Γράψου τώρα στο Newsletter και τρέξε με το Running Magazine με καθημερινά άρθρα για τρέξιμο, αγώνες και αποτελέσματα
Please wait...
Γίνε φίλος της μεγαλύτερης δρομικής παρέας στο Facebook εδώ!

Μην το χάσεις : Ανάλυση διαδρομής του Μαραθωνίου της Αθήνας χιλιόμετρο-χιλιόμετρο με εικόνες και συμβουλές

Αποτελέσματα από τον αγώνα Βουνού : Poikilo Rocky Mountain 2016

Φωτογραφίες θα βρείτε στο www.photorunning.gr σε λίγη ώρα!

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ POIKILO ROCKY MOUNTAIN ΔΙΑΔΡΟΜΗ 22.5ΚΜ – POIKILO ROCKY MOYNTAIN

Gen-Sex-Cat Category Gender BIB Name YOB Club 22.5km finish
1 , 1 ,1 A 18-39 Male 57 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 1984 SALOMON HELLAS 2:01:40
2 , 2 , 2 A 18-39 Male 31 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 1984 2:08:53
3 , 3 , 1 A 40-49 Male 87 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΛΥΚΟΣ/ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:15:51
4 , 4 , 2 A 40-49 Male 78 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ 1971 CHIOSRUNNING 2:19:42
5 , 5 , 3 A 40-49 Male 2 STAN FIJNAUT 1969 2:22:09
6 , 6 , 4 A 40-49 Male 80 ΜΑΝΘΟΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ 1972 2:24:41
7 , 7 , 3 A 18-39 Male 294 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΜΑΣ 1980 2:25:37
8 , 8 , 4 A 18-39 Male 47 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΒΑ’Ι’ΛΗΣ 1984 METSOVO URSA TRAIL 2:28:01
9 , 9 , 5 A 18-39 Male 292 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΖΑΓΚΟΣ 1983 2:29:53
10 , 10 , 5 A 40-49 Male 244 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΜΠΟΥΡΕΑΣ 1971 HELECTORUNNING TEAM 2:33:32
11 , 11 , 6 A 40-49 Male 280 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 1973 KROMMIDAS COACHING 2:38:01
12 , 12 , 6 A 18-39 Male 235 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ 1984 2:38:34
13 , 13 , 7 A 18-39 Male 144 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΥΚΟΣ 1993 2:38:38
14 , 14 , 7 A 40-49 Male 77 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ 1969 2:38:44
15 , 15 , 1 A 50+ Male 53 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1966 ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 2:38:56
16 , 16 , 8 A 18-39 Male 195 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1982 2:39:08
17 , 17 , 9 A 18-39 Male 196 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 1995 WAKE UP STREET 2:39:26
18 , 18 , 10 A 18-39 Male 248 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΡΖΗΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:39:57
19 , 19 , 8 A 40-49 Male 134 ΝΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1970 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:40:13
20 , 20 , 9 A 40-49 Male 4 DAVID SPECHT 1974 2:41:18
21 , 21 , 10 A 40-49 Male 121 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΗΣ 1967 2:42:52
22 , 22 , 11 A 18-39 Male 135 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ 1979 GOJI BERRY / ESCAPE 2:43:38
23 , 23 , 11 A 40-49 Male 126 ΜΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 1970 GOJI BERRY TEAM 2:43:39
24 , 24 , 2 A 50+ Male 203 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ 1954 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ. 2:44:10
25 , 25 , 12 A 18-39 Male 230 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΟΝΙΚΙΑΝ 1982 2:44:42
26 , 26 , 13 A 18-39 Male 48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΟΥΣΑΡΗΣ 1985 GOJI BERRY 2:45:16
27 , 27 , 14 A 18-39 Male 275 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΟΖΟΣ 1985 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ – ΦΛΟΓΑ 2:45:27
28 , 28 , 15 A 18-39 Male 217 ΗΛΙΑΣ ΡΟΥΛΙΑΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:46:06
29 , 29 , 16 A 18-39 Male 190 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1983 NS COACHING / Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:47:00
30 , 30 , 12 A 40-49 Male 268 ΣΤΡΑΤΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥ 1970 2:47:06
31 , 31 , 17 A 18-39 Male 103 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ 1978 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:47:59
32 , 32 , 18 A 18-39 Male 220 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΑΓΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1983 2:48:00
33 , 33 , 13 A 40-49 Male 30 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΌΓΛΟΥ 2:48:35
34 , 34 , 14 A 40-49 Male 206 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΧΝΕΛΗΣ 1973 ΙΒΜ CLUB 2:49:03
35 , 1 ,1 Γ 40+ Female 242 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΥΛΑΙΟΥ 1971 2:49:49
36 , 35 , 19 A 18-39 Male 202 ΤΙΤΟΣ ΠΑΣΠΑΡΑΚΗΣ 1986 2:50:33
37 , 36 , 15 A 40-49 Male 194 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1968 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:50:50
38 , 37 , 16 A 40-49 Male 204 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ 1973 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ RUNNING TEAM 2:51:11
39 , 38 , 20 A 18-39 Male 153 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΝΤΖΑΚΟΣ 1986 2:51:21
40 , 39 , 17 A 40-49 Male 162 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ 1974 GOJI BERRY TEAM 2:51:54
41 , 40 , 21 A 18-39 Male 172 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΛΩΣΗΣ 1986 GOJI BERRY TEAM 2:52:43
42 , 41 , 18 A 40-49 Male 173 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΟΥΛΙΟΓΛΟΥ 1969 2:53:01
43 , 42 , 19 A 40-49 Male 35 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΙΤΗΣ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:53:09
44 , 2 , 2 Γ 40+ Female 277 ΙΩΑΝΝΑ ΧΟΥΡΙΔΟΥ 1974 Κ1 ΑΡΕΝΑ SKYWOMEN RUNNING TEAM 2:54:23
45 , 43 , 3 A 50+ Male 157 ΤΑΣΟΣ ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ 1960 NATURAL RUNNING BY INOV8 2:55:16
46 , 44 , 20 A 40-49 Male 266 ΝΙΚΟΣ ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ 1971 ΟΥΚ 2:55:43
47 , 45 , 21 A 40-49 Male 216 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 1975 2:55:57
48 , 46 , 22 A 40-49 Male 184 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1976 E.CO. LIFT 2:56:13
49 , 47 , 23 A 40-49 Male 279 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:56:51
