11 Προγράμματα προπόνησης 5,10km , Ημιμαραθωνίου και Ορεινού τρεξίματος από το Running Coach



Τρέξε 1ος στο Digital Marketing με την iArk Digital Agency

Βγήκαν τα αποτελέσματα από το 2ο Ημιμαραθώνιο Σύρου 2015

21,1 Χιλιόμετρα Ημιμαραθώνιος

RANK BIB ATHLET category Total Time START 10.5km FINISH
1 43 ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A2 30-39 01:14’13″443 00:00:00″345 00:36:52″038 00:37:21″405
2 42 ΠΟΛΥΜΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A1 18-29 01:22’13″483 00:00:00″744 00:40:16″545 00:41:56″938
3 100 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ A2 30-39 01:22’44″264 00:00:01″410 00:40:34″152 00:42:10″112
4 60 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ A1 18-29 01:25’44″584 00:00:00″945 00:41:15″656 00:44:28″928
5 59 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A3 40-49 01:29’41″334 00:00:00″822 00:43:39″428 00:46:01″906
6 34 ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ A2 30-39 01:29’53″135 00:00:00″746 00:43:44″500 00:46:08″635
7 14 ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ A1 18-29 01:36’26″164 00:00:02″108 00:47:33″880 00:48:52″284
8 79 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ A3 40-49 01:38’27″773 00:00:01″767 00:48:13″217 00:50:14″556
9 28 ΜΠΑΛΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ A1 18-29 01:39’28″307 00:00:01″973 00:47:39″355 00:51:48″952
10 25 ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ1 18-29 01:41’38″350 00:00:01″150 00:49:11″826 00:52:26″524
11 53 ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A4 50-59 01:42’04″704 00:00:03″189 00:50:12″299 00:51:52″405
12 12 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ A3 40-49 01:43’42″420 00:00:03″940 00:50:44″036 00:52:58″384
13 10 ΑΡΓΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ A3 40-49 01:44’56″432 00:00:01″532 00:50:12″663 00:54:43″769
14 47 ΡΟΔΗ ΕΥΗ Γ3 40-49 01:45’02″097 00:00:04″549 00:51:22″361 00:53:39″736
15 9 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A3 40-49 01:45’53″887 00:00:02″373 00:50:37″850 00:55:16″037
16 64 Καραμπάτσος Μιχαήλ A2 30-39 01:45’55″237 00:00:01″385 00:47:06″724 00:58:48″513
17 33 ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ A5 60+ 01:46’26″413 00:00:02″486 00:52:17″893 00:54:08″520
18 4 MUNOZ JAVIER A2 30-39 01:46’44″570 00:00:04″395 00:52:00″523 00:54:44″047
19 61 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ A1 18-29 01:47’41″115 00:00:02″753 00:52:52″466 00:54:48″649
20 51 ΣΥΚΙΝΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ A4 50-59 01:49’24″724 00:00:03″718 00:52:34″255 00:56:50″469
21 78 ΔΡΟΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A3 40-49 01:49’24″985 00:00:03″394 00:50:52″121 00:58:32″864
22 13 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ A4 50-59 01:49’45″019 00:00:03″484 00:54:02″938 00:55:42″081
23 16 ΔΗΜΟΥΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A3 40-49 01:50’23″878 00:00:00″947 00:50:04″416 01:00:19″462
24 36 ΠΑΠΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A2 30-39 01:50’29″557 00:00:01″768 00:54:33″372 00:55:56″185
25 17 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A3 40-49 01:50’35″141 00:00:04″142 00:56:54″416 00:53:40″725
26 84 ΓΑΡΓΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ A3 40-49 01:51’51″218 00:00:01″768 00:54:57″900 00:56:53″318
27 35 ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ A3 40-49 01:52’46″736 00:00:02″566 00:54:53″696 00:57:53″040
28 77 ΠΗΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ A3 40-49 01:54’12″260 00:00:04″920 00:54:02″611 01:00:09″649
29 6 ΑΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A2 30-39 01:55’06″446 00:00:03″950 00:53:59″526 01:01:06″920
30 31 ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ A2 30-39 01:55’36″890 00:00:04″776 00:56:31″068 00:59:05″822
31 75 ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ UN 01:55’42″530 00:00:02″973 00:53:06″445 01:02:36″085
