Γράψου στο Newsletter για να λαμβάνεις πρώτος τους νέους αγώνες, άρθρα και tips για προπονήσεις και νέα για το τρέξιμο

Συλλέγουμε το Email σου ώστε να σου αποστέλνουμε ενημερωτικά newsletter. Παρακάτω μπορείς να δεις τους όρους χρήσης και την πολιτική συλλογής δεδομένων του Running Magazine
Please wait...

Ήρθαν και τα αποτελέσματα από τον αγώνα Διονύσια Ερμιόνης 2015

Ας δούμε όλες τις διαδρομές
Αποτελέσματα : Διονύσια Ερμιόνης 2015 – Διαδρομή 23Km
Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club CP 23km Finish
1 A 30-39 Male 159 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ – 0:52:44 1:33:22
2 A 40-49 Male 49 ΒΛΑΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:54:29 1:37:34
3 A 40-49 Male 67 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ 1970 0:55:09 1:40:03
4 A 40-49 Male 17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1974 SUMMIT RUNNERS 0:55:23 1:40:04
5 A 40-49 Male 162 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ – 0:57:34 1:41:38
6 A 30-39 Male 37 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 1981 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 0:58:59 1:43:01
7 A 40-49 Male 33 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:59:38 1:45:14
8 A 40-49 Male 145 ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ 1973 0:59:36 1:48:03
9 A 30-39 Male 142 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1981 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 1:01:36 1:48:40
10 A 40-49 Male 147 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΑΡΚΙΟΛΑΚΗΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 1:01:26 1:48:44
11 A 40-49 Male 63 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΗΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 1:01:54 1:50:08
12 A 40-49 Male 129 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 Ο.Μ.Γ. 1:02:55 1:50:27
13 Γ 41-50 Female 31 XΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΜΕΣΤΙΧΑ 1972 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 1:02:32 1:50:35
14 A 30-39 Male 126 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:46 1:52:03
15 A 40-49 Male 80 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΚΟΥ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:04:22 1:54:51
16 A 50-59 Male 160 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΗΤΣΑΚΗΣ – 1:05:15 1:54:56
17 A 30-39 Male 28 ΤΑΣΟΣ ΓΚΙΡΤΑΚΗΣ 1977 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 1:05:57 1:55:00
18 A 40-49 Male 19 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ 1974 ΔΡΟΜΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:06:45 1:56:09
19 A 30-39 Male 102 ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1983 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 1:07:09 1:57:02
20 A 50-59 Male 65 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ 1963 1:08:29 1:58:52
21 A 30-39 Male 10 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΒΒΑΣ 1978 ALLTERRAINRUNNERS 1:08:13 1:59:36
22 A 60+ Male 118 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ 1954 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:08:13 1:59:37
23 Γ 41-50 Female 60 ΜΑΤΑ ΚΛΗΣΑΡΗ 1970 1:06:27 2:00:00
24 A 30-39 Male 6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ 1985 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1:06:59 2:01:58
25 A 50-59 Male 38 ΘΑΝΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 1965 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:12:38 2:04:31
26 A 30-39 Male 57 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 1978 ΚΟΥΦΕΤΟ RUNNINGTEAM 1:08:45 2:04:46
27 A 30-39 Male 106 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ 1977 1:11:08 2:05:11
28 A 30-39 Male 61 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΩΝΗΣ 1976 1:11:34 2:05:24
29 A 40-49 Male 97 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ 1972 ΣΑΦΑΝΣ 1:08:48 2:05:46
30 A 40-49 Male 119 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1971 1:15:05 2:06:18
31 A 50-59 Male 107 ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1960 NUVENTI COACHING TEAM 1:10:40 2:06:31
32 A 40-49 Male 87 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:13:21 2:07:34
33 Γ 31-40 Female 43 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 1:13:13 2:08:37
34 A 30-39 Male 64 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΡΔΑΤΟΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:13:15 2:09:11
35 A 30-39 Male 98 ΘΟΔΩΡΗΣ ΝΑΚΟΣ 1978 ALLTERAINRUNNERS – FIFTH ELEMENT 1:15:46 2:09:22
36 A 50-59 Male 68 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:00 2:10:18
37 A 50-59 Male 30 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 1963 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΕΑΣ 1:13:32 2:10:20
