Απολέσματα του ορεινού αγώνα : Μονοπάτι Παρνασσού 2016 στην Αμφίκλεια

Μονοπάτι Παρνασσού 2016
24,2 χιλιόμετρα

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME Ετ. Γεν. Ηλ. Κατ. SEX CLUB Χρόνος Καθ. Χρόνος
1 1 1 200 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 1984 A2 Α Salomon Hellas 02:08:43 02:08:43
2 2 2 256 ΑΛΕΞΑΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974 A2 Α ODLO – LA SPORTIVA 02:10:02 02:10:01
3 3 3 329 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 1983 A2 Α ODLO-LA SPORTIVA/athletics-guidance.gr 02:13:19 02:13:18
4 4 4 364 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΥΣΤΑΖΑΚΗΣ 1987 A2 Α MYATHLETE 02:16:24 02:16:22
5 5 5 406 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 1987 A2 Α 02:17:01 02:17:00
6 6 6 148 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ 1982 A2 Α AllTerrainRunners 02:17:43 02:17:33
7 7 7 348 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1984 A2 Α TECNICA 02:18:16 02:18:15
8 1 1 394 ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΤΖΙΑΤΖΙΑ 1992 F Γ 02:18:29 02:18:29
9 8 8 409 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1972 A2 Α 02:18:30 02:18:27
10 9 1 284 ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΙΑΣ 1969 A3 Α 02:19:11 02:19:11
11 10 9 343 TOM PARTS 1981 A2 Α KASIMIS TRAINING-BEE FIT 02:22:10 02:22:08
12 11 10 236 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΤΑΣ 1983 A2 Α 02:23:05 02:23:04
13 12 1 398 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΣ 1990 A1 Α TECNICA 02:23:23 02:23:22
14 13 11 352 SLAWOMIR MATRAS 1973 A2 Α SALOMON 02:24:03 02:24:02
15 14 12 201 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1985 A2 Α myathlete-dynafit 02:25:09 02:25:08
16 15 13 57 ΗΛΙΑΣ ΣΑΓΡΚΙΩΤΗΣ 1983 A2 Α NORTH OUTDOOR TRAINING 02:27:16 02:27:15
17 16 14 288 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΦΕΡΛΗΣ 1980 A2 Α jamaicarunners 02:27:16 02:27:11
18 17 15 138 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΜΟΣ 1971 A2 Α AllTerrainRunners 02:27:39 02:27:39
19 18 16 426 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979 A2 Α 02:27:39 02:27:38
20 19 2 374 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΑΒΙΩΤΗΣ 1991 A1 Α DRC ATHENS – INOV8 GRE 02:28:16 02:28:15
21 20 2 324 ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1965 A3 Α Salomon Hellas 02:28:42 02:28:42
22 21 17 88 ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ 1976 A2 Α 02:28:55 02:28:31
23 22 18 196 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΤΗΣ 1975 A2 Α tsias.com 02:29:15 02:29:13
24 23 19 187 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974 A2 Α ΣΑΦΑΝΣ 02:29:46 02:29:18
25 24 3 427 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1992 A1 Α 02:31:41 02:31:36
26 25 20 10 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1980 A2 Α Krommidas Coaching 02:31:54 02:31:53
27 26 4 349 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ 1994 A1 Α myathlete 02:32:08 02:32:07
28 27 21 303 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΡΙΠΗΣ 1985 A2 Α URBAN TRAIL RUNNERS 02:32:53 02:32:51
29 28 22 25 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΝΙΑΡΗΣ 1986 A2 Α Flying Geese 02:33:32 02:33:29
30 29 23 101 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ 1978 A2 Α ΑΚΟΛ 02:33:39 02:33:36
31 30 24 366 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΟΥΤΚΟΣ 1985 A2 Α Baliotis.NT- Beefit 02:34:09 02:34:07
32 2 2 345 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΙΚΑ 1992 F Γ myathlete-Dynafit 02:34:16 02:34:15
33 31 25 276 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΟΣ 1976 A2 Α MYSTIC NAVIGATOR/BARBER SHOP GR 02:34:45 02:34:39
34 32 26 407 ΝΙΚΟΣ ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ 1977 A2 Α 02:35:09 02:35:06
35 33 3 71 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΑΚΑΣ 1967 A3 Α 02:35:41 02:35:34
36 34 27 368 ΕΤΜΟΝΤ ΤΣΑΚΟΣ 1977 A2 Α 02:37:58 02:37:53
37 35 28 356 PETER CAMPBELL 1978 A2 Α 02:38:39 02:38:32
38 3 3 371 ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΙ 1989 F Γ myathlete 02:38:49 02:38:48
39 36 29 269 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1981 A2 Α ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ 02:39:06 02:39:01
40 37 4 424 THEOFIL METOQI 1970 A3 Α 02:39:27 02:39:24
41 38 30 19 ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1973 A2 Α 02:41:21 02:41:17
42 39 31 278 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΓΚΟΣ 1987 A2 Α North outdoor team 02:41:39 02:41:38
43 40 32 420 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1982 A2 Α 02:42:01 02:41:58
44 41 33 365 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1976 A2 Α 02:42:53 02:42:50
45 42 34 282 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΖΑΓΚΟΣ 1983 A2 Α north outdoor running team 02:43:35 02:43:34
46 43 5 248 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΠΟΥΛΑΣ 1967 A3 Α ΤΡΑΧΙΝΑ 02:44:24 02:44:21
47 44 35 112 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΡΑΣ 1977 A2 Α kasimis training 02:45:09 02:45:06
48 45 36 261 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥΜΠΑΝΗΣ 1982 A2 Α 02:48:29 02:48:26
49 46 6 77 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1967 A3 Α Α.Κ.Ο.Λιβαδειας 02:48:53 02:48:51
50 47 7 102 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΝΤΑΛΟΣ 1968 A3 Α TANTALOS FUN CLUB 02:49:43 02:49:14
51 48 8 317 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ 1969 A3 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 02:49:52 02:49:42
52 49 9 350 ΜΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 1969 A3 Α 02:51:21 02:51:13
53 50 37 367 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ 1984 A2 Α 02:51:30 02:51:28
54 51 10 194 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ 1969 A3 Α 02:51:41 02:51:33
55 52 38 315 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1974 A2 Α A.K.O. LIVADEIAS 02:52:11 02:52:02
56 53 39 199 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ 1980 A2 Α runner store trail team 02:52:48 02:52:41
57 54 40 42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1980 A2 Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 02:53:40 02:53:35
58 55 11 375 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1967 A3 Α ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 02:53:48 02:53:46
59 56 41 4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ 1981 A2 Α Αθηνοδωρος ο Αιγιευς 02:53:50 02:53:44
60 57 42 414 ΝΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ 1979 A2 Α GOSIBERRY 02:54:37 02:54:27
61 58 43 387 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΟΜΙΚΟΣ 1972 A2 Α myathlete 02:54:40 02:54:34
62 59 44 285 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑΝΑΣΙΑΣ 1978 A2 Α 02:55:03 02:55:00
63 60 45 177 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ 1976 A2 Α ΣΔΥ Αθηνων 02:55:35 02:55:21
64 61 46 306 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ 1981 A2 Α My athlete 02:55:42 02:55:35
65 62 12 296 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1964 A3 Α Συλλογος Δρομεων Υγειας Βολου 02:55:43 02:55:40
66 63 13 133 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ 1966 A3 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:56:26 02:56:19
67 64 14 404 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΦΟΣ 1970 A3 Α 02:56:36 02:56:21
68 65 15 66 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1969 A3 Α ROMAS PRO TRAINING 02:57:06 02:56:57
69 4 4 313 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 1996 F Γ DYNAFIT GREECE 02:57:28 02:57:25
70 66 47 341 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ 1975 A2 Α ALUMINATI 02:58:07 02:58:01
71 67 16 222 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΟΧΑΙΤΟΠΟΥΛΟΣ 1969 A3 Α ΛΥΚΟΙ Κεχαγιογλου 02:58:58 02:58:55
72 68 17 51 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΠΑΣ 1963 A3 Α 02:59:37 02:59:28
73 69 48 268 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΣΣΑΣ 1985 A2 Α Το.συ.ν Αμφικλειας 02:59:55 02:59:44
74 70 49 244 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1976 A2 Α FREE RUNNERS 02:59:59 02:59:48
75 71 18 242 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 1962 A3 Α Free Runners 02:59:59 02:59:45
76 72 50 9 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΧΝΕΛΗΣ 1972 A2 Α ΙΒΜ CLUB 03:00:05 02:59:55
77 73 51 146 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΒΑΙΛΗΣ 1981 A2 Α ursa team 03:00:19 03:00:09
78 74 52 378 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ 1973 A2 Α 03:00:40 03:00:36
79 75 19 166 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1969 A3 Α KOPANAKI RUNNERS 03:01:34 03:01:29
80 76 53 281 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΡΟΝΗΣ 1974 A2 Α kasimis training 03:02:03 03:01:33
