11 Προγράμματα προπόνησης 5,10km , Ημιμαραθωνίου και Ορεινού τρεξίματος από το Running Coach



Τρέξε 1ος στο Digital Marketing με την iArk Digital Agency

 

Αποτελέσματα 3ος Δρόμος Ζωής Δήμου Αγίας Παρασκευής

Δρόμος 14χλμ (μόνο για ενήλικες)
Rank Category Gender BIB Name YOB Club 7.9km Finish 14km
1 18-34 Male 271 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΠΕΗΣ 1982 SOLEMATES 0:34:21.013 1:00:53.073
2 18-34 Male 321 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1995 WAKE UP STREET 0:35:03.343 1:01:51.067
3 35-44 Male 439 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1977 ALLTERRAINRUNNERS 0:34:31.013 1:02:11.870
4 35-44 Male 446 ΚΑΓΚΑΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:13.483 1:02:39.840
5 45-54 Male 158 ΗΛΙΑΣ ΚΑΠΟΓΛΗΣ 1970 ORAMA 0:35:41.187 1:03:35.410
6 35-44 Male 52 ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ 1974 ALLTERRAINRUNNERS 0:35:48.827 1:03:44.597
7 35-44 Male 382 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:18.767 1:04:03.850
8 35-44 Male 44 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ 1976 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0:36:17.203 1:04:51.000
9 18-34 Male 189 FOTIOS ΚΟΝΔΡΑΛΗΣ 1993 SULLOGOS DROMEON I.P. MESOLOGGIOU 0:36:18.220 1:04:51.290
10 35-44 Male 13 ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΣΗΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:42.327 1:04:58.277
11 55+ Male 129 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1959 0:37:08.517 1:04:58.747
12 45-54 Male 230 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ Ανδρας 1961 0:37:08.267 1:05:19.910
13 45-54 Male 100 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:59.800 1:05:40.890
14 45-54 Male 28 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΖΥΡΗΣ 1998 GOSPORT 0:37:26.893 1:06:14.627
15 55+ Male 90 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 1958 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:37:41.877 1:06:19.550
16 35-44 Male 416 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΕΚΛΗΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:53.287 1:06:41.330
17 18-34 Male 69 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1991 INTERSPORT RUNNING TEAM 0:37:50.580 1:07:01.343
18 35-44 Male 262 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΟΥΚΑΣ 1971 ΦΛΟΓΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:37:37.847 1:07:03.387
19 18-34 Male 273 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:33.207 1:07:31.533
20 18-34 Male 387 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΑΝΤΙΔΕΑΣ 1993 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:58.440 1:07:52.233
21 45-54 Male 477 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΦΕΣΤΑΣ – 0:38:24.833 1:07:57.857
22 45-54 Male 347 ΣΤΕΒΟΛΑΙΜΟΣ ΠΙΕΡΡΟΣ 1965 ORAMA 0:39:21.693 1:08:19.810
23 45-54 Male 282 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΟΥΜ 1969 ORAMA 0:38:12.160 1:08:30.467
24 35-44 Male 168 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:29.770 1:08:56.077
25 35-44 Male 68 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΚΟΥΛΑΚΟΣ 1974 BOCO HARAM ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:40:00.087 1:09:06.853
26 35-44 Male 159 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ 1980 0:39:38.617 1:09:10.313
27 35-44 Male 386 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΥΛΗΣ 1973 0:38:27.207 1:09:14.457
28 45-54 Male 444 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1964 0:38:58.833 1:09:37.747
29 35-44 Male 258 ΦΩΤΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 0:39:22.397 1:09:38.110
30 18-34 Male 197 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΧΤΥΛΙΔΗΣ 1981 0:38:26.520 1:09:55.030
31 45-54 Male 91 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΗΣ 1965 ΣΑΦΑΝΣ 0:39:09.803 1:10:01.170
32 35-44 Male 247 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΥΡΙΚΑΣ 1971 MAVRIKAS COACHING SERVICES 0:38:50.223 1:10:08.920
33 35-44 Male 41 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΟΣ 1979 0:40:55.693 1:10:11.133
34 35-44 Male 209 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΡΟΣ 1971 KARDITSA 0:38:50.910 1:10:12.243
35 35-44 Male 285 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ 1972 ORAMA 0:38:42.723 1:10:17.523
36 35-44 Female 121 ΕΥΗ ΖΑΧΑΡΙΑ 1977 MARATHON CLUB 0:40:29.697 1:10:25.503
37 45-54 Male 64 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:40:48.803 1:11:24.833
38 35-44 Male 481 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ – 0:40:58.833 1:12:04.340
39 18-34 Male 224 ΑΝΤΡΕΑΣ ΛΙΟΣΗΣ 1987 0:38:43.927 1:12:09.517
40 18-34 Male 414 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΚΑΤΛΗΣ 1983 0:40:39.367 1:12:25.077
41 35-44 Male 304 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΦΛΙΔΗΣ 1978 0:40:21.897 1:12:25.420
42 35-44 Male 385 GEORGIOS ΣΟΥΛΗΣ 1977 SOULIS TEAM 0:41:01.490 1:12:34.253
43 18-34 Male 293 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΙΝΟΥ 1983 0:41:08.897 1:12:40.560
44 35-44 Male 236 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΤΖΙΟΣ 1974 0:42:36.243 1:12:46.460
45 35-44 Male 283 ΗΛΙΑΣ ΝΑΤΣΙΟΣ 1974 ORAMA 0:42:01.757 1:13:00.370
46 18-34 Female 22 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:41:50.523 1:13:06.940
47 18-34 Male 418 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΡΙΚΟΥΝΑΚΗΣ 1997 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ] 0:41:45.070 1:13:44.197
48 18-34 Male 463 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΚΡΑΚΗΣ – 0:40:29.977 1:14:10.467
49 18-34 Male 312 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1981 0:42:03.103 1:14:21.340
50 18-34 Female 412 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΖΩΤΖΟΥ 1986 ADIDAS RUNNING TEAM 0:42:14.400 1:14:30.020
51 18-34 Male 406 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:42:58.277 1:15:02.320
52 45-54 Male 162 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ 1964 ORAMA 0:42:41.527 1:15:06.443
53 35-44 Male 153 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΑΡΗΣ 1976 – 0:41:13.570 1:15:08.430
54 45-54 Male 216 MICHAIL ΚΩΣΤΑΡΑΣ 1966 0:42:57.603 1:15:11.920
55 45-54 Male 51 ΗΛΙΑΣ ΒΑΛΑΝΤΑΣΗΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:41:31.570 1:15:16.810
56 45-54 Male 453 ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ 1970 0:42:31.273 1:15:20.920
57 45-54 Male 179 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΧΡΗΣ 1964 0:42:06.663 1:16:00.290
58 35-44 Male 339 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:08.887 1:16:01.790
59 45-54 Male 292 ΘΩΜΑΣ ΝΤΕΛΛΟΣ 1967 0:43:38.870 1:16:18.563
60 55+ Male 201 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΛΗΣ 1959 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 0:42:28.510 1:16:21.793
61 35-44 Male 464 ADAM WARCHOLIK – 0:42:55.290 1:16:48.390
62 35-44 Male 363 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΡΩΤΟΥΣ 1972 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΥΜΝΙΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:43:25.230 1:16:55.400