50 , 48 , 24 A 40-49 Male 174 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΝΕΛΛΑΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:00:16
51 , 49 , 4 A 50+ Male 278 ΝΤΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ 1956 GOJI BERRY TEAM 3:02:50
52 , 50 , 25 A 40-49 Male 129 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1975 3:03:06
53 , 51 , 26 A 40-49 Male 274 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΑΣ 1973 3:03:22
54 , 52 , 27 A 40-49 Male 68 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ 1971 3:04:20
55 , 53 , 5 A 50+ Male 60 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1963 ΟΜΓ 3:05:09
56 , 54 , 22 A 18-39 Male 15 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ 1981 3:05:55
57 , 55 , 23 A 18-39 Male 1 TOMAS DOMAZETOVIC 1977 3:07:21
58 , 56 , 28 A 40-49 Male 147 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 3:07:23
59 , 57 , 6 A 50+ Male 56 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:07:37
60 , 58 , 29 A 40-49 Male 205 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΩΡΑΦΑΣ 3:07:40
61 , 59 , 30 A 40-49 Male 75 ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1969 TSIAS.COM 3:07:40
62 , 60 , 7 A 50+ Male 67 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕYAΓΓΕΛΑΤΟΣ 1960 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ 3:08:33
63 , 61 , 24 A 18-39 Male 136 ΑΧΙΛΛΕΑΣ (ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ) ΛΕΚΚΑΣ 1977 3:09:19
64 , 62 , 25 A 18-39 Male 290 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΥΛΓΚΕΡΑΚΗΣ 1984 3:09:39
65 , 63 , 31 A 40-49 Male 84 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ 1967 HELLENIC NAVY 3:09:56
66 , 64 , 32 A 40-49 Male 145 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΑΚΑΛΙΑΣ 1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:10:37
67 , 65 , 26 A 18-39 Male 72 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΑΓΛΑΣ 1981 3:10:37
68 , 66 , 8 A 50+ Male 170 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ 1956 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:10:56
69 , 67 , 27 A 18-39 Male 214 ΝΙΚΟΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 PILABOX 3:11:09
70 , 68 , 33 A 40-49 Male 291 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1973 3:11:48
71 , 69 , 34 A 40-49 Male 255 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1970 INDIAN RUNNER 3:12:24
72 , 70 , 35 A 40-49 Male 34 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ 1976 SCIENCETRAINING 3:12:30
73 , 71 , 36 A 40-49 Male 221 ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΝΟΣ 1975 3:12:33
74 , 72 , 37 A 40-49 Male 265 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1972 RUN FOREVER 3:13:56
75 , 73 , 38 A 40-49 Male 233 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 1973 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 3:14:08
76 , 74 , 28 A 18-39 Male 296 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1983 3:14:24
77 , 75 , 9 A 50+ Male 51 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ 1958 3:15:37
78 , 76 , 29 A 18-39 Male 23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΓΕΡΟΣ 1978 ΔΡΟ.ΠΑ. 3:15:48
79 , 77 , 39 A 40-49 Male 22 ΤΑΣΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ 1974 3:16:28
80 , 78 , 30 A 18-39 Male 288 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΣ 1983 3:16:59
81 , 79 , 40 A 40-49 Male 120 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1968 SNAILS RUNNER TEAM 3:17:11
82 , 80 , 41 A 40-49 Male 236 ΜΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 3:19:06
83 , 81 , 10 A 50+ Male 150 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 1956 MUSTUKULURU TRAIL RUNNING TEAM 3:19:22
84 , 82 , 42 A 40-49 Male 201 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΠΑΣΠΑΛΑΣ 1975 3:19:59
85 , 83 , 31 A 18-39 Male 270 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:20:00
86 , 84 , 43 A 40-49 Male 167 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΟΖΑΣ 1976 3:20:57
87 , 85 , 32 A 18-39 Male 102 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1984 3:21:44
88 , 86 , 33 A 18-39 Male 260 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ 1982 3:21:45
89 , 87 , 34 A 18-39 Male 20 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΣΛΑΝΙΔΗΣ 1984 HEARTBEAT 3:22:50
90 , 88 , 44 A 40-49 Male 131 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΙΟΣ 1969 3:23:01
91 , 3 , 1 Γ 18-39 Female 223 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΙΔΕΡΗ 1980 3:23:34
92 , 89 , 45 A 40-49 Male 89 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΟΥΚΙΝΗΣ 1974 ΔΡΟ. ΠΑ. 3:23:49
93 , 90 , 35 A 18-39 Male 177 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΙΝΔΑΣ 1979 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 3:24:07
94 , 91 , 11 A 50+ Male 50 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 1962 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:24:36
95 , 92 , 12 A 50+ Male 29 ΖΗΣΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1962 3:24:53
96 , 93 , 46 A 40-49 Male 104 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ 1972 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 3:26:04
97 , 94 , 36 A 18-39 Male 165 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΙΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1984 3:26:04
98 , 95 , 37 A 18-39 Male 36 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΤΣΙΟΣ 1978 TOP GYM 3:27:43
99 , 96 , 13 A 50+ Male 137 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΥΘΕΡΗΣ 1965 ΔΡΟ. ΠΑ. 3:27:57
100 , 97 , 38 A 18-39 Male 83 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΘΟΠΟΥΛΗΣ 1977 3:28:04
101 , 98 , 39 A 18-39 Male 168 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΖΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:28:04
102 , 99 , 14 A 50+ Male 109 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1965 ΕΜΕΊΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 3:28:45
103 , 100 , 40 A 18-39 Male 148 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ 1979 3:29:28
104 , 101 , 41 A 18-39 Male 197 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1978 RUNNESTORE TRAIL TEAM 3:30:00
