11 Προγράμματα προπόνησης 5,10km , Ημιμαραθωνίου και Ορεινού τρεξίματος από το Running Coach



Τρέξε 1ος στο Digital Marketing με την iArk Digital Agency

Επίσημα Αποτελέσματα – 4ος Μητροπολιτικός Ημιμαραθώνιος 2015

Εκατοντάδες δρομείς τίμησαν και φέτος τον 4ο Μητροπολιτικό ΗμιΜαραθώνιο Αθηνών στο Ελληνικό.

Δες τα επίσημα αποτελέσματα από όλες τις διαδρομές!

Αποτελέσματα 4ος Μητροπολιτικός Ημιμαραθώνιος 2015 – Διαδρομή Ημιμαραθώνιος
Α/Α ΒΙΒ Επώνυμο Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Σύλογος Χρόνος Τερματ. Καθαρός Χρόνος
1 280 ΚΟΚΟΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 1 1:16:47 01:16:47,1
2 283 ΡΟΜΠΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 2 1:23:35 01:23:31,2
3 158 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 3 Σ.Δ.Υ.Π. 1:23:54 01:23:53,4
4 209 ΣΑΜΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 4 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 1:29:13 01:29:10,6
5 162 ΝΤΑΜΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 5 AdidasRunningTeam 1:30:23 01:30:21,4
6 70 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 6 1:30:57 01:30:45,9
7 134 ΜΕΓΚΙΝΤ ΑΛΕΝ Α 7 1:31:20 01:31:12,3
8 285 ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΑ Γ 1 1:32:43 01:32:40,8
9 169 ΠΑΓΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:32:46 01:32:44,8
10 223 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΧΑΡΗΣ Α 9 ΕΥΚΛΗΣ 1:34:05 01:34:02,6
11 237 ΤΖΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 10 1:34:23 01:34:18,0
12 276 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 11 1:34:34 01:34:31,4
13 196 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 12 ΣΑΦΑΝΣ 1:34:56 01:34:52,2
14 42 ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 13 ΣΑΦΑΝΣ 1:34:59 01:34:57,6
15 179 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 14 1:35:03 01:34:51,9
16 801 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:35:07 01:35:01,0
17 802 ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ Α 16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:35:07 01:35:02,2
18 95 ΚΟΚΩΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Α 17 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:35:33 01:35:31,4
19 83 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 18 ΣΑΦΑΝΣ 1:36:19 01:35:46,7
20 41 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 19 ΑΠΣ Απόλλων Δυτικής Αττικής 1:38:00 01:37:39,5
21 191 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 20 DROMEIS.GR 1:38:01 01:37:56,4
22 36 ΓΙΑΣΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α 21 1:38:13 01:37:55,1
23 13 ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ Γ 2 ΣΑΦΑΝΣ 1:39:51 01:39:49,7
24 218 ΣΚΟΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 22 ΣΑΦΑΝΣ 1:39:51 01:39:49,6
25 69 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 23 ΣΑΦΑΝΣ 1:40:20 01:40:12,3
26 168 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ NΙΚΟΛΑΟΣ Α 24 ΣΑΦΑΝΣ 1:40:20 01:40:16,3
27 171 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 25 ΣΑΦΑΝΣ 1:40:20 01:40:15,8
28 151 ΜΠΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:36 01:40:08,8
29 76 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 27 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 1:41:14 01:41:08,7
30 242 ΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 28 1:41:57 01:41:52,4
31 117 ΛΙΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 29 1:42:36 01:42:07,2
32 67 ΖΗΣΙΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α 30 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 1:42:44 01:42:41,0
33 101 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 31 Snails Running Team 1:42:53 01:42:40,9
34 174 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΟΤΗΣ Α 32 1:43:01 01:42:39,7
35 27 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 33 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:43:01 01:42:48,2
36 214 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 34 1:43:08 01:42:48,6
37 112 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 35 1:43:24 01:43:17,0
38 25 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 36 ΑΟΝΑ 1:43:44 01:42:56,0
39 152 ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 37 RUNNINGREECE 1:43:47 01:43:43,5
40 279 ΓΙΑΝΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 38 1:44:18 01:44:12,9
41 12 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΙΚΑ Γ 3 CLAPHAM RUNNERS 1:44:35 01:44:18,0
42 8 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 39 INTERSPORT RUNNING TEAM 1:44:39 01:44:23,5
43 210 ΣΕΡΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α 40 Ανεξάρτητος 1:45:15 01:44:50,7
44 175 ΠΑΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:38 01:45:16,8
45 58 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 42 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 1:45:42 01:45:26,4
46 183 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 43 ΣΑΦΑΝΣ 1:45:48 01:45:32,0
47 272 ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 44 1:46:04 01:45:53,1
48 87 ΚΑΤΣΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 45 1:46:09 01:46:04,7
49 224 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α 46 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:46:16 01:46:10,5
50 66 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 47 1:46:52 01:46:42,7
51 143 ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 48 ORAMA 1:46:58 01:46:32,9
52 48 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 49 1:47:27 01:47:13,9
53 240 ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:40 01:47:23,1
54 278 ΠΛΑΪΝΟΣ ΗΛΙΑΣ Α 51 1:48:13 11:36:41,8
55 255 ΦΡΑΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 52 Ανεξαρτητος 1:48:27 01:47:54,3
56 57 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Α 53 1:48:29 01:48:08,2
57 113 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Α 54 1:48:29 01:48:09,2
58 188 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 55 1:49:20 01:49:12,3
59 119 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ Α 56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:52 01:49:38,4
60 216 ΣΙΩΠΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 57 1:50:20 01:49:48,9
61 260 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 58 ΕΥΚΛΗΣ 1:50:53 01:50:29,6
62 229 ΣΥΡΡΑΚΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α 59 ΣΑΦΑΝΣ 1:50:55 01:50:46,9
63 277 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 60 1:51:05 01:50:29,9
64 110 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 61 www.worldofbike.gr 1:51:10 01:51:01,5
65 79 ΚΑΝΟΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 62 1:51:12 01:51:07,3
66 173 ΠΑΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ Α 63 1:51:30 01:51:08,0
67 146 ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ Α 64 1:51:30 01:51:08,4
68 189 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 65 1:51:44 01:51:24,6
69 104 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 66 – 1:52:26 01:52:00,2
70 81 ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 67 ΑΠΣ Απόλλων Δυτικής Αττικής 1:53:01 01:52:44,6
71 68 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 68 – 1:53:25 01:53:16,5
72 172 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 69 1:53:37 01:53:16,8
73 199 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 70 1:53:42 01:53:05,0
74 194 ΠΑΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 71 Dexter Morgan 1:54:16 01:53:46,2
75 107 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ Α 72 1:54:36 01:54:14,1
76 264 ΧΗΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α 73 ΣΑΠΠΑΖ 1:54:49 01:54:17,4
77 127 ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:54:54 01:54:39,7
