11 Προγράμματα προπόνησης 5,10km , Ημιμαραθωνίου και Ορεινού τρεξίματος από το Running Coach



Τρέξε 1ος στο Digital Marketing με την iArk Digital Agency

Orliakas Adventure Race

 

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ – 3:12:49.347
2. ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ – 3:24:22.357
3. ΑΡΗΣ ΤΣΙΠΗΣ – 3:27:35.100
4. ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΟΦΥΡΗΣ – 3:29:15.864
5. ΧΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ – 3:29:17.84
6. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΟΥΛΑΣ – 3:32:27.4
7. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ – 3:34:30.647
8. ΚΟΣΜΑΣ ΠΛΑΚΕΤΑΣ – 3:37:23.494
9. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΖΕΛΗΣ – 3:43:9.974
10. MATRAS SLAWOMIR – 3:46:15.250
11. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ – 3:48:25.697
12. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΩΗΣΙΔΗΣ – 4:0:2.84
13. ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – 4:7:56.750
14. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ – 4:13:45.527
15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ – 4:13:50.437
16. ΧΑΡΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ – 4:14:35.517
17. ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – 4:15:46.337
18. ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΙΤΕΝΗΣ – 4:16:0.500
19. ΦΩΤΙΟΣ ΛΙΟΝΤΟΣ – 4:16:52.164
20. ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΟΥΤΗΣ – 4:18:28.764
21. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΟΥΠΗΣ – 4:19:0.607
22. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΛΛΗΣ – 4:19:35.217
23. ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ – 4:19:57.634
24. ΛΟΡΑ ΡΕΠΣΕΝΚΟ – 4:20:33.900
25. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΛΦΑΣ – 4:24:5.984
26. ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – 4:25:17.887
27. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΤΣΑΣ – 4:26:28.50
28. ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – 4:29:52.380
29. ΕΛΕΝΑ ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ – 4:30:11.734
30. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ – 4:30:20.394
31. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΩΧΟΣ – 4:31:4.384
32. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΣ – 4:32:21.840
33. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟYΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ – 4:34:28.930
34. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΣΙΟΣ – 4:35:56.254
35. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – 4:36:18.594
36. ΘΩΜΑΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – 4:37:10.620
37. ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΚΑΟΥΤΣΟΣ – 4:37:35.334
38. ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΤΣΙΚΑΣ – 4:38:7.440
39. ΒΙΚΥ ΚΑΡΠΟΥΖΑ – 4:38:27.560
40. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ – 4:38:54.87
41. ΤΑΣΟΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ – 4:39:43.654
42. ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ – 4:40:47.327
43. ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΤΣΗΣ – 4:41:46.477
44. ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΕΜΠΡΙΚΙΔΗΣ – 4:42:28.510
45. ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ – 4:42:35.987
46. ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΑΡΑΤΣΑ – 4:42:48.884
47. ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΤΣΙΟΣ – 4:43:16.527
48. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ – 4:43:59.650
49. ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ – 4:44:19.610
50. ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ – 4:46:17.454
51. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – 4:46:49.87
52. ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ – 4:49:29.687
53. ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ – 4:50:4.997
54. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΟΣ – 4:50:58.184
55. ΤΑΝΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – 4:51:0.10
56. ΝΙΚΟΣ ΜΕΖΙΛΗΣ – 4:52:50.360
57. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ – 4:52:50.970
58. ΝΙΚΟΣ ΒΙΑΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ – 4:55:10.284
59. ΤΡΥΦΩΝ ΣΙΣΚΟΣ – 4:55:41.864
60. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – 4:55:42.724
61. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ – 4:56:3.694
62. ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ – 4:56:15.727
63. ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – 4:56:16.70
64. ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑ’Ι’ΣΚΟΣ – 4:57:34.147
65. ΠΑΡΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ – 4:58:17.507
66. ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΤΣΗΣ – 4:58:44.124
67. ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – 4:58:44.270
68. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – 4:58:48.454
69. ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΡΑΡΔΗ – 4:58:48.610
70. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΙΑΓΚΑΣ – 4:59:0.274
71. ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΚΕΣΗΣ – 5:0:39.497
72. ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΙΖΟΣ – 5:0:54.524
73. ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΕΜΚΑΣ – 5:1:21.57
74. ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ – 5:2:44.424
75. ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΛΑΓΟΣ – 5:3:20.860
76. ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ – 5:4:21.240
77. ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΑΤΣΙΟΣ – 5:5:1.290
78. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΡΗΣ – 5:5:15.60
79. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ – 5:5:19.560
80. ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΘΟΥΛΙΑΣ – 5:5:21.954
81. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ – 5:5:24.657
82. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΑΖΟΥΛΗΣ – 5:5:37.117
83. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΝΔΡΑΣ – 5:5:46.27
84. ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ – 5:5:56.157
85. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΕΝΤΖΟΣ – 5:6:21.14
86. ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΣΙΛΗΣ – 5:6:39.224
87. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ – 5:6:41.350
88. ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – 5:8:55.157
89. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΠΑΚΗΣ – 5:11:58.794
90. ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΜΠΑΤΑΚΟ’Ι’ΙΑΣ – 5:12:16.967
91. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ – 5:12:43.904
92. ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ – 5:12:54.754
93. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ – 5:14:12.684
94. ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΡΥΣΗΣ – 5:14:48.247
95. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ – 5:14:53.887
96. ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΟΡΕΝΤΑΣ – 5:17:46.510
97. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΟΥ – 5:24:14.390
98. ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΤΖΗΣ – 5:24:14.827
99. ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΑΝΟΦΡΥΔΗΣ – 5:24:45.70
100. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ – 5:26:56.434
101. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ – 5:27:16.327
102. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΑΣ – 5:27:58.350
103. ΒΕΝΗ ΔΗΜΠΑΡΗ – 5:30:10.620
104. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ – 5:30:12.654
105. ΣΥΜΕΩΝ ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ – 5:30:50.20
106. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΚΟΡΔΑΣ – 5:30:57.604
107. ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΡΑΣ – 5:32:31.850
108. ΒΑΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ – 5:32:33.804
109. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ – 5:34:45.984
110. ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ – 5:34:49.687
111. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΜΗΝΤΖΟΣ – 5:35:32.864
112. ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΑΒΑΝΗΣ – 5:36:26.207
113. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ – 5:37:4.654
114. ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ – 5:39:23.134
115. ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ – 5:39:41.90
116. ΣΟΦΙΑ ΚΡΑΝΑ – 5:39:46.147
117. ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ – 5:40:44.637
118. ΝΙΚΟΣ ΒΑΓΕΝΑΣ – 5:42:30.14
119. ΣΠΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ – 5:44:30.604
120. ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΖΙΩΓΟΣ – 5:45:2.130
121. ΣΑΚΗΣ ΚΡΑΒΑΡΗΣ – 5:46:21.800
122. ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ – 5:48:3.800
123. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ – 5:48:28.747
124. ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΜΟΣ – 5:49:2.340
125. ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ – 5:49:25.297
126. ΛΕΩΣΘΕΝΗΣ ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ – 5:52:11.790
127. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΟΓΟΛΟΣ – 5:53:30.817
128. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ – 5:53:44.717
129. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΓΓΟΣ – 5:56:32.684
130. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ – 5:56:52.377
131. ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΚΑΣ – 5:57:3.94
132. ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ – 5:57:28.184
133. ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΤΣΑΜΑΚΑΣ – 5:58:37.770
134. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ – 6:0:23.400
135. ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ – 6:0:26.30
136. ΙΩΑΝΝΑ ΣΙΔΕΡΗ – 6:2:20.614
137. ΠΑΡΘΕΝΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ – 6:2:28.557
138. ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ – 6:2:28.650
139. ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – 6:2:39.234
140. ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΥΤΑΛΗΣ – 6:3:12.390
141. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΜΑΝΑΤΙΑΔΗΣ – 6:4:12.590
142. ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΟΥ – 6:4:20.764
143. ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΡΚΟΒΙΣΤΑΣ – 6:4:24.907
144. ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ – 6:4:25.300
145. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΑΜΗΣ – 6:8:13.394
146. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΝΤΖΙΔΗΣ – 6:8:43.680
147. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΟΥΚΑΚΗΣ – 6:10:49.370
148. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΚΡΗΣ – 6:11:27.357
149. ΜΕΛΙΝΑ ΦΙΝΟΥ – 6:12:13.550
150. ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΑΜΟΣ – 6:14:17.904
151. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΡΑΚΗΣ – 6:16:25.437
152. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ – 6:19:5.737
153. ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ – 6:21:39.94
154. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ – 6:21:57.204
155. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΜΟΣ – 6:23:22.694
156. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΙΛΜΠΙΛΗΣ – 6:25:6.817
157. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΣΚΗΣ – 6:25:7.144
158. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ – 6:30:39.587
159. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΟΣΟΣ – 6:35:29.34
160. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ – 6:37:55.727
161. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΜΑΡΙΝΟΣ – 6:37:56.494
162. ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ – 6:38:8.317
163. ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΝΩΛΑΣ – 6:38:29.490
164. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ – 6:38:39.177
165. ΜΑΡΚΟΣ ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΣ – 6:39:46.17
166. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΡΑΚΗΣ – 6:41:58.740
167. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΣΗΣ – 6:43:13.527
168. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΣΕΡΚΕΖΟΠΟΥΛΟΣ – 6:51:21.490
169. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ – 6:54:43.934
170. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΒΡΑΖΗΣ – 7:2:17.517
171. ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΘΕΣΗΣ – 7:12:45.450
172. ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΗΣ – 7:12:47.654
173. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ – 7:23:37.837
174. ΦΩΤΗΣ ΠΡΑΠΑΣ – 7:23:38.150
175. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΒΡΙΤΣΑΣ – 7:24:5.340
176. ΝΙΚΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ – 7:24:13.680

Portitsa Trail

1 Men Male 393    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 0:38:28.590
2 Men Male 342    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΝΔΡΟΣ Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0:42:33.523
3 Men Male 423    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ 0:42:38.930
4 Men Male 441    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΝΕΚΟΣ 0:43:48.166
5 Men Male 442    ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΠΟΑ 0:45:40.690
6 Men Male 440    ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΕΧΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:46:3.523
7 Men Male 317    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΑΡΑΜΠΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:34.140
8 Men Male 414    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ALLTERRAINRUNNERS BY DIMTHEODORAKAKOS 0:47:14.330
9 Men Male 380    ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΑΝΙΤΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:48:23.770
10 Men Male 362    ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΩΓΟΣ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 0:48:33.56
12 Men Male 347    ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΟΠΛΙΑΣ FREE RUNNERS MP 0:49:31.40
13 Men Male 445    ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΠΟΑ 0:49:32.660
14 Men Male 387    ΣΠΥΡΟΣ ΓΟΥΣΙΑΣ 0:49:41.590
15 Men Male 377    ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΑΡΑΜΑΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 0:51:12.226
16 Men Male 434    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 0:52:20.260
17 Men Male 444    ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΚΟΡΟΣ 0:52:25.386
18 Men Male 350    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΥ Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 0:52:44.866
19 Men Male 467    ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΦΩΛΙΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:52:50.273
21 Men Male 477    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 0:53:4.876
