Γράψου στο Newsletter για να λαμβάνεις πρώτος τους νέους αγώνες, άρθρα και tips για προπονήσεις και νέα για το τρέξιμο

Συλλέγουμε το Email σου ώστε να σου αποστέλνουμε ενημερωτικά newsletter. Παρακάτω μπορείς να δεις τους όρους χρήσης και την πολιτική συλλογής δεδομένων του Running Magazine
Please wait...

Όλα τα αποτελέσματα από την Chronosystems

Αποτελέσματα Ziria Skyrace 2015

1 1 STAVROS STEFANIS 3:46:45 3:46:43 A3 1 Male 1 ODLO- LA SPORTIVA
2 171 ALEKSANDROS KAMPOYROPOYLOS 3:55:43 3:55:41 A3 2 Male 2
3 86 DIMITRIOS ELEFTHERIOU 4:00:34 4:00:31 A1 1 Male 3 EOS KARPENISIOY
4 188 VASILIS NYSTAZAKIS 4:04:29 4:04:25 A1 2 Male 4 MYATHLETE
5 2 NIKOS KOSTOPOULOS 4:20:44 4:20:42 A3 3 Male 5 SALOMON HELLAS
6 189 LEONIDAS ATHANASOPOULOS 4:23:04 4:23:01 A3 4 Male 6 HEX-CHRONOLOG / ULTRASPIRE
7 96 THEODORE ZISIS 4:28:20 4:28:19 A2 1 Male 7 AII TERRAIN RUNNERS
8 54 BATIS GEORGIOS 4:30:57 4:30:54 A2 2 Male 8 WWW.tsias.com
9 129 YANNIS KONTOS 4:33:05 4:33:04 A3 5 Male 9 pneumonology.com
10 166 GEORGIOS MIKELOPOULOS 4:34:25 4:34:17 A1 3 Male 10 ANEKSARTITOS
11 98 GIORGOS THALASSINOS 4:36:19 4:36:16 A1 4 Male 11 –
12 208 GIORGOS POULOPOULOS 4:36:21 4:36:17 A1 5 Male 12
13 75 KEFERLIS DIMITRIS 4:37:35 4:37:31 A2 3 Male 13 XILIOMODI
14 249 IOANNIS TSIRAKOPOULOS 4:38:53 4:38:42 A2 4 Male 14 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS
15 113 EFSTRATIOS KATSIKOGIANNHS 4:46:38 4:46:30 A3 6 Male 15 SAPPAZ
16 14 STAN FIJNAUT 4:51:58 4:51:55 A3 7 Male 16
17 179 DIMITRA BIKA 4:52:30 4:52:26 F1 1 Female 1 EOS KARPENISIOY
18 214 CHRISOSTOMOS ROKAS 4:52:31 4:52:28 A2 5 Male 17 Urban Trail Runners
19 11 BRILLATZ BRILLATZ 4:55:24 4:55:11 A1 6 Male 18 TEAM RAIDLIGHT
20 33 HLIAS SAGRIOTIS 4:56:53 4:56:51 A2 6 Male 19 Urban Trail Runners
21 180 NIKOLAOS BOUTSINIS 4:57:42 4:57:29 A3 8 Male 20 SOKOS OINOPOIITIKI
22 48 KONSTANTINOS VEROGKOS 4:58:52 4:58:48 A1 7 Male 21 ANEKSARTITOS
23 76 NIKOS DIMITRIADIS 5:01:04 5:01:00 A3 9 Male 22 MYATHLETE
24 280 TASOS MASTROTHEODOROS 5:01:59 5:01:53 A4 1 Male 23 Natural running by INOV8.GR
25 17 SEBASTIAN MAITENAZ 5:02:12 5:02:08 A1 8 Male 24
26 237 JAVAD SHADMANESH 5:02:12 5:02:00 A2 7 Male 25 SAPPAZ
27 258 IOANNA CHOURIDOU 5:02:28 5:02:24 F2 1 Female 2 K1 ARENA
28 91 KONSTANTINOS ZARKADAS 5:03:43 5:03:27 A1 9 Male 26 –
29 87 IOANNIS EFSTRATIOU 5:04:47 5:04:41 A2 8 Male 27 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS
30 197 STAVROS PAPADOPOULOS 5:06:50 5:06:43 A2 9 Male 28 BIKE-PARK
31 147 VASILIS LIOFAGOS 5:07:20 5:07:11 A2 10 Male 29 ANEKSARTITOS
32 89 KONSTANTINOS ZAGOS 5:10:25 5:10:24 A1 10 Male 30 UTR
33 16 ALEXANDROS GIOTIS 5:11:51 5:11:44 A3 10 Male 31 3P
