Γράψου τώρα στο Newsletter και τρέξε με το Running Magazine με καθημερινά άρθρα για τρέξιμο, αγώνες και αποτελέσματα
Please wait...
Γίνε φίλος της μεγαλύτερης δρομικής παρέας στο Facebook εδώ!

Μην το χάσεις : Ανάλυση διαδρομής του Μαραθωνίου της Αθήνας χιλιόμετρο-χιλιόμετρο με εικόνες και συμβουλές

Αποτελέσματα ορεινού Αγώνα : Penteli Trace 2016

20 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ
1 1 DIMITRIS THEODORAKAKOS 01:39:30 M30-39 1 Male 1 SALOMON HELLAS
2 2 GIORGOS DIALEKTOS 01:43:12 M30-39 2 Male 2 SALOMON HELLAS
3 39 ALEKSANDROS GIOLDASIS 01:52:32 All Ages 1 Male 3
4 67 BALANTIS KEFALOYROS 01:55:51 M40-49 1 Male 4 Allterrainrunners
5 177 FOTIS TSIRIMOKOS 01:55:51 M30-39 3 Male 5
6 3 GLYKERIA TZIATZIA 01:58:28 M18-29 1 Female 1 SALOMON HELLAS
7 142 DIMITRIS TSIMOYRAS 02:01:54 M40-49 2 Male 6 PODILATIKO
8 191 DHMHTRHS ZIAMPARAS 02:02:28 M40-49 3 Male 7
9 5 ATHANASIA TSOUMELEKA 02:06:17 F18-39 1 Female 2 MYATHLETE
10 17 PRESTON WALTER 02:06:31 M40-49 4 Male 8
11 116 PRODROMOS PAROYTOGLOY 02:08:19 M30-39 4 Male 9 RUNNER STORE TRAIL
12 173 ATHANASIOS PAFOS 02:08:23 M40-49 5 Male 10
13 95 SOTIRIS MPOYGLAS 02:10:06 M30-39 5 Male 11 MARATHON CLUB
14 10 JAMIE ANDERSON 02:10:12 M30-39 6 Male 12 Artemisiou 55
15 23 DIMITRIOS ALIFERIS 02:11:39 M18-29 1 Male 13 ALEX EDURANCE GANG
16 90 DIMITRIOS MAYRAGANIS 02:12:37 M40-49 6 Male 14 ELEPAP
17 154 EYAGGELOS XATZIXRISTOFIAS 02:13:24 M40-49 7 Male 15
18 47 GEORGIOS DIMOS 02:14:15 M50+ 1 Male 16 ANEKSARTITO
19 121 EYAGGELOS PLEYRIS 02:14:20 M30-39 7 Male 17 ALL TERRAIN RUNNERS
20 171 MIKOLAOS TANTALOS 02:14:24 All Ages 2 Male 18
21 71 MYRSINI KOLYFA 02:14:26 F18-39 2 Female 3 ANEKSARTITI
22 106 KONSTANTINOS PANAGIOTOPOYLOS 02:14:27 M50+ 2 Male 19 SAFANS
23 9 DAVID SPECHT 02:14:41 M40-49 8 Male 20
24 11 PETER BIEHLER 02:14:54 M50+ 3 Male 21 TTT XANANDRI
25 79 KONSTANTINOS KONSTANTINOY 02:14:55 M30-39 8 Male 22 –
26 41 IOANNIS GKOYRTSOYLIS 02:15:06 M30-39 9 Male 23 NONE
27 190 TASOS MASTROUOTHOROS 02:15:09 M40-49 9 Male 24
28 96 NEKTARIOS MPOYRAZANIS 02:15:18 M40-49 10 Male 25 SAFANS
29 189 IOANNA XOYRIDOY 02:15:26 F40+ 1 Female 4
30 78 THANASIS KYPRAIOS 02:15:54 M30-39 10 Male 26 RUNNERS CONNECT
31 149 ARIONAS FLAOYNAS 02:17:09 All Ages 3 Male 27 ANIXNEYTIS
32 179 NIKOS TSALTAS 02:17:25 M40-49 11 Male 28
33 132 ?GGELOS TZIMAS 02:17:44 M30-39 11 Male 29 TSOLIGAS ENDURANCE T
34 73 STEFANOS KOTSIARIS 02:17:58 M30-39 12 Male 30 –
35 49 PANAGIOTIS DRAKOS 02:19:15 M40-49 12 Male 31