63 35-44 Male 469 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ – 0:43:45.010 1:17:02.530
64 35-44 Male 234 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΛΙΔΕΡΟΣ 1971 0:43:17.290 1:17:06.670
65 35-44 Male 112 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΥΛΙΟΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:42:54.323 1:17:18.943
66 35-44 Male 272 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΕΘΑΝΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:33.620 1:17:21.760
67 35-44 Male 76 ΑΡΗΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ 1978 ΟΡΑΜΑ 0:44:15.120 1:17:26.780
68 35-44 Male 15 ΝΙΚΟΣ ΑΔΑΜΟΣ 1977 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:44:39.607 1:17:31.413
69 45-54 Female 2 SHARKA FURDA 1968 RUNNINGREECE 0:43:28.307 1:17:32.490
70 45-54 Male 334 VASSILEIOS ΠΑΤΕΛΗΣ 1970 0:43:42.823 1:17:50.197
71 45-54 Male 281 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΠΡΙΑΝΗΣ 1968 ORAMA 0:44:09.497 1:17:50.393
72 45-54 Male 287 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 1963 ΟΡΑΜΑ 0:44:07.840 1:17:50.573
73 35-44 Female 314 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ 1972 ORAMA 0:44:08.417 1:17:50.573
74 45-54 Male 148 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΜΙΔΗΣ 1970 ΟΡΑΜΑ 0:44:08.153 1:17:50.660
75 45-54 Male 163 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 1963 ORAMA 0:44:09.230 1:17:51.210
76 45-54 Male 32 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ 1969 0:44:25.167 1:17:52.183
77 45-54 Male 78 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1970 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ “Η ΛΕΓΕΩΝΑ” 0:44:16.917 1:17:57.210
78 35-44 Male 415 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥΤΟΥΖΑΣ 1976 0:44:08.887 1:18:01.620
79 45-54 Male 54 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗΣ 1970 ΟΔΕΥΩ 0:44:20.777 1:18:05.323
80 35-44 Male 61 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΕΛΙΩΤΗΣ 1972 0:44:05.887 1:18:31.770
81 45-54 Male 25 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ 0:43:55.840 1:18:34.243
82 45-54 Male 342 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ 1968 ΕΘΝΙΚΗΣ 0:43:56.403 1:18:34.323
83 45-54 Male 146 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:02.447 1:18:49.440
84 45-54 Male 119 ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ 1963 0:43:01.277 1:18:50.020
85 45-54 Female 369 ΖΗΝΙΑ ΣΑΝΟΥΔΟΥ 1969 ΟΡΑΜΑ 0:44:17.073 1:18:51.787
86 35-44 Male 400 ΣΤΡΙΓΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1976 0:44:38.137 1:19:06.857
87 45-54 Male 180 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΕΧΡΗΣ 1967 0:44:22.730 1:19:13.673
88 35-44 Male 298 ΠΑΥΛΟΣ ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ 1979 0:45:29.640 1:19:19.903
89 35-44 Male 264 ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ 1976 0:44:02.293 1:19:29.840
90 18-34 Male 145 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ 1988 ΣΔΥΠ 0:45:26.263 1:19:32.207
91 55+ Male 98 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΡΙΜΠΑΠΗΣ 1956 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 0:45:02.497 1:20:00.413
92 35-44 Male 120 ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1975 0:45:20.107 1:20:03.773
93 45-54 Female 410 ΕΛΕΝΗ ΤΖΙΜΑ 1969 0:44:57.200 1:20:04.527
94 45-54 Male 126 ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΔΙΣ 1970 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:48:34.757 1:20:20.693
95 18-34 Male 155 ΙΩΣΗΦ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1986 WAKE UP STREET 0:44:46.217 1:20:22.727
96 55+ Male 39 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1955 ORAMA 0:45:03.450 1:20:38.037
97 45-54 Male 108 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:13.657 1:20:39.597
98 18-34 Male 3 MARVIN ISUFI 1987 0:45:15.873 1:20:40.083
99 35-44 Female 30 ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΖΟΥΛΗ 1971 ORAMA 0:46:03.393 1:20:59.777
100 45-54 Male 267 ΓΟΥΣΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 1969 ORAMA 0:46:02.550 1:21:00.590
101 45-54 Male 182 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΤΣΟΣ 1968 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 0:45:17.403 1:21:10.127
102 35-44 Male 166 ARIS ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:45:57.173 1:21:18.143
103 45-54 Male 373 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΕΡΕΠΙΣΟΣ 1965 ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:47:27.770 1:21:43.530
104 55+ Male 324 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ 1960 0:47:27.160 1:21:45.213
105 18-34 Male 294 ΛΑΖΑΡΟΣ ΝΤΟΑΝΙΔΗΣ 1981 ORAMA 0:46:48.190 1:21:46.483
106 55+ Male 8 NIGEL RYDER 1958 CARVICO SKYRUNNING 0:47:03.833 1:21:46.873
107 45-54 Male 326 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1961 ORAMA 0:46:44.847 1:21:58.573
108 45-54 Male 361 THOMAS ΡΟΥΜΠΑΣ 1963 GOSPORT 0:46:32.080 1:22:05.513
109 18-34 Male 233 ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑΣ 1981 0:47:03.160 1:22:19.167
110 35-44 Male 434 AΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:31.737 1:22:33.407
111 35-44 Male 411 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΙΜΟΤΟΥΔΗΣ 1971 0:46:32.283 1:22:33.743
112 45-54 Male 156 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΝΤΙΑΝΗΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:45.957 1:22:41.580
113 18-34 Male 278 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ 1993 0:44:07.307 1:22:44.537
114 45-54 Male 295 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΟΒΑΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:04.923 1:22:52.687
115 35-44 Male 348 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΑΝΤΖΟΣ 1976 0:46:41.753 1:22:53.743
116 45-54 Female 476 ΕΣΜΕΡΑΛΔΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ – 0:47:18.787 1:22:53.743
117 35-44 Male 80 ΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:04.753 1:23:00.480
118 55+ Male 21 ΒΛΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1950 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:35.127 1:23:12.583
119 35-44 Male 55 ΦΩΤΙΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 1972 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:46:36.597 1:23:17.257
120 35-44 Male 133 ΑΛΕΞΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ 1975 0:46:55.363 1:23:21.420
121 55+ Male 260 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΟΡΙΑΝΟΣ 1958 0:46:06.110 1:23:26.347
122 35-44 Male 479 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ – 0:48:22.037 1:23:30.940
123 45-54 Male 164 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:46:43.800 1:23:32.817
124 45-54 Male 88 ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΙΝΗΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:48:29.100 1:23:38.960
125 45-54 Male 393 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΟΣ 1961 ORAMA 0:47:45.757 1:23:44.273