34 199 GIORGIOS PAPAHANASIOY 5:12:14 5:12:13 A3 11 Male 32 BOIOTOI IMERODROMOI
35 225 TRIANTAFILOS SILVESTROS 5:12:33 5:12:27 A1 11 Male 33 APS APOLLON DYT. ATTIKIS
36 47 KONSTANTINOS VERANOPOULOS 5:17:07 5:16:35 A2 11 Male 34
37 141 NIKOLAOS LAMPROY 5:17:30 5:17:03 A3 12 Male 35
38 227 ATHANASIOS SKOPAS 5:18:33 5:18:27 A4 2 Male 36 SAFANS
39 204 DIONISSIS PASTRAS 5:19:42 5:19:37 A4 3 Male 37 SNAILS RUNNING TEAM
40 216 NIGEL RYDER 5:19:57 5:19:45 A4 4 Male 38 CARVICO SKYRUNNING
41 127 NIOKOLAOS KONTIS 5:20:55 5:20:53 A3 13 Male 39 ASYMBIBASTOS
42 240 ENTMONT TSAKOS 5:22:26 5:22:09 A2 12 Male 40
43 202 GEORGIOS PAPACHARALAMPOUS 5:23:10 5:23:02 A3 14 Male 41 AGNOSTOS DROMEAS
44 24 IOANNIS ALEXOPOULOS 5:24:09 5:24:06 A2 13 Male 42
45 250 FOTIOS TSIRIMOKOS 5:24:09 5:24:04 A2 14 Male 43 Allterrainrunners
46 21 XRISTOS AGNOUSIOTIS 5:27:08 5:27:03 A2 15 Male 44
47 43 ANASTASIOS VARVAROS 5:29:34 5:29:28 A3 15 Male 45 GOJI BERRY TEAM
48 239 EVANGELOS TSAKAS 5:32:01 5:31:49 A3 16 Male 46
49 187 PETROS NTOUNIS 5:32:21 5:32:17 A2 16 Male 47
50 26 DIMITRIS ADRIOPOULOS 5:36:43 5:36:32 A4 5 Male 48 RUNNER STORE
51 263 ELENI PSAROMIALOU 5:42:11 5:42:06 F2 2 Female 3
52 144 NIKOLAOS LIAPIS 5:42:39 5:42:33 A2 17 Male 49
53 251 CHRISTOS FRAGKOS 5:42:59 5:42:41 A2 18 Male 50 TELMISSOS
54 73 PASCHALIS DELLIOS 5:44:09 5:44:05 A2 19 Male 51
55 88 ARISTOTELIS ZAGOS 5:44:47 5:44:47 A2 20 Male 52 UTR
56 230 MICHAEL SOFRAS 5:44:52 5:44:24 A2 21 Male 53
57 267 GIORGOS STERIOTHS 5:45:23 5:45:20 A2 22 Male 54
58 111 ATHANASIOS KARVOUNIARIS 5:49:49 5:49:11 A2 23 Male 55 ANEKSARTITOS
59 236 NIKOS TANTALOS 5:50:43 5:50:30 A3 17 Male 56
60 257 PSYCHOGIOS IOANNIS 5:51:10 5:50:59 A3 18 Male 57 ATLAS
61 56 GIORGOS GIAVARAS 5:51:52 5:51:47 A2 24 Male 58
62 256 MICHAIL CHATZIGIANNIS 5:57:33 5:57:24 A2 25 Male 59
63 150 LAMPROS LIMPEROPOULOS 5:57:57 5:57:49 A3 19 Male 60
64 51 GEORGIOS VOURGARIS 5:58:13 5:58:11 A2 26 Male 61 Urban Trail Runners
65 210 MARIANTHI PYRSOU 5:58:42 5:58:08 F1 2 Female 4 HUMAN TORCH TEAM
66 42 ILIAS VARADAS 5:58:47 5:58:10 A3 20 Male 62 HUMAN TORCH
67 30 EVANGELIA APOSTOLOPOULOU 5:59:00 5:58:46 F1 3 Female 5 TRAXINA
68 278 KONSTANTINOS NIKOLAKOPOYLOS 5:59:20 5:59:09 A4 6 Male 63
69 229 IOANNIS SOUPOS 5:59:58 5:59:48 A2 27 Male 64 XAMOS
70 80 KONSTANTINOS DOULGERAKIS 6:00:37 6:00:13 A2 28 Male 65 –
71 13 DIMITRIS KARAMITSOS 6:04:07 6:03:58 A2 29 Male 66 SAPAZ
72 148 STELIOS LOZIOS 6:04:29 6:04:24 A3 21 Male 67 RECREATION FITNESS TEAM
73 99 GIORGOS THEODORIS 6:05:09 6:04:54 A3 22 Male 68
74 32 GIANNIS ARGIANAS 6:13:16 6:12:38 A3 23 Male 69