36 14 PHILIPPE SAUER 02:19:28 M40-49 13 Male 32
37 18 GIANNIS ABRAMPOS 02:19:34 M30-39 13 Male 33
38 175 BAGGELIS TOYLOYPIS 02:20:31 M30-39 14 Male 34
39 172 02:21:12 All Ages 4 Male 35
40 112 TRYFON PAPANTONIOY 02:21:20 M40-49 14 Male 36 Runnerstore Trail Team
41 160 DIMITRIS PSYXOGIOPOYLOS 02:21:20 M40-49 15 Male 37
42 84 SERAFEIM MAKALIAS 02:23:01 M40-49 16 Male 38
43 183 ANASTASIOS ZAGKLAS 02:23:01 M30-39 15 Male 39
44 187 GRHGORHS NTAKOYLAS 02:23:24 M30-39 16 Male 40
45 133 BASILIKI TZOI 02:23:37 F18-39 3 Female 5
46 134 STAYROS TOKATLIS 02:25:31 M30-39 17 Male 41
47 144 DIMITRIOS TYPALDOS 02:25:37 M40-49 17 Male 42 Run Forever
48 184 ZAXARIAS DANIHLAKHS 02:26:09 All Ages 5 Male 43
49 50 ANTONIS DROSOYLIS 02:26:21 M50+ 4 Male 44 A.DR[GRIZOS]GR..RANN
50 19 ANASTASIOS AGGELOPOYLOS 02:26:23 M30-39 18 Male 45 PORTO CROSSFIT BOX P
51 6 DIMITRIS ANDRIOPOYLOS 02:26:55 M50+ 5 Male 46 Runner Store Trail Team
52 100 GEORGIOS KSYNAROPOYLOS 02:28:42 All Ages 6 Male 47 ANEKS?RTITO
53 156 DENNIS CHRISTODOULATOS 02:29:03 M50+ 6 Male 48 Cando Sports Massage
54 88 BAGGELIS MARINOGLOY 02:29:21 M40-49 18 Male 49 ANEKSARTITO
55 13 TUK RON 02:29:43 M40-49 19 Male 50
56 68 GIANNIS KIRTZOGLOY 02:29:58 M30-39 19 Male 51 RAMBO
57 65 XARIS KATRIS 02:30:50 M40-49 20 Male 52
58 188 IOANNHS MESANYXTHS 02:30:51 M40-49 21 Male 53
59 4 ASIMINA IGGLEZOY 02:31:24 F18-39 4 Female 6 ANEKSARTITI
60 161 IOANNIS PSYXOGYIOS 02:33:19 M40-49 22 Male 54 ATLAS
61 153 SOTIRIS XANTZIS 02:33:34 M40-49 23 Male 55
62 105 PANOS PANAGIOTIDIS 02:33:45 M50+ 7 Male 56 Runnerstore Trail Team
63 85 LEONIDAS NIKIDHS 02:34:02 All Ages 7 Male 57
64 169 APOSTOLOS PAPAPOSTOLOY 02:34:24 M50+ 8 Male 58 Arg
65 195 STELIOS ZOYPOS 02:34:58 M50+ 9 Male 59
66 42 MANOS GONIDELIS 02:35:16 M40-49 24 Male 60 –
67 75 PETROS KOYMENTAKOS 02:36:07 M40-49 25 Male 61 Snails Team
68 186 MARIA PAPADHMHTRIOY 02:36:12 F40+ 2 Female 7
69 150 DIMITRIS FLOYRIS 02:36:33 M40-49 26 Male 62
70 124 GEORGIOS SAKOLIS 02:37:36 M40-49 27 Male 63
71 22 THODORIS ALAFOYZOS 02:37:55 M30-39 20 Male 64 TELMHSSOS
72 139 BAGGELIS TSALAS 02:38:13 M40-49 28 Male 65 ANEKSARTITO
73 120 SPYROS PILOS 02:38:37 M40-49 29 Male 66
74 76 MARIOS KRITIKOS 02:38:48 M30-39 21 Male 67
75 143 MIXALIS TSOYMANIS 02:38:49 M30-39 22 Male 68 FIFTH ELEMENT
76 128 ANTONIS STAYROPOYLOS 02:39:32 M30-39 23 Male 69 S.D. TRIKALA
77 64 ANTONIOS KASIMATIS 02:39:38 M40-49 30 Male 70 Runnerstore Trail Team