126 18-34 Male 265 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΛΑΔΑΚΗΣ 1994 0:46:04.050 1:23:46.707
127 18-34 Female 114 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΟΓΚΑ 1985 ΦΛΟΓΑ-FLYING GEESE 0:47:40.863 1:23:58.437
128 45-54 Male 26 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ 1965 0:48:18.067 1:24:08.300
129 35-44 Male 306 ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΗΣ 1977 – 1:24:17.557
130 55+ Male 344 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 1960 Σ.Δ.Υ.Α. 0:47:01.253 1:24:17.660
131 35-44 Male 448 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 1976 0:48:55.813 1:24:18.593
132 35-44 Male 255 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1972 O.R.A.M.A. 0:46:46.627 1:24:24.737
133 18-34 Female 223 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΕΡΙΟΥ 1989 0:47:12.300 1:24:39.513
134 35-44 Female 381 ΟΛΓΑ ΣΚΙΑΔΗ 1973 0:48:33.990 1:24:57.927
135 45-54 Male 454 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΗΡΑΣ 1962 ΣΑΠΠΑΖ 0:47:13.270 1:24:58.660
136 55+ Male 457 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1957 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 0:47:09.160 1:24:59.957
137 18-34 Male 241 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ 1982 0:47:34.287 1:25:01.167
138 35-44 Male 184 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΚΚΙΝΗΣ 1975 0:49:53.533 1:25:02.367
139 18-34 Male 204 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΕΛΟΣ 1990 RUNNERS SPORT STORE 0:49:54.503 1:25:02.923
140 35-44 Male 60 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:48:13.647 1:25:05.150
141 18-34 Male 261 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΚΑΝΑΚΗΣ 1989 0:49:26.707 1:25:07.360
142 35-44 Male 323 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ 1978 0:50:18.957 1:25:08.480
143 55+ Male 83 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΤΣΑΣ 1955 0:49:00.877 1:25:19.470
144 35-44 Female 331 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1979 0:48:09.350 1:25:19.980
145 45-54 Male 1 MR.ROMY BARRION 1966 NIKE RUNNING CLUB 0:48:25.803 1:25:32.170
146 35-44 Male 317 ALKIS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1972 0:48:00.647 1:25:39.690
147 35-44 Male 196 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ 1976 0:48:57.940 1:25:44.650
148 45-54 Male 405 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΤΣΗΣ 1963 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 0:48:57.237 1:25:45.390
149 45-54 Male 173 FOTIS ΚΑΤΣΑΝΤΑΣ 1966 0:48:56.923 1:25:46.070
150 45-54 Male 401 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΓΑΡΗΣ 1961 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:48:53.190 1:25:57.447
151 45-54 Male 402 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΑΓΑΡΗΣ 1966 0:48:52.517 1:25:57.603
152 18-34 Male 403 ΘΑΝΟΣ ΤΑΓΑΡΗΣ 1990 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:48:53.860 1:25:57.893
153 35-44 Male 240 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 1971 0:48:56.203 1:26:03.863
154 35-44 Female 200 ANNA ΚΟΥΚΑ 1971 ORAMA 0:48:40.897 1:26:06.287
155 35-44 Male 467 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΗΣ – 0:48:32.553 1:26:08.547
156 45-54 Male 102 ΝΙΚΟΣ ΔΑΡΜΗΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:46:56.317 1:26:10.367
157 18-34 Male 246 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1984 0:49:55.487 1:26:23.313
158 35-44 Male 313 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΥ 1977 ORAMA 0:48:37.287 1:26:28.597
159 18-34 Male 167 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΜΑΛΗΣ 1981 0:50:58.597 1:26:32.310
160 18-34 Male 92 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΦΑΣ 1987 0:50:44.537 1:26:34.863
161 35-44 Male 251 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΜΗΛΑΣ 1972 – 0:49:12.297 1:26:38.550
162 45-54 Male 328 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 0:47:59.207 1:27:11.260
163 45-54 Male 165 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ 1970 0:48:31.477 1:27:15.050
164 45-54 Male 42 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΜΥΡΟΣ 1965 VODAFONE RUNNING TEAM 0:49:30.657 1:27:29.830
165 35-44 Male 319 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1977 0:50:39.880 1:27:36.827
166 18-34 Male 383 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΚΟΤΗΣ 1983 MARATHON ΤEAM GREECE ΒY MARIA POLYZOU 0:49:38.970 1:27:42.223
167 18-34 Male 170 ALEXANDROS ΚΑΡΥΩΤΗΣ 1989 0:50:45.347 1:27:50.850
168 35-44 Female 113 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1972 0:50:03.393 1:27:52.400
169 35-44 Male 305 SPYRIDON ΠΑΚΟΣ 1975 0:50:30.473 1:27:52.400
170 35-44 Male 420 ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΒΕΛΗΣ 1978 0:50:17.613 1:28:01.690
171 45-54 Male 428 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΠΟΛΙΤΗΣ 1969 0:50:27.067 1:28:03.703
172 45-54 Male 330 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1969 0:47:05.113 1:28:13.650
173 35-44 Male 160 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ 1978 0:50:32.973 1:28:15.337
174 45-54 Male 473 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ – 0:49:58.817 1:28:21.897
175 35-44 Male 371 PANAGIOTIS ΣΕΒΑΣΤΟΣ 1975 0:48:47.140 1:28:23.400
176 45-54 Male 36 ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:50.147 1:28:24.740
177 18-34 Female 169 ΕΥΑ ΚΑΡΥΩΤΗ 1994 0:51:05.083 1:28:39.650
178 55+ Male 254 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:06.280 1:28:50.443
179 18-34 Male 333 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣΑΓΓΕΛΗΣ 1981 0:52:10.123 1:28:51.060
180 35-44 Male 296 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΝΤΟΒΟΛΟΣ 1973 0:50:42.097 1:28:55.343
181 45-54 Male 353 ΦΑΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ 1968 ORAMA 0:49:22.783 1:29:04.167
182 55+ Male 142 ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΔΟΓΛΟΥ 1956 ΚΑΒΟΥΡΙΑ 0:48:55.547 1:29:06.940
183 45-54 Male 338 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΑΡΑΣ 1968 ORAMA 0:50:10.533 1:29:14.183
184 45-54 Male 352 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ 1967 ORAMA 0:50:10.347 1:29:14.183
185 45-54 Male 86 ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΝΙΑΣ 1961 ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ 0:50:47.660 1:29:22.213
186 35-44 Male 250 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΛΑΣ 1972 ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ 0:49:42.800 1:29:22.793
187 45-54 Male 220 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 1965 0:50:43.223 1:29:30.063
188 35-44 Male 151 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 1973 0:50:03.660 1:29:37.167
189 18-34 Male 6 DUSTIN MILLS 1991 RUNNINGREECE 0:50:54.443 1:29:41.393
190 45-54 Male 370 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΣΑΡΔΙΝΗΣ 1965 0:49:03.813 1:29:53.687
191 18-34 Female 31 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΝΤΥΠΑ 1994 WAKE UP STREET 0:49:33.610 1:30:06.050
