Αποτελέσματα Olympus Marathon 2015 – στο Βουνό των Θεών
Ο κορυφαίος αγώνας βουνού κέρδισε τα βλέμματα του δρομικού κοινού
Ο Μεγάλος νικητής του Olympus Marathon 2015 είναι ο o Jessed Hernandz με χρόνο 4.36.44
2ος ο Kiril Nikolov – Βουλγαρία με 4:43:54
3ος ο δικός μας Δημήτρης Θεοδωρακάκος με 4:50:08
4ος Γιάτσεκ Μπόγκοτς
Η μεγάλη νικήτρια του Olympus Marathon 2015 ήταν η Zhanna Vokueva με 5:57:40
2η η Ξένια Καζιμίροβα και 3η η Κατερίνα Τσεκοσκα στην πρώτη της συμμετοχή στον Olympus Marathon
Ας δούμε όλα τα αναλυτικά αποτελέσματα του Olympus Marathon 2015
1 818 M 1 HERNANDEZ GISPERT Jessed M ESP 1 0.59 4.36.44 0.00.00 1000 9.50
2 744 M 2 NIKOLOV Kiril M BGR Compressport Bulgaria 2 1.00 4.43.54 0.07.10 1025 9.26
3 1 M 3 THEODORAKAKOS Dimitrios M GRC Salomon Hellas 3 1.02 4.50.08 0.13.24 1048 9.06
4 2 M40 1 BOGKOTS Giatsek M GRC Kasimis Training – Inov8 4 1.05 4.58.12 0.21.28 1077 8.81
5 817 M 4 KALABOUKAS Charalambos M GRC Odlo – La Sportiva 5 1.05 5.12.56 0.36.12 1130 8.40
6 4 M 5 TSIPIS Aris M GRC inov8 6 1.05 5.16.41 0.39.57 1144 8.30
7 789 M40 2 STEFANIS Stavros M GRC Odlo – La Sportiva 7 1.11 5.16.57 0.40.13 1145 8.29
8 3 M 6 BOSTAN Adrian Alexandru M ROU EcoMarathon 8 1.12 5.17.25 0.40.41 1147 8.28
9 1070 M40 3 ARKOUMANIS Theofanis M GRC TECNICA 9 1.15 5.18.33 0.41.49 1151 8.25
10 9 M 7 ALEXANDRU MIHAIL M ROU EcoMarathon 10 1.11 5.20.05 0.43.21 1156 8.21
11 12 M 8 BALIOTIS Stavros M GRC Kasimis Training – Inov8 11 1.09 5.20.23 0.43.39 1157 8.20
12 10 M 9 ARONIS Platonas M GRC Kasimis Training – Inov8 12 1.11 5.24.04 0.47.20 1171 8.11
13 42 M 10 DIALEKTOS Georgios M GRC Salomon Hellas 13 1.10 5.26.49 0.50.05 1180 8.04
14 790 M 11 FOTOGLOU Giorgos M GRC Kasimis Training – Inov8 14 1.12 5.29.15 0.52.31 1189 7.98
15 20 M 12 SIAMITRAS Kostantinos M GRC inov8 15 1.11 5.29.15 0.52.31 1189 7.98
16 33 M18 1 ZACHARIOU Stavros M GRC Kasimis Training – Inov8 16 1.12 5.29.16 0.52.32 1189 7.98
17 18 M 13 ANDROUTSOS Thomas M GRC 17 1.15 5.30.02 0.53.18 1192 7.96
18 735 M40 4 MATRAS Slawomir M GRC SALOMON HELLAS 18 1.14 5.32.00 0.55.16 1199 7.92
19 988 M 14 NOULAS Evaggelos M GRC Kasimis Training – Inov8 19 1.10 5.32.55 0.56.11 1203 7.89
20 8 M40 5 KOURKOURIKIS Ioannis M GRC KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 20 1.13 5.33.01 0.56.17 1203 7.89
21 890 M40 6 KAMBOUROPOULOS Alexandros M GRC Odlo – La Sportiva 21 1.12 5.33.41 0.56.57 1205 7.88
22 23 M40 7 KALOFYRIS Nikolaos M GRC The North Face 22 1.10 5.38.22 1.01.38 1222 7.77
23 1080 M40 8 CHRISTANAS Achilleas M GRC Tecnica 23 1.13 5.38.52 1.02.08 1224 7.76
24 1103 M 15 MARTINEZ RODES Gerard M ESP 2XU SPAIN 24 1.14 5.38.52 1.02.08 1224 7.76
25 1079 M 16 PALLIS Nikolaos M GRC TECNICA 25 1.15 5.40.02 1.03.18 1228 7.73
26 774 M 17 NYSTAZAKIS Vasilios M GRC myathlete 26 1.13 5.40.09 1.03.25 1229 7.73
27 29 M 18 ELEUTHERIOU Dimitrios M GRC EOΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 27 1.17 5.41.00 1.04.16 1232 7.71
28 604 M 19 RODOPOULOS Nikolaos M GRC ΣΥΛ ΔΡ. ΚΕΦΑΛ. 28 1.15 5.42.39 1.05.55 1238 7.67
29 7 M40 9 PAPAILIAS Ioannhs M GRC FIFTH ELEMENT 29 1.15 5.43.08 1.06.24 1239 7.66
30 1108 M40 10 SIFAKIS Manolis M GRC αφορδακος team 30 5.44.22 1.07.38 1244 7.63
31 1030 M40 11 CONSTANTIN Busuioc M ROU 31 1.13 5.45.52 1.09.08 1249 7.60
32 16 M 20 GOUVAILIS Christos M GRC Metsovo Ursa Team 32 1.14 5.46.46 1.10.02 1253 7.58
33 25 M 21 FRENKLAKH Υakov M RUS Salomon Russia/MAI 33 1.15 5.48.27 1.11.43 1259 7.54
34 37 M 22 PLAKETAS Kosmas M GRC Kasimis Training – Inov8 34 1.11 5.51.27 1.14.43 1269 7.48
35 1050 M 23 ASENOV Slavi M BGR Alpine club Planinetz 35 1.13 5.51.32 1.14.48 1270 7.48
36 30 M40 12 TYPOU Viktor M GRC FIFTH ELEMENT 36 1.15 5.51.54 1.15.10 1271 7.47
37 689 M 24 MATSIGOS Fotios M GRC Urban Trail Runners 37 1.18 5.55.49 1.19.05 1285 7.39
38 1043 M 25 CONSTANTIN Marian Cosmin M ROU MERIT KAPITAL-GARMIN 38 1.09 5.56.51 1.20.07 1289 7.36
39 1087 W 1 VOKUEVA Zhanna F RUS Salomon International 39 1.15 5.57.30 1.20.46 1291 7.35
40 792 M 26 ZISIS Theodoros M GRC ALL TERRAIN RUNNERS 40 1.20 5.59.31 1.22.47 1299 7.31
41 605 M 27 SAINZ DE AZUELO PUIG Gerard M ESP 41 1.17 6.00.12 1.23.28 1301 7.30
42 1055 M 28 POLYMENIS Ioannis M GRC KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 42 1.13 6.00.17 1.23.33 1301 7.29
43 31 M40 13 THANASIAS Ioannis M GRC Το.Συ.Ν Αμφικλειας 43 1.23 6.02.06 1.25.22 1308 7.26
44 40 M 29 AVDJOGLOU Petros I. M GRC Kasimis Training 44 1.16 6.02.33 1.25.49 1310 7.25
45 809 W 2 KAZIMIROVA Xenia F GRC Kasimis Training – Inov8 45 1.18 6.02.47 1.26.03 1310 7.24
46 46 M40 14 SIDIROPOULOS Nikolaos M GRC Kasimis Training/Drift 46 1.20 6.04.17 1.27.33 1316 7.21
47 762 W40 1 CEKOSKA Katarzina Anna F GRC Kasimis Training – Inov8 47 1.19 6.04.59 1.28.15 1318 7.20
48 32 M50 1 VENETIKIDIS Dimitris M GRC ΣΔΥΘ 48 1.19 6.05.03 1.28.19 1319 7.20
49 67 M 30 GKATSIOS Georgios M GRC IRON TEAM 49 1.20 6.05.39 1.28.55 1321 7.19
50 41 M40 15 ARKOUDIS Prokopios M GRC CORFU MOUNTAIN TRAIL 50 1.19 6.07.51 1.31.07 1329 7.14
51 1085 M 31 KOUTZIAKOUTZIDIS Kostas M GRC parmakis team 51 1.21 6.09.37 1.32.53 1335 7.11
52 82 M40 16 KOROLOGOS Dimitris M GRC ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 52 1.19 6.10.28 1.33.44 1338 7.09
53 977 M 32 LOUKAKIS Manolis M GRC Kasimis Training 53 1.19 6.11.06 1.34.22 1341 7.08
54 60 M40 17 PAVLIDIS Konstantinos M GRC ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 54 1.22 6.11.21 1.34.37 1341 7.08
55 640 M40 18 PAPANIKOLAOU Konstantinos M GRC ΣΑΦΑΝΣ 55 1.25 6.12.15 1.35.31 1345 7.06
56 69 M 33 SIOMOS Athanasios M GRC KASIMIS TRAINING 56 1.19 6.12.25 1.35.41 1345 7.06
57 47 M 34 LIABIS Spiros M GRC ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 57 1.18 6.12.40 1.35.56 1346 7.05
58 81 M 35 TSIAPROUNIS Vasilis M GRC Kasimis Training 58 1.19 6.12.47 1.36.03 1347 7.05
59 1033 M 36 BALASAN Andrei M ROU Vertical Sport Romania 59 1.13 6.15.58 1.39.14 1358 6.99
60 51 M40 19 KONTOS Yannis M GRC KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 60 1.24 6.17.24 1.40.40 1363 6.96
61 1042 M 37 COLOMBO Marco M ITA G.s.a. Cometa / Racer 61 1.17 6.17.53 1.41.09 1365 6.95
62 1054 M 38 TERZIYSKI Svetoslav M BGR Alpine club Planinetz 62 1.18 6.18.12 1.41.28 1366 6.95
63 1109 M60 1 ASLANIDIS Savas M GRC ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 63 6.18.16 1.41.32 1366 6.95
64 73 M 39 MITROULAS Dimitrios M GRC Krommidas coaching 64 1.21 6.19.17 1.42.33 1370 6.93
65 61 M40 20 BERETZIKIS PASCHALIS M GRC XANTHI RUNNERS/KASIMIS TR 65 1.19 6.21.58 1.45.14 1380 6.88
