Γράψου στο Newsletter για να λαμβάνεις πρώτος τους νέους αγώνες, άρθρα και tips για προπονήσεις και νέα για το τρέξιμο

Συλλέγουμε το Email σου ώστε να σου αποστέλνουμε ενημερωτικά newsletter. Παρακάτω μπορείς να δεις τους όρους χρήσης και την πολιτική συλλογής δεδομένων του Running Magazine
Please wait...

Αποτελέσματα Pearl Izumi Κρυονέρι 2016


Running Pass: Μπες κι εσύ στη νέα running παρέα του Running Magazine

Κάτω από βροχερές συνθήκες με ομίχλη πραγματοποιήθηκε σήμερα ο 1ος Αγώνας της σειράς Pearl Izumi Mountain Cup 2016 στο Κρυονέρι

Ας δούμε τα αποτελέσματα από έναν συναρπαστικό αγώνα βουνού δίνοντας ταυτόχρονα ραντεβού για το 2ο Αγώνα στην Πεντέλη

Αποτελέσματα by Chronosystems

Featured Spce

ADD

Αποτελέσματα Pearl Izumi Mountain Cup 2015 – Μεγάλη Διαδρομή

1 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1 M 30-39 SALOMON HELLAS 00:56:50 00:56:49 1 1
2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4 M 18-29 The Family / Pearl Izumi / A.s. 00:57:00 00:56:58 2 1
3 ΝΥΣΤΑΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2 M 18-29 MYATHLETE 00:58:27 00:58:25 3 2
4 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 261 M 18-29 Adidas Nprt Pannaksiakos 01:02:45 01:02:43 4 3
5 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3 M 40-49 Brooks Hellas 01:02:58 01:02:56 5 1
6 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 421 M 40-49 MARATHON CLUB DYNAFIT 01:03:15 01:03:12 6 2
7 ΜΕΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛOΣ 233 M 40-49 Allterainrunners 01:03:23 01:03:21 7 3
8 ΠΑΤΤΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 495 M 30-39 01:03:26 01:03:24 8 2
9 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 36 M 30-39 Krommidas Coaching S 01:03:27 01:03:23 9 3
10 ΤΑΣΟΣ ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ 436 M 40-49 COSTEAS GEITONAS TRIATHLON TEAM 01:03:28 01:03:25 10 4
11 ΤΖΙΑΤΖΙΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 5 F 18-39 SALOMON HELLAS 01:03:38 01:03:36 1 1
12 FIJNAUT STAN 8 M 40-49 01:03:57 01:03:55 11 5
13 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΙΟΠΥΡΗΣ 420 M 40-49 MARATHON CLUB DYNAFIT 01:04:47 01:04:44 12 6
14 ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 422 M 30-39 MARATHON CLUB DYNAFIT 01:06:40 01:06:38 13 4
15 ΜΑΤΡΑΣ ΣΛΑΒΟΜΙΡ 6 M 40-49 SALOMON HELLAS 01:06:57 01:06:53 14 7
16 ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 304 M 30-39 North Outdoor Traini 01:07:21 01:07:18 15 5
17 ΡΙΠΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 10 M 30-39 Urban Trail Runners 01:07:23 01:07:20 16 6
18 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 268 M 40-49 PULSE 100 01:07:28 01:07:24 17 8
19 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΦΩΤΗΣ 362 M 30-39 Allterainrunners 01:07:45 01:07:40 18 7
20 ΖΑΓΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 118 M 30-39 North Outdoor Traini 01:07:57 01:07:55 19 8
21 ΙΑΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 135 M 30-39 Allterrainrunners 01:08:17 01:08:14 20 9
22 ΣΤΑΜΑΤΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 428 M 40-49 MARATHON CLUB DYNAFIT 01:08:36 01:08:33 21 9
23 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ 470 F 40+ 01:09:19 01:08:50 2 1
24 ΑΒΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 32 M 40-49 Pulse 100 / Safans 01:10:02 01:09:58 22 10
25 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 416 M 18-29 WAKE UP STREET 01:10:05 01:10:01 23 4
26 ΖΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 119 M 18-29 North Outdoor Traini 01:10:08 01:10:05 24 5
27 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 280 M 30-39 Runnerstore Trail Team 01:10:08 01:09:57 25 10
28 ΤΑΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 343 M 30-39 SDY ELEYSINAS 01:10:25 01:10:17 26 11
29 ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΣ 7 M 18-29 2407m Kardamili Mountain 01:10:35 01:10:33 27 6
30 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 501 M 18-29 01:11:05 01:10:31 28 7
31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 431 M 40-49 COSTEAS GEITONAS TRIATHLON TEAM 01:11:12 01:11:10 29 11
32 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ 440 M 30-39 COSTEAS GEITONAS TRIATHLON TEAM 01:11:13 01:11:09 30 12
33 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 235 M 18-29 . 01:11:40 01:11:37 31 8
34 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9 M 50+ SYETE 01:11:53 01:11:49 32 1
35 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 424 M 40-49 MARATHON CLUB DYNAFIT 01:11:59 01:11:56 33 12
36 ΣΙΜΙΝΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 311 M 30-39 01:12:05 01:12:01 34 13
37 ΧΑΝΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 375 M 40-49 PROTYPO GYM RAFINA 01:12:11 01:12:06 35 13
38 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 241 M 18-29 Top Cycles Ns Coaching 01:12:34 01:12:25 36 9
39 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 480 M 40-49 Himalaya Travel 01:13:06 01:13:02 37 14
40 ΡΟΥΠΟΤΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 489 M 30-39 01:13:07 01:12:58 38 14
41 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 520 F 18-39 01:13:14 01:13:11 3 2
42 ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 107 M 50+ 01:13:17 01:13:12 39 2
43 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 445 M 30-39 Urban Trail Runners 01:13:20 01:13:17 40 15
44 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 283 M 30-39 01:13:30 01:13:12 41 16
45 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 42 M 18-29 Alex Endurance Gang 01:13:45 01:13:36 42 10
46 ΚΩΣΤΑΛΑΜΠΡΟΣ ΒΑΤΙΣΤΑΣ 191 M 18-29 01:13:47 01:13:28 43 11
47 ΤΣΑΠΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 456 M 30-39 Urban Trail Runners 01:14:05 01:14:04 44 17
48 ΔΗΜΟΥΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 108 M 40-49 S.d.y. Athina 01:14:09 01:14:02 45 15
49 ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 62 M 40-49 EFYRAIOI OKYPODES 01:14:12 01:14:08 46 16
50 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 301 M 30-39 SYROS RUNNERS 01:14:13 01:14:06 47 18
51 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 83 M 40-49 BOCO HARAM SALAMINAS 01:14:18 01:14:03 48 17
52 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 133 M 30-39 01:14:24 01:14:04 49 19
53 ΣΟΝΙΚΙΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ 325 M 30-39 TOP GYM 01:14:39 01:14:32 50 20
54 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 41 M 40-49 01:14:50 01:14:44 51 18
55 ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 326 M 40-49 01:14:51 01:14:47 52 19
56 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 246 M 30-39 ANEKSARTITO 01:15:33 01:15:23 53 21
57 ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 167 M 40-49 pneumonology.com 01:15:38 01:15:36 54 20
58 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΤΗΣ 11 M 40-49 TSIAS.COM 01:15:39 01:15:36 55 21
59 ΔΡΟΥΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 111 M 18-29 01:15:40 01:15:40 56 12
60 ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 392 M 40-49 01:15:45 01:15:36 57 22
61 ΠΑΧΝΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 448 M 40-49 Urban Trail Runners 01:15:51 01:15:32 58 23
62 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 423 M 40-49 MARATHON CLUB DYNAFIT 01:15:53 01:15:37 59 24
63 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 521 M 30-39 01:16:14 01:16:05 60 22
64 TUK RON 31 M 40-49 Lekker Gelopen 01:16:18 01:15:57 61 25
65 ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 44 M 30-39 01:16:24 01:16:17 62 23
66 ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 137 M 30-39 Athinodoros 01:16:45 01:16:33 63 24
67 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 331 M 50+ The Family 01:16:45 01:16:39 64 3