192 18-34 Male 243 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 1981 0:51:49.763 1:30:09.643
193 35-44 Male 37 ΝΙΚΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:45.177 1:30:13.283
194 45-54 Male 199 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:51:01.427 1:30:16.407
195 45-54 Female 367 XRYSSA ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 1970 0:51:02.177 1:30:32.723
196 45-54 Male 256 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1968 O.R.A.M.A. 0:51:18.270 1:30:46.197
197 18-34 Male 475 ΜΙΧΑΛΗΣ ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ – 0:49:27.657 1:30:55.343
198 45-54 Male 299 ΝΕΛΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1966 0:52:21.467 1:31:18.347
199 35-44 Male 427 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΝΤΖΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:46.147 1:31:30.423
200 45-54 Male 362 ΝΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1966 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:52:22.747 1:31:30.903
201 35-44 Male 329 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1980 0:51:23.507 1:31:49.573
202 18-34 Male 10 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ 1981 0:52:27.373 1:31:52.827
203 35-44 Male 291 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΤΑΜΠΟΣ 1976 0:52:29.140 1:31:52.887
204 35-44 Male 462 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ – 0:51:51.607 1:31:54.817
205 55+ Male 24 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ 1949 ΕΥΚΛΗΣ 0:50:57.427 1:32:01.137
206 35-44 Female 430 ΕΛΕΝΗ ΤΣΙΡΙΛΑ 1977 0:53:43.437 1:32:08.003
207 45-54 Male 195 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΣΑΡΑΣ 1965 0:52:10.810 1:32:21.427
208 35-44 Male 101 ΛΕΒΟΝ ΔΑΝΙΗΛΙΑΝ 1978 ΑΠΙΤΙΚΙΑ 0:50:49.287 1:32:22.157
209 55+ Male 172 GEORGIOS ΚΑΣΣΙΜΑΤΗΣ 1956 SAFANS 0:51:57.590 1:32:24.003
210 55+ Male 238 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1959 0:51:32.567 1:32:33.337
211 18-34 Female 394 ΜΑΡΙΑ ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥ 1990 0:52:16.060 1:32:35.523
212 18-34 Male 85 DIMITRIS-ILIAS ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 1984 0:52:59.140 1:33:07.430
213 45-54 Male 183 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΙΤΣΑΝΟΣ 1966 ORAMA 0:53:32.343 1:33:08.570
214 35-44 Male 424 PANAGIOTIS ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ 1976 0:52:32.687 1:33:18.780
215 45-54 Male 123 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΕΡΔΕΣ 1970 Α.Σ.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 0:52:04.873 1:33:53.650
216 35-44 Male 138 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1979 KEXAGIAS RUNNING TEAM 0:53:55.923 1:34:05.883
217 35-44 Male 452 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1971 ΒΟCO HARAM ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:53:04.203 1:34:11.830
218 35-44 Male 79 ΠΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1978 0:53:02.813 1:34:12.770
219 45-54 Male 215 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1966 0:53:52.390 1:34:25.957
220 45-54 Male 227 ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΥΡΗΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:22.233 1:34:29.850
221 18-34 Male 218 ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ 1994 0:53:20.577 1:35:04.167
222 18-34 Female 206 ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΡΓΙΑΛΗ 1994 0:53:19.733 1:35:05.407
223 45-54 Male 349 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:14.643 1:35:10.410
224 35-44 Male 482 ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ – 0:56:08.910 1:35:14.430
225 35-44 Male 50 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΙΔΑΚΗΣ 1973 ORAMA 0:54:47.767 1:35:21.620
226 35-44 Male 222 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ 1973 ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0:53:50.127 1:35:24.170
227 18-34 Male 244 MΑΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ 1981 0:53:35.453 1:35:25.507
228 45-54 Male 20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1965 ΣΑΦΑΝΣ 0:54:35.317 1:35:29.480
229 45-54 Male 104 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΗΣ 1968 0:53:48.313 1:35:41.023
230 55+ Male 214 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΛΕΤΤΗΣ 1952 0:53:47.890 1:35:41.200
231 35-44 Male 252 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΜΗΛΙΟΣ 1973 0:54:49.237 1:35:43.543
232 45-54 Male 266 CHRISTOS ΜΠΑΛΟΜΕΝΟΣ 1965 SAFANS 0:54:08.750 1:36:12.217
233 55+ Male 94 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ 1957 0:53:48.423 1:36:12.700
234 45-54 Male 438 ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΩΤΗΣ 1968 0:53:50.297 1:36:12.870
235 18-34 Male 423 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΚΠΙΝΗΣ 1989 0:52:16.873 1:36:19.277
236 35-44 Male 176 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ALEXANDROS ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑΣ/KATSIAMBOULAS 1971 0:54:48.517 1:36:26.450
237 18-34 Male 203 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ….. 1984 SNAILSRUNNINGTEAM 0:37:01.017 1:36:53.940
238 45-54 Female 468 ΑΣΠΑΣΙΑ ΔΡΑΜΙΣΙΩΤΗ – 0:55:33.333 1:37:05.900
239 18-34 Male 466 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ – 0:57:02.100 1:37:28.357
240 35-44 Female 219 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ 1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:54:12.783 1:37:34.853
241 45-54 Male 48 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΒΑΒΟΥΓΥΙΟΣ 1970 0:54:30.017 1:37:42.443
242 45-54 Male 472 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ – 0:55:54.503 1:37:46.303
243 55+ Male 426 ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ ΤΣΙΝΑΡΟΓΛΟΥ 1955 0:55:18.877 1:37:49.883
244 45-54 Female 432 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΥΜΠΟΥ 1966 0:53:53.843 1:37:59.833
245 18-34 Female 23 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:55:07.830 1:38:02.030
246 18-34 Female 435 ΕΛΕΝΗ ΦΙΡΙΠΠΗ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:55:08.613 1:38:02.480
247 35-44 Male 253 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΗΤΣΗΣ 1972 0:54:10.000 1:38:05.663
248 45-54 Male 471 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΞΑΡΧΟΥ – 0:52:34.263 1:38:16.833
249 Εκτός κατηγορίας Male 461 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ – 0:53:05.640 1:38:18.723
250 45-54 Male 268 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ 1970 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:55:44.503 1:38:39.767
251 45-54 Male 239 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ 1969 0:53:54.673 1:38:44.203
252 18-34 Male 480 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – 0:52:52.640 1:39:28.247
253 35-44 Male 245 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1980 0:54:41.063 1:39:53.463
254 55+ Male 433 ΙΩΑΚΕΙΜ ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56:21.520 1:39:58.093
255 35-44 Female 429 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΣΙΡΙΛΑ 1979 0:57:01.037 1:40:11.097