105 , 102 , 47 A 40-49 Male 98 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΣΙΝΑΣ 1971 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 3:30:17
106 , 103 , 42 A 18-39 Male 287 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1988 3:32:07
107 , 4 , 3 Γ 40+ Female 13 ΒΙΚΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ 1973 ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 3:32:34
108 , 104 , 43 A 18-39 Male 253 ΣΑΒΒΑΣ ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ 1977 HIGHLANDER 3:32:50
109 , 105 , 44 A 18-39 Male 282 ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1991 3:32:56
110 , 106 , 48 A 40-49 Male 58 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΙΟΓΟΣ 1976 3:33:04
111 , 107 , 15 A 50+ Male 141 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ 1961 3:33:23
112 , 108 , 45 A 18-39 Male 229 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΚΟΡΔΟΣ 1981 PRIVATE WORKOUT KOLONAKI 3:33:28
113 , 109 , 46 A 18-39 Male 212 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1985 3:33:35
114 , 110 , 49 A 40-49 Male 70 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 1975 MUSTUKULURU R.TEAM 3:34:23
115 , 111 , 50 A 40-49 Male 166 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΛΙΛΗΣ 1975 URBAN TRAIL RUNNERS 3:34:49
116 , 112 , 51 A 40-49 Male 125 ΠΕΤΡΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 1969 3:34:54
117 , 113 , 47 A 18-39 Male 259 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ 1978 3:34:55
118 , 114 , 48 A 18-39 Male 95 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ 1989 3:34:58
119 , 115 , 52 A 40-49 Male 139 ΘΑΝΟΣ ΛΙΑΣΚΟΣ 1976 TOP GYM 3:35:00
120 , 5 , 2 Γ 18-39 Female 88 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΠΟΜΠΑΣΗ 1984 TOP GYM 3:35:03
121 , 116 , 16 A 50+ Male 90 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1966 3:37:46
122 , 6 , 4 Γ 40+ Female 6 KAYOKO TABATA 1968 RUN FOREVER 3:39:03
123 , 117 , 17 A 50+ Male 14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ 1966 3:39:18
124 , 118 , 18 A 50+ Male 122 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1963 3:40:32
125 , 7 , 5 Γ 40+ Female 116 ΟΛΓΑ ΚΟΤΣΙΝΑ 1967 RUNNER STORE TRAIL TEAM 3:41:00
126 , 119 , 53 A 40-49 Male 185 ΘΥΜΙΟΣ ΠΑΙΝΕΣΗΣ 1973 MUSTUKULURU TRAIL 3:41:33
127 , 120 , 54 A 40-49 Male 269 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ 1976 3:42:22
128 , 121 , 55 A 40-49 Male 8 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ALX TRAINING TEAM 3:42:42
129 , 122 , 56 A 40-49 Male 234 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1970 RUNNER STORE TRAIL TEAM 3:43:13
130 , 123 , 57 A 40-49 Male 289 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΦΟΥΡΟΣ 1969 3:44:24
131 , 124 , 49 A 18-39 Male 59 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1978 Α.Σ.ΑΓΩΝ 3:44:47
132 , 125 , 58 A 40-49 Male 132 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1967 3:44:50
133 , 8 , 3 Γ 18-39 Female 169 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥΣΣΟΥ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:44:51
134 , 126 , 50 A 18-39 Male 142 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΟΣ 1979 FAPERLE 3:44:51
135 , 127 , 59 A 40-49 Male 207 ΡΟΜΠΕΡΤΟΣ ΠΕΛΤΙΑΝ 1969 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:44:51
136 , 128 , 60 A 40-49 Male 38 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ 1970 SKORDO TEAM 3:45:02
137 , 129 , 51 A 18-39 Male 110 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΑΣ 1990 3:45:14
138 , 130 , 19 A 50+ Male 273 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 1965 3:45:57
139 , 131 , 52 A 18-39 Male 138 ΗΛΙΑΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1985 – 3:45:57
140 , 132 , 20 A 50+ Male 198 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1966 ARG 3:46:28
141 , 133 , 53 A 18-39 Male 200 ΦΩΚΙΩΝ ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ 1991 3:46:39
142 , 134 , 61 A 40-49 Male 9 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1971 BLADE RUNNERS 3:47:27
143 , 135 , 54 A 18-39 Male 3 TUK PON 1978 3:48:14
144 , 136 , 55 A 18-39 Male 127 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1979 URBAN TRAIL RUNNERS 3:49:03
145 , 137 , 56 A 18-39 Male 133 ΛΑΖΑΡΟΣ ΛΑΛΟΥΣΗΣ 1977 KROMMIDAS COACHING 3:49:28
146 , 9 , 4 Γ 18-39 Female 258 ΗΡΑ-ΙΡΙΝΑ ΤΣΕΡΕΒΚΟ 1983 WAKEUPSTREET 3:49:32
147 , 138 , 21 A 50+ Male 254 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ 1964 ΟΛΥΜΠΙΟΙ 3:49:37
148 , 139 , 57 A 18-39 Male 115 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΙΛΑΤΗΣ 1977 3:49:38
149 , 140 , 58 A 18-39 Male 183 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979 3:49:55
150 , 141 , 62 A 40-49 Male 10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ 1975 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 3:50:17
151 , 142 , 63 A 40-49 Male 240 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 1972 3:50:18
152 , 143 , 64 A 40-49 Male 65 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΟΥΛΟΣ 1974 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 3:52:04
153 , 144 , 65 A 40-49 Male 123 ΧΑΡΗΣ ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ 1971 3:52:06
154 , 145 , 66 A 40-49 Male 76 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΙΑΓΚΑΣ 1973 3:52:46
155 , 146 , 67 A 40-49 Male 152 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΝΤΑΣ 1976 GRAMMARIOS BIKES 3:53:00
156 , 147 , 22 A 50+ Male 79 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚYΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1966 Ο.Υ.Κ. 3:54:46
157 , 10 , 6 Γ 40+ Female 62 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΩΦ 1976 POZOMASTERCOACH 3:54:51
158 , 148 , 68 A 40-49 Male 238 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 1974 3:58:04
159 , 149 , 69 A 40-49 Male 264 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΣΟΥΜΟΣ 1970 ALLTERRAINRUNNERS – ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ 3:58:25
160 , 150 , 59 A 18-39 Male 42 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1983 4:00:01
161 , 151 , 70 A 40-49 Male 211 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 1973 4:01:02
162 , 152 , 23 A 50+ Male 267 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1960 4:02:30
