Αποτελέσματα Pearl Izumi Πάρνηθα 2016

Φωτογραφίες του αγώνα θα βρείτε στο www.photorunning.gr

Featured Spce

ADD

Βιταμίνες για δρομείς : 15% έκπτωση στο Πακέτο 3πλής δύναμης για το τρέξιμο από την Natural Doctor

 

Αποτελέσματα Pearl Izumi Πάρνηθα 2016 – Διαδρομή 11 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

1 1 Giorgos Dialektos 00:45:57 00:45:57 M2 1 Male SALOMON HELLAS 02:31:38 1 00:00:00 00:45:57
2 64 Andreas Bogiatzis 00:48:15 00:48:14 M2 2 Male Athletics-Guidance.g 00:00:00 00:35:59 00:48:15
3 2 Stayros Stefanis 00:49:29 00:49:27 M3 1 Male Brooks Hellas 00:00:02 00:36:41 00:49:29
4 22 Thanasis Liopyris 00:50:08 00:50:07 M3 2 Male MARATHON CLUB DYNAFIT 02:37:15 2 00:00:01 00:37:01 00:50:08
5 16 Georgios Athanasopoylos 00:51:38 00:51:38 M2 3 Male Krommidas Coaching S 00:00:00 00:38:18 00:51:38
6 117 Basilis Kasmas 00:52:07 00:52:05 M2 4 Male 00:00:02 00:38:39 00:52:07
7 81 Tasos Deligeorgis 00:52:09 00:52:08 M3 3 Male Costeas Geitonas School Tri Team 03:02:54 5 00:00:00 00:38:40 00:52:09
8 10 Slabek Matras 00:52:13 00:52:12 M3 4 Male SALOMON HELLAS 02:31:38 1 00:00:01 00:38:49 00:52:13
9 24 Apostolos Xrysafelis 00:52:19 00:52:17 M2 5 Male MARATHON CLUB DYNAFIT 02:37:15 2 00:00:01 00:38:46 00:52:19
10 3 Thodoris Zisis 00:53:20 00:53:19 M2 6 Male Allterrainrunners 02:45:26 3 00:00:01 00:39:56 00:53:20
11 11 Glykeria Tziatzia 00:53:29 00:53:28 W1 1 Female SALOMON HELLAS 02:31:38 1 00:00:01 00:40:32 00:53:29
12 17 Giannis Aboyris 00:53:47 00:53:41 M3 5 Male Pulse 100 – Safans 00:00:05 00:40:03 00:53:47
13 21 Petros Tasiopoylos 00:54:48 00:54:47 M3 6 Male MARATHON CLUB DYNAFIT 02:37:15 2 00:00:01 00:40:32 00:54:48
14 23 Odysseas Mpoyzoykas 00:54:50 00:54:48 M2 7 Male MARATHON CLUB DYNAFIT 02:37:15 2 00:00:01 00:40:48 00:54:50
15 207 Stelios Petroytsos 00:55:00 00:54:57 M2 8 Male Allterrainrunners 02:45:26 3 00:00:02 00:40:25 00:55:00
16 4 Ilias Sagkriotis 00:55:02 00:55:01 M2 9 Male North Outdoor Training 02:45:28 4 00:00:01 00:40:17 00:55:02
17 14 Nikos Ponireas 00:55:03 00:55:02 M1 1 Male 2407m Kardamili Moun 00:00:00 00:40:33 00:55:03
18 6 Giorgos Boylgaris 00:55:13 00:55:11 M2 10 Male North Outdoor Training 02:45:28 4 00:00:01 00:40:49 00:55:13
19 7 Konstantinos Zagkos 00:55:13 00:55:11 M1 2 Male North Outdoor Training 02:45:28 4 00:00:01 00:41:12 00:55:13
20 5 Aris Zagkos 00:55:36 00:55:35 M2 11 Male North Outdoor Training 02:45:28 4 00:00:01 00:55:36
21 9 Fotis Tsirimokos 00:57:06 00:57:04 M2 12 Male Allterrainrunners 02:45:26 3 00:00:02 00:42:11 00:57:06
22 214 Anargyros Royssos 00:57:18 00:57:15 M2 13 Male Dromeis Sy 00:00:03 00:57:18
23 25 Jamie Anderson 00:58:10 00:58:01 M2 14 Male Artemisiou 55 00:00:08 00:43:44 00:58:10
24 20 Giannis Kontos 00:58:22 00:58:20 M3 7 Male pneumonology.com 00:00:01 00:43:44 00:58:22
25 227 Basilis Sonikian 00:58:29 00:58:26 M2 15 Male TOP GYM 00:00:02 00:43:44 00:58:29
26 101 Giorgos Kalapodas 00:59:16 00:59:12 M2 16 Male Athinodoros 00:00:04 00:43:43 00:59:16
27 111 Manos Karampo?kis 01:00:27 01:00:18 M3 8 Male MYATHLETE 03:08:56 6 00:00:09 00:44:27 01:00:27
28 52 Grigorios Apostolidis 01:00:46 01:00:43 M3 9 Male Allterrainrunners 02:45:26 3 00:00:03 00:45:19 01:00:46
29 69 Panagiotis Galatis 01:00:55 01:00:50 M3 10 Male Siencetraining 00:00:04 00:45:21 01:00:55
30 43 Dimitrios Aliferis 01:01:21 01:01:17 M1 3 Male Alex Endurance Gang/optika Maragkaki 00:00:03 00:45:35 01:01:21
31 8 Georgios Dimos 01:01:27 01:01:23 M4 1 Male 00:00:04 00:45:36 01:01:27
32 107 Xristos Karagiorgos 01:01:30 01:01:18 M2 17 Male MYATHLETE 03:08:56 6 00:00:11 00:45:13 01:01:30
33 15 Armandos Kyriakis 01:02:05 01:01:58 M1 4 Male 00:00:06 00:45:27 01:02:05
34 189 Athanasios Ntaragiannis 01:02:09 01:02:02 M4 2 Male 00:00:07 00:45:37 01:02:09
35 136 Petros Koymentakos 01:02:25 01:02:21 M3 11 Male SNAILS RUNNING TEAM 00:00:04 00:46:44 01:02:25
36 240 Baggelis Toyloypis 01:02:32 01:02:27 M2 18 Male 00:00:04 00:46:21 01:02:32
37 46 Dimitris Andriopoylos 01:02:39 01:02:33 M4 3 Male RUNNER STORE 00:00:05 00:45:57 01:02:39
38 253 Antonis Foysekis 01:02:58 01:02:55 M2 19 Male Urban Trail Runners 03:31:18 8 00:00:02 00:46:24 01:02:58