78 258 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 75 1:54:55 01:54:19,2
79 128 ΜΑΤΖΙΟΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 76 Adidas running team 1:54:56 01:54:11,0
80 33 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΊΛΗΣ Α 77 Adidas running team 1:54:56 01:54:11,7
81 92 ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 78 ATHENS TRIATHLON TEAM 1:55:22 01:55:04,0
82 28 ΒΟΥΡΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 79 1:55:42 01:55:26,0
83 177 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 80 1:56:27 01:56:01,4
84 53 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ 4 1:56:30 01:56:21,8
85 106 ΚΟΥΦΑΛΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 81 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:56:33 01:56:27,0
86 262 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 82 ΣΔΥΠ 1:56:54 01:56:15,7
87 11 ΑΙΣΩΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 83 1:56:57 01:56:11,2
88 72 ΙΒΑΝΟΥΣΚΑΓΙΑ ΤΑΤΙΑΝΑ Γ 5 1:57:01 01:56:37,4
89 217 ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 84 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ-ΣΔΥΑ 1:57:01 01:56:38,3
90 178 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 85 1:57:08 01:56:58,2
91 248 ΤΣΕΛΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 86 1:57:12 01:56:35,4
92 200 ΠΛΑΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 87 allterrain Runners 1:57:50 01:57:29,0
93 133 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α 88 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 1:58:13 01:57:56,6
94 157 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ Α 89 1:58:26 01:58:24,0
95 52 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 90 1:58:35 01:58:06,9
96 269 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 91 1:58:43 01:58:23,6
97 253 ΦΟΝΤΡΙΕ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 92 ΙΔΙΩΤΗΣ 1:58:58 01:58:44,4
98 82 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 93 1:59:02 01:58:49,8
99 241 ΤΙΜΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Α 94 1:59:15 01:58:38,7
100 270 ΚΟΥΛΙΟΥ ΚΡΙΣΤΑ Γ 6 1:59:19 01:59:08,8
101 166 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΛΛΟΣ Α 95 1:59:24 01:59:14,2
102 17 ΑΝΕΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 7 MARATHON CLUB 1:59:27 01:59:17,7
103 136 ΜΕΜΕΤΟΓΛΟΥ ΓΙΟΥΞΕΛ Α 96 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 1:59:44 01:59:10,2
104 91 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 97 ΙΝΤΕΡΣΠΟΡΤ 1:59:45 01:59:32,3
105 6 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 98 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:00:28 02:00:07,7
106 31 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 99 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2:00:32 02:00:13,6
107 51 ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 100 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:37 02:00:19,1
108 164 ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 101 2:00:46 02:00:22,8
109 246 ΤΡΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 102 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:00:53 02:00:42,2
110 282 ΜΠΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 103 2:01:06 02:00:59,1
111 139 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 104 SATRAPISTAS 2:01:09 02:00:37,5
112 73 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 105 2:01:25 02:01:01,3
113 23 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Α 106 2:01:34 02:01:07,9
114 249 ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ 8 INTERSPORT RUNNING TEAM 2:01:37 02:00:54,7
115 201 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 107 2:01:39 02:00:54,0
116 203 ΡΑΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 108 2:01:42 02:01:38,0
117 99 ΚΟΡΟΠΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 109 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:02:00 02:01:25,7
118 34 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 110 2:02:01 02:01:25,0
119 89 ΚΑΨΑΛΗΣ ΧΑΡΗΣ Α 111 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:30 02:02:02,1
120 43 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 112 2:02:34 02:02:21,4
121 109 ΚΤΕΝΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 113 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:53 02:02:01,0
122 30 ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 114 ΒΑΤΙΚΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:03:42 02:03:34,0
123 116 ΛΕΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 9 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:03:43 02:03:20,6
124 161 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ Γ 10 2:03:45 02:03:16,5
125 21 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Α 115 Spetses Running Team 2:04:44 02:04:35,6
126 137 ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 116 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:05:02 02:04:14,8
127 54 ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α 117 1moreKM 2:05:02 02:04:31,4
128 145 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 118 – 2:05:13 02:05:00,9
129 271 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 119 2:05:13 02:04:43,4
130 187 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ Α 120 ΆΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:05:27 02:04:47,6
131 62 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 121 2:05:27 02:04:47,3
132 181 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 122 Σ.Δ.Ύ. ΆΘΗΝΩΝ 2:05:27 02:04:47,3
133 219 ΣΚΟΥΡΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 123 2:06:40 02:06:06,6
134 64 ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 124 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:07:03 02:06:43,9
135 149 ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 125 2:07:05 02:06:23,4
136 121 ΛΥΚΟΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ Α 126 2:07:18 02:07:14,7
137 261 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α 127 Ανεξάρτητος 2:07:32 02:07:00,2
138 15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α 128 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:02 02:08:46,4
139 184 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΟΥΛΙΑ Γ 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:09:02 02:08:46,5
140 20 ΑΡΑΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 129 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:09:06 02:08:32,2
141 267 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 130 ΣΑΠΠΑΖ 2:09:18 02:08:59,0
142 268 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 131 ΣΑΠΠΑΖ 2:09:18 02:08:58,3
143 266 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 132 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:54 02:09:12,2
144 803 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΣΟΣ ΣΟΛΩΜΟΣ Α 133 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:10:05 02:09:52,9
145 22 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 134 2:10:59 02:10:11,6
146 129 ΜΑΥΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 135 ΕΥΚΛΗΣ 2:11:24 02:10:33,2
147 160 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Α 136 2:12:26 02:11:57,7
148 265 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 137 2:13:36 02:13:09,1
149 154 ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 138 2:13:54 02:13:46,9
150 40 ΓΚΟΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 139 2:14:56 02:14:20,4
151 198 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 140 ΠΣΕΕΔ 2:15:36 02:15:00,2
152 568 ΚΟΥΛΙΟΥΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 141 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:16:34 02:15:54,9
153 244 ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 142 ΕΥΚΛΗΣ 2:17:17 02:17:10,6