68 ΣΚΡΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 322 M 40-49 Run And Fun 01:16:46 01:16:34 65 26
69 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 379 M 40-49 01:16:48 01:16:29 66 27
70 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΤΖΙΠΗΣ 404 M 30-39 WAKE UP STREET 01:16:59 01:16:59 67 25
71 ΔΕΙΜΕΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 478 M 30-39 01:17:02 01:16:40 68 26
72 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΣ 200 M 40-49 Epiplo Lamproy 01:17:20 01:17:10 69 28
73 ΔΕΔΕΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 100 M 40-49 01:17:22 01:16:56 70 29
74 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 253 M 40-49 SAFANS 01:17:22 01:17:16 71 30
75 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 452 M 30-39 Urban Trail Runners 01:17:25 01:17:17 72 27
76 ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 129 M 30-39 01:17:31 01:17:20 73 28
77 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ 491 M 40-49 01:17:53 01:17:44 74 31
78 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 105 M 30-39 01:17:54 01:17:29 75 29
79 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 164 M 50+ 01:18:00 01:17:52 76 4
80 ΨΥΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 391 M 30-39 01:18:02 01:17:55 77 30
81 ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 499 M 30-39 01:18:03 01:17:59 78 31
82 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΑΣΟΣ 494 M 40-49 01:18:05 01:18:01 79 32
83 ΨΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 388 M 30-39 To Oion 01:18:36 01:17:58 80 32
84 ΡΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 297 M 30-39 01:18:46 01:18:38 81 33
85 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 115 M 40-49 Snails Trail Team 01:18:50 01:18:45 82 33
86 ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 181 M 40-49 Syntrextes 01:18:56 01:18:41 83 34
87 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 412 M 18-29 WAKE UP STREET 01:19:05 01:18:52 84 13
88 ΒΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 63 M 30-39 Allterrainrunners 01:19:19 01:19:04 85 34
89 ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 90 M 40-49 SNAILS 01:19:31 01:19:26 86 35
90 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 374 M 30-39 01:19:31 01:19:18 87 35
91 ΝΕΛΛΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 255 M 40-49 01:19:35 01:19:31 88 36
92 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 425 M 40-49 MARATHON CLUB DYNAFIT 01:20:02 01:19:41 89 37
93 ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 207 M 30-39 01:20:17 01:20:14 90 36
94 ΘΟΔΩΡΗΣ NΤΑΛΑΚΟΣ 433 M 40-49 COSTEAS GEITONAS TRIATHLON TEAM 01:20:34 01:20:25 91 38
95 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 293 M 30-39 PILABOX 01:20:37 01:20:35 92 37
96 ΜΠΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 248 M 40-49 Bn Cycling / Safans 01:20:46 01:20:38 93 39
97 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 328 M 30-39 01:20:59 01:20:53 94 38
98 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 305 M 30-39 01:21:08 01:20:51 95 39
99 ΑΝΕΖΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 52 M 40-49 ORAMA 01:21:12 01:21:02 96 40
100 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 273 M 30-39 01:21:16 01:21:00 97 40
101 ΒΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 64 M 30-39 01:21:17 01:21:09 98 41
102 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 49 M 18-29 Runnerstore 01:21:18 01:21:12 99 14
103 ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 346 M 30-39 01:21:34 01:21:25 100 42
104 ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 294 M 40-49 Eos Axarno 01:21:53 01:21:53 101 41
105 ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 363 M 40-49 ADVENDURE 01:22:11 01:21:47 102 42
106 ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 162 M 18-29 01:22:16 01:22:11 103 15
107 ΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 484 M 40-49 FLOGA 01:22:18 01:22:14 104 43
108 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 179 M 40-49 SNAILS RUNNING TEAM 01:22:24 01:22:17 105 44
109 ΛΟΓΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 208 M 30-39 01:22:34 01:22:31 106 43
110 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 109 M 30-39 01:22:36 01:22:13 107 44
111 ΜΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 223 M 40-49 01:22:43 01:22:35 108 45
112 SAUER PHILIPPE 20 M 40-49 01:22:50 01:22:19 109 46
113 ΖΟΥΠΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 481 M 50+ Runnerstore 01:22:52 01:22:45 110 5
114 ΣΙΧΛΙΜΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 314 M 40-49 ETHNIKOS 01:22:57 01:22:43 111 47
115 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 180 M 40-49 01:23:04 01:22:49 112 48
116 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 84 F 18-39 Wakeupstreet 01:23:10 01:22:46 4 3
117 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 378 M 30-39 01:23:10 01:23:00 113 45
118 ΓΛΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 95 M 40-49 Regalinas 01:23:24 01:23:03 114 49
119 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 370 M 40-49 01:23:27 01:23:20 115 50
120 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 295 M 30-39 Top Cycles Safans 01:23:30 01:23:15 116 46
121 ΤΣΑΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 357 M 40-49 01:23:30 01:23:15 117 51
122 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 455 F 18-39 Urban Trail Runners 01:23:34 01:23:32 5 4
123 ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 483 M 50+ 01:23:35 01:23:31 118 6
124 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 278 M 30-39 01:23:39 01:23:19 119 47
125 ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 173 M 40-49 Runner Strore Trail 01:23:41 01:23:12 120 52
126 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΠΑΝΟΣ 161 M 30-39 01:23:44 01:23:23 121 48
127 ΠΕΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙ 285 F 18-39 MYATHLETE 01:23:45 01:23:40 6 5
128 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 396 M 30-39 01:24:03 01:23:57 122 49
129 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 96 M 50+ PDS ODYSSEAS 01:24:09 01:24:09 123 7
130 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΜΗΝΑΣ 284 M 30-39 PELECANUS CRISPUS 01:24:19 01:24:07 124 50
131 ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 364 M 40-49 Runner Store Trail T 01:24:26 01:24:17 125 53
132 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 236 M 40-49 PDS ODYSSEAS 01:24:49 01:24:36 126 54
133 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΜΗΣ 487 M 40-49 Allterrainrunners 01:24:58 01:24:36 127 55
134 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ 262 M 50+ Runnerstore Trail Team 01:25:02 01:24:55 128 8
135 ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 73 M 30-39 Mustukuluru Trail Te 01:25:12 01:24:47 129 51
136 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 327 M 40-49 Mustukuluru Trail Te 01:25:13 01:24:48 130 56
137 ΚΙΛΙΜΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 159 M 40-49 Runner Store Trail Team 01:25:18 01:25:02 131 57
138 ANDERSON JAMIE 21 M 30-39 Artemisioy 01:25:20 01:24:54 132 52
139 ΝΑΣΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 254 M 30-39 Matoneri Runners 01:25:20 01:24:52 133 53
140 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΓΑΛΙΟΣ 70 M 40-49 01:25:22 01:25:18 134 58
141 ΜΑΚΑΛΙΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 215 M 40-49 APOLLON DYTIKIS ATTIKIS 01:25:25 01:25:19 135 59
142 ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 335 M 40-49 01:25:29 01:25:23 136 60