39 123 Konstantinos Klaoydatos 01:03:09 01:02:57 M4 4 Male FREE RUNNERS 03:37:33 9 00:00:12 00:46:58 01:03:09
40 60 Nikolaos Bakyris 01:03:18 01:03:16 M1 5 Male 00:00:01 00:46:58 01:03:18
41 257 Mixalis Xalikias 01:03:21 01:03:17 M2 20 Male 00:00:03 00:46:57 01:03:21
42 277 Eyaggelos Xatzixristofas 01:03:25 01:03:18 M3 12 Male 00:00:06 00:46:32 01:03:25
43 31 Goulson Ian 01:03:35 01:03:06 M3 13 Male Tyne Tri 00:00:29 00:46:34 01:03:35
44 184 Nektarios Mpoyrazanis 01:03:48 01:03:42 M3 14 Male SAFANS 00:00:05 00:47:21 01:03:48
45 295 Nikos Kontogiannhs 01:03:49 01:03:45 M4 5 Male 00:00:04 00:47:03 01:03:49
46 34 Gina Nicolaidis 01:03:51 01:03:48 W1 2 Female 00:00:02 00:47:22 01:03:51
47 166 Giasemis Maramenos 01:04:27 01:04:25 M1 6 Male Marathon Club Dynafi 00:00:02 00:47:37 01:04:27
48 154 Zaxarias Lionakis 01:04:32 01:04:30 M2 21 Male Kriti 00:00:02 00:48:11 01:04:32
49 120 Filios Keramidas 01:04:44 01:04:40 M3 15 Male Costeas Geitonas School Tri Team 03:02:54 5 00:00:03 00:47:40 01:04:44
50 45 Basileios Andrianis 01:05:04 01:04:59 M2 22 Male 00:00:05 00:48:23 01:05:04
51 151 Emmanoyil Lekkas 01:05:08 01:04:53 M1 7 Male 00:00:15 00:48:48 01:05:08
52 202 Nikos Paradeisopoylos 01:05:10 01:04:57 M2 23 Male 00:00:12 00:47:34 01:05:10
53 266 Ntenis Xristodoylatos 01:05:13 01:05:11 M4 6 Male Cando Sports Massage 00:00:02 00:48:36 01:05:13
54 26 Peter Biehler 01:05:41 01:05:38 M4 7 Male Ttt 03:50:36 12 00:00:02 00:48:04 01:05:41
55 294 Antonhs Royggeris 01:05:59 01:05:49 M2 24 Male 00:00:10 00:49:30 01:05:59
56 35 Thodoris Ntalakos 01:06:01 01:05:56 M3 16 Male Costeas Geitonas School Tri Team 03:02:54 5 00:00:04 00:48:55 01:06:01
57 149 Giorgos Laios 01:06:25 01:06:21 M3 17 Male 00:00:04 00:49:36 01:06:25
58 275 Nikolaos Glytsis 01:06:37 01:06:30 M2 25 Male 00:00:06 00:49:19 01:06:37
59 192 Nikolas Pagoynas 01:06:47 01:06:47 M3 18 Male North Outdoor Training 02:45:28 4 00:00:00 00:49:47 01:06:47
60 83 Xrysobalantis Dimitrakopoylos 01:06:52 01:06:30 M2 26 Male 00:00:22 00:49:58 01:06:52
61 167 Baggelis Marinogloy 01:06:56 01:06:51 M3 19 Male 00:00:05 00:50:07 01:06:56
62 211 Theodoros Prokos 01:06:59 01:06:51 M4 8 Male MYATHLETE 03:08:56 6 00:00:08 00:50:16 01:06:59
63 164 Giorgos Manos 01:07:10 01:07:02 M2 27 Male 00:00:07 00:50:19 01:07:10
64 109 Manos Karampasis 01:07:25 01:07:14 M3 20 Male 00:00:10 00:49:05 01:07:25
65 245 Baggelis Tsalas 01:07:26 01:07:20 M3 21 Male 00:00:06 00:49:43 01:07:26
66 298 Aleksandros Rizos 01:07:36 01:07:32 M4 9 Male 00:00:04 00:49:53 01:07:36
67 37 Stephan Risch 01:07:47 01:07:33 M3 22 Male 00:00:13 00:50:40 01:07:47
68 126 Foteini Koloka 01:07:52 01:07:50 W1 3 Female Urban Trail Runners 03:31:18 8 00:00:01 00:50:27 01:07:52
69 194 Konstantinos Panagopoylos 01:07:56 01:07:40 M2 28 Male 00:00:15 00:50:51 01:07:56
70 210 Panagiotis Polymenakos 01:07:58 01:07:41 M2 29 Male Runner Store Trail Team 03:25:51 7 00:00:16 00:50:46 01:07:58
71 236 Lampros Tagkas 01:08:11 01:07:56 M2 30 Male 00:00:14 00:50:33 01:08:11
72 121 Konstantinos Kilimiris 01:08:16 01:08:07 M3 23 Male Runner Store Trail Team 03:25:51 7 00:00:09 00:50:19 01:08:16
73 276 Eyaggelos Sotirxos 01:08:18 01:08:14 M1 8 Male Sotirchos Engineering Racing 00:00:03 00:50:35 01:08:18
74 254 Giannis Fragkiadakis 01:08:23 01:08:10 M2 31 Male Pano Plateia Trail 00:00:13 00:51:41 01:08:23
75 195 Garyfalia Papageorgioy 01:08:31 01:08:28 W2 1 Female FREE RUNNERS 03:37:33 9 00:00:03 00:50:50 01:08:31
76 249 Filippos Tsimpris 01:08:32 01:08:30 M1 9 Male 00:00:02 00:50:03 01:08:32
77 32 Gabi Naegele 01:08:47 01:08:34 W2 2 Female PATH RUNNERS 03:39:25 10 00:00:12 00:50:52 01:08:47
78 94 Sissy Ilia 01:09:11 01:08:53 W1 4 Female 00:00:18 00:51:43 01:09:11
79 229 Giorgos Spanoydakis 01:09:14 01:09:01 M3 24 Male MUSTUKULURU TRAIL TEAM 00:00:13 00:51:06 01:09:14
80 80 Biky Deligeorgi 01:09:16 01:09:12 W2 3 Female Costeas Geitonas School Tri Team 03:02:54 5 00:00:03 00:51:27 01:09:16
81 241 Iliada Toyrlakaki 01:09:20 01:09:02 W1 5 Female Oropos Sport Team 03:44:03 11 00:00:17 00:51:20 01:09:20
82 33 Ignatio Navarro 01:09:21 01:09:01 M2 32 Male 00:00:19 00:52:07 01:09:21
83 41 Giorgos Albanidis 01:09:32 01:09:16 M1 10 Male 4M FITNESS TEAM 00:00:15 00:52:01 01:09:32
