Αποτελέσματα 3ος Δρόμος Ζωής Δήμου Αγίας Παρασκευής
Δρόμος 14χλμ (μόνο για ενήλικες)
Rank Category Gender BIB Name YOB Club 7.9km Finish 14km
1 18-34 Male 271 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΠΕΗΣ 1982 SOLEMATES 0:34:21.013 1:00:53.073
2 18-34 Male 321 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1995 WAKE UP STREET 0:35:03.343 1:01:51.067
3 35-44 Male 439 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1977 ALLTERRAINRUNNERS 0:34:31.013 1:02:11.870
4 35-44 Male 446 ΚΑΓΚΑΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:13.483 1:02:39.840
5 45-54 Male 158 ΗΛΙΑΣ ΚΑΠΟΓΛΗΣ 1970 ORAMA 0:35:41.187 1:03:35.410
6 35-44 Male 52 ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ 1974 ALLTERRAINRUNNERS 0:35:48.827 1:03:44.597
7 35-44 Male 382 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:18.767 1:04:03.850
8 35-44 Male 44 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ 1976 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0:36:17.203 1:04:51.000
9 18-34 Male 189 FOTIOS ΚΟΝΔΡΑΛΗΣ 1993 SULLOGOS DROMEON I.P. MESOLOGGIOU 0:36:18.220 1:04:51.290
10 35-44 Male 13 ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΣΗΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:42.327 1:04:58.277
11 55+ Male 129 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1959 0:37:08.517 1:04:58.747
12 45-54 Male 230 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ Ανδρας 1961 0:37:08.267 1:05:19.910
13 45-54 Male 100 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:59.800 1:05:40.890
14 45-54 Male 28 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΖΥΡΗΣ 1998 GOSPORT 0:37:26.893 1:06:14.627
15 55+ Male 90 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 1958 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:37:41.877 1:06:19.550
16 35-44 Male 416 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΕΚΛΗΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:53.287 1:06:41.330
17 18-34 Male 69 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1991 INTERSPORT RUNNING TEAM 0:37:50.580 1:07:01.343
18 35-44 Male 262 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΟΥΚΑΣ 1971 ΦΛΟΓΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:37:37.847 1:07:03.387
19 18-34 Male 273 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:33.207 1:07:31.533
20 18-34 Male 387 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΑΝΤΙΔΕΑΣ 1993 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:58.440 1:07:52.233
21 45-54 Male 477 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΦΕΣΤΑΣ – 0:38:24.833 1:07:57.857
22 45-54 Male 347 ΣΤΕΒΟΛΑΙΜΟΣ ΠΙΕΡΡΟΣ 1965 ORAMA 0:39:21.693 1:08:19.810
23 45-54 Male 282 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΟΥΜ 1969 ORAMA 0:38:12.160 1:08:30.467
24 35-44 Male 168 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:29.770 1:08:56.077
25 35-44 Male 68 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΚΟΥΛΑΚΟΣ 1974 BOCO HARAM ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:40:00.087 1:09:06.853
26 35-44 Male 159 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ 1980 0:39:38.617 1:09:10.313
27 35-44 Male 386 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΥΛΗΣ 1973 0:38:27.207 1:09:14.457
28 45-54 Male 444 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1964 0:38:58.833 1:09:37.747
29 35-44 Male 258 ΦΩΤΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 0:39:22.397 1:09:38.110
30 18-34 Male 197 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΧΤΥΛΙΔΗΣ 1981 0:38:26.520 1:09:55.030
31 45-54 Male 91 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΗΣ 1965 ΣΑΦΑΝΣ 0:39:09.803 1:10:01.170
32 35-44 Male 247 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΥΡΙΚΑΣ 1971 MAVRIKAS COACHING SERVICES 0:38:50.223 1:10:08.920
33 35-44 Male 41 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΟΣ 1979 0:40:55.693 1:10:11.133
34 35-44 Male 209 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΡΟΣ 1971 KARDITSA 0:38:50.910 1:10:12.243
35 35-44 Male 285 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ 1972 ORAMA 0:38:42.723 1:10:17.523
36 35-44 Female 121 ΕΥΗ ΖΑΧΑΡΙΑ 1977 MARATHON CLUB 0:40:29.697 1:10:25.503
37 45-54 Male 64 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:40:48.803 1:11:24.833
38 35-44 Male 481 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ – 0:40:58.833 1:12:04.340
39 18-34 Male 224 ΑΝΤΡΕΑΣ ΛΙΟΣΗΣ 1987 0:38:43.927 1:12:09.517
40 18-34 Male 414 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΚΑΤΛΗΣ 1983 0:40:39.367 1:12:25.077
41 35-44 Male 304 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΦΛΙΔΗΣ 1978 0:40:21.897 1:12:25.420
42 35-44 Male 385 GEORGIOS ΣΟΥΛΗΣ 1977 SOULIS TEAM 0:41:01.490 1:12:34.253
43 18-34 Male 293 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΙΝΟΥ 1983 0:41:08.897 1:12:40.560
44 35-44 Male 236 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΤΖΙΟΣ 1974 0:42:36.243 1:12:46.460
45 35-44 Male 283 ΗΛΙΑΣ ΝΑΤΣΙΟΣ 1974 ORAMA 0:42:01.757 1:13:00.370
46 18-34 Female 22 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:41:50.523 1:13:06.940
47 18-34 Male 418 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΡΙΚΟΥΝΑΚΗΣ 1997 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ] 0:41:45.070 1:13:44.197
48 18-34 Male 463 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΚΡΑΚΗΣ – 0:40:29.977 1:14:10.467
49 18-34 Male 312 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1981 0:42:03.103 1:14:21.340
50 18-34 Female 412 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΖΩΤΖΟΥ 1986 ADIDAS RUNNING TEAM 0:42:14.400 1:14:30.020
51 18-34 Male 406 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:42:58.277 1:15:02.320
52 45-54 Male 162 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ 1964 ORAMA 0:42:41.527 1:15:06.443
53 35-44 Male 153 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΑΡΗΣ 1976 – 0:41:13.570 1:15:08.430
54 45-54 Male 216 MICHAIL ΚΩΣΤΑΡΑΣ 1966 0:42:57.603 1:15:11.920
55 45-54 Male 51 ΗΛΙΑΣ ΒΑΛΑΝΤΑΣΗΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:41:31.570 1:15:16.810
56 45-54 Male 453 ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ 1970 0:42:31.273 1:15:20.920
57 45-54 Male 179 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΧΡΗΣ 1964 0:42:06.663 1:16:00.290
58 35-44 Male 339 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:08.887 1:16:01.790
59 45-54 Male 292 ΘΩΜΑΣ ΝΤΕΛΛΟΣ 1967 0:43:38.870 1:16:18.563
60 55+ Male 201 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΛΗΣ 1959 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 0:42:28.510 1:16:21.793
61 35-44 Male 464 ADAM WARCHOLIK – 0:42:55.290 1:16:48.390
62 35-44 Male 363 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΡΩΤΟΥΣ 1972 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΥΜΝΙΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:43:25.230 1:16:55.400
63 35-44 Male 469 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ – 0:43:45.010 1:17:02.530