163 , 153 , 60 A 18-39 Male 243 ΝΙΚΟΣ ΤΑΜΟΥΡΑΝΤΖΗΣ 1986 4:02:30
164 , 154 , 24 A 50+ Male 271 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΝΟΣ 1965 4:02:30
165 , 11 , 5 Γ 18-39 Female 272 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΡΜΠΗ 1977 TOP GYM 4:02:31
166 , 155 , 71 A 40-49 Male 99 ΤΑΣΟΣ ΚΑΣΙΩΛΑΣ 1967 4:02:37
167 , 12 , 7 Γ 40+ Female 108 ΚΟΡΑΛΙΑ ΚΕΡΚΕΝΤΖΕ 1961 4:02:37
168 , 156 , 61 A 18-39 Male 100 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΣ 1980 4:03:07
169 , 157 , 72 A 40-49 Male 293 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1971 4:03:24
170 , 13 , 6 Γ 18-39 Female 5 SYLVIE SPECHT 1980 4:04:33
171 , 158 , 25 A 50+ Male 61 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΙΠΛΑΣ 1949 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:04:57
172 , 159 , 62 A 18-39 Male 19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΙΛΟ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:05:01
173 , 160 , 73 A 40-49 Male 24 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΓΙΑΣ 1974 4:06:13
174 , 161 , 63 A 18-39 Male 175 ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 1984 HEARTBEAT 4:06:21
175 , 162 , 74 A 40-49 Male 219 ΛΕΥΤEΡΗΣ ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ 1968 4:06:42
176 , 14 , 8 Γ 40+ Female 237 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 4:07:00
177 , 163 , 75 A 40-49 Male 239 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΣΙΝΑΚΗΣ 1974 ΑΤΟΜΙΚΑ 4:07:40
178 , 164 , 76 A 40-49 Male 92 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ 1967 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:07:50
179 , 165 , 26 A 50+ Male 281 ΑΛΕΞΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ALX TRAINING TEAM 4:08:34
180 , 166 , 64 A 18-39 Male 256 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ 1983 ALX TRAINING TEAM 4:08:34
181 , 167 , 77 A 40-49 Male 101 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ 1973 4:08:38
182 , 168 , 27 A 50+ Male 188 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1964 ΜΑΡΤΙΝΟ 4:09:33
183 , 169 , 78 A 40-49 Male 161 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 1968 4:11:03
184 , 170 , 79 A 40-49 Male 178 ΜΑΚΗΣ ΝΟΥΣΗΣ 1973 4:11:03
185 , 171 , 80 A 40-49 Male 32 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ 1968 4:11:19
186 , 172 , 81 A 40-49 Male 85 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ 1972 4:11:28
187 , 173 , 82 A 40-49 Male 247 ΝΙΚΟΣ ΤΕΝΤΟΜΑΣ 1971 ΧΕΛΩΝΕΣ 4:11:48
188 , 174 , 28 A 50+ Male 128 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΓΟΣ 1965 4:11:50
189 , 175 , 29 A 50+ Male 193 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1964 FREE RUNNERS 4:12:33
190 , 176 , 65 A 18-39 Male 114 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ 1990 4:12:47
191 , 177 , 83 A 40-49 Male 283 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ 1974 4:15:20
192 , 178 , 66 A 18-39 Male 21 ΟΜΗΡΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 1981 ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ 4:15:40
193 , 179 , 30 A 50+ Male 17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1963 FREE RUNNERS 4:15:46
194 , 180 , 84 A 40-49 Male 262 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 4:16:17
195 , 15 , 7 Γ 18-39 Female 55 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ 1986 WAKE UP STREET 4:16:21
196 , 181 , 31 A 50+ Male 231 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΟΥΜΑΣ 1958 4:16:44
197 , 182 , 85 A 40-49 Male 232 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΥΡΜΕΛΗΣ 1967 4:18:51
198 , 183 , 67 A 18-39 Male 189 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:19:59
199 , 184 , 86 A 40-49 Male 245 ΣΠΥΡΟΣ ΤΑΣΗΣ 1970 4:20:11
200 , 185 , 87 A 40-49 Male 97 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΕΛΑΚΗΣ 1967 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΩΝ 4:20:59
201 , 186 , 88 A 40-49 Male 192 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1976 4:21:00
202 , 187 , 89 A 40-49 Male 105 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ 1976 4:21:34
203 , 188 , 68 A 18-39 Male 218 ΚΡΙΤΩΝ ΡΟΥΝΤΟΣ 1980 4:24:17
204 , 189 , 90 A 40-49 Male 155 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 1974 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 4:24:37
205 , 190 , 91 A 40-49 Male 227 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΚΙΑΔΑΣ 1974 ΧΟΡΑΦΑ 4:24:53
206 , 191 , 69 A 18-39 Male 151 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1979 – 4:25:41
207 , 192 , 92 A 40-49 Male 18 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1972 4:25:49
208 , 16 , 9 Γ 40+ Female 295 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 1971 4:26:10
209 , 17 , 8 Γ 18-39 Female 111 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΛΛΙΑ 1984 WAKE UP STREET 4:26:48
210 , 193 , 93 A 40-49 Male 130 ΜΕΘΟΔΙΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1968 4:27:00
211 , 194 , 94 A 40-49 Male 12 ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΖΑΡΟΓΛΟΥ 1976 4:28:47
212 , 195 , 70 A 18-39 Male 46 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΛΑΣ 1977 4:34:21
213 , 196 , 71 A 18-39 Male 261 ΦΩΤΗΣ ΤΣΙΡΚΑΣ 1997 4:37:35
214 , 197 , 95 A 40-49 Male 249 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ 1972 4:40:35
215 , 18 , 9 Γ 18-39 Female 246 ΜΑΡΙΝΑ ΤΑΣΙΚΑ 1982 4:40:36
216 , 198 , 72 A 18-39 Male 43 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ 1978 TOP GYM 4:41:00
217 , 199 , 96 A 40-49 Male 91 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1975 4:41:33
218 , 200 , 97 A 40-49 Male 257 ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΣΕΛΟΣ 1970 4:44:06
219 , 201 , 32 A 50+ Male 285 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΨΑΡΟΥΛΗΣ 1958 URBAN TRAIL .RUNNERS 4:46:17
220 , 202 , 98 A 40-49 Male 41 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ 1975 4:49:31
221 , 203 , 99 A 40-49 Male 284 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΛΤΗΣ 1971 FAPERLE 4:57:33
222 , 204 , 33 A 50+ Male 146 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΩΝ 1963 5:04:25
223 , 205 , 73 A 18-39 Male 215 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΙΓΙΖΟΣ 1982 5:14:17

