Γράψου στο Newsletter για να λαμβάνεις πρώτος τους νέους αγώνες, άρθρα και tips για προπονήσεις και νέα για το τρέξιμο

Συλλέγουμε το Email σου ώστε να σου αποστέλνουμε ενημερωτικά newsletter. Παρακάτω μπορείς να δεις τους όρους χρήσης και την πολιτική συλλογής δεδομένων του Running Magazine
Please wait...

Αποτελέσματα του Αγώνα Το Καλοκαίρι τρέχουμε και κολυμπάμε στο Aγκίστρι 2015

Με το σύνθημα “Το Καλοκαίρι τρέχουμε και κολυμπάμε στο Aγκίστρι 2015” πραγματοποιήθηκε ο 2ος Λαικός Αγώνας Δρόμου και Κολύμβησης του Δήμου Αγκιστρίου

Ας δούμε τα αποτελέσματα του αγώνα
Αποτελέσματα διαδρομής 13.5 χιλιομέτρων
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 13.5km finish
1 Male 1615 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 1981 RUNNINGNEWS.GR 0:49:20
2 Male 1617 ΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ 1982 ΣΑΠΠΑΖ 0:49:28
3 Male 1506 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:54
4 Male 1989 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ – 0:53:38
5 Male 1419 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΜΠΕΛΗΣ 1973 ΟΑΚ – ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:53:39
6 Male 1440 ΒΛΑΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:53:39
7 Male 1423 ΑΝΕΣΤΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1992 0:55:29
8 Male 1985 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ 1977 0:56:54
9 Male 1987 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – 0:57:46
10 Male 1526 ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ HIMALAY TRAVEL 0:57:54
11 Male 1325 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΟΓΚΟΣ 1994 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:08
12 Female 1947 ΑΝΔΡΙΑΝΝΗ ΔΟΜΒΡΟΥ – 0:59:03
13 Male 1459 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΚΩΣΗΣ 1980 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:59:03
14 Male 1534 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ 1962 MP TEAM 1:00:00
15 Male 1622 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΟΜΓ 1:00:00
16 Male 1328 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ 1974 ΔΡΟΜΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:00:30
17 Male 1552 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1976 E.CO. LIFT 1:00:38
18 Female 1178 ΧΡΥΣΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ 1987 1:00:49
19 Male 1554 ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΑΠΠΑΖ 1:00:56
20 Male 1629 ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΑΥΛΑΡΙΔΗΣ 1992 1:01:07
21 Male 1981 HAAKE STEVE – 1:02:21
22 Male 1379 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1988 ΣΣΝΣ 1:02:44
23 Male 1512 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΓΑΚΛΗΣ 1964 ΣΑΛΑΜΙΝΑ 1:02:48
24 Male 1540 ΘΟΔΩΡΗΣ ΝΑΚΟΣ 1978 ALLTERAINRUNNERS – FIFTH ELEMENT 1:03:08
25 Male 1388 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 ADIDAS RUNNINT TEAM / SNAILS 1:03:51
26 Male 1533 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΛΙΟΓΛΟΥ 1969 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:51
27 Male 1453 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ 1978 ΑΓΓΕΛΗ ΛΥΚΩΝ 1:03:51
28 Male 1561 ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1960 NUVENTI COACHING TEAM 1:04:17
29 Male 1646 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΟΥΛΙΑΣ 1975 ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ 1:04:40
30 Male 1455 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 1978 ΚΟΥΦΕΤΟ RUNNINGTEAM 1:04:42
31 Male 1524 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:04:51
32 Male 1486 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ 1982 ATHLESIS-ΦΛΟΓΑ 1:04:54
33 Male 1607 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:54
34 Male 1549 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 1969 COYOTE BEEPBEEP 1:05:33
35 Male 1537 ΦΕΙΔΙΑΣ ΜΠΟΥΡΛΑΣ 1970 ΕΨΙΛΟΝ 1:05:36
36 Male 1553 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:43
37 Male 1983 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ – 1:06:15
38 Male 1482 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:21
39 Male 1321 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΡΤΑΛΑΣ 1979 #1MOREKM 1:06:31
40 Male 1513 ΝΑΟΥΜ ΜΕΓΓΟΥΔΗΣ 1982 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1:06:34
41 Male 1490 ΙΩΣΗΦ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1992 – 1:06:37
42 Male 1442 ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1957 ΣΔΥΑ 1:06:41
43 Male 1167 ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1968 ΠΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1:06:42
44 Male 1528 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1975 AKOL LEIVADIAS 1:06:55
45 Male 1565 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:56
46 Male 1993 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΣΙΝΑΣ – 1:07:13
47 Male 1465 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΤΣΙΑΡΗΣ 1985 1:07:23
48 Female 1322 ΤΖΩΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1987 1:07:26
49 Male 1175 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝΤΑΛΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:27
50 Male 1590 ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ 1965 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 1:07:55
51 Male 1608 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1977 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 1:08:08