64 35-44 Male 234 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΛΙΔΕΡΟΣ 1971 0:43:17.290 1:17:06.670
65 35-44 Male 112 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΥΛΙΟΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:42:54.323 1:17:18.943
66 35-44 Male 272 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΕΘΑΝΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:33.620 1:17:21.760
67 35-44 Male 76 ΑΡΗΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ 1978 ΟΡΑΜΑ 0:44:15.120 1:17:26.780
68 35-44 Male 15 ΝΙΚΟΣ ΑΔΑΜΟΣ 1977 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:44:39.607 1:17:31.413
69 45-54 Female 2 SHARKA FURDA 1968 RUNNINGREECE 0:43:28.307 1:17:32.490
70 45-54 Male 334 VASSILEIOS ΠΑΤΕΛΗΣ 1970 0:43:42.823 1:17:50.197
71 45-54 Male 281 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΠΡΙΑΝΗΣ 1968 ORAMA 0:44:09.497 1:17:50.393
72 45-54 Male 287 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 1963 ΟΡΑΜΑ 0:44:07.840 1:17:50.573
73 35-44 Female 314 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ 1972 ORAMA 0:44:08.417 1:17:50.573
74 45-54 Male 148 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΜΙΔΗΣ 1970 ΟΡΑΜΑ 0:44:08.153 1:17:50.660
75 45-54 Male 163 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 1963 ORAMA 0:44:09.230 1:17:51.210
76 45-54 Male 32 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ 1969 0:44:25.167 1:17:52.183
77 45-54 Male 78 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1970 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ “Η ΛΕΓΕΩΝΑ” 0:44:16.917 1:17:57.210
78 35-44 Male 415 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥΤΟΥΖΑΣ 1976 0:44:08.887 1:18:01.620
79 45-54 Male 54 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗΣ 1970 ΟΔΕΥΩ 0:44:20.777 1:18:05.323
80 35-44 Male 61 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΕΛΙΩΤΗΣ 1972 0:44:05.887 1:18:31.770
81 45-54 Male 25 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ 0:43:55.840 1:18:34.243
82 45-54 Male 342 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ 1968 ΕΘΝΙΚΗΣ 0:43:56.403 1:18:34.323
83 45-54 Male 146 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:02.447 1:18:49.440
84 45-54 Male 119 ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ 1963 0:43:01.277 1:18:50.020
85 45-54 Female 369 ΖΗΝΙΑ ΣΑΝΟΥΔΟΥ 1969 ΟΡΑΜΑ 0:44:17.073 1:18:51.787
86 35-44 Male 400 ΣΤΡΙΓΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1976 0:44:38.137 1:19:06.857
87 45-54 Male 180 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΕΧΡΗΣ 1967 0:44:22.730 1:19:13.673
88 35-44 Male 298 ΠΑΥΛΟΣ ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ 1979 0:45:29.640 1:19:19.903
89 35-44 Male 264 ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ 1976 0:44:02.293 1:19:29.840
90 18-34 Male 145 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ 1988 ΣΔΥΠ 0:45:26.263 1:19:32.207
91 55+ Male 98 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΡΙΜΠΑΠΗΣ 1956 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 0:45:02.497 1:20:00.413
92 35-44 Male 120 ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1975 0:45:20.107 1:20:03.773
93 45-54 Female 410 ΕΛΕΝΗ ΤΖΙΜΑ 1969 0:44:57.200 1:20:04.527
94 45-54 Male 126 ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΔΙΣ 1970 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:48:34.757 1:20:20.693
95 18-34 Male 155 ΙΩΣΗΦ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1986 WAKE UP STREET 0:44:46.217 1:20:22.727
96 55+ Male 39 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1955 ORAMA 0:45:03.450 1:20:38.037
97 45-54 Male 108 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:13.657 1:20:39.597
98 18-34 Male 3 MARVIN ISUFI 1987 0:45:15.873 1:20:40.083
99 35-44 Female 30 ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΖΟΥΛΗ 1971 ORAMA 0:46:03.393 1:20:59.777
100 45-54 Male 267 ΓΟΥΣΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 1969 ORAMA 0:46:02.550 1:21:00.590
101 45-54 Male 182 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΤΣΟΣ 1968 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 0:45:17.403 1:21:10.127
102 35-44 Male 166 ARIS ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:45:57.173 1:21:18.143
103 45-54 Male 373 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΕΡΕΠΙΣΟΣ 1965 ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:47:27.770 1:21:43.530
104 55+ Male 324 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ 1960 0:47:27.160 1:21:45.213
105 18-34 Male 294 ΛΑΖΑΡΟΣ ΝΤΟΑΝΙΔΗΣ 1981 ORAMA 0:46:48.190 1:21:46.483
106 55+ Male 8 NIGEL RYDER 1958 CARVICO SKYRUNNING 0:47:03.833 1:21:46.873
107 45-54 Male 326 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1961 ORAMA 0:46:44.847 1:21:58.573
108 45-54 Male 361 THOMAS ΡΟΥΜΠΑΣ 1963 GOSPORT 0:46:32.080 1:22:05.513
109 18-34 Male 233 ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑΣ 1981 0:47:03.160 1:22:19.167
110 35-44 Male 434 AΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:31.737 1:22:33.407
111 35-44 Male 411 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΙΜΟΤΟΥΔΗΣ 1971 0:46:32.283 1:22:33.743
112 45-54 Male 156 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΝΤΙΑΝΗΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:45.957 1:22:41.580
113 18-34 Male 278 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ 1993 0:44:07.307 1:22:44.537
114 45-54 Male 295 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΟΒΑΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:04.923 1:22:52.687
115 35-44 Male 348 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΑΝΤΖΟΣ 1976 0:46:41.753 1:22:53.743
116 45-54 Female 476 ΕΣΜΕΡΑΛΔΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ – 0:47:18.787 1:22:53.743
117 35-44 Male 80 ΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:04.753 1:23:00.480
118 55+ Male 21 ΒΛΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1950 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:35.127 1:23:12.583
119 35-44 Male 55 ΦΩΤΙΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 1972 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:46:36.597 1:23:17.257
120 35-44 Male 133 ΑΛΕΞΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ 1975 0:46:55.363 1:23:21.420
121 55+ Male 260 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΟΡΙΑΝΟΣ 1958 0:46:06.110 1:23:26.347
122 35-44 Male 479 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ – 0:48:22.037 1:23:30.940
123 45-54 Male 164 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:46:43.800 1:23:32.817
124 45-54 Male 88 ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΙΝΗΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:48:29.100 1:23:38.960
125 45-54 Male 393 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΟΣ 1961 ORAMA 0:47:45.757 1:23:44.273
126 18-34 Male 265 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΛΑΔΑΚΗΣ 1994 0:46:04.050 1:23:46.707
