Αποτελέσματα Taygetos Challenge 2015 – Κάθε χρονιά σπάει ρεκόρ συμμετοχών το Taygetos Challenge
by ChronoSystems
Το Running Magazine δίπλα στο Taygetos Challenge
Αποτελέσματα Taygetos Challenge – Διαδρομή Experience
1 MIXALIS FOTEINOS 203 Male 01:48:49 01:48:46
2 XRISTOS PAPADOGEORGOS 314 Male TECNICA-LEPANTO RUNNERS 01:48:49 01:48:42
3 PERIKLIS RIPIS 202 Male Urban Trail Runners 01:50:51 01:50:51
4 ILIAS KARALIS 261 Male TO.SYN. AMFIKLEIAS 01:50:52 01:50:48
5 IOANNIS KONTOS 204 Male 01:56:52 01:56:50
6 ADAM LESZKO 209 Male 3P 01:57:59 01:57:49
7 GIANNIS GALIATSOS 232 Male PATH RUNNERS 02:00:55 02:00:30
8 PETROS GIANNAKEAS 234 Male 2407 MOUNTAIN ACTIVITIES 02:02:02 02:01:55
9 NIKOS MPIRMPILIS 300 Male S.A.F.A.N.S. 02:02:57 02:02:52
10 NIKOLAOS PONHREAS 356 Male 2407 MOUNTAIN ACTIVITIES 02:06:25 02:06:09
11 BASILIS MAKANTANIS 205 Male OUTRUN KERKYRA 02:06:26 02:06:24
12 ASIMINA SYLAIOY 336 Female 02:09:14 02:09:14
13 DHMHTRHS POYLOYPATHS 357 Male 02:10:11 02:09:54
14 DIMITRA MPIKA 299 Female EOS KARPENISIOY 02:10:22 02:10:16
15 EYSTATHIOS STAMATOPOYLOS 333 Male 02:11:00 02:10:40
16 BASILIS FOTOPOYLOS 348 Male Sdym 02:11:29 02:11:20
17 PETROS TASIOPOYLOS 338 Male PATH RUNNERS 02:12:26 02:12:03
18 IBANA ANDROBIK 212 Female “Urban Trail Runners “”UTR””” 02:12:27 02:12:17
19 MOBY TASIOPOYLOS 360 Male 02:12:27 02:12:03
20 GEORGIOS MANOYSOPOYLOS 286 Male DROMEIS GYTHEIOY 02:14:45 02:14:40
21 BASILIS SMYRLIS 329 Male 02:16:16 02:15:57
22 DIMITRIOS ANEZYRIS 213 Male ORAMA 02:16:43 02:16:36
23 NIKOLAOS PAGKALAKIS 309 Male SAFANS 02:16:44 02:16:44
24 GIANNIS KOSTAKIS 278 Male PATH RUNNERS 02:16:59 02:16:33
25 GERASIMOS LAMPIRIS 282 Male SYL. DROM. KEFALONIAS 02:17:05 02:17:00
26 KONSTANTINOS PANTAZATOS 313 Male 02:17:28 02:17:18
27 GIORGOS ARNAOYTOPOYLOS 223 Male 02:18:28 02:18:20
28 GIANNIS ARGIANAS 221 Male 02:19:59 02:19:41
29 IOANNIS XARISIS 349 Male 02:20:21 02:20:15
30 STELIOS ZOYPOS 250 Male 02:20:24 02:20:07
31 SOFIA STERGIOY 335 Female Urban Trail Runners ( UTR) 02:20:45 02:20:17
32 IOANNIS PYRGELIS 322 Male xanthi runners 02:20:46 02:20:18
33 RODNEY COOK 206 Male 02:20:50 02:20:12
34 ANTONIS NIKOLAIDIS 303 Male ORAMA 02:20:58 02:20:29
35 KONSTANTINOS NIKOLOPOYLOS 304 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 02:21:07 02:20:25
36 ATHANASIOS BOYRBOS 231 Male 02:24:49 02:24:18
37 NIKOS DIMTSAS 241 Male RUNNER STORE 02:25:35 02:25:18
38 PANTELIS KONTOGIANNIS 269 Male 02:27:03 02:26:43
39 GERASIMOS THEOFILATOS 252 Male SYLLOGOS DROMEON KEFALONIAS 02:28:02 02:27:30
40 BASILIS MPOYKOYBALAS 301 Male SD TRIKALON 02:28:24 02:28:01
41 NIKOLETTA GIATRAKOY 236 Female 02:28:36 02:28:26
42 PANTELIS SYMEONIDIS 337 Male 02:28:52 02:28:36
43 ALEKSANDROS TSIGKOS 343 Male S.D. KEFALLONIAS 02:28:56 02:28:45
44 GIORGOS MELAXROINOS 292 Male Hydra runners 02:29:05 02:28:44
45 DESPOINA LOYKAKI 283 Female RUNNER STORE 02:29:40 02:29:36
46 ANDREAS KOYTSIKOS 274 Male ALL TERRAIN RUNNERS 02:30:01 02:29:13
47 MIXALIS XATZIKONSTANTINOY 351 Male HYDRA RUNNERS-OLYMPUS TRT 02:30:12 02:29:53
48 KONSTANTINOS GEORGIAKOS 233 Male 02:30:13 02:29:42
49 EYTHYMIOS BLAXOS 228 Male 02:30:21 02:29:47
50 OLGA BARTZIOTI 225 Female 02:30:34 02:30:31
51 BIKY MELETOPOYLOY 293 Female PATH RUNNERS 02:30:34 02:30:26
52 DIMITRIS BAGIAS 224 Male 02:33:33 02:33:11
53 OYRANIA FAKOY 345 Female 02:33:57 02:33:21
54 IOANNIS ROMANOS 326 Male KOLLEGIAKOI DROMEIS 02:34:02 02:33:23
55 NATALI PERAKI 318 Female 02:34:35 02:34:27
56 ALEKSANDROS KAPETANOPOYLOS 257 Male 02:34:54 02:34:12
57 DIMITRIOS TZANETAKOS 339 Male DROMEIS GYTHEIOY 02:34:57 02:34:25
58 MATTHEW ELLIS 207 Male 02:35:01 02:34:27
59 GIORGOS KOMIS 268 Male Allterrainrunners 02:35:14 02:34:59
60 XRISTOS STATHOYLIAS 332 Male 02:35:27 02:34:46
61 NIKOLAOS ARKOLAKIS 222 Male 02:35:28 02:34:46
62 THODORIS KONTOS 270 Male EOS KALAM?TAS 02:35:34 02:35:18
63 PANOS PANAGIOTIDIS 310 Male 02:36:58 02:36:44