256 18-34 Male 332 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ 1989 0:55:26.363 1:40:51.293
257 55+ Male 139 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1945 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ] 0:54:23.987 1:40:53.953
258 35-44 Female 337 NATASHA ΠΕΟΛΙΔΟΥ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ 0:54:45.737 1:41:10.193
259 18-34 Male 356 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 1984 0:59:25.057 1:41:22.267
260 45-54 Male 11 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 1966 SNAILS RUNNING TEAM 0:59:13.760 1:41:50.390
261 18-34 Female 77 MARIA ΓΗΓΟΡΙΟΥ 1983 0:57:51.977 1:42:09.580
262 18-34 Male 397 KONSTANTIS ΣΩΛΟΜΟΣ 1981 0:57:51.037 1:42:10.577
263 45-54 Male 375 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΙΑΒΕΛΗΣ 1965 INTERSPORT RUNNING TEAM 0:55:15.283 1:42:30.727
264 55+ Male 4 MON LUMABAN 1958 PILIPINO RUN CLUB ATHENS – 1:42:56.710
265 35-44 Female 242 ΗΡΩ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ 1971 – 0:58:13.557 1:42:59.433
266 55+ Male 478 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΝΤΕΤΟΣ – 0:59:26.557 1:43:22.497
267 35-44 Female 365 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 1977 PENDELI RUNNERS 0:57:35.820 1:43:34.880
268 18-34 Male 459 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1986 0:51:16.007 1:44:44.157
269 35-44 Male 442 ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ 1972 0:58:04.007 1:45:49.087
270 35-44 Male 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΦΡΟΣ 1980 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:58:38.213 1:45:55.300
271 18-34 Female 483 ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΑΚΤΙΚΟΥ – 0:58:39.180 1:45:55.790
272 45-54 Male 45 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 1968 1:01:02.670 1:46:06.457
273 55+ Female 62 DESPINA ΒΙΓΚΑ 1943 S.E.V.A.S ATHINAS 1:01:16.857 1:46:57.687
274 35-44 Female 226 MARINA ΛΥΜΑΚΗ 1979 – 1:00:37.467 1:50:44.700
275 45-54 Male 237 NIKOS ΜΑΝΩΛΗΣ 1962 BIC MARATHON TEAM 1:00:37.997 1:50:45.227
276 35-44 Female 149 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΜΠΙΤΣΗ 1980 1:01:37.373 1:52:07.580
277 18-34 Female 66 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΥΘΟΥΛΚΑ 1981 1:01:37.670 1:52:10.827
278 18-34 Female 72 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1984 WAKE UP STREET 1:02:13.233 1:52:34.740
279 45-54 Female 147 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΛΟΔΟΥΚΑ 1963 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 1:05:45.067 1:54:15.677
280 45-54 Male 107 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1968 1:05:54.553 1:55:24.263
281 35-44 Male 460 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΙΔΟΣ 1976 ΦΛΟΓΑ 1:08:49.493 1:56:25.113
282 45-54 Male 134 ΜΑΝΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ 1962 1:06:15.567 1:56:34.873
283 45-54 Male 207 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΗΣ 1962 ΟΡΑΜΑ 1:06:13.350 1:56:35.093
284 35-44 Male 354 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ORAMA 1:06:54.443 1:56:35.213
285 55+ Male 380 ΗΛΙΑΣ ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ 1959 ORAMA – 1:56:35.850
286 35-44 Male 175 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1980 1:04:21.283 1:56:39.087
287 45-54 Male 474 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ – 1:07:24.820 1:57:33.583
288 18-34 Female 310 ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1993 1:04:20.067 1:59:21.177
289 45-54 Male 231 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ 1961 OUTRUN 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1:08:51.853 1:59:22.847
290 45-54 Female 150 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΜΠΟΥΡΗ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:08:52.387 2:00:05.030
291 55+ Male 398 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ 1951 ΣΑΦΑΝΣ 1:07:19.757 2:02:39.520
292 18-34 Female 235 ΑΡΙΣΤΕΑ ΜΑΝΙΚΑ 1996 Π.Α.Σ.ΑΡΤΑΣ 1:10:22.777 2:08:15.497
293 18-34 Male 376 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΒΕΛΗΣ 1992 1:08:32.227 2:08:16.270
294 18-34 Female 378 ΜΑΡΙΑ ΣΙΔΕΡΗ 1981 ΟΔΕΥΩ 1:17:18.900 2:19:55.207
295 35-44 Female 377 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΣΙΔΕΡΗ 1979 ΟΔΕΥΩ 1:17:18.227 2:19:55.567
296 18-34 Male 350 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ 1982 1:17:05.587 2:20:09.367
297 55+ Male 470 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ – 1:16:25.850 2:20:14.427
298 45-54 Male 27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΖΥΡΗΣ 1967 ORAMA 0:36:13.017 –
299 45-54 Male 284 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΝΕΛΛΑΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:40:48.447 –
300 35-44 Male 307 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ 1973 0:47:53.490 –
301 35-44 Male 185 ΟΜΗΡΟΣ ΚΟΚΚΙΝΗΣ 1978 ΘΒ CLUB 0:49:54.580 –
302 18-34 Male 441 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1987 WAKEUPSTREET 0:51:48.317 –

Δρόμος 2,4χλμ (Γέννηση πριν το 2002 και Ενήλικες)
Rank Category Gender BIB Name YOB Club 1200m Finish 2400m
1 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 550 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 1975 KEXAGIAS RUNNING TEAM 0:04:46.814 0:08:59.327
2 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 524 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1992 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:04:45.704 0:09:09.207
3 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 545 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1970 SOLEMATES 0:04:58.864 0:09:10.097
4 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 595 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1981 ADIDAS RUNNING TEAM 0:04:55.660 0:10:02.267
5 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 629 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ 1986 0:05:30.284 0:10:27.494
6 Εκτός κατηγορίας Male 645 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_21 – 0:05:39.230 0:10:34.907
7 Εκτός κατηγορίας Male 635 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_12 – 0:05:22.550 0:10:38.057
8 ΛΥΚΕΙΑ Male 542 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΣΟΓΛΟΥ 1999 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:05:48.390 0:10:41.997
9 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 609 ΛΕΛΑ ΣΑΓΚΑ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ OUTRUN 0:05:56.704 0:10:53.787
10 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 556 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1987 0:05:32.520 0:10:55.720
11 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 631 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ 1966 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:05:54.394 0:10:58.584
12 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 627 ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΡΠΑΛΗΣ 1962 ORAMA 0:06:10.597 0:11:03.947