23 Men Male 338    ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:53:13.70
24 Men Male 359    ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ 0:53:28.983
25 Men Male 361    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 0:54:37.906
26 Men Male 436    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 0:54:52.86
27 Men Male 337    ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:54:58.26
28 Men Male 366    ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΤΣΑΣ 0:54:58.353
29 Men Male 372    ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ 0:55:35.860
30 Men Male 310    ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΟΥΣΙΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ 0:56:13.720
32 Men Male 398    ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΣΟΝΙΔΗΣ 0:56:52.213
33 Men Male 319    ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:57:33.170
34 Men Male 374    ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:57:41.643
35 Men Male 407    ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΔΟΕ-ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:57:44.363
36 Men Male 473    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΩΓΟΣ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 0:57:56.793
37 Men Male 399    ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΣΙΑΣ FIFTH ELEMENT 0:58:3.453
38 Men Male 492    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΘΟΥΛΙΑΣ 0:58:9.446
40 Men Male 329    ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΑΣ Σ.Ε.Ο. ΚΟΖΑΝΗΣ 0:58:26.280
41 Men Male 457    ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:43.416
42 Men Male 315    ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:58:43.836
44 Men Male 355    ΠΕΤΡΟΣ ΣΙΩΧΟΣ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 0:59:53.320
45 Men Male 391    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΕΥΡΗΣ 1:0:22.383
46 Men Male 460    ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:0:32.120
47 Men Male 504    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ 1:0:32.746
48 Men Male 447    ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ 1:0:39.280
49 Men Male 471    ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΑΚΙΡΤΣΙΔΗΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:1:22.20
50 Men Male 411    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ 1:1:27.143
51 Men Male 335    ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΣΧΙΖΑΣ 1:1:56.473
52 Men Male 476    ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:1:59.566
53 Men Male 488    ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 1:2:11.336
54 Men Male 396    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΡΤΣΟΣ SIATISTA MOUNTAIN RUNNER 1:2:21.76
55 Men Male 430    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1:2:43.650
56 Men Male 321    ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:3:10.300
57 Men Male 419    ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ ( ΑΕΚ ) 1:3:11.710
58 Men Male 464    ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1:3:15.256
59 Men Male 455    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΣΑΦΗΣ 1:3:17.760
60 Men Male 305    ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:3:48.333
62 Men Male 437    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΖΙΛΙΑΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1:4:20.176
63 Men Male 306    ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:4:20.300
64 Men Male 389    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ARDASSA MOUNTAIN CLUB-ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:4:31.130
65 Men Male 381    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:4:35.416
66 Men Male 308    ΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ OLYMPUS T.R.T. 1:4:46.383
67 Men Male 493    NAME Z 1:4:53.660
68 Men Male 339    ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ 1:4:53.803
71 Men Male 353    ΚΩΣΤΑΣ ΜΩΚΟΣ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:6:0.973
72 Men Male 369    ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:6:1.193
73 Men Male 351    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΖΗΣ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:6:1.613
74 Men Male 458    ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΖΟΥΜΕΡΚΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:6:4.193
75 Men Male 451    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΟΥΚΡΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1:6:8.430
76 Men Male 379    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΨΑΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:6:30.196
78 Men Male 384    ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:6:43.686
79 Men Male 334    ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ 1:6:51.256
80 Men Male 375    ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:6:58.380