32 21 ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ A4 50-59 01:55’49″218 00:00:01″196 00:53:24″655 01:02:24″563
33 74 ΑΛΤΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A4 50-59 01:55’53″897 00:00:02″877 00:57:06″775 00:58:47″122
34 52 ΤΖΑΒΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ3 40-49 01:58’01″081 00:00:01″591 00:57:00″464 01:01:00″617
35 22 ΛΑΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A4 50-59 01:59’00″612 00:00:02″374 00:54:01″044 01:04:59″568
36 49 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A1 18-29 02:00’19″401 00:00:01″220 00:54:15″987 01:06:03″414
37 50 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A4 50-59 02:00’19″976 00:00:00″749 00:54:11″309 01:06:08″667
38 41 ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A2 30-39 02:00’49″264 00:00:01″717 00:55:04″427 01:05:44″837
39 89 ΜΠΑΛΟΠΙΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ A2 30-39 02:00’50″528 00:00:00″854 00:53:32″036 01:07:18″492
40 15 ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A3 40-49 02:03’26″024 00:00:04″970 00:58:47″229 01:04:38″795
41 44 ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A3 40-49 02:03’27″078 00:00:04″875 00:55:47″930 01:07:39″148
42 45 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ A5 60+ 02:09’15″868 00:00:02″292 00:58:18″306 01:10:57″562
43 56 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A1 18-29 02:09’19″497 00:00:03″353 01:01:27″334 01:07:52″163
44 11 ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ A5 60+ 02:09’34″766 00:00:05″434 01:01:47″476 01:07:47″290
45 37 ΠΑΠΑΪΣΙΔΩΡΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ A1 18-29 02:12’43″477 00:00:02″371 00:58:02″742 01:14:40″735
46 38 ΠΑΠΑΣΙΜΗΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ3 40-49 02:14’11″663 00:00:02″211 01:00:15″535 01:13:56″128
47 3 KOUKOMELAS THEODOROS A3 40-49 02:14’33″222 00:00:03″549 01:03:59″951 01:10:33″271
48 71 ΜΕΣΣΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ A5 60+ 02:16’18″584 00:00:01″979 01:03:35″122 01:12:43″462
49 46 ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΚΟΣ A4 50-59 02:16’18″770 00:00:01″893 01:04:26″322 01:11:52″448
50 27 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A4 50-59 02:21’50″142 00:00:04″693 01:04:05″014 01:17:45″128
51 48 ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ A3 40-49 02:21’51″186 00:00:03″650 01:04:11″557 01:17:39″629
52 76 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ3 40-49 02:22’57″386 00:00:04″162 01:08:55″361 01:14:02″025
53 30 ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ Γ5 60+ 02:24’39″203 00:00:04″472 01:09:19″208 01:15:19″995
54 24 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ A4 50-59 02:27’54″308 00:00:04″193 01:11:29″705 01:16:24″603
55 54 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A4 50-59 02:40’39″721 00:00:05″670 01:15:08″455 01:25:31″266
56 177 ΓΑΡΤΖΩΝΗ ΕΛΛΗ Γ1 18-29 02:44’19″286 00:00:05″436 01:15:09″318 01:29:09″968
57 26 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ A5 60+ 02:48’58″970 00:00:04″960 01:16:13″247 01:32:45″723
DNF 72 ΜΠΕΝΙΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ A3 40-49 00:49’13″841 00:00:00″749 00:49:13″841 ::”
DNF 20 ΚΑΣΣΙΜΗ ΣΟΦΙΑ Γ3 40-49 00:49’14″066 00:00:00″684 00:49:14″066 ::”

5 Χιλιόμετρα

RANK BIB ATHLET CAT Total Time START 2.5km FINISH
1 197 ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΑΛΕΞΗΣ Α 00:18’24″952 00:50:12″540 00:08:38″267 00:09:46″685
2 208 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 00:18’54″499 00:50:11″967 00:09:12″407 00:09:42″092
3 179 ΓΕΡΑΡΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 00:19’40″113 00:50:17″106 00:10:13″183 00:09:26″930
4 185 ΔΕΝΑΞΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 00:19’41″598 00:50:14″834 00:09:10″834 00:10:30″764
5 314 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α 00:20’04″839 00:50:14″491 00:09:37″825 00:10:27″014
6 317 ΚΟΜΕΣΣΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 00:20’17″876 00:50:10″374 00:09:47″586 00:10:30″290
