Αποτελέσματα του αγώνα δρόμου – 4ος Αγώνας Δρόμου Μνήμης Μακεδονομάχων Μεσημεριού 2015
ΓΕΝ ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
1 1 201 ΝΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α Χειρηλ 1974 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑ 0:42:25 3:33min/km
1 1 8 ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 30-39 1982 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:48:31 4:03min/km
2 1 29 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 40-49 1971 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:49:34 4:08min/km
3 1 125 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 50-59 1965 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ) 0:49:50 4:09min/km
4 1 164 ΧΟΤΖΑ ΦΡΑΝΣΕΣΚΟ Α Εως 29 1998 ΕΔΕΣΣΑ ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 0:51:09 4:16min/km
5 2 171 ΚΕΧΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α Εως 29 1986 ΑΓΚΑΘΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ IRENA’S TRAINING TEAM 0:51:14 4:16min/km
6 2 143 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 30-39 1979 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ STOIKOS TRAINING 0:51:19 4:17min/km
7 3 42 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 30-39 1977 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 0:53:38 4:28min/km
8 3 30 ΒΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Εως 29 1993 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0:54:29 4:32min/km
9 4 146 ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΜΙΛΤΟΣ Α 30-39 1978 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:54:34 4:33min/km
10 2 95 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ Α 40-49 1968 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:21 4:37min/km
11 3 115 ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 1968 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:55:44 4:39min/km
12 1 84 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α 60+ 1952 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:55:59 4:40min/km
13 2 15 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 50-59 1958 ΚΟΖΑΝΗ 0 0:56:10 4:41min/km
14 5 31 ΦΙΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30-39 1977 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:56:27 4:42min/km
15 3 81 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 50-59 1964 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 0:56:41 4:43min/km
16 6 170 ΦΕΝΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 30-39 1981 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:57:08 4:46min/km
17 4 34 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 40-49 1972 ΒΕΡΟΙΑ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:57:31 4:48min/km
18 5 129 ΣΑΛΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 1974 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:40 4:48min/km
19 6 188 ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 40-49 1970 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:57:42 4:49min/km
20 7 2 ΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 1975 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:43 4:49min/km
21 4 92 ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 50-59 1964 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:57:45 4:49min/km
22 5 187 ΤΣΙΚΑΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50-59 1959 ΚΟΖΑΝΗ 0 0:57:56 4:50min/km
23 6 186 ΜΠΟΥΖΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ Α 50-59 1960 ΣΕΡΒΙΑ 0 0:58:15 4:51min/km
24 7 47 ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 50-59 1964 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 0:58:38 4:53min/km
25 8 160 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 50-59 1964 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0:58:46 4:54min/km
26 9 80 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Α 50-59 1963 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 0:58:46 4:54min/km
27 8 162 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 40-49 1974 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ Λέσχη Εφέδρων Ενόπλων Δυνάμεων 0:58:49 4:54min/km
28 4 14 ΜΠΑΡΜΟΥΤΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Εως 29 1990 ΑΡΤΑ Π.Ο.ΑΡΤΑΣ 0:59:34 4:58min/km
29 9 12 ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α 40-49 1969 ΑΡΤΑ Π.Ο.ΑΡΤΑΣ 0:59:34 4:58min/km
30 7 101 ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 30-39 1979 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 1:00:00 5:00min/km
31 8 33 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 30-39 1982 ΚΑΒΑΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:04 5:00min/km
32 10 25 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 40-49 1973 ΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:00:13 5:01min/km
33 11 68 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 40-49 1969 ΔΑΦΝΗ ΠΕΛΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:36 5:03min/km
34 9 195 ΚΑΝΤΖΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 30-39 1985 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:00:37 5:03min/km
35 1 145 ΤΖΟΥΝΤΙΘ ΜΟΧΑΤΣΙ Γ 35+ 1974 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:00:42 5:04min/km
36 10 130 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ Α 50-59 1960 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:01:00 5:05min/km
37 10 132 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 30-39 1976 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:01:01 5:05min/km
38 11 87 ΑΣΠΡΟΜΜΑΤΗΣ ΜΗΝΑΣ Α 30-39 1979 ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 1:01:12 5:06min/km
39 12 36 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 40-49 1967 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 1:01:45 5:09min/km
40 12 85 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 30-39 1977 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:02:04 5:10min/km
41 13 90 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 30-39 1981 ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΘΗΝΑ ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 1:02:12 5:11min/km
42 11 59 ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 50-59 1963 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:02:12 5:11min/km
43 12 117 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 50-59 1965 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:02:34 5:13min/km
44 13 152 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α 50-59 1965 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:03:15 5:16min/km
45 14 168 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 50-59 1965 ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 1:03:16 5:16min/km
46 15 38 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 50-59 1958 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:03:20 5:17min/km
47 5 169 ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Εως 29 1986 ΚΟΠΑΝΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:21 5:17min/km
48 13 122 ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 40-49 1975 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Wind Running Team 1:03:25 5:17min/km
49 14 39 ΣΤΟΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 40-49 1969 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 1:03:46 5:19min/km
