11 Προγράμματα προπόνησης 5,10km , Ημιμαραθωνίου και Ορεινού τρεξίματος από το Running Coach



Τρέξε 1ος στο Digital Marketing με την iArk Digital Agency

Σε μία μοναδική τοποθεσία διεξήχθη και φέτος το Άρμα Πάρνηθας 2016 – Ας δούμε τα αποτελέσματα!

Αποτελέσματα Άρμα Πάρνηθας 2016 – Διαδρομή 17 km

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB ΧΡΟΝΟΣ
1 1 1 310 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ Α ADIDAS-MYPROTEIN 01:32:54
2 2 1 195 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΜΟΣ Α AllTeRainRunners 01:39:29
3 3 2 329 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ Α MY ATHLETES 01:42:37
4 4 1 111 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:47:18
5 5 2 233 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΟΣ Α mystic navigator autonomous 01:51:28
6 6 3 221 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΟΝΤΟΣ Α ΣΑΦΑΝΣ 01:51:41
7 7 4 295 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:51:41
8 8 3 129 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ Α Συλλογος Μαραθωνοδρομων Ν. Λαρισας 01:56:58
9 9 5 159 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΜΑΣ Α Urban Trail Runners 01:56:58
10 10 2 261 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ Α ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 02:00:50
11 11 6 154 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ Α ΣΑΠΠΑΖ 02:00:51
12 12 3 212 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:01:55
13 13 7 331 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΣΑΠΑΖ 02:02:01
14 14 4 280 ΝΙΚΟΣ ΤΑΝΤΑΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:02:09
15 15 8 101 WALTER AWESOME Α Weirdo Crew 02:02:13
16 16 5 242 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 02:02:34
17 17 9 225 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΛΕΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:04:04
18 18 10 130 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΑΝΕΖΗΣ Α PAMVOMOUNTAIN 02:04:17
19 1 1 321 ΙΩΑΝΝΑ ΧΟΥΡΙΔΟΥ Γ BALIOTIS NATURE TRAIL 02:04:23
20 19 11 288 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΕΚΛΗΣ Α ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 02:05:49
21 20 12 263 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ Α ΣΑΠΠΑΖ 02:05:50
22 21 13 230 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ Α ΛΥΚΟΙ Κεχαγιογλου 02:05:57
23 22 14 202 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ Α North Outdoor Training 02:06:01
24 23 15 204 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:06:26
25 24 6 127 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ Α FLYING GEESE RUNNING TEAM 02:06:54
26 25 7 148 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ Α ΣΑΠΠΑΖ 02:07:37
27 26 16 189 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΕΡΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:08:17
28 27 17 172 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΤΣΙΑΡΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:09:04
29 28 18 272 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:09:42
30 29 19 217 ΘΟΔΩΡΗΣ ΝΑΚΟΣ Α ALLTERRAINRUNNERS 02:09:57
31 30 8 122 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΙΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:10:40
32 31 9 187 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΟΝΤΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:11:19
33 32 4 208 ΜΑΞΙΜΟΣ ΜΠΟΙΚΟΣ Α ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ 02:11:26
34 33 1 289 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 02:11:48
35 34 20 168 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:11:53
36 35 5 243 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Α TOP GYM 02:12:23
37 36 10 322 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΠΑΣ Α ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 02:12:25
38 37 2 215 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΡΟΚΟΣ Α Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ. 02:12:51
39 2 1 106 JENNIFER PANG Γ ΣΑΠΠΑΖ 02:12:52
40 38 21 248 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΧΝΕΛΗΣ Α ΙΒΜ CLUB 02:14:16
41 39 11 297 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ Α RUN FOREVER 02:14:45
42 40 12 193 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΟΥ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:15:43
43 41 13 296 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ Α ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 02:15:51
44 42 22 118 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΡΤΑΛΑΣ Α #1moreKm 02:15:57
45 43 23 155 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΤΣΩΛΗΣ Α ΤΟ ΣΥΝ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 02:16:31
46 44 24 196 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΝΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:16:37
47 45 6 194 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ-ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:16:59
48 46 3 256 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΙΠΗΣ Α URBAN TRAIL RUNNERS 02:17:23
49 47 25 265 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΓΟΥΡΟΣ Α Σ.Ε.Ο. Αθηνας 02:17:25
50 48 26 316 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ Α 02:17:39
51 49 27 251 ΠΕΤΡΟΣ ΠΙΡΤΣΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:17:46
52 50 28 109 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:17:50
53 51 7 279 ΝΙΚΟΣ ΤΑΜΟΥΡΑΝΤΖΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:18:35
54 3 2 220 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΝΤΑΝΗ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:18:40