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ POIKILO ROCKY MOUNTAIN ΔΙΑΔΡΟΜΗ 8ΚΜ – POIKILO ROCKY MOYNTAIN
Α/Α Gender BIB Name YOB Club 8km finish
1 Male 520 ΠΕΤΡΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 1980 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 0:48:55
2 Male 725 ΑΝΕΣΤΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1992 0:50:05
3 Male 713 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ 1967 0:50:35
4 Male 603 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ 1961 KERKYRA 0:52:11
5 Male 653 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1992 TOP GYM 0:52:35
6 Male 722 ΝΙΚΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΣ 1970 0:53:52
7 Male 633 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1974 0:54:02
8 Male 512 ΚΩΣΤΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1980 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:54:58
9 Male 692 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΡΛΗΣ 1981 0:55:12
10 Male 727 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΘΟΔΩΡΟΣ 2001 0:55:21
11 Female 567 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΕΜΑΛΑΙ 1976 ΓΑΛΑΞΙΑΣ 0:55:21
12 Male 605 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 BALIOTIS.NATURE TRAIL 0:56:40
13 Male 530 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ 1983 0:57:10
14 Male 673 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:58:22
15 Male 522 ΑΡΗΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ – 0:58:40
16 Female 723 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΟΗ 1987 0:59:24
17 Male 724 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ 1962 0:59:24
18 Male 641 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0:59:56
19 Male 677 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΗΣ 1977 1:02:34
20 Female 683 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:02:49
21 Male 586 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΡΕΤΑΣ 1989 1:03:01
22 Male 589 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΡΙΚΟΣ 1976 ALX TRAINING TEAM 1:03:05
23 Male 500 MIKHAIL IVANCHENKO 1982 1:03:07
24 Male 636 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1983 E.CO. LIFT 1:03:19
25 Male 614 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΗΤΣΙΟΣ 1992 1:03:23
26 Male 654 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1961 TOP GYM 1:03:26
27 Male 631 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΜΠΟΣ – 1:03:41
28 Female 592 ΜΑΡΙΑ ΚΩΣΤΟΥΛΑ – 1:03:55
29 Male 711 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – 1:05:03
30 Male 664 ΘΕΙΔΩΡΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 1987 TOP GYM 1:05:05
31 Male 516 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 2002 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:05:29
32 Female 619 ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΟΥΖΑΚΗ – PILABOX 1:05:32
33 Male 709 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΨΙΝΑΚΗΣ 1983 1:05:34
34 Male 684 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ 1975 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:06:14
35 Male 543 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – 1:06:55
36 Female 714 ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ 1990 1:06:59
37 Male 576 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΝΔΥΛΗΣ 1982 1:07:10
38 Male 551 ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΜΟΥΣΤΟΚΟΥΛΟΥΡΑ 1:07:31
39 Male 554 ΗΛΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ – 1:07:34
40 Male 728 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ 1953 1:07:45
41 Male 717 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 1953 1:07:54
42 Male 647 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ 1990 1:07:56
43 Male 648 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1983 1:08:03
44 Male 517 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 1990 TOP GYM 1:08:11
45 Male 552 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ 1981 1:08:25
46 Male 703 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:08:28
47 Female 696 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1:08:56
48 Female 606 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 1962 SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:09:34
49 Male 524 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΣ 1986 1:09:51
50 Male 702 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:09:59
51 Male 546 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΟΥΜΠΟΡΛΗΣ 1982 1:10:09
52 Male 689 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1969 SNAIL TEAM 1:10:44
53 Male 718 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1974 1:10:44
54 Male 590 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ 1987 NUVENTI 1:10:56
55 Female 716 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΡΟΜΜΥΔΑ 1972 1:11:49
56 Male 662 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ 1959 ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:12:07
57 Male 706 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 1953 ΦΛΟΓΑ 1:12:21
58 Male 525 ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ 1974 1:12:28
59 Male 532 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 1981 1:12:45
60 Male 712 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – 1:13:04
61 Female 566 ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΣΟΥΛΑ 1978 TOP GYM 1:13:21
62 Male 571 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΟΛΟΒΟΣ 1967 1:13:21
63 Male 515 ΘΩΜΑΣ ΒΑΡΔΑΛΑΣ 1976 MOUNTAIN BIKE GREECE LINKEDIN GROUP 1:13:47
64 Male 604 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΝΑΤΑΚΗΣ – 1:14:08
65 Male 685 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΙΦΑΣ 1971 ALX TRAINING 1:14:35
66 Male 657 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ 1970 1:14:46
67 Male 656 ΚΩΝΤΣΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ 1972 MUSTUKULURU ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:14:54
68 Female 695 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ 1964 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1:15:06
69 Male 539 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1991 FLYING GEESE RUNNING TEAM 1:15:29
70 Male 593 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ – 1:15:33
71 Male 616 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:15:37
72 Male 693 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΑΜΕΓΚΟΣ 1980 1:16:13
73 Male 613 ΚΟΣΜΑΣ ΜΕΤΖΑΦΟΣ 1971 ALX TRAINING TEAM 1:16:21
74 Male 529 ΠΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΚΑΝΟΝΙΑ ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ 1:16:32
75 Male 707 ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 2001 ALX TRAINING TEAM 1:17:04
76 Male 527 ΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1974 1:17:21
77 Male 558 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 1982 FLYING GEESE RUNNING TEAM 1:17:24
78 Female 646 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΤΖΑΛΗ 1974 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:17:53
79 Female 610 ΜΑΡΙΑ ΜΑΥΡΟΥΔΗ 1988 1:17:57
80 Male 575 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΜΠΟΓΙΩΡΓΑΣ 1980 1:17:58
81 Male 568 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:02
82 Male 701 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1978 WING CHUN ERMIS PERAMATOS 1:18:09
83 Male 686 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΜΠΑΛΟΓΛΟΥ 1986 1:18:10
84 Male 642 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1992 1:18:12
85 Male 660 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΠΑΣ 1981 1:18:21
86 Male 564 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ 1991 ALX TRAINING TEAM 1:19:01
87 Male 661 ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ALX TRAINING TEAM 1:19:10
88 Male 534 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1962 ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:19:30
89 Female 629 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΙΜΠΑ 1976 1:19:42
90 Male 676 ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΣΚΟΥΡΩΦ 1959 1:19:48