127 18-34 Female 114 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΟΓΚΑ 1985 ΦΛΟΓΑ-FLYING GEESE 0:47:40.863 1:23:58.437
128 45-54 Male 26 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ 1965 0:48:18.067 1:24:08.300
129 35-44 Male 306 ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΗΣ 1977 – 1:24:17.557
130 55+ Male 344 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 1960 Σ.Δ.Υ.Α. 0:47:01.253 1:24:17.660
131 35-44 Male 448 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 1976 0:48:55.813 1:24:18.593
132 35-44 Male 255 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1972 O.R.A.M.A. 0:46:46.627 1:24:24.737
133 18-34 Female 223 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΕΡΙΟΥ 1989 0:47:12.300 1:24:39.513
134 35-44 Female 381 ΟΛΓΑ ΣΚΙΑΔΗ 1973 0:48:33.990 1:24:57.927
135 45-54 Male 454 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΗΡΑΣ 1962 ΣΑΠΠΑΖ 0:47:13.270 1:24:58.660
136 55+ Male 457 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1957 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 0:47:09.160 1:24:59.957
137 18-34 Male 241 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ 1982 0:47:34.287 1:25:01.167
138 35-44 Male 184 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΚΚΙΝΗΣ 1975 0:49:53.533 1:25:02.367
139 18-34 Male 204 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΕΛΟΣ 1990 RUNNERS SPORT STORE 0:49:54.503 1:25:02.923
140 35-44 Male 60 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:48:13.647 1:25:05.150
141 18-34 Male 261 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΚΑΝΑΚΗΣ 1989 0:49:26.707 1:25:07.360
142 35-44 Male 323 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ 1978 0:50:18.957 1:25:08.480
143 55+ Male 83 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΤΣΑΣ 1955 0:49:00.877 1:25:19.470
144 35-44 Female 331 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1979 0:48:09.350 1:25:19.980
145 45-54 Male 1 MR.ROMY BARRION 1966 NIKE RUNNING CLUB 0:48:25.803 1:25:32.170
146 35-44 Male 317 ALKIS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1972 0:48:00.647 1:25:39.690
147 35-44 Male 196 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ 1976 0:48:57.940 1:25:44.650
148 45-54 Male 405 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΤΣΗΣ 1963 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 0:48:57.237 1:25:45.390
149 45-54 Male 173 FOTIS ΚΑΤΣΑΝΤΑΣ 1966 0:48:56.923 1:25:46.070
150 45-54 Male 401 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΓΑΡΗΣ 1961 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:48:53.190 1:25:57.447
151 45-54 Male 402 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΑΓΑΡΗΣ 1966 0:48:52.517 1:25:57.603
152 18-34 Male 403 ΘΑΝΟΣ ΤΑΓΑΡΗΣ 1990 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:48:53.860 1:25:57.893
153 35-44 Male 240 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 1971 0:48:56.203 1:26:03.863
154 35-44 Female 200 ANNA ΚΟΥΚΑ 1971 ORAMA 0:48:40.897 1:26:06.287
155 35-44 Male 467 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΗΣ – 0:48:32.553 1:26:08.547
156 45-54 Male 102 ΝΙΚΟΣ ΔΑΡΜΗΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:46:56.317 1:26:10.367
157 18-34 Male 246 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1984 0:49:55.487 1:26:23.313
158 35-44 Male 313 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΥ 1977 ORAMA 0:48:37.287 1:26:28.597
159 18-34 Male 167 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΜΑΛΗΣ 1981 0:50:58.597 1:26:32.310
160 18-34 Male 92 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΦΑΣ 1987 0:50:44.537 1:26:34.863
161 35-44 Male 251 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΜΗΛΑΣ 1972 – 0:49:12.297 1:26:38.550
162 45-54 Male 328 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 0:47:59.207 1:27:11.260
163 45-54 Male 165 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ 1970 0:48:31.477 1:27:15.050
164 45-54 Male 42 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΜΥΡΟΣ 1965 VODAFONE RUNNING TEAM 0:49:30.657 1:27:29.830
165 35-44 Male 319 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1977 0:50:39.880 1:27:36.827
166 18-34 Male 383 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΚΟΤΗΣ 1983 MARATHON ΤEAM GREECE ΒY MARIA POLYZOU 0:49:38.970 1:27:42.223
167 18-34 Male 170 ALEXANDROS ΚΑΡΥΩΤΗΣ 1989 0:50:45.347 1:27:50.850
168 35-44 Female 113 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1972 0:50:03.393 1:27:52.400
169 35-44 Male 305 SPYRIDON ΠΑΚΟΣ 1975 0:50:30.473 1:27:52.400
170 35-44 Male 420 ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΒΕΛΗΣ 1978 0:50:17.613 1:28:01.690
171 45-54 Male 428 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΠΟΛΙΤΗΣ 1969 0:50:27.067 1:28:03.703
172 45-54 Male 330 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1969 0:47:05.113 1:28:13.650
173 35-44 Male 160 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ 1978 0:50:32.973 1:28:15.337
174 45-54 Male 473 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ – 0:49:58.817 1:28:21.897
175 35-44 Male 371 PANAGIOTIS ΣΕΒΑΣΤΟΣ 1975 0:48:47.140 1:28:23.400
176 45-54 Male 36 ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:50.147 1:28:24.740
177 18-34 Female 169 ΕΥΑ ΚΑΡΥΩΤΗ 1994 0:51:05.083 1:28:39.650
178 55+ Male 254 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:06.280 1:28:50.443
179 18-34 Male 333 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣΑΓΓΕΛΗΣ 1981 0:52:10.123 1:28:51.060
180 35-44 Male 296 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΝΤΟΒΟΛΟΣ 1973 0:50:42.097 1:28:55.343
181 45-54 Male 353 ΦΑΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ 1968 ORAMA 0:49:22.783 1:29:04.167
182 55+ Male 142 ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΔΟΓΛΟΥ 1956 ΚΑΒΟΥΡΙΑ 0:48:55.547 1:29:06.940
183 45-54 Male 338 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΑΡΑΣ 1968 ORAMA 0:50:10.533 1:29:14.183
184 45-54 Male 352 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ 1967 ORAMA 0:50:10.347 1:29:14.183
185 45-54 Male 86 ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΝΙΑΣ 1961 ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ 0:50:47.660 1:29:22.213
186 35-44 Male 250 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΛΑΣ 1972 ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ 0:49:42.800 1:29:22.793
187 45-54 Male 220 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 1965 0:50:43.223 1:29:30.063
188 35-44 Male 151 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 1973 0:50:03.660 1:29:37.167
189 18-34 Male 6 DUSTIN MILLS 1991 RUNNINGREECE 0:50:54.443 1:29:41.393
190 45-54 Male 370 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΣΑΡΔΙΝΗΣ 1965 0:49:03.813 1:29:53.687
191 18-34 Female 31 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΝΤΥΠΑ 1994 WAKE UP STREET 0:49:33.610 1:30:06.050
192 18-34 Male 243 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 1981 0:51:49.763 1:30:09.643