75 205 CHARALAMPOS PEPPAS 6:13:20 6:12:33 A4 7 Male 70
76 153 ANASTASIOS MAKRIDIS 6:14:06 6:14:02 A3 24 Male 71 SDYA
77 19 IOANNIS AVRABOS 6:15:23 6:15:16 A2 30 Male 72 RECUERDOS
78 29 GRIGORIOS APOSTOLIDIS 6:15:30 6:15:07 A3 25 Male 73 Allterrainrunners
79 34 LAMBROS ARGYRIS 6:15:48 6:15:38 A3 26 Male 74 MLA
80 155 GIORGOS MANOS 6:16:09 6:15:52 A2 31 Male 75
81 248 IOANNIS TSIMPOGOS 6:17:05 6:17:00 A2 32 Male 76 EVERYDAYCARRY.GR
82 212 DIMITRIOS RIGAS 6:17:07 6:16:58 A2 33 Male 77 SAPPAZ
83 167 PRESTON WALTER 6:17:11 6:16:26 A2 34 Male 78
84 62 ANASTASIOS GIRTAKIS 6:20:58 6:20:38 A2 35 Male 79 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS
85 178 PANAGIOTIS MPASIAKOS 6:20:58 6:20:37 A3 27 Male 80 OINOPOIITIKI SOKOS A.E.
86 183 LEONIDAS NIKIDIS 6:21:24 6:21:10 A3 28 Male 81
87 228 BASILIS SMIRLIS 6:21:32 6:21:27 A2 36 Male 82 BIKE-PARK
88 134 EMMANOYIL KOUFALIAS 6:21:40 6:21:15 A3 29 Male 83 ANEKSARTITOS
89 95 GEORGIOS ZAXARAKIS 6:22:38 6:22:09 A2 37 Male 84
90 46 GEORGIOS VENIOS 6:22:39 6:22:16 A2 38 Male 85 DRYS
91 92 NIKOLAOS ZAFEIRAKIS 6:24:36 6:24:21 A3 30 Male 86 Allterrainrunners
92 162 ASTERIOS MATAMIS 6:25:06 6:24:33 A1 12 Male 87 ANEKSARTITOS
93 193 KONSTANTINOS PANAGIOTOU 6:26:11 6:25:43 A4 8 Male 88
94 211 DIMITRIOS RAZELOS 6:26:42 6:26:32 A3 31 Male 89 SYLLOGOS DROMEON YGEIAS ATHINON
95 142 GEORGIOS LEBESIS 6:26:48 6:26:36 A3 32 Male 90
96 22 ATHANASIOS PAFOS 6:28:47 6:28:38 A3 33 Male 91 MY ATHLETE
97 159 DIMITRIS MANOLAS 6:28:49 6:28:40 A3 34 Male 92
98 36 ANASTASIA ARONI 6:30:45 6:30:33 F1 4 Female 6 FLYING GEESE RUNNING TEAM
99 152 KONSTANTINOS MAKKAS 6:31:13 6:30:55 A3 35 Male 93
100 12 MARTIN CARLE 6:31:45 6:31:13 A3 36 Male 94 PENTAYLOI
101 190 ILIAS OIKONOMOU 6:31:58 6:31:33 A1 13 Male 95 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS
102 136 COSTAS LAGOUDAKIS 6:33:13 6:33:06 A3 37 Male 96 LEPANTO RUNNERS
103 223 STELIOS SIDERIS 6:33:35 6:33:14 A3 38 Male 97
104 45 DIMOSTHENIS VEKILIS 6:34:22 6:34:20 A4 9 Male 98 BOIOTOI IMERODROMOI
105 69 ZAXARIAS DANIILAKIS 6:35:05 6:34:59 A3 39 Male 99 MYATHLETE
106 107 XRISTONTOULOS KARAGIANNHS 6:35:27 6:35:21 A2 39 Male 100 SPARTAKOS RODOPIS
107 165 KONSTANTINOS MITROPOULOS 6:37:03 6:36:31 A2 40 Male 101 DESIGNSHOP
108 203 XRISTOS PAPOULIAS 6:37:26 6:36:55 A3 40 Male 102 SPELEO
109 217 ATHANAIOS SAKAGIANNIS 6:37:40 6:37:20 A2 41 Male 103 OUTRUN
110 137 MANOLIS LAZARIDIS 6:38:28 6:38:12 A4 10 Male 104 anexarthtos
111 84 GRIGORIOS DRAKOS 6:39:55 6:39:52 A1 14 Male 105 BIKEME.GR
112 55 NIKOLAOS GEORGOULOPOULOS 6:40:10 6:39:48 A2 42 Male 106
113 109 DIMOS KARADIMOS 6:42:02 6:41:55 A3 41 Male 107