84 61 Spyros Benetsianos 01:09:32 01:09:25 M3 25 Male Ycg 00:00:07 00:51:21 01:09:32
85 128 Pantelis Kontogiannis 01:09:37 01:09:16 M3 26 Male Runner Store Trail Team 03:25:51 7 00:00:20 00:51:42 01:09:37
86 59 Aleksandros Bakratsas 01:09:41 01:09:39 M2 33 Male North Outdoor Training 02:45:28 4 00:00:02 00:52:26 01:09:41
87 124 Ioannis Kollas 01:10:07 01:10:04 M1 11 Male 00:00:02 00:50:57 01:10:07
88 246 Axilleas Tsamis 01:10:15 01:10:02 M3 27 Male 00:00:13 00:52:19 01:10:15
89 293 Ioannhs Patsiatzhs 01:10:17 01:09:59 M3 28 Male 00:00:18 00:53:03 01:10:17
90 297 Athanasios Malamhs 01:10:31 01:10:28 M3 29 Male 00:00:02 00:52:03 01:10:31
91 91 Katerina Zerlente 01:10:42 01:10:41 W1 6 Female North Outdoor Training 02:45:28 4 00:00:01 00:52:28 01:10:42
92 161 Marios Maniadakis 01:10:59 01:10:59 M2 34 Male 00:52:21 01:10:59
93 78 Giorgos Danikas 01:11:03 01:10:57 M2 35 Male 00:00:05 00:52:23 01:11:03
94 175 Dimitris Mosxos 01:11:17 01:10:56 M2 36 Male Baboyri 00:00:20 00:52:33 01:11:17
95 215 Ioannis Romanos 01:11:17 01:11:11 M3 30 Male 00:00:06 00:52:32 01:11:17
96 191 Stelios Ntsiaferis 01:11:18 01:11:11 M3 31 Male 00:00:06 00:52:46 01:11:18
97 262 Pantelis Xatziiordanogloy 01:11:22 01:11:14 M3 32 Male 00:00:07 00:53:35 01:11:22
98 242 Xristos Tribyzas 01:11:23 01:11:15 M3 33 Male Old Perithia Runners 00:00:08 00:53:39 01:11:23
99 279 Dimitris Kasinas 01:11:29 01:11:15 M3 34 Male 00:00:13 00:52:47 01:11:29
100 187 Pantelis Nasikas 01:11:34 01:11:17 M2 37 Male Matoneri Runners 00:00:16 00:53:37 01:11:34
101 137 Georgios Koympakis 01:11:54 01:11:33 M2 38 Male 00:00:20 00:53:33 01:11:54
102 152 Nikos Liakos 01:12:05 01:11:44 M3 35 Male 00:00:20 00:54:03 01:12:05
103 146 Giannis Kostakis 01:12:06 01:11:55 M3 36 Male PATH RUNNERS 03:39:25 10 00:00:10 00:54:44 01:12:06
104 39 Xristos Adamopoylos 01:12:19 01:12:05 M2 39 Male 00:00:14 00:54:01 01:12:19
105 179 Sofoklis Mpaltatzis 01:12:19 01:12:16 M3 37 Male Natural High 00:00:03 00:53:52 01:12:19
106 49 Anthimos Anthis 01:12:20 01:12:04 M2 40 Male 00:00:16 00:53:34 01:12:20
107 77 Sakis Grigorioy 01:12:25 01:12:04 M2 41 Male 00:00:20 00:53:38 01:12:25
108 82 Agapi Dimakopoyloy 01:12:28 01:12:23 W2 4 Female 00:00:04 00:53:59 01:12:28
109 234 Emmanoyil Stafylopatis 01:12:30 01:12:22 M3 38 Male 00:00:07 00:52:45 01:12:30
110 92 Thomas Zymnis 01:12:31 01:12:20 M4 10 Male 00:00:11 00:53:40 01:12:31
111 219 Fotis Sarigiannidis 01:12:54 01:12:42 M2 42 Male MYATHLETE 03:08:56 6 00:00:12 00:55:04 01:12:54
112 204 Aristomenis Paspalas 01:13:10 01:12:50 M3 39 Male 00:00:19 00:55:08 01:13:10
113 90 Athanasios Ze?mpekakis 01:13:11 01:12:49 M2 43 Male 00:00:21 00:54:22 01:13:11
114 71 Konstantinos Gatsios 01:13:12 01:12:52 M2 44 Male Topgym 00:00:20 00:54:50 01:13:12
115 53 Spyros Apostolopoylos 01:13:16 01:13:07 M2 45 Male 00:00:08 00:54:43 01:13:16
116 290 Panagioths Papadopoylos 01:13:16 01:13:02 M1 12 Male Ags Proteas 03:56:36 13 00:00:14 00:56:04 01:13:16
117 130 Athanasios Kontogiannis 01:13:23 01:13:17 M4 11 Male 00:00:05 00:53:36 01:13:23
118 87 Andreas Eyfremis 01:13:24 01:13:08 M1 13 Male North Outdoor Training 02:45:28 4 00:00:15 00:55:24 01:13:24
119 102 Kimon Kalogloy 01:13:26 01:13:19 M4 12 Male MY ATHLETE 00:00:06 00:54:08 01:13:26
120 96 Tasos Ilias 01:14:06 01:13:47 M4 13 Male 00:00:19 00:55:23 01:14:06
121 73 Dimitris Giannelos 01:14:12 01:14:03 M2 46 Male 00:00:08 00:55:39 01:14:12
122 170 Biky Meletopoyloy 01:14:32 01:14:29 W2 5 Female Path Runners/fairways 00:00:03 00:55:07 01:14:32
123 271 Basilis Psylakos 01:14:34 01:14:18 M1 14 Male 00:00:15 00:55:53 01:14:34
124 50 Apostolis Antonopoylos 01:14:41 01:14:36 M2 47 Male North Outdoor Training 02:45:28 4 00:00:05 00:55:28 01:14:41
125 177 Giorgos Moystogiannis 01:15:11 01:15:06 M2 48 Male 00:00:05 00:55:51 01:15:11
126 216 Spyros Sakellarioy 01:15:18 01:15:08 M2 49 Male Sea-U Dive Center 00:00:09 00:56:06 01:15:18
127 205 Spyros Patsoyras 01:15:29 01:15:14 M3 40 Male 00:00:15 00:56:39 01:15:29
128 68 Antonis Boylgarakis 01:15:33 01:15:23 M3 41 Male Athina?ki L 00:00:09 00:56:00 01:15:33
129 119 Panagiota Katsorxi 01:15:38 01:15:22 W2 6 Female 00:00:15 00:56:38 01:15:38
