11 Προγράμματα προπόνησης 5,10km , Ημιμαραθωνίου και Ορεινού τρεξίματος από το Running Coach



Τρέξε 1ος στο Digital Marketing με την iArk Digital Agency

Photo Credits Featured Image : Photo Action

Δείτε τα αποτελέσματα του Γ Αγώνα ATTICA BANK 3o RUN&FUN Grand Prix που διεξήχθη με επιτυχία στον Δήμο Π.Φαλήρου:

Αναλυτικά Αποτελέσματα

Γενική κατάταξη αποτελεσμάτων 10 Κ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ΚΜ

Α/Α Gender BIB Name YOB Club 5km / 10km 10km finish
1 Male 444 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΛΙΟΣ 1977 0:15:05 0:30:27
2 Male 410 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 1995 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 0:15:06 0:30:58
3 Male 389 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΝΗΣ 1988 Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 0:15:38 0:31:40
4 Male 473 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ 1998 Γ.Σ. ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 0:17:05 0:33:53
5 Male 509 ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΝΔΡΟΣ 1995 ΟΛΥΠΜΠΙΚΟΣ 0:16:59 0:33:58
6 Female 285 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ 1992 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:17:27 0:34:00
7 Female 440 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ 1976 OUTRUN 0:17:27 0:34:34
8 Male 268 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ROMAS PRO TRAINING 0:18:11 0:36:31
9 Male 358 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1988 DRC ATHENS 0:17:43 0:36:56
10 Male 58 ABDELMJID RACHIDI 1974 0:18:06 0:37:19
11 Female 435 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:19:00 0:37:37
12 Male 457 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ 1986 ΣΑΦΑΝΣ 0:18:53 0:38:08
13 Male 450 ΗΛΙΑΣ ΡΟΥΝΗΣ 1971 FEEL GOOD SPORTS CLUB 0:18:50 0:38:09
14 Male 433 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ATTICA BANK ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 0:19:33 0:38:14
15 Male 79 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ 1985 Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 0:19:00 0:39:07
16 Male 507 ΚΑΡΛΟΣ ΧΕΛΒΑΤΖΙΑΝ 1989 ΑΡΜΕΝΙΚΉ 0:19:04 0:39:15
17 Male 485 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ 1967 RUNNER STORE 0:19:16 0:39:22
18 Male 429 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1981 ADIDAS RUNNING TEAM 0:19:37 0:39:27
19 Male 438 ΧΑΡΗΣ ΠΑΤΡΙΝΟΣ 1993 0:19:36 0:39:55
20 Female 495 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΩΚΑ 1996 Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 0:20:04 0:40:00
21 Male 350 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΤΑΡΕΛΛΟΣ 1985 0:20:22 0:40:39
22 Male 491 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΟΥΛΙΑΣ – ΟΧΙ 0:20:06 0:40:54
23 Male 512 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1974 0:21:25 0:41:00
24 Male 30 ADRIAN CIOBANU 1993 0:20:38 0:41:41
25 Male 11 MAREK BODZIONY 1967 0:20:42 0:41:44
26 Female 456 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗ 1986 ΣΑΚΑ 0:20:25 0:42:00
27 Male 488 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΤΣΙΤΟΣ 1979 EGE 0:21:07 0:42:17
28 Male 412 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΡΛΟΣ 1981 DISTANCE RUNNERS CLUB DRC 0:20:55 0:42:27
29 Male 499 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ – ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 0:21:09 0:42:55
30 Male 274 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1975 ΑΤΟΜΙΚΟ 0:21:14 0:43:03
31 Female 256 ΕΥΗ ΖΑΧΑΡΙΑ 1977 MARATHON CLUB 0:21:22 0:43:08
32 Male 374 ΜΙΛΤΟΣ ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ 1978 BALIOTIS.NATURE TRAIL 0:22:03 0:43:31
33 Male 421 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:21:21 0:43:50
34 Female 297 ΖΩΖΙΑΝΝΑ ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΥ 1981 0:21:33 0:44:06
35 Male 169 ΣΠYPIΔΩN ΓEPONTAKHΣ 1988 ΔΕΝ ΕΧΩ CLUB 0:22:54 0:44:10
36 Female 472 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗ 1976 AFORDAKOS TEAM 0:21:48 0:44:17
37 Male 304 ΚΩΣΤΑΣ ΚΙΑΠΠΕΣ 1980 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ RUNNING TEAM 0:22:07 0:44:45
38 Male 273 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΑΡΑΣ 1984 MYRUNNERGR 0:23:05 0:45:05
39 Male 353 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 1984 RUNNERS CONNECT 0:23:04 0:45:06
40 Male 259 ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1985 0:22:04 0:45:10
41 Male 500 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΙΟΥΛΙΑΣ 1972 THE RUNNING EYE TEAM 0:23:17 0:45:17
42 Male 503 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1974 ATTICA BANK ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 0:22:52 0:45:20
43 Male 220 ΑΛΚΗΣ ΔΕΛΑΝΤΩΝΗΣ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:08 0:45:20
44 Male 338 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΕΣ 1993 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:47 0:45:37
45 Male 302 ΧΑΡΗΣ ΚΑΨΑΛΗΣ 1970 ΕΥΚΛΗΣ 0:23:39 0:45:39
46 Male 484 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΛΕΣ 1988 0:23:30 0:45:41
47 Male 176 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1991 0:23:44 0:45:43
48 Male 376 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ 1976 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:23:32 0:46:01
49 Male 180 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:58 0:46:08
50 Male 436 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:23:21 0:46:08
51 Male 295 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 1963 ΑΠΣ 0:22:59 0:46:26
52 Male 319 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 1976 ALIFERIS TRAINING TEAM 0:23:13 0:46:41
53 Female 385 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΡΚΙΔΗ 1972 0:23:22 0:46:51
54 Male 202 ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΕΡΡΙΚΟΣ ΓΚΑΙΤΛΙΧ – 0:23:42 0:47:09
55 Male 114 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΑΤΣΟΥΤΣΟΛΑΣ 1968 EUROBANK 0:23:26 0:47:17
56 Male 82 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1970 MONDELEZ RUNNING TEAM 0:24:20 0:47:23
57 Male 510 ΓΟΤΣΗ ΠΟΛΥΞΕΝ 1980 0:23:42 0:47:35
58 Male 206 ΜΙΧΑΗΛ ΓΚΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 1974 0:25:45 0:47:43
59 Male 409 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΠΟΥΛΕΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:31 0:48:04
60 Male 231 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ 1988 LIONCODEGR 0:24:14 0:48:15
61 Male 416 ΙΣΑΑΚ ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ 1983 L I O N C O D E . GR 0:24:13 0:48:15
62 Male 388 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΪΔΑΝΗΣ 1976 HELLENIC NAVY 0:23:58 0:48:48
63 Male 420 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1973 0:23:43 0:48:58
64 Female 502 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΑΡΟΥ 1976 ΑΣΚΑ ΣΩΚΡ. ΓΚΙΟΛΙΑΣ 0:23:58 0:49:02
65 Male 447 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΗΓΑΣ 1967 0:24:34 0:49:12