7 316 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α 00:20’19″721 00:50:12″130 00:09:37″246 00:10:42″475
8 66 ΝΟΜΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:20’32″351 00:50:12″160 00:09:36″535 00:10:55″816
9 183 ΓΙΝΑΡΓΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 00:20’37″481 00:50:12″493 00:09:49″346 00:10:48″135
10 301 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Α 00:20’56″327 00:50:13″349 00:10:15″351 00:10:40″976
11 212 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 00:21’06″686 00:50:12″137 00:09:52″121 00:11:14″565
12 174 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Α 00:21’19″530 00:50:13″350 00:10:16″280 00:11:03″250
13 290 ΣΥΛΙΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 00:21’42″913 00:50:13″483 00:10:43″717 00:10:59″196
14 201 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 00:21’43″902 00:50:13″272 00:10:18″984 00:11:24″918
15 304 ΒΑΛΒΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 00:21’47″240 00:50:12″932 00:10:44″370 00:11:02″870
16 203 ΝΑΚΑΣ ΑΛΕΚΟΣ Α 00:21’49″799 00:50:13″593 00:10:21″668 00:11:28″131
17 297 ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:21’57″476 00:50:13″300 00:09:51″910 00:12:05″566
18 175 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Α 00:22’23″434 00:50:12″682 00:10:43″511 00:11:39″923
19 98 ΓΚΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 00:22’27″661 00:50:14″610 00:10:44″741 00:11:42″920
20 275 Σαγκινέτος Δομένικος Α 00:22’29″640 00:50:12″499 00:10:49″684 00:11:39″956
21 176 ΓΑΔ ΛΟΥΗΣ Α 00:22’35″444 00:50:17″259 00:11:17″391 00:11:18″053
22 268 Ξαγοράρης Δημήτριος Α 00:22’47″924 00:50:17″250 00:10:45″307 00:12:02″617
23 206 ΝΟΜΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 00:23’00″250 00:50:13″349 00:10:47″908 00:12:12″342
24 273 Ροσσολάτος Σταύρος Α 00:23’02″458 00:50:15″129 00:11:53″994 00:11:08″464
25 221 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 00:23’08″911 00:50:13″351 00:10:47″420 00:12:21″491
26 190 ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Γ 00:23’12″537 00:50:12″960 00:11:25″324 00:11:47″213
27 277 ΣΙΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 00:23’35″160 00:50:14″693 00:11:35″953 00:11:59″207
28 218 ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 00:23’52″569 00:50:15″214 00:10:11″086 00:13:41″483
29 170 ΒΕΛΟΥΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 00:24’01″810 00:50:14″510 00:11:33″207 00:12:28″603
30 269 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 00:24’04″211 00:50:18″597 00:12:06″831 00:11:57″380
31 95 ΣΑΜΣΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 00:24’07″867 00:50:12″801 00:12:06″495 00:12:01″372
32 259 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 00:24’08″195 00:50:14″550 00:11:22″591 00:12:45″604
33 295 ΜΑΡΜΑΓΓΙΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:24’12″022 00:50:13″925 00:11:27″813 00:12:44″209
34 87 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΚΙΜΩΝ Α 00:24’28″065 00:50:12″755 00:11:43″375 00:12:44″690
35 263 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 00:24’30″427 00:50:15″293 00:11:54″889 00:12:35″538
36 166 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 00:24’31″090 00:50:15″498 00:11:43″221 00:12:47″869
37 58 ΧΕΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 00:24’36″910 00:50:14″612 00:12:21″368 00:12:15″542
38 302 ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑΝΟΣ Α 00:24’37″744 00:50:13″773 00:11:57″935 00:12:39″809
39 254 ΙΑΚΩΒΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΑ Γ 00:24’39″198 00:50:13″734 00:12:00″646 00:12:38″552
40 294 ΚΟΡΑΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 00:24’39″322 00:50:12″393 00:11:48″571 00:12:50″751
41 223 ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΟΣΜΑΣ Α 00:24’50″061 00:50:18″177 00:12:22″420 00:12:27″641
42 276 ΣΕΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:24’50″762 00:50:17″596 00:12:23″761 00:12:27″001