66 916 M 40 KALOGIROS Alexandros M GRC FIFTH ELEMENT DEREKAS 66 1.26 6.23.09 1.46.25 1384 6.86
67 106 M40 21 KAGIOPOULOS Zafiris M GRC Solo Bars 67 1.21 6.24.53 1.48.09 1390 6.83
68 979 M 41 THALASSINOS Georgios M GRC 68 1.24 6.27.08 1.50.24 1398 6.79
69 875 W40 2 BARATSA Ioanna F GRC Fifth Element 69 1.25 6.28.00 1.51.16 1402 6.77
70 174 M 42 EFSTRATIOU Ioannis M GRC Summit Runners Ermionidas 70 1.35 6.28.43 1.51.59 1404 6.76
71 1074 M 43 LIAKOS Panagiotis M GRC Α. Σ. <<ΑΛΚΙΜΟΣ>> 71 1.19 6.28.58 1.52.14 1405 6.76
72 19 M40 22 JINGA Nicusor M ROU EcoMarathon 72 1.16 6.29.01 1.52.17 1405 6.76
73 89 M40 23 ROMPAS Spyridon M GRC Kasimis Training 73 1.24 6.33.25 1.56.41 1421 6.68
74 139 M 44 POULOPOULOS Giorgos M GRC 74 1.24 6.34.03 1.57.19 1423 6.67
75 43 M 45 NAKOU Nikolaos M GRC ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 75 6.34.14 1.57.30 1424 6.67
76 145 M 46 GIANNAKAKIS Christos M GRC ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου 76 1.18 6.35.05 1.58.21 1427 6.65
77 670 M 47 RIPIS Periklis M GRC URBAN TRAIL RUNNERS 77 1.20 6.36.13 1.59.29 1431 6.63
78 644 M 48 TSAPARIDIS Antonios M GRC Kasimis Training 78 1.18 6.36.45 2.00.01 1433 6.62
79 985 M40 24 KIRIAKIDIS Makis M GRC XANTHI RUNNERS/KASIMIS TR 79 1.28 6.37.27 2.00.43 1436 6.61
80 115 M50 2 PARIZAS Konstantinos M GRC ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 80 1.30 6.38.07 2.01.23 1438 6.60
81 136 M 49 GATSAS Konstantinos M GRC SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS 81 1.26 6.38.29 2.01.45 1439 6.60
82 880 M 50 GIOLDASSIS Alexandros M GRC 82 1.26 6.38.29 2.01.45 1439 6.60
83 113 M40 25 GIAGOU Petros M GRC KASIMIS TRAINING 83 1.32 6.39.11 2.02.27 1442 6.58
84 752 M 51 BALTATZIS Christos M GRC Natural High 84 1.24 6.39.30 2.02.46 1443 6.58
85 143 M 52 PAPATHANASIOU Themistoklis M GRC 85 1.30 6.40.07 2.03.23 1445 6.57
86 79 M50 3 ANASTASOPOULOS Michail M GRC ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 86 1.23 6.41.42 2.04.58 1451 6.54
87 163 M40 26 SIOCHOS Vasilios M GRC ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 87 1.23 6.41.42 2.04.58 1451 6.54
88 999 M40 27 DIMITRIADIS Nikos M GRC myathlete 88 1.20 6.42.20 2.05.36 1453 6.53
89 119 M40 28 BOUTSINIS Nikolaos M GRC Οινοποιητική ΣΩΚΟΣ Α.Ε 89 1.34 6.42.43 2.05.59 1455 6.53
90 770 M40 29 KARADIMITRIOU Manolis M GRC Skoulis Team 90 1.33 6.45.28 2.08.44 1465 6.48
91 49 M 53 IVANOVSKI Zikica M FRM TREX/Makpetrol 91 1.28 6.45.29 2.08.45 1465 6.48
92 741 M 54 ALEXOPOULOS Ioannis M GRC 92 1.28 6.45.56 2.09.12 1466 6.47
93 144 M 55 PIPERIDIS Alexandros M GRC AINALIS TEAM 93 1.26 6.46.31 2.09.47 1468 6.46
94 740 M 56 KOYROUTIS Spiros M GRC ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 94 1.21 6.47.11 2.10.27 1471 6.45
95 78 M 57 KALABOUKAS Stavros M GRC ΕΟΣ ΚΑΡΙΤΣΑΣ 95 1.23 6.47.15 2.10.31 1471 6.45
96 105 M40 30 EMMANUELIDIS Anastasios M GRC Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 96 1.29 6.48.39 2.11.55 1476 6.43
97 66 M 58 HODAJ Xhini M ALB 97 1.19 6.49.15 2.12.31 1478 6.42
98 93 M 59 PAPAGIANNIS Vasilios M GRC ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 98 1.29 6.49.27 2.12.43 1479 6.42
99 80 M40 31 KOUTIS Ioannis M GRC ΑΧΟΡΤΑΓΟΙ 99 1.29 6.49.43 2.12.59 1480 6.41
100 95 M40 32 FIJNAUT Stan M NED 100 1.22 6.49.58 2.13.14 1481 6.41
101 868 M 60 LESZKO Adam M POL 3Π 101 1.32 6.50.43 2.13.59 1484 6.40
102 173 M 61 SCHORTSIANITIS Alexandros M GRC Ο.Π.Ο.Π. 102 1.25 6.51.02 2.14.18 1485 6.39
103 1045 M 62 GALITEANU Ionut Dan M ROU Romania 103 1.14
104 39 W 3 KOZAREVA Hristina F BGR Salomon Bulgaria 104 1.18
105 1038 M 63 MILASCON Marius M ROU Vertical Sport Romania 105 1.20
106 22 M40 33 KOSTOPOULOS Nikos M GRC Salomon Hellas 106 1.21
107 1009 M 64 GIANNELOS Konstantinos M GRC 107 1.21
108 874 M 65 SARIGIANNIS Theofilos M GRC 108 1.22
109 919 M50 4 SVARNAS Ioannis M GRC Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 109 1.23
110 91 M40 34 KAKOULIDIS Theodoros M GRC 110 1.23
111 72 M 66 SYMEONIDIS Symeon M GRC Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 111 1.23
112 955 M 67 MICHAILIDIS Alexandros M GRC xanthi runners 112 1.23
113 869 M 68 MANZHAY Igor M RUS AK MEI 113 1.23
114 925 M 69 ZHELTOUKHOV Anton M RUS 114 1.23
115 945 M 70 MASOURAS Dimitrios M GRC 115 1.24
116 1046 M 71 ION Batusaru M ROU Romania 116 1.24
117 167 M40 35 TONGIALIDIS Elias M GRC Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 117 1.25
118 981 M40 36 KONTOGIANNIS Thanasis M GRC KASIMIS TRAINING-HAMMER 118 1.25
119 681 M40 37 DASKALOPOULOS Efthimios M GRC Natural High 119 1.25
120 727 M40 38 TODA Catalin M ROU 120 1.25
121 1034 M 72 MASLOV Alexis M RUS 110% 121 1.25
122 150 M40 39 KAPOULAS Dimitrios M GRC Kasimis Training 122 1.26
123 99 M40 40 ANDROUTSOS Dimitrios M GRC Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 123 1.26
124 268 M40 41 SYMEONIDIS Panagiotis M GRC 124 1.26
125 165 M40 42 KOTRONIS Konstantinos M GRC Kasimis Training 125 1.26
126 1101 M18 2 MAITENAZ Sébastien M FRA 126 1.26
127 118 M40 43 KAGIOPOULOS Μarios M GRC SOLO BARS 127 1.27
128 152 M 73 KASMERIDIS Nikolaos M GRC 128 1.27
129 629 M 74 IATROU Alexandros M GRC ALL TERRAIN RUNNERS 129 1.27
130 1089 M 75 TSAPAKIS Andreas M GRC Urban Trail Runners 130 1.27
131 882 M 76 MERMIGAS Athanassios M GRC Κωστής-Μάριον team 131 1.27
132 732 M 77 IANA Cristian M ROU 132 1.27
133 64 M50 5 GALANOPOULOS Christos M GRC ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 133 1.28
134 212 M40 44 CHRISTOU Christos M GRC ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 134 1.28
135 816 M40 45 VITOLIANOS Kostas M GRC ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 135 1.28
136 823 M40 46 REPKE Stephan M GER Salomon Germany 136 1.28
137 87 M40 47 KOTALAKIDIS Konstantinos M GRC ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 137 1.28
138 108 M40 48 SAXIONIS Ioannis M GRC 138 1.28
139 176 M40 49 ALERTAS Georgios M GRC RUN CLUB PIRGOS 139 1.28
140 631 M 78 TSILIGIANNIS Georgios M GRC SNOW LAND TEAM 140 1.28
141 675 M 79 CHRISTODOULOU Nikolaos M GRC ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 141 1.28
142 705 M 80 BASIOS Dimitrios M GRC ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 142 1.28
143 652 M 81 BATZIOS Georgios M GRC 143 1.28
144 621 M 82 CHAITIDIS Apostolos M GRC ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 144 1.28
145 867 M 83 DOBRA Paul M ROU 145 1.28
146 138 M 84 PAPADOPOULOS Konstantinos M GRC ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου 146 1.28