13 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 570 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 1995 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:06:06.944 0:11:08.584
14 Εκτός κατηγορίας Male 643 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_2 – 0:05:45.514 0:11:10.097
15 Εκτός κατηγορίας Male 637 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_14 – 0:05:33.677 0:11:16.967
16 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 610 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 1989 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:06:04.334 0:11:17.067
17 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 604 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΛΑΚΗΣ 1964 ADIDAS RUNNING TEAM 0:06:05.537 0:11:21.080
18 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 571 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:06:00.940 0:11:26.250
19 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 503 PANAGIOTIS ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1984 – 0:06:09.007 0:11:38.187
20 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 558 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ 1957 DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM 0:06:10.084 0:11:39.544
21 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 592 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΟΥΡΙΕ 1991 0:06:04.974 0:11:40.887
22 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 587 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΡΙΑΝΗΣ 1996 ORAMA 0:06:19.370 0:11:46.017
23 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 560 ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ 1995 DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM 0:06:23.494 0:11:47.877
24 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 536 RODANTHI NIKI ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ 1986 ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΟΙ 0:06:28.404 0:11:53.600
25 Εκτός κατηγορίας Male 639 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_16 – 0:06:15.634 0:11:55.707
26 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 576 STYLIANOS ΜΟΝΟΓΙΟΥΔΗΣ 1966 0:06:18.697 0:11:56.247
27 Εκτός κατηγορίας Male 640 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_17 – 0:06:24.354 0:12:02.760
28 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Male 622 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΗΣ 2001 ORAMA 0:06:19.024 0:12:08.197
29 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 611 ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΕΡΛΗ 1990 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 0:06:41.547 0:12:32.514
30 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 544 GEORGE ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1974 0:06:18.244 0:12:35.157
31 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 547 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΛΗ 2001 0:06:40.267 0:12:57.217
32 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 511 ΜΥΡΤΩ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 2001 0:06:39.907 0:12:59.117
33 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Male 594 FIVOS ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 2001 0:06:39.814 0:13:02.217
34 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Male 605 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ 2002 ORAMA 0:07:20.324 0:13:02.480
35 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 619 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ 1962 ADIDAS RUNNING TEAM 0:07:09.324 0:13:13.827
36 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 602 ΖΩΗ ΠΙΣΚΙΟΥΛΗ 1991 KEXAGIAS RUNNING TEAM 0:07:09.664 0:13:15.177
37 Εκτός κατηγορίας Male 620 ΠΑΡΗΣ ΤΟΥΡΝΑΚΗΣ 2006 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:07:04.774 0:13:28.220
38 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 508 ΔΗΜΗΤΡΑ-ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 2001 2ΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:07:22.590 0:13:37.277
39 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 555 ΣΤΑΘΗΣ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ 1970 0:07:11.570 0:13:39.454
40 Εκτός κατηγορίας Male 522 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ – ΠΕΤΡΟΥ 1969 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ “Η ΛΕΓΕΩΝΑ” 0:07:32.704 0:13:40.160
41 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 538 ΑΝΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1991 0:07:52.770 0:13:58.684
42 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 537 ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 1992 0:07:52.507 0:13:58.684
43 Εκτός κατηγορίας Male 636 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_13 – 0:07:40.720 0:14:02.467
44 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 630 ΣΟΦΙΑ ΧΟΥΜΗ 1987 0:07:35.050 0:14:09.030
45 ΛΥΚΕΙΑ Male 561 ΠΕΤΡΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΥΤΣΗΣ 1999 0:07:55.474 0:14:15.354
46 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 601 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΑΝΘΟΥΣΑ RUNNERS 0:07:46.470 0:14:15.780
47 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 597 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ 1972 KEXAGIAS RUNNING TEAM 0:07:54.897 0:14:18.220
48 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 535 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ 1975 KEXAGIAS RUNNING TEAM 0:07:54.240 0:14:18.360
49 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 589 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1991 0:07:54.147 0:14:29.140
50 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 598 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΤΣΙΑ 1980 0:08:08.637 0:14:35.750
51 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 562 ΜΑΡΙΑ – ΣΟΦΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1992 0:08:07.980 0:14:35.750
52 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 529 ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗ 2000 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:07:47.347 0:14:46.510
53 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 599 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ 1980 0:08:05.400 0:15:06.147
54 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 552 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗΣ 1967 0:07:39.994 0:15:07.850
55 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 510 ΠΕΤΡΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 2001 2ΟΥ ΓΥΙΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:08:03.587 0:15:10.524
56 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 563 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ 2001 2ΟΥ ΓΙΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:08:22.654 0:15:10.580
57 Εκτός κατηγορίας Male 641 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_18 – 0:06:58.927 0:15:11.350