114 57 GEORGIOS GIALOURIS 6:42:03 6:41:37 A2 43 Male 108
115 23 GIORGOS ALEJOPOULOS 6:43:18 6:43:03 A2 44 Male 109
116 125 KONSTANTINOS KONTARAS 6:43:49 6:43:31 A2 45 Male 110 Dora Running Team
117 196 PANAGIOTIS PAPADAS 6:44:12 6:43:57 A2 46 Male 111 XILIOMODI
118 174 KONSTANTINOS BAKOPANOS 6:45:19 6:44:37 A2 47 Male 112 MARATHONODROMOI ARGOLIDAS
119 244 APOSTOLOS TSAPOURAS 6:47:40 6:47:29 A4 11 Male 113
120 158 VASILIS MADIS 6:48:23 6:47:44 A3 42 Male 114
121 170 KONSTANTINOS MOLFETAS 6:48:23 6:48:23 A1 15 Male 115 PANTOFLA
122 209 THEODOROS PROKOS 6:48:52 6:48:45 A4 12 Male 116 MYATHLETE
123 160 IOANNIS MARGONIS 6:49:38 6:49:29 A1 16 Male 117
124 67 KONSTANTINA GRIGORIOU 6:50:07 6:49:51 F2 3 Female 7
125 182 THEOFANIS BIRITIS 6:50:46 6:50:16 A2 48 Male 118 YGEIA & DIAPLASI
126 241 LAZAROS TSALIDIS 6:50:49 6:50:18 A2 49 Male 119
127 220 NESTOR SARRIS 6:51:14 6:50:58 A3 43 Male 120 skordo team
128 234 ARGYRIOS SOKOS 6:52:52 6:52:29 A2 50 Male 121 OINOPOIITIKI SOKOS A.E
129 219 IOANNIS SAXIONIS 6:53:04 6:52:50 A3 44 Male 122
130 274 THEODOROS KONTRAFOURIS 6:53:06 6:52:44 A2 51 Male 123
131 246 GEORGIOS ROUGGERIS 6:53:38 6:53:38 A4 13 Male 124
132 102 EVANGELOS KAZAKIS 6:53:42 6:53:17 A3 45 Male 125 BN CYCLING
133 71 ATHANASIOS KAGELIDIS 6:54:38 6:54:18 A2 52 Male 126 COMPRESSPORT-MARATHON CLUB
134 53 ARIS GAVRIELATOS 6:56:27 6:56:23 A2 53 Male 127 braskee team
135 154 SAVVAS MANDILARAS 6:56:32 6:55:59 A3 46 Male 128 MUSTUKULURU R.I.
136 117 NIKOLAOS KILIS 6:57:50 6:57:34 A3 47 Male 129
137 106 THEOHARRIS KANAKIS 6:58:03 6:57:50 A3 48 Male 130 ON-TRAIL
138 52 APOSTOLOS GAVRIELATOS 7:00:37 7:00:23 A3 49 Male 131
139 110 ANASTASIOS KARAPAS 7:04:03 7:03:49 A2 54 Male 132 OPOP
140 68 IOANNIS GIPARAKIS 7:06:00 7:05:36 A4 14 Male 133
141 120 ANDREAS KOITSANOS 7:06:05 7:05:54 A3 50 Male 134 ORAMA
142 163 YUKSEL MEMETOGLOU 7:10:25 7:10:08 A3 51 Male 135 S.D.Y.PEIRAIA
143 74 DIONISSIOS DIMAS 7:10:26 7:10:05 A3 52 Male 136
144 253 PAULOS XAIKALIS 7:10:46 7:10:04 A3 53 Male 137 P.D.S ODYSSEAS
145 233 KONSTANTINOS SIGOUNIS 7:10:51 7:10:03 A2 55 Male 138
146 169 IOANNIS MOZAS 7:11:43 7:11:14 A2 56 Male 139
147 184 KONSTANTINOS NOUNOS 7:12:54 7:12:26 A4 15 Male 140
148 226 ATHANASIOS SKARLOS 7:14:56 7:14:39 A4 16 Male 141 RIVER RUNNING TEAM
149 259 EFSTATHIOS CHRISTODOULOPOULOS 7:14:57 7:14:21 A2 57 Male 142 ETA – IKMF
150 15 ACIKGOZ GURKAN 7:15:08 7:15:03 A3 54 Male 143
151 130 OLGA KOTSINA 7:16:34 7:16:27 F2 4 Female 8
152 101 MANTHOS KAVALARIS 7:16:37 7:16:34 A3 55 Male 144 KSEROBOYNI TEAM
153 260 ANASTASIOS CHRISTOFORIDIS 7:19:23 7:19:10 A3 56 Male 145
154 25 VICKY ANASTASIADOU 7:19:35 7:19:26 F2 5 Female 9 AGNOSTOS DROMEAS