154 273 ΠΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 143 2:17:22 02:16:43,6
155 207 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 12 2:17:33 02:17:16,1
156 60 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 144 2:17:35 02:16:56,8
157 108 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 145 2:17:35 02:17:05,9
158 144 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ Α 146 2:17:37 02:16:48,6
159 205 ΡΟΥΒΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 147 2:17:46 02:17:34,6
160 3 SEIVWRIGHT ROSS Α 148 RUNNINGREECE 2:18:17 02:17:26,7
161 131 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 149 2:19:01 02:18:35,2
162 88 ΚΑΤΣΙΚΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 150 2:21:30 02:21:25,2
163 213 ΣΙΒΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 151 A.Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:21:31 02:20:55,3
164 204 ΡΕΣΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 152 2:21:38 02:20:58,9
165 61 ΕΡΓΚΟΥΝΓΕΡ ΦΑΤΜΑ Γ 13 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 2:21:42 02:21:07,8
166 274 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 153 2:22:12 02:22:03,9
167 86 ΚΑΡΤΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ 14 2:22:12 02:21:39,9
168 75 ΚΑΘΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 154 ΣΔΥΑ 2:22:16 02:21:36,3
169 245 ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 155 2:23:17 02:22:49,6
170 197 ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ ΝΑΤΑΛΙΟΣ Α 156 LCBT TRC 2:25:01 02:24:42,4
171 170 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 157 2:26:24 02:25:33,8
172 222 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 158 2:26:27 02:25:38,8
173 142 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 159 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:29:23 02:29:01,7
174 80 ΚΑΠΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 160 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:30:44 02:29:57,3
175 180 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 161 ANEΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:31:01 02:30:17,8
176 29 ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 162 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:32:14 02:31:38,4
177 238 ΤΖΕΛΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 163 2:33:46 02:33:00,5
178 281 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 164 2:35:19 02:34:38,4
179 120 ΛΟΥΛΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 165 ΣΔΥΑ 2:38:16 02:38:02,8
180 18 ΑΝΤΕΡΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 166 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ 2:39:05 02:38:50,0
181 32 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 167 MATHEMATICS RUNNERS 2:42:57 02:41:54,0
182 111 ΚΩΝΣΤΑΝΤΩΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 168 ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 2:50:31 02:50:17,1
183 140 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 169 ΙΔΙΩΤΗΣ 2:53:55 02:53:37,3
284 ΜΙΛΕΝΚΟΒΙΤΣ ΒΙΚΤΩΡ Α
49 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΙΜΩΝΑΣ Α
10 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α SOLEMATES
275 ΣΟΥΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Α
215 ΣΙΟΥΣΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α
236 ΤΖΑΥΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Γ ΣΔΥΑ
257 ΧΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α VOULIAGMENI PD RUNNING TEAM
115 ΛΑΜΠΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α ΓΕΝ/Β1
71 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ Α
9 ΑΔΑΟΥ ΑΘΗΝΑ Γ –
19 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ Γ
37 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ Γ
56 ΔΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
59 ΕΜΙΛΙΑΝΟΥ ΤΡΟΥΝΤΙ Γ
94 ΚΟΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ
124 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ ΕΡΗ Γ
125 ΜΑΡΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ
141 ΜΙΣΙΟΥ NIKH Γ
147 ΜΠΑΤΖΕΛΗ ΑΝΝΑ Γ
153 ΜΥΛΩΝΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ Γ
155 ΝΑΣΙΚΑ ΓΙΩΤΑ Γ
163 ΝΤΕΒΕΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
176 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ
233 ΤΕΡΖΗ ΜΑΡΙΝΑ Γ
239 ΤΖΩΤΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ ADIDAS RUNNING TEAM
251 ΦΙΡΙΠΠΗ ΕΛΕΝΗ Γ
256 ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΝΑ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ
1 BODZIONY MAREK Α
4 SHADMANESH JAVAD Α Σ.Α.Α.Π.Α.Σ.
5 SHADMANESH REZA Α Σ.Α.Α.Π.Α.Σ.
14 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α
16 ΑΝΑΣΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α
24 ΒΑΡΤΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1moreKm
26 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΛΙΟΥΜΠΑΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
35 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α
38 ΓΚΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α
39 ΓΚΛΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
44 ΓΟΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ
45 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α ATHLETIC GUIDERANCE
46 ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α zaon
47 ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α
50 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
55 ΔΟΥΔΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
65 ΖΗΝΟΒΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
74 ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α
77 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
84 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α
85 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ Α –
90 ΚΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
93 ΚΙΟΥΛΑΦΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
96 ΚΟΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α ΠΟΛΙΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
97 ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
98 ΚΟΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α
100 ΚΟΣΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
102 ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΗΛΙΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
105 ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α –
114 ΛΑΚΕ ΑΝΔΡΕΑΣ Α
118 ΛΙΒΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
122 ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
123 ΜΑΝΘΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΣΟΑ ΕΡΜΗΣ
126 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
132 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
130 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
135 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
138 ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΤΣΑΚΙΛΤΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α Σ.Δ.Ο.Εορδαίας
148 ΜΠΕΗΣ ΦΩΚΙΩΝ Α
150 ΜΠΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
159 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Α
165 ΞΥΔΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α χελωνες running team
167 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
182 ΠΑΠΑΖΙΑΝ ΓΚΑΡΕΝ Α
185 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α TOP GYM
186 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Α the amateurs
190 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α
192 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α
193 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α safans
195 ΠΑΤΜΑΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α
202 ΠΡΟΕΣΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α
206 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ
208 ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α
211 ΣΕΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α
212 ΣΙΑΠΚΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α
220 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α
221 ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ “Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ”
225 ΣΤΕΦΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α ΟRAMA
226 ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ
227 ΣΤΩΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ Α ΓΚΡΑΒΑ GYM
228 ΣΥΝΤΕΤΟΣ ΗΛΙΑΣ Α Ανεξάρτητος
230 ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α
231 ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
232 ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Ανεξαρτητοσ
234 ΤΖΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
235 ΤΖΑΝΕΤΤΗΣ ΚΩΣΤΗΣ Α BLUE PEACH
243 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α ΣΔΥΠ ΠΕΙΡΑΙΑ
247 ΤΣΑΝΤΖΑΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α ΣΥΛ.ΜΑΡ/ΜΩΝ ΑΧΑΡΝΩΝ
250 ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α SATRAPISTAS
252 ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
254 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
259 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

Αποτελέσματα 4ος Μητροπολιτικός Ημιμαραθώνιος 2015 – Διαδρομή 10.5km
Α/Α ΒΙΒ Επώνυμο Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Σύλογος Χρόνος Τερματισμού Καθαρός Χρόνος
1 579 ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1 0:34:43,2 0:34:42,8
2 481 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 2 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΣΔΥΑ 0:35:51,0 0:35:49,0
3 567 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 3 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:38:22,9 0:38:22,1
4 420 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 4 0:38:42,8 0:38:42,3
5 554 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 5 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 0:38:47,1 0:38:46,1
6 527 ΤΕΚΕΡΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 6 0:40:06,4 0:40:05,2
7 561 ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Α 7 0:40:19,1 0:40:17,6
8 316 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 8 ΕΥΚΛΗΣ 0:42:07,9 0:42:07,3
9 450 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Α 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:42:16,4 0:42:15,7
10 549 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 10 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:42:47,9 0:42:46,4
11 540 ΤΣΙΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 11 STOIKOS RUNNING TEAM 0:43:17,9 0:43:17,1
12 355 ΓΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 12 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:43:29,4 0:43:26,9
13 394 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:34,3 0:43:27,9
14 511 ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 14 – 0:43:41,2 0:43:37,2
15 382 ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 15 besitos 0:43:48,4 0:43:44,2
16 520 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 16 ΕΥΚΛΗΣ 0:45:51,7 0:45:44,9
17 492 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 17 ΣΑΦΑΝΣ 0:46:29,0 0:46:22,7
18 467 ΞΕΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 18 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:46:50,5 0:46:36,2
19 578 ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ Α 19 0:47:19,3 0:47:17,4
20 376 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΑΣΟΣ Α 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:24,4 0:47:17,9
21 537 ΤΣΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α 21 0:47:29,4 0:47:25,8
22 550 ΦΛΕΓΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 22 CrossFit Chalandri 0:47:39,5 0:47:30,0
23 465 ΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:42,3 0:47:33,7
24 391 ΚΑΡΔΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 24 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:47:45,9 0:47:13,8
25 543 ΤΣΙΤΣΙΓΚΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 25 Ευκλής 0:47:50,2 0:47:44,8
26 471 ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:48:18,1 0:48:05,2
27 514 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 27 0:48:41,8 0:48:20,7
28 557 ΧΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α 28 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:48:43,0 0:48:29,6
29 456 ΜΠΙΘΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 29 Φλογα 0:48:53,4 0:48:51,3
30 359 ΔΑΓΓΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 30 0:49:09,3 0:48:57,9
31 484 ΠΑΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 31 PROTYPO GYM ΡΑΦΗΝΑΣ 0:49:14,4 0:49:08,0
32 530 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:42,1 0:49:17,0
33 351 ΓΚΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:54,1 0:49:51,4
34 451 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Α 34 AEK 0:50:30,0 0:50:26,3
35 472 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 35 ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ 0:50:33,3 0:50:03,5
36 392 ΚΑΡΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 36 0:50:49,0 0:50:37,8
37 356 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 37 ΣΔΥΠ 0:51:10,1 0:51:06,7
38 320 ΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ 1 0:51:19,8 0:50:57,0
39 535 ΤΡΑΝΤΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 38 0:51:24,7 0:51:04,6
40 510 ΣΙΜΙΝΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 39 0:51:44,0 0:51:38,4
41 528 ΤΕΣΦΑΕ ΚΩΣΤΗΣ Α 40 0:51:44,0 0:51:38,1
42 470 ΠΑΓΓΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 41 0:51:44,3 0:51:39,5
43 563 ΡΗΓΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ Α 42 0:51:46,6 0:51:00,1
44 491 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 43 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:51:48,4 0:51:13,6
45 424 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 44 0:51:51,1 0:51:39,9
46 332 ΒΑΡΒΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 45 0:52:10,4 0:52:04,8
47 522 ΣΤΕΦΑΔΟΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 46 0:52:10,7 0:52:00,5
48 343 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 47 0:52:19,6 0:52:13,8
49 404 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΟΜΗΡΟΣ Α 48 ΘΒ CLUB 0:52:34,0 0:52:21,8
50 412 ΚΟΥΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 49 0:53:10,6 0:53:03,4
51 317 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:26,8 0:53:13,0
52 577 ΤΖΗΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 51 0:53:35,9 0:53:09,3
53 378 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 52 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:53:43,9 0:53:35,7
54 364 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Α 53 0:53:45,5 0:53:05,7
55 336 ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 54 HYPER GYM 0:53:50,9 0:53:10,4
56 566 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 55 0:54:01,6 0:53:48,6
57 419 ΚΟΥΤΣΗ ΡΕΒΕΚΑ Γ 2 0:54:05,9 0:54:03,3
58 525 ΣΥΛΛΑΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Γ 3 0:54:05,9 0:54:03,3
59 569 ΑΡΑΟΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 56 ΣΑΦΑΝΣ 0:54:16,0 0:54:11,0
60 379 ΙΤΖΟΒ ΜΙΧΑΗΛ Α 57 0:54:17,4 0:53:48,5
61 350 ΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 58 CROSSFIT HALANDRI 0:54:32,5 0:54:24,5
62 363 ΔΗΛΜΠΕΡΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α 59 0:54:56,9 0:54:10,9
63 506 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 60 0:54:57,0 0:54:11,0
64 574 ΚΑΡΕΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α 61 0:54:58,1 0:54:49,7
65 439 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 62 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:55:07,3 0:55:03,9