193 35-44 Male 37 ΝΙΚΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:45.177 1:30:13.283
194 45-54 Male 199 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:51:01.427 1:30:16.407
195 45-54 Female 367 XRYSSA ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 1970 0:51:02.177 1:30:32.723
196 45-54 Male 256 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1968 O.R.A.M.A. 0:51:18.270 1:30:46.197
197 18-34 Male 475 ΜΙΧΑΛΗΣ ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ – 0:49:27.657 1:30:55.343
198 45-54 Male 299 ΝΕΛΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1966 0:52:21.467 1:31:18.347
199 35-44 Male 427 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΝΤΖΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:46.147 1:31:30.423
200 45-54 Male 362 ΝΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1966 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:52:22.747 1:31:30.903
201 35-44 Male 329 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1980 0:51:23.507 1:31:49.573
202 18-34 Male 10 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ 1981 0:52:27.373 1:31:52.827
203 35-44 Male 291 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΤΑΜΠΟΣ 1976 0:52:29.140 1:31:52.887
204 35-44 Male 462 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ – 0:51:51.607 1:31:54.817
205 55+ Male 24 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ 1949 ΕΥΚΛΗΣ 0:50:57.427 1:32:01.137
206 35-44 Female 430 ΕΛΕΝΗ ΤΣΙΡΙΛΑ 1977 0:53:43.437 1:32:08.003
207 45-54 Male 195 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΣΑΡΑΣ 1965 0:52:10.810 1:32:21.427
208 35-44 Male 101 ΛΕΒΟΝ ΔΑΝΙΗΛΙΑΝ 1978 ΑΠΙΤΙΚΙΑ 0:50:49.287 1:32:22.157
209 55+ Male 172 GEORGIOS ΚΑΣΣΙΜΑΤΗΣ 1956 SAFANS 0:51:57.590 1:32:24.003
210 55+ Male 238 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1959 0:51:32.567 1:32:33.337
211 18-34 Female 394 ΜΑΡΙΑ ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥ 1990 0:52:16.060 1:32:35.523
212 18-34 Male 85 DIMITRIS-ILIAS ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 1984 0:52:59.140 1:33:07.430
213 45-54 Male 183 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΙΤΣΑΝΟΣ 1966 ORAMA 0:53:32.343 1:33:08.570
214 35-44 Male 424 PANAGIOTIS ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ 1976 0:52:32.687 1:33:18.780
215 45-54 Male 123 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΕΡΔΕΣ 1970 Α.Σ.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 0:52:04.873 1:33:53.650
216 35-44 Male 138 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1979 KEXAGIAS RUNNING TEAM 0:53:55.923 1:34:05.883
217 35-44 Male 452 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1971 ΒΟCO HARAM ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:53:04.203 1:34:11.830
218 35-44 Male 79 ΠΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1978 0:53:02.813 1:34:12.770
219 45-54 Male 215 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1966 0:53:52.390 1:34:25.957
220 45-54 Male 227 ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΥΡΗΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:22.233 1:34:29.850
221 18-34 Male 218 ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ 1994 0:53:20.577 1:35:04.167
222 18-34 Female 206 ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΡΓΙΑΛΗ 1994 0:53:19.733 1:35:05.407
223 45-54 Male 349 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:14.643 1:35:10.410
224 35-44 Male 482 ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ – 0:56:08.910 1:35:14.430
225 35-44 Male 50 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΙΔΑΚΗΣ 1973 ORAMA 0:54:47.767 1:35:21.620
226 35-44 Male 222 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ 1973 ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0:53:50.127 1:35:24.170
227 18-34 Male 244 MΑΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ 1981 0:53:35.453 1:35:25.507
228 45-54 Male 20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1965 ΣΑΦΑΝΣ 0:54:35.317 1:35:29.480
229 45-54 Male 104 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΗΣ 1968 0:53:48.313 1:35:41.023
230 55+ Male 214 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΛΕΤΤΗΣ 1952 0:53:47.890 1:35:41.200
231 35-44 Male 252 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΜΗΛΙΟΣ 1973 0:54:49.237 1:35:43.543
232 45-54 Male 266 CHRISTOS ΜΠΑΛΟΜΕΝΟΣ 1965 SAFANS 0:54:08.750 1:36:12.217
233 55+ Male 94 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ 1957 0:53:48.423 1:36:12.700
234 45-54 Male 438 ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΩΤΗΣ 1968 0:53:50.297 1:36:12.870
235 18-34 Male 423 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΚΠΙΝΗΣ 1989 0:52:16.873 1:36:19.277
236 35-44 Male 176 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ALEXANDROS ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑΣ/KATSIAMBOULAS 1971 0:54:48.517 1:36:26.450
237 18-34 Male 203 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ….. 1984 SNAILSRUNNINGTEAM 0:37:01.017 1:36:53.940
238 45-54 Female 468 ΑΣΠΑΣΙΑ ΔΡΑΜΙΣΙΩΤΗ – 0:55:33.333 1:37:05.900
239 18-34 Male 466 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ – 0:57:02.100 1:37:28.357
240 35-44 Female 219 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ 1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:54:12.783 1:37:34.853
241 45-54 Male 48 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΒΑΒΟΥΓΥΙΟΣ 1970 0:54:30.017 1:37:42.443
242 45-54 Male 472 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ – 0:55:54.503 1:37:46.303
243 55+ Male 426 ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ ΤΣΙΝΑΡΟΓΛΟΥ 1955 0:55:18.877 1:37:49.883
244 45-54 Female 432 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΥΜΠΟΥ 1966 0:53:53.843 1:37:59.833
245 18-34 Female 23 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:55:07.830 1:38:02.030
246 18-34 Female 435 ΕΛΕΝΗ ΦΙΡΙΠΠΗ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:55:08.613 1:38:02.480
247 35-44 Male 253 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΗΤΣΗΣ 1972 0:54:10.000 1:38:05.663
248 45-54 Male 471 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΞΑΡΧΟΥ – 0:52:34.263 1:38:16.833
249 Εκτός κατηγορίας Male 461 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ – 0:53:05.640 1:38:18.723
250 45-54 Male 268 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ 1970 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:55:44.503 1:38:39.767
251 45-54 Male 239 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ 1969 0:53:54.673 1:38:44.203
252 18-34 Male 480 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – 0:52:52.640 1:39:28.247
253 35-44 Male 245 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1980 0:54:41.063 1:39:53.463
254 55+ Male 433 ΙΩΑΚΕΙΜ ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56:21.520 1:39:58.093
255 35-44 Female 429 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΣΙΡΙΛΑ 1979 0:57:01.037 1:40:11.097