143 ΛΕΚΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 203 M 40-49 Melissokom 01:25:34 01:25:20 137 61
144 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 411 M 30-39 WAKE UP STREET 01:25:35 01:25:07 138 54
145 ΒΟΣΥΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 77 M 50+ 01:25:41 01:25:24 139 9
146 ΜΑΡΙΝΟΓΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛHΣ 225 M 40-49 01:25:45 01:25:30 140 62
147 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΡΛΑΛΗΣ 434 M 30-39 COSTEAS GEITONAS TRIATHLON TEAM 01:25:51 01:25:42 141 55
148 ΡΩΜΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 303 M 50+ 01:25:55 01:25:38 142 10
149 ΒΑΡΤΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 69 M 30-39 #1MOREKM 01:25:59 01:25:49 143 56
150 ΣΙΒΙΣΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 310 M 40-49 Sivissidis Bros S.a. 01:26:01 01:25:38 144 63
151 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 309 M 30-39 MYATHLETE 01:26:22 01:26:06 145 57
152 ΒΙΚΥ ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗ 438 F 40+ COSTEAS GEITONAS TRIATHLON TEAM 01:26:34 01:26:30 7 2
153 ΛΕΚΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 204 M 30-39 01:26:36 01:26:30 146 58
154 ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 286 M 30-39 KALLISTOS 01:26:52 01:26:30 147 59
155 ΑΙΜΙΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 37 M 30-39 01:26:54 01:26:23 148 60
156 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 306 M 30-39 Seau Folegandros Di 01:27:01 01:26:45 149 61
157 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ ΝΤΕΝΗΣ 385 M 50+ Candosports&massage 01:27:07 01:27:04 150 11
158 ΣΚΙΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 316 M 40-49 01:27:09 01:26:45 151 64
159 ΑΓΑΠΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 33 F 40+ 01:27:12 01:27:03 8 3
160 ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΤΖΙΑΦΕΡΗΣ 430 M 40-49 Delta Ae 01:27:14 01:27:07 152 65
161 ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΒΑΣΣΙΛΗΣ 144 M 30-39 01:27:16 01:26:52 153 62
162 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 60 M 30-39 01:27:17 01:26:58 154 63
163 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 244 M 40-49 Natural High 01:27:23 01:27:17 155 66
164 PARTINGTON ADAN 27 M 40-49 Artemisiou 55 01:27:27 01:27:01 156 67
165 ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 72 M 40-49 Noef 01:27:35 01:27:16 157 68
166 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 413 M 40-49 WAKE UP STREET 01:27:44 01:27:16 158 69
167 ΗΡΑ ΙΡΙΝΑ ΤΣΕΡΕΒΚΟ 405 F 18-39 WAKE UP STREET 01:27:45 01:27:18 9 6
168 ΠΑΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 266 M 30-39 ORAMA 01:27:47 01:27:41 159 64
169 ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 M 40-49 01:27:53 01:27:44 160 70
170 RIGHTWEISER CHRISTINE 28 M 30-39 SNAILS 01:27:57 01:27:52 161 65
171 ΖΩΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 127 M 40-49 PDS ODYSSEAS 01:28:15 01:28:06 162 71
172 ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 224 M 50+ – 01:28:25 01:28:11 163 12
173 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 222 M 30-39 Baliotis Nature Trai 01:28:37 01:28:21 164 66
174 ΖΕΡΛΕΝΤΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 122 F 18-39 North Outdoor Traini 01:28:40 01:28:37 10 7
175 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 371 M 40-49 01:28:42 01:28:33 165 72
176 ΒΙΚΥ ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 74 F 40+ FAIRWAYS 01:28:47 01:28:39 11 4
177 ΜΙΧΑΛΗΣ ΖΩΤΟΣ 439 M 40-49 COSTEAS GEITONAS TRIATHLON TEAM 01:28:50 01:28:26 166 73
178 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 282 M 40-49 01:28:53 01:28:36 167 74
179 ΡΙΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 454 M 50+ Urban Trail Runners 01:28:58 01:28:45 168 13
180 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 116 M 30-39 01:29:03 01:28:47 169 67
181 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 217 M 30-39 PATH RUNNERS 01:29:06 01:29:00 170 68
182 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΥ 415 M 30-39 WAKE UP STREET 01:29:23 01:28:56 171 69
183 ΣΑΚΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 307 M 40-49 ETHNIKOS 01:29:43 01:29:32 172 75
184 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ 334 M 40-49 01:29:43 01:29:37 173 76
185 ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 338 M 40-49 .chiosrunning 01:29:43 01:29:23 174 77
186 ΚΑΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 152 M 40-49 Mustukuluru Trail Ru 01:29:55 01:29:43 175 78
187 ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 160 M 50+ FREE RUNNERS 01:29:57 01:29:39 176 14
188 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΛΕΝΑ 237 F 18-39 01:29:57 01:29:40 12 8
189 ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 110 M 50+ 01:30:07 01:29:51 177 15
190 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 38 M 18-29 4M FITNESS TEAM 01:30:09 01:29:58 178 16
191 TABATA KAYOKO 30 F 40+ Run Forever 01:30:13 01:30:00 13 5
192 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 300 M 40-49 01:30:19 01:30:14 179 79
193 ΣΚΙΑΔΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 317 M 50+ 01:30:20 01:29:56 180 16
194 ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΤΣΑΚΗΣ 397 M 30-39 01:30:29 01:30:19 181 70
195 ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΜΙΛΤΟΣ 92 M 40-49 01:30:31 01:28:41 182 80
196 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 87 M 30-39 01:30:40 01:30:18 183 71
197 ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 373 M 40-49 ETHNIKOS 01:30:45 01:30:30 184 81
198 ΖΗΝΟΒΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 124 M 30-39 TOP GYM RUNNING CLUB 01:30:52 01:30:22 185 72
199 ΠΡΟΚΟΣ ΜΙΛΤΟΣ 291 M 40-49 01:31:11 01:30:45 186 82
200 ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 67 M 30-39 North Outdoor Traini 01:31:13 01:31:09 187 73
201 ΤΟΥΡΛΑΚΑΚΗ ΗΛΙΑΔΑ 347 F 18-39 Oropos Sport Team 01:31:16 01:30:48 14 9
202 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 446 M 30-39 Urban Trail Runners 01:31:22 01:31:18 188 74
203 ΜΠΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 242 M 50+ Tefaa Panepistimio 01:31:23 01:31:04 189 17
204 ΜΟΙΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 238 M 40-49 4M FITNESS TEAM 01:31:25 01:31:17 190 83
205 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 231 M 40-49 Foibos Axarnon 01:31:30 01:31:16 191 84
206 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 458 M 40-49 Urban Trail Runners 01:31:47 01:31:29 192 85
207 ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 451 F 18-39 Urban Trail Runners 01:31:49 01:31:32 15 10
208 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 55 M 30-39 01:31:51 01:31:26 193 75
209 ΚΑΜΑΡΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 138 M 30-39 01:31:52 01:31:40 194 76
210 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 275 F 40+ 01:31:54 01:31:33 16 6
211 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 149 M 40-49 Runnerstore Trail Team 01:31:55 01:31:24 195 86
212 ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 497 M 40-49 01:31:55 01:31:39 196 87
213 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 349 M 50+ Run And Fun 01:32:07 01:31:53 197 18
214 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 131 M 30-39 SEO PATRAS 01:32:08 01:31:48 198 77
215 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 279 M 40-49 Rstt 01:32:09 01:31:40 199 88
216 ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 240 M 40-49 4M FITNESS TEAM 01:32:12 01:32:02 200 89
217 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 147 M 50+ Hscc Hellenic Span 01:32:14 01:32:14 201 19
218 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 59 M 50+ 01:32:16 01:32:16 202 20