81 77 54 116 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΔΕΛΛΗΣ 1974 A2 Α 03:02:15 03:02:11
82 78 55 23 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 1973 A2 Α KASSIMIS TRAINING 03:02:40 03:02:36
83 79 56 415 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΠΡΑΛΟΣ 1976 A2 Α ΤΕΛΛΜΙΣΟΣ 03:02:40 03:02:36
84 80 57 185 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1973 A2 Α IBM CLUB 03:03:09 03:02:56
85 81 58 139 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΡΛΗΣ 1974 A2 Α Exarhos Runners 03:03:10 03:02:56
86 82 20 68 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 1968 A3 Α ΣΔΥΜΘ 03:03:11 03:02:58
87 83 59 289 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1979 A2 Α 03:03:11 03:02:49
88 84 60 325 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1972 A2 Α 3Π 03:04:20 03:04:15
89 5 5 332 ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 1973 F Γ Σ.Δ.Υ.Π-3Π 03:04:20 03:04:14
90 85 21 430 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 1967 A3 Α 03:05:00 03:04:30
91 86 61 238 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1982 A2 Α Δρομεων Τραχινα 03:05:23 03:04:58
92 87 22 302 ΔΗΜΟΣ ΘΑΝΟΣ 1964 A3 Α 03:05:27 03:05:20
93 88 5 265 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΙΑΡΑΣ 1996 A1 Α 03:05:27 03:05:18
94 89 62 165 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979 A2 Α ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 03:05:47 03:05:36
95 90 23 391 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1969 A3 Α ΑΠΟΛΩΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 03:06:28 03:06:05
96 91 63 121 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΖΗΣ 1972 A2 Α ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 03:06:53 03:06:27
97 92 24 405 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ 1962 A3 Α 03:06:56 03:06:39
98 93 64 40 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1979 A2 Α ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 03:07:23 03:07:14
99 94 65 53 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΟΥΡΤΣΟΥΛΗΣ 1980 A2 Α 03:07:46 03:07:19
100 95 66 74 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΙΟΝΑΚΗΣ 1978 A2 Α ΚΡΗΤΗ 03:07:47 03:07:39
101 96 67 330 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΕΥΡΗΣ 1981 A2 Α All terrain runners 03:08:36 03:08:18
102 97 68 173 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 1974 A2 Α FREE RUNNERS 03:08:45 03:08:31
103 98 69 13 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ 1976 A2 Α 03:08:49 03:08:44
104 99 70 369 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1977 A2 Α ΣΧΟΠ ΘΗΒΑΣ 03:08:57 03:08:32
105 100 71 130 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΛΛΗΣ 1976 A2 Α ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ 03:09:01 03:08:54
106 101 72 96 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΚΑΣ 1972 A2 Α 03:09:06 03:08:37
107 102 73 82 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1972 A2 Α 03:09:10 03:08:57
108 103 74 188 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΦΟΔΗΜΟΣ 1975 A2 Α Helectorunning team 03:09:14 03:08:47
109 104 6 170 ΑΚΗΣ ΤΣΑΛΑΦΟΥΤΑΣ 1988 A1 Α iRON TEAM-ΤΡΑΧΙΝΑ 03:09:15 03:08:55
110 105 25 132 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1964 A3 Α ΣΑΦΑΝΣ 03:09:26 03:09:20
111 106 75 176 ΤΙΤΟΣ ΠΑΣΠΑΡΑΚΗΣ 1986 A2 Α 03:09:39 03:09:04
112 107 76 304 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ 1983 A2 Α ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 03:09:57 03:09:44
113 108 77 429 ΝΙΚΟΣ ΧΑΛΑΤΣΗΣ 1971 A2 Α 03:10:11 03:10:10
114 109 26 21 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΥΓΕΤΑΚΗΣ 1970 A3 Α DRC athens 03:10:42 03:10:25
115 110 78 262 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΑΚΑΛΙΑΣ 1975 A2 Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 03:10:51 03:10:32
116 111 7 227 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΦΑΤΖΗΣ 1991 A1 Α All Terrain Runners 03:10:55 03:10:30
117 112 8 421 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1990 A1 Α 03:10:58 03:10:45
118 113 9 270 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 1996 A1 Α Το.συ.ν Αμφικλειας 03:10:58 03:10:56
119 114 10 114 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΡΜΕΡΑΙ 1996 A1 Α Α.Σ Διονυσος Αμφικλειας 03:10:58 03:10:46
120 115 79 168 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΟΚΩΣΤΑΣ 1983 A2 Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:10:58 03:10:33
121 116 80 223 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ 1985 A2 Α 03:11:03 03:10:57
122 117 81 14 ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΠΗΣ 1976 A2 Α eyrytania running team 03:11:05 03:11:01
123 118 82 109 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1974 A2 Α FREE RUNNERS 03:11:10 03:11:03
124 119 83 300 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΤΣΙΑΡΗΣ 1985 A2 Α MPT 03:11:14 03:10:56
125 120 27 178 ΣΠΥΡΟΣ ΓΡΑΨΑΣ 1968 A3 Α ΣΔΥ Αθηνων 03:11:33 03:11:18
126 121 84 2 ΑΚΗΣ ΜΑΡΓΙΑΝΟΣ 1974 A2 Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:11:34 03:11:24
127 122 85 150 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ 1976 A2 Α SATRAPISTAS 03:12:44 03:12:40
128 123 86 153 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΠΛΟΥΜΗΣ 1979 A2 Α 03:12:58 03:12:54
129 124 87 134 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΣΛΑΝΙΔΗΣ 1984 A2 Α heartbeat 03:13:14 03:13:09
130 6 6 273 ΝΑΤΑΛΙ ΠΕΡΑΚΗ 1979 F Γ my athlete 03:13:21 03:13:16
131 125 11 277 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1988 A1 Α Kri Kri running team 03:13:26 03:13:09
132 126 88 22 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1981 A2 Α DRC Athens 03:13:40 03:13:34
133 127 89 155 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ 1980 A2 Α ΣΑΠΠΑΖ 03:13:58 03:13:37
134 128 28 8 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΗΚΑΣ 1957 A3 Α ΤΡΑΧΙΝΑ-KASIMIS TRAINING 03:14:03 03:14:00
135 129 90 205 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1974 A2 Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:14:04 03:13:57
136 130 12 402 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 1988 A1 Α 03:14:18 03:14:03
137 131 91 384 ΓΚΙΚΑΣ ΣΕΛΕΚΟΣ 1987 A2 Α Συλλογος δρομεων και περιπατητων Ψαχνων 03:14:18 03:14:03
138 132 29 26 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΡΟΚΟΣ 1963 A3 Α 03:14:31 03:14:17
139 133 92 224 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1981 A2 Α 03:14:32 03:14:16
140 134 30 128 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ 1970 A3 Α 03:14:38 03:14:35
141 135 31 287 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΙΚΙΔΗΣ 1967 A3 Α 03:14:42 03:14:32
142 136 93 403 ΝΙΚΟΑΛΟΣ ΓΛΥΤΣΗΣ 1976 A2 Α 03:14:55 03:14:39
143 137 32 358 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ 1968 A3 Α ΣΔΥΠ/ΕΥΚΛΕΙΣ 03:15:27 03:15:10
144 138 94 381 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΨΑΣ 1971 A2 Α ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ 03:15:35 03:15:29
145 139 95 85 MARVIN ISUFI 1987 A2 Α 03:16:42 03:16:37
146 140 96 305 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 1971 A2 Α ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 03:17:06 03:16:56
147 141 33 72 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΛΤΣΙΑΚΗΣ 1968 A3 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:17:33 03:17:29
148 142 97 226 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 1978 A2 Α Urban Trail Runners 03:18:01 03:17:41
149 143 98 143 ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΤΑΒΑΝΗΣ 1972 A2 Α ΣΑΦΑΝΣ 03:18:01 03:17:55
150 144 34 419 ΝΤΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ 1956 A3 Α 03:18:03 03:17:55
151 145 35 355 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1960 A3 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:18:05 03:17:46
152 146 36 316 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ 1966 A3 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 03:18:10 03:17:58
153 147 37 283 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΑΙΟΣ 1966 A3 Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 03:18:22 03:18:16
154 148 99 190 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥ 1975 A2 Α allterrrainrunne 03:18:34 03:18:21
155 149 100 115 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ 1986 A2 Α ΣΑΦΑΝΣ 03:18:36 03:18:11
156 150 101 127 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΙΟΓΟΣ 1975 A2 Α 03:18:43 03:18:40
157 151 102 65 ΣΠΥΡΟΣ ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ 1973 A2 Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:18:52 03:18:45
158 152 38 24 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ 1957 A3 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:19:31 03:19:19