50 2 149 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ Γ 35+ 1976 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:04:07 5:21min/km
51 14 189 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 30-39 1977 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΥ.ΔΡΟ.ΠΕ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1:04:45 5:24min/km
52 15 104 ΖΑΡΑΚΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30-39 1976 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:04:50 5:24min/km
53 15 121 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 1970 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:05:10 5:26min/km
54 16 154 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 1975 ΠΡΟΦΉΤΗΣ ΗΛΊΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:18 5:27min/km
55 17 184 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 1972 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:05:28 5:27min/km
56 16 153 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 50-59 1962 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:05:32 5:28min/km
57 17 70 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 50-59 1964 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:05:52 5:29min/km
58 16 71 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 30-39 1976 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:05:52 5:29min/km
59 18 76 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 40-49 1970 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:05:52 5:29min/km
60 19 181 ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 1975 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:05:52 5:29min/km
61 20 118 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 40-49 1970 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:05:58 5:30min/km
62 6 148 ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α Εως 29 1987 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:06:09 5:31min/km
63 17 66 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 30-39 1981 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:06:12 5:31min/km
64 18 144 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 30-39 1977 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:19 5:32min/km
65 21 134 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 1975 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ 1:06:22 5:32min/km
66 22 114 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 1971 ΑΜΥΝΤΑΙΟ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:06:25 5:32min/km
67 23 183 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 40-49 1968 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:06:47 5:34min/km
68 18 3 ΜΠΙΓΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 50-59 1964 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:06:53 5:34min/km
69 24 64 ΓΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 40-49 1967 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:06:53 5:34min/km
70 19 131 ΚΑΖΑΚΟΣ ΠΑΝΟΣ Α 50-59 1965 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:06:58 5:35min/km
71 19 185 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 30-39 1985 ΠΥΡΓΟΙ ΕΟΡΔΑΙΑΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:07:01 5:35min/km
72 1 41 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ Γ Εως 34 1983 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 1:07:08 5:36min/km
73 20 40 ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 30-39 1980 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 1:07:09 5:36min/km
74 20 166 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α 50-59 1962 ΚΙΛΚΙΣ ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1:07:16 5:36min/km
75 25 52 ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 40-49 1971 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:07:24 5:37min/km
76 21 156 ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 30-39 1980 ΕΔΕΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:28 5:37min/km
77 21 138 ΠΕΝΤΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 50-59 1964 ΑΔΕΝΔΡΟ\ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:07:57 5:40min/km
78 2 21 ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 60+ 1951 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:08:02 5:40min/km
79 22 142 ΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ Α 30-39 1981 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:08:04 5:40min/km
80 22 180 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Α 50-59 1965 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:08:14 5:41min/km
81 23 102 ΣΤΕΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α 30-39 1982 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 1:08:17 5:41min/km
82 26 108 ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 1975 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ DRYMOS RUNNING TEAM 1:08:20 5:42min/km
83 23 163 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50-59 1961 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:22 5:42min/km
84 24 72 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΛΩΝ Α 30-39 1981 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:08:23 5:42min/km
85 27 5 ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 1967 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 0 1:08:25 5:42min/km
86 25 61 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 30-39 1976 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:08:26 5:42min/km
87 26 133 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 30-39 1976 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:28 5:42min/km
88 24 200 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 50-59 1964 ΑΘΗΝΑ ΣΑΦΑΝΣ 1:08:48 5:44min/km
89 25 158 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50-59 1963 ΑΡΝΙΣΣΑ 0 1:09:03 5:45min/km
90 3 7 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 60+ 1948 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:09:14 5:46min/km
91 28 182 ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 40-49 1974 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:09:34 5:48min/km
92 29 57 ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 40-49 1966 ΠΕΛΛΑ ΣΑΡΙΣΣΑ ΠΕΛΛΑΣ 1:09:34 5:48min/km
93 26 100 ΜΙΜΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 50-59 1960 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:09:50 5:49min/km
94 30 157 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α 40-49 1970 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΡΙΤΩΝ SCUBA DIVING 1:09:59 5:50min/km
95 27 128 ΚΙΣΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α 50-59 1960 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:10:03 5:50min/km
96 28 58 ΚΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 50-59 1957 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:10:12 5:51min/km
97 7 173 ΤΖΙΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Εως 29 1986 ΝΑΟΥΣΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:10:14 5:51min/km
98 8 174 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Εως 29 1987 ΝΑΟΥΣΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:10:14 5:51min/km
99 31 1 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 40-49 1967 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:10:34 5:53min/km
100 29 150 ΚΑΡΑΖΕΕΦ ΕΥΓΕΝΙΟΣ Α 50-59 1963 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:10:38 5:53min/km
