All Ages 71 Male
88 NICOLAI MINTENBECK MINTENBECK NICOLAI 505 01:03:11 01:03:01 All Ages 72 Male
89 SIGI MINTENBECK MINTENBECK SIGI 506 01:03:11 01:03:00 All Ages 17 Female
90 PAYLOS LOYKOGEORGAKIS ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 176 01:03:14 01:03:08 All Ages 73 Male
91 KONSTANTINOS GONIANAKHS ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 681 01:03:53 01:03:41 All Ages 74 Male VEGAN RUNNERS
92 XARΆLAMPOS LOGIOTATIDIS ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ 552 01:04:01 01:03:54 All Ages 75 Male ΟΔΥΣΣΈΑΣ
93 ELENI KONTZIALI ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 651 01:04:32 01:04:26 All Ages 18 Female THE RUNNERS PROJECT
94 PETROS PLANAKHS ΠΛΑΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 698 01:04:46 01:04:44 All Ages 76 Male
95 KOSTIS KOSMIDIS ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 645 01:05:07 01:04:58 All Ages 77 Male SALIGARIA
96 BERONIKA MPINZAROY ΜΠΙΝΖΑΡΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 566 01:05:27 01:05:13 All Ages 19 Female Ε. Ο. Σ ΑΧΑΡΝΏΝ
97 DHMHTRHS MARAGKOYLIAS ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 690 01:05:28 01:05:19 All Ages 78 Male
98 DIMITRIS BASILEIOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 516 01:05:37 01:05:33 All Ages 79 Male RUNNING MAGAZINE
99 SOTIRIA KOYLOSOYSA ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 628 01:06:05 01:05:55 All Ages 20 Female ALFA MEASUREMENTS
100 ILIAS GKAGKAS ΓΚΑΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 526 01:06:06 01:05:55 All Ages 80 Male
101 PENY SASOPOYLOY ΣΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΝΥ 593 01:06:11 01:06:02 All Ages 21 Female
102 ZOE MOSCHONA MOSCHONA ZOE 507 01:06:13 01:06:01 All Ages 22 Female CHOZEN MOUNTAIN TEAM
103 SPYRIDON TZATZANIS ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 604 01:06:46 01:06:35 All Ages 81 Male
104 FATXIE OUES OUES ΦΑΤΧΙΕ 668 01:06:52 01:06:47 All Ages 23 Female
105 ODYSSEAS PAPADEAS ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 583 01:07:06 01:07:02 All Ages 82 Male
106 KOSTAS KATTABENOS ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 671 01:07:33 01:07:16 All Ages 83 Male ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
107 ELPIDA PARISH ΠΑΡΙΣΗ ΕΛΠΙΔΑ 687 01:07:50 01:07:32 All Ages 24 Female
108 GEORGIOS TSEKOYRLOYKIS ΤΣΕΚΟΥΡΛΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 607 01:07:56 01:07:35 All Ages 84 Male TSEKJEWELLERY
109 LAMPRINI XRISTOY ΧΡΗΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 623 01:07:59 01:07:51 All Ages 25 Female DRT
110 ANASTASIA PALIGEORGOY ΠΑΛΙΓΕΩΡΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 579 01:08:23 01:08:16 All Ages 26 Female ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
111 GERASIMOS ZAXARIADIS ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 532 01:08:24 01:08:17 All Ages 85 Male ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
112 PEPI KALLILA ΚΑΛΛΙΛΑ ΠΕΠΗ 636 01:08:24 01:08:09 All Ages 27 Female RUN RUN RUN JUMP
113 THEODOROS KARAPANAGOY ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 539 01:08:25 01:08:19 All Ages 86 Male BLUE BLACK
114 KONSTANTINOS PAPADOPOYLOS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 647 01:08:33 01:08:15 All Ages 87 Male ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
115 KONSTANTINOS BITAS ΒΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 633 01:09:29 01:09:16 All Ages 88 Male ELITE ATHENS R.C
116 ANNA KOYRMPELI ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΑΝΝΑ 642 01:09:33 01:09:14 All Ages 28 Female OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
117 FANI ZIANIKA ΖΙΑΝΙΚΑ ΦΑΝΗ 641 01:09:40 01:09:21 All Ages 29 Female OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
118 KONSTANTINOS PASXALIDIS ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 590 01:09:50 01:09:32 All Ages 89 Male
119 ZAFEIRA PALOYKI ΠΑΛΟΥΚΗ ΖΑΦΕΙΡΑ 644 01:09:56 01:09:36 All Ages 30 Female OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
120 MARIA PETROPOYLOY ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 638 01:09:56 01:09:37 All Ages 31 Female OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
121 ELENI LEONARDOPOYLOY ΛΕΟΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 634 01:10:05 01:09:52 All Ages 32 Female ELITE ATHENS R.C
122 XARHS NTASSHS ΝΤΑΣΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 572 01:10:22 01:10:03 All Ages 90 Male AMSTEL FREE RUNNING TEAM
123 AMARYLLIS VAN DER WILT VAN DER WILT AMARYLLIS 510 01:10:24 01:10:15 All Ages 33 Female CHOZEN
124 KONSTANTINOS KALLAS ΚΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 536 01:10:26 01:10:09 All Ages 91 Male
125 ALEXIS COMNINOS COMNINOS ALEXIS 503 01:11:01 01:10:53 All Ages 92 Male
126 ELENI FLAMOY ΦΛΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 618 01:11:20 01:11:09 All Ages 34 Female