91 Male 545 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:19:49
92 Male 652 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1975 ALX TRAINING TEAM 1:20:34
93 Male 637 ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1983 E.CO. LIFT 1:20:37
94 Male 521 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1992 – 1:21:10
95 Female 691 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 1976 1:22:23
96 Male 617 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΗΣ 1986 1:22:25
97 Male 557 ΝΙΚΟΣ ΚΑΚΑΡΟΥΜΠΑΣ 2000 1:22:28
98 Female 715 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1993 1:22:33
99 Male 628 ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1965 1Ο ΛΎΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΎΠΟΛΗΣ 1:22:36
100 Male 679 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 1959 INTERSPORT RUNNING TEAM 1:22:36
101 Male 681 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1954 1:22:40
102 Male 560 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1:22:44
103 Female 502 MICHAELA ZIMERMANN 1976 ΆΣΚΗΣΗ ΓΙΑ ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΆ ΚΑΙ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΆ ΠΡΟΒΛΉΜΑΤΑ. 1:22:46
104 Female 627 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ 1971 FLYING GEESE RUNNING TEAM 1:22:49
105 Male 697 ΤΕΛΗΣ ΦΥΤΡΟΣ – PILABOX 1:22:51
106 Male 609 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ 1983 Σ.Δ.Ε 1:23:01
107 Male 650 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1978 MARATHON TEAM MARIA POLYZOU 1:23:07
108 Male 651 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:23:09
109 Female 523 ΧΡΥΣΟΔΗΜΗΤΡΑ ΓΑΛΑΤΟΥ 1972 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:23:48
110 Male 666 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ 1968 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:23:48
111 Male 550 ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 1974 BN CYCLING 1:24:23
112 Male 698 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΧΑΪΚΑΛΗΣ 2000 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:24:24
113 Male 623 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ 1975 1:24:53
114 Male 704 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1972 1:24:58
115 Male 644 ΑΚΗΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ALX TRAINING TEAM 1:25:05
116 Female 569 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΛΟΥΦΑ – 1:25:06
117 Male 720 ΧΡΥΣΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΓΙΟΥΤΑΣ 2001 1:25:09
118 Male 622 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΟΥΝΤΖΑΛΙΑΣ 1975 1:25:11
119 Male 591 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ 1973 WING CHUN ERMIS PERAMATOS 1:25:17
120 Male 559 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – 1:25:40
121 Male 528 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1961 1:25:54
122 Male 635 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΥΣΗΣ 1976 BNP TAX ADVISORS 1:26:28
123 Female 638 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΥ 1981 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΈΑΣ 1:26:35
124 Female 584 ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΚΟΥΝΑΝΗ 1973 1:27:03
125 Female 658 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΟΥΤΣΗ 1978 NYMFES RUNNERS 1:27:09
126 Female 625 ΕΥΑ ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 1988 1:27:17
127 Female 577 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΝΗ 1979 E.CO. LIFT 1:27:17
128 Male 668 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΙΤΙΚΑΡΗΣ 1980 1:28:54
129 Male 612 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΡΤΙΚΑΣ 1978 1:28:56
130 Female 721 ΕΡΗ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ 1962 1:30:02
131 Male 513 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1978 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:30:04
132 Male 624 ΣΤΑΘΗΣ ΜΠΑΛΟΜΕΝΟΣ 1984 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:30:05
133 Male 602 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ 1981 1:30:12
134 Female 588 ΤΡΙΛΕΝΙΑ ΚΡΥΕΜΑΔΗ – PILABOX 1:30:27
135 Male 574 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ – 1:30:32
136 Female 708 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΨΑΡΙΑΔΟΥ 1990 ALX TRAINING TEAM 1:30:32
137 Female 581 ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΑΚΗ 1991 ALX TRAINING TEAM 1:31:10
138 Female 507 ΞΕΝΙΑ ΑΛΕΞΙΟΥ 1980 ALX TRAINING TEAM 1:31:35
139 Female 565 ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΣΟΥΝΗ 1990 ΚΑΝΕΝΑΣ 1:31:35
140 Male 621 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΖΟΣ 1961 1:31:48
141 Male 626 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΟΥΡΑΚΗΣ 1956 ΣΔΥ.ΠΕΙΡΑΙΑ 1:32:36
142 Male 682 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ 1984 ΟΜΑΔΑ ΠΕΖΟΠΟΡΩΝ ΖΕΥΣ 1:32:37
143 Female 655 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1991 ALX TRAINING TEAM 1:32:38
144 Female 514 ΒΙΛΛΥ ΒΑΒΟΥΓΙΟΥ 1981 ALX TRAINING TEAM 1:32:38
145 Male 518 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΕΡΓΙΔΗΣ – 1:32:42
146 Female 663 ΜΑΡΙΑ ΠΑΤΣΙΑ 1976 ALX TRAINING TEAM 1:34:34
147 Female 509 ΕΛΕΝΗ ΑΝΘΗ 1968 1:37:45
148 Female 632 ΖΗΝΟΒΙΑ ΜΠΟΥΛΟΓΙΩΡΓΟΥ – 1:38:15
149 Female 510 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ – 1:38:43
150 Female 674 ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΑ ΣΑΜΕΡΑ 1984 1:39:20
151 Male 504 ΦΟΙΒΟΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ 2002 1:39:22
152 Female 506 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ 1971 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 1:39:27
153 Female 672 ΡΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ 1983 1:39:42
154 Female 687 ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΛΙΔΑ 1975 1:39:43
155 Female 630 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΠΙΝΖΑΡΟΥ 1979 Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ 1:39:47
156 Female 645 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΑ 1976 1:40:43
157 Female 719 ΣΟΦΙΑ ΚΟΥΓΙΟΥΤΑ 2000 1:41:06
158 Female 508 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ 2001 GOJI BERRY TEAM 1:41:06
159 Male 573 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ 1968 1:42:06
160 Female 665 ΕΥΗ ΠΕΠΠΑ – 1:42:08
161 Female 659 ΟΛΓΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΠΑ 1988 1:43:08
162 Male 611 ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΜΕΝΤΖΟΣ 1967 1:43:11
163 Female 563 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ 1978 1:43:19
164 Male 694 ΒΛΑΣΗΣ ΦΙΟΡΑΝΤΗΣ 1981 ALX TRAINING TEAM 1:44:40
165 Female 580 ΣΙΣΣΥ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1981 1:46:30
166 Female 561 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 1992 ALX TRAINING TEAM 1:50:23
167 Female 634 ΕΛΕΝΗ ΝΙΩΡΑ 1977 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:52:02
168 Female 562 ΛΟΥΚΙΑ ΚΑΡΑΚΑΞΗ 1991 1:55:37
169 Male 547 ΑΝΕΣΤΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ 1985 1:55:37
170 Female 615 ΕΛΕΝΗ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ – PILABOX 1:55:47
171 Male 503 ΘΩΜΑΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ 1970 1:55:53
172 Male 600 ΣΠΥΡΟΣ ΛΥΜΟΥΡΗΣ 1982 1:55:59
173 Male 596 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΛΛΑΣ 1976 ΆΣΚΗΣΗ ΓΙΑ ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΆ ΚΑΙ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΆ ΠΡΟΒΛΉΜΑΤΑ. 2:00:39
174 Male 601 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1989 ALX TRAINING TEAM 2:02:11
175 Male 535 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΔΙΤΣΟΣ 1991 ALX TRAINING TEAM 2:02:12
176 Female 599 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΙΑΣΚΟΥ 1974 TOP GYM 2:04:40
177 Male 726 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΚΟΛΥΒΑΣ 1965 2:04:54
178 Male 595 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1966 2:06:00
179 Female 537 ΡΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥ 1972 2:06:01
180 Male 583 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ 1991 ALX TRAINING TEAM 2:06:05