43 171 ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ Α 00:24’50″889 00:50:17″413 00:12:23″244 00:12:27″645
44 172 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 00:24’59″115 00:50:17″314 00:12:18″963 00:12:40″152
45 181 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ 00:25’00″130 00:50:16″694 00:12:34″623 00:12:25″507
46 202 ΜΠΑΡΔΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 00:25’09″696 00:50:18″540 00:12:41″690 00:12:28″006
47 220 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:25’14″325 00:50:18″520 00:12:27″619 00:12:46″706
48 96 ΤΟΜΑΗΣ ΦΟΙΒΟΣ Α 00:25’46″606 00:50:12″499 00:12:08″098 00:13:38″508
49 196 ΜΑΝΤΖΑΡΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 00:26’08″460 00:50:18″114 00:12:24″591 00:13:43″869
50 257 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:26’15″599 00:50:15″295 00:12:22″542 00:13:53″057
51 70 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α 00:26’20″967 00:50:09″827 00:12:08″785 00:14:12″182
52 204 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 00:26’22″838 00:50:14″495 00:12:53″735 00:13:29″103
53 255 ΚΑΝΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γ 00:26’25″660 00:50:13″733 00:11:58″623 00:14:27″037
54 57 Bisketzis Antonios Α 00:26’25″712 00:50:15″978 00:13:13″386 00:13:12″326
55 90 ΖΑΧΑΡΙΩ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ Γ 00:26’29″264 00:50:11″250 00:12:56″191 00:13:33″073
56 315 ΡΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 00:26’31″728 00:50:15″608 00:12:45″226 00:13:46″502
57 184 ΔΕΛΟΓΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ 00:26’33″729 00:50:12″883 00:12:47″026 00:13:46″703
58 88 ΒΟΣΙΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 00:26’37″723 00:50:10″550 00:13:20″401 00:13:17″322
59 192 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 00:26’41″885 00:50:14″493 00:12:35″297 00:14:06″588
60 216 ΤΣΙΩΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 00:26’47″687 00:50:15″609 00:13:05″621 00:13:42″066
61 173 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ 00:26’50″392 00:50:18″494 00:13:32″283 00:13:18″109
62 189 ΚΑΙΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α 00:26’50″707 00:50:17″992 00:13:32″600 00:13:18″107
63 266 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 00:27’07″362 00:50:12″605 00:12:42″629 00:14:24″733
64 103 ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΒΝ/ΝΟΣ Α 00:27’09″087 00:50:16″813 00:13:28″424 00:13:40″663
65 178 ΓΕΡΑΡΔΗ ΕΛΕΝΗ Γ 00:27’11″868 00:50:17″259 00:13:33″137 00:13:38″731
66 299 HENDRY BETH Γ 00:27’13″968 00:50:16″355 00:13:00″570 00:14:13″398
67 193 ΚΕΡΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 00:27’32″455 00:50:13″860 00:13:16″814 00:14:15″641
68 264 Μουμούρη Φωτεινή Γ 00:27’40″246 00:50:15″332 00:13:31″339 00:14:08″907
69 195 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:27’58″132 00:50:15″976 00:13:04″133 00:14:53″999
70 188 ΕΡΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 00:27’58″889 00:50:15″710 00:12:50″162 00:15:08″727
71 219 ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 00:28’53″169 00:50:15″127 00:14:02″803 00:14:50″366
72 94 ΠΑΓΟΥΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Γ 00:28’58″647 00:50:16″610 00:12:42″520 00:16:16″127
73 180 ΓΕΩΡΓΑ ΜΑΡΙΑ Γ 00:29’28″992 00:50:14″614 00:13:53″233 00:15:35″759
74 298 HENDRY JUDY Γ 00:29’39″583 00:50:16″344 00:13:41″146 00:15:58″437
75 86 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Α 00:29’40″336 00:50:15″653 00:13:57″497 00:15:42″839
76 165 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 00:29’47″917 00:50:13″553 00:13:55″087 00:15:52″830
77 228 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:31’14″473 00:50:16″378 00:16:54″205 00:14:20″268
78 213 ΣΤΑΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:31’21″370 00:50:18″115 00:13:40″689 00:17:40″681
79 191 ΚΑΡΑΒΑ ΜΑΡΙΑ Γ 00:31’28″443 00:50:18″252 00:14:33″718 00:16:54″725