130 44 Adamantia Anastasatoy 01:15:41 01:15:30 W1 7 Female 00:00:10 00:55:32 01:15:41
131 255 Dimitris Fragkos 01:15:46 01:15:35 M3 42 Male 00:00:10 00:55:38 01:15:46
132 232 Konstantinos Stampedakis 01:15:53 01:15:42 M2 50 Male North Outdoor Training 02:45:28 4 00:00:10 00:55:16 01:15:53
133 200 Nektaria Papoytsaki 01:15:55 01:15:37 W1 8 Female Oropos Sport Team 03:44:03 11 00:00:17 00:56:47 01:15:55
134 203 Xristos Parthenidis 01:16:16 01:16:02 M3 43 Male Runner Store Trail Team 03:25:51 7 00:00:13 00:55:36 01:16:16
135 226 Konstantinos Soloykos 01:16:19 01:16:12 M3 44 Male Spot 00:00:07 00:56:51 01:16:19
136 239 Stefanos Tzanidis 01:16:28 01:16:24 M3 45 Male 00:00:04 00:56:29 01:16:28
137 57 Iosif Bagger 01:16:30 01:16:15 M4 14 Male 00:00:15 00:56:02 01:16:30
138 163 Sofoklis Maniatopoylos 01:16:34 01:16:14 M2 51 Male Allterrainrunners 02:45:26 3 00:00:19 00:57:39 01:16:34
139 221 Xristina Sideri 01:17:02 01:16:46 W1 9 Female 00:00:16 00:57:29 01:17:02
140 72 Konstantinos Georgiakos 01:17:27 01:17:20 M3 46 Male 00:00:07 00:57:26 01:17:27
141 158 Kyriaki Maggioroy 01:17:44 01:17:38 W2 7 Female 00:00:06 00:57:15 01:17:44
142 272 Themistoklis Kozanitis 01:17:44 01:17:24 M3 47 Male 00:00:20 00:58:51 01:17:44
143 258 Basilis Xaralampidis 01:18:00 01:17:52 M2 52 Male 00:00:07 00:57:29 01:18:00
144 156 Maria Liosi 01:18:02 01:17:48 W1 10 Female Body Trainer 00:00:14 00:57:16 01:18:02
145 291 Giorgos Tsamadias 01:18:02 01:17:48 M1 15 Male body cross 00:00:14 00:57:16 01:18:02
146 51 Panagiotis Apergis 01:18:23 01:18:07 M2 53 Male 00:00:16 00:58:02 01:18:23
147 182 Nikolaos Mpimplis 01:18:23 01:18:06 M1 16 Male 00:00:16 00:58:02 01:18:23
148 42 Paylos Alekizogloy 01:18:32 01:18:15 M3 48 Male PATH RUNNERS 03:39:25 10 00:00:16 00:59:14 01:18:32
149 150 Lazaros Laloysis 01:18:35 01:18:16 M2 54 Male Krommidas Coching 00:00:18 00:57:53 01:18:35
150 288 Volonakis Dhmhtrhs 01:18:36 01:18:22 M2 55 Male Ags Proteas 03:56:36 13 00:00:13 01:18:36
151 252 Athanasios Fliakos 01:18:44 01:18:25 M4 15 Male ATOMIKA 00:00:18 00:58:27 01:18:44
152 122 Basilis Kindirogloy 01:18:47 01:18:36 M4 16 Male 00:00:11 00:58:30 01:18:47
153 79 Aleksandros Daskas 01:18:48 01:18:32 M3 49 Male Oropos Sport Team 03:44:03 11 00:00:16 00:58:14 01:18:48
154 206 Ioannis Persidis 01:18:50 01:18:44 M3 50 Male MY ATHLETE 00:00:06 00:57:04 01:18:50
155 265 Anna Xoreba 01:18:52 01:18:42 W1 11 Female 00:00:10 00:58:12 01:18:52
156 147 Dimitris Kostakis 01:18:53 01:18:36 M4 17 Male PATH RUNNERS 03:39:25 10 00:00:16 00:58:26 01:18:53
157 110 Polydoros Karamperopoylos 01:18:57 01:18:32 M2 56 Male Nature High 00:00:25 00:58:39 01:18:57
158 186 Basilis Mproyzas 01:18:58 01:18:39 M3 51 Male 00:00:19 00:59:00 01:18:58
159 75 Apostolos Gkogkos 01:19:04 01:18:42 M2 57 Male 00:00:22 00:58:55 01:19:04
160 106 Xristos Karagiannis 01:19:04 01:18:42 M2 58 Male 00:00:21 00:59:31 01:19:04
161 233 Nikos Stampoylis 01:19:10 01:18:52 M3 52 Male 00:00:18 00:59:01 01:19:10
162 131 Dimitris Korres 01:19:18 01:19:08 M2 59 Male Sea-U Dive Center 00:00:10 00:57:54 01:19:18
163 173 Panagiotis Mosxonas 01:19:31 01:19:04 M2 60 Male North Outdoor Training 02:45:28 4 00:00:27 00:59:31 01:19:31
164 209 Athanasios Politis 01:19:32 01:19:21 M3 53 Male 00:00:11 00:58:09 01:19:32
165 224 Konstantinos Skiadas 01:19:33 01:19:21 M2 61 Male 00:00:12 00:58:13 01:19:33
166 223 Spyros Skiadas 01:19:34 01:19:21 M3 54 Male 00:00:13 00:57:22 01:19:34
167 88 Filippos Zegkinogloy 01:19:42 01:19:30 M4 18 Male 00:00:12 01:19:42
168 188 Basileios Nastos 01:19:46 01:19:35 M2 62 Male May The Force Be Wit 00:00:10 00:58:39 01:19:46
169 84 Lemonia Doybinof 01:19:50 01:19:38 W1 12 Female 00:00:12 00:59:03 01:19:50
170 108 Eyaggelos Karampasis 01:19:53 01:19:35 M4 19 Male Spanish-Hellenic Cha 00:00:18 01:01:16 01:19:53
171 278 Jianping Gong 01:20:09 01:19:47 W2 8 Female 00:00:21 00:58:48 01:20:09
172 171 Antonis Mitzalis 01:20:16 01:20:09 M3 55 Male 00:00:06 00:59:53 01:20:16
173 118 Konstantinos Katrodaylis 01:20:19 01:20:00 M3 56 Male Pearl Izumi Greece 00:00:18 00:59:48 01:20:19
174 143 Dimitris Kyriakos 01:20:28 01:20:23 M2 63 Male Urban Trail Runners 03:31:18 8 00:00:05 01:00:25 01:20:28