58 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 506 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΛΕΞΙΑΔΗ 1969 – 0:15:16.587
59 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 596 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1972 0:08:22.497 0:15:21.820
60 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 634 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 1948 0:08:13.787 0:15:27.050
61 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 509 ΜΑΡΙΑ – ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 2001 2ΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:08:49.050 0:15:30.140
62 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 546 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΒΔΑ 1986 TAEKWONDO ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:08:31.000 0:15:32.657
63 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Male 623 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΠΟΛΙΤΗΣ 2001 0:08:32.360 0:16:00.364
64 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 617 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1960 0:08:32.360 0:16:02.014
65 Εκτός κατηγορίας Male 638 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_15 – 0:09:03.397 0:16:05.194
66 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 504 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΚΡΙΒΟΣ 1952 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 0:08:53.144 0:16:08.907
67 Εκτός κατηγορίας Male 644 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_20 – 0:08:23.044 0:16:30.244
68 Εκτός κατηγορίας Male 632 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_1 – 0:08:26.747 0:16:33.440
69 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 569 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 1965 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 0:09:04.850 0:16:55.697
70 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 549 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΝΤΙΑΝΗ 1970 0:09:01.194 0:17:11.067
71 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 519 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ 1984 0:10:46.724 0:17:29.620
72 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 543 MARINA ΖΙΓΑΝΤΙΔΟΥ 1973 0:09:08.964 0:17:44.737
73 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 625 ΜΑΡΙΑ ΦΟΥΖΕΤΗ 1971 0:09:09.447 0:17:44.794
74 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 616 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΟΦΟΥ 1975 0:09:29.230 0:18:13.944
75 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 528 ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗ 2001 0:09:16.407 0:18:25.144
76 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 514 ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 2001 0:09:16.297 0:18:25.374
77 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 593 VASSILEIOS ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ 1987 ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΟΙ 0:09:16.204 0:18:26.954
78 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 626 ΛΕΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:09:57.874 0:18:46.097
79 Εκτός κατηγορίας Male 646 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_22 – 0:09:57.684 0:18:46.624
80 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 575 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΙΧΑΗΛ – ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ 1941 O.R.A.M.A. 0:10:58.797 0:19:14.254
81 ΓΥΜΝΑΣΙΑ Female 501 FIONA TRIMI 2000 0:10:30.220 0:19:27.174
82 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 566 ΜΑΝΤΥ ΛΑΖΟΥ 1980 0:10:46.974 0:19:32.320
83 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 534 ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1944 ΚΑΠ 0:10:15.540 0:19:37.114
84 Εκτός κατηγορίας Male 642 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_19 – 0:10:25.437 0:19:40.027
85 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 521 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΑΡΔΙΚΗ 1983 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 0:10:18.574 0:19:50.994
86 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 573 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΑΥΡΙΔΟΥ 1968 0:10:44.157 0:20:05.937
87 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 618 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ 1977 0:10:43.347 0:20:45.040
88 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 621 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΟΥΤΟΥΖΑ 1972 0:11:11.504 0:20:52.517
89 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 603 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΑΚΗΣ 1936 – 0:23:25.030
90 Εκτός κατηγορίας Male 633 NONAME_2014 ΩΩ_2,4ΧΛΜ ΓΈΝΝΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΕΝΉΛΙΚΕΣ_10 – 0:12:31.914 0:25:14.437
91 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Male 531 SΠΥΡΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ 1980 ΖΑΟΝ – 1:03:29.360
92 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 628 ΦΕΝΝΗ ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1961 ORAMA – –
93 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 600 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΤΡΑΛΗ 1980 TAEKWONDO ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:08:31.610 –
94 ΕΝΗΛΙΚΟΙ Female 564 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΤΟΥΛΑ 1989 0:14:16.077 –

Δρόμος 1000μ για Μαθητές

Rank Category Gender BIB Name YOB Club 500m Finish 1000m
1 ΣΤ Male 1104 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ORAMA 0:01:01.020 0:04:09.333
2 ΣΤ Male 1123 ΜΑΡΙΟΣ ΤΖΙΜΟΤΟΥΔΗΣ 2003 0:01:07.136 0:04:14.776
3 ΣΤ Male 1077 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΣΤΡΟΘΕΩΔΟΡΟΣ 2003 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:06.326 0:04:34.953
4 Δ Male 1052 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΩΝΙΑΣ 2005 0:01:18.930 0:04:45.646
5 Ε Male 1040 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΠΡΟΣ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:24.740 0:04:46.113
6 Ε Male 1007 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΕΛΗΣ 2004 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:10.690 0:04:46.163
7 Ε Male 1061 ΙΑΣΩΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:23.620 0:04:47.090
8 Ε Male 1033 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΜΕΛΗΣ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:11.380 0:04:48.436
9 ΣΤ Female 1027 ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2003 0:01:07.510 0:04:50.050
10 ΣΤ Female 1065 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΒΑ 2003 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:03.516 0:04:54.463
11 Δ Female 1096 ΜΑΡΙΑΝΘΗ – ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 2005 6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:22.990 0:04:57.086
12 Δ Male 1025 ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2005 0:01:12.630 0:04:59.830