256 18-34 Male 332 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ 1989 0:55:26.363 1:40:51.293
257 55+ Male 139 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1945 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ] 0:54:23.987 1:40:53.953
258 35-44 Female 337 NATASHA ΠΕΟΛΙΔΟΥ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ 0:54:45.737 1:41:10.193
259 18-34 Male 356 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 1984 0:59:25.057 1:41:22.267
260 45-54 Male 11 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 1966 SNAILS RUNNING TEAM 0:59:13.760 1:41:50.390
261 18-34 Female 77 MARIA ΓΗΓΟΡΙΟΥ 1983 0:57:51.977 1:42:09.580
262 18-34 Male 397 KONSTANTIS ΣΩΛΟΜΟΣ 1981 0:57:51.037 1:42:10.577
263 45-54 Male 375 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΙΑΒΕΛΗΣ 1965 INTERSPORT RUNNING TEAM 0:55:15.283 1:42:30.727
264 55+ Male 4 MON LUMABAN 1958 PILIPINO RUN CLUB ATHENS – 1:42:56.710
265 35-44 Female 242 ΗΡΩ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ 1971 – 0:58:13.557 1:42:59.433
266 55+ Male 478 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΝΤΕΤΟΣ – 0:59:26.557 1:43:22.497
267 35-44 Female 365 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 1977 PENDELI RUNNERS 0:57:35.820 1:43:34.880
268 18-34 Male 459 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1986 0:51:16.007 1:44:44.157
269 35-44 Male 442 ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ 1972 0:58:04.007 1:45:49.087
270 35-44 Male 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΦΡΟΣ 1980 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:58:38.213 1:45:55.300
271 18-34 Female 483 ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΑΚΤΙΚΟΥ – 0:58:39.180 1:45:55.790
272 45-54 Male 45 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 1968 1:01:02.670 1:46:06.457
273 55+ Female 62 DESPINA ΒΙΓΚΑ 1943 S.E.V.A.S ATHINAS 1:01:16.857 1:46:57.687
274 35-44 Female 226 MARINA ΛΥΜΑΚΗ 1979 – 1:00:37.467 1:50:44.700
275 45-54 Male 237 NIKOS ΜΑΝΩΛΗΣ 1962 BIC MARATHON TEAM 1:00:37.997 1:50:45.227
276 35-44 Female 149 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΜΠΙΤΣΗ 1980 1:01:37.373 1:52:07.580
277 18-34 Female 66 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΥΘΟΥΛΚΑ 1981 1:01:37.670 1:52:10.827
278 18-34 Female 72 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1984 WAKE UP STREET 1:02:13.233 1:52:34.740
279 45-54 Female 147 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΛΟΔΟΥΚΑ 1963 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 1:05:45.067 1:54:15.677
280 45-54 Male 107 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1968 1:05:54.553 1:55:24.263
281 35-44 Male 460 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΙΔΟΣ 1976 ΦΛΟΓΑ 1:08:49.493 1:56:25.113
282 45-54 Male 134 ΜΑΝΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ 1962 1:06:15.567 1:56:34.873
283 45-54 Male 207 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΗΣ 1962 ΟΡΑΜΑ 1:06:13.350 1:56:35.093
284 35-44 Male 354 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ORAMA 1:06:54.443 1:56:35.213
285 55+ Male 380 ΗΛΙΑΣ ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ 1959 ORAMA – 1:56:35.850
286 35-44 Male 175 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1980 1:04:21.283 1:56:39.087
287 45-54 Male 474 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ – 1:07:24.820 1:57:33.583
288 18-34 Female 310 ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1993 1:04:20.067 1:59:21.177
289 45-54 Male 231 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ 1961 OUTRUN 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1:08:51.853 1:59:22.847
290 45-54 Female 150 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΜΠΟΥΡΗ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:08:52.387 2:00:05.030
291 55+ Male 398 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ 1951 ΣΑΦΑΝΣ 1:07:19.757 2:02:39.520
292 18-34 Female 235 ΑΡΙΣΤΕΑ ΜΑΝΙΚΑ 1996 Π.Α.Σ.ΑΡΤΑΣ 1:10:22.777 2:08:15.497
293 18-34 Male 376 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΒΕΛΗΣ 1992 1:08:32.227 2:08:16.270
294 18-34 Female 378 ΜΑΡΙΑ ΣΙΔΕΡΗ 1981 ΟΔΕΥΩ 1:17:18.900 2:19:55.207
295 35-44 Female 377 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΣΙΔΕΡΗ 1979 ΟΔΕΥΩ 1:17:18.227 2:19:55.567
296 18-34 Male 350 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ 1982 1:17:05.587 2:20:09.367
297 55+ Male 470 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ – 1:16:25.850 2:20:14.427
298 45-54 Male 27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΖΥΡΗΣ 1967 ORAMA 0:36:13.017 –
299 45-54 Male 284 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΝΕΛΛΑΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:40:48.447 –
300 35-44 Male 307 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ 1973 0:47:53.490 –
301 35-44 Male 185 ΟΜΗΡΟΣ ΚΟΚΚΙΝΗΣ 1978 ΘΒ CLUB 0:49:54.580 –
302 18-34 Male 441 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1987 WAKEUPSTREET 0:51:48.317 –
Δρόμος 2,4χλμ (Γέννηση πριν το 2002 και Ενήλικες)
Rank Category Gender BIB Name YOB Club 1200m Finish 2400m
1 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 550 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 1975 KEXAGIAS RUNNING TEAM 0:04:46.814 0:08:59.327
2 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 524 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1992 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:04:45.704 0:09:09.207
3 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 545 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1970 SOLEMATES 0:04:58.864 0:09:10.097
4 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 595 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1981 ADIDAS RUNNING TEAM 0:04:55.660 0:10:02.267
5 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 629 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ 1986 0:05:30.284 0:10:27.494
6 Εκτός κατηγορίας Male 645 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_21 – 0:05:39.230 0:10:34.907
7 Εκτός κατηγορίας Male 635 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_12 – 0:05:22.550 0:10:38.057
8 ΛΥΚΕΙΑ Male 542 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΣΟΓΛΟΥ 1999 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:05:48.390 0:10:41.997
9 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 609 ΛΕΛΑ ΣΑΓΚΑ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ OUTRUN 0:05:56.704 0:10:53.787
10 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 556 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1987 0:05:32.520 0:10:55.720
11 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 631 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ 1966 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:05:54.394 0:10:58.584
12 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 627 ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΡΠΑΛΗΣ 1962 ORAMA 0:06:10.597 0:11:03.947