219 ΔΑΝΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 97 M 30-39 01:32:19 01:31:54 203 78
220 ΣΚΙΑΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 394 M 40-49 01:32:23 01:31:51 204 90
221 ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 289 M 30-39 4M FITNESS TEAM 01:32:31 01:32:22 205 79
222 ΣΚΟΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 319 M 30-39 Private Workout Kolo 01:32:34 01:32:05 206 80
223 ΓΚΟΥΣΔΟΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 93 M 30-39 Seau Folegandros Di 01:32:38 01:32:20 207 81
224 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 318 M 40-49 ETHNIKOS 01:32:51 01:32:38 208 91
225 ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 341 M 18-29 Sotirchos Engineering Racing 01:33:00 01:32:36 209 17
226 ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 414 M 18-29 WAKE UP STREET 01:33:08 01:33:04 210 18
227 MARIA Liosi 400 F 18-39 01:33:09 01:32:57 17 11
228 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 192 M 30-39 01:33:10 01:32:58 211 82
229 ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 75 M 40-49 01:33:15 01:32:50 212 92
230 ΓΕΝΝΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 82 M 30-39 Private Workout Kolo 01:33:21 01:32:57 213 83
231 ΚΟΥΜΑΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 178 M 30-39 Allterrainrunners 01:33:22 01:33:07 214 84
232 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 460 F 18-39 Urban Trail Runners 01:33:24 01:33:04 18 12
233 ΕΥΦΡΑΙΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 117 M 30-39 SKOULOUFIA RUNNERS 01:33:27 01:32:59 215 85
234 ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 243 M 40-49 01:33:29 01:33:11 216 93
235 ΣΙΡΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 313 M 50+ 01:33:29 01:33:03 217 21
236 ΒΑΡΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 504 M 40-49 01:33:33 01:33:06 218 94
237 ΒΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 66 M 40-49 01:33:37 01:33:15 219 95
238 ΧΑΤΣΗΣ ΤΑΣΟΣ 380 M 50+ Tasos Hatzis 01:33:39 01:33:25 220 22
239 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 56 M 30-39 skordo team 01:33:41 01:33:17 221 86
240 ΦΙΚΙΑ ΜΑΡΟΥΣΑ 366 F 18-39 BaseCamp 01:33:43 01:33:33 19 13
241 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ 47 M 30-39 01:33:44 01:33:09 222 87
242 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΤΗΣ 432 M 40-49 COSTEAS GEITONAS TRIATHLON TEAM 01:33:53 01:33:41 223 96
243 ΖΑΦΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΣΙΛΗΣ 121 M 30-39 Deloitte Trail Runni 01:33:55 01:33:22 224 88
244 ΝΙΚΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 257 M 40-49 01:33:55 01:33:22 225 97
245 ΦΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 368 M 40-49 01:33:55 01:33:22 226 98
246 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 376 M 50+ Polias Runners 01:33:55 01:33:23 227 23
247 ΧΙΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 381 M 40-49 01:33:55 01:33:44 228 99
248 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 183 M 40-49 Deloitte 01:33:56 01:33:23 229 100
249 ΛΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 201 M 30-39 Snails Team 01:34:00 01:33:44 230 89
250 ΣΟΥΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 482 M 50+ 01:34:01 01:33:46 231 24
251 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 264 M 30-39 01:34:05 01:33:37 232 90
252 ΣΤΕΦΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 336 M 50+ ORAMA 01:34:08 01:33:56 233 25
253 ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 168 M 40-49 FREE RUNNERS 01:34:11 01:34:06 234 101
254 ΜΠΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 249 M 18-29 01:34:14 01:33:42 235 19
255 ΓΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 81 M 30-39 TOP GYM 01:34:15 01:34:05 236 91
256 ΚΑΠΟΜΠΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 142 F 18-39 TOP GYM 01:34:15 01:34:10 20 14
257 ΛΙΑΣΚΟΣ ΘΑΝΟΣ 206 M 40-49 TOP GYM 01:34:15 01:34:10 237 102
258 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 71 M 30-39 01:34:47 01:34:32 238 92
259 ΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 46 F 18-39 Runnerstore Trail Team 01:35:02 01:34:38 21 15
260 ΒΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 79 M 40-49 01:35:10 01:35:00 239 103
261 LAUBERGA LINDA 25 F 18-39 UTR 01:35:16 01:35:03 22 16
262 ΜΙΚΡΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 234 M 40-49 01:35:16 01:34:46 240 104
263 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 447 M 30-39 Urban Trail Runners 01:35:16 01:35:03 241 93
264 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 228 M 40-49 01:35:18 01:34:59 242 105
265 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 186 M 50+ 01:35:25 01:34:59 243 26
266 ΤΣΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 516 M 40-49 01:35:26 01:35:01 244 106
267 ΠΑΣΠΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 281 M 40-49 01:35:33 01:35:33 245 107
268 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 232 F 18-39 Kcm Gym 01:35:34 01:35:15 23 17
269 ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ ΦΩΤΗΣ 321 M 40-49 BLC 01:35:40 01:35:18 246 108
270 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 496 M 50+ 01:35:40 01:35:06 247 27
271 ΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 402 M 40-49 01:35:43 01:35:17 248 109
272 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΛΙΠΟΣ 479 M 50+ 01:35:47 01:35:29 249 28
273 ΔΗΜΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 106 M 40-49 01:35:49 01:35:28 250 110
274 ΣΚΟΡΔΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 320 M 18-29 Private Workout Kolo 01:35:52 01:35:23 251 20
275 ΚΟΡΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 170 M 30-39 Seau Folegandros Di 01:36:01 01:36:01 252 94
276 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 332 M 18-29 01:36:06 01:35:46 253 21
277 ΚΑΡΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 151 M 18-29 01:36:08 01:35:34 254 22
278 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 198 M 18-29 01:36:09 01:35:35 255 23
279 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ 43 F 40+ FLOGA 01:36:12 01:35:48 24 7
280 ΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 205 M 40-49 PDS ODYSSEAS 01:36:15 01:35:59 256 111
281 ΚΟΤΣΙΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 175 M 40-49 01:36:31 01:36:10 257 112
282 ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 155 M 40-49 PEARL IZUMI 01:37:02 01:36:48 258 113
283 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 171 F 18-39 01:37:06 01:36:50 25 18
284 ΦΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 367 M 50+ 01:37:08 01:36:50 259 29
285 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 384 M 30-39 01:37:09 01:36:43 260 95
286 ΧΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 468 M 40-49 MYATHLETE 01:37:18 01:37:12 261 114
287 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 274 M 30-39 Gargoyles 01:37:39 01:37:28 262 96
288 ΠΛΑΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 502 M 50+ 01:37:40 01:37:35 263 30
289 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 197 M 50+ 01:37:44 01:37:32 264 31
290 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 220 M 30-39 Allterrainrunners 01:37:45 01:37:22 265 97
291 ΜΠΟΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 252 M 50+ INTER PATISION 01:37:45 01:37:25 266 32
292 ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 91 M 30-39 01:37:46 01:37:15 267 98
293 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 276 M 40-49 IDIOTIS 01:37:48 01:37:24 268 115
294 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 141 M 30-39 Kcm Gym 01:37:50 01:37:31 269 99