127 MARIA MALAI ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ 697 01:11:44 01:11:41 All Ages 35 Female
128 DIMITRIOS KAMINARIS ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 639 01:12:00 01:11:41 All Ages 93 Male OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
129 DIMITRIS BEIKOS ΒΕΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 519 01:14:21 01:14:01 All Ages 94 Male
130 PANAGIOTIS GEORGOPOYLOS ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 524 01:15:07 01:14:50 All Ages 95 Male
131 MARIA MPASTAKI ΜΠΑΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 564 01:15:30 01:15:20 All Ages 36 Female DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM
132 ILIAS PAPADIMAS ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ 584 01:15:31 01:15:21 All Ages 96 Male
133 EIRHNH IAKOBAKH ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 700 01:15:54 01:15:39 All Ages 37 Female
134 PAYLOS KANELHS ΚΑΝΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 702 01:15:55 01:15:40 All Ages 97 Male
135 PETROYLA SOFOYLI ΣΟΦΟΥΛΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 657 01:15:56 01:15:49 All Ages 38 Female PILABOX
136 APOSTOLOS MENEKLIS ΜΕΝΕΚΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 637 01:16:55 01:16:39 All Ages 98 Male RUN RUN RUN JUMP
137 ELIZA DHMHTRA ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΙΖΑ 680 01:16:55 01:16:44 All Ages 39 Female VEGAN RUNNERS
138 KONSTANTINOS GAKIS ΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 521 01:16:56 01:16:43 All Ages 99 Male
139 ARIS PAPAPETROPOYLOS ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 589 01:16:57 01:16:44 All Ages 100 Male
140 SOTIRIS STRIGKOS ΣΤΡΙΓΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 602 01:17:21 01:17:18 All Ages 101 Male APIVITA
141 PANAGIOTIS NTASIOS ΝΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 573 01:17:25 01:17:07 All Ages 102 Male
142 FOTIOS TSIRIMOKOS ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 612 01:18:31 01:18:28 All Ages 103 Male Allterainrunners
143 MARIA ELLH STOYRNA ΣΤΟΥΡΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗ 682 01:18:33 01:18:21 All Ages 40 Female VEGAN RUNNERS
144 VASILHS TSIRIMOKOS ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 699 01:18:33 01:18:30 All Ages 104 Male
145 PHNELOPH KAPSALI ΚΑΨΑΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 674 01:19:14 01:19:10 All Ages 41 Female UP ΚΥΤΤΑΡΙΚΓ ΘΡΕΨΗ
146 PANAGIOTHS VASILEIOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 673 01:19:15 01:19:10 All Ages 105 Male UP ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ
147 IOANNA PAPAIOANNOY ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 586 01:20:01 01:19:52 All Ages 42 Female
148 MPRIZIT XRISTODOYLOY ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΠΡΙΖΙΤ 625 01:20:12 01:19:58 All Ages 43 Female CAMEROUN LIONS
149 PARASKEYH BIBIAN ZOTALH ΖΩΤΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΙΒΙΑΝ 683 01:21:17 01:21:04 All Ages 44 Female VEGAN RUNNERS
150 VASILHS KYKRILHS ΚΥΚΡΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 684 01:21:17 01:21:04 All Ages 106 Male VEGAN RUNNERS
151 LIDA SYGKOYNA ΣΥΓΚΟΥΝΑ ΛΗΔΑ 603 01:21:37 01:21:24 All Ages 45 Female
152 EMMANOYΉL MANTONANAKIS ΜΑΝΤΩΝΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ 558 01:23:33 01:23:19 All Ages 107 Male
153 NIKOLAOS MIXAS ΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 563 01:23:34 01:23:21 All Ages 108 Male
154 XRISTINA TSIMPOGOY ΤΣΙΜΠΟΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 610 01:25:54 01:25:36 All Ages 46 Female
155 BASILEIOS TSOGKARAKIS ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 615 01:25:54 01:25:35 All Ages 109 Male ADVENDURE
156 PANAGIOTIS TSOGKARAKIS ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 614 01:25:54 01:25:34 All Ages 110 Male ADVENDURE
157 LINA STATHOPOYLOY ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ 598 01:25:55 01:25:45 All Ages 47 Female ΣΔΥΜ
158 ANTONIS TSIMPOGOS ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 609 01:25:56 01:25:35 All Ages 111 Male
159 EIRINI BARRA ΒΑΡΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 649 01:26:19 01:26:02 All Ages 48 Female ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
160 MARINA SKORDI ΣΚΟΡΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 594 01:26:19 01:26:09 All Ages 49 Female 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
161 GEORGIOS XRISTODOYLOY ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 624 01:27:11 01:26:57 All Ages 112 Male CAMEROUN LIONS
162 PANAGIOTA TSIOLIGKA ΤΣΙΟΛΙΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 611 01:27:11 01:27:04 All Ages 50 Female DRT
163 ATHANASIA DERI ΔΕΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 528 01:27:11 01:27:04 All Ages 51 Female D.R.T.