147 1011 M 85 KAMPAKIS Vasileios M GRC UFC-TZEL TEAM-FLOGA 147 1.28
148 953 M18 3 VEROGOS Konstantinos M GRC 148 1.28
149 856 M40 50 IONITA Florin-sebastian M ROU Ro Club Maraton 149 1.29
150 851 M 86 NIMATOUDIS Dimitrios M GRC 150 1.29
151 158 M 87 FYLAKTOS Kostas M GRC RUNVEL 151 1.29
152 229 M 88 STAMELOS Konstantinos M GRC Kasimis Training 152 1.29
153 1039 M40 51 IONITA Mihail M ROU 153 1.30
154 192 M40 52 NOMIKOS Antonis M GRC myathlete 154 1.30
155 635 M40 53 CRHONIS Miltiadis M GRC krommidas coaching 155 1.30
156 90 M 89 GKOUNTIS Dimitrios M GRC ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου 156 1.30
157 624 M 90 NIOPLIAS Christos M GRC SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS 157 1.30
158 778 M 91 KYRIAKOU Orfeas M CYP 158 1.30
159 609 M 92 LIBITSOUNIS Miltos M GRC ΣΔΥΘ 159 1.31
160 226 M50 6 TSIARGALIS Christos M GRC Ε.Ο.Σ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 160 1.32
161 216 M50 7 PAPADATOS Dionisis M GRC 161 1.32
162 125 M50 8 SKOPAS Athanasios M GRC ΣΑΦΑΝΣ/ΠΟΑ 162 1.32
163 98 W50 1 KUKUEVA Irina F RUS 163 1.32
164 130 M50 9 TSEPESIDIS Iordanis M GRC TSIAS COM 164 1.32
165 623 M40 54 KNOUNI Agkop M GRC NATURAL HIGH 165 1.32
166 135 M40 55 ANASTASIADIS Alex M USA 166 1.32
167 719 M40 56 SOULTANIDIS Kostas M GRC ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 167 1.32
168 208 M40 57 SIORENTAS Christos M GRC ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΩΝ/Fifth Element 168 1.32
169 333 M40 58 STAVGIANOUDAKIS Stelios M GRC Kasimis Training 169 1.32
170 952 M40 59 ANAGNOSTOPOULOS Vasilis M GRC fifth element-Kastaniani 170 1.32
171 852 M40 60 MACHAIRAKIS Manos M GRC ευκλης 171 1.32
172 772 M40 61 VELIGRATLIS Theodoros M GRC 172 1.32
173 196 M40 62 LITSIKAS Marios M GRC Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 173 1.32
174 841 M40 63 PANAGOPOULOS Georgios M GRC ΣΑΦΑΝΣ 174 1.32
175 964 M40 64 KABOURIS Georgios M GRC kouri mountain team 175 1.32
176 902 M40 65 TSIPRAS Dimitrios M GRC ΣΕΒΑΣΘ 176 1.32
177 146 M 93 ADAMIDIS Ilias M GRC 177 1.32
178 227 M 94 SIMOS Evaggelos M GRC POLO CENTER 178 1.32
179 686 M 95 DANASKOS Konstantinos M GRC Natural high 179 1.32
180 263 M 96 BRATCHEV Alexandr M RUS 180 1.32
181 729 M 97 FOKOS Emmanouil-Stamatios M GRC SOLO BARS 181 1.32
182 656 M 98 FRIDAS Dimitrios M GRC ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 182 1.32
183 409 M 99 DELEFERIS Markos M GRC 183 1.32
184 833 M40 66 PAGKALAKIS Nikolaos M GRC ΣΑΦΑΝΣ 184 1.33
185 784 M40 67 PSYCHOGIOPOULOS Dimitrios M GRC Kasimis Training 185 1.33
186 812 M40 68 GANATSIOS Theodoros M GRC Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 186 1.33
187 128 M40 69 TELLIS Panayiotis M GRC Derekas endurance coaching 187 1.33
188 243 M40 70 VIZARELIS Apostolos M GRC sea world diving center 188 1.33
189 649 M40 71 IATRIDIS Georgios M GRC ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 189 1.33
190 853 M 100 BARBATIS Athanasios M GRC Metsovo Ursa Team 190 1.33
191 746 M 101 ANTONIADIS Antonios M GRC DRASIBIKES.GR 191 1.33
192 407 M 102 KARADIMOS Ilias M GRC ΜΕΓΑΛΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙ 192 1.33
193 411 M 103 BONTENTSIS Elias M GRC 193 1.33
194 88 W 4 REPCHENKO Lora F UKR Odlo – La Sportiva 194 1.33
195 228 M50 10 MITSOULIS Gerasimos M GRC ΠΑΡΓΑ 195 1.34
196 140 M50 11 PATOULIDIS Petros M GRC ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 196 1.34
197 725 M40 72 KAISIDIS Thomas M GRC Ε.Ο.Σ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 197 1.34
198 710 M40 73 APOTAS Nikolas M GRC ΣΔΥΘ 198 1.34
199 895 M40 74 KARAGIANNIS Anastasios M GRC A.K.O.LIVADIAS 199 1.34
200 220 M40 75 BOURDADONAKIS Miltiadis M GRC 200 1.34
201 1058 M40 76 MEMOS Apostolos M GRC ALL TERRAIN RUNNERS 201 1.34
202 607 M40 77 TONESCU Constantin M ROU 202 1.34
203 155 M40 78 CHALKIOPOULOS Dimitrios M GRC KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 203 1.34
204 734 M40 79 KAVALARIS Manthos M GRC ΞΕΡΟΒΟΥΝΙ TEAM 204 1.34
205 956 M40 80 MICHOPOULOS Marios M GRC ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 205 1.34
206 209 M40 81 STAIOS Iordanis M GRC 206 1.34
207 236 M40 82 RIZIOTIS Christodoulos M GRC ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου 207 1.34
208 657 M40 83 SALMATAS Georgios M GRC OLYMPIANS 208 1.34
209 149 W40 3 CHOURIDOU Ioanna F GRC K1 Arena 209 1.34
210 884 M 104 VINCENT Voisin M FRA 210 1.34
211 257 M 105 ZOIS Nikolaos M GRC 211 1.34
212 922 M 106 PAPACHRISTOU Paris M GRC ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου 212 1.34
213 112 M 107 LANG Jeremy M GBR Belgrade Running Club 213 1.34
214 787 M 108 CLAUDIU Retea M ROU Titanii 214 1.34
215 200 M 109 GAKIS Andreas M GRC ΣΔΥΘ 215 1.34
216 1081 M 110 KARAMPERIS Aris M GRC Ο.Π.Ο.Π. 216 1.34
217 917 M60 2 KALOGIROS Konstantinos M GRC FIFTH ELEMENT 217 1.35
218 191 M50 12 POULIOS Alexandros M GRC Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 218 1.35
219 826 M40 84 FRANK Schmidt M GER SV Spirkelbach 219 1.35
220 1056 M40 85 MALLIARIS Panagiotis M GRC 220 1.35
221 1000 M40 86 TSIOTAS Athanasios M GRC Kasimis Training 221 1.35
222 799 M40 87 PETSOS Christos M GRC ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 222 1.35
223 747 M40 88 TSAKAS Evaggelos M GRC 223 1.35
224 84 M40 89 SPYROPOULOS Spyridon M GRC ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 224 1.35
225 211 M40 90 VASILOPOULOS Athanasios M GRC OLYMPUS TRT 225 1.35
226 107 M 111 DIMITRIADIS Dimitrios M GRC 226 1.35
227 714 M 112 KARAKITSIOS Evagelos M GRC 227 1.35
228 800 M 113 DASKALOPOULOS Athanasios M GRC XANTHI RUNNERS 228 1.35
229 1086 W 5 KALOGIROU Sofia F GRC fifth element 229 1.35
230 160 M 114 AUTZOGLOU Petros A. M GRC LEPANTO RUNNERS 230 1.35
231 632 W 6 GERARDI Nikoleta F GRC 231 1.35
232 1041 M 115 IONUT RAZVAN Visoiu M ROU 232 1.35
233 720 M 116 PENZES Nandor M ROU C.A.R. Cluj 233 1.35
234 634 M 117 APOSTOLIDIS Georgios M GRC 234 1.35
235 278 M 118 MAKROPOULOS Panagiotis M GRC 235 1.35
236 638 M 119 LAFATZIS Alexandros M GRC ALL TERRAIN RUNNERS 236 1.35
237 975 M50 13 KANARAKIS Evaggelos M GRC ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 237 1.36
238 338 M40 91 MOSIOS Evagelos M GRC ΣΔΥΚ 238 1.36
239 369 M40 92 BOURLAS Fidias M GRC ΕΨΙΛΟΝ 239 1.36
240 126 M40 93 MAKRIS Evaggelos M GRC APOLLONIO RUNNING CLUB 240 1.36
241 843 M 120 RIZOGIANNIS Dimitris M GRC 241 1.36
242 639 M 121 VENETIS Athanasios M GRC Σ.Ε.Β.Α.Σ. ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ 242 1.36