78 138 MARINOS TSABALOS 02:39:55 M40-49 31 Male 71 Snails Team
79 135 THOMAS TOYTKAS 02:41:16 M30-39 24 Male 72
80 147 GERASIMOS FALIREAS 02:41:44 M30-39 25 Male 73
81 101 XARALAMPOS PAGIANNIDIS 02:41:55 M40-49 32 Male 74 kanenas
82 98 FOTIS NTOTSIAS 02:42:04 M40-49 33 Male 75 Anexartitos
83 115 XRISTOS PARTHENIDIS 02:42:07 M40-49 34 Male 76 Runner Store Trail T
84 26 KONSTANTINOS ARKILO 02:42:12 M30-39 26 Male 77 NSCoaching
85 108 KOSTANTINOS PANOYSIS 02:42:42 M50+ 10 Male 78 ANEKSARTITO
86 119 KATERINA PETSA 02:42:43 F40+ 3 Female 8 YOLO TEAM
87 145 XRISTOS YGEIONOMAKIS 02:42:49 M18-29 2 Male 79
88 44 BASILEIOS DERMOSONIADIS 02:43:09 M40-49 35 Male 80 Cyclopolis
89 130 GIORGOS TZABELAS 02:43:09 M40-49 36 Male 81 Cyclopolis
90 38 EYAGGELOS GIANNIDAKIS 02:43:22 M30-39 27 Male 82 ANEKSARTITO
91 159 BASILEIOS PSYLAKOS 02:43:34 M18-29 3 Male 83
92 118 IOANNIS PERSIDIS 02:43:40 M40-49 37 Male 84 MY ATHLETE
93 28 NIKOLAOS BASSOS 02:43:44 M18-29 4 Male 85 –
94 32 NAPOLEON BLASTARIS 02:43:44 M18-29 5 Male 86 –
95 192 ARIS GAVRIELATOS 02:44:15 M30-39 28 Male 87
96 193 GOYSIS XARAMPOS 02:44:16 M40-49 38 Male 88
97 72 ATHANASIOS KONTOGIANNIS 02:45:33 All Ages 8 Male 89
98 43 ALEKSANDROS DEMERTZOGLOY 02:46:17 M30-39 29 Male 90
99 102 PANAGIOTIS PAGONIS 02:47:01 M18-29 6 Male 91
100 27 EPAMEINONDAS BABOYGYIOS 02:47:14 M40-49 39 Male 92 ANEKSARTITO
101 109 DIOGENIS PAPADAKIS 02:47:23 M40-49 40 Male 93 Wakeupstreet
102 45 PANAGIOTA DIMAKAKOY 02:47:24 F18-39 5 Female 9 WAKE UP STREET
103 146 KONSTANTINOS FAGKRIDAS 02:48:23 M40-49 41 Male 94
104 40 KONSTANTINOS GKANATSIOS 02:49:41 M30-39 30 Male 95 OXI
105 12 ADAN PARTINGTON 02:50:38 M40-49 42 Male 96 Artemisiou 55
106 123 KONSTANTINOS RAXIOTIS 02:51:03 M50+ 11 Male 97 ARIADNI
107 185 OLGA KAPATOY 02:52:16 F18-39 6 Female 10
108 97 ANDREAS MPRALIOS 02:52:47 M40-49 43 Male 98 PULSE100
109 66 PANAGIOTIS KAYKOPOYLOS 02:52:49 M18-29 7 Male 99
110 16 KAYOKO TABATA 02:53:01 F40+ 4 Female 11 Run Forever
111 60 GEORGIOS KALOYMENOS 02:53:48 M40-49 44 Male 100 kanenas
112 69 GIANNIS KOLLAS 02:54:09 M18-29 8 Male 101 ANEKSARTITO
113 21 ELENI ATHANASIOY 02:55:13 F40+ 5 Female 12
114 163 NIKOLAOS MAYROYDIS 02:55:30 M50+ 12 Male 102 MYATHLETE
115 148 XRISTOS FIAMEGKOS 02:56:17 M30-39 31 Male 103
116 46 DIONYSIS DIMAS 02:59:01 M40-49 45 Male 104 Runner Store Trail T
117 56 STELLA IOANNOY 03:00:23 F18-39 7 Female 13 kanenas
118 51 ELENI EKSARXOY 03:00:37 M30-39 32 Male 105 Runnerstore Trail Team