159 153 103 75 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΦΙΔΗΣ 1973 A2 Α 03:20:16 03:19:46
160 154 39 425 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ 1964 A3 Α 03:20:46 03:20:21
161 155 40 397 ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΤΣΑΣ 1970 A3 Α RUNNER STORE 03:21:04 03:20:46
162 156 104 353 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΥΝΕΛΗΣ 1975 A2 Α myathlete 03:21:36 03:21:14
163 157 41 382 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ 1968 A3 Α Trai Runners Patras 03:22:39 03:22:34
164 158 105 232 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΤΣΙΜΠΕΟΣ 1975 A2 Α PATINI 03:23:06 03:22:50
165 159 106 328 ΤΑΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1974 A2 Α ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 03:23:13 03:23:08
166 160 107 81 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ 1973 A2 Α ΣΩΚΟΣ ΟΙΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ 03:23:28 03:23:00
167 161 108 298 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΑΣ 1973 A2 Α 03:23:32 03:23:01
168 162 42 122 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΜΕΛΛΟΣ 1954 A3 Α ΤΡΑΧΙΝΑ ΛΑΜΙΑΣ 03:23:37 03:23:27
169 163 109 243 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 1972 A2 Α Mustukuluru Trail Team 03:23:37 03:23:29
170 164 43 351 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1961 A3 Α RUNNER STORE TRAIL TEAM 03:23:39 03:23:22
171 165 110 198 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΟΡΡΕΣ 1982 A2 Α 03:23:53 03:23:51
172 166 111 197 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ 1984 A2 Α Γ Σ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 03:23:55 03:23:53
173 167 112 140 ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1982 A2 Α 03:24:05 03:23:56
174 7 7 141 ΑΘΗΝΑ ΓΚΛΑΝΟΥ 1983 F Γ 03:24:05 03:23:55
175 168 113 290 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 1979 A2 Α 03:24:21 03:23:59
176 169 114 34 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ 1972 A2 Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΩΡΑΦΑΣ 03:24:45 03:24:35
177 170 44 179 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΛΙΜΙΡΗΣ 1967 A3 Α RUNNER STORE TRAIL TEAM 03:25:43 03:25:13
178 171 115 260 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ 1982 A2 Α RUNNER STORE TRAIL TEAM 03:25:49 03:25:16
179 172 116 311 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ 1971 A2 Α Natural High 03:25:59 03:25:51
180 173 45 209 ΑΛΕΞΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1967 A3 Α 03:26:13 03:25:54
181 174 46 69 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑΣ 1970 A3 Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 03:26:49 03:26:36
182 175 117 80 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΣΩΚΟΣ 1981 A2 Α ΣΩΚΟΣ ΟΙΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ 03:27:07 03:26:59
183 176 118 392 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1983 A2 Α 03:27:11 03:26:55
184 177 47 346 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΖΥΡΑΚΗΣ 1961 A3 Α Satrapistas 03:27:44 03:27:27
185 178 119 279 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 1987 A2 Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:27:58 03:27:33
186 8 8 218 ΕΛΕΝΗ ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ 1972 F Γ ΑΚΟΛ-SKY WOMEN RUNNING TEAM 03:28:09 03:28:05
187 179 120 160 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1977 A2 Α 03:28:12 03:27:54
188 180 121 171 ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 A2 Α 03:28:19 03:27:56
189 181 122 266 ΤΑΣΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ 1974 A2 Α 03:29:23 03:28:54
190 182 123 393 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΗΓΑΣ 1979 A2 Α myathlete 03:29:38 03:29:15
191 9 9 327 ΒΙΚΥ ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 1968 F Γ PATH RUNNERS/FAIRWAYS 03:29:42 03:29:37
192 183 124 417 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΡΜΟΣΟΝΙΑΔΗΣ 1974 A2 Α 03:29:49 03:29:17
193 184 125 235 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 1984 A2 Α Pano Plateia Trail 03:29:59 03:29:35
194 185 126 15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΗΛΙΚΟΣ 1974 A2 Α 03:30:12 03:29:44
195 186 127 151 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ 1980 A2 Α 03:30:51 03:30:24
196 187 128 410 ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ 1974 A2 Α 03:30:57 03:30:51
197 188 48 318 ΗΛΙΑΣ ΡΕΝΙΟΣ 1962 A3 Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:31:26 03:31:19
198 189 129 207 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΤΑΣΙΟΣ 1978 A2 Α 03:31:36 03:31:18
199 190 130 319 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1978 A2 Α 03:32:38 03:32:19
200 10 10 291 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ 1974 F Γ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 03:32:44 03:32:29
201 191 49 297 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΙΠΗΣ 1954 A3 Α URBAN TRAIL RUNNERS 03:32:56 03:32:37
202 192 131 208 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1971 A2 Α RUN FOREVER 03:32:57 03:32:35
203 193 132 67 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 A2 Α Urban Trail Runners 03:33:04 03:32:46
204 194 50 213 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ 1960 A3 Α Free Runners 03:33:18 03:33:03
205 11 11 108 ΜΥΡΤΩ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 1983 F Γ 03:33:24 03:32:58
206 195 51 124 ΝΙΚΟΣ ΜΠΕΗΣ 1965 A3 Α Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 03:33:31 03:33:19
207 196 133 162 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΟΥΡΛΗΣ 1977 A2 Α 03:34:16 03:34:02
208 197 52 28 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ 1967 A3 Α ΣΑΦΑΝΣ 03:34:26 03:34:01
209 198 53 314 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΣΑΛΑΣ 1969 A3 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:34:26 03:34:12
210 199 134 152 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΟΥΚΙΝΗΣ 1974 A2 Α ΔΡΟ. ΠΑ. 03:35:00 03:34:34
211 200 54 111 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΣΙΝΑΣ 1970 A3 Α Mustukuluru Trail Team 03:35:00 03:34:51
212 201 135 142 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1971 A2 Α TRAIL RUNNER PATRAS 03:35:19 03:35:08
213 202 55 221 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ 1969 A3 Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 03:35:28 03:35:17
214 203 136 54 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1981 A2 Α 03:35:29 03:35:19
215 204 137 412 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1973 A2 Α 03:35:29 03:35:19
216 205 56 275 ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ 1970 A3 Α Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 03:36:26 03:35:58
217 12 12 271 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΓΚΑΡΑ 1982 F Γ ΤΡΑΧΙΝΑ 03:37:05 03:36:45
218 206 138 43 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ 1983 A2 Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 03:37:05 03:36:50
219 207 139 295 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΙΒΙΣΙΔΗΣ 1973 A2 Α 03:37:05 03:36:41
220 208 140 206 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ 1971 A2 Α Runner Store Trail Team 03:37:48 03:37:29
221 209 57 99 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1970 A3 Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:37:53 03:37:40
222 210 58 123 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ 1966 A3 Α ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΚΑΓΙΑΚ 03:38:07 03:37:56
223 211 141 98 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ 1974 A2 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:38:11 03:38:06
224 212 142 31 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ 1972 A2 Α Α.Σ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 03:38:31 03:37:59
225 213 143 247 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΒΥΖΑΣ 1973 A2 Α OLD PERITHIA TRAIL RUNNERS 03:38:50 03:38:35
226 214 13 342 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΛΙΚΗΣ 1988 A1 Α 03:40:19 03:40:13
227 215 144 389 ΝΙΚΟΣ ΤΑΜΟΥΡΑΝΤΖΗΣ 1986 A2 Α 03:40:23 03:39:53
228 216 59 48 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1963 A3 Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 03:40:23 03:40:01
229 13 13 186 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΙΔΕΡΗ 1980 F Γ 03:40:26 03:40:19
230 217 145 29 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ 1978 A2 Α MARATHON GYM 03:40:31 03:40:02
231 218 146 11 ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1971 A2 Α ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ 03:40:53 03:40:25
232 219 147 360 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΜΗΣ 1977 A2 Α 03:41:06 03:40:23