243 373 M 122 SAKKAS Vasilios M GRC Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ 243 1.36
244 839 M50 14 GOUTZOMITROS Kostas M GRC ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 244 1.37
245 614 M50 15 ORTIZ Robert M FRA AMC Aubagne 245 1.37
246 256 M40 94 BAKRATSAS Ioannis M GRC 246 1.37
247 241 M40 95 LAHNIDAKIS Dimitrios M GRC Kasimis Training 247 1.37
248 233 M40 96 PAPADIMITRIOU Thomas M GRC Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 248 1.37
249 1036 M40 97 GEO Badea M ROU ASD 249 1.37
250 695 M40 98 TONGIALIDIS Christos M GRC Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 250 1.37
251 1031 M40 99 TZAVARAS Peppas M GRC DRIFT BIKES KOMOTINI 251 1.37
252 613 M40 100 MANOLAS Dimitrios M GRC 252 1.37
253 901 M40 101 GEORGIADIS Chirstos-miltos M GRC 253 1.37
254 749 M 123 RALLIS Efstratios M GRC URBAN TRAIL RUNNERS 254 1.37
255 764 M 124 PAPANDREOU Vasileios M GRC XANTHI RUNNERS-IRON TEAM 255 1.37
256 950 M18 4 PARRIS-NIKAS Romanos M GRC 256 1.37
257 172 M50 16 BAYIOS Ioannis M GRC ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩ 257 1.38
258 324 M40 102 SPAHIS Konstantinos M GRC ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ 258 1.38
259 240 M40 103 TSAKALIDIS Periklis M GRC 259 1.38
260 289 M40 104 KEFALAS Christos M GRC Ζωοτεχνικη μενοικιου ορου 260 1.38
261 802 M40 105 GRAPSAS Spyros M GRC SDY Athens 261 1.38
262 797 M40 106 VOULGARIDIS Christos M GRC ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 262 1.38
263 320 M40 107 TRAGOUSTIS Georgios M GRC 263 1.38
264 206 M40 108 ZANAS Nikolaos M GRC 264 1.38
265 286 M40 109 CHRISTODOULOU Christos M GRC ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 265 1.38
266 775 M40 110 KABOURIDIS Dimitrios M GRC DRIFT BIKES KOMOTINI 266 1.38
267 846 M 125 VERANOPOULOS Konstantinos M GRC 267 1.38
268 892 M 126 KAPRALOS Spyridon M GRC ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 268 1.38
269 877 M 127 MOSCHONAS Manolis M GRC Kasimis Training 269 1.38
270 803 M 128 STERIOTIS George M GRC 270 1.38
271 1102 W 7 GARCIA BARDOLL Sofia F ESP TECNICA SPAIN 271 1.38
272 870 M50 17 DALAKIOURIS Georgios M GRC Β 272 1.39
273 223 M50 18 ATHANASSOPOULOS Dimitrios M GRC LEPANTO RUNNERS 273 1.39
274 825 M40 111 XANTHOPOULOS Iordanis M GRC CORFU MOUNTAIN TRAIL 274 1.39
275 214 M40 112 BATSOULIS Symeon M GRC BROTHERS -TECNICA 275 1.39
276 418 M40 113 NESTORIDIS Christos M GRC Kasimis Training 276 1.39
277 207 M40 114 ANGHEL Costica M ROU Ro Club Maraton 277 1.39
278 470 M40 115 KNELL David M GBR 278 1.39
279 335 M40 116 TRAVASAROS Georgios M GRC ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου 279 1.39
280 805 M40 117 MANIAS Argyrios M GRC ΑΚΟΛ 280 1.39
281 215 M40 118 BATSOULIS Vasilios M GRC BROTHERS -TECNICA 281 1.39
282 1047 M40 119 PASCAL Burgaud M FRA 282 1.39
283 801 M 129 CHATZIMANOLIS Christos M GRC Ε.Ο.Σ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 283 1.39
284 954 M 130 TSIALAVOS Vasilios M GRC 284 1.39
285 161 M 131 AKRITIDIS Periklis M GRC SUMMITZERO.GR 285 1.39
286 295 M 132 ZITAKIS Pavlos M GRC EXPLORE OUTSIDE 286 1.39
287 859 W 8 MARGARITI Anna F GRC 287 1.39
288 780 M 133 PARTSINEVELOS Georgios M GRC ΣΙΣΥΦΟΣ 288 1.39
289 938 M 134 RAFTOPOULOS Argiris M GRC Ανιχνευτής 289 1.39
290 739 M 135 MPOIKOS Dimitrios M GRC 290 1.39
291 601 M 136 CHITU Cezar Ionut M ROU Dacii Liberi 291 1.39
292 264 M50 19 PAPPAS Vassilios M GRC DROMEIS.GR 292 1.40
293 756 M50 20 MITROULIS Dimitrios M GRC ARDASSA MOUNTAIN CLUB 293 1.40
294 694 M50 21 SISKOS Trifonas M GRC ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 294 1.40
295 419 M40 120 CHRISTODOULIDIS Iosif M GRC ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 295 1.40
296 450 M40 121 TAGIKAS Dimitrios M GRC ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 296 1.40
297 378 M 137 TSIMOGIANNIS Spyridon M GRC KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 297 1.40
298 628 M 138 KATSIROPOULOS Christos M GRC ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ 298 1.40
299 245 M 139 MEZILIS Nikos M GRC ELASSONA GREEN RUNNING TM 299 1.40
300 217 M 140 CIORBA Octavian M ROU 300 1.40
301 261 M50 22 EVAGELATOS Gerasimos M GRC ΣΥΛ ΔΡ. ΚΕΦΑΛ. 301 1.41
302 1059 M50 23 MARKOGIANNOPOULOS Thrasivoulos M GRC OLYMPIANS 302 1.41
303 769 M50 24 KIOROGLOU Panagiotis M GRC 303 1.41
304 788 M50 25 BLAIBERG Avi M ISR 304 1.41
305 304 M50 26 PAPADOPOULOS Ilias M GRC KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 305 1.41
306 751 M50 27 PANAGOPOULOS Panagiotis M GRC 306 1.41
307 625 M40 122 KALOGIANNIS Athanasios M GRC 307 1.41
308 913 M40 123 POPESCU Marius M ROU 308 1.41
309 808 M40 124 PATSIALAS Alexandros M GRC ΕΛ.ΑΣ. 309 1.41
310 886 M40 125 POIAS Pavlos M GRC 310 1.41
311 810 M40 126 THEODOROPOULOS Georgios M GRC 311 1.41
312 602 M40 127 DITTERS Jens M GER SC Myhl 312 1.41
313 908 M 141 KOSKINAS Alexandros M GRC 313 1.41
314 1104 M 142 SAZONOV Ilya M RUS 314 1.41
315 662 M 143 SFITIS Nikolaos M GRC ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 315 1.41
316 305 M 144 VLACHOS Stamatis-Renos M GRC Olympus TRT/ΕΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 316 1.41
317 293 W 9 MARTOU Nikoleta F GRC Kasimis Training 317 1.41
318 1094 M 145 DOULGERAKIS Konstantinos M GRC Ανεξαρτητως 318 1.41
319 1098 M 146 REGGIS Iosif M GRC 319 1.41
320 299 M50 28 BELLAS Konstantinos M GRC ΠΕΛΚΑ-ΣΔΥΛ 320 1.42
321 858 M50 29 DIAKOUMAKOS Pavlos M GRC ΦΛΟΓΑ – ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 321 1.42
322 1088 M50 30 BOUKOVALAS Vasilios M GRC ΣΔ ΤΡΙΚΛΑΛΩΝ 322 1.42
323 181 M40 128 KALEVEAS Georgios M GRC ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 323 1.42
324 958 M40 129 SPERTOS Antonios M GRC ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 324 1.42
325 137 M40 130 PAPATHANASIOU Georgios M GRC ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 325 1.42
326 1084 M40 131 KORDOPOULOS Stauros M GRC ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 326 1.42
327 626 M40 132 PAPADOPOULOS Georgios Ch. M GRC ΣΔΥΘ 327 1.42
328 357 M40 133 KONDOROS Konstantinos M GRC Derekas endurance coaching 328 1.42
329 312 M40 134 DEDOUSIS Ioannis M GRC 329 1.42
330 603 M 147 IULIAN Pavel M ROU 330 1.42
331 918 M 148 GKOUDOVAS Dimitris M GRC Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 331 1.42
332 1076 M 149 MITROPOULOS Konstantinos M GRC DESIGNSHOP.GR 332 1.42
333 1004 M 150 KOUTSOGIANNIS Athanasios M GRC Ο.Π.Ο.Π. 333 1.42
334 1001 M 151 DAMACHIS Panagiotis M GRC 334 1.42