101 3 53 ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ Γ 35+ 1967 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:10:38 5:53min/km
102 32 19 ΒΑΡΥΤΙΜΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 40-49 1969 ΤΡΙΑΔΙ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:10:57 5:55min/km
103 27 22 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 30-39 1977 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:58 5:55min/km
104 28 32 ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ Α 30-39 1983 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 0 1:11:11 5:56min/km
105 29 94 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 30-39 1982 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:11:34 5:58min/km
106 4 179 ΧΟΚΙΑ ΛΙΝΤΙΤΑ Γ 35+ 1974 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:48 5:59min/km
107 33 74 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 1968 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:11:53 5:59min/km
108 4 6 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 60+ 1947 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:11:59 6:00min/km
109 30 99 ΜΑΓΓΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 50-59 1957 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:12:11 6:01min/km
110 30 48 ΤΣΟΥΚΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α 30-39 1981 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:12:34 6:03min/km
111 31 43 ΜΠΟΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ Α 30-39 1976 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 1:12:41 6:03min/km
112 9 98 ΠΡΙΒΑΡΤΙΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Εως 29 1999 ΕΔΕΣΣΑ 0 1:12:50 6:04min/km
113 32 147 ΠΛΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 30-39 1980 ΚΟΖΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:55 6:05min/km
114 34 13 ΜΙΜHΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ Α 40-49 1966 ΑΡΤΑ 0 1:13:25 6:07min/km
115 35 83 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 40-49 1973 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:38 6:08min/km
116 31 196 ΓΑΡΓΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50-59 1958 ΔΡΟΣΕΡΟ ΑΣ ΔΡΟΣΕΡΟ 1:13:49 6:09min/km
117 36 97 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 1967 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:13:49 6:09min/km
118 37 18 ΤΣΙΩΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 40-49 1972 ΤΡΙΑΔΙ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:13:53 6:09min/km
119 38 165 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 40-49 1970 ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 1:14:04 6:10min/km
120 39 167 ΖΙΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 40-49 1975 ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 1:14:05 6:10min/km
121 40 93 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Α 40-49 1966 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:14:08 6:11min/km
122 33 111 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 30-39 1980 ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:14:15 6:11min/km
123 2 161 ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ Εως 34 1982 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Ε. “ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΥΓΙΕΙ” ΒΕΡΟΙΑ RUNNING TEAM 1:14:30 6:13min/km
124 41 55 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 1966 ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 0 1:14:38 6:13min/km
125 34 10 ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 30-39 1980 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:14:47 6:14min/km
126 35 107 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α 30-39 1976 ΔΡΥΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ DRYMOS RUNNING TEAM 1:14:54 6:15min/km
127 36 113 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 30-39 1978 ΒΕΡΟΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:15:00 6:15min/km
128 37 193 ΜΗΤΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 30-39 1983 ΕΔΕΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:15:05 6:15min/km
129 42 103 ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 40-49 1966 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:15:06 6:16min/km
130 5 17 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 60+ 1947 0 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:15:07 6:16min/km
131 6 67 ΜΗΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 60+ 1954 ΑΡΙΔΑΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:15:10 6:16min/km
132 38 65 ΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 30-39 1982 ΚΙΛΚΙΣ 0 1:15:10 6:16min/km
133 32 123 ΜΑΝΤΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 50-59 1965 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:15:15 6:16min/km
134 33 79 ΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α 50-59 1963 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 1:15:20 6:17min/km
135 5 63 ΜΠΙΛΙΝΗ ΒΙΟΛΕΤΑ Γ 35+ 1968 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:15:24 6:17min/km
136 34 54 ΝΤΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 50-59 1957 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:15:27 6:17min/km
137 3 136 ΟΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ Εως 34 1986 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:15:27 6:17min/km
138 39 119 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Α 30-39 1978 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ WIND RUNNING TEAM 1:15:31 6:18min/km
139 35 44 ΤΣΙΚΑΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 50-59 1956 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:16:03 6:20min/km
140 43 73 ΜΠΙΖΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 1968 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:16:05 6:20min/km
141 44 75 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 40-49 1971 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:16:05 6:20min/km
142 40 50 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30-39 1983 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:16:37 6:23min/km
143 6 116 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 35+ 1973 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΚΟΛΥΜΒΗΤΕΣ ΒΟΛΟΥ 1:16:37 6:23min/km
144 45 175 ΤΣΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 40-49 1969 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:16:37 6:23min/km
145 36 127 ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 50-59 1959 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ) 1:18:24 6:32min/km
146 41 46 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 30-39 1977 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:18:33 6:33min/km
147 37 172 ΡΕΤΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 50-59 1963 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:19:00 6:35min/km
148 42 110 ΡΑΛΛΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 30-39 1977 ΒΕΡΟΙΑ 0 1:19:01 6:35min/km
149 43 112 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ Α 30-39 1978 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – 1:19:02 6:35min/km
150 44 178 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 30-39 1980 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:19:27 6:37min/km
151 38 120 ΦΟΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 50-59 1961 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:19:28 6:37min/km