38 A 30-39 Male 104 ΠΕΤΡΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 1977 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:15:20 2:10:26
39 ALL Male 165 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΟΛΗΣ – 1:15:19 2:10:27
40 A 17-20 Male 92 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ 1997 Ο.Π.Ο.Π. 1:15:29 2:11:47
41 A 30-39 Male 164 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – 1:17:06 2:12:59
42 A 30-39 Male 35 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΒΑΣ 1985 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:11:38 2:13:04
43 A 40-49 Male 84 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΣ 1972 ΑΣΑΕΔ 1:14:33 2:13:07
44 A 50-59 Male 91 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ 1965 Ο.Π.Ο.Π. 1:15:28 2:13:14
45 A 60+ Male 47 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1953 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:16:34 2:14:02
46 A 40-49 Male 34 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ 1972 SNAILS RUNNING TEAM 1:16:10 2:14:23
47 A 17-20 Male 86 ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΕΛΟΓΚΟΝΑΣ 2010 1:16:08 2:14:53
48 A 30-39 Male 62 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:17:02 2:14:55
49 A 50-59 Male 54 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ 1963 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:15:30 2:15:17
50 A 40-49 Male 8 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 1969 1:14:40 2:16:23
51 A 30-39 Male 7 ΝΙΚΟΣ ΑΔΑΜΟΣ 1977 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:15:49 2:17:17
52 Γ >51 Female 135 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ 1963 ΣΑΦΑΝΣ 1:16:36 2:17:21
53 A 50-59 Male 154 ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΥΧΑΡΗΣ – 1:22:50 2:18:23
54 A 17-20 Male 152 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ – 1:22:32 2:19:01
55 Γ 31-40 Female 113 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1982 ΚΟΥΦΕΤΟ RUNNINGTEAM 1:19:18 2:19:12
56 Γ 41-50 Female 70 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΥΠΡΙΟΥ 1967 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:12 2:19:45
57 A 30-39 Male 93 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΡΚΑΣ 1980 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:21:12 2:20:33
58 A 60+ Male 139 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ 1950 ΑΝΕΞΑΡΤ 1:20:05 2:20:40
59 A 60+ Male 11 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΑΡΣΟΣ 1952 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:19:39 2:20:59
60 A 40-49 Male 27 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 ADIDAS RUNNINT TEAM / SNAILS 1:18:18 2:21:05
61 Γ 31-40 Female 5 CHRISTINE RIGHTWEISER 1981 ADIDAS RUNNINT TEAM / SNAILS 1:18:22 2:21:06
62 A 30-39 Male 79 ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1985 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:20:20 2:21:36
63 A 40-49 Male 85 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ 1973 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:16:28 2:21:37
64 A 30-39 Male 18 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1985 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:21:04 2:21:37
65 A 30-39 Male 53 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1983 1:19:30 2:21:41
66 A 40-49 Male 16 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ 1970 1:22:54 2:22:03
67 A 30-39 Male 123 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΡΑΜΦΟΣ 1981 1:15:07 2:22:14
68 A 30-39 Male 56 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ 1978 ΑΓΕΛΗ ΛΥΚΩΝ 1:28:28 2:22:42
69 A 40-49 Male 41 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:28 2:22:47
70 A 30-39 Male 78 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΑΣ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:33 2:22:48
71 Γ 41-50 Female 137 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 1:18:26 2:22:55
72 A 40-49 Male 110 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:21:08 2:23:25
73 A 50-59 Male 128 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1959 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:26:40 2:23:30
74 A 30-39 Male 39 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΕΙΜΠΕΚΑΚΗΣ 1982 1:18:29 2:24:43
75 A 40-49 Male 116 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1966 ARG 1:19:36 2:25:56
76 A 50-59 Male 77 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 1962 1:22:04 2:26:04
77 Γ 41-50 Female 112 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ 1970 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:22:59 2:26:27