13 Ε Male 1137 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΕΙΜΑΡΑΣ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:24.300 0:05:00.206
14 ΣΤ Male 1086 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΑΟΥΜ 2003 ORAMA 0:01:18.190 0:05:03.263
15 Δ Female 1014 ΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΑΚΗ 2005 TAEKWONDO ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:01:19.746 0:05:07.863
16 Ε Male 1016 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ – ΠΕΤΡΟΥ 2004 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ “Η ΛΕΓΕΩΝΑ” 0:01:19.680 0:05:10.630
17 Δ Male 1093 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 2005 0:01:35.100 0:05:11.513
18 Δ Male 1107 ΑΡΗΣ ΠΡΩΙΤΣΑΚΗΣ 2005 0:01:22.430 0:05:18.090
19 ΣΤ Male 1062 ΜΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 2003 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – 0:05:20.660
20 Ε Male 1117 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:25.300 0:05:21.776
21 Ε Male 1100 ΑΡΗΣ ΠΑΠΑΤΣΙΜΑΣ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:23.240 0:05:24.713
22 ΣΤ Male 1101 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 2003 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:44.210 0:05:27.826
23 Ε Male 1092 ΝΙΚΟΣ ΝΤΙΣΙΟΣ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:20.366 0:05:29.456
24 ΣΤ Male 1097 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 2003 6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – 0:05:32.206
25 ΣΤ Male 1050 ΠΕΤΡΟΣ ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗΣ 2003 0:01:17.310 0:05:39.786
26 Ε Male 1002 ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 2004 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:27.790 0:05:41.366
27 Ε Male 1011 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑΣ 2004 ΚΑΠ 0:01:28.540 0:05:41.686
28 Ε Male 1012 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 2004 0:01:25.420 0:05:46.523
29 Δ Male 1046 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΤΣΟΣ 2005 7ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:37.840 0:05:47.483
30 Δ Male 1112 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΜΟΥ 2005 0:01:34.406 0:05:48.226
31 ΣΤ Male 1135 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 2003 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:01:43.950 0:05:49.126
32 Ε Male 1067 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ 2004 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:01:24.486 0:05:58.850
33 ΣΤ Male 1129 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΙΠΟΛΙΤΗΣ 2003 0:01:30.100 0:06:00.200
34 Δ Male 1003 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 2005 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:40.956 0:06:00.200
35 ΣΤ Female 1094 ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 2003 0:01:31.910 0:06:01.713
36 Δ Male 1001 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 2005 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:41.396 0:06:01.713
37 Ε Female 1038 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ 2004 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:21.860 0:06:03.570
38 ΣΤ Male 1055 ΜΑΙΡΗ ΚΟΤΣΙΑΛΟΥ 2003 TAEKWONDO ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:01:20.930 0:06:04.433
39 Δ Male 1109 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 2005 TAEKWONDO ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:01:17.930 0:06:07.776
40 Ε Female 1029 ΜΑΓΙΑ ΔΡΑΓΟΖΗ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:40.456 0:06:10.456
41 Εκτός κατηγορίας Female 1127 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΣΑΜΗ 2006 ORAMA 0:01:36.470 0:06:12.246
42 Δ Male 1066 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ 2005 8ΟΥ ΔΗΜΟΤΗΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑ ΣΚΕΥΕΙΣ 0:01:34.220 0:06:13.386
43 Εκτός κατηγορίας Male 1130 ΒΑΣΙΛΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ 2007 142 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ/Β1 0:01:51.316 0:06:19.863
44 Δ Male 1054 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΟΤΣΙΑΛΟΣ 2005 TAEKWONDO ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:01:47.450 0:06:19.886
45 Δ Male 1082 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΠΑΤΑΓΙΑΣ 2005 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:34.660 0:06:19.976
46 Δ Male 1042 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 2005 8Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:35.780 0:06:33.726
47 Δ Male 1006 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΜΒΑΚΟΥΛΑΣ 2005 7ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:46.890 0:06:35.443
48 Εκτός κατηγορίας Male 1068 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ 2007 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:02:09.790 0:06:51.806
49 Δ Female 1102 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 2005 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:02:03.736 0:07:01.876
50 ΣΤ Female 1070 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΙΒΑΣΙΑΝΗ 2003 7ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:48.570 0:07:03.966
51 Δ Female 1071 ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΙΒΑΣΙΑΝΗ 2005 7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ 0:01:50.010 0:07:10.696
52 Εκτός κατηγορίας Female 1131 ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΩΗ ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ 2009 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 0:01:54.500 0:07:25.146
53 Ε Female 1041 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΑΓΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:41.900 0:07:29.586
54 Εκτός κατηγορίας Female 1136 ΣΤΕΛΛΑ ΦΑΚΙΝΟΥ 2007 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:02:07.600 0:07:30.776
55 Ε Female 1036 ΝΙΚΗ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΥ 2004 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:57.930 0:07:48.526
56 Ε Male 1088 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΣΙΑΚΟΣ 2004 3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:01:28.230 0:08:02.360
57 Εκτός κατηγορίας Male 1028 ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2010 ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ 0:02:27.260 0:08:09.513
58 Εκτός κατηγορίας Male 1139 NONAME_2014 ΩΩ_1000Μ ΜΌΝΟ ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΈΣ 4ΗΣ – 5ΗΣ – 6ΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΎ_1 – 0:01:46.450 0:08:19.480
59 Δ Male 1120 ΑΡΗΣ ΣΩΚΙΑΝΟΣ 2005 6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0:02:18.460 0:08:31.636
60 Δ Male 1058 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΡΑΣΑΡΗΣ 2005 TAEKWONDO ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:14:32.016 0:28:04.506
61 Δ Female 1015 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗ 2005 TAEKWONDO ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:14:32.013 0:28:05.056
62 ΣΤ Male 1134 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΑΓΚΡΑΣ 2003 0:01:05.696 1:45:50.193