52 Male 1425 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1976 1:08:10
53 Male 1522 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΕΛΟΓΚΟΝΑΣ – ROUNNING MANIS 1:08:18
54 Male 1934 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ 1955 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 1:08:18
55 Male 1323 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΝΙΤΗΣ 1955 ΣΑΤ(ΤΡΟΚΑΝΤΕΡΟ) 1:08:43
56 Male 1525 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΓΓΟΛΙΑΣ 1976 1:08:53
57 Male 1995 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΕΣΗΣ – 1:09:39
58 Male 1558 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1986 1:09:46
59 Male 1494 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΝΟΣ 1962 CHIOSRUNNING 1:10:13
60 Male 1935 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1973 NALU RUNNING TEAM 1:10:27
61 Male 1452 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΑΣ 1968 Σ.Δ.Υ.ΑΙΓΙΝΑΣ 1:10:40
62 Female 1639 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗ 1987 1:10:43
63 Male 1445 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ 1956 ΣΑΠΠΑΖ 1:10:44
64 Female 1160 ESMERALDA HOLSCHER 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ – ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1:10:45
65 Male 1424 ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΔΙΣ 1970 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:11:23
66 Male 1473 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΡΟΥΝΑΚΟΣ 1971 ADIDAS RUNNING TEAM 1:11:28
67 Female 1464 ΟΛΓΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ 1969 CHIOSRUNNING 1:11:45
68 Male 1449 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:56
69 Male 1502 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΑΝΚΟΥΣ 1992 1:11:56
70 Male 1635 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1969 SNAILS RUNNING TEAM 1:12:08
71 Male 1614 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ 1976 ΕΘΝΙΚΟΣ 1:12:11
72 Male 1583 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ 1955 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:12:23
73 Female 1400 ΒΙΚΗ ΔΕΛΙΑΚΗ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:12:27
74 Male 1430 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 1977 1:12:46
75 Female 1932 ΖΩΗ ΧΑΡΟΥΠΑ 1976 1:13:01
76 Male 1407 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1974 1:13:44
77 Male 1595 ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΝΤΙΚΟΣ 1987 1:13:57
78 Male 1414 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ 1975 1:14:24
79 Male 1620 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ 1964 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:14:28
80 Male 1550 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1964 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:14:47
81 Male 1392 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΦΑΣ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:52
82 Male 1632 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ 1963 1:15:31
83 Female 1623 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΘΗ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:15:33
84 Female 1568 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1982 ΚΟΥΦΕΤΟ RUNNINGTEAM 1:15:41
85 Male 1986 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – 1:15:53
86 Male 1500 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 1976 1:15:59
87 Male 1933 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ 1961 ΣΔΥΠ 1:16:04
88 Female 1499 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 1979 1:16:05
89 Female 1609 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΡΟΥΓΚΟΥ 1986 ADIDAS RUNNING TEAM 1:16:10
90 Male 1649 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:16:17
91 Male 1488 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1966 1:16:23
92 Male 1627 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 1972 – 1:16:40
93 Female 1612 ΜΑΡΙΑ ΣΑΝΟΥΔΟΥ-ΒΕΝΙΤΗ 1963 ΣΑΤ(ΤΡΟΚΑΝΤΕΡΟ) 1:16:42
94 Female 1557 ΕΥΑ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1988 1:16:52
95 Female 1535 ΕΛΕΝΗ ΜΠΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1980 1:17:06
96 Male 1389 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΛΑΣ 1977 1:17:19
97 Female 1942 ΛΕΝΤΖΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ – 1:17:20
98 Male 1545 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1993 1:17:25
99 Male 1418 ΝΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1980 CROSFIT CHALANDRI 1:17:29
100 Male 1938 VASILEIOS ΨΑΡΡΑΣ 1949 1:17:35
101 Male 1330 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΛΤΣΙΟΣ 1984 1:17:59
102 Male 1936 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1992 1:18:04
103 Male 1427 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:06
104 Male 1928 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΣΕΡΚΕΖΟΠΟΥΛΟΣ 1972 YIOULIS RUNNING TEAM 1:18:29
105 Male 1421 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:34
106 Male 1497 ΗΛΙΑΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1983 – 1:18:37
107 Female 1161 TATIANA RADU 1972 ΣΙΔΕΝΟΡ RUNNING TEAM 1:18:39
108 Female 1592 ΗΛΙΑΝΑ ΠΛΑΤΗ 1972 INTERSPORT RUNNING TEAM 1:18:54
109 Male 1383 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1974 NALU RUNNING TEAM 1:18:55