78 A 50-59 Male 124 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1963 ΑΡΙΑΔΝΗ 1:25:49 2:27:03
79 A 40-49 Male 141 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΣΕΡΚΕΖΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:24:48 2:27:56
80 A 50-59 Male 151 ΝΤΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ 1956 1:19:52 2:30:26
81 A 30-39 Male 94 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΖΙΚΑΣ 1981 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:25:30 2:30:27
82 Γ 41-50 Female 1 TRUDI EMILIANOU 1969 1:23:16 2:30:27
83 A 21-29 Male 115 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1986 1:24:05 2:30:37
84 Γ 22-30 Female 73 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΕΡΙΟΥ 1989 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:26:45 2:32:13
85 A 30-39 Male 156 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΚΙΝΑΣ – 1:24:24 2:33:12
86 A 50-59 Male 44 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΚΚΟΣ 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:20 2:36:40
87 A 40-49 Male 25 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΣ 1966 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:31:29 2:38:13
88 A 30-39 Male 109 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1976 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:31:27 2:38:13
89 A 40-49 Male 52 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:29:03 2:38:18
90 A 50-59 Male 58 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΛΙΔΗΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:32:23 2:38:27
91 ALL Male 163 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – 1:31:31 2:39:04
92 Γ 41-50 Female 51 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΔΗΜΑ 1971 ΣΑΠΠΑΖ 1:32:43 2:40:01
93 A 40-49 Male 125 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1966 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 1:29:51 2:40:02
94 A 50-59 Male 150 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΗΡΑΣ 1962 ΣΑΠΠΑΖ 1:32:38 2:40:02
95 A 50-59 Male 138 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ 1957 ΗΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 1:32:27 2:40:38
96 Γ 41-50 Female 132 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1972 Α.Π.Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:31:35 2:43:37
97 A 60+ Male 46 ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΑΜΠΑΝΗΣ 1955 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:31:26 2:43:38
98 A 60+ Male 130 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1954 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:34:18 2:46:40
99 Γ 31-40 Female 71 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:34:20 2:46:40
100 A 40-49 Male 134 ΦΩΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1966 1:32:59 2:49:56
101 A 50-59 Male 121 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:41 2:50:37
102 A 21-29 Male 249 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΟΜΠΟΛΑΣ 1990 1:30:26 2:51:37
103 Γ >51 Female 26 ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 1964 1:38:28 2:52:42
104 A 50-59 Male 69 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1959 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:34:47 2:52:44
105 A 30-39 Male 40 ΜΙΧΑΛΗΣ ΖΩΗΣ 1982 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:33:26 2:52:45
106 A 40-49 Male 24 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ 1973 ΤΡΕΧΑΛΑΤΖΙΔΕΣ ΡΥΤΟΥ 1:37:17 2:54:53
107 Γ 41-50 Female 157 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ – 1:38:44 2:56:23
108 A 40-49 Male 32 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1968 1:42:11 2:58:24
109 Γ 31-40 Female 131 ΦΡΟΣΩ ΣΤΑΜΕΛΟΥ 1983 1:41:12 2:58:25
110 Γ 31-40 Female 158 ΓΩΓΩ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ – 1:44:21 2:58:32
111 A 60+ Male 20 ΦΑΝΗΣ ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ 1945 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:44:19 3:00:06
112 A 50-59 Male 136 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1958 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:42:24 3:02:25
113 Γ 31-40 Female 66 ΓΙΩΤΑ ΚΟΤΣΩΝΗ 1981 INTERSPORT 1:43:15 3:04:04
114 Γ 31-40 Female 21 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΥΘΟΥΛΚΑ 1981 INTERSPORT 1:43:23 3:04:06
115 ALL Male 153 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΑΡΗΣ – 1:43:41 3:04:07
116 A 50-59 Male 89 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:40:21 3:04:30
117 A 40-49 Male 76 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΟΣ 1972 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:49:52 3:13:05
118 ALL Female 161 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ – 1:56:40 3:32:00