55 52 29 176 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ Α Lepanto Ναυπακτου-ΦΛΟΓΑ 02:19:37
56 53 14 185 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΙΑΝΟΣ Α ΝΑΥΑΓΙΟ ΒΕΙΚΟΥ 02:20:31
57 4 3 229 ΕΛΕΟΝΟΡΑ ΠΑΝΑΓΑΚΗ Γ ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 02:21:46
58 54 30 160 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ Α Πανελληνιος ΓΣ 02:21:47
59 55 31 314 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΟΥΛΙΑΣ Α 02:22:52
60 56 32 333 STEVE SCARLATOS Α CoatRunners 02:22:53
61 57 15 276 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ Α SNAILS TEAM 02:23:04
62 58 33 237 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:23:12
63 59 34 173 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:23:21
64 60 35 182 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:24:04
65 61 36 191 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΝΤΖΑΦΛΑΡΑΣ Α PANTOFLA RUNNING TEAM 02:24:05
66 62 16 325 ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΟΥΡΟΥΛΗΣ Α 02:24:23
67 63 37 184 ΗΛΙΑΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:24:59
68 64 38 131 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΔΑΝΙΛΑΚΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:25:01
69 65 17 292 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΛΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:25:06
70 66 18 255 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΡΟΚΟΣ Α MYATHLETE 02:25:10
71 67 19 328 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΖΙΚΑΣ Α 02:25:20
72 68 20 257 ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΜΠΑΣ Α Gosport 02:25:48
73 69 21 294 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ Α ΟΛΥΜΠΙΟΙ 02:26:28
74 70 39 291 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΚΛΑΣ Α ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 02:26:29
75 71 8 309 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΡΕΤΑΣ Α Athletics guidance.gr 02:27:05
76 72 40 247 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΠΑΤΡΙΝΟΣ Α ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 02:27:13
77 5 4 151 ΜΑΙΡΗ ΚΑΝΑΚΗ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:27:26
78 73 41 253 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:27:31
79 74 22 167 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΙΤΣΑΝΟΣ Α Ymittos Runners 02:27:56
80 6 5 134 ΑΓΑΠΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:28:07
81 75 42 181 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:28:24
82 7 2 105 KATHARINA NELISSEN Γ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 02:28:30
83 76 43 275 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ Α συλλογος δρομεων κεφαλονιας 02:28:38
84 77 44 313 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΕΛΙΩΤΗΣ Α 02:29:13
85 78 23 174 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ Α URBAN TRAIL RUNNERS 02:29:24
86 79 45 114 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α ΝΑΥΑΓΙΑ ΒΕΙΚΟΥ 02:29:28
87 80 46 300 ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:29:42
88 81 24 146 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑΣ Α LAU – LAU TEAM 02:29:47
89 82 25 188 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:30:19
90 83 47 140 ΚΩΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α CrossfitChalandri 02:30:29
91 84 48 264 ΦΩΤΗΣ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Α MYATHLETE 02:30:34
92 85 26 136 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΑΚΑΚΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:30:36
93 86 49 266 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ Α ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:30:44
94 87 9 142 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΡΚΑΔΑΣ Α ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 02:30:59
95 88 50 312 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΔΙΑΔΗΣ Α 02:31:00
96 89 51 319 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΥΡΡΟΣ Α 02:31:22
97 8 3 124 ΝΙΚΟΛΙΑ ΓΙΑΝΝΑΡΟΥ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:31:24
98 90 27 278 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:31:58
99 91 52 158 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΡΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:32:17
100 92 28 143 ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Α TSIAS.COM 02:32:19
101 93 53 235 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:33:04
102 94 29 128 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΟΥΣΗΣ Α YMMITOSRUNNERS 02:33:15
103 95 10 209 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΙΚΟΣ Α ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ 02:33:16
104 96 11 107 JOSE PEREZ BORDES Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:33:19
105 97 54 157 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΠΟΝΤΙΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:33:58
106 9 4 132 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:34:03
107 98 55 298 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:34:30
108 10 6 103 TABATA KAYOKO Γ Run Forever 02:34:44
109 99 56 203 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ Α NORTH OUTDOOR TRAINING 02:34:55
110 100 30 250 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΤΣΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:35:21
111 101 4 305 ΝΤΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ Α Cando pers.training & sports massage 02:35:36
112 102 31 177 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ Α PANTOFLA RUNNING TEAM 02:35:40
113 103 57 332 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ Α 02:36:03