64 BASILIS ZAFEIROPOYLOS 248 Male DELOITTE TEAM 02:37:50 02:37:34
65 DIMITRIS KOYTSOPOYLOS 275 Male DELOITTE TEAM 02:37:50 02:37:35
66 KOSTAS SKORDOS 328 Male PALAISTIKOS RAFINAS 02:38:05 02:37:36
67 ALEKSIS MAKROPOYLOS 284 Male PATH RUNNERS 02:39:04 02:38:56
68 NIKOLAOS GIANNOYLEAS 235 Male MANIACS 02:39:42 02:38:51
69 ALEKSIS ZANNHS 363 Male 02:39:42 02:38:54
70 KONSTANTINOS DRAKOYLAKOS 244 Male Sdym 02:39:43 02:38:47
71 BASILHS ZOGOPOYLOS 355 Male S?? ?????S O????S 02:39:59 02:39:54
72 ANASTASIOS KANELOPOYLOS 361 Male 02:41:17 02:41:09
73 EYGENIA KARALI 260 Female TO.SY.N AMFIKLEIAS 02:41:59 02:41:53
74 APOSTOLIS KOYMARINOS 273 Male Allterrainrunners 02:41:59 02:41:48
75 PANAGIOTHS POYPOYZAS 362 Male 02:42:08 02:42:01
76 TASOS APOSTOLOY 218 Male APS TELMISSOS 02:42:20 02:41:48
77 KONSTANTINOS FOTIADIS 347 Male 02:42:32 02:42:12
78 DIMITRIS MARTSELEAS 290 Male 2407 MOUNTAIN ACTIVITIES 02:44:31 02:44:15
79 PANOS SARANTEAS 327 Male Maniacs Sdym 02:44:31 02:43:43
80 ELIZA SARANTEA 358 Female 02:44:31 02:43:42
81 STAYROS BOSYNIOTIS 230 Male KOLLEGIAKOI DROMEIS 02:44:46 02:44:08
82 DIONYSIS DIMAS 240 Male 02:44:58 02:44:36
83 ANTONIA ANTYPA 215 Female SYLLOGOS DROMEON KEFALLONIAS 02:46:19 02:46:06
84 XRISTOS DRIMALAS 245 Male 02:47:37 02:46:50
85 THEODOROS MPELEZOS 298 Male 02:47:38 02:46:51
86 BASILIS LAGOS 279 Male PALAISTIKOS RAFINAS 02:48:05 02:47:15
87 ALEKSANDROS KRITIKAKIS 276 Male 02:48:22 02:47:56
88 OLGA ARBANITI 220 Female “Urban Trail Runners “”UTR””” 02:48:32 02:48:21
89 MANOS BERNIKOS 226 Male 02:48:39 02:48:05
90 PANTELIS KAPSIS 264 Male FLOGA 02:49:17 02:48:29
91 ELENI MAYRIDOPOYLOY 291 Female KALLITHEAS 02:50:01 02:49:58
92 TZENI KAPETANIOY 256 Female 02:50:17 02:49:56
93 ELEYTHERIA KARATARAKI 262 Female “Urban Trail Runners “”UTR””” 02:51:04 02:50:56
94 FOTIS GKAMPLIAS 238 Male 02:51:20 02:50:37
95 BASILIS MANTIS 287 Male 02:52:01 02:51:42
96 GIORGOS EKSARXOS 246 Male FAIRWAYS ADVENTURE TRAVELING 02:52:45 02:52:09
97 XRISTINA KORAI 271 Female WIND RUNNING TEAM 02:53:21 02:52:43
98 ILIAS MPOYRGIOTIS 302 Male DROMEIS ALSOYS N. FI/FEIAS 02:53:44 02:53:26
99 GIORGOS MOYKANAKIS 295 Male 02:54:04 02:53:30
100 MARIA KAMINARI 255 Female SYLLOGOS DROMEON KEFALONI?S 02:55:53 02:55:42
101 IOANNIS RIPIS 324 Male Urban Trail Runners 02:55:55 02:55:08
102 SPYROS LALLOS 281 Male 02:56:02 02:55:50
103 MANOLIS XARMPIS 350 Male ALL TERRAIN RUNNERS 02:56:03 02:55:51
104 LOYKAS MITSAKIS 294 Male SDYM THIBAS 02:56:32 02:55:55
105 THOMAS KLEINAKIS 354 Male 02:56:41 02:56:22
106 GRIGORIS TZOYMAKAS 340 Male FIFTH ELEMENT 02:56:45 02:56:45
107 IOANNIS KARBELIS 263 Male 03:00:00 02:59:26
108 DIOMIDIS SPINELLIS 330 Male 03:00:36 03:00:05
109 ARISTEIDIS KOYDOYNAKOS 272 Male 03:00:58 02:58:59
110 XRISTINA GKALIOY 237 Female UTR 03:01:34 03:01:23
111 MIXALIS PETSAS 320 Male 03:02:36 03:01:55
112 MAIRI KALOGEROPOYLOY 253 Female FLYING GEESE RUNNING TEAM 03:04:30 03:04:22
113 MARIA MARKOYLI 289 Female SKY WOMEN RUNNING TEAM 03:05:40 03:05:22
114 PETROS NIKOLOPOYLOS 305 Male 03:09:24 03:08:40
115 NATASA PEOLIDOY 317 Female 03:11:34 03:10:47
116 GRIGORIOS DIONYSOPOYLOS 243 Male FLYING GEESE RUNNING TEAM 03:11:45 03:11:37
117 ANTIGONI NOMIKOY 306 Female FLYING GEESE RUNNING TEAM 03:11:45 03:11:36
118 SOTIRIS TSELLOS 342 Male 03:15:21 03:15:17
119 MARINA MPEKOY 297 Female 03:30:50 03:30:32
120 XRYSA KSYGGI 308 Female “Urban Trail Runners “”UTR””” 03:32:57 03:32:30
121 IOANNIS PETRAKIS 319 Male 03:37:50 03:37:08
122 DAFNI SPYRAKOY 331 Female PATH RUNNERS 03:38:18 03:37:30
123 BASILIS KOLLAROS 265 Male PALAISTIKOS RAFINAS 04:00:03 03:59:13
124 GEORGIOS KALOYMENOS 254 Male 04:23:42 04:23:04
Αποτελέσματα Taygetos Challenge – Marathon Διαδρομή
Pos Name RaceNo Category Gender Club Time Net Time
1 DIMITRIS THEODORAKAKOS 1 M2 Male SALOMON HELLAS 03:39:46 03:39:44
2 ALEKSANDROS FOTIADIS 4 M1 Male SALOMON HELLAS 03:52:38 03:52:36
3 STAYROS STEFANIS 6 M3 Male REFUSE TEAM 03:53:04 03:53:02