233 220 148 118 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ 1975 A2 Α ΒΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 03:41:13 03:41:09
234 221 149 416 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 1972 A2 Α 03:41:18 03:40:45
235 222 60 87 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ 1963 A3 Α 03:41:23 03:40:57
236 223 61 308 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ 1964 A3 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:41:26 03:41:07
237 224 150 164 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΟΣ 1979 A2 Α ΦΑΠΕΡΛΕ 03:41:29 03:41:07
238 225 151 154 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΛΙΛΗΣ 1974 A2 Α URBAN TRAIL RUNNERS 03:41:35 03:41:24
239 226 62 214 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ 1967 A3 Α ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ 03:41:47 03:41:23
240 227 63 322 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΣΑΜΑΝΗΣ 1968 A3 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 03:41:48 03:41:36
241 228 64 385 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΦΟΣ 1964 A3 Α Α.Σ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 03:41:50 03:41:19
242 229 65 1 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΑΣ 1969 A3 Α 03:41:58 03:41:27
243 14 14 174 ΤΖΕΝΗ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ 1966 F Γ 03:42:04 03:41:42
244 230 152 361 ΝΙΚΟΣ ΑΓΡΙΔΙΩΤΗΣ 1983 A2 Α Trail runner patras 03:42:07 03:41:54
245 231 153 373 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ 1976 A2 Α 03:42:08 03:41:59
246 232 14 372 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ 1996 A1 Α ΤΟ.ΣΥ.Ν ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 03:42:26 03:42:14
247 233 154 274 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ 1976 A2 Α ROUSSOS TRAINING COACH/BARBER SHOP GR 03:42:44 03:42:35
248 234 66 147 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΨΗΣ 1955 A3 Α Φλογα 03:42:48 03:42:22
249 235 155 237 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΜΗΣ 1972 A2 Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:42:51 03:42:29
250 15 15 335 ΗΡΩ ΣΙΨΑ 1993 F Γ 03:42:52 03:42:19
251 236 156 388 ΦΩΤΗΣ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1981 A2 Α myathlete 03:42:52 03:42:31
252 237 15 423 ΟΝΟΜΑ 423 ΕΠΩΝΥΜΟ 423 2000 A1 Α 03:42:54 03:42:21
253 238 67 58 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ 1964 A3 Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 03:44:03 03:43:54
254 239 157 400 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1981 A2 Α 03:45:14 03:44:40
255 16 16 399 ΕΙΡΗΝΗ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ 1983 F Γ 03:45:14 03:44:39
256 17 17 93 ΜΑΡΘΑ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ 1978 F Γ 03:45:20 03:44:57
257 240 158 246 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΟΥΡΗΣ 1982 A2 Α 03:45:20 03:44:53
258 241 159 326 ΛΟΥΚΑΣ ΡΕΝΤΙΦΗΣ 1974 A2 Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:45:42 03:45:30
259 242 160 231 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1984 A2 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:45:45 03:45:27
260 243 68 386 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΝΝΗΣ 1965 A3 Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 03:45:56 03:45:35
261 244 69 380 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 1965 A3 Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 03:45:57 03:45:34
262 18 18 159 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΟΝΙΟΥΚΑ 1979 F Γ CHIOSRUNING 03:45:59 03:45:23
263 245 161 250 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΕΜΟΣ 1973 A2 Α Α.Ε.ORCHOMENOU RUNNERS 03:46:05 03:45:48
264 246 70 219 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ 1969 A3 Α Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 03:46:13 03:45:54
265 247 162 59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΙΚΖΩΝΗΣ 1972 A2 Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:46:14 03:45:54
266 248 163 83 ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΗΛΙΑΣ ΚΩΒΑΙΟΣ 1979 A2 Α 03:46:19 03:45:46
267 249 71 357 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΥΝΟΣ 1964 A3 Α 03:46:26 03:46:11
268 250 164 251 ΛΟΥΚΑΣ ΜΗΤΣΑΚΗΣ 1980 A2 Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 03:46:42 03:46:22
269 251 165 347 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΡΗΤΙΚΑΚΗΣ 1974 A2 Α 03:46:50 03:46:36
270 252 166 86 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΡΕΛΛΙΑΣ 1976 A2 Α Εναλλακτικη Οργανωτικη 03:47:03 03:46:21
271 253 167 119 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΡΑΚΟΥΛΑΣ 1977 A2 Α 03:47:37 03:47:08
272 254 72 241 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΦΟΥΡΟΣ 1969 A3 Α Free Runners 03:47:38 03:47:19
273 19 19 376 ΦΙΛΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ 1986 F Γ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 03:47:38 03:47:27
274 255 168 312 ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΟΣ 1981 A2 Α KRI KRI RUNNING TEAM 03:48:18 03:48:04
275 256 169 180 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1973 A2 Α RUNNERSTORE TRAIL TEAM 03:48:51 03:48:21
276 257 73 6 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ 1960 A3 Α 03:49:32 03:49:15
277 258 74 76 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 1966 A3 Α 03:49:32 03:49:14
278 259 75 131 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ 1968 A3 Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 03:50:30 03:50:18
279 260 170 230 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΤΣΑΝΑΣ 1980 A2 Α 03:51:20 03:50:42
280 261 171 293 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΣΕΡΚΕΖΟΠΟΥΛΟΣ 1972 A2 Α LAGO RUNNERS 03:51:43 03:51:24
281 262 172 5 ΣΠΥΡΟΣ ΤΣΑΚΑΣ 1977 A2 Α Runner Store Trail Team 03:51:52 03:51:21
282 263 173 249 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΕΙΜΠΕΚΑΚΗΣ 1982 A2 Α 03:52:32 03:51:59
283 264 174 3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΔΟΣ 1985 A2 Α MOTIVE 03:53:06 03:52:34
284 265 175 110 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΥΡΑΣ 1973 A2 Α ALLOUGIALOU 03:53:07 03:52:35
285 266 16 233 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΙΑΚΟΣ 1993 A1 Α 03:53:35 03:52:57
286 267 176 156 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΖΑΛΗΣ 1984 A2 Α 03:53:38 03:53:17
287 268 76 50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ 1969 A3 Α ΑΚΟΛ 03:53:50 03:53:18
288 269 177 56 TOM MORROD 1983 A2 Α Private Workout Kolonaki 03:53:54 03:53:15
289 270 178 55 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΚΟΡΔΟΣ 1981 A2 Α Private Workout Kolonaki” 03:53:54 03:53:14
290 271 77 16 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 1969 A3 Α Συλλογος Δρομεων Φθιωτιδας “Τραχινα 03:54:04 03:53:41
291 272 179 136 ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ 1987 A2 Α ns coaching 03:54:08 03:53:41
292 273 180 135 ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 1984 A2 Α heartbeat 03:54:31 03:54:24
293 274 181 234 ΟΜΗΡΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 1980 A2 Α Private Workout Kolonaki 03:54:40 03:53:59
294 275 182 259 ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΕΙΜΕΖΗΣ 1984 A2 Α Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 03:55:00 03:54:44
295 276 183 307 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΙΜΙΝΤΖΗΣ 1983 A2 Α 03:55:00 03:54:45
296 277 78 35 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1967 A3 Α 03:55:25 03:54:56
297 278 79 149 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΝΟΣ 1965 A3 Α 03:55:25 03:54:56
298 279 80 390 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1960 A3 Α 03:55:25 03:54:56
299 20 20 47 ΙΩΑΝΝΑ ΣΙΔΕΡΗ 1975 F Γ krommidas coaching 03:55:28 03:55:03
300 280 184 103 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1981 A2 Α ΝΑΥΑΓΙΑ ΒΕΙΚΟΥ 03:55:39 03:55:18
301 281 81 182 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ 1960 A3 Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 03:56:08 03:55:47
302 282 82 95 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΚΑΠΕΤΗΣ 1969 A3 Α ΣΔΥΑ 03:56:09 03:55:33
303 283 185 254 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΗΜΑΣ 1973 A2 Α RUNNER STORE TRAIL TEAM 03:56:31 03:56:00
304 21 21 63 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΥΡΟΥ 1979 F Γ FREE RUNNERS 03:56:38 03:56:20
305 284 17 334 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ 1989 A1 Α 03:57:07 03:56:59
306 285 18 333 ΦΩΚΙΩΝ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ 1991 A1 Α 03:57:08 03:56:59
307 22 22 157 ΕΦΗ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1978 F Γ LEPANTORUNNERS 03:57:23 03:57:11