66 Male 87 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΙΚΑΚΟΣ 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:43 0:49:24
67 Male 373 ΜΙΧΑΗΛ ΛΥΓΕΡΟΣ 1986 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 0:24:53 0:49:34
68 Female 61 DOROTA SUCHOCKA 1973 0:24:23 0:49:59
69 Male 352 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΚΟΥΤΣΕΛΕΝΚΟ 1992 0:25:04 0:50:05
70 Male 461 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΙΜΩΤΑΣ 1967 5050 0:25:14 0:50:47
71 Male 442 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΊΟΥ 0:26:18 0:51:10
72 Male 85 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ 1981 KOROPI TRAIL RUNNER TEAM 0:25:17 0:51:28
73 Male 365 ΛΟΥΚΑΣ ΛΙΑΜΤΣΙΑΣ 1974 0:25:07 0:51:43
74 Male 203 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:35 0:51:44
75 Female 399 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ 1976 0:25:09 0:51:55
76 Male 354 ΗΛΙΑΣ ΚΩΛΕΤΣΗΣ 1971 ΟΧΙ 0:25:10 0:51:55
77 Female 464 ΣΚΑΦΙΔΑ ΠΟΥΛΙΚΑ 0:25:00 0:51:58
78 Male 490 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΡΗΣ – 0:26:50 0:51:59
79 Male 511 ΑΙΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 0:27:10 0:52:06
80 Male 150 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1962 0:25:09 0:52:10
81 Male 104 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΑΡΤΩΛΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:49 0:52:35
82 Male 305 ΚΩΣΤΑΣ ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ 1973 0:26:24 0:52:43
83 Male 351 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΗΣ 1974 0:26:33 0:52:48
84 Female 466 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΣΟΡΔΑΚΗ 1985 0:25:22 0:53:22
85 Male 225 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 1975 0:26:52 0:53:22
86 Male 460 ΝΙΚΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1968 0:27:21 0:53:28
87 Male 117 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 1978 0:27:10 0:54:24
88 Male 427 ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1980 0:27:55 0:54:29
89 Male 514 ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – 0:27:37 0:54:29
90 Male 445 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1964 ΑΡΙΑΔΝΗ 0:26:26 0:54:29
91 Female 426 ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1976 0:26:48 0:54:30
92 Female 425 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΟΥΤΣΟΥ 1979 0:26:55 0:54:30
93 Male 306 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ 1970 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:27:57 0:54:36
94 Male 320 ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1979 0:26:44 0:54:56
95 Female 307 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΛΑΔΗ 1977 ΣΔΥΑΘΗΝΑΣ 0:27:48 0:55:10
96 Male 437 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1977 PITOGYRA TEAM 0:27:30 0:55:32
97 Male 73 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1959 Η ΕΥΕΞΙΑ 0:27:32 0:56:30
98 Male 380 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 1960 0:29:48 0:57:02
99 Male 446 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ 1995 MARATHON TEAM GREECCE BY MARIA POLYZOU 0:27:04 0:57:10
100 Male 513 ΣΑΛΛΗΣ ΕΥΓΓΕΛΟΣ 1974 0:28:56 0:57:40
101 Female 367 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΙΑΠΗ 1970 INTERSPORT RUNNING TEAM 0:28:14 0:57:59
102 Female 172 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ 1985 0:28:07 0:58:00
103 Female 47 KATRIN GRUBER 1983 SCHUSSENTAL-YETIS 0:29:08 0:58:06
104 Female 403 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΕΡΑΤΗ 1979 0:27:04 0:58:30
105 Male 171 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ 1991 0:30:04 0:58:44
106 Male 135 ΟΜΗΡΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 1980 RUNNING TOMATOES 0:28:53 0:58:52
107 Female 407 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΟΥΖΑ 1976 ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ 0:28:17 0:58:52
108 Female 379 ΑΘΗΝΑ ΜΑΝΩΛΑΚΗ 1989 0:29:48 0:59:07
109 Female 489 ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΤΣΙΤΡΑΚΗ – 0:29:09 0:59:57
110 Female 81 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 1971 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:30:34 1:00:33
111 Male 266 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΩΤΟΣ 1959 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:30:34 1:00:34
112 Male 483 ΠΑΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 1963 INTERSPORT 0:29:20 1:00:57
113 Male 478 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΛΙΓΟΠΟΥΛΟΣ 1973 TEAM 0:30:59 1:01:15
114 Female 508 ΜΑΡΙΑ ΧΙΩΤΕΛΗ 1979 AEKARA 0:31:05 1:01:19
115 Female 161 ΒΛΑΧΟΥ ΤΣΟΤΣΟΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 0:30:50 1:01:20
116 Male 451 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1982 0:30:57 1:01:20
117 Female 361 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΕΜΟΝΗ 1995 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:31:34 1:01:23
118 Female 492 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΣΟΥΡΑΠΗ 1975 ALL TERRAIN RUNNER 0:30:33 1:01:56
119 Male 439 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΛΕΚΗΣ 1976 ΑΕΚΑΡΑ 0:31:10 1:01:56
120 Male 396 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΟΥΡΤΑΚΟΣ 1976 ALL TERRAIN RUNNER 0:30:34 1:01:56
121 Female 375 ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΥΡΑ 1964 FELL GOODSPORTS.GR 0:30:13 1:01:56
122 Male 275 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΠΕΛΑΝΟΣ 1976 ΚΑΠΕΛΑΣ 0:30:34 1:01:58
123 Male 146 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ 1975 KOROPI TRAIL RUNNER TEAM 0:31:34 1:02:05
124 Male 152 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΑΤΟΜΙΚΑ 0:30:57 1:02:23
125 Female 366 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΙΑΝΙΔΑΚΗ 1974 0:30:36 1:02:23
126 Female 452 ΒΡΙΣΗΙΣ ΡΟΥΧΩΤΑ 1976 0:31:50 1:03:05
127 Female 271 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΟΥ 1995 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:31:34 1:03:58
128 Male 397 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ 1969 ΣΑΦΑΝΣ 0:32:06 1:04:38
129 Female 143 ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΖΑΙΟΥ 1988 NONE 0:32:37 1:05:24
130 Male 369 ΦΩΤΗΣ ΛΙΟΤΣΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:36 1:05:25
131 Male 394 ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 1944 ΑΤΟΜΙΚΟΣ 0:32:22 1:05:30
132 Female 31 CARMEN DANIELA CIORNEI 1971 ΑΤΟΜΙΚΟΣ 0:32:05 1:05:30
133 Male 368 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΟΤΣΟΣ 1987 NONE 0:32:37 1:05:47
134 Male 506 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΑΣ 1976 ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΕΤΩΝ 0:32:07 1:06:09
135 Male 357 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΛΑΖΟΣ 1960 NO 0:31:52 1:06:47
136 Female 193 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1979 ΚΑΝΕΝΑ 0:34:23 1:08:22
137 Female 423 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΛΩΓΟΥ 1994 0:34:23 1:08:22
Γενική κατάταξη αποτελεσμάτων 5 Κ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ

Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 5km finish
1 Male 1225 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 1980 OUTRUN 00:15:12
2 Male 1319 ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1980 ΠΑΟ 00:16:15
3 Male 1321 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΤΑΜΚΑΣ 1986 ADIDAS RUNNING TEAM 00:17:19
4 Female 1106 ΖΩΗ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 1996 Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:17:35
5 Male 1220 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1995 GOSPORT 00:17:58
6 Male 1289 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ 1961 OUTRUN 00:18:26
7 Male 1130 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΛΙΩΤΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:18:51
8 Male 1357 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΑΝΟΣ 1984 ALIFERIS TRAINING TEAM 00:18:52
9 Male 1362 ΚΟΝΡΑΝΤ ΣΤΣΥΠΙΝΣΚΙ 1998 ΜΕΜΟΝΩΜΈΝΑ 00:19:13
10 Male 1361 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 1982 00:19:25
11 Male 1230 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΙΑΡΑΣ – UG STRENGTH GYM 00:19:25
12 Male 1354 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 1989 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 00:19:28
13 Male 1344 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ 1966 00:19:35
14 Male 1293 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ 1974 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 00:19:54
15 Female 1254 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΙΚΙΛΙΑ 1996 Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:20:12
16 Male 1074 ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 1991 MORI KOTA 00:20:14
17 Male 1221 ΗΛΙΑΣ ΔΙΠΛΑΣ 1991 KAMIA 00:20:31
18 Female 1024 ANGELINA NAVARO 1977 MORI KOTA 00:20:41
19 Male 1251 ΤΡΥΦΩΝ ΚΑΨΑΛΗΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:20:56
20 Male 1298 ΓΙΟΥΝΓΚΕΝ ΜΕΝΟ 1995 ΑΟΠΦ 00:21:00
21 Female 1328 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΑΝΤΕΡΗ 1972 DRC 00:21:01
22 Male 1264 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ 1957 DSA RUNNING TEAM 00:21:17
23 Male 1282 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ 1979 00:21:27
24 Male 1237 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ 1970 ΓΣΣ 00:21:39
25 Female 1187 ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ 1969 A.Σ.ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 00:21:44
26 Male 1191 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1970 A.Σ.ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 00:21:44
27 Male 1217 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΠΑΣΤΑΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:21:48
28 Male 1349 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΗΓΑΣ 1997 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 00:21:58
29 Male 1395 ΚΛΩΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΤΑΝΑ – 00:21:59
30 Male 1396 ΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ – 00:22:02
31 Female 1099 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ – 00:22:13
32 Male 1049 MIROSLAW STARYNSKI 1973 00:22:50
33 Male 1287 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΥΓΕΡΟΣ 1955 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 00:22:51
34 Male 1232 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1979 ΑΝΕΞ 00:22:56
35 Male 1119 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ 1978 Α.Σ.ΑΓΩΝ 00:23:04
36 Male 1389 ΔΑΡΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΔΡΟΜΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:23:11
37 Female 1366 ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΜΗ 1990 ANNASTEAMA 00:23:12
38 Male 1159 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1991 ΟΧΙ 00:23:17
39 Male 1214 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ 1975 NONE 00:23:24
40 Male 1307 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ 1974 00:23:27
41 Male 1378 ΚΩΣΤΗΣ ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 00:23:34
42 Female 1253 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΕΡΑΜΙΔΑ 1972 ΑΤΟΜΙΚΗ 00:23:39
43 Male 1066 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 00:23:41
44 Male 1339 ΧΑΡΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ 2008 00:23:52
45 Male 1394 ANGIE GARGARETA – 00:23:53
46 Male 1392 ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1992 ΣΑΕΛ 00:23:57
47 Male 1312 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΜΠΟΣ 1984 00:24:07
48 Male 1296 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ 1993 ΚΑΜΙΑ 00:24:18
49 Male 1375 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΔΩΝΗΣ 1990 SAEA 00:24:28
50 Male 1391 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1991 ΣΑΕΛ 00:24:28
51 Male 1186 ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΑΤΖΗΝΑΣΙΟΥ 1990 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 00:24:31
52 Male 1276 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 1974 ΚΑΝΕΝΑ 00:24:37
53 Female 1295 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΓΕΛΟΥ 1973 00:24:39
54 Male 1380 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ – 00:24:42
55 Male 1331 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1973 00:24:44
56 Male 1128 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:25:00
57 Male 1301 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 1991 SAEA 00:25:10
58 Male 1275 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ 1975 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 00:25:18
59 Male 1265 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ 1964 ΣΘΙΕ 00:25:45
60 Male 1304 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 1970 00:26:04
61 Female 1337 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 1978 MARATHON CLUB 00:26:12
62 Female 1338 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ 2008 00:26:12
63 Male 1274 ΚΩΣΤΑΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:26:16