175 160 Manos Makrymixalos 01:20:37 01:20:25 M2 64 Male 00:00:12 01:00:09 01:20:37
176 282 Aggelikh Skouba 01:20:37 01:20:15 W1 13 Female 00:00:22 00:59:08 01:20:37
177 141 Ioannis Kremastiotis 01:20:52 01:20:37 M3 57 Male 00:00:14 00:59:53 01:20:52
178 284 Petros Katsavis 01:20:53 01:20:40 M4 20 Male 00:00:12 01:01:32 01:20:53
179 176 Eytyxia Moyzaki 01:20:57 01:20:47 W1 14 Female North Outdoor Training 02:45:28 4 00:00:09 00:57:10 01:20:57
180 183 Nikos Mpoyloykos 01:21:02 01:20:52 M4 21 Male Athina?ki L 00:00:09 01:00:40 01:21:02
181 27 Dragana Cejovic 01:21:07 01:20:57 W2 9 Female Runner Store Trail Team 03:25:51 7 00:00:09 01:00:36 01:21:07
182 243 Kyriakos Tsagkalidis 01:21:10 01:21:05 M3 58 Male Qproject Sports Club 00:00:04 01:00:22 01:21:10
183 273 Grigoris Papagrigorioy 01:21:16 01:21:12 M1 17 Male 00:00:03 01:00:48 01:21:16
184 140 Nikos Koytroylis 01:21:20 01:20:55 M3 59 Male 00:00:24 01:00:19 01:21:20
185 95 Giota Ilia 01:21:22 01:21:03 W1 15 Female 00:00:19 01:00:45 01:21:22
186 74 Konstantinos Giannoysis 01:21:39 01:21:19 M2 65 Male TOP GYM 00:00:20 01:00:34 01:21:39
187 198 Nikos Papanikas 01:21:39 01:21:15 M2 66 Male 00:00:23 01:00:33 01:21:39
188 196 Thanasis Papadimitrioy 01:21:41 01:21:30 M4 22 Male 00:00:10 01:01:08 01:21:41
189 261 Xristina Xatzigiannika 01:21:41 01:21:31 W2 10 Female 00:00:10 01:00:14 01:21:41
190 30 Thierry Houdoy 01:21:56 01:21:31 M4 23 Male 00:00:25 01:01:20 01:21:56
191 148 Panagiotis Laggas 01:22:12 01:21:50 M2 67 Male 00:00:22 01:00:31 01:22:12
192 259 Katerina Xarmpi 01:22:12 01:21:52 W1 16 Female Topgym 00:00:20 01:00:56 01:22:12
193 172 Nikos Mosxobos 01:22:13 01:21:51 M3 60 Male Minetta Runni 00:00:21 01:00:47 01:22:13
194 132 Konstantinos Koryllos 01:22:16 01:21:52 M3 61 Male Cyclopolis 00:00:24 01:01:00 01:22:16
195 116 Georgios Karydis 01:22:18 01:22:03 M3 62 Male 00:00:15 01:01:15 01:22:18
196 36 Federico Pietra 01:22:27 01:21:52 M3 63 Male Ttt 03:50:36 12 00:00:34 01:01:31 01:22:27
197 93 Anastasia Zotoy 01:22:28 01:22:06 W2 11 Female Ttt 03:50:36 12 00:00:21 01:01:30 01:22:28
198 62 Giorgos Kaloumenos 01:22:29 01:22:26 M3 64 Male 00:00:03 00:59:41 01:22:29
199 208 Katerina Petsa 01:22:35 01:22:14 W2 12 Female 00:00:21 01:01:11 01:22:35
200 125 Dimitris Kollias 01:22:36 01:22:21 M3 65 Male Costeas Geitonas School Tri Team 03:02:54 5 00:00:14 01:00:56 01:22:36
201 296 Giorgos Soumas 01:22:43 01:22:35 M4 24 Male 00:00:07 01:00:24 01:22:43
202 134 Stayros Koykoylaris 01:23:05 01:22:59 M2 68 Male UTR 00:00:06 01:02:23 01:23:05
203 115 Leyteris Karoytsos 01:23:16 01:23:16 M2 69 Male 01:01:47 01:23:16
204 268 Panagiotis Xrysoylis 01:24:04 01:23:41 M3 66 Male 00:00:23 01:02:38 01:24:04
205 231 Stayros Stamatoykos 01:24:17 01:23:53 M2 70 Male 00:00:23 01:01:28 01:24:17
206 56 Sylbia Armaoy 01:24:31 01:24:14 W1 17 Female Delta Running Team 00:00:16 01:02:33 01:24:31
207 289 Vasilhs Mouzakhs 01:24:44 01:24:32 M2 71 Male Ags Proteas 03:56:36 13 00:00:11 01:02:10 01:24:44
208 197 Panagiotis Papadimitrioy 01:24:56 01:24:44 M2 72 Male Marathon Team Maria Polyzou 00:00:12 01:02:08 01:24:56
209 280 Dimitris Argyrioy 01:25:03 01:24:54 M3 67 Male 00:00:08 01:02:19 01:25:03
210 63 Sofia Blabianoy 01:25:05 01:24:44 W1 18 Female Cannibals Adventure 00:00:20 01:02:21 01:25:05
211 174 Giorgos Mosxonas 01:25:10 01:24:43 M2 73 Male North Outdoor Training 02:45:28 4 00:00:27 01:03:58 01:25:10
212 587 Tsabdaridis Ioannis 01:25:10 01:25:05 M3 68 Male 00:00:04 01:02:49 01:25:10
213 238 Giorgos Tetsios 01:25:14 01:25:09 M2 74 Male 00:00:05 00:59:24 01:25:14
214 248 Xrysa Tsiara 01:25:21 01:24:58 W2 13 Female Ttt 03:50:36 12 00:00:23 01:03:31 01:25:21
215 145 Stella Koletti 01:25:38 01:25:35 W2 14 Female GS GLYFADAS 00:00:03 01:02:30 01:25:38
216 286 Mpampis Moytafis 01:25:42 01:25:28 All Ages 1 Male Ags Proteas 03:56:36 13 00:00:14 01:02:41 01:25:42
217 98 Aggelos Thodos 01:25:44 01:25:22 M2 75 Male Motive 00:00:21 01:03:47 01:25:44
218 235 Xristina Syroy 01:25:53 01:25:36 W1 19 Female FREE RUNNERS 03:37:33 9 00:00:17 01:04:24 01:25:53
219 169 Matthaios Matthaioy 01:26:24 01:26:12 M2 76 Male 00:00:12 01:03:38 01:26:24