13 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 570 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 1995 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:06:06.944 0:11:08.584
14 Εκτός κατηγορίας Male 643 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_2 – 0:05:45.514 0:11:10.097
15 Εκτός κατηγορίας Male 637 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_14 – 0:05:33.677 0:11:16.967
16 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 610 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 1989 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:06:04.334 0:11:17.067
17 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 604 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΛΑΚΗΣ 1964 ADIDAS RUNNING TEAM 0:06:05.537 0:11:21.080
18 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 571 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:06:00.940 0:11:26.250
19 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 503 PANAGIOTIS ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1984 – 0:06:09.007 0:11:38.187
20 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 558 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ 1957 DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM 0:06:10.084 0:11:39.544
21 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 592 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΟΥΡΙΕ 1991 0:06:04.974 0:11:40.887
22 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 587 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΡΙΑΝΗΣ 1996 ORAMA 0:06:19.370 0:11:46.017
23 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 560 ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ 1995 DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM 0:06:23.494 0:11:47.877
24 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 536 RODANTHI NIKI ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ 1986 ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΟΙ 0:06:28.404 0:11:53.600
25 Εκτός κατηγορίας Male 639 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_16 – 0:06:15.634 0:11:55.707
26 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 576 STYLIANOS ΜΟΝΟΓΙΟΥΔΗΣ 1966 0:06:18.697 0:11:56.247
27 Εκτός κατηγορίας Male 640 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_17 – 0:06:24.354 0:12:02.760
28 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Male 622 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΗΣ 2001 ORAMA 0:06:19.024 0:12:08.197
29 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 611 ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΕΡΛΗ 1990 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 0:06:41.547 0:12:32.514
30 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 544 GEORGE ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1974 0:06:18.244 0:12:35.157
31 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 547 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΛΗ 2001 0:06:40.267 0:12:57.217
32 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 511 ΜΥΡΤΩ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 2001 0:06:39.907 0:12:59.117
33 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Male 594 FIVOS ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 2001 0:06:39.814 0:13:02.217
34 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Male 605 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ 2002 ORAMA 0:07:20.324 0:13:02.480
35 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 619 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ 1962 ADIDAS RUNNING TEAM 0:07:09.324 0:13:13.827
36 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 602 ΖΩΗ ΠΙΣΚΙΟΥΛΗ 1991 KEXAGIAS RUNNING TEAM 0:07:09.664 0:13:15.177
37 Εκτός κατηγορίας Male 620 ΠΑΡΗΣ ΤΟΥΡΝΑΚΗΣ 2006 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:07:04.774 0:13:28.220
38 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 508 ΔΗΜΗΤΡΑ-ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 2001 2ΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:07:22.590 0:13:37.277
39 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 555 ΣΤΑΘΗΣ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ 1970 0:07:11.570 0:13:39.454
40 Εκτός κατηγορίας Male 522 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ – ΠΕΤΡΟΥ 1969 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ “Η ΛΕΓΕΩΝΑ” 0:07:32.704 0:13:40.160
41 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 538 ΑΝΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1991 0:07:52.770 0:13:58.684
42 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 537 ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 1992 0:07:52.507 0:13:58.684
43 Εκτός κατηγορίας Male 636 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_13 – 0:07:40.720 0:14:02.467
44 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 630 ΣΟΦΙΑ ΧΟΥΜΗ 1987 0:07:35.050 0:14:09.030
45 ΛΥΚΕΙΑ Male 561 ΠΕΤΡΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΥΤΣΗΣ 1999 0:07:55.474 0:14:15.354
46 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 601 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΑΝΘΟΥΣΑ RUNNERS 0:07:46.470 0:14:15.780
47 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 597 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ 1972 KEXAGIAS RUNNING TEAM 0:07:54.897 0:14:18.220
48 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 535 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ 1975 KEXAGIAS RUNNING TEAM 0:07:54.240 0:14:18.360
49 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 589 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1991 0:07:54.147 0:14:29.140
50 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 598 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΤΣΙΑ 1980 0:08:08.637 0:14:35.750
51 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 562 ΜΑΡΙΑ – ΣΟΦΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1992 0:08:07.980 0:14:35.750
52 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 529 ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗ 2000 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:07:47.347 0:14:46.510
53 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 599 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ 1980 0:08:05.400 0:15:06.147
54 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 552 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗΣ 1967 0:07:39.994 0:15:07.850
55 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 510 ΠΕΤΡΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 2001 2ΟΥ ΓΥΙΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:08:03.587 0:15:10.524
56 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 563 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ 2001 2ΟΥ ΓΙΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:08:22.654 0:15:10.580
57 Εκτός κατηγορίας Male 641 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_18 – 0:06:58.927 0:15:11.350
58 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 506 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΛΕΞΙΑΔΗ 1969 – 0:15:16.587