64 Male 1336 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1952 00:26:22
65 Male 1335 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:26:22
66 Male 1117 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΒΑΚΑΣ 1986 NONE 00:26:34
67 Male 1306 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ 1969 MARATHON CLUB 00:26:35
68 Male 1143 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ 1978 VALENTINOS 00:26:41
69 Male 1381 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 1980 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΠΛΑΣΗ 00:26:49
70 Female 1015 DAPHNE COSTOPOULOS 1983 PB TRAINING CENTER 00:26:52
71 Female 1374 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΣΙΒΕΡΙΩΤΗ 1969 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 00:26:53
72 Male 1242 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΠΑΡΟΣ 1973 PITOGYRA TEAM 00:26:55
73 Female 1347 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗ 1971 ANNASTEAMA 00:27:05
74 Female 1386 ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΑΤΖΗΝΑΣΙΟΥ – ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 00:27:12
75 Male 1285 ΗΛΙΑΣ ΛΙΑΓΚΟΥΡΑΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:27:24
76 Male 1249 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 00:27:26
77 Female 1281 ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟΥ 1994 SAUCONY 00:27:39
78 Female 1259 ΡΟΥΛΑ ΚΟΡΔΑΛΗ 1987 SAUCONY 00:27:51
79 Female 1368 ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΙΡΗ 1977 00:28:01
80 Male 1261 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ 1973 00:28:04
81 Female 1383 ΑΡΓΥΡΩ ΧΑΜΠΕΡΗ 1992 RUNNING TEAM 00:28:09
82 Male 1120 ΓΑΒΡΙΗΛ ΒΑΙΚΟΥΣΗΣ 1977 ATTICA BANK 00:28:23
83 Female 1300 ΜΥΡΤΩ ΜΗΤΡΑΙΝΑ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:28:41
84 Female 1255 ΜΑΡΙΤΑΝΙΑ ΚΛΩΝΑΤΟΥ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:29:00
85 Male 1226 ΗΛΙΑΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1972 ΟΧΙ 00:29:03
86 Female 1173 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1984 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ 00:29:29
87 Female 1350 ΜΑΡΙΑ ΡΗΓΙΝΙΩΤΗ – ΕΙΡΗΝΗ ΔΑΝΙΗΛ TEAM 00:30:06
88 Female 1260 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΚΟΣΜΑ 1968 ΚΑΜΙΑ 00:30:19
89 Male 1372 ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ 1968 MARATHON TEAM 00:30:19
90 Female 1239 ΝΙΟΒΗ ΚΑΛΟΚΥΡΗ 1991 NO 00:30:21
91 Male 1089 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1969 00:30:24
92 Female 1094 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 1969 00:30:24
93 Male 1379 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΗΚΟΣ 1963 ΟΧΙ 00:30:25
94 Male 1091 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1963 00:30:25
95 Male 1110 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1983 ΑΤΟΜΙΚΟ 00:31:14
96 Female 1215 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗ 1981 00:31:24
97 Male 1292 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 00:31:24
98 Female 1250 ΑΝΘΗ ΚΑΨΑΛΗ 2001 ΙΔΙΩΤΗΣ 00:31:35
99 Male 1247 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ 1954 KATSANAKIS 00:31:37
100 Male 1241 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΟΥΝΑΣ 1939 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:31:43
101 Female 1198 ΑΙΜΙΛΙΑ ΓΙΣΔΑΚΗ 1969 FEEL GOOD SPORTS CLUB 00:31:57
102 Female 1376 ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΣΙΩΛΗ 1960 ATTICA BANK 00:32:02
103 Male 1388 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗΣ 1957 ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 00:32:05
104 Female 1320 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 1977 FLYING GEESE 00:32:13
105 Male 1084 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:32:30
106 Male 1153 ΝΙΚΟΣ ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ 1979 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ 00:32:30
107 Male 1291 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΛΑΣ 1978 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ 00:32:30
108 Female 1005 PAOLA CAPPELLA 1967 00:33:01
109 Female 1353 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΟΥΣΣΗ 1980 PITOGYRA TEAM 00:33:01
110 Male 1272 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ 1990 ΣΔΥΑ 00:33:17
111 Male 1102 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:33:17
112 Female 1341 ΑΝΝΑ ΠΕΤΥΚΑ 1971 00:33:24
113 Female 1097 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:33:32
114 Male 1210 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΛΗΣ 1955 LEPANTO RUNNERS 00:33:40
115 Male 1325 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΛΑΜΗΔΑΣ 1973 RUNNING TEAM 00:34:03
116 Female 1294 ΑΝΔΡΙΑΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΝΩΛΑΚΗ 1993 00:34:15
117 Male 1131 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΒΙΤΑΛΗΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:35:16
118 Male 1364 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ 1951 ΣΑΦΑΝΣ 00:35:52
119 Female 1367 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΡΟΒΑ 1969 ΣΔΥΑ 00:37:13
120 Male 1278 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1957 HPE RUNNING 00:37:15
121 Male 1055 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1941 00:37:25
122 Female 1063 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 1980 00:37:25
123 Female 1105 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 2000 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:38:29
124 Female 1238 ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΛΙΤΣΑ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:38:46
125 Male 1343 ΝΟΤΗΣ ΠΛΕΣΣΑΣ 2006 00:38:50
126 Female 1022 IRYNA LAVROVYCH 1963 00:40:29
127 Male 1393 ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:46:25
128 Female 1218 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:46:32
129 Female 1323 ΜΑΡΙΑ ΝΤΟΒΟΛΟΥ 1986 01:04:57