155 168 THEOFILOS MOZAS 7:19:43 7:19:16 A3 57 Male 146
156 161 THANASIS .MASTROCHRISTOS 7:20:33 7:20:11 A4 17 Male 147 Thiva
157 133 DIMITRIS KOUTSOPOULOS 7:20:49 7:20:35 A3 58 Male 148 DELOITTE TEAM
158 93 VASSILIOS ZAFIROPOULOS 7:20:53 7:20:38 A2 58 Male 149 DELOITTE TEAM
159 70 MIHALIS DEVERAKIS 7:24:07 7:23:32 A4 18 Male 150
160 269 DHMHTRIOS MPEZAS 7:24:07 7:23:36 A3 59 Male 151 BN-CYCLE
161 266 MANOS MPOLLAS 7:26:17 7:25:50 A3 60 Male 152
162 254 MANOLIS XARBIS 7:33:16 7:32:52 A3 61 Male 153 ALL TERRAIN RUNNERS
163 151 KONSTANTINOS MANGOS 7:34:42 7:34:08 A2 59 Male 154 ANEKSARTITOS
164 242 THOMAS KLINAKIS 7:35:54 7:35:27 A4 19 Male 155
165 100 LEONIDAS CHOLEVAS 7:39:23 7:39:20 A4 20 Male 156 LYKAVITOS RACE TEAM FLOGA
166 245 STAMATIS TSERKEZOPOULOS 7:40:43 7:40:31 A3 62 Male 157 skordo team
167 268 ANTONIS DROSOYLIS 7:43:23 7:43:18 A4 21 Male 158
168 108 GEORGIOS SIAXAMPANIS 7:44:49 7:44:49 A2 60 Male 159 BARBER SHOP GR-P.D.S ODYSSEAS PETROYPOLIS
169 176 PAVLOS BANTIS 7:45:39 7:45:24 A3 63 Male 160
170 97 PANAGIOTIS ZITOUNIATIS 7:46:09 7:46:03 A3 64 Male 161
171 59 FOTIOS GKAMPLIAS 7:47:08 7:46:41 A3 65 Male 162
172 238 KYRIAKOS TSAGKALIDIS 7:47:09 7:46:45 A3 66 Male 163
173 60 STELIOS GKEKAS 7:48:51 7:48:51 A2 61 Male 164 LAMIA NIGHT & RUN
174 114 ANDREAS KATSIKOUDIS 7:51:30 7:51:11 A3 67 Male 165 SDY PEIRAIA
175 247 VASILEIOS KRHTIKOS 7:53:15 7:52:23 A4 22 Male 166
176 139 SPIROS LALLOS 7:53:29 7:53:00 A2 62 Male 167
177 116 PANTELIS KAPSIS 8:02:28 8:01:50 A4 23 Male 168 FLOGA
178 66 GOUSIS CHARALAMPOS 8:02:33 8:02:19 A3 68 Male 169 ORAMA
179 37 KOSTAS ASIMAKOPOULOS 8:04:09 8:03:30 A2 63 Male 170 P.D.S ODYSSEAS
180 94 SOTIRIOS ZAFEIROPOULOS 8:04:09 8:03:33 A3 69 Male 171 PDS.ODYSSEAS
181 264 CHARRIS MANOUSSIS 8:04:09 8:03:37 A2 64 Male 172 PILABOX
182 79 GRIGORIOS DIONYSOPOULOS 8:04:10 8:03:37 A1 17 Male 173 FLYING GEESE RUNNING TEAM

Αποτελέσματα Garmin Ziria Skyrace 2015 – Διαδρομή Scale Race

Pos Race No Name Time Net Time Category Cat Pos Gender Gen Pos Club
1 643 DHMHTRHS TASOPOYLOS 0:48:02 0:48:01 All Ages 1 Male 1
2 525 PANAGIOTIS GOFAS 0:49:29 0:49:27 All Ages 2 Male 2 Summit Runners
3 558 IOANNIS KALIKAS 0:50:33 0:50:31 All Ages 3 Male 3 IRON TEAM
4 555 APOSTOLOS LAMPROS 0:50:57 0:50:54 All Ages 4 Male 4
5 504 GIORGOS ANEZIRIS 0:51:57 0:51:56 All Ages 5 Male 5
6 503 DIMITRIOS ANEZIRIS 0:54:42 0:54:39 All Ages 6 Male 6 ORAMA
7 636 XRISTOS KARAGIORGOS 0:55:07 0:55:00 All Ages 7 Male 7
8 518 THANASIS FLOKAS 0:56:14 0:56:13 All Ages 8 Male 8 NEMEA RUNNERS
9 545 IOANNIS KOSTARAS 0:56:23 0:56:21 All Ages 9 Male 9