295 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ 403 F 18-39 WAKE UP STREET 01:37:50 01:37:22 26 19
296 ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 88 M 30-39 01:37:52 01:37:21 270 100
297 ΨΥΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 390 M 18-29 01:37:52 01:37:20 271 24
298 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΠΕΛΑΣ 409 M 18-29 WAKE UP STREET 01:38:29 01:38:17 272 25
299 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 57 M 40-49 01:38:30 01:38:07 273 116
300 ΣΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 340 F 18-39 FREE RUNNERS 01:38:33 01:38:13 27 20
301 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΤΣΙΟΣ 393 M 30-39 01:38:35 01:38:26 274 101
302 ΣΟΛΟΥΚΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 324 M 40-49 Spot 01:38:48 01:38:26 275 117
303 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΝΟΥΣΑΚΗΣ 113 M 30-39 01:38:50 01:38:15 276 102
304 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 426 M 50+ MARATHON CLUB DYNAFIT 01:39:10 01:38:47 277 33
305 CEJOVIC DRAGANA 23 F 40+ Runner Store Trail Team 01:39:13 01:39:08 28 8
306 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 86 M 30-39 BOCO HARAM SALAMINAS 01:39:17 01:38:54 278 103
307 ΧΟΡΕΒΑ ΑΝΝΑ 383 F 18-39 01:39:19 01:39:09 29 21
308 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 395 M 30-39 01:39:21 01:39:14 279 104
309 ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 196 M 40-49 Coachingservices.gr 01:39:32 01:39:18 280 118
310 ΑΠΕΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 54 M 30-39 01:39:41 01:39:17 281 105
311 ΜΠΙΜΠΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 251 M 30-39 01:39:41 01:39:17 282 106
312 ΣΤΡΙΓΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 337 M 40-49 01:39:54 01:39:44 283 119
313 ΚΑΤΣΩΡΧΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 156 F 40+ 01:40:10 01:39:52 30 9
314 ΛΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 195 M 40-49 01:40:10 01:39:59 284 120
315 ΚΟΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 169 M 50+ Pas Giannina 01:40:14 01:40:09 285 34
316 ΜΑΓΓΙΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 214 F 40+ 01:40:17 01:40:11 31 10
317 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 345 M 40-49 01:40:33 01:40:29 286 121
318 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 387 M 40-49 01:40:37 01:40:18 287 122
319 ΑΛΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 39 M 40-49 PATH RUNNERS 01:40:47 01:40:24 288 123
320 ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 211 M 40-49 Path Runers 01:40:47 01:40:24 289 124
321 ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 85 M 30-39 Private Workout Kolo 01:40:49 01:40:19 290 107
322 ΡΟΥΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ 13 M 50+ GOSPORT 01:41:21 01:41:11 291 35
323 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 112 F 40+ GOSPORT 01:41:21 01:41:14 32 11
324 BIEHLER PETER 22 M 50+ Ttt Xalandri 01:41:22 01:41:06 292 36
325 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 219 M 30-39 01:41:28 01:41:16 293 108
326 ΔΡΑΓΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 500 M 40-49 01:41:49 01:41:18 294 125
327 ΦΟΥΤΖΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 369 M 50+ Run And Fun 01:41:53 01:41:23 295 37
328 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 462 M 40-49 Urban Trail Runners 01:41:53 01:41:46 296 126
329 ΘΡΟΥΒΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 134 M 40-49 01:41:56 01:41:21 297 127
330 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 418 M 18-29 WAKE UP STREET 01:41:57 01:41:29 298 26
331 ΣΚΙΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 315 M 30-39 01:42:01 01:41:36 299 109
332 ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 187 M 40-49 01:42:02 01:41:49 300 128
333 ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 76 M 30-39 PROTEAS RAFINAS 01:42:03 01:41:33 301 110
334 ΖΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 128 F 40+ Ttt 01:42:14 01:41:57 33 12
335 ΡΟΥΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 296 F 18-39 SNAILS RUNNING TEAM 01:42:17 01:42:09 34 22
336 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 353 M 40-49 Snails Team 01:42:21 01:42:15 302 129
337 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 184 M 30-39 01:42:26 01:42:18 303 111
338 ΚΑΠΟΤΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 143 M 50+ Run And Fun 01:42:31 01:42:17 304 38
339 ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 150 M 40-49 01:42:31 01:42:20 305 130
340 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 267 M 40-49 LYKOI Kexagiogloy 01:43:14 01:42:57 306 131
341 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΡΜΠΗ 154 F 18-39 TOP GYM 01:43:17 01:43:02 35 23
342 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 441 M 40-49 COSTEAS GEITONAS TRIATHLON TEAM 01:43:17 01:42:51 307 132
343 ΤΕΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 344 M 40-49 01:43:21 01:43:06 308 133
344 ΓΚΡΕΜΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 94 M 40-49 01:43:22 01:43:09 309 134
345 ΔΑΣΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 98 M 40-49 Oropos Sport Team 01:43:34 01:43:07 310 135
346 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 503 F 18-39 01:43:34 01:43:08 36 24
347 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 488 M 18-29 01:43:38 01:43:16 311 27
348 ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 58 M 30-39 01:44:18 01:44:04 312 112
349 ΝΟΥΣΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 260 M 18-29 01:44:18 01:44:04 313 28
350 ΡΑΠΤΗ ΝΑΝΤΙΑ 292 F 18-39 01:44:18 01:44:05 37 25
351 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 354 M 40-49 Www.nautilus.gr 01:44:24 01:44:03 314 136
352 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 410 M 30-39 WAKE UP STREET 01:44:26 01:43:57 315 113
353 ΚΑΤΣΑΒΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 477 M 50+ 01:44:28 01:44:11 316 39
354 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ 442 M 40-49 COSTEAS GEITONAS TRIATHLON TEAM 01:44:32 01:44:21 317 137
355 ΤΡΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 352 M 50+ TELMISSOS MARATHONOS 01:44:46 01:44:32 318 40
356 ΚΑΡΑΤΟΠΟΥΖΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 471 F 40+ 01:44:46 01:44:17 38 13
357 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 493 M 30-39 TOP GYM 01:44:54 01:44:40 319 114
358 ΑΡΚΙΛΟ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 61 M 30-39 01:44:56 01:44:31 320 115
359 ΤΣΕΒΗΣ ΧΑΡΗΣ 358 M 40-49 01:44:58 01:44:34 321 138
360 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 465 M 40-49 01:45:02 01:44:30 322 139
361 ΜΑΜΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 218 M 18-29 01:45:07 01:44:33 323 29
362 ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 145 M 40-49 01:45:10 01:44:39 324 140
363 ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΟΓΛΟΥ 443 F 40+ COSTEAS GEITONAS TRIATHLON TEAM 01:45:15 01:45:04 39 14
364 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 165 M 18-29 01:45:17 01:45:09 325 30
365 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 166 M 50+ 01:45:18 01:45:10 326 41
366 ΡΟΥΣΤΑ ΕΛΕΝΗ 302 F 18-39 Matoneri Runners 01:45:19 01:44:51 40 26
367 ΔΗΜΗΤΡΑ ΖΩΧΙΟΥ 417 F 18-39 WAKE UP STREET 01:46:03 01:45:34 41 27
368 ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 177 M 30-39 Sdy Aigina 01:46:39 01:46:28 327 116
369 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 490 M 18-29 01:46:42 01:46:25 328 31
370 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 263 M 50+ Run And Fun 01:46:44 01:46:14 329 42
371 ΝΙΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 259 F 18-39 01:46:45 01:46:23 42 28