114 104 58 231 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:37:36
115 105 12 219 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:37:37
116 106 59 269 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΝΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:37:43
117 107 60 115 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΤΣΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:38:06
118 108 61 163 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:38:59
119 109 13 135 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Α FLYING GEESE RUNNING TEAM 02:40:12
120 110 32 166 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΙΝΗΣ Α Skordo Team 02:40:15
121 111 62 317 ΠΕΤΡΟΣ ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ Α 02:40:17
122 112 63 139 ΝΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α CrossfitChalandri 02:41:04
123 113 5 320 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΡΑΣ Α OPTIMA SAILING 02:42:10
124 114 6 299 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:42:24
125 115 14 270 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:42:26
126 116 33 117 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:43:17
127 117 64 262 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΚΚΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:43:48
128 11 5 138 ΘΕΜΙΣ ΕΙΚΟΣΙΠΕΝΤΑΡΧΟΥ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:44:12
129 118 65 245 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:44:14
130 119 66 178 ΛΑΖΑΡΟΣ ΛΑΛΟΥΣΗΣ Α KROMMIDAS COACHING 02:44:18
131 12 6 180 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ Γ Αθηναιοι Δρομεις 02:44:49
132 120 34 223 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Α YMITTOS RUNNERS 02:44:51
133 121 67 315 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ Α 02:45:13
134 122 68 311 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ Α 02:45:27
135 13 7 274 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΕΡΙΩΤΗ Γ Run baby Run 02:46:28
136 123 69 281 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 02:46:30
137 124 15 201 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΣΧΟΒΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:46:54
138 125 35 284 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΙΛΙΡΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:46:56
139 126 70 273 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:47:18
140 127 16 200 ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΟΒΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:47:20
141 128 36 199 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΣΧΟΒΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:47:42
142 129 37 324 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΣΠΙΝΕΛΛΗΣ Α 02:47:51
143 130 38 302 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΝΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:48:30
144 131 71 210 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΚΑΝΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:49:02
145 14 8 214 ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΔΟΥ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:49:04
146 15 9 183 ΜΑΡΙΑ ΛΙΑΚΑΤΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:49:09
147 132 39 286 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΛΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:49:23
148 133 7 197 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:49:37
149 134 8 164 ΘΩΜΑΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:50:43
150 135 72 226 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:51:05
151 136 73 121 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ Α 3ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 02:51:51
152 137 17 150 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:51:52
153 138 74 1130 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΝΓΚΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:53:01
154 139 40 123 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:53:49
155 140 18 190 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:53:56
156 141 75 303 ΘΟΔΩΡΗΣ ΧΑΣΟΓΙΑΣ Α ΕΚΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 02:54:15
157 142 76 192 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Α ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 02:54:52
158 143 77 126 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΚΟΓΚΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:55:00
159 144 78 301 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:55:24
160 145 9 222 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΡΟΥΔΗΣ Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΟΚΥΠΟΔΕΣ 02:55:31
161 146 41 308 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Α 02:57:06
162 16 10 206 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ Γ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 02:57:09
163 17 11 232 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΤΖΑΛΗ Γ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 02:58:00
164 147 19 165 ΤΡΥΦΩΝ ΚΛΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:58:38
165 148 42 198 ΣΠΥΡΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:58:48
166 149 79 171 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:58:59
167 150 80 120 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΝΙΟΣ Α ΔΡΥΣ 02:59:00
168 151 43 186 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:59:01
169 152 81 218 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΣΤΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:00:25