119 87 PANAGIOTIS MANTZANAS 03:02:44 M30-39 33 Male 106 kanenas
120 137 LOYKAS TRIPELOPOYLOS 03:02:56 M40-49 46 Male 107 MOTOR OIL RUNNING CL
121 194 PAVLOS KOZOLAKHS 03:03:44 M50+ 13 Male 108
122 52 EYSTRATIOS ZAREIFIS 03:05:29 M18-29 9 Male 109 kanenas
123 140 GEORGIOS TSEKOYRLOYKIS 03:05:38 M40-49 47 Male 110 TSEKJEWELLERY
124 141 IRA IRINA TSEREBKO 03:06:46 F18-39 8 Female 14 Wakeupstreet
125 74 GEORGIOS KOYLAKSOYZIDIS 03:06:55 M18-29 10 Male 111 S.O.AIGALEO
126 111 ILIAS PAPAKALODOYKAS 03:06:59 M40-49 48 Male 112 S.O.AIGALEO
127 15 SPECHT SYLVIE 03:07:12 F18-39 9 Female 15 LFH
128 77 XARIS KROMMYDAS 03:08:27 M40-49 49 Male 113 IDIOTIS
129 126 XARALAMPOS SKLABENITIS 03:10:17 M40-49 50 Male 114 ETHNIKOS
130 162 FILIPPOS ZEGKINOGLOY 03:10:40 M50+ 14 Male 115
131 63 GEORGIA KANTZOY-DANASKOY 03:12:11 F18-39 10 Female 16 SKY WOMEN RUNNING TE
132 89 GIORGOS MATSAS 03:17:58 M40-49 51 Male 116 –
133 34 XRISTOS BLAXOGIANNIS 03:19:33 M30-39 34 Male 117 PORTO CROSSFIT BOX PIRAEUS
134 33 THODORIS BLAXOGIANNIS 03:19:46 M30-39 35 Male 118 PORTO CROSSFIT BOX PIRAEUS
135 178 AINEIAS ZHGKOYNES 03:27:45 M18-29 11 Male 119
136 180 EYAGGELOS GEORGAKHS 03:31:32 M50+ 15 Male 120
137 25 DIMITRIS ARGYRIOY 03:32:26 M40-49 52 Male 121 ANEKSARTITO
138 136 KOSTANTINOS TRIGKAS 03:33:21 M30-39 36 Male 122
139 36 GIORGOS GIAKOYMATOS 03:35:42 All Ages 9 Male 123
140 86 BASILEIOS MANIATOPOYLOS 03:44:34 M30-39 37 Male 124 –
141 70 GEORGIA KOLLIA 03:44:36 F18-39 11 Female 17 WAKE UP STREET
142 24 NIKOS ANTONOPOYLOS 03:45:47 M30-39 38 Male 125 ANEKSARTITO
143 182 KOSTANTINOS PANAGOS 03:47:09 M50+ 16 Male 126
144 168 TSIARA XRYSA 03:47:14 F40+ 6 Female 18
145 157 KYRIAKOS PSAROYLIS 03:52:46 M50+ 17 Male 127
146 59 EYRYDIKI KALLIONTZIDOY 03:54:06 F18-39 12 Female 19 S.O.AIGALEO

8 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

1 572 XRONHS HLIADHS 00:43:32 All Ages 1 Male 1
2 513 SATAMATHS XATZHSTAVROY 00:45:39 All Ages 2 Male 2 SUMMITRUNNERS – ERMI
3 547 IOANNIS SEIRANIDIS 00:46:34 All Ages 3 Male 3
4 569 DIONYSHS VERAS 00:46:52 All Ages 4 Male 4
5 583 ELEYTHERIOS PENETHS 00:46:59 All Ages 5 Male 5
6 544 NIKOS PARADEISOPOYLOS 00:47:21 All Ages 6 Male 6
7 103 GIORGOS PAPAKOSTANTINOY 00:48:16 All Ages 7 Male 7 TOP GYM
8 538 PANAGIOTIS MOSXONAS 00:48:27 All Ages 8 Male 8
9 563 MARTIN NEWMAN 00:50:53 All Ages 9 Male 9
10 571 GIORGOS KOLOVOS 00:51:02 All Ages 10 Male 10
11 531 GERASIMOS KREMONAS 00:51:52 All Ages 11 Male 11 VR