372 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 78 F 40+ 01:46:46 01:46:37 43 15
373 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 308 M 50+ 01:47:01 01:46:38 330 43
374 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ 408 F 18-39 WAKE UP STREET 01:47:14 01:46:44 44 29
375 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΛΛΙΑ 406 F 18-39 WAKE UP STREET 01:47:32 01:47:04 45 30
376 ΜΑΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 226 F 40+ Pwc Running Team 01:47:38 01:47:04 46 16
377 ΤΣΑΠΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 461 M 50+ Urban Trail Runners 01:47:38 01:47:35 331 44
378 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 271 M 30-39 01:48:01 01:47:47 332 117
379 ΔΕΛΗΒΟΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 101 M 30-39 01:48:43 01:48:28 333 118
380 ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 89 M 50+ 01:49:19 01:48:47 334 45
381 ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 229 M 30-39 Snails Trail Team 01:50:39 01:50:20 335 119
382 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝ 377 M 30-39 01:50:44 01:50:09 336 120
383 ΔΑΣΚΑΡΟΛΗΣ ΘΑΝΟΣ 464 M 50+ GAC 01:50:44 01:50:24 337 46
384 ΗΛΙΑΣ ΡΟΥΠΤΣΟΣ 435 M 40-49 COSTEAS GEITONAS TRIATHLON TEAM 01:50:46 01:50:15 338 141
385 ΜΑΡΙΑ ΦΩΣΤΙΝΗ 419 F 18-39 WAKE UP STREET 01:50:51 01:50:22 47 31
386 ΒΑΓΕΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 65 M 30-39 01:51:36 01:51:17 339 121
387 ΦΡΑΤΖΗΣ ΦΡΑΤΖΗΣΙΩΑΝΝΗΣ 372 M 30-39 01:51:36 01:51:00 340 122
388 NARANJO YOLANDA 26 F 40+ Ttt 01:51:37 01:51:20 48 17
389 ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 247 F 40+ 01:51:46 01:51:35 49 18
390 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΝΗ 466 F 40+ 01:52:09 01:51:49 50 19
391 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 269 F 40+ 01:52:12 01:51:51 51 20
392 ΚΥΡΠΙΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 190 F 18-39 Allterrainrunners 01:52:35 01:52:17 52 32
393 ΜΑΡΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 227 F 40+ Snails Trail Team 01:52:42 01:52:35 53 21
394 ΨΑΡΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 453 M 50+ Urban Trail Runners 01:52:53 01:52:17 341 47
395 ΘΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 130 F 18-39 Glyfada Athletics Cl 01:52:57 01:52:36 54 33
396 ΑΛΕΞΑΚΟΥ ΑΜΑΝΤΑ 40 F 18-39 Glyfada Athletics Cl 01:53:18 01:52:57 55 34
397 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 258 M 50+ GAC 01:53:19 01:52:57 342 48
398 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 193 M 40-49 01:53:55 01:53:32 343 142
399 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 136 M 30-39 FLYING GEESE RUNNING TEAM 01:54:24 01:54:14 344 123
400 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΜΗΣ 401 M 30-39 01:54:34 01:54:22 345 124
401 ΥΦΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 365 M 40-49 Artemisiou 55 01:54:55 01:54:28 346 143
402 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 34 M 40-49 Animal Rights Runner 01:55:02 01:54:28 347 144
403 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 146 M 30-39 01:55:05 01:54:33 348 125
404 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 449 M 18-29 Urban Trail Runners 01:55:11 01:55:04 349 32
405 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 239 M 30-39 PROTEAS RAFINAS 01:55:16 01:54:47 350 126
406 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 35 F 40+ MARATHON TEAM GREECE 01:55:20 01:55:03 56 22
407 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 355 M 18-29 Www.nautilus.gr 01:55:22 01:55:02 351 33
408 ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 126 M 30-39 01:55:28 01:55:17 352 127
409 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 221 M 30-39 01:57:00 01:56:37 353 128
410 ΜΠΕΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 250 M 30-39 01:57:00 01:56:38 354 129
411 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 472 F 18-39 01:57:42 01:57:42 57 35
412 ΧΑΡΙΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 473 F 18-39 01:57:43 01:57:30 58 36
413 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡIOΣ 120 M 40-49 PDS ODYSSEAS 01:58:30 01:58:30 355 145
414 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 272 M 40-49 01:58:42 01:58:27 356 146
415 ΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 265 M 40-49 NUVENTI 01:58:45 01:58:13 357 147
416 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ 114 F 18-39 01:58:59 01:58:44 59 37
417 MIRIAM RODRIGUEZRUIZ 29 F 40+ Hscc Hellenic Span 01:59:31 01:59:12 60 23
418 ΡΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 298 F 40+ 01:59:31 01:59:03 61 24
419 ΤΣΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 356 M 40-49 01:59:49 01:59:20 358 148
420 ΠΑΠΠΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 277 F 18-39 01:59:56 01:59:46 62 38
421 GONG JIANPING 24 F 40+ Deutsche Schule Athe 02:00:37 01:49:21 63 25
422 ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 351 M 30-39 02:01:15 02:00:43 359 130
423 ΧΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 469 F 40+ MYATHLETE 02:02:07 02:02:01 64 26
424 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 202 M 40-49 02:02:36 02:02:08 360 149
425 ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 176 M 50+ Experience Greecexprgr.com 02:02:58 02:02:42 361 49
426 ΠΡΕΚΑ ΒΑΓΙΑ 290 F 18-39 02:03:35 02:03:13 65 39
427 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 386 M 30-39 02:03:48 02:03:42 362 131
428 ΓΑΤΟΥ ΤΑΡΣΙΤΣΑ 80 F 40+ 02:09:17 02:09:00 66 27
429 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ 399 M 50+ 02:09:25 02:08:53 363 50
430 ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΚΛΑΙΡΗ 288 F 18-39 Ta Ksyrafia 02:12:41 02:12:20 67 40
431 ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 148 M 30-39 02:14:49 02:14:49 364 132
432 ΨΑΡΟΣ ΝΟΤΗΣ 389 M 50+ APOLLON 02:16:26 02:15:05 365 51
433 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ 132 F 40+ 02:16:52 02:16:24 68 28
434 ΑΝΑΜΟΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 45 M 50+ 02:40:54 02:40:27 366 52

Αποτελέσματα Pearl Izumi Mountain Cup 2015 – Μικρή Διαδρομή – 8 km

 

Pos Name RaceNo Category Gender Club Time Net Time GenderPos CategPos
1 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1,061 All Ages Male Kexagias Running Tea 00:40:56 00:40:54 1 1
2 ΖΑΚΥΝΘΗΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 1,200 All Ages Male 00:42:07 00:42:05 2 2
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1,097 All Ages Male 00:43:15 00:43:13 3 3
4 ΚΑΡΑΦΑΝΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1,055 All Ages Male 00:44:31 00:44:29 4 4
5 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1,025 All Ages Male 00:44:32 00:44:28 5 5
6 ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1,126 All Ages Male 00:44:55 00:44:53 6 6
7 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1,102 All Ages Male TOP GYM 00:45:18 00:45:14 7 7
8 ΣΤΟΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 1,131 All Ages Male – 00:45:25 00:45:18 8 8
9 ANDROVIK IVANA 1,189 All Ages Female Urban Trail Runners 00:45:51 00:45:49 1 1
10 ΜΠΑΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1,203 All Ages Male 00:46:37 00:46:28 9 9
11 ΛΑΒΔΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1,074 All Ages Male 00:46:45 00:46:39 10 10
12 ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1,090 All Ages Male FLOGA 00:46:54 00:46:52 11 11
13 ΘΕΟΔΟΡΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 1,202 All Ages Male 00:46:59 00:46:51 12 12
14 ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΑΡΜΑΝΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1,072 All Ages Male 00:47:58 00:47:48 13 13