152 39 96 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 50-59 1963 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:19:29 6:37min/km
153 46 141 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 40-49 1966 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:19:49 6:39min/km
154 45 177 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 30-39 1982 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:20:10 6:41min/km
155 7 62 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 35+ 1977 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:20:26 6:42min/km
156 40 86 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α 50-59 1963 ΕΔΕΣΣΑ 0 1:20:44 6:44min/km
157 10 155 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Εως 29 1987 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ Λέσχη Εφέδρων Ενόπλων Δυνάμεων 1:22:01 6:50min/km
158 41 4 ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 50-59 1965 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:22:17 6:51min/km
159 46 191 ΓΚΕΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Α 30-39 1985 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Λαμψη 1:22:18 6:52min/km
160 47 49 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΚΟΣ Α 30-39 1981 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:22:19 6:52min/km
161 48 190 ΤΑΣΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 30-39 1984 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 1:22:20 6:52min/km
162 42 45 ΓΚΟΥΝΤΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α 50-59 1956 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ – 1:23:20 6:57min/km
163 47 35 ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 40-49 1969 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:23:24 6:57min/km
164 48 77 ΦΥΚΑΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 40-49 1970 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:23:25 6:57min/km
165 49 198 ΠΑΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 30-39 1982 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:23:38 6:58min/km
166 4 199 ΣΙΓΚΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ Εως 34 1983 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:23:38 6:58min/km
167 50 106 ΜΟΥΚΑΣ ΝΑΟΥΜ Α 30-39 1976 ΕΔΕΣΣΑ – 1:23:48 6:59min/km
168 51 159 ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 30-39 1985 ΣΤΑΥΡΟΣ – 1:24:02 7:00min/km
169 52 37 ΡΕΠΠΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 30-39 1984 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 1:24:09 7:01min/km
170 53 69 ΖΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 30-39 1976 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:24:38 7:03min/km
171 8 124 ΤΖΑΜΠΑΖΚΑ MΑΡΙΑ Γ 35+ 1977 ΒΕΡΟΙΑ 0 1:24:53 7:04min/km
172 54 135 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 30-39 1981 ΣΚΥΔΡΑ 0 1:25:16 7:06min/km
173 7 27 ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 60+ 1951 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:25:21 7:07min/km
174 49 56 ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ Α 40-49 1973 ΝΕΟΙ ΕΠΙΒΑΤΕΣ ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 1:26:59 7:15min/km
175 50 20 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 40-49 1967 ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:27:08 7:16min/km
176 55 194 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 30-39 1983 ΕΔΕΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:08 7:16min/km
177 56 109 ΑΓΟΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 30-39 1977 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ DRYMOS RUNNING TEAM 1:27:53 7:19min/km
178 11 28 ΠΟΥΓΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Εως 29 1993 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:27:55 7:20min/km
179 57 176 ΚΙΚΙΛΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 30-39 1979 ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΔΕΣΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:27:59 7:20min/km
180 58 78 ΒΑΒΑΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Α 30-39 1978 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:28:06 7:21min/km
181 43 197 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 50-59 1957 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:28:32 7:23min/km
182 51 126 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 40-49 1969 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:28:33 7:23min/km
183 8 9 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α 60+ 1943 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:28:35 7:23min/km
184 52 91 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 40-49 1969 ΒΥΡΩΝΑΣ – ΑΘΗΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1:29:44 7:29min/km
185 44 105 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 50-59 1962 ΒΕΡΟΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:30:29 7:32min/km
186 5 11 ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ Γ Εως 34 1983 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:31:43 7:39min/km
187 59 140 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 30-39 1979 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:32:03 7:40min/km
188 9 24 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 35+ 1976 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:32:10 7:41min/km
189 9 82 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α 60+ 1953 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 1:32:27 7:42min/km
190 53 51 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 40-49 1970 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:25 7:47min/km
191 10 89 ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 60+ 1949 Σκυδρα ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:34:49 7:54min/km
192 12 192 ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Εως 29 1986 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:36:21 8:02min/km
193 10 23 ΠΑΠΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ 35+ 1970 ΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:38:05 8:10min/km
194 45 16 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΗΣ Α 50-59 1958 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:39:08 8:16min/km
195 11 60 ΚΑΡΑΣΙΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 35+ 1971 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:44:02 8:40min/km
196 46 26 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 50-59 1963 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:47:04 8:55min/km
197 12 137 ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 35+ 1970 ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΠΕΝΤΕΛΑΣ 1:47:29 8:57min/km
198 13 139 ΙΑΚΩΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 35+ 1967 ΑΔΕΝΔΡΟ\ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:47:29 8:57min/km
199 11 88 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 60+ 1941 ΑΡΣΕΝΙ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:53:29 9:27min/km
200 60 151 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΓΙΩΤΗΣ Α 30-39 1979 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 DNF DNF
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΕΙΡΗΛΑΤΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΥ
ΓΕΝ ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