308 286 83 158 ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ 1966 A3 Α LEPANTORUNNERS 03:57:47 03:57:35
309 287 186 264 ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1983 A2 Α Kri Kri Running Team 03:58:10 03:57:53
310 288 84 73 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΡΤΑΤΟΣ 1970 A3 Α Α.Σ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 03:58:13 03:57:42
311 289 85 183 ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1969 A3 Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 03:58:14 03:57:48
312 290 86 113 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΤΣΑΣ 1969 A3 Α 03:58:21 03:58:05
313 291 19 331 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1995 A1 Α KRI KRI RUNNING TEAM 03:59:01 03:58:45
314 292 187 32 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΜΗΛΑΣ 1972 A2 Α 03:59:45 03:59:17
315 293 188 267 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΟΥΛΟΣ 1974 A2 Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 04:00:32 04:00:22
316 294 87 323 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ 1969 A3 Α 04:00:34 04:00:02
317 295 189 49 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΨΑΡΑΚΗΣ 1985 A2 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 04:00:36 03:59:58
318 296 190 90 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1973 A2 Α 04:00:39 04:00:12
319 297 88 45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1963 A3 Α Zouloubinos 04:00:39 04:00:12
320 23 23 181 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 1962 F Γ sky women running team 04:01:04 04:00:53
321 298 191 408 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ 1978 A2 Α 04:01:13 04:00:20
322 299 192 161 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ 1976 A2 Α Urban Trail Runners 04:01:24 04:01:04
323 300 193 340 ΛΑΖΑΡΟΣ ΛΑΛΟΥΣΗΣ 1976 A2 Α KROMMIDAS COACHING 04:02:28 04:02:12
324 301 89 212 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΙΑΖΙΟΣ 1967 A3 Α BARBER SHOP 04:03:04 04:02:28
325 302 90 184 ΧΑΡΗΣ ΤΣΕΒΗΣ 1970 A3 Α WIND Running Team 04:03:28 04:03:04
326 303 194 411 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1975 A2 Α 04:05:10 04:04:31
327 304 91 41 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1964 A3 Α ΣΔΥ.ΠΕΙΡΑΙΑ 04:05:12 04:04:56
328 305 195 258 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΚΗΣ 1972 A2 Α Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 04:05:33 04:05:16
329 306 196 61 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1972 A2 Α 04:05:47 04:05:32
330 307 92 125 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ 1962 A3 Α ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΚΑΓΙΑΚ 04:06:14 04:06:02
331 308 197 36 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΣΙΔΗΣ 1974 A2 Α 04:06:19 04:05:57
332 309 93 100 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΕΚΙΛΗΣ 1956 A3 Α ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 04:06:54 04:06:51
333 310 198 60 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ 1975 A2 Α Private Workout Kolonaki 04:07:06 04:06:27
334 311 94 363 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1964 A3 Α ΟΠΟΥΝΤΙΟΙ-ΛΟΚΡΟΙ-ΜΑΡΤΙΝΟ 04:07:17 04:06:56
335 312 95 225 ΠΑΥΛΟΣ ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 1969 A3 Α path runners 04:07:51 04:07:18
336 313 96 370 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1966 A3 Α Ο.Υ.Κ. 04:09:11 04:05:39
337 314 97 396 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΡΑΛΙΟΣ 1968 A3 Α PULSE 100 – CGS Tri Team 04:10:37 04:10:16
338 24 24 107 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ 1982 F Γ Sky Women Running Team 04:10:40 04:10:24
339 315 98 20 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ 1966 A3 Α 04:10:43 04:10:18
340 316 199 84 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1984 A2 Α 04:11:03 04:10:30
341 317 99 38 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1962 A3 Α FREE RUNNERS 04:11:06 04:10:48
342 318 200 263 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1982 A2 Α Private Workout Kolonaki 04:12:01 04:11:22
343 319 201 321 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ 1972 A2 Α AllTerrainRunners 04:12:09 04:11:54
344 320 202 359 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΣΗΣ 1977 A2 Α 04:12:18 04:11:35
345 25 25 202 JIANPING GONG 1957 F Γ SKY WOMEN RUNNING TEAM 04:12:18 04:12:10
346 26 26 203 KAYOKO TABATA 1967 F Γ Run Forever 04:12:26 04:12:03
347 27 27 383 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΥΔΗ 1970 F Γ Trai Runners Patras / Sky Women Running Team 04:12:46 04:12:40
348 321 203 30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ 1977 A2 Α 04:13:16 04:12:40
349 322 20 92 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚΟΡΔΟΣ 1988 A1 Α Private Workout Kolonaki 04:13:29 04:12:49
350 323 100 175 ΘΩΜΑΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ 1958 A3 Α 04:13:55 04:13:32
351 324 204 78 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΦΑΝΤΗΣ 1980 A2 Α 04:14:21 04:13:56
352 325 101 191 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΟΝΗΣ 1958 A3 Α Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 04:16:24 04:15:50
353 326 205 257 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 1976 A2 Α 04:20:07 04:19:37
354 327 206 272 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 1975 A2 Α 04:21:30 04:20:53
355 328 207 94 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΣΙΝΑΚΗΣ 1973 A2 Α 04:21:46 04:21:17
356 28 28 169 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 1977 F Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 04:22:13 04:21:36
357 329 102 70 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΥΣΙΚΟΣ 1967 A3 Α ΤΡΑΧΙΝΑ 04:23:29 04:23:03
358 330 103 344 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 1961 A3 Α N&S 04:24:22 04:24:02
359 331 208 413 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 1986 A2 Α 04:25:54 04:25:34
360 332 104 215 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1961 A3 Α Ε.Ο.Σ. ΒΟΛΟΥ 04:26:48 04:26:10
361 333 209 44 ΚΡΙΤΩΝ ΡΟΥΝΤΟΣ 1979 A2 Α Private Workout Kolonaki 04:30:33 04:29:54
362 334 105 216 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΓΚΑΝΑΣ 1970 A3 Α BARBER SHOP 04:30:54 04:30:18
363 335 210 79 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ 1974 A2 Α ΣΩΚΟΣ ΟΙΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ 04:33:06 04:32:39
364 336 106 280 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 1964 A3 Α 04:33:14 04:32:40
365 337 107 286 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ 1967 A3 Α Π.Δ.Σ. Οδυσσεας Πετρουπολης 04:38:22 04:37:54
366 338 211 292 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ 1976 A2 Α Π.Δ.Σ. Οδυσσεας 04:38:22 04:37:54
367 29 29 354 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΝΤΖΟΥ-ΔΑΝΑΣΚΟΥ 1980 F Γ NATURAL HIGH 04:42:10 04:41:35
368 339 212 428 ΝΙΚΟΣ ΠΟΝΤΙΚΗΣ 1974 A2 Α 04:42:40 04:42:05
369 340 213 418 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ 1975 A2 Α 04:42:47 04:42:13
370 30 30 192 ΤΟΝΙΑ ΜΑΧΑΙΡΑ 1971 F Γ 04:44:08 04:43:39
371 341 108 46 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΕΡΔΕΣ 1970 A3 Α ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 04:46:05 04:45:42
372 342 214 163 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΛΤΗΣ 1971 A2 Α ΦΑΠΕΡΛΕ 04:53:40 04:53:16
373 343 109 144 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΦΗΣ 1962 A3 Α 04:53:41 04:53:08
374 31 31 89 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ 1969 F Γ PATH RUNNERS 04:55:51 04:55:18
375 344 215 252 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΑΡΟΣ 1984 A2 Α ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 04:56:02 04:55:25
376 32 32 210 ΜΑΡΙΝΑ ΛΥΜΑΚΗ 1979 F Γ 04:59:51 04:59:13
377 345 110 211 ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1962 A3 Α 04:59:51 04:59:13
378 346 111 310 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1961 A3 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 05:03:45 05:03:18
379 347 112 204 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΠΛΑΝΤΗΣ 1965 A3 Α 05:08:04 05:07:56
380 33 33 17 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ ΗΛΙΑ 1981 F Γ 05:16:16 05:15:54
381 348 216 18 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΡΩΣΗΣ 1974 A2 Α 05:16:16 05:15:54
382 349 217 309 ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ 1973 A2 Α MINETTA Running Team 05:21:24 05:20:56
383 34 34 337 ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΛΕΤΤΗ 1974 F Γ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 05:23:43 05:23:32
384 35 35 220 ΑΝΝΑ ΠΑΡΙΣΗ 1979 F Γ ΑΚΟΛ-SKY WOMEN RUNNING TEAM 05:23:44 05:23:31

Αγώνας 10,9 χιλιομέτρων με την ονομασία “Μικρό Μονοπάτι Παρνασσού”