335 1067 M 152 AVRABOS Ioannis M GRC RECUERDOS 335 1.42
336 238 M 153 KOURTIS Iraklis M GRC Ostracon 336 1.42
337 190 W 10 GAVRIILIDOU Despoina F GRC KASIMIS TRAINING 337 1.42
338 994 M 154 KOSMIDIS Athanasios M GRC 338 1.42
339 1008 M 155 KATSIOPIS Theodoros Dionisios M GRC 339 1.42
340 444 M 156 GABRIEL Manea M ROU 340 1.42
341 743 W 11 ARONI Anastasia F GRC FLYING GEESE RUNNING TEAM 341 1.42
342 1018 W 12 SELAMI Argiro F GRC 342 1.42
343 706 M 157 PASATOIU George Cristian M ROU Dacii liberi 343 1.42
344 246 M50 31 ZIKAS Nikolaos M GRC ΤΡΑΧΙΝΑ-KASIMIS TRAINING 344 1.43
345 188 M50 32 NIKOLAIDIS Antonios M GRC ΟΡΑΜΑ 345 1.43
346 820 M50 33 NIELSEN Philip M DEN Αμεινίας ο Παλληνεύς 346 1.43
347 284 M40 135 PAPAIOANNOU Georgios M GRC Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 347 1.43
348 1071 M40 136 GERONTIDIS Georgios M GRC SKORDO TEAM 348 1.43
349 1015 M40 137 TRAVASAROS Ioannis M GRC ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου 349 1.43
350 620 M40 138 CARLé Martin M GER Πενταυλοί 350 1.43
351 773 W40 4 PSAROMYALOU Eleni F GRC 351 1.43
352 443 M40 139 DOULIAKAS Alexadros M GRC Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 352 1.43
353 990 M40 140 PSICHOGIOS Ioannis M GRC Π.Σ.ΑΤΛΑΣ 353 1.43
354 416 M 158 KOSKERIDIS Iraklis M GRC RODOPI BEARS 354 1.43
355 309 M 159 KOUROUKLIS Athanasios M GRC 355 1.43
356 794 M 160 TOMARAS Anastasios M GRC Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 356 1.43
357 1022 M 161 PAPATHANASIOU Asterios M GRC 357 1.43
358 1002 M 162 PAPASTERGIOU Alexandros M GRC Ο.Π.Ο.Π. 358 1.43
359 906 M 163 MORATA GARCIA Dani M ESP Inverse Lasportiva Team 359 1.43
360 900 W 13 FALARA Vasiliki F GRC Kasimis Training 360 1.43
361 1032 W 14 SCHMITT Chloé F FRA 361 1.43
362 395 M50 34 MELANOFRYDIS Georgios M GRC Σ.Δ.Ο. Εορδαίας 362 1.44
363 230 M50 35 BALANOS Stefanos M GRC 363 1.44
364 957 M40 141 CHATZICHRISTOS Ilias M GRC BOOKRUNNERS 364 1.44
365 610 M40 142 KRAUS Dirk M GER Freiläufer 365 1.44
366 724 M40 143 PAPASPYROY Vasilios M GRC ALL TERRAIN RUNNERS 366 1.44
367 382 M40 144 PAGKOU George M GRC GRANT THORNTON R.T. 367 1.44
368 184 M 164 OUZOUNIDIS Xristos M GRC ΛΕΣΧΗ ΕΦΕΔΡΩΝ ΕΝΟΠΛΩΝ ΔΥΝ 368 1.44
369 653 M 165 VLACHOS Anestis M GRC DRYMOS RANNING TEAM 369 1.44
370 1100 W 15 LIANADONAKI Ioni F GRC RUNNER STORE 370 1.44
371 622 M 166 KAKONAS Vasilis M GRC Kasimis Training 371 1.44
372 948 M 167 OFLIDIS Nikolaos M GRC bookrunners 372 1.44
373 266 M 168 RAPTOPOULOS Nikolaos M GRC PILABOX 373 1.44
374 887 W 16 IGGLEZOU Asimina F GRC 374 1.44
375 835 M60 3 PAPAGEORGIOU Theodoros M GRC ΣΔΥΘ 375 1.45
376 697 M50 36 KARIDAKIS Andreas M GRC 376 1.45
377 647 M50 37 MAVRIKAKIS Alexandros M GRC 377 1.45
378 942 M40 145 SYLLAIOS Panagiotis M GRC ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 378 1.45
379 742 M40 146 ANDROUTSOS Alexios M GRC Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 379 1.45
380 795 M40 147 TANTALOS Nikolaos M GRC 380 1.45
381 939 M40 148 GOUMAS Aggelos M GRC FLYING GEESE RUNNING TEAM 381 1.45
382 827 M40 149 KATSAMAKAS Michalis M GRC AS Stand Tall 382 1.45
383 1062 M40 150 KOTSAKOSTAS Vasilios M GRC VORAS ACTION 383 1.45
384 699 M40 151 AFEDOULIDIS Dimitrios M GRC Flying geese running team 384 1.45
385 760 M 169 EVGENIAS Nikolaos M GRC 385 1.45
386 642 M 170 KARAGIANNIDIS Alexandros M GRC ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 386 1.45
387 899 M 171 STEWART Stephen M AUS Nike/Oakley sponsored 2004/2008 387 1.45
388 973 M 172 KOLTSIDAS Evagelos M GRC 388 1.45
389 936 M 173 THANASIAS Konstantinos M GRC Το.Συ.Ν Αμφικλειας 389 1.45
390 861 M 174 RIZOS Matthaios M GRC 390 1.45
391 914 M 175 PEROUKIDIS Leonidas M GRC 391 1.45
392 937 M 176 CHRISTODOULOPOULOS Efstathios M GRC IKMF – ETA 392 1.45
393 871 M 177 HOUVARDAS George M AUS Telethon Adventurers 393 1.45
394 731 W 17 NEGREA Loredana F ROU 394 1.45
395 260 M 178 ILIOPOULOS Stylianos M GRC GO ORANGE-TEFAA KOMOTINIS 395 1.45
396 1061 M50 38 LAMPIRIS Nikolaos M GRC CORFU MOUNTAIN TRAIL 396 1.46
397 836 M40 152 PAPANTONIOU Vaggelis M GRC Olympus TRT 397 1.46
398 885 M40 153 MIKAS Sakis M GER 398 1.46
399 334 M40 154 KONSTANTINIDIS Leodios M GRC 399 1.46
400 651 M 179 BATSILIS Christos M GRC ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 400 1.46
401 878 M 180 LITINAS Georgios M GRC 401 1.46
402 345 M 181 PETROPOULOS Alexadros M GRC LEPANTO RUNNERS 402 1.46
403 855 M 182 FOUSEKIS Antonis M GRC Urban Trail Runners 403 1.46
404 837 M 183 DIAMANTIS Dimitrios M GRC ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 404 1.46
405 951 W 18 TSOUKANELI Alexandra F GRC fifth element 405 1.46
406 702 M 184 CHIRICUTA Marius M ROU Dacii Liberi 406 1.46
407 275 W 19 ROSE-MARIE Itu F ROU EcoMarathon 407 1.46
408 452 M50 39 ATMATZIDIS Athanasios M GRC 408 1.47
409 970 M50 40 DIMOULAS Konstantinos M GRC 409 1.47
410 753 M40 155 NIKOLOPOYLOS Michael M GRC SEVAS PATRAS 410 1.47
411 847 M40 156 KOBOROZOS Andreas M GRC ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 411 1.47
412 387 M40 157 TSOLAKIS Vasilios M GRC kasimis Training 412 1.47
413 860 M40 158 GOUMAS Konstantinos M GRC HolisterRUN 413 1.47
414 929 M40 159 KOURTZIDIS Nikolaos M GRC Α.Ο ΚΕΑΠ 414 1.47
415 384 M 185 KOKONAS Ioannis M GRC 415 1.47
416 723 M 186 TSACHALIDIS Georgios M GRC Sea World Diving Center 416 1.47
417 127 M 187 KISSAS Konstantinos M GRC Το.Συ.Ν Αμφικλειας 417 1.47
418 362 M50 41 PAPADOPOULOS Michalis M GRC les Trailers/VFT 418 1.48
419 881 M50 42 GROUIOS Georgios M GRC ΣΔΥΘ 419 1.48
420 1016 M50 43 KOLLIAS Anastasios M GRC SKORDO TEAM 420 1.48
421 995 M50 44 PAPADOPOULOS Dimitrios M GRC ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου 421 1.48
422 314 M40 160 DOVEREN Peter M NED 422 1.48
423 889 W40 5 PAPADOPOULOU Elefteria F GRC ΣΔΥΘ 423 1.48
424 672 M40 161 PILOS Spiros M GRC 424 1.48
425 777 W 20 DIBARI Veni F BGR ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 425 1.48
426 198 M 188 KOULIS Fotis M GRC LEPANTO RUNNERS 426 1.48
427 688 M 189 PELEKANOS Minas M GRC Pelecanus crispus 427 1.48
428 961 M 190 KOTSIARIS Stefanos M GRC MP TEAM 428 1.48
429 963 W 21 TZOI Vasiliki F GRC MP TEAM 429 1.48
430 1012 M 191 VASSILIOU Efstathios M GRC Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ 430 1.48
431 410 M50 45 FASOULAS Antonios M GRC olympus runner 431 1.49
432 1072 M50 46 KARAGOUNIS Georgios M GRC ΤΡΑΧΙΝΑ 432 1.49
433 648 M50 47 PROKOS Theodoros M GRC myathlete 433 1.49