59 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 596 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1972 0:08:22.497 0:15:21.820
60 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 634 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 1948 0:08:13.787 0:15:27.050
61 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 509 ΜΑΡΙΑ – ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 2001 2ΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:08:49.050 0:15:30.140
62 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 546 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΒΔΑ 1986 TAEKWONDO ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:08:31.000 0:15:32.657
63 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Male 623 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΠΟΛΙΤΗΣ 2001 0:08:32.360 0:16:00.364
64 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 617 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1960 0:08:32.360 0:16:02.014
65 Εκτός κατηγορίας Male 638 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_15 – 0:09:03.397 0:16:05.194
66 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 504 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΚΡΙΒΟΣ 1952 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 0:08:53.144 0:16:08.907
67 Εκτός κατηγορίας Male 644 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_20 – 0:08:23.044 0:16:30.244
68 Εκτός κατηγορίας Male 632 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_1 – 0:08:26.747 0:16:33.440
69 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 569 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 1965 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 0:09:04.850 0:16:55.697
70 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 549 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΝΤΙΑΝΗ 1970 0:09:01.194 0:17:11.067
71 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 519 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ 1984 0:10:46.724 0:17:29.620
72 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 543 MARINA ΖΙΓΑΝΤΙΔΟΥ 1973 0:09:08.964 0:17:44.737
73 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 625 ΜΑΡΙΑ ΦΟΥΖΕΤΗ 1971 0:09:09.447 0:17:44.794
74 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 616 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΟΦΟΥ 1975 0:09:29.230 0:18:13.944
75 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 528 ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗ 2001 0:09:16.407 0:18:25.144
76 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 514 ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 2001 0:09:16.297 0:18:25.374
77 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 593 VASSILEIOS ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ 1987 ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΟΙ 0:09:16.204 0:18:26.954
78 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 626 ΛΕΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:09:57.874 0:18:46.097
79 Εκτός κατηγορίας Male 646 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_22 – 0:09:57.684 0:18:46.624
80 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 575 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΙΧΑΗΛ – ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ 1941 O.R.A.M.A. 0:10:58.797 0:19:14.254
81 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 501 FIONA TRIMI 2000 0:10:30.220 0:19:27.174
82 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 566 ΜΑΝΤΥ ΛΑΖΟΥ 1980 0:10:46.974 0:19:32.320
83 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 534 ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1944 ΚΑΠ 0:10:15.540 0:19:37.114
84 Εκτός κατηγορίας Male 642 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_19 – 0:10:25.437 0:19:40.027
85 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 521 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΑΡΔΙΚΗ 1983 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 0:10:18.574 0:19:50.994
86 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 573 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΑΥΡΙΔΟΥ 1968 0:10:44.157 0:20:05.937
87 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 618 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ 1977 0:10:43.347 0:20:45.040
88 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 621 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΟΥΤΟΥΖΑ 1972 0:11:11.504 0:20:52.517
89 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 603 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΑΚΗΣ 1936 – 0:23:25.030
90 Εκτός κατηγορίας Male 633 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_10 – 0:12:31.914 0:25:14.437
91 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 531 SΠΥΡΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ 1980 ΖΑΟΝ – 1:03:29.360
92 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 628 ΦΕΝΝΗ ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1961 ORAMA – –
93 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 600 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΤΡΑΛΗ 1980 TAEKWONDO ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:08:31.610 –
94 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 564 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΤΟΥΛΑ 1989 0:14:16.077 –
Δρόμος 1000μ για Μαθητές
Rank Category Gender BIB Name YOB Club 500m Finish 1000m
1 ΣΤ Male 1104 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ORAMA 0:01:01.020 0:04:09.333
2 ΣΤ Male 1123 ΜΑΡΙΟΣ ΤΖΙΜΟΤΟΥΔΗΣ 2003 0:01:07.136 0:04:14.776
3 ΣΤ Male 1077 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΣΤΡΟΘΕΩΔΟΡΟΣ 2003 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:06.326 0:04:34.953
4 Δ Male 1052 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΩΝΙΑΣ 2005 0:01:18.930 0:04:45.646
5 Ε Male 1040 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΠΡΟΣ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:24.740 0:04:46.113
6 Ε Male 1007 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΕΛΗΣ 2004 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:10.690 0:04:46.163
7 Ε Male 1061 ΙΑΣΩΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:23.620 0:04:47.090
8 Ε Male 1033 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΜΕΛΗΣ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:11.380 0:04:48.436
9 ΣΤ Female 1027 ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2003 0:01:07.510 0:04:50.050
10 ΣΤ Female 1065 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΒΑ 2003 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:03.516 0:04:54.463
11 Δ Female 1096 ΜΑΡΙΑΝΘΗ – ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 2005 6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:22.990 0:04:57.086
12 Δ Male 1025 ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2005 0:01:12.630 0:04:59.830