Κατάταξη αποτελεσμάτων ανά φύλο Γυναίκες 10 Κ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 10ΚΜ

Α/Α Gender BIB Name YOB Club 5km / 10km 10km finish
1 Female 285 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ 1992 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:17:27 0:34:00
2 Female 440 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ 1976 OUTRUN 0:17:27 0:34:34
3 Female 435 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:19:00 0:37:37
4 Female 495 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΩΚΑ 1996 Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 0:20:04 0:40:00
5 Female 456 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗ 1986 ΣΑΚΑ 0:20:25 0:42:00
6 Female 256 ΕΥΗ ΖΑΧΑΡΙΑ 1977 MARATHON CLUB 0:21:22 0:43:08
7 Female 297 ΖΩΖΙΑΝΝΑ ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΥ 1981 0:21:33 0:44:06
8 Female 472 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗ 1976 AFORDAKOS TEAM 0:21:48 0:44:17
9 Female 385 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΡΚΙΔΗ 1972 0:23:22 0:46:51
10 Female 502 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΑΡΟΥ 1976 ΑΣΚΑ ΣΩΚΡ. ΓΚΙΟΛΙΑΣ 0:23:58 0:49:02
11 Female 61 DOROTA SUCHOCKA 1973 0:24:23 0:49:59
12 Female 399 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ 1976 0:25:09 0:51:55
13 Female 464 ΣΚΑΦΙΔΑ ΠΟΥΛΙΚΑ 0:25:00 0:51:58
14 Female 466 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΣΟΡΔΑΚΗ 1985 0:25:22 0:53:22
15 Female 426 ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1976 0:26:48 0:54:30
16 Female 425 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΟΥΤΣΟΥ 1979 0:26:55 0:54:30
17 Female 307 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΛΑΔΗ 1977 ΣΔΥΑΘΗΝΑΣ 0:27:48 0:55:10
18 Female 367 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΙΑΠΗ 1970 INTERSPORT RUNNING TEAM 0:28:14 0:57:59
19 Female 172 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ 1985 0:28:07 0:58:00
20 Female 47 KATRIN GRUBER 1983 SCHUSSENTAL-YETIS 0:29:08 0:58:06
21 Female 403 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΕΡΑΤΗ 1979 0:27:04 0:58:30
22 Female 407 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΟΥΖΑ 1976 ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ 0:28:17 0:58:52
23 Female 379 ΑΘΗΝΑ ΜΑΝΩΛΑΚΗ 1989 0:29:48 0:59:07
24 Female 489 ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΤΣΙΤΡΑΚΗ – 0:29:09 0:59:57
25 Female 81 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 1971 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:30:34 1:00:33
26 Female 508 ΜΑΡΙΑ ΧΙΩΤΕΛΗ 1979 AEKARA 0:31:05 1:01:19
27 Female 161 ΒΛΑΧΟΥ ΤΣΟΤΣΟΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 0:30:50 1:01:20
28 Female 361 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΕΜΟΝΗ 1995 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:31:34 1:01:23
29 Female 492 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΣΟΥΡΑΠΗ 1975 ALL TERRAIN RUNNER 0:30:33 1:01:56
30 Female 375 ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΥΡΑ 1964 FELL GOODSPORTS.GR 0:30:13 1:01:56
31 Female 366 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΙΑΝΙΔΑΚΗ 1974 0:30:36 1:02:23
32 Female 452 ΒΡΙΣΗΙΣ ΡΟΥΧΩΤΑ 1976 0:31:50 1:03:05
33 Female 271 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΟΥ 1995 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:31:34 1:03:58
34 Female 143 ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΖΑΙΟΥ 1988 NONE 0:32:37 1:05:24
35 Female 31 CARMEN DANIELA CIORNEI 1971 ΑΤΟΜΙΚΟΣ 0:32:05 1:05:30
36 Female 193 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1979 ΚΑΝΕΝΑ 0:34:23 1:08:22
37 Female 423 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΛΩΓΟΥ 1994 0:34:23 1:08:22