434 401 M50 48 MOUZAKITIS Georgios M GRC ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 434 1.49
435 239 M40 162 KIOROGLOU Dimitrios M GRC kasimis training 435 1.49
436 282 M40 163 PROUSALIS Konstantinos M GRC 436 1.49
437 1099 M40 164 DIMTSAS Nikolaos M GRC Runner Store 437 1.49
438 664 M40 165 APOSTOLIDIS Grigorios M GRC ALL TERRAIN RUNNERS 438 1.49
439 717 M40 166 KONTOGIORGIS Spiros M GRC ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 439 1.49
440 813 M40 167 DANIILAKIS Zacharias M GRC myathlete 440 1.49
441 959 M 192 ZACHAROPOULOS Panayiotis M GRC Trapeza Ellados 441 1.49
442 715 M 193 EFKARPIDIS Konstantinos M GRC Δαιδαλος -Δράμας 442 1.49
443 865 M 194 ZAFIROPOULOS Vasilios M GRC Deloitte team 443 1.49
444 1021 M 195 LAZARIDIS Alexandros M GRC RUN ALEKS RUN 444 1.49
445 1078 M 196 NAKOS Fotis M GRC 445 1.49
446 707 M60 4 CARLSSON Steen M DEN Nivaa Trim 446 1.50
447 949 M40 168 ANEZYRIS Dimitris M GRC ORAMA 447 1.50
448 1057 M40 169 POLITIS Mavrikios M GRC ΣΔΥΘ 448 1.50
449 903 M40 170 NEDELKOS Spyridon M GRC ΣΔΥΘ 449 1.50
450 712 M40 171 VARKAS Nikolaos M GRC ΣΔΥΘ 450 1.50
451 663 M40 172 REPAKIS Petros M GRC NScoaching 451 1.50
452 422 M40 173 GIOTIS Alexandros M GRC 452 1.50
453 850 W40 6 VARTZIOTI Olga F GRC KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 453 1.50
454 637 M40 174 SPILIOS Dimitrios M GRC ΣΔΥΘ 454 1.50
455 394 M 197 DOUANOGLOU Prodromos M GRC 455 1.50
456 730 M 198 KODARAS Konstantinos M GRC Dora Running Team 456 1.50
457 1091 M 199 AGGELOPOULOS Dimitrios M AUS 457 1.50
458 658 M 200 VARSAMIS Dimitrios M GRC ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΛΑΡΙΣΑΣ 458 1.50
459 332 M50 49 LIONTOS Theodoros M GRC Kasimis Training 459 1.51
460 891 M40 175 AVRAMIDIS Stavros M GRC ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 460 1.51
461 776 M40 176 AVRAMIDIS Georgios M GRC Α.Π.Σ Μαχητης Σερρων 461 1.51
462 722 M 201 VOGIATZIS Ioannis M GRC PATOSMOU 462 1.51
463 993 M 202 MELEKIS Panagiotis M GRC Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 463 1.51
464 931 M 203 KOKKINOS Konstantinos M GRC Α.Ο ΚΕΑΠ 464 1.51
465 704 M 204 ANAGNOSTOPOULOS Evaggelos M GRC Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 465 1.51
466 612 M50 50 PASIAS Apostolos M GRC SNOW LAND TEAM 466 1.52
467 643 M40 177 DELLIS Nikolaos M GRC ΣΔΥΘ 467 1.52
468 1066 M40 178 KIRIAZIS Ilias M GRC 468 1.52
469 1060 M40 179 TSIMBOGOS Antonis M GRC PANTOFLA 469 1.52
470 1093 M 205 KARAKOSTAS Anastasios M GRC Deadline Runners 470 1.52
471 854 M 206 ALEXOPOULOS Georgios M GRC 471 1.52
472 978 M 207 SIKALOPOULOS Georgios M GRC ΣχολήΜονίμωνΥπαξιωματικών 472 1.52
473 441 M50 51 ROUMPAS Thomas M GRC Gosport 473 1.53
474 815 M40 180 LAGOUDAKIS Konstantinos M GRC LEPANTO RUNNERS 474 1.53
475 798 M40 181 MEMETOGLOU Giouxel M GRC ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 475 1.53
476 1020 M40 182 EXARCHOU Ioannis M GRC 476 1.53
477 960 M40 183 SKOTORIS Nikolaos M GRC 477 1.53
478 301 M40 184 TSEKAS Dimitris M GRC fifth element 478 1.53
479 781 M40 185 ZAFIRAKIS Nikolaos M GRC ALL TERRAIN RUNNERS 479 1.53
480 1040 M 208 JUNOIU Marius M ROU Pachamama Romania 480 1.53
481 464 M 209 HORATIU GEORGE Vrapcea M ROU 481 1.53
482 691 M 210 THEODORIDIS Evagelos M GRC ΣΕΟ ΠΆΤΡΑΣ ΩΛΕΝΌΣ 482 1.53
483 721 M 211 NTASSIOS Antonios M GRC 483 1.53
484 671 M 212 TSONIS Nikolaos M GRC Roussos Running Team 484 1.53
485 685 M 213 MANETAS Vasilios M GRC ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ 485 1.53
486 726 W50 2 NORIKO Bazeley F JPN 486 1.54
487 1028 M50 52 PSOMIADIS Charalabos M GRC DIAS 487 1.54
488 396 W50 3 MALIBORSKA-KIRIAKOU Irena F GRC Irena’s Treaning Team 488 1.54
489 935 M40 186 SARRIS Nestos M GRC SKORDO TEAM 489 1.54
490 1096 M40 187 VARADAS Elias M GRC ΗΤeam 490 1.54
491 654 M40 188 KOMIS Georgios M GRC ALL TERRAIN RUNNERS 491 1.54
492 926 M40 189 NIKOLAKOPOULOS Xenofontas M GRC ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ/VECHRO 492 1.54
493 646 M 214 DIAVATIS Konstantinos M GRC 493 1.54
494 329 M 215 PAPADOPOULOS Ioannis M GRC ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 494 1.54
495 968 M 216 KOUKOUSOULIS Anastasios M GRC Λευκός Πύργος running tea 495 1.54
496 1095 M 217 GRAMMENOS Konstantinos M GRC 496 1.54
497 45 M 218 IOANNOPOYLOS Ioannis M GRC Kasimis Training – Inov8 497 1.54
498 840 M50 53 GAITANIDIS Christos M GRC ΣΔΥΘ 498 1.55
499 383 M40 190 KOTIDIS Panagiotis M GRC 499 1.55
500 399 W40 7 ELEFTHERIADOU Maria F GRC GOSPORT 500 1.55
501 785 W40 8 KOTSINA Olga F GRC Fast Smiles 501 1.55
502 285 W40 9 PAPAKOSMA VITHLEEM F GRC Kasimis Training – Inov8 502 1.55
503 834 M40 191 TSAROUCHAS Fotios M GRC Ολύμπιοι Δρομ Λεπτοκαρυάς 503 1.55
504 683 M40 192 SPIROGLOU Odiseas M GRC ΣΔΥΘ 504 1.55
505 423 M40 193 GOLEMAS Kostas M GRC Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 505 1.55
506 1025 W40 10 ANASTASIADOU Vasiliki F GRC My Family 506 1.55
507 341 M40 194 CHASKIS Georgios M GRC FIFTH ELEMENT 507 1.55
508 1052 W 22 IVANCIU Catalina F ITA OSSOLA SKYRUNNING 508 1.55
509 432 M 219 GEORGANTOPOULOS Dimitris M GRC LEPANTO RUNNERS 509 1.55
510 1097 W 23 PIRSOU Marianthi F GRC HTeam 510 1.55
511 618 M 220 SANTAS Charilaos M GRC Tyrologos Training Team-Φιλανδρος Λευκάδας 511 1.55
512 1010 M 221 ARAVANIS Andreas M GRC Tyrologos Training Team 512 1.55
513 910 M 222 TAGARIS Athanasios M GRC ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 513 1.55
514 434 M60 5 OUZOUNIDIS Ioannis M GRC ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 514 1.56
515 473 M60 6 KREMETIS Kostas M GRC 515 1.56
516 459 M40 195 PANAGIOTIDIS Panos M GRC RUNNER STORE 516 1.56
517 655 M40 196 KOUTOULAS Georgios M GRC 517 1.56
518 933 M40 197 STATHOULIAS Christos M GRC 518 1.56
519 1069 M40 198 NTIKIADIS Ioannis M GRC 519 1.56
520 947 M40 199 KAPETANOPOULOS Alexandros M GRC 520 1.56
521 1014 W 24 SAVIDOU Parthena F GRC ΣΔΥΘ 521 1.56
522 661 M 223 TREDOU Elias M GRC SERRES ESTATE 522 1.56
523 389 M 224 LEVENTIS Aggelos M GRC 523 1.56
524 921 M40 200 KARAISKAKIS Dionisios M GRC ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ 524 1.57
525 433 M40 201 GOROS Klinton M GRC 525 1.57
526 1053 M40 202 TSERKEZOPOULOS Stamatis M GRC 526 1.57
527 1007 M40 203 DOULOS Dimitrios M GRC ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 527 1.57
528 1073 M 225 LABADITIS Christos M GRC ΕΥΚΛΗΣ 528 1.57
529 379 W 25 SVENTZOURI Areti F GRC 529 1.57
530 766 M 226 GENNARAKIS Georgios M GRC 530 1.57
531 716 M 227 MANOUSIS Charis M GRC PILABOX 531 1.57
532 783 M 228 TOUMBANIS Dimitrios M GRC 532 1.57