80 205 ΝΙΝΙΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ Γ 00:31’36″561 00:50:15″794 00:14:59″637 00:16:36″924
81 161 GERODIMOU GIANNA Γ 00:31’45″365 00:50:16″478 00:14:32″742 00:17:12″623
82 214 ΤΣΙΚΝΑ ΣΟΦΙΑ Γ 00:31’56″598 00:50:15″217 00:15:03″751 00:16:52″847
83 307 ΜΑΚΡΥΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α 00:32’07″527 00:50:16″609 00:15:27″620 00:16:39″907
84 99 ΚΟΡΕΝΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:32’11″002 00:50:13″838 00:12:16″432 00:19:54″570
85 194 ΚΡΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ Γ 00:32’15″340 00:50:13″300 00:16:04″679 00:16:10″661
86 169 ΒΑΦΕΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 00:32’27″202 00:50:15″655 00:14:56″925 00:17:30″277
87 92 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 00:33’33″007 00:50:14″833 00:15:05″375 00:18:27″632
88 85 ΔΕΛΑΤΟΛΛΑ ΜΑΙΡΗ Γ 00:33’58″021 00:50:12″313 00:15:51″498 00:18:06″523
89 164 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α 00:34’11″700 00:50:10″250 00:16:47″234 00:17:24″466
90 186 ΔΕΝΑΞΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 00:34’12″312 00:50:14″324 00:16:00″060 00:18:12″252
91 199 ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:34’12″656 00:50:13″927 00:15:59″515 00:18:13″141
92 319 ΡΟΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:35’14″306 00:50:16″354 00:16:56″965 00:18:17″341
93 62 ΜΑΝΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 00:35’29″406 00:50:17″494 00:16:44″956 00:18:44″450
94 296 ΚΑΡΑΚΙΖΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Γ 00:35’38″494 00:50:15″665 00:16:13″212 00:19:25″282
95 93 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΛΥΔΙΑ Γ 00:36’23″988 00:50:17″270 00:16:36″876 00:19:47″112
96 97 ΧΛΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 00:36’24″052 00:50:17″108 00:16:06″035 00:20:18″017
97 260 Κουτσαμπάσης Παναγιώτης Α 00:36’30″809 00:50:16″914 00:16:43″492 00:19:47″317
98 215 ΤΣΙΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 00:40’10″380 00:50:16″405 00:19:40″081 00:20:30″299
99 187 ΝΤΑΓΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 00:40’11″483 00:50:15″217 00:19:56″203 00:20:15″280
100 67 ΒΗΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 00:41’48″635 00:50:13″969 00:18:50″916 00:22:57″719
101 163 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Α 00:47’08″097 00:50:13″553 00:21:26″000 00:25:42″097
102 289 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 01:14’13″246 00:50:11″400 01:14:13″246
DNF 182 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ 00:00’03″114 00:50:11″120 00:00:03″114 ::”

5 Χιλιόμετρα Δυναμικό βάδισμα

RANK BIB ATHLET CAT Total Time START 2.5km FINISH
1 231 ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 00:36’33″815 00:21:50″625 00:18:20″191 00:18:13″624
2 246 ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 00:37’39″200 00:21:55″331 00:18:58″483 00:18:40″717
3 69 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Γ 00:38’11″050 00:21:58″123 00:20:41″126 00:17:29″924
4 313 ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 00:38’12″336 00:21:55″546 00:19:51″988 00:18:20″348
5 306 ΠΑΠΟΥΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ 00:38’38″763 00:21:50″430 00:19:18″707 00:19:20″056
6 293 ΣΤΡΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ 00:38’41″347 00:21:55″866 00:19:57″514 00:18:43″833
7 292 ΣΑΜΑΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 00:39’08″985 00:21:55″290 00:19:59″898 00:19:09″087
8 287 Παπάζογλου Μαγδαληνή Γ 00:39’28″988 00:21:56″127 00:20:04″240 00:19:24″748
9 248 ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 00:41’23″581 00:21:54″746 00:20:51″898 00:20:31″683
10 242 ΜΠΑΚΩΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 00:41’33″580 00:21:58″286 00:20:28″253 00:21:05″327
11 207 ΝΤΑΙΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Γ 00:42’07″130 00:21:57″245 00:21:07″880 00:20:59″250