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME Ετ. Γεν. Ηλ. Κατ. SEX CLUB Χρόνος Καθ. Χρόνος
1 1 0 515 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΝΔΡΟΣ 1978 Α Α.Κ.Ο .ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 01:08:21 01:08:21
2 2 0 711 ΝΙΚΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1967 Α 01:11:42 01:11:42
3 3 0 675 ΡΑΦΑΗΛ ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ 1991 Α 01:12:25 01:12:23
4 4 0 583 XHINI HODAJ 1981 Α Free Runners 01:12:39 01:12:37
5 5 0 726 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 2000 Α 01:12:42 01:12:42
6 6 0 686 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΡΩΤΟΣ 1995 Α 01:12:49 01:12:48
7 7 0 635 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ 1999 Α 01:13:03 01:13:02
8 8 0 590 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1984 Α URBAN TRAIL RUNNERS (UTR) 01:18:21 01:18:20
9 9 0 654 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ 2000 Α Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 01:18:24 01:18:23
10 10 0 505 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΔΟΣ 1978 Α Γ.Σ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ 01:19:51 01:19:48
11 11 0 255 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1962 Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 01:20:31 01:20:28
12 12 0 628 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 1981 Α 01:20:52 01:20:51
13 13 0 691 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ 1951 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:21:41 01:21:40
14 14 0 724 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΛΦΕΤΑΣ 1990 Α Pantofla 01:22:55 01:22:55
15 15 0 723 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΝΤΕΡΑΚΗΣ 1984 Α 01:23:02 01:22:59
16 16 0 564 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ 1992 Α Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 01:23:06 01:22:50
17 17 0 558 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1970 Α ΣΧΟ Αραχωβας 01:25:15 01:25:12
18 18 0 618 ΗΛΙΑΣ ΚΟΝΤΟΒΑΣ 1979 Α 01:25:24 01:25:14
19 19 0 666 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΙΟΣ 1969 Α 01:25:56 01:25:55
20 20 0 674 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1972 Α 01:26:29 01:26:25
21 21 0 656 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 2000 Α 01:26:55 01:26:54
22 22 0 579 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1977 Α 01:26:56 01:26:51
23 23 0 512 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΚΟΥ 1967 Α ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 01:26:58 01:26:56
24 24 0 607 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ 1994 Α 01:27:10 01:27:05
25 1 0 662 ΑΣΙΜΗΝΑ ΙΝΓΛΕΖΟΥ 1979 Γ 01:27:13 01:27:13
26 25 0 610 ΕΥΑΓΕΛΛΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1971 Α 01:27:18 01:27:13
27 26 0 541 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1968 Α ΑΚΟΛ 01:27:25 01:27:23
28 2 0 514 ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΟΥΖΑΚΗ 1978 Γ 01:27:29 01:27:25
29 27 0 679 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ 1990 Α 01:28:29 01:28:08
30 28 0 621 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1969 Α ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ “ΩΛΕΝΟΣ” 01:29:04 01:28:52
31 3 0 503 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ 1988 Γ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 01:29:35 01:29:34
32 29 0 689 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1971 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:30:53 01:30:51
33 30 0 572 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΙΩΖΟΣ 1981 Α 01:32:41 01:32:38
34 31 0 695 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1967 Α ΣΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ 01:32:55 01:32:53
35 32 0 576 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΣΛΗΣ 1978 Α 01:33:28 01:33:25
36 4 0 727 ΕΥΧΑΡΙΣ ΚΑΣΕΓΙΑ 1984 Γ 01:33:29 01:33:28
37 33 0 651 ΑΡΗΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ 1978 Α Daughter 01:33:35 01:33:32
38 34 0 687 ΝΙΚΟΣ ΚΩΤΣΟΥ 1981 Α DAIS FIGHTING TEAM 01:34:17 01:33:54
39 35 0 566 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΙΤΙΚΑΣ 1984 Α 01:34:17 01:33:58
40 36 0 547 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΛΙΑΣ 1984 Α 01:34:17 01:33:58
41 5 0 643 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΝΙΔΑΡΗ 1977 Γ Α.Σ.ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ FILANDROS, myathlete 01:34:22 01:34:22
42 37 0 636 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1971 Α TEAM KOUMPAROI 01:34:27 01:34:08
43 38 0 661 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΠΑΣΠΑΛΑΣ 1974 Α 01:34:35 01:34:31
44 39 0 506 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ 1966 Α ΣΧΟ ΑΡΑΧΟΒΑΣ 01:34:43 01:34:41
45 40 0 582 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 1977 Α 01:34:44 01:34:24
46 41 0 516 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1974 Α ΚΑΣΤΡΟΥ 01:34:51 01:34:34
47 42 0 673 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΑΛΗΣ 1970 Α ΑΤΑΛΑΝΤΗ 01:35:29 01:35:29
48 43 0 502 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΗΣ 1975 Α 01:35:31 01:35:30
49 44 0 596 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ 1981 Α 01:35:36 01:35:33
50 45 0 657 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΦΑΣ 1960 Α Α.Σ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 01:36:57 01:36:45
51 46 0 658 ΛΟΥΚΑΣ ΖΥΓΟΥΡΟΣ 1981 Α Α.Σ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 01:36:57 01:36:45
52 6 0 584 ΑΣΠΑΣΙΑ ΣΙΑΜΠΑΝΗ 1969 Γ Α.Σ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 01:37:42 01:37:34
53 47 0 580 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΤΣΙΜΠΑΣΗΣ 1966 Α ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΒΑΡΑ 01:37:52 01:37:41
54 48 0 620 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΠΑΚΑΣ 1977 Α 01:37:56 01:37:35
55 7 0 648 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 Γ 01:37:56 01:37:53
56 49 0 578 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ 1957 Α ΤΣΟΥΚΑ ΤΡΑΝΗ ΒΡΥΣΗ 01:38:42 01:38:39
57 50 0 592 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΡΕΤΑΣ 1988 Α 01:38:57 01:38:51
58 51 0 550 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1980 Α R4F RUNNING TEAM 01:39:31 01:39:17
59 8 0 565 ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΡΟΔΗΜΟΥ 1983 Γ ΣΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ 01:39:37 01:39:34
60 52 0 595 ΘΑΛΗΣ ΣΦΗΚΑΣ 1986 Α 01:39:41 01:39:35
61 53 0 561 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 1976 Α 01:39:42 01:39:35
62 54 0 631 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗΣ 1979 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:39:42 01:39:25
63 9 0 649 TRUDI ΕΜΙΛΙΑΝΟΥ 1969 Γ 01:40:22 01:40:19
64 55 0 694 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 1981 Α 01:40:30 01:40:22
65 56 0 641 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΓΡΑΝΙΤΣΑΣ 1960 Α Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 01:40:35 01:40:22
66 57 0 682 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ 1997 Α Α.Σ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 01:40:57 01:40:44
67 58 0 522 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1991 Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 01:41:00 01:40:50
68 59 0 625 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1978 Α IBM CLUB 01:41:33 01:41:30
69 60 0 611 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΥ 1977 Α www.zenme.gr 01:42:14 01:42:13
70 10 0 536 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΤΑΘΑΚΗ 1992 Γ 01:42:25 01:42:11
71 61 0 601 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ 1980 Α 01:42:34 01:42:14
72 62 0 712 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ 1974 Α 01:43:04 01:42:51
73 63 0 523 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 Α BALIOTIS.NATURE TRAIL 01:43:22 01:43:18
74 64 0 575 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 1951 Α Ε.Ο.Σ. ΛΑΜΙΑΣ 01:43:38 01:43:37
75 65 0 672 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 1972 Α 01:43:51 01:43:34
76 66 0 105 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ 1968 Α 01:44:04 01:44:00
77 67 0 548 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1981 Α 01:44:46 01:44:38
78 68 0 671 ΒΛΑΣΙΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1985 Α 01:44:54 01:44:43
79 69 0 728 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1978 Α 01:45:19 01:45:04
80 70 0 698 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ 1978 Α 01:45:22 01:45:17
81 71 0 571 ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΜΠΟΣ 1975 Α ΣΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ 01:45:30 01:45:28