1 1 201 ΝΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α Χειρηλ 1974 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑ 0:42:25 3:33min/km
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΩΣ 29
ΓΕΝ ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
4 1 164 ΧΟΤΖΑ ΦΡΑΝΣΕΣΚΟ Α Εως 29 1998 ΕΔΕΣΣΑ ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 0:51:09 4:16min/km
5 2 171 ΚΕΧΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α Εως 29 1986 ΑΓΚΑΘΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ IRENA’S TRAINING TEAM 0:51:14 4:16min/km
8 3 30 ΒΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Εως 29 1993 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0:54:29 4:32min/km
28 4 14 ΜΠΑΡΜΟΥΤΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Εως 29 1990 ΑΡΤΑ Π.Ο.ΑΡΤΑΣ 0:59:34 4:58min/km
47 5 169 ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Εως 29 1986 ΚΟΠΑΝΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:21 5:17min/km
62 6 148 ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α Εως 29 1987 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:06:09 5:31min/km
97 7 173 ΤΖΙΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Εως 29 1986 ΝΑΟΥΣΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:10:14 5:51min/km
98 8 174 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Εως 29 1987 ΝΑΟΥΣΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:10:14 5:51min/km
112 9 98 ΠΡΙΒΑΡΤΙΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Εως 29 1999 ΕΔΕΣΣΑ 0 1:12:50 6:04min/km
157 10 155 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Εως 29 1987 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ Λέσχη Εφέδρων Ενόπλων Δυνάμεων 1:22:01 6:50min/km
178 11 28 ΠΟΥΓΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Εως 29 1993 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:27:55 7:20min/km
192 12 192 ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Εως 29 1986 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:36:21 8:02min/km
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΩΣ 30 -39
ΓΕΝ ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
6 1 143 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 30-39 1979 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ STOIKOS TRAINING 0:51:19 4:17min/km
7 2 42 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 30-39 1977 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 0:53:38 4:28min/km
9 3 146 ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΜΙΛΤΟΣ Α 30-39 1978 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:54:34 4:33min/km
14 4 31 ΦΙΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30-39 1977 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:56:27 4:42min/km
16 5 170 ΦΕΝΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 30-39 1981 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:57:08 4:46min/km
30 6 101 ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 30-39 1979 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 1:00:00 5:00min/km
31 7 33 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 30-39 1982 ΚΑΒΑΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:04 5:00min/km
34 8 195 ΚΑΝΤΖΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 30-39 1985 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:00:37 5:03min/km
37 9 132 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 30-39 1976 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:01:01 5:05min/km
38 10 87 ΑΣΠΡΟΜΜΑΤΗΣ ΜΗΝΑΣ Α 30-39 1979 ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 1:01:12 5:06min/km
40 11 85 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 30-39 1977 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:02:04 5:10min/km
41 12 90 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 30-39 1981 ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΘΗΝΑ ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 1:02:12 5:11min/km
51 13 189 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 30-39 1977 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΥ.ΔΡΟ.ΠΕ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1:04:45 5:24min/km
52 14 104 ΖΑΡΑΚΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30-39 1976 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:04:50 5:24min/km
58 15 71 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 30-39 1976 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:05:52 5:29min/km
63 16 66 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 30-39 1981 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:06:12 5:31min/km
64 17 144 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 30-39 1977 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:19 5:32min/km
71 18 185 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 30-39 1985 ΠΥΡΓΟΙ ΕΟΡΔΑΙΑΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:07:01 5:35min/km
73 19 40 ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 30-39 1980 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 1:07:09 5:36min/km
76 20 156 ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 30-39 1980 ΕΔΕΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:28 5:37min/km
79 21 142 ΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ Α 30-39 1981 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:08:04 5:40min/km
81 22 102 ΣΤΕΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α 30-39 1982 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 1:08:17 5:41min/km
84 23 72 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΛΩΝ Α 30-39 1981 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:08:23 5:42min/km
86 24 61 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 30-39 1976 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:08:26 5:42min/km
87 25 133 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 30-39 1976 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:28 5:42min/km
103 26 22 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 30-39 1977 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:58 5:55min/km
104 27 32 ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ Α 30-39 1983 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 0 1:11:11 5:56min/km
105 28 94 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 30-39 1982 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:11:34 5:58min/km
110 29 48 ΤΣΟΥΚΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α 30-39 1981 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:12:34 6:03min/km
111 30 43 ΜΠΟΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ Α 30-39 1976 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 1:12:41 6:03min/km
113 31 147 ΠΛΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 30-39 1980 ΚΟΖΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:55 6:05min/km
122 32 111 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 30-39 1980 ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:14:15 6:11min/km
125 33 10 ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 30-39 1980 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:14:47 6:14min/km
126 34 107 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α 30-39 1976 ΔΡΥΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ DRYMOS RUNNING TEAM 1:14:54 6:15min/km
127 35 113 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 30-39 1978 ΒΕΡΟΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:15:00 6:15min/km