220 212 Ioanna Ragkoysi 01:26:36 01:26:12 W1 20 Female The Rowing Stones 00:00:24 01:04:00 01:26:36
221 155 Nikolaos Lionis 01:26:43 01:26:17 M3 69 Male 00:00:26 01:04:04 01:26:43
222 29 Freya Evenson 01:27:02 01:26:38 W2 15 Female 00:00:24 01:04:33 01:27:02
223 201 Aleksandra Papoytsi 01:28:01 01:27:51 W1 21 Female Nymfes Runners 00:00:09 01:05:31 01:28:01
224 162 Basilis Maniatopoylos 01:28:10 01:27:50 M2 77 Male 00:00:20 01:05:17 01:28:10
225 168 Marios Mastrokalos 01:28:35 01:28:08 M2 78 Male 00:00:27 01:05:30 01:28:35
226 65 Eleni Boikolari 01:28:45 01:28:28 M1 18 Male 00:00:17 01:05:28 01:28:45
227 260 Panagiotis Xartas 01:28:45 01:28:39 M3 70 Male 00:00:06 01:04:37 01:28:45
228 225 Bladimiros Skoyrof 01:29:07 01:28:58 M4 25 Male 00:00:08 01:06:03 01:29:07
229 40 Marilena Athanasiadi 01:29:11 01:28:58 W2 16 Female MARATHON TEAM GREECE 00:00:12 01:05:47 01:29:11
230 287 Apostolhs Polyxronakhs 01:29:11 01:28:59 M2 79 Male Ags Proteas 03:56:36 13 00:00:12 01:05:08 01:29:11
231 47 Dimitris Andriotis 01:29:19 01:28:55 M3 71 Male 00:00:24 01:05:46 01:29:19
232 144 Eleni Kyrpitzi 01:29:24 01:29:04 W1 22 Female Allterrainrunners 02:45:26 3 00:00:19 01:05:51 01:29:24
233 178 Nikos Mpaziotis 01:29:27 01:29:03 M2 80 Male Costeas Geitonas School Tri Team 03:02:54 5 00:00:23 01:06:12 01:29:27
234 157 Giorgos Lyras 01:29:54 01:29:45 M4 26 Male 00:00:09 01:05:47 01:29:54
235 292 Paraskeyh Tsiompika 01:29:56 01:29:48 W1 23 Female 00:00:08 01:09:31 01:29:56
236 274 Mimis Basileioy 01:29:57 01:29:47 M2 81 Male RUNNING MAGAZINE 00:00:10 01:06:14 01:29:57
237 285 Eleonora Rossi 01:30:04 01:29:47 W2 17 Female 00:00:17 01:06:39 01:30:04
238 269 Kyriakos Psaroylis 01:30:16 01:29:53 M4 27 Male Urban Trail Runners 03:31:18 8 00:00:22 01:06:30 01:30:16
239 217 Liza Salamoyra 01:30:41 01:30:23 W2 18 Female 00:00:18 01:06:45 01:30:41
240 199 Aris Papapetropoylos 01:32:38 01:32:15 M3 72 Male 00:00:23 01:09:01 01:32:38
241 193 Kostas Pagonas 01:32:44 01:32:25 M2 82 Male 00:00:19 01:09:14 01:32:44
242 138 Petroyla Koynani 01:32:57 01:32:46 W2 19 Female North Outdoor Training 02:45:28 4 00:00:10 01:08:39 01:32:57
243 263 Baggelis Xatzis 01:34:45 01:34:37 M3 73 Male Shop & Trade Aebe 04:46:46 14 00:00:08 01:08:38 01:34:45
244 181 Anastasia Mpimpa 01:35:22 01:35:10 W2 20 Female 00:00:11 01:09:05 01:35:22
245 264 Katerina Xli 01:35:34 01:35:25 W2 21 Female MYATHLETE 03:08:56 6 00:00:09 01:10:25 01:35:34
246 89 Aleksis Zeis 01:35:43 01:35:36 M4 28 Male Shop & Trade Aebe 04:46:46 14 00:00:07 01:10:10 01:35:43
247 112 Thodoris Karapanagoy 01:36:12 01:35:45 M2 83 Male Wind Prepaid Team 00:00:26 01:10:27 01:36:12
248 153 Xristos Lialios 01:36:14 01:36:03 M2 84 Male North Outdoor Training 02:45:28 4 00:00:11 01:11:47 01:36:14
249 228 Georgios Soyranakis 01:36:18 01:36:10 M4 29 Male Shop & Trade Aebe 04:46:46 14 00:00:08 01:09:00 01:36:18
250 230 Dafni Spyrakoy 01:36:20 01:35:25 W2 22 Female PATH RUNNERS 03:39:25 10 00:00:54 01:36:20
251 54 Iliana Apostoloy 01:36:26 01:36:16 W1 24 Female North Outdoor Training 02:45:28 4 00:00:10 01:11:32 01:36:26
252 127 Eleni Kontziali 01:38:21 01:38:04 W2 23 Female PATH RUNNERS 03:39:25 10 00:00:17 01:12:14 01:38:21
253 251 Panagiotis Tsoyfis 01:39:29 01:39:03 M3 74 Male Wind Runnning Team 00:00:25 01:11:39 01:39:29
254 165 Giannis Maragkoydakis 01:39:31 01:39:05 M3 75 Male Wind Prepaid Team 00:00:26 01:12:14 01:39:31
255 76 Giolanta Grammatikaki 01:39:34 01:39:10 W2 24 Female 00:00:24 01:10:59 01:39:34
256 103 Isidora Kampoli 01:39:43 01:39:18 W2 25 Female 00:00:24 01:11:00 01:39:43
257 38 Miriam Rodriguez-Ruiz 01:41:09 01:40:51 W2 26 Female Spanish-Hellenic Cha 00:00:18 01:12:59 01:41:09
258 58 Aleksandros-Stylianos Bakirtzis 01:42:14 01:42:00 M3 76 Male 00:00:13 01:14:41 01:42:14
259 86 Eleni Eksarxoy 01:42:42 01:42:23 W1 25 Female 00:00:19 01:13:31 01:42:42
260 250 Zafeiroyla Tsoypra 01:42:45 01:42:25 W1 26 Female 00:00:19 01:13:32 01:42:45
261 281 Giorgos Giakoymatos 01:43:47 01:43:39 M3 77 Male 00:00:08 01:15:56 01:43:47
262 105 Baso Kapnopoyloy 01:44:13 01:43:47 W1 27 Female 00:00:26 01:16:25 01:44:13
263 256 Aristotelis-Odysseas Fytros 01:47:12 01:47:08 M2 85 Male North Outdoor Training 02:45:28 4 00:00:04 01:15:41 01:47:12