12 226 ΑΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ 00:42’20″665 00:21:54″584 00:21:21″758 00:20:58″907
13 230 ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΜΑΡΙΑ Γ 00:42’55″093 00:21:55″807 00:21:38″601 00:21:16″492
14 245 ΠΟΛΛΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ 00:43’43″920 00:21:59″250 00:22:28″570 00:21:15″350
15 250 ΤΑΡΖΕΝΤΑ ΜΑΡΙΑ Γ 00:43’44″108 00:21:59″288 00:22:26″550 00:21:17″558
16 252 ΤΣΕΛΕΜΠΗ ΕΛΕΝΗ Γ 00:43’44″144 00:21:59″149 00:22:28″951 00:21:15″193
17 236 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α 00:43’54″023 00:21:56″647 00:22:50″781 00:21:03″242
18 63 ΔΗΜΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ 00:44’10″209 00:21:56″485 00:22:45″836 00:21:24″373
19 82 ΝΤΑΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ 00:44’10″395 00:21:57″800 00:22:56″449 00:21:13″946
20 244 ΠΑΠΟΥΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 00:44’12″229 00:21:55″666 00:22:58″067 00:21:14″162
21 282 Μοσχούτη Ειρήνη Γ 00:44’34″184 00:21:58″630 00:22:55″042 00:21:39″142
22 300 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ Γ 00:44’34″405 00:21:58″287 00:22:54″452 00:21:39″953
23 318 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 00:44’44″030 00:21:55″806 00:22:22″730 00:22:21″300
24 229 ΒΑΡΘΑΛΙΤΟΥ ΛΟΥΙΖΑ Γ 00:45’32″379 00:21:53″850 00:23:06″748 00:22:25″631
25 232 ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΝΑ Γ 00:45’56″553 00:21:58″131 00:23:02″609 00:22:53″944
26 308 ΜΑΪΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:46’09″005 00:21:56″408 00:24:01″076 00:22:07″929
27 102 ΔΗΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 00:46’11″004 00:21:57″408 00:23:03″752 00:23:07″252
28 309 ΡΕΠΠΑ ΑΝΝΑ Γ 00:46’30″717 00:21:55″726 00:23:26″234 00:23:04″483
29 91 ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 00:46’39″268 00:21:58″285 00:22:53″714 00:23:45″554
30 225 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α 00:47’30″337 00:21:58″629 00:24:12″317 00:23:18″020
31 320 ΦΡΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:47’30″538 00:21:58″368 00:24:12″238 00:23:18″300
32 227 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ 00:47’31″720 00:21:54″426 00:23:37″541 00:23:54″179
33 247 ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ 00:47’31″970 00:21:53″986 00:23:39″299 00:23:52″671
34 291 ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 00:48’14″433 00:21:56″486 00:24:10″270 00:24:04″163
35 234 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΣΤΕΛΛΑ Γ 00:48’20″808 00:21:58″122 00:23:46″995 00:24:33″813
36 104 ΑΓΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Α 00:48’20″935 00:21:55″547 00:23:38″753 00:24:42″182
37 288 ΠΑΣΣΑ ΡΑΦΑΕΛΑ Γ 00:48’21″295 00:21:57″225 00:24:15″730 00:24:05″565
38 281 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Γ 00:48’22″087 00:21:56″865 00:24:16″533 00:24:05″554
39 243 ΜΠΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ Γ 00:48’30″953 00:21:54″308 00:24:22″872 00:24:08″081
40 238 ΛΟΥΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 00:48’31″029 00:21:54″490 00:24:22″947 00:24:08″082
41 310 ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 00:49’16″816 00:21:56″650 00:24:12″115 00:25:04″701
42 279 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ Α 00:49’16″848 00:21:56″648 00:24:12″816 00:25:04″032
43 311 ΓΛΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 00:49’17″580 00:21:55″865 00:24:11″688 00:25:05″892
44 312 ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ Α 00:49’17″712 00:21:55″151 00:24:12″803 00:25:04″909
45 83 ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ 01:55’19″310 00:16:27″317 01:55:19″310
DSQ 280 ΒΑΡΘΑΛΙΤΟΥ ΑΓΝΗ Γ 00:00’00″000 00:21:58″146 ::”
DSQ 237 ΚΩΣΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ 00:00’00″000 ::”
DSQ 241 ΜΠΑΪΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 00:00’00″000 ::”
DSQ 251 ΤΟΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 00:00’00″000 00:21:58″135 ::