10 621 STAVROS VITALIS 0:56:42 0:56:31 All Ages 10 Male 10
11 520 LAMPROS GALANIS 0:58:38 0:58:35 All Ages 11 Male 11 SATRAPISTAS
12 648 IOANNHS BASILEIOY 0:59:45 0:59:43 All Ages 12 Male 12
13 604 NIKOLAOS SOURTZIS 1:00:20 1:00:15 All Ages 13 Male 13 PDS ODYSSEAS PETROYPOLIS
14 526 GIORGOS KALAPODAS 1:00:29 1:00:19 All Ages 14 Male 14
15 577 MIXALHS NIKOLOPOYLOS 1:00:38 1:00:36 All Ages 15 Male 15 SEBAS PATRAS–POLITISTIKI DRASI D.E BRAXNEIKON
16 582 EFSTATHIOS PANOPOULOS 1:01:46 1:01:44 All Ages 16 Male 16 NEMEARUNNERS
17 592 PRODROMOS PAROUTOGLOU 1:02:30 1:02:19 All Ages 17 Male 17
18 620 FOTIS VERGIS 1:02:30 1:02:28 All Ages 18 Male 18 EFYRAIOI OKYPODES
19 537 ANDREAS KOMPOROZOS 1:02:47 1:02:44 All Ages 19 Male 19 SMAX FEIDIPPIDIS
20 544 MICHAIL KOSTARAS 1:03:04 1:03:02 All Ages 20 Male 20
21 624 KOURIS XARALAMPOS 1:04:09 1:04:06 All Ages 21 Male 21 EFYRAIOI OKYPODES
22 630 ANASTASIOS ZOGRAPHOS 1:04:29 1:04:27 All Ages 22 Male 22
23 634 AGGELOS NIKOLOPOULOS 1:04:55 1:04:52 All Ages 23 Male 23
24 638 PAVLOS THEODOROPOULOS 1:04:57 1:04:49 All Ages 24 Male 24
25 536 FOTEINI KOLOKA 1:05:02 1:05:01 All Ages 1 Female 1 EOS KARPENISIOY/URBAN TRAIL RUNNERS(UTR)
26 559 VASILIS MAKANTANIS 1:05:04 1:05:03 All Ages 25 Male 25 OUTRUN KERKYRA
27 543 IOANNIS KOROVEZIS 1:05:08 1:05:03 All Ages 26 Male 26
28 573 KONSTANTINOS MOUSCHOURAS 1:05:39 1:05:29 All Ages 27 Male 27 AETHLIOS / NEMEA
29 512 KONSTANTINOS CHANIAS 1:05:40 1:05:30 All Ages 28 Male 28 AETHLIOS
30 639 ARISTEA NIKOLOPOULOU 1:05:41 1:05:39 All Ages 2 Female 2 TECNICA
31 601 IOANNIS SKOURTIS 1:05:47 1:05:43 All Ages 29 Male 29 ANEKSARTITOS
32 506 ANTHIMOS ANTHIS 1:05:53 1:05:47 All Ages 30 Male 30 ANEKSARTITOS
33 524 MILTIADES GLETSOS 1:06:07 1:06:02 All Ages 31 Male 31 STYLIDA
34 511 TEA PURIC 1:06:22 1:06:13 All Ages 3 Female 3
35 557 DESPINA LOUKAKI 1:06:22 1:06:20 All Ages 4 Female 4 RUNNER STORE
36 519 SPYROS FOTAKIS 1:06:48 1:06:34 All Ages 32 Male 32
37 618 DIMITRIOS TYPALDOS 1:07:01 1:06:48 All Ages 33 Male 33
38 650 ELEYTHERIOS MASTROTHEODOROS TOY BAGGELH 1:07:25 1:07:21 All Ages 34 Male 34 Natural running by INOV8.GR
39 554 BASILEIOS LAGIOS 1:07:38 1:07:35 All Ages 35 Male 35 POLITISTIK? DR?SI D.E. BRAXNAIIKON
40 615 STEFANOS TSIRIGKAS 1:07:49 1:07:46 All Ages 36 Male 36
41 637 KONSTANTINA PANTAZH 1:08:58 1:08:56 All Ages 5 Female 5 FEIDIPPIDIS-KROMMYDAS BASILEIOS
42 612 XRISTOS TRIVIZAS 1:08:59 1:08:55 All Ages 37 Male 37
43 581 NIKOLAOS PANOPOULOS 1:09:08 1:09:04 All Ages 38 Male 38 NEMEARUNNERS
44 576 VAGELIS NIKOLOPOULOS 1:09:46 1:09:43 All Ages 39 Male 39
45 523 IOANNIS GKIOKAS 1:09:48 1:09:44 All Ages 40 Male 40 Adidas Running Team