128 36 193 ΜΗΤΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 30-39 1983 ΕΔΕΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:15:05 6:15min/km
132 37 65 ΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 30-39 1982 ΚΙΛΚΙΣ 0 1:15:10 6:16min/km
138 38 119 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Α 30-39 1978 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ WIND RUNNING TEAM 1:15:31 6:18min/km
142 39 50 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30-39 1983 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:16:37 6:23min/km
146 40 46 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 30-39 1977 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:18:33 6:33min/km
148 41 110 ΡΑΛΛΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 30-39 1977 ΒΕΡΟΙΑ 0 1:19:01 6:35min/km
149 42 112 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ Α 30-39 1978 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – 1:19:02 6:35min/km
150 43 178 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 30-39 1980 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:19:27 6:37min/km
154 44 177 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 30-39 1982 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:20:10 6:41min/km
159 45 191 ΓΚΕΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Α 30-39 1985 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Λαμψη 1:22:18 6:52min/km
160 46 49 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΚΟΣ Α 30-39 1981 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:22:19 6:52min/km
161 47 190 ΤΑΣΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 30-39 1984 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 1:22:20 6:52min/km
165 48 198 ΠΑΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 30-39 1982 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:23:38 6:58min/km
167 49 106 ΜΟΥΚΑΣ ΝΑΟΥΜ Α 30-39 1976 ΕΔΕΣΣΑ – 1:23:48 6:59min/km
168 50 159 ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 30-39 1985 ΣΤΑΥΡΟΣ – 1:24:02 7:00min/km
169 51 37 ΡΕΠΠΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 30-39 1984 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 1:24:09 7:01min/km
170 52 69 ΖΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 30-39 1976 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:24:38 7:03min/km
172 53 135 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 30-39 1981 ΣΚΥΔΡΑ 0 1:25:16 7:06min/km
176 54 194 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 30-39 1983 ΕΔΕΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:08 7:16min/km
177 55 109 ΑΓΟΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 30-39 1977 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ DRYMOS RUNNING TEAM 1:27:53 7:19min/km
179 56 176 ΚΙΚΙΛΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 30-39 1979 ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΔΕΣΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:27:59 7:20min/km
180 57 78 ΒΑΒΑΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Α 30-39 1978 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:28:06 7:21min/km
187 58 140 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 30-39 1979 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:32:03 7:40min/km
200 59 151 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΓΙΩΤΗΣ Α 30-39 1979 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 DNF DNF
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΩΣ 40 – 49
ΓΕΝ ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
10 1 95 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ Α 40-49 1968 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:21 4:37min/km
11 2 115 ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 1968 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:55:44 4:39min/km
17 3 34 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 40-49 1972 ΒΕΡΟΙΑ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:57:31 4:48min/km
18 4 129 ΣΑΛΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 1974 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:40 4:48min/km
19 5 188 ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 40-49 1970 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:57:42 4:49min/km
20 6 2 ΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 1975 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:43 4:49min/km
27 7 162 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 40-49 1974 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ Λέσχη Εφέδρων Ενόπλων Δυνάμεων 0:58:49 4:54min/km
29 8 12 ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α 40-49 1969 ΑΡΤΑ Π.Ο.ΑΡΤΑΣ 0:59:34 4:58min/km
32 9 25 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 40-49 1973 ΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:00:13 5:01min/km
33 10 68 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 40-49 1969 ΔΑΦΝΗ ΠΕΛΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:36 5:03min/km
39 11 36 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 40-49 1967 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 1:01:45 5:09min/km
48 12 122 ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 40-49 1975 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Wind Running Team 1:03:25 5:17min/km
49 13 39 ΣΤΟΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 40-49 1969 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 1:03:46 5:19min/km
53 14 121 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 1970 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:05:10 5:26min/km
54 15 154 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 1975 ΠΡΟΦΉΤΗΣ ΗΛΊΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:18 5:27min/km
55 16 184 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 1972 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:05:28 5:27min/km
59 17 76 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 40-49 1970 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:05:52 5:29min/km
60 18 181 ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 1975 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:05:52 5:29min/km
61 19 118 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 40-49 1970 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:05:58 5:30min/km
65 20 134 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 1975 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ 1:06:22 5:32min/km
66 21 114 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 1971 ΑΜΥΝΤΑΙΟ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:06:25 5:32min/km
67 22 183 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 40-49 1968 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:06:47 5:34min/km
69 23 64 ΓΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 40-49 1967 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:06:53 5:34min/km
75 24 52 ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 40-49 1971 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:07:24 5:37min/km
82 25 108 ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 1975 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ DRYMOS RUNNING TEAM 1:08:20 5:42min/km
85 26 5 ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 1967 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 0 1:08:25 5:42min/km