164 SABBAS MIXAILIDIS ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 562 01:27:18 01:27:03 All Ages 113 Male
165 ELINA GRIGORAKOY ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΥ ΕΛΙΝΑ 527 01:27:49 01:27:49 All Ages 52 Female
166 THEANO FOTOPOYLOY ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ 622 01:33:22 01:33:05 All Ages 53 Female
167 ALEKSANDRA KSYDA ΞΥΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 575 01:33:26 01:33:12 All Ages 54 Female
168 ATHANASIOS BOYRBOS ΒΟΥΡΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 520 01:33:26 01:33:10 All Ages 114 Male
169 EPAMEINONDAS PSARROS ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 373 02:22:23 02:22:23 All Ages 115 Male APOLLON
Αποτελέσματα Salomon Mountain Cup 2018 – Διαδρομή 16km
Pos Unicode Name Race No Time Net Time Category Code Categ Pos Gender Teams – Team Name Club
1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10 00:56:50 00:56:50 M 40-49 1 Male SALOMON HELLAS
2 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1 00:58:46 00:58:45 M 30-39 1 Male SALOMON HELLAS
3 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2 00:59:15 00:59:14 M 30-39 2 Male ADIDAS – COMPRESSPORT – MYPROTEIN
4 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5 01:01:19 01:01:19 M 18-29 1 Male MYATHLETE/VIBRAM/COMPRESSPORT
5 ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΣ 12 01:01:44 01:01:44 M 18-29 2 Male SALOMON HELLAS JUNIOR TEAM
6 ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 8 01:01:45 01:01:43 M 30-39 3 Male THE RUNNERS PROJECT
7 ΜΕΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 6 01:01:50 01:01:48 M 40-49 2 Male
8 ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9 01:02:12 01:02:10 M 40-49 3 Male THE RUNNERS PROJECT
9 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 250 01:02:56 01:02:55 M 18-29 3 Male ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ
10 ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 251 01:03:37 01:03:34 M 30-39 4 Male ΑΚΟΛ-CHOZEN MOUNTAIN TEAM
11 ΜΑΝΤΖΒΕΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ 180 01:04:02 01:03:57 M 18-29 4 Male STADIUMFITNESSCLUB
12 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 7 01:04:21 01:04:19 M 40-49 4 Male Brooks Hellas
13 ΛΙΟΠΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14 01:05:29 01:05:26 M 40-49 5 Male MARATHON CLUB DYNAFIT GREECE
14 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 347 01:06:26 01:06:24 M 30-39 5 Male THE RUNNERS PROJECT
15 ΚΑΡΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 358 01:06:36 01:06:33 M 18-29 5 Male THE RUNNERS PROJECT
16 ΠΑΤΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15 01:07:04 01:07:01 M 30-39 6 Male MARATHON CLUB DYNAFIT GREECE
17 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 13 01:08:24 01:08:19 M 40-49 6 Male EL ESPINAZO DEL DIABLO
18 ΖΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 350 01:08:29 01:08:21 M 30-39 7 Male THE RUNNERS PROJECT
19 ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 234 01:08:52 01:08:51 M 40-49 7 Male KASIMIS TRAINING
20 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΑΒΑΣ 321 01:09:13 01:09:09 M 18-29 6 Male PROTYPO RAFINA
21 ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΜΑΝΘΟΣ 117 01:09:16 01:09:11 M 40-49 8 Male ΠΑΡΝΗΘΑ ΔΡΟΜΕΙΣ
22 ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 331 01:09:18 01:09:15 M 30-39 8 Male OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
23 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 294 01:09:55 00:54:47 M 40-49 9 Male
24 ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ 378 01:10:58 01:10:56 M 40-49 10 Male KASIMIS TRAINING
25 ΣΤΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 263 01:11:48 01:11:47 M 30-39 9 Male ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΊΝΑ
26 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 357 01:12:13 01:12:11 M 30-39 10 Male THE RUNNERS PROJECT
27 ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 192 01:12:22 01:12:20 M 40-49 11 Male
28 ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 239 01:12:35 01:12:30 M 50+ 1 Male
29 ΒΛΑΣΤΟΣ ΦΑΝΗΣ 66 01:12:40 01:12:35 M 30-39 11 Male
30 ΧΑΝΟΥΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 319 01:12:52 01:12:48 M 40-49 12 Male PROTYPO RAFINA
31 ΑΡΣΛΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 54 01:13:25 01:13:21 M 30-39 12 Male HEARTBEAT TRAINING STUDIO
32 ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 361 01:13:46 01:13:19 M 50+ 2 Male ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM
33 ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 285 01:13:47 01:13:47 M 40-49 13 Male
34 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ 61 01:14:24 01:14:14 M 50+ 3 Male
35 ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 105 01:14:26 01:14:23 M 50+ 4 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM
36 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4 01:14:49 01:14:47 M 40-49 14 Male HOKAONEONE
37 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΦΩΤΗΣ 354 01:14:52 01:14:42 M 40-49 15 Male THE RUNNERS PROJECT
38 ΓΚΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 408 01:15:00 01:14:57 M 50+ 5 Male ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
39 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 303 01:15:00 01:14:56 M 40-49 16 Male MARATHON CLUB DYNAFIT GREECE
40 ΑΡΓΙΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 52 01:15:03 01:14:59 M 40-49 17 Male ONE STEP BEYOND ENDURANCE TEAM
41 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 298 01:15:19 01:15:14 M 30-39 13 Male ALL TERRAIN RUNNERS
42 ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 103 01:15:20 01:15:17 M 40-49 18 Male MYATHLETE
43 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 202 01:15:31 01:15:26 M 18-29 7 Male
44 GOULSON IAN 25 01:15:43 01:15:29 M 40-49 19 Male
45 ΠΑΦΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 406 01:16:00 01:15:47 M 40-49 20 Male MY ATHLETE
46 ΛΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 169 01:16:24 01:16:22 M 40-49 21 Male ΘΥΡΙΟ
47 ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 231 01:16:46 01:16:34 M 30-39 14 Male
48 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 227 01:16:50 01:16:37 M 30-39 15 Male DELITAS
49 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 356 01:16:55 01:16:45 M 30-39 16 Male THE RUNNERS PROJECT
50 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 204 01:17:18 01:17:17 M 50+ 6 Male ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