4 THEOFANIS ARKOYMANIS 3 M3 Male TECNICA 03:58:16 03:58:14
5 NIKOLAOS PALLIS 12 M1 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 03:58:54 03:58:51
6 ANDREAS BOGIATZIS 48 M2 Male athletics-guidance.gr/agteam 04:08:36 04:08:31
7 DIMITRIS ELEYTHERIOY 13 M2 Male EOS KARPENISIOY 04:10:04 04:10:00
8 IOANNIS THANASIAS 8 M3 Male MONOPATI PARNASSOY 04:19:58 04:19:54
9 DIMITRIS KEFERLIS 59 M2 Male XILIOMODI 04:25:54 04:25:49
10 PANAGIOTIS LIAKOS 64 M2 Male A.S. <> KICK BOXING 04:37:14 04:37:02
11 GEORGIOS MPATIS 10 M3 Male 04:37:50 04:37:46
12 EYSTRATIOS RALLIS 17 M2 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 04:40:47 04:40:44
13 DIMITRIOS NTONES 34 M1 Male Ameinias Pallinis 04:45:03 04:44:41
14 FOTIS MATSIGKOS 33 M1 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 04:46:41 04:46:33
15 JEREMY LANG 192 M2 Male Belgrade Running Club 04:48:52 04:48:13
16 PANAGIOTIS STAMATELOS 83 M2 Male athletics-guidance.gr/agteam 04:50:27 04:50:20
17 GEORGIOS THALASSINOS 30 M1 Male 04:50:45 04:50:41
18 EYAGGELOS MPOYKAS 18 M2 Male 04:51:07 04:50:46
19 GLYKERIA TZIATZIA 26 W1 Female Allterrainrunners 04:51:09 04:51:09
20 IOANNIS KOYTIS 20 M3 Male 05:00:44 05:00:44
21 IOANNIS ADAMOPOYLOS 44 M2 Male SEO PATRAS OLENOS 05:02:56 05:02:50
22 NIKOLAOS XRISTODOYLOY 97 M2 Male TELMISSOS MARATHONA 05:10:38 05:10:26
23 MIXALIS SAROYKOS 81 M2 Male Hydra runners 05:11:24 05:11:12
24 TASOS MASTROTHEODOROS 21 M4 Male NATURAL RUNNING BY INOV8 05:12:20 05:12:17
25 NIKOLAOS MPROKOS 24 M4 Male SAPPAZ 05:12:21 05:12:07
26 ANDREAS TSAPAKIS 84 M2 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 05:15:20 05:15:17
27 GIORGOS NIKELOPOYLOS 194 M1 Male 05:15:38 05:15:33
28 STAYROS PAPADOPOYLOS 76 M2 Male SDY MESSINIAS 05:16:50 05:16:44
29 ALEKSANDROS IATROY 15 M2 Male Allterrainrunners 05:17:13 05:17:04
30 GIORGOS PAPATHANASIOY 129 M3 Male BOIOTOI IMERODROMOI 05:17:33 05:17:30
31 ATHANASIOS SKOPAS 25 M4 Male SAFANS 05:18:15 05:18:08
32 IOANNIS SAKSIONIS 132 M3 Male 05:18:15 05:17:36
33 GEORGIOS POYLOPOYLOS 36 M1 Male 05:18:32 05:18:32
34 GIANNIS ALEKSOPOYLOS 45 M2 Male 05:19:59 05:19:52
35 NIKOLAOS ZAKYNTHINAKIS 54 M2 Male 05:24:12 05:24:04
36 ARGYRIS RAYTOPOYLOS 79 M2 Male ANIXNEYTIS 05:25:27 05:24:48
37 PETROS NTOYNIS 11 M2 Male 05:25:38 05:25:33
38 GIANNIS AGGELOPOYLOS 43 M2 Male athletics-guidance.gr/agteam 05:26:30 05:26:22
39 BASILHS ANAGNOSTOPOYLOS 193 M3 Male 05:26:59 05:26:46
40 BIKTORIA GEORGOPOYLOY 180 W1 Female Olympus Trt 05:28:34 05:28:30
41 DIMITRIOS ANDRIOPOYLOS 157 M4 Male 05:33:14 05:33:01
42 IOANNIS MPAGIOS 23 M4 Male TEFAA PANEPISTIMIOY ATHINON 05:35:16 05:35:00
43 GIANNIS ABRAMPOS 87 M2 Male RECUERDOS 05:35:28 05:35:23
44 ILIAS SAGKRIOTIS 148 M3 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 05:36:51 05:36:45
45 LOYKAS PRATILAS 77 M2 Male TRAXINA 05:38:03 05:37:57
46 KONSTANTINOS BERANOPOYLOS 101 M3 Male 05:40:47 05:40:28
47 GEORGIOS LOYKAS 93 M2 Male DISTOMO BOIOTIAS 05:41:02 05:40:54
48 NIKIFOROS FOKAS 86 M2 Male IRONKOUKOU 05:42:33 05:42:28
49 PANAGIOTIS PANARITIS 35 M1 Male GOJI BERRY TEAM 05:42:48 05:42:33
50 KONSTANTINOS GKOYSARIS 53 M2 Male GOJI BERRY TEAM 05:42:48 05:42:34
51 MYRSINI KOLYFA 182 W1 Female AO DROMEAS AMAROYSIOY 05:43:41 05:43:29
52 TRIANTAFYLLOS SILBESTROS 96 M2 Male APS APOLLON DYTIKIS ATTIKIS 05:44:20 05:44:07
53 GEORGIOS PANAGOPOYLOS 128 M3 Male SAFANS 05:44:54 05:44:48
54 NIKOLAOS ORFANOS 72 M2 Male SDYM MANIAC’S 05:45:40 05:44:33
55 IOANNA XOYRIDOY 28 W2 Female K1 ARENA 05:45:44 05:45:35
56 KONSTANTINOS MITROPOYLOS 94 M2 Male 05:45:52 05:45:32
57 NIKOLAOS TANTALOS 149 M3 Male 05:45:59 05:45:50
58 XRISTOS GEORGATOS 160 M4 Male S.D. KEFALONIAS 05:45:59 05:45:23
59 IONI LIANANTONAKI 183 W1 Female 05:46:50 05:46:50
60 SOTIRIS ARGYRIOY 158 M4 Male 05:48:41 05:48:10
61 THANASIS KALOGIANNIS 108 M3 Male 05:49:45 05:49:17
62 EYAGGELOS TSAKAS 150 M3 Male 05:51:56 05:51:47