533 934 M 229 DIMOU Ioanis – Iraklis M GRC Urban Trail Runners 533 1.57
534 998 M 230 PAPADOPOULOS Petros M GRC 534 1.57
535 696 M60 7 TSIRIPIDIS Pantelis M GRC Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 535 1.58
536 876 M60 8 GANTZIDIS Panagiotis M GRC ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ 536 1.58
537 765 M50 54 DIONISOPOULOS Nikolaos M GRC ΣΔΥΑ – ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 537 1.58
538 462 M50 55 VASILIADIS Charalampos M GRC Σ.Δ.Ο. Εορδαίας 538 1.58
539 437 M50 56 KEFOS Ioannis M GRC ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ 539 1.58
540 617 M40 204 ECONOMOU Ioannis M GRC 540 1.58
541 475 M40 205 PEDELAS Konstantinos M GRC FAKAS 541 1.58
542 483 M40 206 EMMANOUILIDIS Dimitris M GRC Σ.Δ.Ο. Εορδαίας 542 1.58
543 969 M40 207 PAPAZOGLOU Anastasios M GRC ΚΟΥΦΑΛΙΑ 543 1.58
544 438 M40 208 FORTATOS Antonios M GRC ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ 544 1.58
545 679 M40 209 MITSIS Konstantinos M GRC Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 545 1.58
546 863 W40 11 ANAGNOSTOPOULOU Vicky F GRC ΦΛΟΓΑ – ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 546 1.58
547 924 M40 210 ANTONIOU Konstantinos M GRC ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ 547 1.58
548 755 M40 211 POULIASIS Charalabos M GRC 548 1.58
549 692 W 26 SALAMADI Rania F GRC Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 549 1.58
550 928 M 231 PANAGIOTOU Evripidis M GRC expertsport 550 1.58
551 1003 M 232 MOLFETAS Konstantinos M GRC PANTOFLA 551 1.58
552 848 M60 9 MAKRIS Charalampos M GRC 552 1.59
553 1068 M50 57 KISSAS Labros M GRC ΣΔΥΘ 553 1.59
554 365 M50 58 MASTROCHRISTOS Thanasis M GRC Thiva 554 1.59
555 972 M40 212 LAKAFOSIS Dimitrios M GRC 555 1.59
556 832 M40 213 BARIAMOGLOU Charalampos M GRC 556 1.59
557 920 M40 214 KONTOPOULOS Dimitrios M GRC DRASIBIKES.GR 557 1.59
558 750 M40 215 KRIKZONIS Konstantinos M GRC Τραχινα – SFVK – LAMIAS 558 1.59
559 932 M40 216 ARKOLAKIS Nikolaos M GRC 559 1.59
560 1064 M 233 SIAKSAMPANIS Georgios M GRC ALL TERRAIN RUNNERS 560 1.59
561 965 M 234 PANTAZOPOULOS Dimitrios M GRC 561 1.59
562 745 M 235 SOKOS Argyrios M GRC Οινοποιητική ΣΩΚΟΣ Α.Ε 562 1.59
563 830 M 236 VIDALIS Dimitrios M GRC 563 1.59
564 440 M 237 MYTHIS Seraphim M GRC 564 1.59
565 1082 M 238 TSANEKLIDIS Konstantinos M GRC 565 1.59
566 1065 M50 59 VEKILIS Dimosthenis M GRC ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 566 2.00
567 1077 M50 60 BANTIS Nikolaos M GRC Ολύμπιοι Δρομ Λεπτοκαρυάς 567 2.00
568 824 W50 4 BROCKLEBANK Susan F GBR 568 2.00
569 405 M50 61 MARAVEGIAS Sofoklis M GRC 569 2.00
570 484 M50 62 KARALIAS Thomas M GRC Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 570 2.00
571 828 M40 217 PANOURGIAS Ioannis M GRC ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ 571 2.00
572 897 M40 218 ZITOUNIATIS Panagiotis M GRC 572 2.00
573 668 M40 219 ZOGOPOULOS Vasilios M GRC ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ 573 2.00
574 676 M40 220 BABAS Dimitrios M GRC ΣΔΥΘ 574 2.00
575 974 M40 221 MOYTAFIS Evaggelos M GRC octopus 575 2.00
576 767 M40 222 CHRISTINAKIS Konstantinos M GRC Σ.Δ.Υ.Χ. 576 2.00
577 904 M40 223 MOURMOURIS PROKOPIS M GRC corfu mountain trail 577 2.00
578 736 W 27 SIDERI Ioanna F GRC www.coachingservices.gr 578 2.00
579 804 M50 63 BROUKAKIS Georgios M GRC The Watermill Center 579 2.01
580 997 M40 224 KASTORIS Anastasios M GRC ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΛΑΡΙΣΑΣ 580 2.02
581 1083 M40 225 TSIROPOULAS Konstantinos M GRC 581 2.02
582 659 M40 226 MARINOPOULOS Georgios M GRC 582 2.02
583 660 M40 227 DIMAS Dionisios M GRC 583 2.02
584 779 M40 228 KRITIKAKIS Alexantros M GRC 584 2.02
585 864 M 239 PANAGIOTOPOULOS Ilias M GRC 585 2.02
586 992 M 240 GIATAS Aristidis M GRC Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 586 2.02
587 987 M 241 TOUSIS Georgios M GRC Moto center Patras 587 2.02
588 796 M 242 KOURTIS Nikolaos M GRC platanoulia trail 588 2.02
589 806 M 243 NIKOLAIDIS Theodoros M GRC 589 2.03
590 682 M 244 MASTROKALOS Marios M GRC 590 2.03
591 944 M50 64 KIOSOGLIDIS Dimitrios M GRC RESTAURANT SANTORINI 591 2.04
592 616 M50 65 BILBILIS Anastasios M GRC 592 2.06
593 898 M40 229 MPOURLIVAS Nikolaos M GRC les Trailers/VFT 593 2.07
594 966 M 245 KOUSOUNIS Dimitris M GRC 594 2.08
595 600 M60 10 SLINN John M GBR 595 2.09
596 633 M40 230 GIANNOULAS Alexandros M GRC 596 2.14
597 708 W50 5 SIRIOPOULOU Asimina F GRC Α0 ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 597 2.18
598 984 M 246 TSIORAS Nikolaos M GRC 598 2.18
599 701 M50 66 PAPADOPOULOS Panagiotis M GRC ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 599 2.20
600 178 M 247 GALIS Grigorios M GRC ELASSONA GREEN RUNNING TM 600 1.21 CP-9
601 1023 M40 231 TZOUMAKS Vasileios M GRC Fifth Element 601 1.21 CP-9
602 1075 M40 232 MAURAGIANNIS Dimitrios M GRC Hydra Runners 602 1.43 CP-9
603 201 M50 67 SOURTZIS Nikolaos M GRC ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 603 1.57 CP-9
604 171 M40 233 KALLIMANIS Georgios M GRC Kasimis Training 604 1.39 CP-8
605 109 M50 68 POURLIOTIS Dionisis M GRC www.mountolympus.gr 605 1.42 CP-8
606 154 M 248 ZAKYNTHINAKIS Nikolaos M GRC 606 1.29 CP-7
607 1107 M50 69 ROSU Ilie M ROU Club Sportiv Eco Alpin 607 CP-5
608 6 M 249 FOTIADIS Alexandros M GRC Salomon Hellas 608 1.04 CP-5
609 821 M50 70 CHYTAS Christos M GRC Kasimis Training 609 1.31 CP-5
610 611 M 250 KARAMITROS Dimitrios M GRC ΕΟΣ ΔΙΟΥ 610 1.40 CP-5
611 996 W50 6 NIKOLOPOULOU Aristea F GRC TECNIKA-ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 611 1.48 CP-5
612 844 M60 11 KREUZMANN Harry M GER 612 1.52 CP-5
613 894 M40 234 LIBEROPOULOS Lampros M GRC 613 1.52 CP-5
614 700 M 251 KOROMBILIS Dimitrios M GRC Katerini trail running 614 1.53 CP-5
615 678 M40 235 FLOROS Ioannis M GRC ΕΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 615 1.58 CP-5
616 457 M40 236 MANOUSAKIS Georgios M GRC ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 616 1.58 CP-5
617 909 M50 71 TAGARIS Giorgos M GRC ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 617 1.58 CP-5
618 488 M40 237 DIAMANTIS Evaggelos M GRC 618 1.59 CP-5
619 1027 M50 72 KARNEMIDIS Stefanos M GRC ΣΔΥΘ 619 2.00 CP-5
620 1026 M 252 MPOUTLAS Christos M GRC 620 2.00 CP-5
621 923 M50 73 CHASIOTIS Nikos M GRC ΔΕΗ 621 2.01 CP-5
622 690 M50 74 KANTZELIS Anastasios M GRC Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 622 2.02 CP-5
623 980 M 253 PLAITIS Michalis M GRC ALL TERRAIN RUNNERS 623 2.02 CP-5