82 72 0 554 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΑΧΟΥΤΗΣ 1979 Α 01:46:55 01:46:45
83 73 0 553 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1981 Α 01:46:55 01:46:45
84 74 0 504 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 1974 Α 01:47:46 01:47:41
85 11 0 699 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΤΣΩΡΧΗ 1976 Γ 01:48:06 01:47:57
86 75 0 640 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΙΓΚΟΣ 1992 Α Συλλογος Δρομεων Κεφαλλονιας 01:48:06 01:48:00
87 76 0 685 ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ 1965 Α 01:48:32 01:48:25
88 77 0 719 ΜΑΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 2001 Α 01:48:37 01:48:27
89 78 0 586 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ 1974 Α ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 01:48:43 01:48:38
90 79 0 509 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΑΓΚΑΛΟΣ 1981 Α 01:48:50 01:48:34
91 80 0 612 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΟΥΠΑΣ 1975 Α IBM club 01:49:17 01:49:13
92 81 0 646 ΝΙΚΟΣ ΙΕΡΕΜΙΑΣ 1974 Α ΑΚΟΛ 01:49:37 01:49:32
93 82 0 665 ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΨΗΛΟΣ 1973 Α Telmissos 01:50:22 01:50:04
94 83 0 511 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΟΣ 1985 Α 01:50:27 01:50:14
95 84 0 730 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΡΛΑΚΗΣ 1980 Α 01:50:45 01:50:30
96 85 0 593 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ 1976 Α 01:50:47 01:50:30
97 86 0 577 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 1953 Α ΦΛΟΓΑ 01:50:50 01:50:47
98 87 0 710 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΤΡΟΚΟΗΣ 1964 Α Α.Π.Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 01:50:51 01:50:42
99 12 0 562 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΓΓΙΩΡΟΥ 1972 Γ 01:50:59 01:50:53
100 88 0 659 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ 1972 Α Mustukuluru trail team 01:51:33 01:51:18
101 89 0 609 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1970 Α 01:51:52 01:51:43
102 90 0 619 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΒΑΣ 1979 Α 01:52:04 01:51:52
103 91 0 542 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΣΙΑΣ 1984 Α 01:52:39 01:52:25
104 92 0 681 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1970 Α 01:53:02 01:52:51
105 13 0 604 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΛΥΒΑ 1984 Γ ΤΡΑΧΙΝΑ 01:53:17 01:53:09
106 14 0 539 ΤΖΕΝΗ ΜΗΤΣΙΟΥ 1968 Γ ΑΚΟΛ 01:53:18 01:53:12
107 93 0 678 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ 1973 Α PEARL IZUMI GR 01:53:31 01:53:25
108 94 0 574 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 1967 Α ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 01:53:43 01:53:25
109 95 0 688 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΑΗΣ 1983 Α DAIS FIGHTING TEAM 01:53:48 01:53:25
110 96 0 626 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964 Α ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 01:54:19 01:54:09
111 97 0 533 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΛΚΑΣ 1980 Α 01:54:19 01:54:16
112 98 0 684 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1971 Α ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΚΑΓΙΑΚ 01:54:36 01:54:21
113 99 0 670 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 1973 Α ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 01:54:48 01:54:47
114 100 0 568 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ 1983 Α Δρομεις Ηλιουπολης 01:54:51 01:54:44
115 101 0 570 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΡΑΣ 1979 Α 01:54:52 01:54:45
116 102 0 555 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1990 Α 01:54:54 01:54:41
117 103 0 717 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΟΥΡΟΠΛΗΣ 1985 Α Alpine Sand Volley 01:55:26 01:55:14
118 104 0 594 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1950 Α ΤΡΑΧΙΝΑ 01:55:31 01:55:07
119 105 0 513 ΛΟΥΚΑΣ ΔΡΕΛΛΑΣ 1988 Α 01:56:14 01:56:01
120 106 0 664 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ 1968 Α Telmissos 01:56:14 01:55:56
121 15 0 632 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΡΑΤΟΠΟΥΖΗ 1973 Γ 01:56:29 01:56:21
122 107 0 703 ΝΙΚΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1961 Α 01:57:18 01:57:13
123 108 0 508 ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΣΚΟΥΡΩΦ 1958 Α 01:57:35 01:57:29
124 16 0 534 ΧΡΥΣΟΔΗΜΤΡΑ ΓΑΛΑΤΟΥ 1971 Γ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 01:57:44 01:57:38
125 109 0 545 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1950 Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 01:57:44 01:57:38
126 110 0 647 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 1979 Α 01:58:44 01:58:36
127 17 0 729 ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΝΩΛΑΚΗ 1982 Γ 01:58:44 01:58:29
128 111 0 591 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ 1974 Α 01:58:52 01:58:46
129 112 0 718 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ 1975 Α 02:00:03 01:59:51
130 18 0 569 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΙΜΠΑ 1975 Γ 02:00:05 01:59:58
131 113 0 532 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ 1990 Α 02:00:26 02:00:10
132 114 0 668 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΛΙΩΤΗΣ 1974 Α 02:01:06 02:00:55
133 115 0 537 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΣΑΔΗΜΑΣ 1979 Α 02:01:11 02:00:57
134 116 0 667 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ 1969 Α 02:01:27 02:01:16
135 117 0 701 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1972 Α 02:01:47 02:01:36
136 118 0 573 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΡΓΙΑΣ 1967 Α PATH RUNNER 02:02:10 02:01:58
137 19 0 622 ΜΑΡΙΝΑ ΤΣΑΧΑΓΕΑ 1981 Γ Sky Women Running Team 02:02:11 02:02:06
138 119 0 527 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ 1973 Α RUNNER STORE TRAIL TEAM 02:02:19 02:02:07
139 20 0 581 ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΠΑΓΙΝΕΤΑ 1978 Γ ΤΡΑΧΙΝΑ 02:02:20 02:02:07
140 120 0 700 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΜΑΔΗΣ 1956 Α 02:02:21 02:02:07
141 121 0 714 ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ 1961 Α 02:02:24 02:02:10
142 21 0 529 ΗΛΙΑ ΓΚΟΥΜΑ 1978 Γ 02:02:38 02:02:30
143 22 0 605 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1984 Γ ΤΡΑΧΙΝΑ 02:02:42 02:02:34
144 122 0 725 ΗΛΙΑΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 1956 Α 02:02:57 02:02:44
145 123 0 616 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΜΠΡΗΣ 1991 Α 02:02:58 02:02:49
146 124 0 722 ΝΑΝΤΙΑ ΙΜΠΡΑΗΜ ΜΩΧΑΜΕΤ 1990 Γ 02:03:16 02:03:00
147 125 0 556 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΥΝΟΣ 1967 Α 02:03:25 02:03:19
148 126 0 702 ΑΡΓΥΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1967 Α 02:03:30 02:03:24
149 127 0 538 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΑΚΗΣ 1989 Α 02:04:26 02:04:11
150 128 0 663 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1990 Α FLYING GEESE RUNNING TEAM 02:04:46 02:04:35
151 129 0 705 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ 1982 Α 02:04:46 02:04:24
152 130 0 563 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΜΙΛΙΟΣ 1953 Α SPARTAN RUNNERS 02:04:50 02:04:41
153 131 0 709 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ 1968 Α 02:05:11 02:05:09
154 23 0 677 ΜΑΓΔΑ ΓΡΑΜΟΖΗ 1972 Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 02:05:24 02:05:16
155 132 0 676 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 1967 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:05:24 02:05:16
156 133 0 669 ΓΚΙΚΑΣ ΡΑΠΤΗΣ 2000 Α 02:05:36 02:05:18
157 24 0 517 ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΚΟΥΝΑΝΗ 1974 Γ 02:05:42 02:05:38
158 25 0 633 ΑΝΝΑ ΤΡΟΜΠΑΤΖΗ 1981 Γ URBAN TRAIL RUNNERS 02:05:42 02:05:24
159 26 0 546 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 1971 Γ MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZO 02:06:00 02:05:51
160 134 0 543 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΤΣΑΛΗΣ 1985 Α 02:06:22 02:06:08
161 135 0 560 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ 1975 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:08:30 02:08:08
162 136 0 551 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΝΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1979 Α LVD CLUB 02:09:27 02:09:11
163 137 0 660 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΑΣ 1978 Α ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 02:09:35 02:09:24
164 138 0 518 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1960 Α 02:10:06 02:09:56
165 139 0 597 ΑΡΓΥΡΗΣ ΖΑΝΤΖΑΣ 1977 Α 02:10:29 02:10:11
166 140 0 606 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1978 Α Marathon team Maria polyzou 02:11:39 02:11:36