119 A 50-59 Male 8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ-ΤΙΜΕ LIMIT 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:19:52 –

Αποτελέσματα : Διονύσια Ερμιόνης 2015 – Διαδρομή 10Km
Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club 10km
1 17-35 Male 235 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΦΑΣ 1982 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 0:38:04
2 17-35 Male 341 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ – 0:39:56
3 17-35 Male 297 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΚΑΣ 1981 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:40:07
4 36-50 Male 282 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ 1972 0:42:18
5 17-35 Male 268 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 1996 ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0:44:19
6 17-35 Male 210 THEOFANIS PAPASTAUROU 1994 ANEXARTITOS 0:44:19
7 17-35 Male 327 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΚΚΙΝΑΣ 1979 0:44:37
8 36-50 Male 288 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1976 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 0:45:58
9 17-35 Male 213 ARGYRIS TZIERIS 1990 ANEXARTITOS 0:47:01
10 17-35 Male 242 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΟΥΖΑΣ 1990 0:47:01
11 36-50 Male 287 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1973 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ RUNNING TEAM 0:47:27
12 36-50 Male 285 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 1973 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:47:37
13 17-35 Male 203 RAUL GHURPET 1999 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 0:48:16
14 36-50 Male 329 ΣΠΥΡΟΣ ΦΩΤΑΚΗΣ – 0:48:19
15 51+ Male 304 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΣΙΩΚΗΣ 1957 ΣΔΥΑ 0:48:48
16 36-50 Male 239 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π. ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ 1979 – 0:48:58
17 36-50 Male 308 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ 1971 SUMMIT RUNNERS 0:48:59
18 36-50 Male 302 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΡΡΗΣ 1977 ATHENS TRIATHLON TEAM 0:49:30
19 17-35 Male 251 ΤΑΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1991 POROS TRIATHON TEAM 0:49:59
20 17-35 Male 333 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΡΟΒΡΑΚΗΣ – 0:50:01
21 17-35 Male 336 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ – 0:50:10
22 17-35 Male 306 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ 1994 0:50:40
23 36-50 Female 334 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΡΑΦΤΑΚΗ – 0:50:42
24 36-50 Male 215 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΚΛΗΡΟΣ 1979 0:52:30
25 17-35 Male 280 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΝΑΣ 1981 ΣΔΥΜ 0:52:50
26 17-35 Male 322 ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΣΟΥΝΗΣ – 0:53:25
27 17-35 Male 300 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΚΑΛΙΔΗΣ 1990 0:53:27
28 17-35 Male 276 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ 2000 Ο.Π.Ο.Π. 0:53:28
29 36-50 Male 232 ΝΙΚΟΣ ΓΚΙΤΖΑΛΗΣ 1975 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:53:35
30 36-50 Female 269 ΧΑΡΟΥΛΑ ΛΕΝΤΖΟΥ 1968 NUVENTI TELMISSOS 0:53:41
31 36-50 Female 270 ΓΚΡΕΤΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 1970 ATHENS TRIATHLON TEAM 0:53:56
32 36-50 Male 279 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΚΙΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:24
33 51+ Male 260 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ 1945 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:54:26
34 36-50 Male 244 ΚΩΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1965 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:54:47
35 36-50 Male 214 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜ 1971 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:54:52
36 36-50 Male 281 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΝΟΣ 1966 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:54:57
37 36-50 Female 248 ΙΩΑΝΝΑ ΖΙΩΓΑ 1976 0:54:57
38 51+ Male 332 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – 0:55:20
39 36-50 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:55:27
40 51+ Male 261 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 1941 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 0:55:50
41 36-50 Male 296 ΣΠΥΡΟΣ ΡΟΗΣ 1977 POROS TRIATHON TEAM 0:56:22
42 36-50 Male 227 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1972 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA 0:56:47
43 36-50 Male 275 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΗΣ 1973 0:57:01