91 27 182 ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 40-49 1974 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:09:34 5:48min/km
92 28 57 ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 40-49 1966 ΠΕΛΛΑ ΣΑΡΙΣΣΑ ΠΕΛΛΑΣ 1:09:34 5:48min/km
94 29 157 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α 40-49 1970 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΡΙΤΩΝ SCUBA DIVING 1:09:59 5:50min/km
99 30 1 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 40-49 1967 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:10:34 5:53min/km
102 31 19 ΒΑΡΥΤΙΜΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 40-49 1969 ΤΡΙΑΔΙ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:10:57 5:55min/km
107 32 74 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 1968 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:11:53 5:59min/km
114 33 13 ΜΙΜHΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ Α 40-49 1966 ΑΡΤΑ 0 1:13:25 6:07min/km
115 34 83 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 40-49 1973 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:38 6:08min/km
117 35 97 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 1967 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:13:49 6:09min/km
118 36 18 ΤΣΙΩΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 40-49 1972 ΤΡΙΑΔΙ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:13:53 6:09min/km
119 37 165 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 40-49 1970 ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 1:14:04 6:10min/km
120 38 167 ΖΙΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 40-49 1975 ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 1:14:05 6:10min/km
121 39 93 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Α 40-49 1966 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:14:08 6:11min/km
124 40 55 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 1966 ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 0 1:14:38 6:13min/km
129 41 103 ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 40-49 1966 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:15:06 6:16min/km
140 42 73 ΜΠΙΖΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 1968 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:16:05 6:20min/km
141 43 75 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 40-49 1971 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:16:05 6:20min/km
144 44 175 ΤΣΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 40-49 1969 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:16:37 6:23min/km
153 45 141 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 40-49 1966 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:19:49 6:39min/km
163 46 35 ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 40-49 1969 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:23:24 6:57min/km
164 47 77 ΦΥΚΑΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 40-49 1970 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:23:25 6:57min/km
174 48 56 ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ Α 40-49 1973 ΝΕΟΙ ΕΠΙΒΑΤΕΣ ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 1:26:59 7:15min/km
175 49 20 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 40-49 1967 ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:27:08 7:16min/km
182 50 126 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 40-49 1969 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:28:33 7:23min/km
184 51 91 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 40-49 1969 ΒΥΡΩΝΑΣ – ΑΘΗΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1:29:44 7:29min/km
190 52 51 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 40-49 1970 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:25 7:47min/km
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΩΣ 50 – 59
ΓΕΝ ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
13 1 15 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 50-59 1958 ΚΟΖΑΝΗ 0 0:56:10 4:41min/km
15 2 81 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 50-59 1964 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 0:56:41 4:43min/km
21 3 92 ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 50-59 1964 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:57:45 4:49min/km
22 4 187 ΤΣΙΚΑΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50-59 1959 ΚΟΖΑΝΗ 0 0:57:56 4:50min/km
23 5 186 ΜΠΟΥΖΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ Α 50-59 1960 ΣΕΡΒΙΑ 0 0:58:15 4:51min/km
24 6 47 ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 50-59 1964 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 0:58:38 4:53min/km
25 7 160 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 50-59 1964 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0:58:46 4:54min/km
26 8 80 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Α 50-59 1963 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 0:58:46 4:54min/km
36 9 130 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ Α 50-59 1960 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:01:00 5:05min/km
42 10 59 ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 50-59 1963 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:02:12 5:11min/km
43 11 117 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 50-59 1965 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:02:34 5:13min/km
44 12 152 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α 50-59 1965 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:03:15 5:16min/km
45 13 168 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 50-59 1965 ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 1:03:16 5:16min/km
46 14 38 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 50-59 1958 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:03:20 5:17min/km
56 15 153 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 50-59 1962 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:05:32 5:28min/km
57 16 70 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 50-59 1964 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:05:52 5:29min/km
68 17 3 ΜΠΙΓΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 50-59 1964 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:06:53 5:34min/km
70 18 131 ΚΑΖΑΚΟΣ ΠΑΝΟΣ Α 50-59 1965 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:06:58 5:35min/km
74 19 166 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α 50-59 1962 ΚΙΛΚΙΣ ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1:07:16 5:36min/km
77 20 138 ΠΕΝΤΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 50-59 1964 ΑΔΕΝΔΡΟ\ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:07:57 5:40min/km
80 21 180 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Α 50-59 1965 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:08:14 5:41min/km
83 22 163 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50-59 1961 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:22 5:42min/km
88 23 200 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 50-59 1964 ΑΘΗΝΑ ΣΑΦΑΝΣ 1:08:48 5:44min/km
89 24 158 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50-59 1963 ΑΡΝΙΣΣΑ 0 1:09:03 5:45min/km
93 25 100 ΜΙΜΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 50-59 1960 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:09:50 5:49min/km