81 Men Male 459    ΓΙΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΡΑΣ 1:6:58.866
83 Men Male 417    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΟΥΡΟΜΗΣΙΟΣ Ο.Σ.Σ.ΜΠΟΥΡΙΝΟΣ 1:7:37.136
84 Men Male 376    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:7:59.586
85 Men Male 390    ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 1:8:43.920
88 Men Male 415    ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΤΣΗΣ KOURKOURIKIS TRAINNING GROUP 1:9:4.290
89 Men Male 383    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ GREEN-IT 1:9:4.650
90 Men Male 425    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:9:10.823
91 Men Male 408    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΡΑΝΕΣ APOLLONIO RUNNING CLUB 1:9:26.960
92 Men Male 402    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1:9:51.330
93 Men Male 482    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1:10:0.20
94 Men Male 456    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΟΥΖΕΠΑΣ 1:10:17.606
95 Men Male 352    ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΙΣΟΒΟ-ΓΚΡΙΝΤΑΔΕΣ 1:10:44.430
96 Men Male 394    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΛΕΦΤΟΔΗΜΟΣ 1:11:1.440
98 Men Male 363    ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΡΑΝΤΖΕΛΑΣ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:11:3.783
99 Men Male 328    ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ 1:11:32.390
100 Men Male 413    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1:11:38.380
101 Men Male 453    ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 1:12:1.923
102 Men Male 454    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΤΟΝΟΣ 1:12:10.253
103 Men Male 302    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΛΛΗΣ 1:12:29.980
105 Men Male 340    ΣΑΒΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:12:39.890
106 Men Male 490    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1:12:50.303
107 Men Male 388    ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:13:20.503
108 Men Male 412    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1:13:25.130
112 Men Male 322    ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:14:23.423
113 Men Male 421    ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΓΟΥΡΗΣ CROSSFIT16 1:15:42.230
114 Men Male 424    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΟΥΛΑΣ Ο.Π.Ο.Π. 1:16:8.133
119 Men Male 348    ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΡΑΛΛΑΚΗΣ 1:17:44.286
122 Men Male 326    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:18:24.633
123 Men Male 491    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΑΣ 1:19:17.220
124 Men Male 367    ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΠΤΗΣ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:19:22.710
125 Men Male 354    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΠΤΗΣ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:19:25.116
126 Men Male 346    ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1:20:58.890
130 Men Male 433    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1:21:57.950
132 Men Male 395    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΩΛΟΣ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:22:36.593
133 Men Male 330    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΗΓΑΣ 1:23:16.440
134 Men Male 327    ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1:23:16.880
136 Men Male 496    ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΤΣΙΛΗΣ 1:24:23.93
138 Men Male 452    ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΑΤΣΑΚΗΣ 1:25:43.173
141 Men Male 487    ΧΑΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1:27:51.930
143 Men Male 345    ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΩΛΟΣ 1:30:4.833
146 Men Male 332    ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:31:47.206
148 Men Male 405    ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΑΝΤΗΡΑΓΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:16.843
150 Men Male 448    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 1:33:18.123
151 Men Male 429    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥΔΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1:35:52.836
152 Men Male 474    ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑ’Ι’ΟΣ 1:38:8.806
153 Men Male 498    ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΤΙΝΟΠΑΠΑΣ 1:38:55.230
157 Men Male 368    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:41:1.406
158 Men Male 505    ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΤΤΗΣ 1:42:14.590
163 Men Male 489    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ 1:51:55.50
168 Men Male 478    ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΑΚΑΚΗΣ 1:55:32.216
170 Men Male 400    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ FIFTH ELEMENT 2:19:59.383