63 NIKOLAOS DOYDALIS 29 M1 Male 05:52:00 05:51:37
64 MIXAIL BYZANTIADIS 103 M3 Male 05:52:49 05:52:35
65 EYAGGELOS SIMOS 82 M2 Male 05:52:55 05:52:46
66 TASOS AYGERIS 99 M3 Male 05:53:05 05:52:52
67 IOANNIS LYRAS 66 M2 Male Krommidas coaching 05:55:37 05:55:14
68 APOSTOLOS PYRGELIS 78 M2 Male 05:56:26 05:56:00
69 DIMITRIS PSYXOGIOPOYLOS 142 M3 Male 05:57:11 05:57:03
70 BILLY BOSNAKIS 102 M3 Male IRONKOUKOU 05:57:11 05:57:01
71 KONSTANTINOS KATSAMPEKIS 40 M1 Male DOD’S BARBER 05:58:08 05:56:59
72 KONSTANTINOS ZAGKOS 39 M1 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 05:58:33 05:58:28
73 ARIS ZAGKOS 89 M2 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 05:58:33 05:58:33
74 ARGYRIS MAYROGONATOS 119 M3 Male GOJI BERRY TEAM 05:59:50 05:59:35
75 GEORGIOS TRAGOYSTIS 139 M3 Male 06:02:19 06:02:07
76 ARISTOTELIS DILINTAS 162 M4 Male APS APOLLON DYTIKIS ATTIKIS 06:04:33 06:03:56
77 GABI NAEGELE 186 W2 Female PATH RUNNERS 06:04:44 06:04:29
78 THEODOSIS KAKOYRIS 91 M2 Male 06:05:01 06:04:38
79 ANASTASIOS LEONIDIS 63 M2 Male 06:05:30 06:05:02
80 KOSTAS GEORGIOPOYLOS 105 M3 Male SDY MESSINIAS 06:06:21 06:05:36
81 XRISTOS SIKOBARIS 38 M1 Male 06:08:05 06:07:20
82 LEYTERIS ROYMPANIS 80 M2 Male 06:08:05 06:07:19
83 ZOI ADAM 178 W1 Female FLYING GEESE RUNNING TEAM 06:08:21 06:08:12
84 DIONYSIS LOYKAS 116 M3 Male ALLTERRAINRUNNERS-S.D.KEFALONIAS 06:09:25 06:09:25
85 KONSTANTINOS GIANNAKOPOYLOS 50 M2 Male PARAGA POKER CLUB 06:11:23 06:11:07
86 JOHN VASILIS 42 M2 Male 06:12:31 06:12:06
87 BASILEIOS KAYKOPOYLOS 112 M3 Male APOLLON DYTIKIS ATTIKIS 06:15:24 06:15:13
88 THEODOROS LEMPESIS 115 M3 Male AOS 06:15:50 06:15:45
89 THANOS KATAKOS 111 M3 Male SDY MESSINIAS 06:16:22 06:15:37
90 KALLIOPI MANTZOYNEA 189 W2 Female SDYM MANIAC’S 06:17:31 06:16:45
91 ASTERIOS-XRYSOBALANTIS MATAMIS 32 M1 Male 06:18:43 06:18:19
92 GEORGIOS PAGKOY 127 M3 Male APOLLON DA 06:21:55 06:21:42
93 XRISTOS XRISTODOYLOY 153 M3 Male TELMISSOS MARATHONA 06:21:55 06:21:43
94 THEODOROS PROKOS 171 M4 Male 06:22:37 06:22:27
95 MANOS KARAMPO?KIS 110 M3 Male 06:22:38 06:22:29
96 MANTHOS KABALARIS 143 M3 Male 06:22:45 06:22:38
97 ANASTASIOS XRISTOFORIDIS 353 M3 Male 06:23:27 06:22:59
98 XRISTOS KATSIKADIS 58 M2 Male AGELLI LYKON 06:23:59 06:23:16
99 THEODOROS KYPRIOTIS 113 M3 Male 06:26:29 06:25:58
100 ANDREAS PANAGOPOYLOS 155 M4 Male 06:27:07 06:26:30
101 SPYRIDON AGGELOPOYLOS 156 M4 Male Hydra runners 06:28:43 06:28:40
102 SOFOKLIS MPALTATZIS 123 M3 Male Natural High 06:28:45 06:28:29
103 ANASTASIA ARONI 179 W1 Female FLYING GEESE RUNNING TEAM 06:29:52 06:29:40
104 IOANNA SIDERI 190 W2 Female 06:31:13 06:30:53
105 DIMITRIS SAMARTZIS 131 M3 Male MARATHONODROMOI DROMEIS ARGOLIDAS 06:31:43 06:30:52
106 NIKOLAOS GEORGOYLOPOYLOS 49 M2 Male 06:32:19 06:31:38
107 XRISTODOYLOS KARAGIANNIS 92 M2 Male SPARTAKOS RODOPIS 06:32:20 06:32:07
108 SPYROS PILOS 130 M3 Male 06:32:23 06:32:01
109 PANAGIOTIS SYLLAIOS 137 M3 Male DROMEIS GYTHEIOY 06:32:27 06:32:19
110 GEORGIOS ZAXARIADIS 107 M3 Male AEK – SDOE 06:32:33 06:32:29
111 BASILIS FOYNTAS 152 M3 Male 06:34:44 06:34:07
112 ANDRONIKOS GIANNOYSIADIS 106 M3 Male S.DRO.KO.NI.KER. 06:35:28 06:35:24
113 APOSTOLOS SIDERIS 134 M3 Male 06:35:28 06:35:18
114 BASILEIOS MANETAS 67 M2 Male SEO PATRAS-FLOGA 06:35:54 06:35:47
115 PAYLOS PAPADOPOYLOS 75 M2 Male 06:41:14 06:40:50
116 DIMITRIS RIZOGIANNIS 95 M2 Male 06:46:41 06:46:19
117 DIMITRIS MANOLAS 117 M3 Male ILISOS 06:46:45 06:46:22
118 PETROS KYRIAZIS 147 M3 Male 06:47:56 06:47:35
119 MANOLIS LAZARIDIS 166 M4 Male 06:49:03 06:48:47
120 ALEKSANDROS MAYRIKAKIS 22 M4 Male 06:49:30 06:49:13
121 MIXALHS DEBERAKHS 195 M4 Male 06:49:43 06:49:01
122 MIXAIL BAMBAKAS 88 M2 Male 06:50:07 06:49:48
123 DIMOSTHENIS BEKILIS 159 M4 Male BOIOTOI IMERODROMOI 06:50:37 06:50:34
124 GEORGIOS SIKALOPOYLOS 37 M1 Male STRATIOTIKI SXOLI EYELPIDON 06:55:27 06:54:48
125 XRISTODOYLOS MITROYSIAS 168 M4 Male 06:57:01 06:56:29