170 153 44 307 ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΨΑΛΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:02:29
171 154 45 330 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΦΟΣ Α 03:02:39
172 155 46 318 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΟΥΚΑΣ Α 03:02:47
173 156 82 287 ΘΩΜΑΣ ΤΟΥΣΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:03:09
174 18 12 170 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:04:19
175 157 83 169 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 03:06:15
176 158 47 268 ΦΩΤΗΣ ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ Α Schinias 03:08:29
177 159 84 147 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΔΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:09:32
178 160 48 133 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:10:22
179 19 13 141 ΑΝΤΖΕΛΑ ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:10:22
180 161 10 112 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Α ΕΥΚΛΗΣ 03:10:33
181 162 11 246 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Α ΟΔΥΣΣΕΑΣ 03:10:56
182 163 85 239 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 03:11:29
183 164 86 153 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:12:15
184 165 12 271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:15:14
185 166 87 137 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:16:41
186 167 88 110 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΔΑΜ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:16:42
187 168 89 283 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΤΣΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:18:33
188 20 14 216 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΥΛΩΝΑ Γ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 03:19:30
189 169 90 306 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:19:53
190 170 91 244 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:21:04
191 171 92 234 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:21:07
192 21 7 327 ΟΛΓΑ-ΠΑΥΛΙΝΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ Γ 03:21:08
193 172 93 125 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:21:29
194 22 8 228 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΛΩΓΟΥ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:21:30
195 173 94 290 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΓΚΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:22:18
196 174 95 175 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ Α WING CHUN ERMIS PERAMATOS 03:23:08
197 175 96 113 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:23:14
198 176 20 326 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ Α 03:24:13
199 177 97 224 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:25:38
200 23 15 259 ΚΥΡΙΑΚΗ ΡΟΥΣΣΟΥ Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 03:35:07
201 178 98 277 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΡΜΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:44:49
202 24 16 323 ΛΟΥΚΙΑ ΚΑΡΑΚΑΣΟΓΛΟΥ Γ ΥΜΗΤΟΣ RUNNERS 04:01:59

Αποτελέσματα Άρμα Πάρνηθας 2016 – Διαδρομή 10 km

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB ΧΡΟΝΟΣ
1 1 1 1155 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΚΑΣ Α ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 00:44:09
2 2 2 1140 ΑΡΙΩΝΑΣ ΦΛΑΟΥΝΑΣ Α ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ 00:46:39
3 3 1 1121 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ Α ΑΠΣ Απολλων Δυτικης Αττικης 00:46:52
4 4 2 1065 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:48:02
5 5 3 1117 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΜΛΙΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:51:57
6 6 1 1070 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ Α OUTRUN SAFANS 00:53:00
7 7 4 1118 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:53:11
8 8 3 1109 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:54:43
9 9 4 1126 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ Α Aftonomos 00:55:03
10 10 2 1042 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ Α Α.Ο.ΑΥΛΩΝΑΣ 00:55:16
11 11 5 1028 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:55:47
12 12 5 1055 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:56:35
13 13 6 1012 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΛΙΩΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:56:38
14 14 3 1011 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:56:48
15 15 7 1156 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΟΥΣΗΣ Α 00:57:05
16 16 4 1063 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΓΟΣ Α ΣΑΦΑΝΣ 00:57:15
17 17 5 1061 ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΣΤΑΡΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:57:27
18 18 8 1047 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΠΡΑΛΟΣ Α ΙΝΤΕΡ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 00:57:41
19 1 1 1104 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:57:56
20 19 6 1077 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α ΦΟΙΒΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 00:58:08
21 20 9 1018 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΟΤΣΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:58:14
22 21 6 1031 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:58:20
23 22 10 1072 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ Α BALIOTIS.NATURE TRAIL 00:58:35
24 23 7 1084 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΛΛΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:58:38
25 24 8 1006 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:59:17