171 Men Male 418    ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΕΝΑΝΙΔΗΣ 5:35:0.583

 

 

11 Women Female 323    ΛΕΝΙΑ ΤΖΙΑΛΛΑ FIFTH ELEMENT 0:49:18.700
20 Women Female 349    ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ BALIOTIS.NATURE TRAIL 0:52:58.716
22 Women Female 495    ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΗΤΡΟΥ 0:53:6.926
31 Women Female 316    ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0:56:44.430
39 Women Female 378    ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:58:20.310
43 Women Female 373    ΑΝΘΗ ΖΙΩΓΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:59:33.423
61 Women Female 428    ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΛΕΞΙΟΥ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:4:0.746
69 Women Female 357    ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΖΑΒΑΡΑ 1:5:15.693
70 Women Female 427    ΤΑΝΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΓΛΟΥ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:5:34.310
77 Women Female 397    ΚΟΥΛΑ ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:6:33.840
82 Women Female 422    ΔΗΜΗΤΡΑ ΖΩΗ 1:7:12.580
86 Women Female 356    ΦΑΝΗ ΛΙΟΝΤΟΥ DEREKAS ENDURANCE COATHING 1:8:47.123
87 Women Female 385    ΕΛΕΝΗ ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ GREEN-IT 1:9:4.23
97 Women Female 341    ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΠΟΛΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:11:2.613
104 Women Female 392    ΜΟΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΕΜΕΤΗ Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:12:37.360
109 Women Female 360    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ 1:13:37.170
110 Women Female 324    ΟΛΓΑ ΓΑΛΑΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:13:43.733
111 Women Female 307    ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ 1:14:12.433
115 Women Female 426    ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ Ο.Π.Ο.Π. 1:16:8.790
116 Women Female 403    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΛΕΤΣΑ 1:16:52.416
117 Women Female 370    ΑΛΕΞΙΑ ΚΑΤΣΙΩΡΑ 1:17:33.140
118 Women Female 371    ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΩΚΟΥ 1:17:33.530
120 Women Female 358    ΑΓΛΑ’Ι’Α ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΑΕΡΙΚΟ 1:18:9.203
121 Women Female 318    ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΑΠΠΑ 1:18:17.536
127 Women Female 343    ΣΟΦΙΑ ΚΛΕΙΟΥΣΗ 1:20:59.306
128 Women Female 314    ΚΑΙΤΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:21:37.956
129 Women Female 333    ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΝΔΡΑΤΖΙΔΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:21:50.853
131 Women Male 506    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΥΚΟΡΕΜΠΑ 1:22:34.450
135 Women Female 409    ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΚΙΟΣΣΕ 1:24:13.560
137 Women Female 439    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΤΤΑ 1:25:17.850
139 Women Female 465    ΑΝΝΑ ΚΡΙΤΣΗ 1:26:52.440
140 Women Female 466    ΑΝΝΑ ΤΣΙΦΛΙΤΖΙΚΛΗ 1:26:53.80
142 Women Female 410    ΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1:28:1.340
144 Women Female 386    ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕΡΙΦΗ ΠΑΡΓΑ 1:30:48.760
145 Women Female 416    ΒΑΣΩ ΤΑΣΙΩΝΗ Σ.Δ.Υ.ΠΤΟΛΕΜΑ’Ι’ΔΑΣ 1:31:46.830
147 Women Female 406    ΜΑΡΙΑ ΖΙΩΓΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:33:16.686
149 Women Female 450    ΛΥΔΙΑ ΝΙΚΟΥΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 1:33:17.623
154 Women Female 443    ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑ’Ι’ΔOY 1:40:3.820
155 Women Male 481    ΣΙΣΣΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1:40:33.66
156 Women Female 344    ΕΛΕΝΗ ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ 1:40:33.800
159 Women Female 336    ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΦΙΝΟΥ 1:43:12.920
160 Women Female 301    ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΠΙΛΛΗ 1:46:17.3
161 Women Female 463    ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ 1:49:49.980
162 Women Female 304    ΜΥΡΤΩ ΚΟΥΣΚΟΥΡΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:51:26.193
164 Women Female 365    ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΤΟΥΛΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:51:55.520
165 Women Female 364    ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΛΟΥΒΙΔΑΚΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:52:30.896
166 Women Male 479    ΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΥ 1:55:31.530
167 Women Male 480    ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΤΡΟΥ 1:55:31.796
169 Women Female 303    ΜΑΡΙΑ ΔΑΡΓΚΙΝΗ ΚΟΜΙΤΣΑ 1:58:59.323
173 Women Male 502    ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΠΕΛΤΣΙΟΥ 2:26:40.943
174 Women Female 500 NAOYMA ITTH 2:26:32.703
175 Women Female 501 ΙΩΑΝΝΑ ΙΤΤΗ 2:26:32.733