51 ΠΑΧΝΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 230 01:17:22 01:17:06 M 40-49 22 Male
52 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 302 01:17:34 01:17:29 M 50+ 7 Male MARATHON CLUB DYNAFIT GREECE
53 ΑΥΓΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 56 01:17:47 01:17:22 M 18-29 8 Male ENGINEERUN
54 ΠΑΓΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 345 01:18:04 01:18:03 M 40-49 23 Male THE RUNNERS PROJECT
55 ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ 232 01:18:07 01:17:55 M 30-39 17 Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
56 ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 116 01:18:16 01:18:09 M 30-39 18 Male
57 CAMPBELL PETER 21 01:18:40 01:18:35 M 40-49 24 Male
58 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 249 01:18:49 01:18:42 M 18-29 9 Male ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
59 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 135 01:18:52 01:18:41 M 40-49 25 Male
60 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΚΕΡΗΣ 322 01:18:54 01:18:46 M 30-39 19 Male PROTYPO RAFINA
61 ΒΟΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 384 01:18:58 01:18:57 M 40-49 26 Male UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ
62 ΝΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 313 01:19:09 01:18:50 M 40-49 27 Male ELITE ATHENS R.C
63 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 388 01:19:12 01:18:57 M 30-39 20 Male
64 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 292 01:19:22 01:19:11 M 40-49 28 Male O2 STORE LEYKADA
65 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΝΑΣΟΣ 159 01:19:24 01:19:21 M 30-39 21 Male THE RUNNERS PROJECT
66 ΤΖΙΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 348 01:19:25 01:19:19 F 40+ 1 Female ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
67 ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 63 01:19:30 01:19:23 M 40-49 29 Male ΝΟΠΦ
68 ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 141 01:19:31 01:19:21 M 40-49 30 Male MARATHON CLUB DYNAFIT GREECE
69 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 233 01:19:41 01:19:30 M 40-49 31 Male ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ
70 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 136 01:19:48 01:19:41 M 40-49 32 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM
71 ΒΙΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 64 01:20:02 01:19:55 M 30-39 22 Male ΑΤΦΑ
72 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 67 01:20:08 01:19:59 M 50+ 8 Male
73 ΓΕΡΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 73 01:20:15 01:20:08 M 40-49 33 Male
74 ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 131 01:20:18 01:20:16 M 30-39 23 Male
75 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 410 01:20:22 01:20:20 M 40-49 34 Male
76 ΛΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 170 01:20:37 01:20:22 M 30-39 24 Male ALL TERRAIN RUNNERS
77 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 343 01:21:02 01:20:57 F 18-39 1 Female THE RUNNERS PROJECT
78 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 392 01:21:06 01:21:00 M 40-49 35 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM
79 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 316 01:21:06 01:20:49 M 40-49 36 Male MYATHLETE
80 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 151 01:21:15 01:21:12 M 50+ 9 Male
81 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 264 01:21:23 01:21:15 M 30-39 25 Male
82 ΦΟΥΖΑΣ ΤΑΚΗΣ 291 01:21:37 01:21:31 M 50+ 10 Male
83 ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 121 01:21:39 01:21:25 M 50+ 11 Male
84 ΠΡΟΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 318 01:21:45 01:21:36 M 50+ 12 Male MYATHLETE
85 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 332 01:21:47 01:21:39 M 30-39 26 Male OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
86 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 262 01:21:50 01:21:33 M 50+ 13 Male ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
87 ΒΑΡΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 59 01:21:52 01:21:37 M 50+ 14 Male Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
88 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 179 01:22:09 01:21:56 M 30-39 27 Male BALIOTIS NATURE TRAIL
89 ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 288 01:22:10 01:22:00 M 40-49 37 Male Run Forever
90 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 127 01:22:41 01:22:35 M 18-29 10 Male
91 ΛΕΚΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 175 01:23:02 01:22:42 M 30-39 28 Male
92 ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 133 01:23:03 01:22:57 M 40-49 38 Male ADIDAS RUNNERS ATHENS
93 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 150 01:23:14 01:23:08 M 50+ 15 Male
94 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 308 01:23:20 01:23:03 M 30-39 29 Male BYRONS RUNNERS
95 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΏΝΗΣ 265 01:23:47 01:23:36 M 40-49 39 Male ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ
96 ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 304 01:23:49 01:23:33 M 40-49 40 Male BYRONS RUNNERS
97 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 139 01:23:51 01:23:38 M 40-49 41 Male
98 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΈΡΓΙΟΣ 144 01:23:55 01:23:21 M 40-49 42 Male ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
99 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 402 01:23:59 01:23:51 M 30-39 30 Male BOIOTOI IMERODROMOI
100 ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11 01:24:01 01:23:58 M 30-39 31 Male MARATHON CLUB DYNAFIT GREECE
101 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 300 01:24:07 01:23:58 M 40-49 43 Male MARATHON CLUB DYNAFIT GREECE
102 ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 301 01:24:08 01:24:04 M 30-39 32 Male MARATHON CLUB DYNAFIT GREECE
103 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΕΡΝΕΣΤΟ 77 01:24:11 01:24:07 M 40-49 44 Male
104 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 252 01:24:13 01:24:02 M 40-49 45 Male ΣΑΠΠΑΖ
105 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 237 01:24:14 01:24:11 M 30-39 33 Male ΧΕΛΟΝΟΔΡΟΜΟΙ
106 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ 394 01:24:25 01:24:13 M 50+ 16 Male Runner Store Trail Team
107 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 240 01:24:31 01:24:23 M 40-49 46 Male ΣΑΦΑΝΣ. /. TOP CYCLES
108 ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 118 01:24:33 01:24:32 M 40-49 47 Male SOLO BARS