66 536 ΤΣΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Α 63 0:55:09,1 0:55:06,3
67 318 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:34,6 0:55:20,0
68 444 ΜΕΙΔΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 65 0:55:42,8 0:55:23,9
69 411 ΚΟΥΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 66 Σ.Δ.Υ.Π 0:55:43,4 0:55:34,6
70 521 ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 67 Independent 0:55:49,8 0:55:30,7
71 462 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 68 ΣΑΦΑΝΣ 0:55:56,8 0:55:37,7
72 573 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ Α 69 0:56:22,8 0:56:12,3
73 572 ΚΟΝΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ 4 0:56:23,2 0:56:12,2
74 431 ΛΟΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 70 0:56:44,5 0:56:42,3
75 494 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 71 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 0:57:00,9 0:56:48,1
76 544 ΤΣΙΩΤΑΣ ΧΑΡΗΣ Α 72 0:57:27,1 0:56:56,8
77 432 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 73 0:57:32,3 0:57:29,1
78 486 ΠΑΤΗΝΙΩΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ 5 0:57:37,7 0:57:17,0
79 339 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 74 0:57:41,9 0:57:35,6
80 388 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α 75 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:57:42,2 0:57:12,7
81 428 ΛΑΤΣΙΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ Α 76 0:57:49,6 0:57:27,6
82 445 ΜΕΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 77 0:58:09,7 0:57:55,3
83 551 ΦΟΡΙΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 78 Spetses Running Team 0:58:15,5 0:58:03,3
84 387 ΚΑΠΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ 6 0:58:26,9 0:58:24,8
85 78 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 79 0:58:27,5 0:58:18,2
86 377 ΗΛΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:36,5 0:58:08,2
87 473 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 81 0:58:53,3 0:58:28,4
88 531 ΤΖΕΛΑΛΗ ΝΤΑΙΑΝΑ Γ 7 0:58:54,5 0:58:10,7
89 63 ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 82 0:58:56,7 0:58:10,6
90 314 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 83 0:59:00,2 0:58:25,4
91 396 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 84 0:59:08,7 0:58:17,2
92 322 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Α 85 ΕΥΚΛΗΣ 0:59:15,6 0:59:03,8
93 581 ΜΗΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ Γ 8 0:59:19,6 0:59:16,5
94 475 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ 9 0:59:36,3 0:59:26,6
95 482 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 86 0:59:41,9 0:59:37,6
96 421 ΚΟΥΤΣΟΥΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 87 0:59:42,9 0:59:08,2
97 442 ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΙΡΗ Γ 10 0:59:44,1 0:59:34,1
98 422 ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 88 0:59:48,6 0:59:26,6
99 375 ΖΙΑΝΙΚΑ ΦΑΝΗ Γ 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:00:04,8 0:59:26,2
100 410 ΚΟΤΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 89 1:00:29,2 0:59:51,0
101 416 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:30,6 1:00:23,7
102 386 ΚΑΠΕΛΛΟΣ ΧΑΡΗΣ Α 91 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:41,8 1:00:34,7
103 564 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 92 1:01:07,1 1:00:57,6
104 480 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 93 ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 1:01:15,0 1:01:10,7
105 395 ΚΑΣΤΡΙΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 94 1:01:17,9 1:01:00,7
106 507 ΣΙΑΒΕΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 95 INTERSPORT 1:01:20,3 1:01:03,6
107 575 ΑΔΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 96 1:01:21,3 1:01:01,1
108 337 ΓΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 97 1:01:21,5 1:01:01,0
109 403 ΚΟΪΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ Γ 12 1:01:25,0 1:00:37,1
110 532 ΤΖΟΒΑΡΑ ΕΡΙΕΤΤΑ Γ 13 1:01:48,6 1:01:39,8
111 408 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 98 1:01:50,0 1:01:06,6
112 555 ΧΑΤΟΎΠΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 99 1:02:43,3 1:02:11,2
113 427 ΛΑΠΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 100 1:02:44,4 1:02:10,7
114 358 ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 101 1:03:07,1 1:02:50,8
115 539 ΤΣΙΑΛΙΑΜΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 102 ΘΒ CLUB 1:03:09,4 1:02:33,8
116 553 ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ Α 103 1:03:12,2 1:02:51,6
117 335 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 104 1:03:19,7 1:03:13,4
118 447 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 105 1:03:21,6 1:02:47,4
119 401 ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 106 1:03:23,0 1:03:05,1
120 400 ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 107 EYKLHS 1:03:24,5 1:03:06,5
121 478 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 108 ΕΥΚΛΗΣ 1:03:24,5 1:03:05,1
122 308 ΑΒΡΑΑΜ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 109 SNAILS RUNNINGTEAM 1:03:26,7 1:02:45,2
123 493 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α 110 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:28,1 1:03:03,6
124 326 ΑΡΓΕΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 111 Spetses Running Team 1:03:45,3 1:03:34,3
125 370 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 14 1:04:04,7 1:03:53,9
126 489 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 112 ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 1:04:14,1 1:04:09,5
127 333 ΒΕΒΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 113 Lone Runner 1:04:23,9 1:03:57,3
128 559 BODZIONY MAREK Α 114 1:04:26,8 1:04:16,0
129 306 SUCHOCKA DOROTA Γ 15 1:04:33,0 1:04:22,6
130 476 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ 16 1:04:37,7 1:04:15,1
131 414 ΚΟΥΡΟΥΜΠΕΤΣΗ ΧΑΡΑ Γ 17 1:04:50,0 1:04:07,2
132 402 ΚΛΑΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Γ 18 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 1:04:53,0 1:04:13,4
133 418 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ Γ 19 1:05:09,8 1:04:52,1
134 390 ΚΑΡΓΑ ΜΥΡΤΩ Γ 20 1:05:09,9 1:04:51,7
135 156 ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ XΡΗΣΤΟΣ Α 115 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ 1:05:14,7 1:04:51,8
136 417 ΚΟΥΡΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Γ 21 1:05:15,2 1:04:33,2
137 466 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 116 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:19,7 1:04:58,4
138 405 ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α 117 ΣΑΦΑΝΣ 1:05:35,0 1:05:21,3
139 469 ΞΥΓΓΗ ΧΡΥΣΑ Γ 22 UTR 1:05:44,9 1:05:39,2
140 360 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 118 1:06:05,5 1:05:27,2
141 477 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 23 – 1:06:13,2 1:05:31,3
142 446 ΜΗΤΣΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α 119 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:15,2 1:05:50,8
143 399 ΚΙΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 120 1:06:23,5 1:06:16,9
144 329 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 121 1:06:35,7 1:05:51,3
145 325 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 122 1:06:37,5 1:05:59,1
146 464 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 123 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:59,1 1:06:51,4
147 324 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ Γ 24 snail’s running team 1:07:08,9 1:07:02,7
148 330 ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 124 1:07:33,4 1:07:05,9
149 502 ΡΙΣΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 125 1:07:59,2 1:07:51,6