15 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1,065 All Ages Male 00:48:24 00:48:14 14 14
16 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1,107 All Ages Male TOP GYM 00:48:52 00:48:48 15 15
17 ΜΠΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 1,193 All Ages Male 00:49:04 00:48:59 16 16
18 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1,113 All Ages Male 00:49:13 00:49:04 17 17
19 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1,091 All Ages Male Ikaria Run 00:49:25 00:49:21 18 18
20 ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1,034 All Ages Male Polis 14anthoysa Runners 00:49:35 00:49:32 19 19
21 ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1,041 All Ages Male Poseidonia 00:49:45 00:49:42 20 20
22 ΜΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1,078 All Ages Male Milos Runners 00:50:06 00:50:06 21 21
23 MUSTAFA MANKOUSH 1,195 All Ages Male 00:50:09 00:50:04 22 22
24 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΠΗΣ 1,167 All Ages Male Delta Ae 00:50:10 00:50:03 23 23
25 ΣΤΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1,130 All Ages Male 00:51:30 00:51:15 24 24
26 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΜΟΝΙΚΑ 1,067 All Ages Female 00:51:37 00:51:35 2 2
27 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1,018 All Ages Male 00:51:44 00:51:37 25 25
28 ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1,114 All Ages Male 00:51:47 00:51:42 26 26
29 ΜΠΟΥΚΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1,088 All Ages Male 00:51:54 00:51:47 27 27
30 ΤΖΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1,132 All Ages Male 00:51:57 00:51:50 28 28
31 ΝΙΚΟΣ ΤΑΤΣΗΣ 1,165 All Ages Male Delta Ae 00:52:00 00:51:49 29 29
32 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ ΤΑΤΣΗΣ 1,166 All Ages Male Delta Ae 00:52:00 00:51:56 30 30
33 ΔΡΟΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1,042 All Ages Male 34bikeshop 00:52:24 00:52:21 31 31
34 ΠΡΙΜΙΚΥΡΗ ΣΤΕΛΛΑ 1,117 All Ages Female Milos Runners 00:52:30 00:52:30 3 3
35 ΤΖΟΥΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1,133 All Ages Male 00:52:44 00:52:32 32 32
36 ΓΚΟΥΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1,037 All Ages Female 00:53:11 00:53:08 4 4
37 ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1,028 All Ages Male TOP GYM 00:54:22 00:54:18 33 33
38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ 1,146 All Ages Male 00:54:24 00:54:18 34 34
39 ΠΑΓΟΥΝΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1,204 All Ages Male 00:54:24 00:54:18 35 35
40 ΚΑΠΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1,049 All Ages Male 00:54:32 00:54:19 36 36
41 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1,087 All Ages Male Allterrainrunners/hydra Runners 00:54:53 00:54:38 37 37
42 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1,157 All Ages Male WAKE UP STREET 00:54:59 00:54:55 38 38
43 ΗΛΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ 1,045 All Ages Male 00:55:16 00:55:06 39 39
44 ΚΑΡΖΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1,057 All Ages Male 34bikeshop 00:55:27 00:55:25 40 40
45 ΠΑΓΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 1,094 All Ages Male Vimaplus 00:55:42 00:55:36 41 41
46 ΒΑΛΣΑΜΗ ΕΙΡΗΝΗ 1,179 All Ages Female Urban Trail Runners 00:55:56 00:55:53 5 5
47 ΔΩΡΑ ΚΟΚΚΩΡΗ 1,163 All Ages Female Delta Ae 00:56:32 00:56:25 6 6
48 ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΝΟΣ 1,069 All Ages Male 00:57:27 00:57:21 42 42
49 ΚΟΛΛΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1,064 All Ages Male Blabakides 00:57:49 00:57:37 43 43
50 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 1,101 All Ages Male 00:58:06 00:57:50 44 44
51 ΒΛΑΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1,206 All Ages Male 00:58:08 00:57:58 45 45
52 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1,187 All Ages Male Urban Trail Runners 00:58:11 00:57:55 46 46
53 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1,100 All Ages Male 00:58:16 00:58:09 47 47
54 ΚΑΣΕΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣ 1,188 All Ages Female Urban Trail Runners 00:58:22 00:58:18 7 7
55 ΤΣΙΑΚΟΥΛΙΑ ΧΑΡΙΤΙΝΗ 1,136 All Ages Male 00:58:29 00:58:23 48 48
56 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΖΩΗ 1,201 All Ages Female 00:58:31 00:58:28 8 8
57 ΠΑΤΣΑΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1,106 All Ages Male Marathon Team Greece Maria Polyzoy 00:58:40 00:58:37 49 49
58 ΒΑΣΙΛΕΛΑ ΜΙΡΣΥΝΗ 1,192 All Ages Female 00:58:44 00:58:39 9 9
59 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 1,039 All Ages Male EGO 00:58:48 00:58:31 50 50
60 ΚΩΛΕΤΤΗ ΣΤΕΛΛΑ 1,073 All Ages Female GS GLYFADAS 00:59:21 00:59:18 10 10
61 ΑΧΙΛΛΕΙΑ ΚΟΝΤΟΥ 1,173 All Ages Female Costeas Geitonas School Triathlon Team 00:59:46 00:59:42 11 11
62 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΤΖΙΑΦΕΡΗΣ 1,170 All Ages Male Delta Ae 00:59:53 00:59:42 51 51
63 ΠΑΣΤΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 1,105 All Ages Male Anexartito 01:00:02 00:59:53 52 52
64 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1,109 All Ages Male Anthoysa Runne 01:00:09 01:00:06 53 53
65 ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 1,077 All Ages Male Kaneis 01:00:41 01:00:24 54 54
66 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1,070 All Ages Male 01:00:43 01:00:34 55 55
67 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1,143 All Ages Female 01:00:45 01:00:22 12 12
68 ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1,125 All Ages Male 01:00:46 01:00:39 56 56
69 ΡΗΓΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1,121 All Ages Male ROYAL CROSSFIT 01:00:47 01:00:35 57 57
70 ΖΩΗ ΑΜΟΙΡΑΛΗ 1,171 All Ages Female Costeas Geitonas School Triathlon Team 01:01:01 01:00:58 13 13
71 ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1,098 All Ages Female 01:01:02 01:00:54 14 14
72 ΦΑΙΗ ΑΓΓΕΛΗ 1,174 All Ages Female Costeas Geitonas School Triathlon Team 01:01:03 01:00:59 15 15
73 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ 1,175 All Ages Male Costeas Geitonas School Triathlon Team 01:01:03 01:00:59 58 58
74 ΕΛΙΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1,043 All Ages Male 01:01:24 01:01:12 59 59
75 ΚΑΡΕΛΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1,056 All Ages Male 01:01:25 01:01:12 60 60
76 ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1,044 All Ages Male FAIRWAYS 01:01:47 01:01:33 61 61
77 ΑΖΑΡΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1,017 All Ages Male 01:01:50 01:01:45 62 62
78 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΝΤΥΠΑ 1,155 All Ages Female WAKE UP STREET 01:01:54 01:01:51 16 16
79 ΠΤΕΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 1,118 All Ages Female 01:02:03 01:01:57 17 17
80 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ 1,029 All Ages Female 01:02:10 01:02:02 18 18
81 ΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1,031 All Ages Male 01:02:23 01:02:13 63 63
82 ΤΣΙΩΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1,138 All Ages Female Krommidas coaching 01:02:31 01:02:16 19 19
83 ΚΑΝΟΥΠΑΚΗ ΜΙΚΕΛΑ 1,183 All Ages Female Urban Trail Runners 01:02:36 01:02:23 20 20
84 ΜΠΡΟΥΜΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1,089 All Ages Male 01:02:55 01:02:48 64 64
85 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 1,207 All Ages Female 01:03:00 01:02:49 21 21
86 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1,080 All Ages Male Kaneis 01:04:29 01:04:12 65 65
87 ΚΑΡΟΛΟΣ ΙΤΑΛΟΣ 1,159 All Ages Male Delta Ae 01:05:01 01:04:51 66 66
88 ΦΑΡΟΥ ΣΙΜΙ 1,140 All Ages Female RUNNER STORE 01:05:03 01:04:53 22 22
89 ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1,023 All Ages Female EFYRAIOI OKYPODES 01:05:14 01:05:09 23 23
90 ΤΣΕΚΟΥΡΛΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1,135 All Ages Male Tsekjewellery.com 01:05:22 01:05:07 67 67
91 ΕΛΕΝΗ ΜΑΓΓΙΝΑ 1,160 All Ages Female Delta Ae 01:05:27 01:05:18 24 24
92 ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ 1,176 All Ages Male Costeas Geitonas School Triathlon Team 01:05:32 01:05:29 68 68
93 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1,083 All Ages Male North Outdoor Traini 01:05:48 01:05:42 69 69
94 ΛΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1,076 All Ages Male 01:05:58 01:05:54 70 70
95 ΠΑΛΙΑΤΣΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1,096 All Ages Male 01:05:58 01:05:49 71 71
96 ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1,134 All Ages Male NS COACHING 01:05:59 01:05:40 72 72
97 ΤΡΟΜΠΑΤΖΗ ΑΝΝΑ 1,182 All Ages Female Urban Trail Runners 01:06:00 01:05:47 25 25
98 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1,058 All Ages Male Northbike.gr 01:06:12 01:05:59 73 73
99 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1,079 All Ages Male Wind Prepaid Team 01:06:16 01:06:02 74 74
100 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1,145 All Ages Male Irun 01:06:36 01:06:29 75 75
101 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1,082 All Ages Male North Outdoor Traini 01:06:42 01:06:36 76 76
102 ΣΚΟΥΡΩΦ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 1,127 All Ages Male 01:06:45 01:06:37 77 77
103 ΠΑΠΑΝΩΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1,196 All Ages Female 01:07:06 01:06:53 26 26
104 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΟΣ 1,205 All Ages Male 01:07:36 01:07:22 78 78
105 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΗΣ 1,122 All Ages Male 01:07:38 01:07:26 79 79
106 ΚΙΖΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1,062 All Ages Male 01:07:39 01:07:26 80 80
107 ΣΤΑΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1,129 All Ages Female Verori Running Team 01:08:03 01:07:58 27 27
108 ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 1,068 All Ages Female PATH RUNNERS 01:08:08 01:08:03 28 28
109 ΤΣΙΒΕΡΙΩΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1,137 All Ages Female 01:08:08 01:08:04 29 29
110 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΟΥΝΑΡΗ 1,169 All Ages Female Delta Ae 01:08:08 01:07:58 30 30
111 ΓΚΑΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1,180 All Ages Female Urban Trail Runners 01:08:16 01:08:13 31 31
112 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 1,181 All Ages Male Urban Trail Runners 01:08:39 01:08:34 81 81
113 ΝΟΥΤΣΙΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 1,092 All Ages Female 01:08:41 01:08:17 32 32
114 ΠΙΣΙΤΕΛΗ ΣΟΦΙΑ 1,111 All Ages Female 01:09:02 01:08:49 33 33
115 ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1,108 All Ages Male Jgp Hellas Ltd 01:09:06 01:08:49 82 82
116 ΗΛΙΑΣ ΒΑΛΑΝΤΑΣΗΣ 1,164 All Ages Male Delta Ae 01:09:07 01:09:02 83 83
117 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 1,053 All Ages Female ASSOS 01:09:47 01:09:35 34 34
118 ΜΩΡΑΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΥΗ 1,191 All Ages Female 01:10:09 01:09:57 35 35
119 ΡΑΠΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1,120 All Ages Female 01:10:10 01:09:59 36 36
120 ΧΑΤΖΗΠΡΙΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1,144 All Ages Female 01:11:04 01:10:53 37 37
121 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1,185 All Ages Female Urban Trail Runners 01:11:10 01:10:56 38 38
122 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1,038 All Ages Male Run And Fun 01:11:16 01:11:06 84 84
123 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1,020 All Ages Male 01:11:24 01:11:16 85 85
124 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 1,116 All Ages Male PROTEAS RAFINAS 01:11:39 01:11:25 86 86
125 ΠΕΦΑΝΗ ΕΦΗ 1,186 All Ages Female Urban Trail Runners 01:11:49 01:11:35 39 39
126 ΚΟΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1,063 All Ages Male Team Skordo 01:12:02 01:11:53 87 87
127 BERATI EYAGGELIA 1,147 All Ages Female 01:12:02 01:11:53 40 40
128 ΠΑΝΟΣ ΣΙΝΑΝΙΔΗΣ 1,161 All Ages Male Delta Ae 01:13:48 01:13:39 88 88
129 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1,046 All Ages Female TOP GYM 01:13:49 01:13:39 41 41
130 ΡΟΥΜΑΝΟΥ ΧΑΡΑ 1,123 All Ages Female TOP GYM 01:13:49 01:13:40 42 42
131 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1,047 All Ages Male Aaa 01:14:35 01:14:21 89 89
132 ΑΝΔΡΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1,153 All Ages Female WAKE UP STREET 01:15:20 01:15:11 43 43
133 ΜΑΓΔΑ ΚΟΜΟΤΟΓΛΟΥ 1,154 All Ages Female WAKE UP STREET 01:15:20 01:15:16 44 44
134 ΡΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1,119 All Ages Female 01:15:43 01:15:28 45 45
135 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1,052 All Ages Female 01:16:43 01:16:30 46 46
136 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 1,027 All Ages Female 01:17:17 01:17:10 47 47
137 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 1,001 All Ages Female CHRONOSYSTEMS 01:17:47 01:17:39 48 48
138 ΓΚΟΓΚΟΥ ΟΛΓΑ 1,036 All Ages Female Olgou 01:18:09 01:17:55 49 49
139 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 407 All Ages Female WAKE UP STREET 01:18:23 01:18:23 50 50
140 ΓΑΛΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1,032 All Ages Female ASSOS 01:18:34 01:18:23 51 51
141 ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1,099 All Ages Female 01:18:35 01:18:24 52 52
142 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1,115 All Ages Male PROTEAS RAFINAS 01:19:01 01:18:47 90 90
143 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 1,110 All Ages Male ORAMA 01:20:27 01:20:18 91 91
144 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1,054 All Ages Female ASSOS 01:20:53 01:20:41 53 53
145 ΒΙΚΗ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ 1,172 All Ages Female Costeas Geitonas School Triathlon Team 01:21:42 01:21:38 54 54
146 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1,033 All Ages Male PDS ODYSSEAS 01:22:44 01:22:31 92 92
147 ΚΕΣΤΕΜΠΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1,060 All Ages Male PDS ODYSSEAS 01:22:44 01:22:31 93 93
148 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1,066 All Ages Male 01:23:16 01:23:11 94 94
149 ΑΝΤΕΡΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1,019 All Ages Male S.A.F.A.N.S 01:23:44 01:23:36 95 95
150 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 1,059 All Ages Female TOP GYM 01:23:45 01:23:35 55 55
151 ΛΥΜΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1,075 All Ages Male Wilh. Wilhelmsen Gro 01:24:47 01:24:28 96 96
152 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ 1,141 All Ages Female Runner Store Trail T 01:25:29 01:25:18 56 56
153 ΟΛΓΑ ΣΧΙΖΑ 1,156 All Ages Female WAKE UP STREET 01:26:05 01:26:02 57 57
154 ΛΕΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1,178 All Ages Male Urban Trail Runners 01:26:54 01:26:37 97 97
155 CHEN JINLONG 1,010 All Ages Male Deutsche Schule Athe 01:28:40 01:28:23 98 98
156 LI CUIXIA 1,012 All Ages Female Deutsche Schule Athe 01:28:40 01:28:23 58 58
157 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1,013 All Ages Male 01:29:14 01:29:06 99 99
158 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1,014 All Ages Female 01:29:14 01:29:08 59 59
159 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΣΤΥ 1,128 All Ages Female Cr 01:29:24 01:29:11 60 60
160 ΚΑΦΑΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1,208 All Ages Male 01:43:41 01:43:31 100 100
161 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1,084 All Ages Female PATH RUNNERS 01:46:35 01:46:17 61 61