109 ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 235 01:24:34 01:24:09 M 30-39 34 Male
110 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 400 01:24:34 01:24:31 M 30-39 35 Male ΣΤΕΝΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ
111 ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 404 01:24:36 01:24:30 M 40-49 48 Male
112 ΜΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 181 01:24:37 01:24:30 M 40-49 49 Male
113 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 224 01:24:54 01:24:50 M 50+ 17 Male
114 ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 396 01:25:00 01:24:55 M 40-49 50 Male ΦΛΟΓΑ
115 ΜΙΚΡΕΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 191 01:25:14 01:25:02 M 40-49 51 Male TOULAS RUNNERS
116 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 346 01:25:18 01:25:12 M 40-49 52 Male THE RUNNERS PROJECT
117 ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 100 01:25:20 01:24:45 M 30-39 36 Male
118 ΑΒΡΑΜΠΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 33 01:25:29 01:25:17 M 30-39 37 Male
119 ΒΛΑΧΟΣ ΖΗΣΗΣ 349 01:25:35 01:25:18 M 50+ 18 Male THE RUNNERS PROJECT
120 ΠΑΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 218 01:25:36 01:25:28 M 50+ 19 Male ATBR
121 ΣΥΜΠΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑ 405 01:25:44 01:25:36 F 18-39 2 Female
122 ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 228 01:25:46 01:25:38 M 50+ 20 Male
123 ΝΙΚΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 203 01:25:47 01:25:24 M 50+ 21 Male
124 ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 148 01:25:56 01:25:51 M 18-29 11 Male
125 ΕΥΧΑΡΙΣ ΚΑΣΕΓΙΑ 315 01:26:14 01:26:11 F 18-39 3 Female MYATHLETE
126 ΒΑΞΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ 58 01:26:15 01:26:04 F 18-39 4 Female
127 ΜΠΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 193 01:26:27 01:26:20 M 50+ 22 Male ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
128 ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 197 01:26:31 01:26:13 M 40-49 53 Male ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
129 ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 152 01:26:43 01:26:27 M 40-49 54 Male FREE RUNNERS
130 ΔΙΚΑΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 99 01:26:53 01:26:30 M 18-29 12 Male
131 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 334 01:26:56 01:26:28 M 50+ 23 Male YMITTOS RUNNERS
132 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 217 01:27:01 01:26:29 M 18-29 13 Male
133 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 134 01:27:05 01:27:00 M 50+ 24 Male Κ-1 ΑΡΕΝΑ ΓΑΛΑΤΣΙ
134 ΤΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 360 01:27:07 01:26:41 M 30-39 38 Male ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM
135 RUSHITI DENIS 29 01:27:12 01:26:48 M 30-39 39 Male ΆΡΚΤΟΣ
136 ΠΟΤΑΜΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 389 01:27:13 01:26:51 M 30-39 40 Male
137 ΣΑΚΕΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 246 01:27:22 01:26:52 M 30-39 41 Male
138 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 62 01:27:24 01:27:10 M 40-49 55 Male
139 FONDRIER ELIAS 23 01:27:24 01:26:54 M 30-39 42 Male ALLIANZ RUNNING TEAM
140 ΤΣΩΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 287 01:27:33 01:27:23 M 50+ 25 Male
141 ΣΟΥΛΤΑΝΙΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 258 01:27:44 01:27:22 M 30-39 43 Male MYATHLETE
142 ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 75 01:27:51 01:27:42 M 40-49 56 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM
143 ΤΣΑΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 344 01:27:55 01:27:41 M 40-49 57 Male THE RUNNERS PROJECT
144 ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 90 01:27:56 01:27:37 M 40-49 58 Male Ν/Α
145 ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 91 01:27:58 01:27:31 M 40-49 59 Male
146 ΒΑΡΕΛΑΣ ΦΩΤΗΣ 60 01:27:59 01:27:50 M 40-49 60 Male
147 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45 01:28:00 01:27:44 M 40-49 61 Male
148 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 335 01:28:01 01:27:51 M 50+ 26 Male YMITTOS RUNNERS
149 ΚΑΤΣΩΡΧΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 140 01:28:09 01:28:04 F 40+ 2 Female
150 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ 375 01:28:09 01:28:03 F 40+ 3 Female ADIDAS
151 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 37 01:28:13 01:28:10 M 18-29 14 Male
152 ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 353 01:28:20 01:27:59 M 40-49 62 Male THE RUNNERS PROJECT
153 TABATA KAYOKO 30 01:28:21 01:28:07 F 40+ 4 Female Run Forever
154 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΛΑΘΗΡΑ 328 01:28:21 01:28:14 F 40+ 5 Female PROTYPO RAFINA
155 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 70 01:28:25 01:28:00 M 40-49 63 Male
156 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 83 01:28:57 01:28:31 M 50+ 27 Male RED STAR TRIATHLON CLUB
157 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 42 01:29:01 01:28:51 M 40-49 64 Male GOSPORT
158 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 156 01:29:08 01:28:51 M 50+ 28 Male Snail Team
159 ΔΡΑΚΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 101 01:29:14 01:29:04 F 40+ 6 Female CHOZEN MOUNTAIN TEAM
160 ΓΚΙΟΚΑ ΗΡΑ 87 01:29:17 01:29:01 F 18-39 5 Female
161 ΣΟΥΤΗΣ ΝΩΝΤΑΣ 259 01:29:18 01:28:51 M 30-39 44 Male
162 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 327 01:29:25 01:29:19 M 18-29 15 Male PROTYPO RAFINA
163 ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 282 01:29:28 01:29:15 M 40-49 65 Male
164 ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 107 01:29:40 01:29:23 M 40-49 66 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
165 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 79 01:29:46 01:29:35 M 50+ 29 Male ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
166 ΒΛΑΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Δ 65 01:29:48 01:29:45 M 40-49 67 Male MOUNTAIN WARRIORS
167 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 273 01:29:49 01:29:31 M 40-49 68 Male
168 CEJOVIC DRAGANA 22 01:29:49 01:29:45 F 40+ 7 Female
169 ΖΟΥΜΠΟΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 109 01:29:52 01:29:21 M 30-39 45 Male
170 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 110 01:29:55 01:29:29 M 30-39 46 Male
171 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 368 01:29:56 01:29:45 M 30-39 47 Male
172 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΝΑΣΟΣ 280 01:30:08 01:29:43 M 30-39 48 Male