150 310 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 126 1:07:59,6 1:07:52,8
151 426 ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 127 DSA Running Team 1:08:09,8 1:07:38,9
152 516 ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΤΑΚΗΣ Α 128 Τρεχοπαρεα 1:08:14,8 1:08:11,9
153 453 ΜΠΑΛΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 129 1:08:22,4 1:07:58,5
154 385 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ 25 ΣΑΦΑΝΣ 1:08:37,1 1:08:00,2
155 354 ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 130 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:37,2 1:07:59,3
156 353 ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 131 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:37,2 1:08:00,0
157 323 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 132 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:12,9 1:08:30,0
158 406 ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α 133 1:09:17,4 1:09:00,2
159 345 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 134 SAPAKI TEAM 1:09:26,4 1:08:42,7
160 328 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Α 135 1:09:26,7 1:09:16,6
161 361 ΔΕΛΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 136 1:09:59,7 1:09:15,6
162 263 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΓΑΝΝΗΣ Α 137 Γ.Σ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1:10:08,2 1:09:19,9
163 369 ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΜΑΝΟΣ Α 138 EYKΛΗΣ 1:10:47,2 1:10:20,0
164 2 KISKI CHASSAN Α 139 SDIATHENS 1:10:55,2 1:10:31,7
165 340 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ Γ 26 1:11:09,9 1:10:54,8
166 327 ΑΡΓΥΡΗ ΝΑΝΤΙΑ Γ 27 ΣΑΦΑΝΣ 1:11:10,0 1:10:54,7
167 398 ΚΕΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 28 1:12:11,0 1:11:57,5
168 307 THEMELIS ALEX Α 140 RR 1:12:33,8 1:11:53,6
169 7 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 29 ΦΟΣ ΠΑΝ 1:12:41,8 1:11:54,0
170 529 ΤΖΑΚΑ ΜΑΡΙΑ Γ 30 1:12:45,0 1:12:15,8
171 517 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 141 1:12:45,8 1:12:21,2
172 458 ΜΠΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ Α 142 1:12:46,2 1:12:17,3
173 423 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Α 143 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:57,3 1:13:48,6
174 474 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 144 1:14:43,5 1:14:10,9
175 415 ΚΟΥΡΟΥΝΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 31 1:14:43,9 1:14:11,0
176 434 ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 145 1:14:52,8 1:14:19,8
177 389 ΚΑΡΑΦΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Γ 32 1:15:12,8 1:14:59,5
178 103 ΚΟΥΣΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 146 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:16:03,2 1:15:31,8
179 582 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΚΛΕΙΩ Γ 33 1:17:41,2 1:17:38,6
180 365 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 147 1:17:50,3 1:17:06,4
181 546 ΦΑΚΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ 34 Holmes Place 1:20:16,3 1:19:35,4
182 576 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ Γ 35 1:20:19,3 1:19:59,4
183 479 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 148 απολλον δ ,αττικησ. 1:21:08,1 1:20:33,8
184 342 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 149 ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:21:08,3 1:20:31,7
185 580 ΚΡΙΤΣΙΜΗΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 150 1:21:56,0 1:21:19,9
186 425 ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 151 HP RUNNING TEAM 1:23:39,3 1:22:53,0
187 512 ΣΚΟΥΡΩΦ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ Α 152 1:24:33,4 1:24:21,6
188 433 ΛΥΓΕΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 153 1:24:58,1 1:24:19,4
189 436 ΜΑΝΙΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ Γ 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:32:58,3 1:32:34,3
190 501 ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ Α 154 intersport running team 1:32:59,0 1:32:35,6
301 HOLSCHER ESMERALDA Γ ΑΝΕΡΞΑΤΗΤΗ
304 PSEFTOUDIS ATHENA Γ Independent
309 ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΧΡΥΣΑ Γ RUNNINGREECE
315 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Γ holmes place
331 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ ΑΓΑΠΗ Γ
338 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ ΣΔΥΠ
346 ΓΕΩΡΓΟΥΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ
347 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ ΑΡΙΑΔΝΗ
352 ΓΚΛΕΖΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ –
357 ΓΡΙΒΑ ΠΗΓΗ Γ
570 ΔΑΛΑΚΑ ΑΝΔΡΙΑ Γ ΣΑΦΑΝΣ
383 ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΙΖΑ Γ Γ.Σ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
438 ΜΑΡΓΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
440 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ Γ Independent
441 ΜΑΤΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ
448 ΜΙΧΑΛΑ ΑΝΝΑ Γ
449 ΜΟΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ
457 ΜΠΙΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ
459 ΜΠΙΤΖΕΛΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ MY ATHLETE
483 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
485 ΠΑΣΧΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ Γ
497 ΡΑΦΙΑ ΜΑΡΙΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
500 ΡΕΟΥΛΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ Γ
504 ΣΑΜΑΡΑ ΑΛΕΞΙΑ Γ
505 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ
509 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ Γ
515 ΣΟΥΦΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ
524 ΣΤΟΥΠΑ ΕΙΡΗΝΗ Γ
547 ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Γ
548 ΦΕΤΦΑΤΣΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ
552 ΧΑΛΑ ΣΟΦΙΑ Γ
565 ΧΟΡΜΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ
302 JACQUIES DELTONNE Α
303 MΑΝΤΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α
305 ROBINSON KEVIN Α
311 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
312 ΑΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
313 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α
319 ΑΛΕΓΚΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
321 ΑΜΠΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α
334 ΒΙΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α
341 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α
344 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
348 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α
349 ΓΙΑΣΕΜΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α ΣΔΥΑ
560 ΓΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
362 ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Α
366 ΔΟΥΒΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
367 ΔΡΑΚΟΣΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
368 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
371 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α
372 ΖΑΛΠΑΡΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
373 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΟΣ Α Adidas Running Team
374 ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α
380 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
381 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
384 ΚΑΜΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α
393 ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Α
397 ΚΑΨΑΛΗΣ ΤΡΥΦΩΝ Α
407 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α KIRIAKOPOULOS Team
562 ΚΟΝΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
409 ΚΟΣΣΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
413 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α Snails Running Team
571 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