Κατάταξη αποτελεσμάτων ανά φύλο Άνδρες 10 Κ

ΑΝΔΡΕΣ 10ΚΜ

Α/Α Gender BIB Name YOB Club 5km / 10km 10km finish
1 Male 444 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΛΙΟΣ 1977 0:15:05 0:30:27
2 Male 410 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 1995 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 0:15:06 0:30:58
3 Male 389 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΝΗΣ 1988 Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 0:15:38 0:31:40
4 Male 473 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ 1998 Γ.Σ. ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 0:17:05 0:33:53
5 Male 509 ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΝΔΡΟΣ 1995 ΟΛΥΠΜΠΙΚΟΣ 0:16:59 0:33:58
6 Male 268 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ROMAS PRO TRAINING 0:18:11 0:36:31
7 Male 358 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1988 DRC ATHENS 0:17:43 0:36:56
8 Male 58 ABDELMJID RACHIDI 1974 0:18:06 0:37:19
9 Male 457 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ 1986 ΣΑΦΑΝΣ 0:18:53 0:38:08
10 Male 450 ΗΛΙΑΣ ΡΟΥΝΗΣ 1971 FEEL GOOD SPORTS CLUB 0:18:50 0:38:09
11 Male 433 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ATTICA BANK ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 0:19:33 0:38:14
12 Male 79 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ 1985 Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 0:19:00 0:39:07
13 Male 507 ΚΑΡΛΟΣ ΧΕΛΒΑΤΖΙΑΝ 1989 ΑΡΜΕΝΙΚΉ 0:19:04 0:39:15
14 Male 485 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ 1967 RUNNER STORE 0:19:16 0:39:22
15 Male 429 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1981 ADIDAS RUNNING TEAM 0:19:37 0:39:27
16 Male 438 ΧΑΡΗΣ ΠΑΤΡΙΝΟΣ 1993 0:19:36 0:39:55
17 Male 350 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΤΑΡΕΛΛΟΣ 1985 0:20:22 0:40:39
18 Male 491 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΟΥΛΙΑΣ – ΟΧΙ 0:20:06 0:40:54
19 Male 512 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1974 0:21:25 0:41:00
20 Male 30 ADRIAN CIOBANU 1993 0:20:38 0:41:41
21 Male 11 MAREK BODZIONY 1967 0:20:42 0:41:44
22 Male 488 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΤΣΙΤΟΣ 1979 EGE 0:21:07 0:42:17
23 Male 412 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΡΛΟΣ 1981 DISTANCE RUNNERS CLUB DRC 0:20:55 0:42:27
24 Male 499 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ – ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 0:21:09 0:42:55
25 Male 274 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1975 ΑΤΟΜΙΚΟ 0:21:14 0:43:03
26 Male 374 ΜΙΛΤΟΣ ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ 1978 BALIOTIS.NATURE TRAIL 0:22:03 0:43:31
27 Male 421 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:21:21 0:43:50
28 Male 169 ΣΠYPIΔΩN ΓEPONTAKHΣ 1988 ΔΕΝ ΕΧΩ CLUB 0:22:54 0:44:10
29 Male 304 ΚΩΣΤΑΣ ΚΙΑΠΠΕΣ 1980 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ RUNNING TEAM 0:22:07 0:44:45
30 Male 273 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΑΡΑΣ 1984 MYRUNNERGR 0:23:05 0:45:05
31 Male 353 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 1984 RUNNERS CONNECT 0:23:04 0:45:06
32 Male 259 ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1985 0:22:04 0:45:10
33 Male 500 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΙΟΥΛΙΑΣ 1972 THE RUNNING EYE TEAM 0:23:17 0:45:17
34 Male 503 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1974 ATTICA BANK ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 0:22:52 0:45:20
35 Male 220 ΑΛΚΗΣ ΔΕΛΑΝΤΩΝΗΣ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:08 0:45:20
36 Male 338 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΕΣ 1993 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:47 0:45:37
37 Male 302 ΧΑΡΗΣ ΚΑΨΑΛΗΣ 1970 ΕΥΚΛΗΣ 0:23:39 0:45:39
38 Male 484 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΛΕΣ 1988 0:23:30 0:45:41
39 Male 176 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1991 0:23:44 0:45:43
40 Male 376 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ 1976 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:23:32 0:46:01
41 Male 180 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:58 0:46:08
42 Male 436 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:23:21 0:46:08
43 Male 295 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 1963 ΑΠΣ 0:22:59 0:46:26
44 Male 319 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 1976 ALIFERIS TRAINING TEAM 0:23:13 0:46:41
45 Male 202 ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΕΡΡΙΚΟΣ ΓΚΑΙΤΛΙΧ – 0:23:42 0:47:09
46 Male 114 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΑΤΣΟΥΤΣΟΛΑΣ 1968 EUROBANK 0:23:26 0:47:17
47 Male 82 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1970 MONDELEZ RUNNING TEAM 0:24:20 0:47:23
48 Male 510 ΓΟΤΣΗ ΠΟΛΥΞΕΝ 1980 0:23:42 0:47:35
49 Male 206 ΜΙΧΑΗΛ ΓΚΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 1974 0:25:45 0:47:43
50 Male 409 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΠΟΥΛΕΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:31 0:48:04
51 Male 231 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ 1988 LIONCODEGR 0:24:14 0:48:15
52 Male 416 ΙΣΑΑΚ ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ 1983 L I O N C O D E . GR 0:24:13 0:48:15
53 Male 388 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΪΔΑΝΗΣ 1976 HELLENIC NAVY 0:23:58 0:48:48
54 Male 420 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1973 0:23:43 0:48:58
55 Male 447 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΗΓΑΣ 1967 0:24:34 0:49:12
56 Male 87 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΙΚΑΚΟΣ 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:43 0:49:24
57 Male 373 ΜΙΧΑΗΛ ΛΥΓΕΡΟΣ 1986 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 0:24:53 0:49:34
58 Male 352 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΚΟΥΤΣΕΛΕΝΚΟ 1992 0:25:04 0:50:05
59 Male 461 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΙΜΩΤΑΣ 1967 5050 0:25:14 0:50:47
60 Male 442 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΊΟΥ 0:26:18 0:51:10
61 Male 85 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ 1981 KOROPI TRAIL RUNNER TEAM 0:25:17 0:51:28
62 Male 365 ΛΟΥΚΑΣ ΛΙΑΜΤΣΙΑΣ 1974 0:25:07 0:51:43
63 Male 203 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:35 0:51:44
64 Male 354 ΗΛΙΑΣ ΚΩΛΕΤΣΗΣ 1971 ΟΧΙ 0:25:10 0:51:55
65 Male 490 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΡΗΣ – 0:26:50 0:51:59
66 Male 511 ΑΙΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 0:27:10 0:52:06
67 Male 150 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1962 0:25:09 0:52:10
68 Male 104 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΑΡΤΩΛΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:49 0:52:35
69 Male 305 ΚΩΣΤΑΣ ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ 1973 0:26:24 0:52:43
70 Male 351 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΗΣ 1974 0:26:33 0:52:48
71 Male 225 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 1975 0:26:52 0:53:22
72 Male 460 ΝΙΚΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1968 0:27:21 0:53:28
73 Male 117 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 1978 0:27:10 0:54:24
74 Male 427 ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1980 0:27:55 0:54:29
75 Male 514 ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – 0:27:37 0:54:29
76 Male 445 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1964 ΑΡΙΑΔΝΗ 0:26:26 0:54:29
77 Male 306 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ 1970 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:27:57 0:54:36
78 Male 320 ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1979 0:26:44 0:54:56
79 Male 437 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1977 PITOGYRA TEAM 0:27:30 0:55:32
80 Male 73 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1959 Η ΕΥΕΞΙΑ 0:27:32 0:56:30
81 Male 380 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 1960 0:29:48 0:57:02
82 Male 446 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ 1995 MARATHON TEAM GREECCE BY MARIA POLYZOU 0:27:04 0:57:10
83 Male 513 ΣΑΛΛΗΣ ΕΥΓΓΕΛΟΣ 1974 0:28:56 0:57:40
84 Male 171 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ 1991 0:30:04 0:58:44
85 Male 135 ΟΜΗΡΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 1980 RUNNING TOMATOES 0:28:53 0:58:52
86 Male 266 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΩΤΟΣ 1959 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:30:34 1:00:34
87 Male 483 ΠΑΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 1963 INTERSPORT 0:29:20 1:00:57
88 Male 478 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΛΙΓΟΠΟΥΛΟΣ 1973 TEAM 0:30:59 1:01:15
89 Male 451 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1982 0:30:57 1:01:20
90 Male 439 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΛΕΚΗΣ 1976 ΑΕΚΑΡΑ 0:31:10 1:01:56
91 Male 396 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΟΥΡΤΑΚΟΣ 1976 ALL TERRAIN RUNNER 0:30:34 1:01:56
92 Male 275 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΠΕΛΑΝΟΣ 1976 ΚΑΠΕΛΑΣ 0:30:34 1:01:58
93 Male 146 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ 1975 KOROPI TRAIL RUNNER TEAM 0:31:34 1:02:05
94 Male 152 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΑΤΟΜΙΚΑ 0:30:57 1:02:23
95 Male 397 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ 1969 ΣΑΦΑΝΣ 0:32:06 1:04:38
96 Male 369 ΦΩΤΗΣ ΛΙΟΤΣΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:36 1:05:25
97 Male 394 ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 1944 ΑΤΟΜΙΚΟΣ 0:32:22 1:05:30
98 Male 368 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΟΤΣΟΣ 1987 NONE 0:32:37 1:05:47
99 Male 506 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΑΣ 1976 ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΕΤΩΝ 0:32:07 1:06:09
100 Male 357 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΛΑΖΟΣ 1960 NO 0:31:52 1:06:47
Κατάταξη αποτελεσμάτων ανά φύλο Γυναίκες 5 Κ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 5ΚΜ

Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 5km finish
1 Female 1106 ΖΩΗ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 1996 Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:17:35
2 Female 1254 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΙΚΙΛΙΑ 1996 Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:20:12
3 Female 1024 ANGELINA NAVARO 1977 MORI KOTA 00:20:41
4 Female 1328 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΑΝΤΕΡΗ 1972 DRC 00:21:01
5 Female 1187 ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ 1969 A.Σ.ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 00:21:44
6 Female 1099 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ – 00:22:13
7 Female 1366 ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΜΗ 1990 ANNASTEAMA 00:23:12
8 Female 1253 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΕΡΑΜΙΔΑ 1972 ΑΤΟΜΙΚΗ 00:23:39
9 Female 1295 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΓΕΛΟΥ 1973 00:24:39
10 Female 1337 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 1978 MARATHON CLUB 00:26:12
11 Female 1338 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ 2008 00:26:12
12 Female 1015 DAPHNE COSTOPOULOS 1983 PB TRAINING CENTER 00:26:52
13 Female 1374 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΣΙΒΕΡΙΩΤΗ 1969 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 00:26:53
14 Female 1347 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗ 1971 ANNASTEAMA 00:27:05
15 Female 1386 ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΑΤΖΗΝΑΣΙΟΥ – ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 00:27:12
16 Female 1281 ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟΥ 1994 SAUCONY 00:27:39
17 Female 1259 ΡΟΥΛΑ ΚΟΡΔΑΛΗ 1987 SAUCONY 00:27:51
18 Female 1368 ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΙΡΗ 1977 00:28:01
19 Female 1383 ΑΡΓΥΡΩ ΧΑΜΠΕΡΗ 1992 RUNNING TEAM 00:28:09
20 Female 1300 ΜΥΡΤΩ ΜΗΤΡΑΙΝΑ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:28:41
21 Female 1255 ΜΑΡΙΤΑΝΙΑ ΚΛΩΝΑΤΟΥ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:29:00
22 Female 1173 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1984 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ 00:29:29
23 Female 1350 ΜΑΡΙΑ ΡΗΓΙΝΙΩΤΗ – ΕΙΡΗΝΗ ΔΑΝΙΗΛ TEAM 00:30:06
24 Female 1260 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΚΟΣΜΑ 1968 ΚΑΜΙΑ 00:30:19
25 Female 1239 ΝΙΟΒΗ ΚΑΛΟΚΥΡΗ 1991 NO 00:30:21
26 Female 1094 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 1969 00:30:24
27 Female 1215 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗ 1981 00:31:24
28 Female 1250 ΑΝΘΗ ΚΑΨΑΛΗ 2001 ΙΔΙΩΤΗΣ 00:31:35
29 Female 1198 ΑΙΜΙΛΙΑ ΓΙΣΔΑΚΗ 1969 FEEL GOOD SPORTS CLUB 00:31:57
30 Female 1376 ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΣΙΩΛΗ 1960 ATTICA BANK 00:32:02
31 Female 1320 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 1977 FLYING GEESE 00:32:13
32 Female 1005 PAOLA CAPPELLA 1967 00:33:01
33 Female 1353 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΟΥΣΣΗ 1980 PITOGYRA TEAM 00:33:01
34 Female 1341 ΑΝΝΑ ΠΕΤΥΚΑ 1971 00:33:24
35 Female 1097 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:33:32
36 Female 1294 ΑΝΔΡΙΑΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΝΩΛΑΚΗ 1993 00:34:15
37 Female 1367 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΡΟΒΑ 1969 ΣΔΥΑ 00:37:13
38 Female 1063 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 1980 00:37:25
39 Female 1105 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 2000 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:38:29
40 Female 1238 ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΛΙΤΣΑ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:38:46
41 Female 1022 IRYNA LAVROVYCH 1963 00:40:29
42 Female 1218 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:46:32
43 Female 1323 ΜΑΡΙΑ ΝΤΟΒΟΛΟΥ 1986 01:04:57
Κατάταξη αποτελεσμάτων ανά φύλο Άνδρες 5 Κ