173 ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 391 01:30:14 01:29:51 M 40-49 69 Male
174 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣ 324 01:30:18 01:30:08 M 30-39 49 Male PROTYPO RAFINA
175 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 51 01:30:19 01:29:51 M 40-49 70 Male
176 ΡΩΜΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 243 01:30:20 01:30:02 M 50+ 30 Male
177 ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 108 01:30:24 01:29:51 M 30-39 50 Male
178 ΤΕΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 267 01:30:27 01:30:15 M 40-49 71 Male ΧΑΛΙΚΑΚΙ
179 ΤΕΡΖΗ ΜΑΡΙΝΑ 407 01:30:35 01:30:26 F 40+ 8 Female Sdy Eleysinas Sky Women Running Team
180 ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 122 01:31:06 01:30:41 M 50+ 31 Male ATHENS TRIATHLON TEAM
181 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 309 01:31:07 01:30:48 M 40-49 72 Male BYRONS RUNNERS
182 ΖΕΡΛΕΝΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 351 01:31:17 01:31:10 F 18-39 6 Female THE RUNNERS PROJECT
183 ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 269 01:31:32 01:31:09 M 40-49 73 Male ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
184 FULLERTON WILLIAM 413 01:31:38 01:31:22 M 50+ 32 Male
185 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 355 01:31:39 01:31:34 F 18-39 7 Female THE RUNNERS PROJECT
186 ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 260 01:31:42 01:31:31 M 40-49 74 Male ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
187 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 38 01:32:00 01:31:53 M 30-39 51 Male CROSSFIT CHALANDRI
188 ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ ΓΕΡΩΡΓΙΟΣ 281 01:32:01 01:31:59 M 40-49 75 Male PILABOX
189 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΑΝΑΗ 50 01:32:02 01:31:48 F 18-39 8 Female
190 ΣΚΙΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 255 01:32:04 01:31:40 M 40-49 76 Male
191 ΡΟΥΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ 241 01:32:06 01:32:00 M 50+ 33 Male GOSPORT
192 ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 284 01:32:27 01:32:12 M 40-49 77 Male
193 ΚΑΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 125 01:32:32 01:32:02 M 40-49 78 Male
194 ΤΣΑΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 278 01:32:34 01:32:25 M 40-49 79 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM
195 ΣΤΕΦΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 337 01:32:35 01:32:14 M 50+ 34 Male YMITTOS RUNNERS
196 ΜΠΕΖΑΣ ΘΑΝΟΣ 195 01:32:36 01:32:09 M 18-29 16 Male
197 ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 365 01:32:58 01:32:30 M 40-49 80 Male ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM
198 ΧΑΤΖΗΡΗΓΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 380 01:33:25 01:32:53 M 18-29 17 Male ROWING CLUB OF GREECE
199 ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΣ 305 01:33:35 01:33:16 M 30-39 52 Male BYRONS RUNNERS
200 ΓΚΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΤΟΣ 86 01:33:36 01:33:06 M 40-49 81 Male ALLIANZ RUNNING TEAM
201 ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 154 01:33:41 01:33:31 M 40-49 82 Male
202 ΦΛΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 310 01:33:43 01:33:24 M 40-49 83 Male BYRONS RUNNERS
203 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 341 01:33:44 01:33:21 M 30-39 53 Male SALIGARIA
204 ΠΗΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 340 01:33:44 01:33:20 M 40-49 84 Male SALIGARIA
205 ΣΚΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 253 01:34:00 01:33:45 M 50+ 35 Male ΕΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
206 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 277 01:34:15 01:33:48 M 40-49 85 Male DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM
207 ΚΩΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 167 01:34:18 01:33:50 M 50+ 36 Male DEUTCHE SCHULE ATHEN
208 MIERAU SIMONE 27 01:34:19 01:33:52 F 40+ 9 Female DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM
209 MIERAU MIRJA 26 01:34:19 01:33:51 F 40+ 10 Female DEUTSCHE SCHULE ATHEN – RUNNING TEAM
210 ΠΡΟΚΟΣ ΜΙΛΤΟΣ 412 01:34:22 01:34:11 M 40-49 86 Male
211 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 299 01:34:29 01:34:17 M 40-49 87 Male
212 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 377 01:35:01 01:34:48 M 40-49 88 Male PROEDROS
213 ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 40 01:35:12 01:34:52 M 40-49 89 Male
214 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 190 01:35:16 01:35:03 M 30-39 54 Male
215 ΡΟΥΝΤΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 242 01:35:17 01:35:09 M 30-39 55 Male ALOHA RUNNING CLUB
216 ΜΑΡIΝΟΣ ΤΑΣΟΣ 182 01:35:38 01:35:29 M 40-49 90 Male
217 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 374 01:35:39 01:35:19 M 50+ 37 Male ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ RUNNERS
218 ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 178 01:35:40 01:35:16 M 30-39 56 Male
219 ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 382 01:35:49 01:35:20 F 40+ 11 Female ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
220 ΝΤΕΠΙΑΝ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 209 01:36:16 01:35:47 M 50+ 38 Male DSA Running Team
221 ΓΟΝΙΔΕΛΗΣ ΜΑΝΟΣ 89 01:36:18 01:35:59 M 40-49 91 Male –
222 ΠΕΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 352 01:36:47 01:36:34 F 40+ 12 Female THE RUNNERS PROJECT
223 ΚΑΠΕΤΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 126 01:36:47 01:36:19 M 40-49 92 Male
224 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 276 01:36:58 01:36:43 M 50+ 39 Male –
225 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 01:37:15 01:36:59 M 30-39 57 Male NEVER GIVE UP
226 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 362 01:37:15 01:37:07 F 40+ 13 Female ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM
227 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ 188 01:37:17 01:37:06 F 40+ 14 Female THE RUNNERS PROJECT – FAIRWAYS
228 ZIEGLER DOROTHEE 31 01:37:21 01:36:55 F 18-39 9 Female DSA Running Team
229 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 184 01:37:59 01:37:38 M 50+ 40 Male
230 ΛΑΓΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 168 01:38:07 01:37:48 M 30-39 58 Male
231 ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 336 01:38:23 01:37:55 M 30-39 59 Male YMITTOS RUNNERS
232 ΧΟΡΕΒΑ ΑΝΝΑ 296 01:38:28 01:38:17 F 18-39 10 Female SKY WOMEN/EXTREME PRO