26 25 9 1132 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΠΑΛΙΤΑΚΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:59:49
27 26 11 1122 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΙΝΝΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:59:57
28 27 10 1053 ΝΑΣΟΣ ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:00:21
29 28 7 1097 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΓΟΥΝΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:00:23
30 29 11 1120 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:00:33
31 30 12 1147 ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ Α 01:01:02
32 31 13 1049 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:01:35
33 32 14 1103 ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α MATHACADEMY.GR 01:01:48
34 2 1 1066 ΜΑΡΙΑ ΛΙΟΣΗ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:02:13
35 33 15 1100 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Α DEPOT BOX 141 01:02:14
36 3 2 1026 ΡΟΔΑΝΔΘΗ-ΝΙΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:03:23
37 34 8 1015 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ Α ΠΑΛ. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΥ 01:03:53
38 35 16 1082 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ Α ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 01:04:15
39 36 9 1032 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:05:04
40 37 12 1033 ΑΝΤΡΕΑΣ ΕΥΦΡΑΙΜΗΣ Α North Outdoor Training 01:05:11
41 38 13 1127 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΓΛΟΥ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:05:52
42 39 17 1148 ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ Α 01:06:01
43 40 18 1149 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Α 01:06:02
44 41 19 1013 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΡΑΙΛΑΣ Α URBAN TRAIL RUNNERS 01:06:02
45 42 20 1151 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Α 01:06:05
46 43 1 1017 ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΣΕΜΙΔΗΣ Α ΣΔΥΑ 01:06:07
47 44 2 1159 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΟΥΜΑΣ Α 01:06:11
48 45 3 1086 ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΟΝΗΣ Α ΙΝΤΕΡ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 01:06:13
49 46 10 1073 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΚΟΥ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:06:22
50 47 21 1039 ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:06:29
51 48 22 1152 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΣΙΔΑΣ Α 01:06:34
52 49 4 1133 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:07:00
53 50 11 1067 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΓΚΟΣ Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 01:07:03
54 51 14 1048 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΒΕΛΕΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:07:08
55 52 12 1119 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΒΑΣΙΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:07:11
56 4 2 1135 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΕΡΕΜΕΓΚΛΗ Γ ΔΙΑΔΡΑΣΙΣ 01:07:12
57 53 5 1058 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:07:18
58 54 23 1087 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΠΟΥΡΓΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:07:28
59 55 15 1125 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΣΙΝΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:07:47
60 56 24 1056 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:07:55
61 57 25 1131 ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΒΥΖΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:08:07
62 58 26 1027 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Α Α.Σ.ΑΓΩΝ 01:08:14
63 59 13 1108 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:09:00
64 60 27 1114 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Α FREE RUNNERS 01:10:00
65 61 28 1062 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:10:01
66 62 29 1158 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΔΑΡΑΣ Α ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 01:10:07
67 63 30 1021 ΤΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:10:11
68 5 3 1134 ΑΝΝΑ ΤΣΕΛΩΝΗ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:10:17
69 6 4 1071 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΚΡΗ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:10:31
70 64 31 1075 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:10:44
71 65 14 1094 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ Α ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 01:10:49
72 7 5 1092 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΝΟΜΙΚΟΥ Γ FLYING GEESE RUNNING TEAM 01:10:57
73 66 32 1076 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:11:10
74 67 33 1088 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΤΣΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:11:26
75 68 6 1150 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ Α 01:11:51
76 69 16 1129 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΓΑΣ Α ΑΠΣ Απολλων Δυτικης Αττικης 01:12:01
77 70 34 1080 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:12:11
78 71 17 1101 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:12:16
79 8 6 1115 ΕΛΕΝΗ ΡΟΥΣΤΑ Γ ΜΑΤΟΝΕΡΙ RUNNERS 01:12:22
80 72 35 1106 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:12:41
81 73 7 1146 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ Α 01:12:57
82 74 15 1107 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:13:20
83 9 3 1093 ΜΑΡΙΝΑ ΝΤΑΦΛΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:13:20