429 ΛΙΒΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α
430 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
435 ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α
437 ΜΑΝΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
443 ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
452 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α
454 ΜΠΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α
455 ΜΠΑΤΙΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α
460 ΜΠΟΥΡΔΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
461 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α THINK+
463 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Α
468 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΕΥΚΛΗΣ
487 ΠΑΤΛΙΤΖΙΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
488 ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α
490 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α SAPAZ
495 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Α
496 ΠΡΟΥΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Orthopaedics-A1
498 ΡΑΦΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
499 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΑΡΙΑΔΝΗ
503 ΡΟΥΜΠΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α
508 ΣΙΑΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α
513 ΣΜΑΡΑΓΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α
518 ΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α INTERTSPORT RUNNING TEAM
519 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α telmissos ,oebas,marathon team
523 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α
526 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΣΑΦΑΝΣ
533 ΤΟΥΛΓΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
534 ΤΟΥΣΙΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
538 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α
541 ΤΣΙΛΙΒΑΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
542 ΤΣΙΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΕΥΚΛΗΣ
545 ΤΣΟΥΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ
556 ΧΑΤΣΙΚΙΑΝ ΚΡΙΚΟΡ Α
558 ΨΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α

Αποτελέσματα 4ος Μητροπολιτικός Ημιμαραθώνιος 2015 – Διαδρομή 5km
Α/Α ΒΙΒ Επώνυμο Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Σύλογος Χρόνος Τερματισμού Καθαρός Χρόνος
1 710 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1 ΣΑΦΑΝΣ 17:52,04 17:48,44
2 662 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 2 ΣΑΚΑ – ΣΔΥΑ – ΣΕΒΑΣ 18:52,36 18:49,98
3 639 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ Α 3 ΣΑΦΑΝΣ 19:26,93 19:23,04
4 632 ΗΡΑΚΛΕΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 4 ΣΑΦΑΝΣ 19:27,14 19:23,17
5 701 ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 5 NALU RUNNING TEAM 19:28,23 19:24,84
6 612 ΑΡΜΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 6 Dromea(S)tylidas 20:10,06 20:09,52
7 686 ΝΤΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20:20,04 20:17,70
8 754 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 8 20:21,46 20:18,96
9 687 ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 9 Lion 20:44,09 20:41,51
10 680 ΝΗΜΑΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 10 ΕΥΚΛΗΣ 20:53,85 20:51,27
11 667 ΜΑΧΑΙΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ Α 11 ΕΥΚΛΗΣ 21:04,12 21:01,54
12 629 ΔΟΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 12 21:12,24 21:09,66
13 745 ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΠΙΕΡΡΟΣ Α 13 21:16,16 21:09,00
14 602 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 14 ΣΟΑ ΕΡΜΗΣ 21:29,27 21:18,24
15 693 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 15 22:06,12 21:59,06
16 681 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α 16 THINK+ 22:20,62 22:15,49
17 712 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 17 coachingkrommidas 22:33,38 22:28,25
18 622 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 18 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 22:38,80 22:33,13
19 718 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 19 NALU RUNNING TEAM 22:53,50 22:48,83
20 635 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 23:10,90 23:07,87
21 655 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 21 ΕΥΚΛΗΣ 23:20,11 23:10,79
22 692 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 22 ΝΑΛΥΡΘΝΝΙΝΓΤΕΑΜ 23:25,57 23:21,49
23 605 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 23 23:30,82 23:25,69
24 657 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 24 ΕΥΚΛΗΣ 23:32,85 23:25,48
25 630 ΔΡΑΪΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ 1 23:36,35 23:31,22
26 609 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 2 23:37,94 23:31,42
27 619 ΒΕΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 25 Ανεξαρτητος 23:44,42 23:40,96
28 762 ΠΑΤΣΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 26 23:46,78 23:43,63
29 761 ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 27 23:47,01 23:43,86
30 601 ROSA ESTER Γ 3 23:50,06 23:43,74
31 608 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 28 23:52,23 23:41,71
32 734 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ Α 29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24:16,69 24:13,54
33 767 ΜΟΥΤΣΙΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 30 24:23,94 24:19,03
34 627 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 31 24:45,78 24:33,07
35 644 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24:50,63 24:47,48
36 735 ΦΑΤΣΗΣ ΘΕΜΗΣ Α 33 24:56,61 24:53,46
37 746 ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 34 ΚΕΘΕΑ 25:37,37 25:27,53
38 773 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 35 25:37,72 25:28,20
39 643 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 36 ΣΔΥΠ 25:46,51 25:42,98
40 736 ΦΛΙΑΤΟΥΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 4 26:13,19 26:06,87
41 723 ΣΤΕΦΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 37 27:04,58 27:00,73
42 717 ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 38 Ανεξάρτητος 27:23,60 27:12,24
43 711 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 39 ΣΑΦΑΝΣ 27:43,07 27:31,71
44 744 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ Γ 5 27:51,56 27:40,20
45 659 ΛΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 40 27:53,12 27:44,23
46 694 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 41 ΕΥΚΛΗΣ 28:00,74 27:52,53
47 690 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 6 Α.Σ ΕΥΚΛΗΣ 28:00,94 27:52,35
48 606 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ Α 42 28:01,60 27:52,34
49 698 ΠΕΦΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 43 28:12,93 28:01,57
50 613 ΑΡΜΑΟΓΛΟΥ ΑΡΗΣ Α 44 28:15,75 28:04,39
51 724 ΣΥΡΙΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 45 INTERSPORT 28:21,34 28:14,11
52 673 ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 46 28:45,03 28:33,00
53 672 ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ 7 28:45,17 28:32,97
54 770 ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 47 28:46,15 28:36,51
55 663 ΜΑΝΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 48 29:32,71 29:23,07
56 760 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ Γ 8 30:02,88 29:56,46
57 669 ΜΕΡΕΜΕΤΗΣ ΜΑΝΟΣ Α 49 30:06,18 29:56,44
58 764 ΖΕΥΚΙΛΗ ΜΕΝΙΑ Γ 9 30:14,78 30:07,92
59 759 ΖΕΡΒΑ ΝΙΚΗ Γ 10 30:20,67 30:13,58
60 647 ΚΑΨΟΚΕΦΑΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α 50 ΣΑΦΑΝΣ 31:10,70 31:04,03
61 685 ΝΙΧΩΡΛΗ ΕΛΛΗ Γ 11 31:18,63 31:08,99
62 660 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 51 31:26,81 31:17,17
63 713 ΣΙΑΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 52 31:30,87 31:15,43
64 716 ΣΜΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ Γ 12 INST@RUNNERS 32:08,77 31:57,08