233 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 236 01:38:45 01:38:14 F 40+ 15 Female ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
234 ΜΠΟΥΖΙΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 307 01:38:45 01:38:29 M 40-49 93 Male BYRONS RUNNERS
235 ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 49 01:38:50 01:38:16 M 30-39 60 Male
236 ΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 201 01:39:07 01:38:44 M 30-39 61 Male
237 ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 164 01:39:08 01:38:45 M 30-39 62 Male
238 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 293 01:39:11 01:38:51 M 50+ 41 Male
239 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 326 01:39:18 01:39:06 M 40-49 94 Male PROTYPO RAFINA
240 ΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 386 01:39:22 01:39:06 M 40-49 95 Male ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
241 ΜΕΝΕΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 329 01:39:45 01:39:21 M 40-49 96 Male RUN RUN RUN JUMP
242 ΜΕΜΟΣ ΑΡΙΩΝ 189 01:39:45 01:39:19 M 40-49 97 Male RUN RUN RUN JUMP – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
243 ΠΑΛΑΙΣΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 213 01:39:47 01:39:28 M 40-49 98 Male
244 ΔΕΚΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 92 01:39:56 01:39:36 M 30-39 63 Male
245 ΚΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 145 01:40:13 01:39:51 M 50+ 42 Male
246 ΓΕΡΑΡΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 74 01:40:16 01:39:43 M 18-29 18 Male
247 ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 157 01:40:37 01:40:21 M 40-49 99 Male
248 ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΑΡΕΑΣ 323 01:40:40 01:40:28 M 40-49 100 Male PROTYPO RAFINA
249 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 93 01:40:53 01:40:36 M 40-49 101 Male
250 ΚΟΡΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 153 01:41:12 01:40:46 M 30-39 64 Male SEA U DIVE CENTER
251 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 214 01:41:13 01:40:55 M 40-49 102 Male DEPOT141BOX
252 ΦΟΛΟΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 290 01:41:16 01:41:03 M 40-49 103 Male Γ.Σ. ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
253 ΜΑΧΗ ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ 325 01:41:25 01:41:18 F 40+ 16 Female PROTYPO RAFINA
254 ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 32 01:41:28 01:40:50 M 30-39 65 Male
255 ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 104 01:41:50 01:41:16 M 40-49 104 Male ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ
256 ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 339 01:41:54 01:41:25 M 40-49 105 Male SALIGARIA
257 ΒΟΣΥΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 69 01:42:04 01:41:44 M 50+ 43 Male
258 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 48 01:42:07 01:41:31 M 30-39 66 Male skordo team
259 ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ ΣΩΣΑΝΑ 381 01:42:32 01:41:58 F 40+ 17 Female ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
260 ΚΟΥΚΟΜΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 155 01:42:36 01:42:27 M 40-49 106 Male BMW HELLAS
261 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 403 01:42:37 01:42:28 M 40-49 107 Male BOIOTOI IMERODROMOI
262 ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 314 01:42:38 01:42:17 M 30-39 67 Male ELITE ATHENS R.C
263 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 342 01:42:44 01:42:12 M 40-49 108 Male ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
264 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 390 01:42:59 01:42:41 M 40-49 109 Male Snails Team
265 ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 256 01:43:01 01:42:51 M 50+ 44 Male
266 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 41 01:43:02 01:42:31 M 50+ 45 Male HAPPY FEET
267 ΣΟΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 257 01:43:32 01:43:05 M 50+ 46 Male SPOT FITNESS
268 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 158 01:43:33 01:43:16 M 40-49 110 Male Snails Team
269 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ ΝΤΕΝΗΣ 297 01:43:36 01:43:24 M 50+ 47 Male Sports Massage
270 ΜΙΧΑΛΕΣΗ ΜΑΡΙΝΑ 370 01:43:48 01:43:35 F 40+ 18 Female
271 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 261 01:43:49 01:43:42 M 30-39 68 Male ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
272 ΧΑΤΟΥΠΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 295 01:43:52 01:43:22 M 50+ 48 Male ΕΥΚΛΗΣ
273 ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 398 01:44:07 01:43:38 M 50+ 49 Male
274 ΤΟΜΠΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 270 01:44:11 01:43:40 M 40-49 111 Male WIND RUNNING TEAM
275 ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 271 01:44:29 01:44:17 M 30-39 69 Male
276 ΣΤΟΙΧΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 601 01:44:45 01:44:08 M 40-49 112 Male
277 ΒΑΪΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 333 01:44:51 01:44:24 M 40-49 113 Male YMITTOS RUNNERS
278 ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 248 01:44:55 01:44:37 M 30-39 70 Male ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
279 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 39 01:45:38 01:45:09 M 40-49 114 Male
280 ΠΑΤΕΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 371 01:45:39 01:45:13 F 18-39 11 Female
281 ΦΙΛΑΤΖΙΚΙΩΤΗ ΣΟΝΙΑ 372 01:45:44 01:45:18 F 18-39 12 Female
282 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 414 01:45:44 01:45:36 M 40-49 115 Male
283 ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 385 01:45:44 01:45:37 M 40-49 116 Male
284 ΛΑΛΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 171 01:45:49 01:45:35 M 40-49 117 Male
285 ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 560 01:46:03 01:45:41 M 30-39 71 Male
286 ΤΣΙΤΛΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 376 01:46:05 01:45:41 M 50+ 50 Male
287 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 163 01:46:45 01:46:13 M 40-49 118 Male
288 ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 401 01:47:27 01:47:13 M 30-39 72 Male
289 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 247 01:47:33 01:47:16 M 50+ 51 Male BUDO CENTER
290 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ 85 01:47:38 01:47:34 M 40-49 119 Male ΣΔΥΑ
291 ΝΤΑΜΠΑΛΗΣ ΝΤΙΝΟΣ 207 01:48:05 01:47:54 M 40-49 120 Male ΕΧΤΡΕΜΕ PRO
292 ΑΙΝΑΛΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 36 01:48:06 01:47:55 M 40-49 121 Male
293 ΠΑΝΤΑΖΗ ΔΑΝΑΗ 216 01:48:09 01:47:36 F 18-39 13 Female