84 75 16 1102 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Α ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ 01:13:28
85 76 17 1089 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΣΣΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:13:42
86 77 36 1029 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:13:50
87 78 18 1154 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ Α 01:14:10
88 79 18 1068 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΖΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:16:09
89 10 7 1054 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:16:09
90 80 19 1035 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:16:31
91 11 4 1124 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:16:37
92 81 37 1098 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΑΤΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:16:48
93 12 8 1105 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΠΑΖΕΚΟΥ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:16:48
94 82 19 1008 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:17:15
95 83 20 1074 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:17:32
96 84 38 1025 ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣ Α VIMAPLUS 01:17:59
97 85 39 1113 ΘΩΜΑΣ ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ Α ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 01:18:01
98 13 9 1023 ΚΥΝΘΙΑ ΔΗΜΗΤΡΕΛΗ Γ ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 01:18:03
99 14 10 1153 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΙΑΣΕΜΙΔΗ Γ 01:18:40
100 15 11 1016 ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΤΕΡΕΖΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:19:35
101 86 21 1078 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:19:37
102 16 12 1064 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ Γ Baliotis nature trail 01:19:41
103 17 13 1157 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΖΙΩΡΑ Γ 01:19:42
104 18 5 1139 ΣΥΜΗ ΦΑΡΡΟΥ Γ RUNNER STORE 01:19:56
105 19 6 1138 ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΛΗ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:20:17
106 87 20 1145 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ Α 01:20:28
107 88 21 1144 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣΧΟΣ Α 01:20:30
108 89 22 1096 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΩΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:21:14
109 90 22 1095 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΩΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:21:15
110 20 7 1141 ΖΩΗ ΧΑΝΟΥ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:21:38
111 21 14 1034 ΜΑΡΙΑ ΖΑΝΙΑ Γ SKY WOMEN RUNNING TEAM 01:22:15
112 91 40 1091 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΑΣ Α ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 01:23:11
113 22 15 1002 CAITLYN KUTCH Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:24:19
114 23 8 1036 ΦΑΝΗ ΖΙΑΝΙΚΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:25:41
115 24 16 1099 ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Γ ΣΑΦΑΝΣ 01:26:19
116 25 17 1037 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ Γ Σ.Ε.Ο. Αθηνας 01:26:22
117 92 23 1045 ΝΙΚΟΣ ΚΑΝΤΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:26:23
118 93 23 1059 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:27:40
119 94 41 1083 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:28:12
120 95 42 1112 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΙΝΗΣ Α ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 01:28:13
121 26 9 1090 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΕΡΗ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:28:14
122 96 43 1044 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:28:37
123 97 44 1137 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α Οδυσσεας Πετρουπολης 01:28:47
124 27 18 1043 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΜΠΟΥ Γ Σ.Δ.Υ Ελευσινας 01:29:11
125 98 24 1057 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:29:22
126 99 45 1050 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΛΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:29:32
127 100 46 1010 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:31:08
128 28 10 1069 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΚΑΝΙΚΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:31:30
129 29 19 1004 SHANNON PAYNE Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:31:52
130 101 47 1014 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:32:26
131 30 20 1040 ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΙΔΟΥ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:32:37
132 102 24 1041 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:33:59
133 103 48 1116 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΥΣΤΑΣ Α ΜΑΤΟΝΕΡΙ RUNNERS 01:34:58
134 31 21 1060 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΥΠΡΑΙΟΥ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:34:59
135 104 8 1079 ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:40:48
136 32 11 1160 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗ Γ 01:42:21
137 33 12 1019 ΚΥΙΡΙΑΚΗ ΓΡΑΤΣΙΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:42:22
138 34 22 1136 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΙΚΛΟΥ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:18:37
139 35 13 1123 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΚΑΡΛΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:18:38

 

PC : PhotoAction