13 Ε Male 1137 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΕΙΜΑΡΑΣ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:24.300 0:05:00.206
14 ΣΤ Male 1086 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΑΟΥΜ 2003 ORAMA 0:01:18.190 0:05:03.263
15 Δ Female 1014 ΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΑΚΗ 2005 TAEKWONDO ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:01:19.746 0:05:07.863
16 Ε Male 1016 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ – ΠΕΤΡΟΥ 2004 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ “Η ΛΕΓΕΩΝΑ” 0:01:19.680 0:05:10.630
17 Δ Male 1093 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 2005 0:01:35.100 0:05:11.513
18 Δ Male 1107 ΑΡΗΣ ΠΡΩΙΤΣΑΚΗΣ 2005 0:01:22.430 0:05:18.090
19 ΣΤ Male 1062 ΜΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 2003 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – 0:05:20.660
20 Ε Male 1117 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:25.300 0:05:21.776
21 Ε Male 1100 ΑΡΗΣ ΠΑΠΑΤΣΙΜΑΣ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:23.240 0:05:24.713
22 ΣΤ Male 1101 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 2003 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:44.210 0:05:27.826
23 Ε Male 1092 ΝΙΚΟΣ ΝΤΙΣΙΟΣ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:20.366 0:05:29.456
24 ΣΤ Male 1097 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 2003 6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – 0:05:32.206
25 ΣΤ Male 1050 ΠΕΤΡΟΣ ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗΣ 2003 0:01:17.310 0:05:39.786
26 Ε Male 1002 ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 2004 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:27.790 0:05:41.366
27 Ε Male 1011 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑΣ 2004 ΚΑΠ 0:01:28.540 0:05:41.686
28 Ε Male 1012 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 2004 0:01:25.420 0:05:46.523
29 Δ Male 1046 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΤΣΟΣ 2005 7ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:37.840 0:05:47.483
30 Δ Male 1112 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΜΟΥ 2005 0:01:34.406 0:05:48.226
31 ΣΤ Male 1135 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 2003 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:01:43.950 0:05:49.126
32 Ε Male 1067 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ 2004 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:01:24.486 0:05:58.850
33 ΣΤ Male 1129 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΙΠΟΛΙΤΗΣ 2003 0:01:30.100 0:06:00.200
34 Δ Male 1003 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 2005 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:40.956 0:06:00.200
35 ΣΤ Female 1094 ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 2003 0:01:31.910 0:06:01.713
36 Δ Male 1001 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 2005 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:41.396 0:06:01.713
37 Ε Female 1038 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ 2004 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:21.860 0:06:03.570
38 ΣΤ Male 1055 ΜΑΙΡΗ ΚΟΤΣΙΑΛΟΥ 2003 TAEKWONDO ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:01:20.930 0:06:04.433
39 Δ Male 1109 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 2005 TAEKWONDO ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:01:17.930 0:06:07.776
40 Ε Female 1029 ΜΑΓΙΑ ΔΡΑΓΟΖΗ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:40.456 0:06:10.456
41 Εκτός κατηγορίας Female 1127 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΣΑΜΗ 2006 ORAMA 0:01:36.470 0:06:12.246
42 Δ Male 1066 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ 2005 8ΟΥ ΔΗΜΟΤΗΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑ ΣΚΕΥΕΙΣ 0:01:34.220 0:06:13.386
43 Εκτός κατηγορίας Male 1130 ΒΑΣΙΛΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ 2007 142 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ/Β1 0:01:51.316 0:06:19.863
44 Δ Male 1054 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΟΤΣΙΑΛΟΣ 2005 TAEKWONDO ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:01:47.450 0:06:19.886
45 Δ Male 1082 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΠΑΤΑΓΙΑΣ 2005 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:34.660 0:06:19.976
46 Δ Male 1042 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 2005 8Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:35.780 0:06:33.726
47 Δ Male 1006 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΜΒΑΚΟΥΛΑΣ 2005 7ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:46.890 0:06:35.443
48 Εκτός κατηγορίας Male 1068 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ 2007 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:02:09.790 0:06:51.806
49 Δ Female 1102 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 2005 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:02:03.736 0:07:01.876
50 ΣΤ Female 1070 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΙΒΑΣΙΑΝΗ 2003 7ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:48.570 0:07:03.966
51 Δ Female 1071 ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΙΒΑΣΙΑΝΗ 2005 7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ 0:01:50.010 0:07:10.696
52 Εκτός κατηγορίας Female 1131 ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΩΗ ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ 2009 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 0:01:54.500 0:07:25.146
53 Ε Female 1041 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΑΓΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:41.900 0:07:29.586
54 Εκτός κατηγορίας Female 1136 ΣΤΕΛΛΑ ΦΑΚΙΝΟΥ 2007 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:02:07.600 0:07:30.776
55 Ε Female 1036 ΝΙΚΗ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΥ 2004 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:57.930 0:07:48.526
56 Ε Male 1088 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΣΙΑΚΟΣ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:28.230 0:08:02.360
57 Εκτός κατηγορίας Male 1028 ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2010 ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ 0:02:27.260 0:08:09.513
58 Εκτός κατηγορίας Male 1139 NONAME_2014 ΩΩ_1000Μ ΜΌΝΟ ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΈΣ 4ΗΣ – 5ΗΣ – 6ΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΎ_1 – 0:01:46.450 0:08:19.480
59 Δ Male 1120 ΑΡΗΣ ΣΩΚΙΑΝΟΣ 2005 6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:02:18.460 0:08:31.636
60 Δ Male 1058 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΡΑΣΑΡΗΣ 2005 TAEKWONDO ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:14:32.016 0:28:04.506
61 Δ Female 1015 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗ 2005 TAEKWONDO ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:14:32.013 0:28:05.056
62 ΣΤ Male 1134 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΑΓΚΡΑΣ 2003 0:01:05.696 1:45:50.193