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ POIKILO ROCKY MOUNTAIN ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4ΚΜ – POIKILO ROCKY MOYNTAIN
A/A Gender BIB Name YOB Club 4km finish
1 Male 1028 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 1976 0:22:04
2 Male 1081 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΛΟΣ 2000 0:26:37
3 Male 1068 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ 2001 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:27:49
4 Male 1049 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΥΡΩΝ ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ 1983 0:28:54
5 Female 1042 ΜΑΡΙΝΑ ΜΙΧΑΛΕΣΗ 1976 0:29:49
6 Male 1054 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1987 0:29:59
7 Male 1080 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ – 0:30:45
8 Male 1045 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 1971 0:31:50
9 Male 1010 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΟΥΚΑΣ 1999 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:31:55
10 Male 1074 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ – 0:31:55
11 Male 1057 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΤΣΗΣ 2003 BN CYCLING 0:31:57
12 Male 1020 ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΡΙΜΙΑΣ 2003 BN CYCLING 0:31:58
13 Male 1058 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΣΗΣ 2004 BN CYCLING 0:32:11
14 Male 1008 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΚΕΚΑΣ 2005 BN CYCLING 0:32:17
15 Male 1039 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 1976 BN CYCLING 0:32:31
16 Female 1083 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ – 0:32:49
17 Female 1084 ΝΙΚΗ ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ – 0:32:49
18 Male 1037 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΓΓΟΣ 1971 0:32:51
19 Female 1082 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΥΡΙΚΟΥ 1984 0:32:52
20 Male 1078 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΚΑΘΗΣ 1953 0:32:59
21 Female 1059 ΡΕΝΑ ΠΕΚΟΥΛΗ – 0:33:35
22 Male 1003 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 2005 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:34:11
23 Male 1056 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 1983 ALX TRAINING TEAM 0:34:12
24 Female 1071 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 1967 0:34:13
25 Male 1051 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΡΝΑΣ 1988 ALX TRAINING TEAM 0:34:17
26 Male 1052 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ – 0:34:42
27 Male 1038 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΣΗΣ 2007 BN CYCLING 0:34:54
28 Male 1041 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ – NATURAL RUNNING BY INOV8 0:35:32
29 Female 1001 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ 1979 0:36:26
30 Male 1035 ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΓΑΛΙΟΣ 2007 MEIJIN TAEKWONDO 0:37:00
31 Male 1066 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΚΙΑΔΑΣ 1983 ALX TRAINING TEAM 0:37:06
32 Female 1029 ΑΡΕΤΗ ΚΟΛΙΑΝΤΖΑΚΗ 1990 0:37:19
33 Female 1064 ΓΩΓΩ ΣΙΔΗΡΑ – 0:37:30
34 Male 1036 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΓΑΛΙΟΣ 1972 MAJIN TAEKWONDO 0:37:33
35 Female 1025 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΝΑΒΟΥ – 0:37:51
36 Male 1075 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ – 0:38:29
37 Male 1076 ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΟΛΥΒΑΣ – 0:38:29
38 Male 1015 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ – 0:39:17
39 Male 1044 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥΖΑΚΗΣ – Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:39:24
40 Female 1050 ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΤΣΗ 1990 0:39:34
41 Male 1000 ANDREAS TAMAZ KURASHVILI 1986 0:39:35
42 Female 1011 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ – NATURAL RUNNING BY INOV8 0:39:37
43 Female 1070 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΘΑΚΗ 1995 0:40:40
44 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ 1975 0:41:42
45 Female 1031 ΝΑΝΤΙΑ ΚΡΟΥΚΛΙΔΟΥ 1989 0:41:50
46 Female 1043 ΙΟΥΛΙΑ ΜΟΣΧΟΛΙΟΥ 1981 0:41:50
47 Male 1022 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΑΛΗΣ 2001 0:42:20
48 Female 1026 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ 1986 0:43:15
49 Female 1072 ΒΑΣΙΑ ΤΖΙΦΑ 1998 ALX TRAINING TEAM 0:43:46
50 Male 1012 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ – Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:44:40
51 Male 1007 ΣΤΡΑΤΟΣ ΓΚΕΚΑΣ BN CYCLING 0:45:00
52 Male 1004 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ – 0:45:24
53 Female 1077 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ – 0:46:07
54 Female 1013 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ – Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:46:15
55 Female 1005 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ 1984 0:47:27
56 Female 1030 ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΟΥ 1991 ALX TRAINING TEAM 0:48:51
57 Female 1032 ΣΤΕΛΑ ΚΩΣΤΑΛΟΥΠΗ 1986 ALX TRAINING TEAM 0:48:52
58 Female 1073 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΨΑΡΑ 1986 ALX TRAINING TEAM 0:48:55
59 Male 1060 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΠΟΝΗΣ 1974 0:49:13
60 Female 1009 ΑΡΓΥΡΩ ΔΗΜΟΥ – NATURAL RUNNING BY INOV8 0:49:22
61 Female 1017 ΗΛΕΚΤΡΑ ΙΡΕΜΙΑ 2008 BN CYCLING 0:50:39
62 Male 1019 ΣΠΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 2007 BN CYCLING 0:50:41
63 Female 1034 ΝΑΤΑΣΣΑ ΛΟΥΔΑΡΟΥ 1967 0:51:01
64 Female 1079 ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ 1971 0:51:06
65 Male 1046 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 1997 ALX TRAINING TEAM 0:51:21
66 Male 1027 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ 1984 0:52:25
67 Female 1006 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ 1987 0:52:25
68 Female 1067 ΕΛΕΝΑ ΣΚΡΕΚΑ 1975 0:52:39
69 Female 1024 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΛΟΣΑΚΑ – 0:53:55
70 Female 1048 ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΣΟΥΛΗ 1975 0:59:50
71 Female 1053 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 1977 0:59:50
72 Male 1061 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΡΕΜΠΕΛΟΣ – 1:03:10
73 Male 1018 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 2005 BN CYCLING 1:05:58