126 NIKOLAOS KILIS 144 M3 Male 06:58:34 06:58:20
127 GIORGOS MPOZIKAS 125 M3 Male SAPAZ 06:58:56 06:58:31
128 ARGYRO SELAMI 185 W1 Female 06:58:56 06:58:23
129 GIORGOS TSIRTSIS 175 M4 Male Xiliomodi Korinthias 06:59:51 06:59:15
130 ANASTASIOS KOLLIAS 165 M4 Male skordo team 07:07:08 07:06:34
131 EYAGGELOS THEODORIDIS 56 M2 Male SEO PATRAS OLENOS 07:09:45 07:09:19
132 GIORGOS ROYGGERIS 172 M4 Male SAFANS 07:11:42 07:11:25
133 KONSTANTINOS MPELMPAS 124 M3 Male N.O.KYTHIRON 07:12:28 07:11:56
134 PANAGIOTIS TSAPEKIS 173 M4 Male 07:13:26 07:13:04
135 GEORGIOS THEODOTOS 90 M2 Male 07:19:32 07:19:10
136 GEORGIOS GKOTZIAS 161 M4 Male 07:20:03 07:19:38
137 IOANNIS GABALAKIS 104 M3 Male 07:20:15 07:20:05
138 ALEKSANDROS MILILIS 122 M3 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 07:23:18 07:22:50
139 NESTOR SARRIS 133 M3 Male skordo team 07:34:24 07:33:49
140 IOANNIS LOYKAS 65 M2 Male Sdym 07:35:06 07:34:42
141 MARIANTHI PYRSOY 184 W1 Female HUMAN TORCH TEAM 07:39:55 07:39:15
142 DIMITRIS PANTAZOPOYLOS 74 M2 Male S.DRO.KO.NI.KER. 07:40:01 07:39:56
143 ILIAS BARADAS 100 M3 Male HUMAN TORCH TEAM 07:40:02 07:39:21
144 ANASTASIOS KRESTENITIS 146 M3 Male 07:40:37 07:40:18
145 MARTIN CARLE 98 M3 Male PENTAYLOI 07:40:54 07:40:49
146 BASILEIOS ILIADIS 55 M2 Male 07:43:50 07:43:11
147 OLGA KOTSINA 188 W2 Female FAST SMILES 07:52:37 07:52:16
148 DIONYSIS KARAISKAKIS 109 M3 Male SEO PATRAS OLENOS 07:52:50 07:51:58
149 PANAGIOTIS NIKOLAOY-J PINDAS 71 M2 Male SDYM THIBAS 07:53:34 07:52:55
150 GEORGIOS KOYTOYLAS 145 M3 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 07:54:08 07:53:47
151 STAMATIS TSERKEZOPOYLOS 140 M3 Male skordo team 08:05:03 08:04:30
152 KONSTANTINOS PANAGIOTOPOYLOS 73 M2 Male OMADA TRAIL 08:12:59 08:12:22
153 ALEKSIOS XRONOPOYLOS 177 M4 Male Sdym 08:20:08 08:19:27
154 KYRIAKOS KYRIAKOPOYLOS 114 M3 Male O.Y.K. 08:26:06 08:25:17
155 PANAGIOTHS PETRIMEAS 164 M4 Male S??? ??SS????S 08:38:25 08:37:46
156 IOANNIS POLYXRONIS 41 M1 Male DISASTER TEAM 08:53:07 08:52:15
157 MARIOS MASTROKALOS 68 M2 Male UTR 08:55:16 08:54:27
158 DIMITRIS XRYSOBITSIANOS 141 M3 Male 09:25:29 09:24:11
Αποτελέσματα Taygetos Challenge – Vertical Διαδρομή
Pos Name RaceNo Gender Club Time
1 ALEKSANDROS FOTIADIS 4 Male SALOMON HELLAS 00:03:47
2 DIMITRIS THEODORAKAKOS 1 Male SALOMON HELLAS 00:03:48
3 GEORGIOS DIALEKTOS 5 Male SALOMON HELLAS 00:04:06
4 THEOFANIS ARKOYMANIS 3 Male TECNICA 00:04:19
5 NIKOLAOS PALLIS 12 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 00:04:27
6 XRISTOS PAPADOGEORGOS 314 Male TECNICA-LEPANTO RUNNERS 00:04:30
7 IOANNIS GKANASOYLIS 52 Male A.S.DIONYSOS AMFIKLEIAS 00:04:38
8 STAYROS STEFANIS 6 Male REFUSE TEAM 00:04:41
9 GIANNIS GALIATSOS 232 Male PATH RUNNERS 00:04:42
10 PETROS GIANNAKEAS 234 Male 2407 MOUNTAIN ACTIVITIES 00:04:48
11 ILIAS KARALIS 261 Male TO.SYN. AMFIKLEIAS 00:04:51
12 GLYKERIA TZIATZIA 26 Female Allterrainrunners 00:04:52
13 MIXALIS FOTEINOS 203 Male 00:04:52
14 ANDREAS TSAPAKIS 84 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 00:04:55
15 FOTIS MATSIGKOS 33 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 00:04:56
16 PANAGIOTIS LIAKOS 64 Male A.S. <> KICK BOXING 00:04:56
17 GEORGIOS MPATIS 10 Male 00:04:57
18 GEORGIOS THALASSINOS 30 Male 00:05:04
19 GEORGIOS POYLOPOYLOS 36 Male 00:05:06
20 NIKOLAOS PONHREAS 356 Male 2407 MOUNTAIN ACTIVITIES 00:05:07
21 JEREMY LANG 192 Male Belgrade Running Club 00:05:11
22 GIORGOS MIKELOPOYLOS 194 Male 00:05:14
23 EYSTRATIOS RALLIS 17 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 00:05:18
24 IOANNIS KOYTIS 20 Male 00:05:20
25 IOANNIS KONTOS 204 Male 00:05:20
26 EYAGGELOS MPOYKAS 18 Male 00:05:22
27 GEORGIOS LOYKAS 93 Male DISTOMO BOIOTIAS 00:05:24
28 MARIA MALA? 439 Female SALOMON HELLAS 00:05:24
29 EYSTATHIOS STAMATOPOYLOS 333 Male 00:05:24
30 ILIAS SAGKRIOTIS 148 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 00:05:26