264 222 Stefanos Sinis 01:47:23 01:47:02 M3 78 Male 00:00:21 01:13:08 01:47:23
265 218 Lida Samita 01:47:24 01:47:02 W2 27 Female 00:00:21 01:13:20 01:47:24
266 70 Tarsitsa Gatoy 01:53:46 01:53:23 W2 28 Female 00:00:22 01:21:43 01:53:46

Αποτελέσματα Pearl Izumi Πάρνηθα 2016 – Διαδρομή 6 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

1 525 Zakynthinos Eygenios 00:25:04 00:25:02 All Ages 1 Male El Ingenioso Hidalgo 00:00:01 00:25:04
2 541 Kexagias Xristos 00:26:24 00:26:22 All Ages 2 Male KEXAGIAS RUNNING TEAM 00:00:02 00:26:24
3 578 Siligardos Georgios 00:27:46 00:27:45 All Ages 3 Male 00:00:01 00:27:46
4 563 Panagiotarakos Stratos 00:29:11 00:29:09 All Ages 4 Male 00:00:01 00:29:11
5 511 Androbik Ibana 00:29:12 00:29:10 All Ages 1 Female Urban Trail Runners 01:53:14 3 00:00:01 00:29:12
6 567 Papakonstantinoy Giorgos 00:29:47 00:29:45 All Ages 5 Male TOP GYM 01:43:16 1 00:00:01 00:29:47
7 558 Nikolaidis Gerasimos 00:29:52 00:29:50 All Ages 6 Male MARATHON CLUB DYNAFIT 00:00:01 00:29:52
8 588 Tsabos Dimitris 00:31:17 00:31:15 All Ages 7 Male To Peponi 01:49:50 2 00:00:02 00:31:17
9 579 Siozos Pantelis 00:31:30 00:31:26 All Ages 8 Male 00:00:04 00:31:30
10 552 Manoysis Xaris 00:31:31 00:31:30 All Ages 9 Male Baliotis.nature Trai 00:00:01 00:31:31
11 571 Polykandriotis Nikolaos 00:31:38 00:31:31 All Ages 10 Male Golden A/s 00:00:07 00:31:38
12 544 Komninos Monika 00:31:42 00:31:40 All Ages 2 Female 00:00:01 00:31:42
13 561 Pagoynas Thodoris 00:31:46 00:31:43 All Ages 11 Male North Outdoor Training 01:57:32 4 00:00:02 00:31:46
14 581 Stasinos Dimitrios 00:32:30 00:32:28 All Ages 12 Male 00:00:02 00:32:30
15 583 Tzoymas Xristoforos 00:32:58 00:32:51 All Ages 13 Male 00:00:07 00:32:58
16 557 Mpoygioyklis Andreas 00:33:39 00:33:35 All Ages 14 Male Allterrainrunners/hy 00:00:04 00:33:39
17 575 Sapoyntzogloy Marios 00:35:09 00:35:02 All Ages 15 Male 00:00:06 00:35:09
18 539 Kaykias Spyros 00:35:16 00:35:12 All Ages 16 Male To Peponi 01:49:50 2 00:00:03 00:35:16
19 545 Kondylis Thodoris 00:35:20 00:35:16 All Ages 17 Male Mam 00:00:04 00:35:20
20 517 Benetis Eyaggelos 00:35:24 00:35:19 All Ages 18 Male TOP GYM 01:43:16 1 00:00:05 00:35:24
21 547 Kosmas Manos 00:36:09 00:36:04 All Ages 19 Male 00:00:05 00:36:09
22 540 Kapsanis Panagiotis 00:36:38 00:36:32 All Ages 20 Male KYTHIRA RUNNERS 00:00:05 00:36:38
23 530 Kapotas Spyros 00:36:52 00:36:44 All Ages 21 Male 00:00:08 00:36:52
24 546 Kontoy Axilleia 00:37:16 00:37:10 All Ages 3 Female Cgs Tri Team 01:58:29 5 00:00:05 00:37:16
25 502 Koytonia Teta 00:37:17 00:37:14 All Ages 4 Female 00:00:03 00:37:17
26 247 Dimitris Tsianos 00:37:34 00:37:27 All Ages 22 Male 00:00:07 00:37:34
27 573 Pteroydi Mariel 00:37:35 00:37:31 All Ages 5 Female 00:00:03 00:37:35
28 534 Karoyntzos Stelios 00:38:03 00:37:56 All Ages 23 Male Northbike.gr 00:00:07 00:38:03
29 589 Tsekoyrloykis Giorgos 00:38:05 00:38:00 All Ages 24 Male 00:00:05 00:38:05
30 538 Katsoyla Maria 00:38:06 00:38:03 All Ages 6 Female TOP GYM 01:43:16 1 00:00:02 00:38:06
31 553 Mixopoylos Athanasios 00:38:33 00:38:25 All Ages 25 Male 00:00:08 00:38:33
32 562 Paliatsos Stratos 00:38:42 00:38:34 All Ages 26 Male 00:00:07 00:38:42
33 514 Balaxi Korina 00:38:43 00:38:37 All Ages 7 Female North Outdoor Training 01:57:32 4 00:00:05 00:38:43
34 595 Mporompokas Nikolaos 00:39:08 00:39:06 All Ages 27 Male 00:00:02 00:39:08
35 569 Payloy Pantelis 00:39:17 00:39:06 All Ages 28 Male Jgp Hellas Ltd 00:00:10 00:39:17
36 600 Iosif Ioannis 00:39:27 00:39:16 All Ages 29 Male 00:00:10 00:39:27
37 574 Royptsos Ilias 00:39:37 00:39:30 All Ages 30 Male Cgs Tri Team 01:58:29 5 00:00:06 00:39:37
38 568 Papantonioy Maria 00:39:53 00:39:47 All Ages 8 Female 00:00:06 00:39:53
39 594 Tsivergioti Elisavet 00:39:56 00:39:51 All Ages 9 Female 00:00:04 00:39:56
40 519 Galani Dimitra 00:40:16 00:40:07 All Ages 10 Female ASSOS 02:14:05 6 00:00:09 00:40:16
41 586 Trompatzi Anna 00:40:47 00:40:38 All Ages 11 Female Urban Trail Runners 01:53:14 3 00:00:08 00:40:47
42 528 Iordanidis Sokratis 00:41:02 00:40:55 All Ages 31 Male 00:00:06 00:41:02
43 585 Triantafyllis Giorgos 00:41:32 00:41:28 All Ages 32 Male 00:00:03 00:41:32