46 562 MANOLIS KAPIZIONIS 1:10:30 1:10:21 All Ages 41 Male 41
47 579 DHMHTRHS KOLOKATSHS 1:10:30 1:10:22 All Ages 42 Male 42
48 535 DIMITRIS KIRIAKOS 1:10:58 1:10:52 All Ages 43 Male 43
49 602 ANTON SKRYPNYAK 1:11:02 1:10:54 All Ages 44 Male 44
50 644 ANDREAS GIANNOPOULOS 1:12:03 1:11:56 All Ages 45 Male 45 SDY TRIPOLIS
51 565 IOANNIS MARINOS 1:12:05 1:11:59 All Ages 46 Male 46
52 619 DIMITRIS TZIOUVARAS 1:12:24 1:12:20 All Ages 47 Male 47 PDS ODYSSEAS PETROYPOLIS
53 509 ILIAS BOURGIOTIS 1:12:52 1:12:47 All Ages 48 Male 48 DROMEIS ALSOYS N. FILADELFEIAS
54 646 CHRISTINE RIGHTWEISER 1:13:17 1:13:13 All Ages 6 Female 6 Adidas Running Team
55 647 MARIA FILIPPAKOPOULOU 1:13:32 1:13:29 All Ages 7 Female 7
56 623 PANTELIS XANZIIORDANOGLOU 1:13:41 1:13:36 All Ages 49 Male 49
57 629 AIKATERINH ZIRLENTE 1:14:02 1:13:55 All Ages 8 Female 8 UTR
58 614 NIKOLAOS TSIMPOS 1:14:22 1:14:16 All Ages 50 Male 50
59 521 THOMAS GEORGALIS 1:14:38 1:14:34 All Ages 51 Male 51
60 585 PANAGIOTIS PAPADIMITRIOU 1:14:47 1:14:43 All Ages 52 Male 52
61 533 KONSTANTINOS KATRODAVLIS 1:14:48 1:14:40 All Ages 53 Male 53 PEARL IZUMI
62 568 MARIA MAVROUDH 1:15:20 1:15:13 All Ages 9 Female 9 K.C.M. GYMS
63 574 MANOS KYRIAKAKIS 1:15:29 1:15:25 All Ages 54 Male 54 SNAILS RUNNING TEAM
64 567 KONSTANTINOS MATZARAKIS 1:15:45 1:15:38 All Ages 55 Male 55 INTERSPORT RUNNING TEAM
65 631 FILLIPOS ZEGINOGLOY 1:15:51 1:15:43 All Ages 56 Male 56
66 580 STAVROULA PANAGIOTOU 1:15:58 1:15:55 All Ages 10 Female 10
67 625 ANTONIS XATZIDAKIS 1:16:07 1:15:56 All Ages 57 Male 57 AGNOSTOS DROMEAS
68 556 MARY LIAROU 1:16:18 1:16:18 All Ages 11 Female 11 MYATHLETE
69 628 VASILIS ZAROGGAS 1:18:33 1:18:28 All Ages 58 Male 58
70 530 IAKOVOS KAPOGIANNIS 1:18:43 1:18:36 All Ages 59 Male 59 K.C.M. GYMS
71 527 STYLIANOS FONTRIER 1:19:57 1:19:50 All Ages 60 Male 60
72 560 ALKMINI ALEXANDRA MALAGARI 1:20:05 1:20:05 All Ages 12 Female 12
73 597 DIMITRIS SERVIS 1:20:49 1:20:41 All Ages 61 Male 61
74 584 STAVROS PAPADIAMANTIS 1:21:16 1:21:11 All Ages 62 Male 62
75 632 KAYOKO TABATA 1:21:34 1:21:17 All Ages 13 Female 13
76 600 CHRISTINA SIROU 1:21:42 1:21:34 All Ages 14 Female 14
77 635 GIORGOS TRIANTAFYLLHS 1:21:45 1:21:42 All Ages 63 Male 63
78 606 SOTIRIS STRIGOS 1:21:50 1:21:47 All Ages 64 Male 64
79 589 PANAGIOTIS PAPANIKOLAOU 1:22:31 1:22:22 All Ages 65 Male 65
80 596 ELEONORA ROSSI 1:23:20 1:23:16 All Ages 15 Female 15 Hydra runners
81 575 KONSTANTINOS NIKAS 1:23:33 1:23:26 All Ages 66 Male 66 P.D.S. ODYSSEAS
82 626 EFI XRISTOPOULOU 1:24:15 1:24:11 All Ages 16 Female 16 LEPANTO RUNNERS