44 17-35 Male 264 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΟΡΟΝΤΙΝΗΣ 1992 0:57:01
45 51+ Male 284 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΒΑΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:57:22
46 36-50 Female 211 SUSANNE PRÜFER 1969 0:58:44
47 51+ Male 339 JASON FIEHS – 0:58:50
48 17-35 Male 324 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΟΛΥΜΠΑΔΗΣ – 0:58:55
49 17-35 Male 202 STEVEN GEORGIOU 1983 ANTIPAROS EN PLO 0:59:09
50 17-35 Male 218 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ 1981 ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ ΕΝ ΠΛΩ 0:59:10
51 51+ Male 335 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ – 0:59:32
52 51+ Female 259 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΣΕΛΑ 1964 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:00:13
53 17-35 Male 340 ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ – 1:00:23
54 36-50 Male 330 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΩΚΛΗΣ – 1:01:44
55 36-50 Male 229 ΡΕΝΟΣ ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:02:21
56 17-35 Male 323 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΟΥΜΠΟΥΖΟΣ – 1:02:34
57 36-50 Male 325 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΡΗΣ – 1:02:44
58 36-50 Male 247 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 1978 1:03:26
59 36-50 Male 266 ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΥΤΡΑΣ 1971 1:03:30
60 36-50 Male 303 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1974 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 1:03:31
61 51+ Male 241 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΡΟΥΓΚΑΝΗΣ 1964 1:03:44
62 36-50 Female 313 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ 1969 1:04:38
63 36-50 Male 298 ΝΙΚΟΣ ΡΟΠΟΤΙΑΣ 1972 YIOULIS RUNNING TEAM 1:04:39
64 36-50 Male 272 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ 1969 KLAMPANI RUNNING TEAM 1:04:39
65 36-50 Male 237 ΣΠΥΡΟΣ ΔΑΚΟΓΛΟΥ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:42
66 36-50 Male 320 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΤΡΟΠΑΠΠΑΣ – 1:07:25
67 17-35 Female 238 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΔΗΜΑΡΑΚΗ 1981 1:07:35
68 36-50 Male 207 STELIOS LYRAS 1972 SDYP 1:08:12
69 17-35 Female 230 ΧΑΡΑ ΓΙΑΣΕΜΙΔΗ 1986 1:08:17
70 51+ Male 293 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 1931 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:08:54
71 51+ Female 253 ΡΕΝΑ ΙΟΡΔΑΝΟΥ 1963 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:08:54
72 17-35 Male 221 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΘΗΣ 1987 1:09:09
73 17-35 Male 265 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ 1987 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 1:09:10
74 51+ Male 337 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ – 1:09:43
75 17-35 Female 310 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 2004 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 1:09:56
76 51+ Male 225 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΥΡΛΑΣ 1952 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:10:08
77 36-50 Male 326 ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΜΟΣΧΟΒΗΣ – 1:10:38
78 51+ Male 291 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΗΣ 1951 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:12:03
79 36-50 Male 263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΙΑΔΗΜΑΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:12:39
80 36-50 Female 328 ΕΡΙΕΤΤΑ ΤΣΕΚΟΥΡΑ – 1:12:39
81 17-35 Female 301 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΡΑΝΤΟΥ 1998 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 1:12:45
82 17-35 Female 277 ΘΕΟΔΟΤΗ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ 1987 1:12:53
83 51+ Male 290 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΚΗΣ 1962 ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:13:28
84 51+ Male 309 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:13:31
85 36-50 Male 305 ΗΛΙΑΣ ΣΚΑΛΤΣΑΣ 1979 1:13:56
86 36-50 Male 321 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ – 1:14:12
87 51+ Female 219 ΣΟΦΙΑ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 1956 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:14:42
88 51+ Female 223 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΟΥΔΡΗ 1957 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:14:42
89 36-50 Female 299 ΒΡΙΣΗΙΣ ΡΟΥΧΩΤΑ 1976 1:16:56
90 51+ Female 294 ΦΑΝΗ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 1947 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:25:54
91 36-50 Female 283 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΝΤΑΓΛΑΡΑΚΗ 1971 SUMMIT RUNNERS 1:29:25