95 26 128 ΚΙΣΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α 50-59 1960 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:10:03 5:50min/km
96 27 58 ΚΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 50-59 1957 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:10:12 5:51min/km
100 28 150 ΚΑΡΑΖΕΕΦ ΕΥΓΕΝΙΟΣ Α 50-59 1963 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:10:38 5:53min/km
109 29 99 ΜΑΓΓΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 50-59 1957 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:12:11 6:01min/km
116 30 196 ΓΑΡΓΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50-59 1958 ΔΡΟΣΕΡΟ ΑΣ ΔΡΟΣΕΡΟ 1:13:49 6:09min/km
133 31 123 ΜΑΝΤΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 50-59 1965 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:15:15 6:16min/km
134 32 79 ΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α 50-59 1963 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 1:15:20 6:17min/km
136 33 54 ΝΤΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 50-59 1957 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:15:27 6:17min/km
139 34 44 ΤΣΙΚΑΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 50-59 1956 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:16:03 6:20min/km
145 35 127 ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 50-59 1959 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ) 1:18:24 6:32min/km
147 36 172 ΡΕΤΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 50-59 1963 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:19:00 6:35min/km
151 37 120 ΦΟΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 50-59 1961 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:19:28 6:37min/km
152 38 96 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 50-59 1963 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:19:29 6:37min/km
156 39 86 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α 50-59 1963 ΕΔΕΣΣΑ 0 1:20:44 6:44min/km
158 40 4 ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 50-59 1965 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:22:17 6:51min/km
162 41 45 ΓΚΟΥΝΤΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α 50-59 1956 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ – 1:23:20 6:57min/km
181 42 197 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 50-59 1957 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:28:32 7:23min/km
185 43 105 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 50-59 1962 ΒΕΡΟΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:30:29 7:32min/km
194 44 16 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΗΣ Α 50-59 1958 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:39:08 8:16min/km
196 45 26 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 50-59 1963 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:47:04 8:55min/km
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΩΣ 60+
ΓΕΝ ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
12 1 84 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α 60+ 1952 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:55:59 4:40min/km
78 2 21 ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 60+ 1951 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:08:02 5:40min/km
90 3 7 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 60+ 1948 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:09:14 5:46min/km
108 4 6 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 60+ 1947 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:11:59 6:00min/km
130 5 17 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 60+ 1947 0 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:15:07 6:16min/km
131 6 67 ΜΗΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 60+ 1954 ΑΡΙΔΑΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:15:10 6:16min/km
173 7 27 ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 60+ 1951 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:25:21 7:07min/km
183 8 9 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α 60+ 1943 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:28:35 7:23min/km
189 9 82 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α 60+ 1953 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 1:32:27 7:42min/km
191 10 89 ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 60+ 1949 Σκυδρα ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:34:49 7:54min/km
199 11 88 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 60+ 1941 ΑΡΣΕΝΙ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:53:29 9:27min/km
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΩΣ 34
ΓΕΝ ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
72 1 41 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ Γ Εως 34 1983 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 1:07:08 5:36min/km
123 2 161 ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ Εως 34 1982 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Ε. “ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΥΓΙΕΙ” ΒΕΡΟΙΑ RUNNING TEAM 1:14:30 6:13min/km
137 3 136 ΟΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ Εως 34 1986 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:15:27 6:17min/km
166 4 199 ΣΙΓΚΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ Εως 34 1983 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:23:38 6:58min/km
186 5 11 ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ Γ Εως 34 1983 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:31:43 7:39min/km
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 35+
ΓΕΝ ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
35 1 145 ΤΖΟΥΝΤΙΘ ΜΟΧΑΤΣΙ Γ 35+ 1974 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:00:42 5:04min/km
50 2 149 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ Γ 35+ 1976 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:04:07 5:21min/km
101 3 53 ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ Γ 35+ 1967 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:10:38 5:53min/km
106 4 179 ΧΟΚΙΑ ΛΙΝΤΙΤΑ Γ 35+ 1974 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:48 5:59min/km
135 5 63 ΜΠΙΛΙΝΗ ΒΙΟΛΕΤΑ Γ 35+ 1968 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:15:24 6:17min/km
143 6 116 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 35+ 1973 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΚΟΛΥΜΒΗΤΕΣ ΒΟΛΟΥ 1:16:37 6:23min/km
155 7 62 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 35+ 1977 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:20:26 6:42min/km
171 8 124 ΤΖΑΜΠΑΖΚΑ MΑΡΙΑ Γ 35+ 1977 ΒΕΡΟΙΑ 0 1:24:53 7:04min/km
188 9 24 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 35+ 1976 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:32:10 7:41min/km
193 10 23 ΠΑΠΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ 35+ 1970 ΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:38:05 8:10min/km
195 11 60 ΚΑΡΑΣΙΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 35+ 1971 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:44:02 8:40min/km
197 12 137 ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 35+ 1970 ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΠΕΝΤΕΛΑΣ 1:47:29 8:57min/km
198 13 139 ΙΑΚΩΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 35+ 1967 ΑΔΕΝΔΡΟ\ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:47:29 8:57min/km