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ΚΜ – POIKILO ROCKY MOYNTAIN

ΑΝΔΡΕΣ
1 Male 1028 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 1976 0:22:04
2 Male 1081 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΛΟΣ 2000 0:26:37
3 Male 1068 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ 2001 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:27:49

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1 Female 1042 ΜΑΡΙΝΑ ΜΙΧΑΛΕΣΗ 1976 0:29:49
2 Female 1083 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ – 0:32:49
3 Female 1084 ΝΙΚΗ ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ – 0:32:49

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ΚΜ – POIKILO ROCKY MOYNTAIN

ΑΝΔΡΕΣ
1 Male 520 ΠΕΤΡΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 1980 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 0:48:55
2 Male 725 ΑΝΕΣΤΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1992 0:50:05
3 Male 713 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ 1967 0:50:35

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1 Female 567 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΕΜΑΛΑΙ 1976 ΓΑΛΑΞΙΑΣ 0:55:21
2 Female 723 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΟΗ 1987 0:59:24
3 Female 683 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:02:49

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 22ΚΜ – POIKILO ROCKY MOYNTAIN

ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
1 Male 57 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 1984 SALOMON HELLAS 2:01:40
2 Male 31 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 1984 2:08:53
3 Male 87 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΛΥΚΟΣ/ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:15:51

ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 Female 242 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΥΛΑΙΟΥ 1971 2:49:49
2 Female 277 ΙΩΑΝΝΑ ΧΟΥΡΙΔΟΥ 1974 Κ1 ΑΡΕΝΑ SKYWOMEN RUNNING TEAM 2:54:23
3 Female 223 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΙΔΕΡΗ 1980 3:23:34

ΗΛΙΚΙΑΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ 22ΚΜ – POIKILO ROCKY MOYNTAIN

ΑΝΔΡΕΣ 18-39
1 Male 57 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 1984 SALOMON HELLAS 2:01:40
2 Male 31 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 1984 2:08:53
3 Male 294 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΜΑΣ 1980 2:25:37

ΑΝΔΡΕΣ 40-49
1 Male 87 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΛΥΚΟΣ/ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:15:51
2 Male 78 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ 1971 CHIOSRUNNING 2:19:42
3 Male 2 STAN FIJNAUT 1969 2:22:09

ΑΝΔΡΕΣ 50+
1 Male 53 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1966 ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 2:38:56
2 Male 203 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ 1954 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ. 2:44:10
3 Male 157 ΤΑΣΟΣ ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ 1960 NATURAL RUNNING BY INOV8 2:55:16

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-39
1 Female 223 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΙΔΕΡΗ 1980 3:23:34
2 Female 88 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΠΟΜΠΑΣΗ 1984 TOP GYM 3:35:03
3 Female 169 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥΣΣΟΥ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:44:51

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 40+
1 Female 242 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΥΛΑΙΟΥ 1971 2:49:49
2 Female 277 ΙΩΑΝΝΑ ΧΟΥΡΙΔΟΥ 1974 Κ1 ΑΡΕΝΑ SKYWOMEN RUNNING TEAM 2:54:23
3 Female 13 ΒΙΚΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ 1973 ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 3:32:34