92 17-35 Female 250 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΗΛΙΟΥ 1989 1:35:49
93 17-35 Female 311 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 2005 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 1:37:03
94 51+ Male 222 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1934 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:42:13
95 ALL Male 331 NONAME – 1:42:13
96 36-50 Male 233 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΩΝΗΣ 1970 SUMMIT RUNNERS 1:42:42
97 17-35 Male 278 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ 1983 1:44:32
98 17-35 Female 307 ΣΟΝΙΑ ΣΤΡΑΤΙΚΗ 1988 1:44:34

 

Αποτελέσματα : Διονύσια Ερμιόνης 2015 – Κολυμβητικός αγώνας 2.5km
A/A Gender BIB Name YOB Club Finish
1 Male 112 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 1977 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0:35:04
2 Male 107 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΡΡΗΣ 1977 ATHENS TRIATHLON TEAM 0:36:12
3 Male 149 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΒΑΙΑΝΝΗΣ – 0:37:32
4 Male 127 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 1972 ΔΩΣΕ ΠΟΝΟ 0:38:02
5 Male 154 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ – 0:38:30
6 Male 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1973 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ RUNNING TEAM 0:39:12
7 Male 106 ΣΠΥΡΟΣ ΡΟΗΣ 1977 POROS TRIATHON TEAM 0:39:35
8 Male 84 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΟΚΟΣ 1968 0:40:56
9 Male 35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΒΕΡΩΝΑΣ 1986 0:41:15
10 Female 132 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ – 0:42:34
11 Male 81 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΣΑΚΙΩΤΗΣ 1980 ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 0:42:39
12 Male 146 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΚΛΗΣ – 0:42:49
13 Male 67 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΡΤΕΣΗΣ 1978 KALLITHEA OPEN WATER SWIM TEAM 0:42:59
14 Male 25 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΒΒΑΣ 1978 ALLTERRAINRUNNERS 0:44:00
15 Male 47 ΘΩΜΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:44:13
16 Female 74 ΓΚΡΕΤΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 1970 ATHENS TRIATHLON TEAM 0:46:08
17 Male 105 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΡΑΜΦΟΣ 1981 0:46:46
18 Male 57 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΝΕΤΣΗΣ 1975 0:47:06
19 Male 148 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ – 0:47:13
20 Male 119 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΙΓΚΡΗΣ 1980 0:47:43
21 Female 73 ΧΑΡΟΥΛΑ ΛΕΝΤΖΟΥ 1968 NUVENTI TELMISSOS 0:48:28
22 Male 32 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ 1974 ΔΡΟΜΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 0:49:02
23 Male 21 GRIGORIS MEGREMIS 2001 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 0:49:28
24 Male 72 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 1953 ΛΕΑΝΔΡΟΣ 0:49:57
25 Male 61 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ 1978 ΑΓΕΛΗ ΛΥΚΩΝ 0:50:08
26 Male 83 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:50:14
27 Male 115 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΙΝΑΣ 1973 SUMMIT RUNNERS 0:50:49
28 Male 31 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ 1966 0:51:53
29 Male 99 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ 1977 0:52:25
30 Male 48 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΟΜΠΟΛΑΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:29
31 Male 65 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 1941 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 0:52:41
32 Male 142 ΙΣΑΑΚ ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ – 0:54:27
33 Male 129 ΚΩΣΤΑΣ ΧΟΝΔΡΟΜΗΤΡΟΣ 1973 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:55:39
34 Male 120 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 1970 0:59:26
35 Male 58 ΓΕΩΡΓΙΟS ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗS 1977 1:01:58
36 Male 160 ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΨΙΜΟΥΛΗΣ – 1:07:18
37 Male 159 ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΖΙΕΡΗΣ – 1:07:23
38 Male 131 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – EYXIΔΑΣ 1:09:31
39 Male 43 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 1978 1:09:55
40 Male 145 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΖΙΕΡΗΣ – 1:10:26
41 Male 94 ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1983 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 1:11:34
42 Male 63 ΝΟΝΤΑΣ ΚΑΤΣΙΦΗΣ 1984 1:13:35
43 Male 158 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΡΑΚΑΣ – 1:15:24