31 KONSTANTINOS ZAGKOS 39 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 00:05:27
32 TASOS MASTROTHEODOROS 21 Male NATURAL RUNNING BY INOV8 00:05:34
33 STELIOS MPAKRATSAS 16 Male ALL TERRAIN RUNNERS 00:05:36
34 TRIANTAFYLLOS SILBESTROS 96 Male APS APOLLON DYTIKIS ATTIKIS 00:05:36
35 ARGYRIS RAYTOPOYLOS 79 Male ANIXNEYTIS 00:05:37
36 GEORGIOS TRAGOYSTIS 139 Male 00:05:39
37 BASILIS MAKANTANIS 205 Male OUTRUN KERKYRA 00:05:40
38 DIMITRIS PSYXOGIOPOYLOS 142 Male 00:05:42
39 NIKOS MPIRMPILIS 300 Male S.A.F.A.N.S. 00:05:42
40 PETROS NTOYNIS 11 Male 00:05:44
41 ANDREAS PANAGOPOYLOS 155 Male 00:05:46
42 PANAGIOTIS ARAPAKIS 219 Male ANEMOS XANION 00:05:46
43 KOSTAS GEORGIOPOYLOS 105 Male SDY MESSINIAS 00:05:47
44 DIONYSIS LOYKAS 116 Male ALLTERRAINRUNNERS-S.D.KEFALONIAS 00:05:49
45 NIKIFOROS FOKAS 86 Male IRONKOUKOU 00:05:52
46 ATHANASIOS SKOPAS 25 Male SAFANS 00:05:53
47 EYAGGELOS TSAKAS 150 Male 00:05:53
48 ARIS ZAGKOS 89 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 00:05:54
49 ASIMINA SYLAIOY 336 Female 00:05:54
50 MIXALIS SAROYKOS 81 Male Hydra runners 00:05:55
51 ALEKSANDROS ZOYPOS 492 Male 00:05:55
52 GIANNIS ABRAMPOS 87 Male RECUERDOS 00:05:56
53 DIMITRIOS ANDRIOPOYLOS 157 Male 00:05:57
54 THEODOSIS KAKOYRIS 91 Male 00:05:58
55 KONSTANTINOS BERANOPOYLOS 101 Male 00:05:58
56 DIMITRIOS ANEZYRIS 213 Male ORAMA 00:06:00
57 DIMITRIS MANOLAS 117 Male ILISOS 00:06:01
58 XRISTOS BASILEIOY 409 Male 00:06:01
59 JOHN VASILIS 42 Male 00:06:02
60 GEORGIOS PANAGOPOYLOS 128 Male SAFANS 00:06:08
61 ALEKSANDROS IATROY 15 Male Allterrainrunners 00:06:10
62 KONSTANTINOS PANTAZATOS 313 Male 00:06:11
63 DIMITRIS BAGIAS 224 Male 00:06:12
64 THANOS KATAKOS 111 Male SDY MESSINIAS 00:06:13
65 IONI LIANANTONAKI 183 Female 00:06:13
66 BASILHS ANAGNOSTOPOYLO 193 Male 00:06:13
67 NIKOLAOS ORFANOS 72 Male SDYM MANIAC’S 00:06:14
68 GABI NAEGELE 186 Female PATH RUNNERS 00:06:14
69 GIORGOS PAPATHANASIOY 129 Male BOIOTOI IMERODROMOI 00:06:17
70 IOANNIS SAKSIONIS 132 Male 00:06:18
71 BIKTORIA GERGOPOYLOY 180 Female Olympus Trt 00:06:18
72 IOANNIS MPAGIOS 23 Male TEFAA PANEPISTIMIOY ATHINON 00:06:19
73 ANASTASIOS LEONIDIS 63 Male 00:06:20
74 NIKOS DIMTSAS 241 Male RUNNER STORE 00:06:20
75 STELIOS ZOYPOS 250 Male 00:06:21
76 SPYRIDON AGGELOPOYLOS 156 Male Hydra runners 00:06:22
77 NIKOLAOS MPROKOS 24 Male SAPPAZ 00:06:24
78 IOANNA XOYRIDOY 28 Female K1 ARENA 00:06:24
79 XRISTOS GEORGATOS 160 Male S.D. KEFALONIAS 00:06:26
80 BASILIS FOYNTAS 152 Male 00:06:28
81 GEORGIOS KOYTOYLAS 145 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 00:06:31
82 GERASIMOS LAMPIRIS 282 Male SYL. DROM. KEFALONIAS 00:06:33
83 KALLIOPI MANTZOYNEA 189 Female SDYM MANIAC’S 00:06:34
84 GIORGOS MPOZIKAS 125 Male SAPAZ 00:06:35
85 KOSTANTIS KALOGIANNIS 424 Male 00:06:35
86 GEORGIOS THEODOTOS 90 Male 00:06:36
87 GIANNIS KOSTAKIS 278 Male PATH RUNNERS 00:06:38
88 NIKOLAOS PAGKALAKIS 309 Male SAFANS 00:06:42
89 ZOI ADAM 178 Female FLYING GEESE RUNNING TEAM 00:06:44
90 XRISTODOYLOS KARAGIANNIS 92 Male SPARTAKOS RODOPIS 00:06:48
91 THANASIS KALOGIANNIS 108 Male 00:06:48
92 NIKOLETTA GIATRAKOY 236 Female 00:06:49
93 GEORGIOS ZAXARIADIS 107 Male AEK – SDOE 00:06:50
94 ANASTASIA ARONI 179 Female FLYING GEESE RUNNING TEAM 00:06:50
95 DIMITRIS RIZOGIANNIS 95 Male 00:06:52
96 KOSTANTINOS KOYTSOPOYLOS 491 Male 00:06:52
97 DIMITRIS KOYTSOPOYLOS 275 Male DELOITTE TEAM 00:06:54
98 ARGYRO SELAMI 185 Female 00:06:55
99 MIXALIS XATZIKONSTANTINOY 351 Male HYDRA RUNNERS-OLYMPUS TRT 00:06:55
100 OLGA BARTZIOTI 225 Female 00:06:56
101 DIMITRIS MARTSELEAS 290 Male 2407 MOUNTAIN ACTIVITIES 00:06:56
102 PANTELIS SYMEONIDIS 337 Male 00:06:56
103 EYTHYMIOS BLAXOS 228 Male 00:06:58
104 ANDREAS KOYTSIKOS 274 Male ALL TERRAIN RUNNERS 00:06:58
105 IOANNIS ROMANOS 326 Male KOLLEGIAKOI DROMEIS 00:07:00
106 GIANNIS ARGIANAS 221 Male 00:07:04
107 GIORGOS MELAXROINOS 292 Male Hydra runners 00:07:04