83 593 KYRIAKOS PETRAKOS 1:24:23 1:24:19 All Ages 67 Male 67 ERICSSON
84 605 GIORGOS SPYROPOYLOS 1:24:26 1:24:22 All Ages 68 Male 68 NEMEA RUNNERS
85 507 KIRIAKI BALAXI 1:24:27 1:24:19 All Ages 17 Female 17
86 529 MARY KALOGEROPOULOU 1:24:51 1:24:51 All Ages 18 Female 18 FLYING GEESE RUNNING TEAM
87 538 KALLIOPI KONI 1:26:33 1:26:27 All Ages 19 Female 19
88 616 PANTELHS KONSTANTINOS 1:26:37 1:26:22 All Ages 69 Male 69
89 505 DIMITRIOS ANGELOPOULOS 1:28:11 1:28:03 All Ages 70 Male 70
90 598 DIMITRIOS PRITSOS 1:28:14 1:28:00 All Ages 71 Male 71 www.extremepro.gr
91 515 ALEXANDROS ERMIDIS 1:28:48 1:28:48 All Ages 72 Male 72
92 550 ARISTIDIS KOUDOUNAKOS 1:30:56 1:30:39 All Ages 73 Male 73
93 594 GIORGOS PREDARIS 1:31:39 1:31:28 All Ages 74 Male 74 AGNOSTOS DROMEAS
94 640 XRISTINA PAPADOPOYLOY 1:31:41 1:31:36 All Ages 20 Female 20
95 501 ANASTASIOS ALEXOPOULOS 1:33:43 1:33:26 All Ages 75 Male 75
96 508 ZINOVIA BOULOGIORGOU 1:36:24 1:36:13 All Ages 21 Female 21 PDS ODYSSEAS PETROYPOLIS
97 587 MARIA PAPAGRIGORAKI 1:36:29 1:36:23 All Ages 22 Female 22
98 603 GIORGOS XRISTODOULOU 1:36:33 1:36:19 All Ages 76 Male 76
99 531 ANASTASIA KARIDI 1:36:35 1:36:32 All Ages 23 Female 23
100 641 DHMHTRHS BYRLAS 1:37:08 1:36:56 All Ages 77 Male 77
101 517 ANASTASIOS FILIPPIDIS 1:37:09 1:37:03 All Ages 78 Male 78 ANEKSARTITOS
102 539 THEODOROS KONSTAS 1:37:16 1:37:10 All Ages 79 Male 79 ANEKSARTITOS
103 588 EVANGELIA PAPAGRIGORAKI 1:38:23 1:38:17 All Ages 24 Female 24
104 564 PANAGAKI MARIA 1:38:35 1:38:30 All Ages 25 Female 25
105 777 ARISTEA VASILOPOYLOY 1:38:41 1:38:34 All Ages 26 Female 26 CHRONOSYSTEMS.GR
106 649 NAYSIKA STOYMPOY 1:43:00 1:42:56 All Ages 27 Female 27
107 571 VARVARA MINAIDI 1:47:34 1:47:25 All Ages 28 Female 28
108 547 AGGELIKI KOTOULA 1:47:37 1:47:28 All Ages 29 Female 29
109 617 DIMITRIS KOYLOYKIS 2:00:00 1:59:43 All Ages 80 Male 80
110 610 AOYREL MEMA 2:00:01 1:59:43 All Ages 81 Male 81 PDS ODYSSEAS
111 622 KONSTANTINOS KOYLOYKHS 2:00:01 1:59:43 All Ages 82 Male 82
112 528 NIKOS KALOGEROPOULOS 2:01:19 2:01:12 All Ages 83 Male 83 PAMVO-MOUNTAIN
113 611 JULIE TRITAKI 2:06:13 2:05:55 All Ages 30 Female 30
114 613 GEORGE TSIAMPOURIS 2:06:16 2:06:00 All Ages 84 Male 84
115 566 TERESA MARTINS 2:20:04 2:19:48 All Ages 31 Female 31
116 627 IOYLIA LALIOTH 2:41:25 2:41:17 All Ages 32 Female 32
117 609 IOANNA DROYLIA 2:41:27 2:41:18 All Ages 33 Female 33
118 548 PELI KOTOULA 2:53:55 2:53:44 All Ages 34 Female 34
119 549 BASILIS KOTOULAS 2:53:55 2:53:43 All Ages 85 Male 85
120 541 AIKATERINI KONTOGIORGOU 4:16:15 4:16:15 All Ages 35 Female 35
121 510 MATHAIOS BOURGIOTIS 7:08:47 7:08:47 All Ages 86 Male 86