44 559 Nta?kos Nikos 00:41:35 00:41:30 All Ages 33 Male 00:00:04 00:41:35
45 524 Eystathioy Ria 00:41:36 00:41:31 All Ages 12 Female Cgs Tri Team 01:58:29 5 00:00:05 00:41:36
46 522 Giannakopoylos Iosif 00:41:54 00:41:44 All Ages 34 Male 00:00:09 00:41:54
47 523 Dialektos Ilias 00:42:01 00:41:50 All Ages 35 Male 00:00:10 00:42:01
48 527 Iliopoyloy Konstantina 00:42:12 00:42:09 All Ages 13 Female TOP GYM 01:43:16 1 00:00:03 00:42:12
49 542 Koliopanoy Theodora 00:43:01 00:42:49 All Ages 14 Female 00:00:11 00:43:01
50 526 Zygogianis Athanasios 00:43:03 00:42:50 All Ages 36 Male 00:00:12 00:43:03
51 510 Andriopoyloy Eyaggelia 00:43:15 00:43:05 All Ages 15 Female Urban Trail Runners 01:53:14 3 00:00:09 00:43:15
52 529 Italos Karolos 00:43:17 00:43:14 All Ages 37 Male To Peponi 01:49:50 2 00:00:02 00:43:17
53 515 Basilopoylos Anastasios 00:43:30 00:43:28 All Ages 38 Male To Peponi 01:49:50 2 00:00:02 00:43:30
54 599 Santorinaioy Stayroyla 00:43:42 00:43:33 All Ages 16 Female Ags Proteas 00:00:08 00:43:42
55 598 Polyxronakhs Nikos 00:43:43 00:43:34 All Ages 39 Male Ags Proteas 00:00:08 00:43:43
56 536 Katis Aggelos 00:43:50 00:43:39 All Ages 40 Male Urban Trail Runners 01:53:14 3 00:00:10 00:43:50
57 512 Antoniadis Kostas 00:44:12 00:44:04 All Ages 41 Male 00:00:08 00:44:12
58 560 Ksanthakos Anastasios 00:44:22 00:44:18 All Ages 42 Male Runner Store Trail Team 02:14:26 7 00:00:03 00:44:22
59 570 Pefani Efi 00:45:00 00:44:51 All Ages 17 Female Urban Trail Runners 01:53:14 3 00:00:09 00:45:00
60 521 Georgiadi Elina 00:45:01 00:44:56 All Ages 18 Female Runner Store Trail Team 02:14:26 7 00:00:04 00:45:01
61 564 Panagiotidis Panos 00:45:03 00:45:00 All Ages 43 Male Runner Store Trail Team 02:14:26 7 00:00:02 00:45:03
62 518 Borgias Eyaggelos 00:45:39 00:45:31 All Ages 44 Male Free Runner 00:00:08 00:45:39
63 532 Karapiperi Xristianna 00:46:01 00:45:52 All Ages 19 Female ASSOS 02:14:05 6 00:00:09 00:46:01
64 576 Sgoyropoylos Athanasios 00:46:46 00:46:40 All Ages 45 Male 00:00:06 00:46:46
65 516 Batikioti Ksanthippi 00:46:47 00:46:40 All Ages 20 Female 00:00:06 00:46:47
66 577 Sgoyropoyloy Afroditi 00:46:48 00:46:41 All Ages 21 Female 00:00:06 00:46:48
67 548 Kriemadi Lenia 00:47:03 00:46:59 All Ages 22 Female North Outdoor Training 01:57:32 4 00:00:03 00:47:03
68 533 Karapiperi Pinelopi 00:47:48 00:47:38 All Ages 23 Female ASSOS 02:14:05 6 00:00:10 00:47:48
69 572 Probeleggioy Maria 00:48:02 00:47:57 All Ages 24 Female 00:00:05 00:48:02
70 543 Komninos Aleksis 00:49:13 00:49:09 All Ages 46 Male 00:00:03 00:49:13
71 591 Foyzeti Maria 00:50:05 00:49:57 All Ages 25 Female 00:00:08 00:50:05
72 582 Sygkoyna Lida 00:51:00 00:50:50 All Ages 26 Female 00:00:10 00:51:00
73 503 Li Cuixia 00:51:10 00:51:06 All Ages 27 Female DSA Running Team 00:00:03 00:51:10
74 500 Chen Jinlong 00:51:11 00:51:07 All Ages 47 Male DSA Running Team 00:00:03 00:51:11
75 592 Fotopoyloy Theano 00:53:07 00:52:58 All Ages 28 Female Runner Store Trail Team 02:14:26 7 00:00:08 00:53:07
76 505 Abramidis Pantelis 00:54:09 00:54:02 All Ages 48 Male 00:00:07 00:54:09
77 507 Abramidoy Eleytheria 00:54:13 00:54:09 All Ages 29 Female 00:00:04 00:54:13
78 506 Abramidoy Iosifina 00:54:16 00:54:12 All Ages 30 Female 00:00:04 00:54:16
79 580 Stagakis Manolis 00:54:58 00:54:49 All Ages 49 Male Apollon Dy 00:00:09 00:54:58
80 550 Lymoyris Spyros 00:55:08 00:55:05 All Ages 50 Male Wilhelmsen 00:00:03 00:55:08
81 508 Aimilioy Dimitris 00:56:48 00:56:36 All Ages 51 Male 00:00:12 00:56:48
82 555 Mpanioti Maria 00:56:48 00:56:36 All Ages 31 Female 00:00:12 00:56:48
83 593 Psofakis Aleksandros 00:59:17 00:59:06 All Ages 52 Male Www.psofaki.com 00:00:11 00:59:17
84 590 Tsolis Anastasios 01:00:53 01:00:51 All Ages 53 Male RUNNER STORE 00:00:02 01:00:53
85 602 Manta Eirhnh 01:00:56 01:00:51 All Ages 32 Female 00:00:05 01:00:56
86 601 Sothrxos Ioannhs 01:06:12 01:06:06 All Ages 54 Male 00:00:05 01:06:12
87 603 Sothrxoy Elenh 01:06:12 01:06:07 All Ages 33 Female 00:00:04 01:06:12
88 504 Abramidis Stathis 01:37:07 01:36:59 All Ages 55 Male 00:00:08 01:37:07
89 501 Conrad Karen 01:37:08 01:36:58 All Ages 34 Female 00:00:09 01:37:08

results: chronosystems