65 640 ΚΑΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 53 32:33,06 32:26,98
66 704 ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 54 32:34,67 32:18,55
67 621 ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 55 Spetses Running Team 32:43,36 32:33,72
68 677 ΜΠΟΥΡΑΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ Α 56 32:54,59 32:48,57
69 695 ΠΑΠΑΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 57 32:57,35 32:49,53
70 726 ΤΑΝΙΩΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 58 33:01,45 32:51,81
71 637 ΚΑΒΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ 13 TAEKWONDO ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 33:05,31 32:57,93
72 631 ΖΑΡΚΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Γ 14 33:22,57 33:13,13
73 741 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 59 33:42,16 33:33,30
74 615 ΒΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 60 34:00,15 33:51,22
75 752 ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 61 34:05,40 33:59,91
76 753 ΠΟΛΥΖΟΥ-ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΑΠΗ Γ 15 34:05,51 34:01,05
77 751 ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 16 34:05,72 33:59,99
78 697 ΠΕΤΥΚΑ ΑΝΝΑ Γ 17 34:17,96 34:08,32
79 664 ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 62 34:36,11 34:30,32
80 671 ΜΙΛΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 63 34:47,51 34:36,37
81 674 ΜΠΕΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ 18 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΤΟΜΩΝ ΜΥΙΚΗΣ ΔΥΣΤΡΟΦΙΑΣ 34:47,62 34:36,66
82 742 ΧΙΟΥΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 19 ΕΥΚΛΗΣ 34:48,79 34:36,97
83 707 ΡΟΥΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 64 35:04,24 34:48,79
84 679 ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Α 65 35:24,11 35:11,37
85 628 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 66 delis7 running team 35:35,86 35:19,79
86 749 ΒΕΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 67 ΚΕΘΕΑ 36:12,11 36:02,21
87 747 ΜΑΜΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 68 ΚΕΘΕΑ 36:12,11 36:02,47
88 725 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α 69 ΣΑΦΑΝΣ 36:23,22 36:17,12
89 658 ΛΙΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 70 36:40,77 36:27,15
90 769 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 71 36:49,24 36:36,84
91 668 ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 72 36:54,35 36:39,35
92 715 ΣΚΡΕΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ 20 37:06,96 36:53,72
93 731 ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 73 37:15,22 37:07,96
94 728 ΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ 21 37:15,64 37:06,00
95 700 ΠΟΥΣΙΑ ΧΑΡΑ Γ 22 37:24,13 37:09,71
96 739 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ Γ 23 37:27,81 37:13,07
97 603 ΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑ Γ 24 37:28,91 37:19,27
98 765 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΛΙΛΑ Γ 25 37:33,74 37:22,93
99 642 ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 74 SNAILS RUNNING TEAM 37:54,29 37:44,65
100 683 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 26 38:07,66 37:53,38
101 638 ΚΑΛΛΙΤΣΑ ΣΟΦΙΑ Γ 27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 38:43,08 38:33,44
102 732 ΤΣΙΑΛΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ 28 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΤΟΜΩΝ ΜΥΙΚΗΣ ΔΥΣΤΡΟΦΙΑΣ 38:45,32 38:34,02
103 611 ΑΡΓΕΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ 29 Spetses Running Team 38:55,43 38:45,79
104 616 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ Γ 30 Spetses Running Team 38:55,44 38:45,80
105 768 ΚΟΡΡΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 75 39:08,94 39:00,77
106 618 ΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 39:22,81 39:14,54
107 670 ΜΕΤΑΞΑ ΕΛΕΝΗ Γ 32 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 42:02,73 41:54,77
743 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ
610 ΑΝΩΓΙΑΤΗ ΕΛΕΝΑ Γ wind running team
623 ΓΙΑΝΝΕΤΙΔΟΥ ΘΕΩΝΗ Γ SNAILS RUNNINGTEAM
626 ΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ
633 ΘΑΝΟΥ ΟΛΓΑ Γ
636 ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ ΣΑΦΑΝΣ
641 ΚΑΡΑΗΣΑΪΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Γ
756 ΚΑΤΩΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ
646 ΚΑΨΑΣΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ
648 ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΟΥ ΙΝΩ Γ BLUE PEACH
650 ΚΛΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ
653 ΚΟΥΕ ΙΩΑΝΝΑ Γ
661 ΜΑΓΓΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑ Γ
666 ΜΑΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ
757 ΜΑΤΣΟΥΚΗ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ Γ
766 ΜΗΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ Γ
675 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
688 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ Γ NALURUNNINGTEAM
691 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ MARINIANS
705 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ Γ
714 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ Γ
719 ΣΠΕΡΕΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Γ
720 ΣΠΙΝΟΥ ΤΖΕΝΗ Γ
727 ΤΖΑΒΑΡΑ ΕΛΛΗ Γ
730 ΤΡΟΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ
737 ΦΡΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ Γ
738 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ Γ YIOULIS RUNNING TEAM
740 ΧΑΛΙΦΕ ΕΛΕΩΝΟΡΑ Γ
604 ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Α Θησέας triathlon
607 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Α
614 ΑΡΜΑΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
617 ΒΑΛΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Ανεξάρτητος
620 ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α
624 ΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α
625 ΓΛΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
750 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΚΕΘΕΑ
634 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
645 ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
649 ΚΙΣΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Cristobalcolonbet
651 ΚΟΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α
652 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α
771 ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α
654 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α
763 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α
656 ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α
748 ΜΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΚΕΘΕΑ
665 ΜΑΡΙΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α MARINIANS
676 ΜΠΙΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α
678 ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α
682 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α
684 ΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
689 ΠΑΓΙΑΥΛΑΣ ΧΑΡΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
696 ΠΑΥΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Α
699 ΠΛΗΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α FITNESS CLUB
758 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α
702 ΠΡΑΙΟΡ ΜΑΡΙΟΣ Α
703 ΠΡΑΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α
706 ΡΟΥΜΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α
708 ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α
709 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α
721 ΣΤΑΜΟ AΛΜΠΕΡΤ Α
722 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
729 ΤΟΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α
755 ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
733 ΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α ΕΥΚΛΗΣ