110 Male 1384 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1982 1:19:04
111 Female 1173 ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1984 1:19:18
112 Male 1946 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – 1:19:18
113 Female 1480 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:19:26
114 Male 1402 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1981 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:19:26
115 Male 1177 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1970 NEMEA RUNNERS 1:19:53
116 Male 1984 ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΧΡΥΣΑ – 1:19:57
117 Female 1602 ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΓΚΟΥΣΗ 1992 LEPANTO 1:20:14
118 Male 1645 ΧΑΡΗΣ ΤΣΙΩΤΑΣ 1966 1:20:16
119 Male 1994 ΚΛΕΩΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – 1:20:29
120 Male 1548 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ 1974 1:20:39
121 Female 1434 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΚΛΕΙΔΑΚΗ 1979 INTERSPORT 1:20:41
122 Male 1625 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1970 INTERSPORT RUNNING TEAM 1:20:41
123 Male 1182 ΖΕΠΟΣ ΑΡΚΑΣ 1978 SNAILS RUNNING TEAM 1:20:42
124 Female 1496 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΥΚΟΥΡΑ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:20:51
125 Male 1988 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – 1:20:53
126 Male 1601 GEORGE ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ 1958 SDIA 1:21:04
127 Male 1992 ΚΟΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ – 1:22:01
128 Female 1436 ΑΝΝΑ ΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 1960 1:22:40
129 Male 1638 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΕΒΑΣ 1989 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:22:53
130 Male 1618 ΤΑΣΟΣ ΣΟΡΤΣΗΣ 1975 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:22:53
131 Male 1647 ΚΩΣΤΗΣ ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1965 1:23:27
132 Male 1447 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ 1989 1:23:29
133 Male 1441 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ 1989 1:23:29
134 Male 1578 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1966 Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:29
135 Male 1410 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ 1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:29
136 Male 1591 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:23:30
137 Male 1180 ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:23:30
138 Male 1172 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ 1949 ΕΥΚΛΗΣ 1:24:07
139 Female 1495 ΤΑΤΙΑΝΑ ΛΟΥΔΑΡΟΥ 1982 COYOTE BEEPBEEP 1:24:07
140 Female 1164 EUGENIA ΑΓΓΕΛΑΚΗ 1976 1:24:13
141 Female 1556 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1984 1:24:42
142 Male 1409 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1990 FLYING GEESE RUNNING TEAM 1:24:43
143 Male 1588 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΑΚΟΣ 1979 1:25:19
144 Male 1514 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΑΣ 1968 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:25:28
145 Male 1466 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ 1984 1:25:30
146 Male 1585 ΚΟΣΜΑΣ ΠΕΠΠΑΣ 1983 1:25:31
147 Female 1930 ΓΩΓΩ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 1979 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:25:38
148 Male 1541 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΑΣ 1969 1:25:51
149 Male 1624 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1954 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:25:56
150 Female 1415 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 1977 1:26:06
151 Male 1397 ΣΠΥΡΟΣ ΔΑΚΟΓΛΟΥ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:26:32
152 Male 1579 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1980 1:26:33
153 Male 1406 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΓΚΟΣ 1984 1:26:43
154 Female 1543 ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1988 ΣΔΥΑ 1:26:44
155 Male 1597 NΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 1970 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:27:27
156 Male 1401 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:27:44
157 Female 1991 ΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – 1:28:05
158 Female 1982 HAAKE RINDA – 1:28:05
159 Male 1498 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:28:18
160 Female 1559 ΑΝΘΟΥΛΑ ΠΑΝΤΕΛΗ 1985 1:28:38
161 Male 1532 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΠΟΡΑΣ 1987 1:28:38
162 Female 1544 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1968 1:28:58
163 Male 1444 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ 1968 OUTRUN 1:29:18
164 Female 1633 ΕΛΕΝΑ ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΥ 1986 1:29:32
165 Male 1940 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΑΧΟΥΛΙΑΣ 1984 1:29:56
166 Male 1577 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1975 1:30:02
167 Female 1479 ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΡΛΗ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:30:05
168 Male 1937 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΑΘΥΜΟΣ 1948 1:30:07
169 Female 1626 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1972 Α.Π.Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:30:16