624 930 M 254 TORTOPIDIS Christos M GRC Α.Ο ΚΕΑΠ 624 2.02 CP-5
625 857 M40 238 PRAPAS Fotios M GRC Σ.Δ.Ο. Εορδαίας 625 2.05 CP-5
626 667 M40 239 KOLLIAS Petros M GRC Κυπαρισσία 626 2.06 CP-5
627 684 M 255 MELIDONIOTIS Stamatis M GRC 627 2.06 CP-5
628 430 M40 240 KAFFES Evangelos M GRC Kasimis Training 628 2.07 CP-5
629 1090 M40 241 LIAPIS Spiros M GRC ΕΛΤΑ 629 2.07 CP-5
630 986 M50 75 PAPADOPOULOS Anastasios M GRC SCORDOTEAM 630 2.07 CP-5
631 608 W 28 DUMITRESCU Elena Simona F ROU 631 2.08 CP-5
632 757 M50 76 FILIPPOU Panagiotis M GRC Σ.Δ.Ο. Εορδαίας 632 2.08 CP-5
633 445 M50 77 POLATSIDIS Christos M GRC A.K.O.LIVADIAS 633 2.08 CP-5
634 927 M40 242 CHRISOVITSIANOS Dimitrios M GRC 634 2.09 CP-5
635 737 M40 243 TZOUMAKAS Grigorios M GRC FIFTH ELEMENT 635 2.09 CP-5
636 650 M 256 DOXARAS Georgios M GRC ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΛΑΡΙΣΑΣ 636 2.13 CP-5
637 912 W50 7 DOUNI Ioulia F GRC Path Runners 637 2.16 CP-5
638 971 M50 78 FORIDIS Apostolos M GRC ΣΔΥΘ 638 2.16 CP-5
639 793 W 29 TRIANTAFΥLLIDOU Alkistis F GRC ALPAMAYO PRO 639 2.16 CP-5
640 195 M 257 PAPADIMITRIOU Alexandros M GRC ALL TERRAIN RUNNERS 640 1.36 CP-4
641 347 M40 244 TSOLOS Konstantinos M GRC Sea World Diving Center 641 1.40 CP-4
642 763 M40 245 GAZIS Alexandros M GRC EOPS SAMOU 642 1.44 CP-4
643 619 M 258 KOTZABOUIKIS Stefanos M GRC ΣΔΥΘ 643 1.54 CP-4
644 1017 M50 79 BARLAS Nikolaos M GRC SKORDO TEAM 644 2.04 CP-4
645 44 M 259 BENEKOS Alexandros M GRC Fifth element 645 1.19 CP-3
646 65 W 30 MALAI Maria F GRC Salomon Hellas 646 1.30 CP-3
647 205 M50 80 ANDRIOPOULOS Dimtrios M GRC RUNNER STORE 647 CP-2
648 883 M50 81 VASSILIOU Ioannis M GRC 648 CP-2
849 W ADAM Zoi F GRC flying geese running team 649
888 M AMOUTZAS Charalampos M GRC 650
1063 M ASIMAKOPOULOS Kostas M GRC πδσ οδυσσεας 651
1029 M BAFFREAU Philippe M FRA 652
728 M CHEIMARIOS Thomas M GRC Sea World Diving Center 653
782 M40 DEDES Sotirios M GRC 654
677 M DELLIOS Paschalis M GRC 655
768 M DIMAKIS Athanasios M GRC 656
159 M FELEKAKIS Charalampos M GRC Kasimis Training 657
481 W FOTINOPOULOU Christina F GRC Runner Magazine 658
822 W FRAGGI Kanella F GRC Πενταυλοί 659
911 M40 GENTZOS Dimitrios M GRC ΒΟΡΡΑΣ ΑΞΙΟΝ 660
814 M GEORGIKOPOULOS Panagiotis M GRC LEPANTO RUNNERS 661
872 M GEORGIOU Alexis M CYP 662
862 M40 GIANNOUSIADIS Andronikos M GRC 663
941 W GKOUMA Magda F GRC 664
940 W GKOUMA Magda F GRC 665
811 W GKOZNTARI Stamatia F GRC 666
680 M GOUSARIS Konstantinos M GRC Goji Berry Team 667
1049 W HEFFERON Margaret F USA N/A 668
915 M40 IOANNOU Georgios M GRC 669
321 M KALAGLARSKI Damyan M BGR CC Odrinski 670
68 W KALOGIROU Maria F GRC Fifth Element 671
967 M KALONIS Dimitris M GRC 672
838 M40 KAMPAXIS Pantelis M GRC Σ. Μ .Κ 673
15 M40 KANELLOPOULOS Athanasios M GRC ΟΜΓ/ΑΓΕΛΗ ΛΥΚΩΝ 674
738 M KARIPIDIS Elias M GRC Olympus TRT 675
1024 M KAUDEWITZ Richard M GER Wasser&Brot 676
946 M40 KIPRIOTIS Theodoros M GRC 677
791 M40 KOFINIS Konstantinos M GRC ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 678
673 M50 KOKKINOS Konstantinos M GRC zouloubinos 679
698 M KOSTELIDIS Christos M GRC ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 680
989 M KOUKOULAS Georgios M GRC GOSPORT 681
907 M40 KOUKOULIDIS Theodoros M GRC 682
962 M50 KOULAKIS Emmanouil M GRC Kasimis Training 683
711 M KOURNOUTOS Konstantinos M GRC faith 684
866 M40 KOUTSOPOULOS Dimitrios M GRC Deloitte team 685
845 M40 KOUTSOUPIAS Dimitrios M GRC Σ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 686
349 M KRITIKOS Marios M GRC Runner Magazine 687
1105 M LAMBROULIS Athanasios M GRC Novo Nordisk 688
1106 M LAMBROULIS Nikolaos M GRC Novo Nordisk 689
718 M40 LAZARIDIS Methodios M GRC 690
665 M40 LEBESIS Theodoros M GRC 691
771 M50 LIBEROPOULOS Theodoros M GRC ΣΑΦΑΝΣ 692
819 M LOUKAS Georgios M GRC Kasimis Training 693
879 M40 LOZIOS Stelios M GRC Recreation Fitness Team 694
1006 M MALIZOS Nikolas M GRC Ostracon – Fifth Element 695
132 M40 MANIOPOULOS Dimitrios M GRC Sea World Diving Center 696
70 M MANTZOURIS Iraklis M GRC Kasimis Training – Inov8 697
186 M MARKIANOS MICHALIS M GRC Ypsarion Trail Running 698
1048 M MATEI Dan M ROU 699
873 W40 MATTHAIOU AMALIA F GRC ΑΣ ΠΑΟΚ- PERFORMANCE STOR 700
645 M MAVRIDIS Nikolaos M GRC iron team 701
630 M70 MIKROPOULOS Konstantinos M GRC ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 702
893 M40 MODINOS Georgios M GRC 703
24 M40 MOISIDID Iraklis M GRC Fifth Element-LaSportiva 704
222 M MPALLIAN Dimitris M GRC Go sport 705
982 M MPARKAMPAS Vasilios M GRC EXPLORE OUTSIDE 706
748 M NACHEV Simeon M BGR Nitro Tiger 707
758 W50 NOMURA Yasuko F JPN 708
687 M ORFANOS Petros M GRC ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 709
141 M50 PANAGIOTOPOULOS Grigorios M GRC SKORDO TEAM 710
807 M PANAGIOTOPOULOS Konstantinos M GRC OMADA TRAIL 711
829 M18 PAPADOGEORGOS Christos M GRC Urban Trail Runners 712
831 M PATZIS Michalis M GRC ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 713
448 M PERGAMALIS Dimitrios M GRC 714
641 M PETROU Vasilis M GRC Kasimis Training 715
636 M POULIS Georgios M GRC ALL TERRAIN RUNNERS 716
713 M POULOPOULOS Kostas M GRC ACTIVE PHYSIOTHERAPY 717
52 M PSOMIADIS Charalabos M GRC Kasimis Training – Inov8 718
1019 M40 RIZOS Alexandros M GRC ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 719
733 M40 ROBERTO Improta M FRA 720
1037 M18 RUNCEANU Cosmin M ROU 721
674 M SANSARIDIS Vasilis M GRC 722
449 M40 SARIMANOLIS Simeon M GRC ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 723
983 M SIDERAS Christos M GRC DRIFT BIKES KOMOTINI 724
5 M SIDERIDIS Nikolaos M GRC Salomon Hellas 725
1044 W40 SILAIOU Asimina F GRC 726
279 M40 SIRINIDIS Nikos M GRC ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 727
408 M50 STABOULIS Georgios M GRC 728
336 M60 STAN Turcu M ROU 729
709 M STASINOS Georgios M GRC Α.Ο Αχαραβης 730
1051 M STROGILIS Dionysios M GRC OLYMPUS MARATHON 731
991 M50 TASCHOUNIDIS Platon M GRC Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 732
943 M50 TRIADOULIS Georgios M GRC bookrunners 733
1035 W40 TRIBOULEY Lucia F FRA Trail Belfort Marathon 734
842 M40 TSAKIRIS Apostolos M GRC ALPAMAYO PRO 735
280 M50 TSELIOS Athanasios M GRC ΣΔΥΘ 736
754 M40 TSILIPAKOS Iraklis M GRC 737
1005 M TSIMBOGOS Ioannis M GRC PANTOFLA 738
759 M40 TSIRONIS Dimitrios M AUS 739
627 M TYROLOGOS Petros M GRC Tyrologos Training Team 740
120 M50 TZANETIS Dimitrios M GRC 741
693 W18 TZIATZIA Glykeria F GRC 742
1092 M18 VALSAMIS Georgios M GRC Urban Trail Runners 743