108 BASILIS ZAFEIROPOYLOS 248 Male DELOITTE TEAM 00:07:06
109 BASILIS MANTIS 287 Male 00:07:07
110 DIONYSIS DIMAS 240 Male 00:07:08
111 TASOS APOSTOLOY 218 Male APS TELMISSOS 00:07:09
112 DESPOINA LOYKAKI 283 Female RUNNER STORE 00:07:11
113 DIOMIDIS SPINELLIS 330 Male 00:07:11
114 SOFOKLIS MPALTATZIS 123 Male Natural High 00:07:12
115 EYGENIA KARALI 260 Female TO.SY.N AMFIKLEIAS 00:07:14
116 PAYLOS PAPADOPOYLOS 75 Male 00:07:16
117 MANOLIS LAZARIDIS 166 Male 00:07:16
118 KONSTANTINOS GEORGIAKOS 233 Male 00:07:16
119 PANOS PANAGIOTIDIS 310 Male 00:07:20
120 PANOS SARANTEAS 327 Male Maniacs Sdym 00:07:25
121 GIORGOS KOMIS 268 Male Allterrainrunners 00:07:26
122 KOLOKOTRONHS NIKOS 481 Male 00:07:27
123 ALEKSANDROS MILILIS 122 Male “Urban Trail Runners “”UTR””” 00:07:31
124 DIMITRIS KANELLEAS 468 Male 00:07:35
125 GIORGOS ROYGGERIS 172 Male SAFANS 00:07:37
126 ELIZA SARANTEA 358 Female 00:07:38
127 DIONYSIS TOYMAZATOS 458 Male 00:07:42
128 ARIET CELA 486 Male 00:07:42
129 BIKY MELETOPOYLOY 293 Female PATH RUNNERS 00:07:42
130 ELEANA SPINELH 488 Female 00:07:46
131 XRHSTOS KSANTHOPOYLOYS 484 Male 00:07:47
132 OLGA KOTSINA 188 Female FAST SMILES 00:07:48
133 PANTELIS KAPSIS 264 Male FLOGA 00:07:53
134 BASILHS ZOGOPOYLOS 355 Male S?? ?????S O????S 00:07:53
135 GIORGOS MOYKANAKIS 295 Male 00:07:54
136 DIMOSTHENIS BEKILIS 159 Male BOIOTOI IMERODROMOI 00:07:57
137 ANTONIA ANTYPA 215 Female SYLLOGOS DROMEON KEFALLONIAS 00:08:00
138 PANAGIOTIS KANELLEAS 469 Male 00:08:05
139 SOFIA LOYKA 483 Female 00:08:09
140 GRIGORIOS DIONYSOPOYLOS 243 Male FLYING GEESE RUNNING TEAM 00:08:11
141 DIMITRA LIAMETI 437 Female FLYING GEESE RUNNING TEAM 00:08:16
142 STAYRIANTHI EBERT 421 Female OUTRUN 00:08:26
143 ILIAS KANELLEAS 467 Male 00:08:30
144 ILIADA PANAGIOTOY 447 Female 00:08:33
145 PANAGIOTHS BOTEAS 487 Male 00:08:34
146 GIANNOS KSANTHOPOYLOS 485 Male 00:08:40
147 SOTIRIS TSELLOS 342 Male 00:08:44
148 GRIGORIS TZOYMAKAS 340 Male FIFTH ELEMENT 00:08:45
149 GEORGIOS LYRAS 438 Male 00:08:47
150 ANTIGONI NOMIKOY 306 Female FLYING GEESE RUNNING TEAM 00:08:50
151 MARIANNA LOYKA 482 Female 00:09:16
152 XRYSA KSYGGI 308 Female “Urban Trail Runners “”UTR””” 00:09:22
153 KOSTANTINOS KOYTIS 493 Male 00:09:29
154 SOKRATIS PTERNEAS 470 Male 00:09:38
155 STAYROS TOYMAZATOS 457 Male 00:09:59
156 NIKOLAS KOYTSOPOYLOS 490 Male 00:10:08
157 KOLOKOTRONH ATHINA 480 Male 00:10:36
158 EFI ATHANASOPOYLOY 404 Female 00:10:41
159 ZOI XANOY 474 Female 00:10:41
160 KATHRIN ANASTASIA GABRIEL 471 Female Belgrade Running Club 00:10:45
161 EYSTRATIA FOYNTOYLAKI 346 Female “Urban Trail Runners “”UTR””” 00:11:01
162 KOLOKOTRONHS GIORGOMIXALHS 479 Male 00:11:40
163 AIKATERINI KYRIAKOY 431 Female 00:15:30
164 BIKY AGGELI 402 Female 00:15:39
165 LINA PARASKEYOPOYLOY 448 Female 00:15:57
166 STAYROYLA PANAGIOTOY 446 Female 00:41:43
Αποτελέσματα Taygetos Challenge – Fun Διαδρομή
Pos Name RaceNo Category Gender Club Time Net Time
1 SOKRAT MEMA 401 All Ages Male HYDRAS RUNNERS 00:21:06 00:21:03
2 MARIA MALA? 439 All Ages Female SALOMON HELLAS 00:23:39 00:23:36
3 XRISTOS BASILEIOY 409 All Ages Male 00:25:59 00:25:42
4 GIORGOS KOZOMPOLIS 425 All Ages Male Sdym 00:28:29 00:28:20
5 PANAGIOTIS KOZOMPOLIS 426 All Ages Male Sdym 00:28:42 00:28:33
6 STAYROYLA PANAGIOTOY 446 All Ages Female 00:30:43 00:30:36
7 IOANNIS MPARMPETSEAS 473 KIDS Male 00:30:57 00:30:52
8 KOSTANTIS KALOGIANNIS 424 KIDS Male 00:30:59 00:30:31
9 PANAGIOTIS KANELLEAS 469 KIDS Male 00:31:09 00:31:05
10 ALEKSANDROS ZOYPOS 492 KIDS Male 00:31:10 00:30:56
11 STAYRIANTHI EBERT 421 All Ages Female OUTRUN 00:31:33 00:31:25
12 NIKOLAOS KOLOKOTRONIS 481 All Ages Male 00:31:49 00:31:30
13 GEORGIOS ADAM 403 All Ages Male 00:31:55 00:31:26
14 STAMATIA STAMATIOY 436 All Ages Female 00:31:56 00:31:30
15 DIMITRA LIAMETI 437 All Ages Female FLYING GEESE RUNNING TEAM 00:32:07 00:31:57
16 MARGARITA STAMATIOY 455 All Ages Male PALAISTIKOS RAFINAS 00:32:13 00:31:47