170 Female 1929 ΘΩΜΑΪΣ ΦΩΤΣΑΛΗ 1967 SNAILS RUNNING TEAM 1:30:24
171 Male 1941 ΜΑΝΩΛΗΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:36
172 Male 1168 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ 1961 1:30:53
173 Female 1454 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΤΣΙΜΠΑ 1979 SNAILS RUNNING TEAM 1:31:07
174 Male 1990 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΕΥΧΙΔΑΣ 1:31:21
175 Male 1329 ΦΑΝΗΣ ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ 1945 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 32:17,2
176 Female 1542 ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΣΔΥΑ 33:29,0
177 Female 1581 ΟΛΓΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΠΑ 1987 33:32,7
178 Male 1477 ΜΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 1978 33:32,7
179 Female 1619 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΠΕΤΣΙΩΤΗ 1985 33:44,0
180 Male 1945 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ – 33:44,0
181 Male 1943 ΤΣΩΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – 35:21,9
182 Male 1405 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ 1997 Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 35:24,3
183 Male 1611 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΑΜΙΟΣ 1961 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 35:24,5
184 Male 1481 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ 1977 ETERNAL RUNNERS 35:40,8
185 Female 1393 MAGDA ΓΡΑΜΟΖΗ 1972 ANEXARTITI 35:47,4
186 Male 1443 MARIOS ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 1967 ANEXARTITOS 35:47,6
187 Male 1520 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1963 ΙΔΙΩΤΗΣ 36:54,1
188 Male 1648 ΗΛΙΑΣ ΤΣΩΝΗΣ 1953 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 37:24,3
189 Female 1470 ΜΥΡΤΩ ΚΟΥΡΗ 1975 ALLTERRAINRUNNERS 37:42,9
190 Male 1642 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 38:03,5
191 Male 1566 ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΣΔΥΑ 38:33,1
192 Male 1515 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ 1969 KLAMPANI RUNNING TEAM 39:19,7
193 Male 1460 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΙΑΔΗΜΑΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 41:28,3
194 Female 1179 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ 1979 41:33,4
195 Female 1181 ΝΑΝΤΙΑ ΑΡΓΥΡΗ 1978 ΣΑΦΑΝΣ 41:33,8
196 Female 1378 ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ 1979 – 41:34,3
197 Female 1398 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΕΒΕΤΖΗ 1991 41:37,2
198 Male 1399 ΠΑΝΟΣ ΔΕΒΕΤΖΗΣ 1991 41:47,3
199 Male 1593 ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 1997 Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 42:11,5
200 Female 1926 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ 1981 42:34,1
201 Female 1396 ΜΑΡΙΑ ΓΡΟΥΖΤΙΔΟΥ 1984 42:34,2
202 Female 1377 ΡΕΝΑΤΑ ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ 1975 43:04,7
203 Female 1505 ΕΡΗ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ 1962 43:41,0
204 Male 1320 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ 1973 44:34,5
205 Male 1576 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1997 Α.Π.Σ.”ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 44:41,7
206 Female 1317 ΣΟΦΙΑ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 1956 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 46:11,0
207 Male 1634 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΒΛΟΣ 1960 07:23,8

Αποτελέσματα Διαδρομής 5 χιλιομέτρων
Α/Α Gender BIB Name YOB Club 5km finish
1 Male 466 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1989 OAK AIGINAS 17:16,6
2 Male 731 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΩΤΑΚΗΣ 1974 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 19:09,0
3 Male 388 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 19:14,5
4 Male 753 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΛΙΟΥΚΗΣ – 19:41,2
5 Male 687 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ 1977 Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 19:50,1
6 Male 738 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1986 22:17,6
7 Male 397 AΝΔΡΕΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 1999 Ο.Α.Κ. ΑΙΓΙΝΑΣ 22:18,1
8 Female 724 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΙΜΑ 1977 ΟΑΚ – ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 23:14,0
9 Male 681 ΜΑΝΟΛΗΣ ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ 1977 23:20,1
10 Female 467 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΚΛΟΒΑΝΟΥ 1975 23:27,0
11 Male 468 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΡΟΖΑΣ 1973 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 23:45,1
12 Male 391 ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1977 ΚΟΛΥΜΒΙΤΗΡΙΟ ΜΠΑΚΟΥΛΑ ΠΑΛΛΗΝΗ 24:15,4
13 Male 480 ΗΛΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ 1985 24:24,7
14 Male 488 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ 1979 ΙΔΙΩΤΗΣ 24:38,3
15 Male 747 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ – 24:38,8
16 Female 475 ΣΕΛΙΝ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1995 ΣΣΕ 24:45,8
17 Male 500 ΤΑΚΗΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1982 24:51,6
18 Female 756 ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ – 25:26,4