ΑΝΔΡΕΣ 5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 5km finish
1 Male 1225 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 1980 OUTRUN 00:15:12
2 Male 1319 ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1980 ΠΑΟ 00:16:15
3 Male 1321 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΤΑΜΚΑΣ 1986 ADIDAS RUNNING TEAM 00:17:19
4 Male 1220 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1995 GOSPORT 00:17:58
5 Male 1289 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ 1961 OUTRUN 00:18:26
6 Male 1130 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΛΙΩΤΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:18:51
7 Male 1357 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΑΝΟΣ 1984 ALIFERIS TRAINING TEAM 00:18:52
8 Male 1362 ΚΟΝΡΑΝΤ ΣΤΣΥΠΙΝΣΚΙ 1998 ΜΕΜΟΝΩΜΈΝΑ 00:19:13
9 Male 1361 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 1982 00:19:25
10 Male 1230 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΙΑΡΑΣ – UG STRENGTH GYM 00:19:25
11 Male 1354 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 1989 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 00:19:28
12 Male 1344 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ 1966 00:19:35
13 Male 1293 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ 1974 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 00:19:54
14 Male 1074 ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 1991 MORI KOTA 00:20:14
15 Male 1221 ΗΛΙΑΣ ΔΙΠΛΑΣ 1991 KAMIA 00:20:31
16 Male 1251 ΤΡΥΦΩΝ ΚΑΨΑΛΗΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:20:56
17 Male 1298 ΓΙΟΥΝΓΚΕΝ ΜΕΝΟ 1995 ΑΟΠΦ 00:21:00
18 Male 1264 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ 1957 DSA RUNNING TEAM 00:21:17
19 Male 1282 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ 1979 00:21:27
20 Male 1237 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ 1970 ΓΣΣ 00:21:39
21 Male 1191 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1970 A.Σ.ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 00:21:44
22 Male 1217 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΠΑΣΤΑΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:21:48
23 Male 1349 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΗΓΑΣ 1997 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 00:21:58
24 Male 1395 ΚΛΩΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΤΑΝΑ – 00:21:59
25 Male 1396 ΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ – 00:22:02
26 Male 1049 MIROSLAW STARYNSKI 1973 00:22:50
27 Male 1287 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΥΓΕΡΟΣ 1955 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 00:22:51
28 Male 1232 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1979 ΑΝΕΞ 00:22:56
29 Male 1119 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ 1978 Α.Σ.ΑΓΩΝ 00:23:04
30 Male 1389 ΔΑΡΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΔΡΟΜΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:23:11
31 Male 1159 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1991 ΟΧΙ 00:23:17
32 Male 1214 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ 1975 NONE 00:23:24
33 Male 1307 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ 1974 00:23:27
34 Male 1378 ΚΩΣΤΗΣ ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 00:23:34
35 Male 1066 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 00:23:41
36 Male 1339 ΧΑΡΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ 2008 00:23:52
37 Male 1394 ANGIE GARGARETA – 00:23:53
38 Male 1392 ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1992 ΣΑΕΛ 00:23:57
39 Male 1312 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΜΠΟΣ 1984 00:24:07
40 Male 1296 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ 1993 ΚΑΜΙΑ 00:24:18
41 Male 1375 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΔΩΝΗΣ 1990 SAEA 00:24:28
42 Male 1391 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1991 ΣΑΕΛ 00:24:28
43 Male 1186 ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΑΤΖΗΝΑΣΙΟΥ 1990 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 00:24:31
44 Male 1276 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 1974 ΚΑΝΕΝΑ 00:24:37
45 Male 1380 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ – 00:24:42
46 Male 1331 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1973 00:24:44
47 Male 1128 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:25:00
48 Male 1301 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 1991 SAEA 00:25:10
49 Male 1275 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ 1975 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 00:25:18
50 Male 1265 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ 1964 ΣΘΙΕ 00:25:45
51 Male 1304 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 1970 00:26:04
52 Male 1274 ΚΩΣΤΑΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:26:16
53 Male 1336 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1952 00:26:22
54 Male 1335 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:26:22
55 Male 1117 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΒΑΚΑΣ 1986 NONE 00:26:34
56 Male 1306 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ 1969 MARATHON CLUB 00:26:35
57 Male 1143 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ 1978 VALENTINOS 00:26:41
58 Male 1381 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 1980 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΠΛΑΣΗ 00:26:49
59 Male 1242 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΠΑΡΟΣ 1973 PITOGYRA TEAM 00:26:55
60 Male 1285 ΗΛΙΑΣ ΛΙΑΓΚΟΥΡΑΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:27:24
61 Male 1249 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 00:27:26
62 Male 1261 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ 1973 00:28:04
63 Male 1120 ΓΑΒΡΙΗΛ ΒΑΙΚΟΥΣΗΣ 1977 ATTICA BANK 00:28:23
64 Male 1226 ΗΛΙΑΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1972 ΟΧΙ 00:29:03
65 Male 1372 ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ 1968 MARATHON TEAM 00:30:19
66 Male 1089 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1969 00:30:24
67 Male 1379 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΗΚΟΣ 1963 ΟΧΙ 00:30:25
68 Male 1091 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1963 00:30:25
69 Male 1110 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1983 ΑΤΟΜΙΚΟ 00:31:14
70 Male 1292 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 00:31:24
71 Male 1247 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ 1954 KATSANAKIS 00:31:37
72 Male 1241 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΟΥΝΑΣ 1939 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:31:43
73 Male 1388 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗΣ 1957 ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 00:32:05
74 Male 1084 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:32:30
75 Male 1153 ΝΙΚΟΣ ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ 1979 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ 00:32:30
76 Male 1291 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΛΑΣ 1978 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ 00:32:30
77 Male 1272 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ 1990 ΣΔΥΑ 00:33:17
78 Male 1102 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:33:17
79 Male 1210 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΛΗΣ 1955 LEPANTO RUNNERS 00:33:40
80 Male 1325 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΛΑΜΗΔΑΣ 1973 RUNNING TEAM 00:34:03
81 Male 1131 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΒΙΤΑΛΗΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:35:16
82 Male 1364 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ 1951 ΣΑΦΑΝΣ 00:35:52
83 Male 1278 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1957 HPE RUNNING 00:37:15
84 Male 1055 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1941 00:37:25
85 Male 1343 ΝΟΤΗΣ ΠΛΕΣΣΑΣ 2006 00:38:50
86 Male 1393 ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:46:25

Αποτελέσματα Βάδην

ΒΑΔΗΝ

Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 5km finish
1 Female 1043 ΕΙΡΗΝΗ ΣΔΡΑΚΑ 1967 0:35:27
2 Male 1026 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΕΣ 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:44:17
3 Female 1038 ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΔΟΥ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:46:31