167 27 0 692 ΦΡΟΣΩ ΣΤΑΜΕΛΟΥ 1983 Γ sky women running team 02:12:28 02:12:17
168 141 0 630 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 Α 02:12:59 02:12:49
169 28 0 627 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΚΑΚΗ 1967 Γ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 02:13:06 02:12:46
170 142 0 614 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ 1984 Α 02:13:36 02:13:14
171 143 0 696 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΔΑΚΗΣ 1970 Α 02:14:19 02:14:03
172 144 0 520 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 1969 Α 02:14:19 02:14:03
173 29 0 704 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ 1979 Γ 02:14:43 02:14:25
174 145 0 530 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1978 Α 02:14:44 02:14:26
175 146 0 715 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ 1995 Α 02:16:03 02:15:49
176 147 0 637 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΤΣΗΣ 1963 Α 02:17:30 02:17:11
177 30 0 634 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ 1981 Γ URBAN TRAIL RUNNERS 02:17:45 02:17:24
178 31 0 644 ΕΦΗ ΠΕΦΑΝΗ 1982 Γ URBAN TRAIL RUNNERS 02:17:45 02:17:25
179 148 0 655 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΜΠΡΗΣ 1986 Α 02:18:55 02:18:47
180 32 0 638 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΤΖΑΛΗ 1974 Γ Δρομεις παρκου τριτση-MRT 02:19:51 02:19:34
181 149 0 693 ΠΑΝΟΣ ΣΤΑΜΕΛΟΣ 1981 Α AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:20:46 02:20:35
182 33 0 721 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗ 1987 Γ Private Workout Kolonaki 02:21:15 02:20:54
183 34 0 720 ΔΑΝΑΗ ΟΡΦΑΝΟΥ 1986 Γ 02:21:15 02:20:54
184 150 0 683 ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΖΙΜΑΣ 1984 Α ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ 02:21:48 02:21:37
185 151 0 642 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΤΗΣ 1986 Α 02:21:48 02:21:29
186 35 0 602 ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 1975 Γ 02:22:40 02:22:25
187 36 0 617 ΜΕΛΙΝΑ ΠΙΣΠΑ 1979 Γ Private Workout Kolonaki 02:23:08 02:22:47
188 37 0 501 ΣΩΤΗΡΙΑ ΙΑΤΡΟΥ 1986 Γ 02:23:45 02:23:29
189 152 0 540 ΔΗΜΓΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΥ 1975 Α 02:23:48 02:23:34
190 38 0 697 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΝΤΑΡΑ 1981 Γ 02:24:01 02:23:54
191 39 0 585 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ 1974 Γ 02:24:04 02:23:49
192 40 0 587 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΥΡΙΤΣΗ 1965 Γ 02:25:28 02:25:10
193 153 0 615 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1983 Α 02:26:18 02:25:56
194 41 0 559 ΧΡΥΣΑ ΞΥΓΓΗ 1967 Γ UTR 02:28:36 02:28:24
195 154 0 624 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΤΕΦΟΥ 1965 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 02:28:57 02:28:50
196 155 0 507 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1986 Α 02:32:05 02:31:49
197 42 0 531 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΙΣΣΑ 1993 Γ 02:35:24 02:35:07
198 43 0 821 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΤΕΛΕΖΟΥ 1990 Γ 02:36:37 02:36:16
199 44 0 706 ΚΛΑΙΡΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ 1986 Γ 02:38:56 02:38:52
200 156 0 535 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΝΙΚΑΣ 1972 Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 02:39:15 02:39:09
201 45 0 588 ΕΡΣΑΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ 1962 Γ 02:39:29 02:39:11
202 157 0 519 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1948 Α ΟΜΓ 02:39:51 02:39:40
203 158 0 552 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1979 Α LVD CLUB 02:40:16 02:39:59
204 46 0 526 ΘΕΑΝΩ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1981 Γ RUNNER STORE TRAIL TEAM 02:41:24 02:41:12
205 159 0 608 ΜΑΡΙΑ ΜΥΤΑ 1970 Α 02:43:50 02:43:33
206 47 0 650 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 Γ Freerun 02:46:10 02:45:50
207 160 0 716 ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ 1995 Α 02:46:11 02:45:55
208 161 0 598 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 1967 Α Α.Π.Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 03:08:18 03:07:57

 

Αγώνας  6 χιλιομέτρων με την ονομασία “Μονοπάτι Αμφίκλειας

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME Ετ. Γεν. Ηλ. Κατ. SEX CLUB Χρόνος Καθ. Χρόνος
1 1 0 853 ΠΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 1987 Α 00:33:19 00:33:19
2 2 0 816 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1999 Α ΤΡΑΧΙΝΑ 00:41:51 00:41:50
3 3 0 817 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2002 Α ΤΡΑΧΙΝΑ 00:42:54 00:42:52
4 4 0 822 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΠΑΚΛΕΖΟΣ 1967 Α 00:43:29 00:43:29
5 5 0 827 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣ 1980 Α ΤΡΑΧΙΝΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 00:43:54 00:43:51
6 6 0 810 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ 1967 Α Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 00:44:02 00:44:00
7 7 0 855 ΑΛΕΞΗΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982 Α 00:48:00 00:47:58
8 8 0 854 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ 1985 Α ΤΡΑΧΙΝΑ 00:49:54 00:49:51
9 9 0 824 ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΚΙΚΑΣ 1972 Α DRC 00:50:26 00:50:26
10 10 0 837 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΜΕΛΟΣ 1978 Α 00:50:48 00:50:45
11 1 0 836 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1984 Γ RUNNER STORE TRAIL RUNNING TEAM 00:52:06 00:52:05
12 2 0 811 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΠΑΡΔΑΚΛΗ 1986 Γ 00:52:46 00:52:43
13 3 0 809 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ 1975 Γ 00:53:50 00:53:50
14 4 0 844 ΕΛΕΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1996 Γ 00:55:13 00:55:09
15 11 0 842 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1955 Α 00:56:36 00:56:31
16 5 0 851 ΜΑΡΙΑ ΖΑΝΙΑ 1994 Γ Sky Women Running Team 00:56:56 00:56:54
17 12 0 828 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ 1979 Α FREE RUNNERS 00:56:57 00:56:55
18 6 0 849 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΙΝΟΥ 1971 Γ pwc running team 00:57:29 00:57:26
19 7 0 831 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1999 Γ Α.Σ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 00:57:45 00:57:44
20 13 0 830 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΡΜΠΗΣ 1974 Α 00:57:56 00:57:53
21 8 0 850 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΥΡΙΤΣΗ 1969 Γ 00:58:12 00:58:10
22 9 0 847 ΜΑΡΒΑ ΙΩΑΝΝΟΥ 1974 Γ Runner Store 00:58:37 00:58:34
23 10 0 852 ΑΡΙΛΝΤΑ ΚΟΛΑΣ 1999 Γ 00:58:44 00:58:39
24 11 0 801 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΠΑ 1990 Γ 00:58:53 00:58:49
25 14 0 818 ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1976 Α A.E.ORCHOMENOU RUNNERS 00:59:56 00:59:50
26 12 0 841 ΒΙΚΥ ΤΡΙΓΚΑ 2001 Γ 01:00:17 01:00:14
27 13 0 805 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΥΣΙΚΟΥ 2001 Γ 01:01:09 01:01:06
28 15 0 845 ΝΙΚΟΣ ΧΡΑΣ 2001 Α 01:01:24 01:01:21
29 16 0 835 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΑΡΣΟΣ 1978 Α ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 01:01:32 01:01:28
30 14 0 819 ΚΟΡΑΛΙΑ ΜΙΧΑΗΛΟΥ 1994 Γ Private Workout Kolonaki 01:02:46 01:02:39
31 15 0 829 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ 1988 Γ 01:03:47 01:03:43
32 17 0 804 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΟΥΡΑΚΗΣ 1956 Α ΣΔΥ.ΠΕΙΡΑΙΑ 01:04:13 01:04:07
33 16 0 808 ΤΡΙΛΛΕΝΙΑ ΚΡΙΕΜΑΔΗ 1989 Γ 01:04:41 01:04:40
34 17 0 832 ΕΛΕΝΗ ΖΗΡΑ 1986 Γ 01:05:19 01:05:17
35 18 0 843 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ 1975 Α 01:06:38 01:06:32
36 18 0 826 ΙΩΑΝΝΑ ΖΑΝΙΑ 1971 Γ Α.Σ. Διονυσος Αμφικλειας 01:07:21 01:07:20
37 19 0 838 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΝΟΥ 1975 Γ Mustukuluru Ranning Team 01:08:19 01:08:17
38 20 0 839 ΒΙΟΛΕΤΑ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ 1999 Γ 01:08:28 01:08:22
39 21 0 840 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΣΑΦΟΥ 1998 Γ 01:08:28 01:08:22
40 22 0 803 ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥΤΣΟΥΡΗ 1993 Γ 01:09:08 01:09:03
41 23 0 825 ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1971 Γ 01:15:59 01:15:54
42 24 0 833 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗ 1985 Γ 01:16:07 01:16:01
43 19 0 806 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1984 Α 01:17:28 01:17:21
44 25 0 807 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΡΒΟΓΙΑΝΝΑΚΗ 1986 Γ 01:17:28 01:17:22
45 20 0 814 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΑΜΟΣ 1981 Α Private Workout Kolonaki 01:28:01 01:27:53
46 26 0 813 ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ 1984 Γ Private Workout Kolonaki 01:28:02 01:27:54