19 Male 746 ΧΑΡΗΣ ΡΑΛΛΙΟΣ – 25:28,5
20 Female 669 ΑΚΡΙΒΗ ΚΡΟΥΣΚΑ 1984 25:47,2
21 Male 751 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ – 26:10,6
22 Male 697 ΗΛΙΑΣ ΠΑΛΛΑΤΖΑΣ 1992 26:54,3
23 Female 684 ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΤΟΓΛΗ 1991 26:54,3
24 Female 387 ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1991 27:00,9
25 Male 396 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ 1984 27:10,0
26 Female 728 ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΜΗ 1990 ANNASTEAMA 27:24,2
27 Male 485 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ 1979 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 27:33,3
28 Male 487 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27:35,2
29 Male 392 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ 1983 27:56,2
30 Male 496 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 1941 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 28:33,3
31 Female 743 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ ΤΣΙΖΑΚΙΕΒΙΡΙ 1962 28:37,3
32 Female 754 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ – 28:54,2
33 Female 498 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΛΗΜΗ 1991 29:08,3
34 Male 492 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΟΠΩΔΗΣ 1981 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 29:31,1
35 Male 702 ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ 1973 29:36,3
36 Male 685 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975 29:57,4
37 Female 752 ΙΛΙΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ – 30:07,5
38 Male 666 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΕΟΥΖΗΣ 1954 30:09,6
39 Female 713 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗ 1971 ANNASTEAMA 30:12,6
40 Male 464 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΑΛΛΕΛΗΣ 1987 30:56,1
41 Male 749 ΗΑΑΚΕ JIM – 31:05,1
42 Female 748 ΓΚΑΛΙΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ – 31:43,5
43 Male 719 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΟΥΡΜΠΗΣ 1985 ΣΣΝΣ 31:44,0
44 Female 741 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – 32:27,3
45 Female 463 ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΓΙΑΛΛΕΛΗ 1985 32:36,4
46 Female 707 ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΕΤΡΙΔΟΥ 1975 32:54,9
47 Male 701 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ 1967 33:05,1
48 Female 712 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΟΥΛΟΥ 1978 33:51,3
49 Male 689 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ 1987 ANNASTEAMA 33:52,7
50 Male 676 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΥΚΗΣ 1992 34:51,7
51 Male 390 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1983 34:52,3
52 Male 737 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 1990 35:00,0
53 Female 461 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΑΝΩΤΗ 1976 35:06,7
54 Female 740 KONH ΔΗΜΗΤΡΑ – 35:07,3
55 Female 668 ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 35:07,8
56 Male 722 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2002 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 36:11,1
57 Male 721 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 36:11,8
58 Male 469 ΠΑΥΛΟΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1976 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 36:11,8
59 Female 723 ΜΑΡΙΑ ΤΖΑΝΟΥ 1957 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 36:51,4
60 Female 700 ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1961 37:04,6
61 Female 742 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑ ΕΛΕΝΗ – 37:42,0
62 Female 733 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑ 1977 37:42,1
63 Female 717 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΕΡΑΣΚΕΡΗ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 37:52,9
64 Female 755 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ – 38:23,8
65 Female 664 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ 1982 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 38:41,1
66 Male 698 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 1986 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚ. ΑΤΤΙΚΗΣ 38:41,6
67 Female 465 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ 1980 39:04,2
68 Female 483 ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΑΛΑΘΑΚΗ 1983 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 39:25,2
69 Male 695 ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1983 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 39:31,2
70 Female 739 ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΨΩΜΑ 1970 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 40:20,1
71 Female 703 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ 1985 40:22,2
72 Female 683 ΑΝΝΑ ΜΙΧΑΛΟΥ 1984 40:26,2
73 Female 389 ΣΟΥΖΑΝΑ ΑΠΑΡΤΙΑΝ 1968 40:55,5
74 Male 663 ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ 1981 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 41:24,1
75 Female 473 ΜΑΡΙΑ ΔΟΥΔΕΣΗ 1987 42:37,7
76 Male 385 ΣΠΥΡΟΣ ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ 1955 47:25,0
77 Female 699 ΚΑΤΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1960 47:25,8
78 Female 710 ΜΑΙΡΗ ΠΛΟΥΜΠΗ 1983 47:48,8
79 Male 750 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ – 58:23,5

Χρονομέτρης : Speed Time