12 527 MAIRI KANAKI 00:52:02 All Ages 1 Female 1 CHAIDARI IS RUNNING
13 537 GEORGIOS MOSXONAS 00:52:37 All Ages 12 Male 12
14 526 KONSTANTINOS KALOMPIRIS 00:53:32 All Ages 13 Male 13 SUMMITRUNNERS – ERMI
15 579 GIORGOS FASILHS 00:53:33 All Ages 14 Male 14
16 564 GIORGOS PARPAIRIS 00:54:28 All Ages 15 Male 15
17 574 ANNA XOREVA 00:54:38 All Ages 2 Female 2
18 580 STEFANOS TZANIDHS 00:56:56 All Ages 16 Male 16
19 503 DANIEL JIANU 00:57:05 All Ages 17 Male 17 PENTELI RUNNER
20 570 GIORGOS PELLAS 00:57:47 All Ages 18 Male 18
21 510 THOMAS BARDALAS 00:58:01 All Ages 19 Male 19 MTB GREECE LINKED
22 506 GEORGIOS ANASTASIADIS 00:58:10 All Ages 20 Male 20 –
23 557 THODORIS XASOGIAS 00:58:26 All Ages 21 Male 21
24 502 YONATAN GREENBERG 00:58:41 All Ages 22 Male 22
25 548 DIMITRIS SERMPIS 01:01:36 All Ages 23 Male 23
26 545 GIORGOS POTAMIAS 01:02:00 All Ages 24 Male 24
27 550 ILIAS SPYROPOYLOS 01:02:23 All Ages 25 Male 25
28 575 KOSTANTINOS TERZAKHS 01:02:32 All Ages 26 Male 26
29 524 DIMITRIS IOANNIDIS 01:02:44 All Ages 27 Male 27
30 504 ANJA KRAMPE 01:02:54 All Ages 3 Female 3 XXX
31 549 ALEKSANDROS SIMOTAS 01:03:15 All Ages 28 Male 28
32 566 BASILIS GIANNOYLAKOS 01:03:49 All Ages 29 Male 29
33 562 FOTIS SKOYNTZOS 01:05:44 All Ages 30 Male 30 SCHINIAS
34 507 GIORGOS ANDREAKIS 01:06:42 All Ages 31 Male 31
35 523 SPYROS IOANNIDIS 01:07:02 All Ages 32 Male 32
36 565 NIKOLAOS KOYTROYLIS 01:07:04 All Ages 33 Male 33
37 521 EYAGGELOS ILIADAKIS 01:10:33 All Ages 34 Male 34
38 539 XRISTINA MOYSTAKA 01:10:38 All Ages 4 Female 4
39 525 STELLA KALOGIROY 01:11:48 All Ages 5 Female 5 Runner Store Trail T
40 581 MARIA RIFIOTH 01:11:48 All Ages 6 Female 6
41 508 SYLBIA ARMAOY 01:12:01 All Ages 7 Female 7 Delta Running Team
42 517 X?RISIOS GK?NTSIOS 01:15:56 All Ages 35 Male 35
43 573 MARINELA ATHANASIADOY 01:16:13 All Ages 8 Female 8
44 509 ALEKSANDROS BAKIRTZIS 01:20:35 All Ages 36 Male 36
45 576 01:25:12 All Ages 1 Unknown 1
46 577 EIRHNH KOYDOYNAKOY 01:25:19 All Ages 9 Female 9
47 567 ANASTASIOS KSANTHAKOS 01:25:57 All Ages 37 Male 37
48 582 KATERINA RIFIOTH 01:33:17 All Ages 10 Female 10
49 543 ANDREAS PAPAGEORGIOY 01:33:19 All Ages 38 Male 38 CHRONOSYSTEMS
50 512 ARISTEA BASILOPOYLOY 01:33:32 All Ages 11 Female 11 CHRONOSYSTEMS
51 522 GIANNIS THEODOROPOYLOS 01:33:32 All Ages 39 Male 39
52 554 EIRINI TSIKLOY 01:33:32 All Ages 12 Female 12
53 556 ARIS FILOKOSTAS 01:53:49 All Ages 40 Male 40

αποτελέσματα: chronosystems