294 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 84 01:48:12 01:47:52 M 30-39 73 Male ΚΑΝΕΝΑΣ
295 ΛΑΜΠΡΟΥ ΡΑΝΙΑ 173 01:48:21 01:48:01 F 18-39 14 Female
296 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 161 01:48:31 01:47:54 M 50+ 52 Male
297 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 01:48:34 01:48:12 M 30-39 74 Male ΝΑΞΟΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
298 ΑΣΙΘΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 55 01:48:45 01:48:31 M 50+ 53 Male NEVER GIVE UP
299 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 80 01:48:48 01:48:34 M 40-49 122 Male NEVER GIVE UP
300 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 46 01:48:54 01:48:23 M 50+ 54 Male
301 ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 415 01:48:54 01:48:16 M 50+ 55 Male
302 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 98 01:48:55 01:48:23 F 40+ 19 Female
303 ΠΑΠΑΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 223 01:49:13 01:49:08 M 30-39 75 Male
304 ΣΚΙΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 254 01:49:17 01:48:52 M 40-49 123 Male
305 ΚΟΥΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 160 01:49:52 01:49:26 M 18-29 19 Male SPOT FITNESS
306 ΚΑΡΑΚΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΑΡΙΑ 132 01:50:28 01:50:12 F 18-39 15 Female ALL TERRAIN RUNNERS
307 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 34 01:50:34 01:50:19 M 30-39 76 Male
308 ΚΑΤΣΑΒΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 138 01:50:43 01:50:28 M 50+ 56 Male Hydra runners
309 ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 102 01:50:46 01:50:12 M 30-39 77 Male
310 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 53 01:50:56 01:50:25 M 40-49 124 Male
311 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΣ 68 01:51:06 01:50:34 M 40-49 125 Male
312 ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 71 01:51:07 01:50:34 M 18-29 20 Male
313 ΚΑΠΟΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 128 01:51:32 01:51:17 M 40-49 126 Male
314 ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 306 01:51:37 01:51:17 M 30-39 78 Male BYRONS RUNNERS
315 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΖΗΚΟΣ 274 01:51:38 01:51:20 M 50+ 57 Male Snails Team
316 ΝΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 210 01:51:38 01:51:12 M 40-49 127 Male MARATHON TEAM GRECCE BY MARIA POLYZOU
317 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 166 01:53:00 01:52:34 M 40-49 128 Male RUN RUN RUN JUMP
318 ΓΟΥΝΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 363 01:53:17 01:52:48 F 40+ 20 Female ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM
319 ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 215 01:53:38 01:53:18 M 50+ 58 Male ΑΝΕΚΣΑΡΤΙΤΟΣ
320 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 196 01:53:42 01:53:05 M 50+ 59 Male
321 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 275 01:53:43 01:53:43 M 50+ 60 Male
322 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 367 01:53:45 01:53:10 M 50+ 61 Male AMSTEL FREE RUNNING TEAM
323 ΠΑΠΠΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 226 01:54:37 01:54:25 F 18-39 16 Female SKY WOMEN
324 ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 411 01:55:31 01:55:25 M 40-49 1 Female
325 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΩΤΗΣ 212 01:55:58 01:55:34 M 30-39 79 Male
326 ΠΑΝΤΟΥΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 219 01:56:13 01:55:37 M 50+ 62 Male
327 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 397 01:56:24 01:56:01 M 40-49 129 Male
328 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 183 01:57:14 01:56:43 M 40-49 130 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM
329 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ 211 01:57:31 01:56:58 M 50+ 63 Male ΣΔΥΠ
330 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 130 01:57:34 01:57:09 M 18-29 21 Male
331 ΤΑΛΑΜΠΕΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 266 01:57:34 01:57:08 M 40-49 131 Male UNIFY RUNNING TEAM
332 ΤΑΜΙΟΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 393 01:58:25 01:57:49 M 40-49 132 Male
333 ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 338 01:58:35 01:58:06 M 40-49 133 Male SALIGARIA
334 ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 185 01:59:03 01:58:52 M 30-39 80 Male
335 ΔΕΥΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 94 01:59:25 01:58:49 M 30-39 81 Male
336 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΩΜΑΣ 289 01:59:27 01:58:54 M 40-49 134 Male
337 ΓΚΟΓΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 88 01:59:53 01:59:24 M 50+ 64 Male
338 ΚΕΦΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 142 02:00:03 01:59:30 F 18-39 17 Female SKY WOMEN
339 ΣΕΡΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 379 02:00:19 01:59:55 M 40-49 135 Male
340 ΗΛΙΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 111 02:00:19 01:59:55 M 40-49 136 Male
341 ΑΝΔΡΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 43 02:00:19 01:59:55 M 40-49 137 Male
342 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 225 02:01:45 02:01:25 M 50+ 65 Male
343 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 76 02:02:30 02:01:57 M 30-39 82 Male
344 ΤΣΙΑΚΑΝΙΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 283 02:02:54 02:02:20 M 40-49 138 Male
345 ΓΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 72 02:03:20 02:02:45 M 40-49 139 Male
346 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 35 02:04:17 02:04:04 F 40+ 21 Female ΣΔΥΑ
347 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 186 02:04:54 02:04:26 M 40-49 140 Male
348 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 399 02:09:43 02:09:19 M 40-49 141 Male
349 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 206 02:10:44 02:10:12 F 40+ 22 Female ALEX EDURANCE GANG
350 ΜΠΑΚΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 194 02:15:15 02:15:00 F 18-39 18 Female ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ
351 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 387 02:20:20 02:20:05 M 30-39 83 Male
352 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 409 02:26:59 02:26:34 M 40-49 142 Male
353 ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 229 02:27:12 02:26:53 M 30-39 84 Male ΧΑΡΙΤΟΣ STUDIO
354 ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 57 02:27:24 02:27:03 M 40-49 143 Male
355 ΤΡΕΣΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 272 02:49:06 02:48:44 F 40+ 23 Female