17 BIKY ANAGNOSTOPOYLOY 405 All Ages Female FLOGA ADVENDURUNNERS 00:32:18 00:31:52
18 XRISTOS PATROKLOS HLIADHS 445 All Ages Male 00:32:19 00:32:01
19 PANAGIOTIS DRAKOS 420 All Ages Male 00:32:20 00:31:53
20 SOFIA KONTAKSAKI 428 All Ages Female Sdym 00:32:45 00:32:01
21 XRISTOS KSANTHOPOULOS 484 KIDS Male 00:33:15 00:33:10
22 NINA PASTRA 449 All Ages Female 2407 MOUNTAIN ACTIVITIES 00:35:11 00:35:00
23 ILIAS KANELLEAS 467 KIDS Male 00:35:22 00:35:17
24 XRISTINA FOTEINOPOYLOY 464 All Ages Female runner magazine 00:35:28 00:35:07
25 PARASKEYI STAMOY 456 All Ages Female 00:35:37 00:35:28
26 PANAGIOTHS KSOYRAFIS 431 All Ages Male 00:36:11 00:35:27
27 GEORGIOS LYRAS 438 All Ages Male 00:36:12 00:35:27
28 MABIRA TSAXAGEA 460 All Ages Female SKY WOMEN RUNNING TEAM 00:36:20 00:36:01
29 ILIAS NASKOYDAKIS 443 All Ages Male 00:36:28 00:35:51
30 MARIA ZANIA 422 All Ages Female SKY WOMEN RUNNING TEAM 00:36:31 00:36:14
31 EYAGGELIA KOSTOPOYLOY 434 All Ages Female “Urban Trail Runners “”UTR””” 00:36:48 00:36:36
32 ILIAS DIALEKTOS 417 All Ages Male 00:37:01 00:36:31
33 BA?OS LA?OS 435 All Ages Male SD TRIKALON 00:37:35 00:37:16
34 GIANNOS KSANTHOPOULOS 485 KIDS Male 00:37:41 00:37:37
35 EYAGGELOS MPARMPETSEAS 472 All Ages Male 00:38:13 00:38:09
36 KOSTANTINOS KOYTSOPOYLOS 491 KIDS Male 00:38:13 00:37:58
37 SOKRATIS PTERNEAS 470 KIDS Male 00:38:14 00:38:10
38 ILIADA PANAGIOTOY 447 All Ages Female 00:38:23 00:38:17
39 MARIANNA FOYNTA 466 All Ages Female 00:38:41 00:38:11
40 IOANNA KORRE 429 All Ages Female “Urban Trail Runners “”UTR””” 00:38:45 00:38:33
41 THEODORA FIFLI 463 All Ages Female SPARTIATES DROMEIS 00:38:45 00:38:20
42 ELINA GEORGIADI 415 All Ages Female 00:38:59 00:38:29
43 PANAGIOTIS ANDRITSOPOYLOS 406 All Ages Male 00:39:01 00:38:32
44 XARIS XRYSTOPOYLOS 407 All Ages Male 00:39:01 00:38:30
45 NIKOLAOS POYLOGIANNOPOYPOS 452 All Ages Male Sdym 00:39:10 00:38:26
46 LINA PARASKEYOPOYLOY 448 All Ages Female 00:41:09 00:40:27
47 ANASTASIA MPIMPA 440 All Ages Female APOLLON DA 00:41:28 00:41:14
48 BARBARA BOSNAKI 411 All Ages Female IRONKOUKOU 00:41:30 00:41:21
49 KSENIA KOLIA 427 All Ages Female 00:41:41 00:41:11
50 SPYROS MPOYTIS 442 All Ages Male 00:41:44 00:41:13
51 DIONYSIS TOYMAZATOS 458 All Ages Male 00:42:42 00:42:09
52 GRIGORIS PANAGIOTIDIS 478 KIDS Male 00:42:42 00:42:27
53 GEORGIOS SOYRANAKIS 454 All Ages Male 00:42:52 00:42:21
54 STAYROS TOYMAZATOS 457 All Ages Male 00:43:01 00:42:26
55 GIORGOMIXALIS KOLOKOTRONIS 479 All Ages Male 00:43:05 00:42:45
56 ATHINA KOLOKOTRONI 480 KIDS Female 00:43:33 00:43:14
57 GEORGIOS NASKOYDAKIS 444 All Ages Male 00:44:04 00:43:37
58 APOSTOLOS STREMMENOS 495 All Ages Male 00:45:20 00:44:44
59 NIKI KONSTANTAKOPOYLOY 432 All Ages Female 00:45:24 00:44:56
60 KATHRIN ANASTASIA GABRIEL 471 All Ages Female Belgrade Running Club 00:45:25 00:44:43
61 ARISTEA ANTYPA 494 All Ages Female 00:45:42 00:45:06
62 DESPOINA TSATSARONI 459 All Ages Female SDY MESSINIAS 00:46:12 00:45:51
63 ARKADIA KONSTANTOPOYLOY 433 All Ages Female 00:46:13 00:46:01
64 GEORGIOS DOYBROS 419 All Ages Male 00:46:30 00:45:54
65 EFI ATHANASOPOYLOY 404 All Ages Female 00:47:37 00:47:02
66 ZOI XANOY 474 All Ages Female 00:47:55 00:47:08
67 EYTHYMIOS KYRIAZOPOYLOS 430 All Ages Male 00:48:04 00:47:19
68 SOFI XATZIBASILEIOY 475 All Ages Female 00:48:10 00:47:22
69 AGGELOS PEXLIBANIDIS 476 All Ages Male 00:48:11 00:47:22
70 BIKY AGGELI 402 All Ages Female 00:51:55 00:51:12
71 NIKOL GABRILOGLOY 412 All Ages Female 00:51:56 00:51:13
72 AGGELIKI GIATRAKOY 416 All Ages Female 00:52:08 00:51:49
73 MARINA BERONI 477 All Ages Female 00:53:33 00:53:18
74 POLYKSENI TSIATI 461 All Ages Female 00:58:07 00:57:31
75 ELISSABET SKARLA 453 All Ages Female 00:58:17 00:57:50
76 EIRINI TSIKLOY 462 All Ages Female 00:58:17 00:57:50
77 DIMITRIS KANELLEAS 468 KIDS Male 02:13:57 02:12:54
78 MARILI GERABELI 413 All Ages Female 02:31:58 02:31:58