11 Προγράμματα προπόνησης 5,10km , Ημιμαραθωνίου και Ορεινού τρεξίματος από το Running Coach



Τρέξε 1ος στο Digital Marketing με την iArk Digital Agency

Όλα τα αποτελέσματα για τον 14ο αγώνα Αργολικού Κόλπου 2015
1 286 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:54:42,88 M 1 1969 1 M40-49 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
2 713 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:54:52,41 M 2 1982 1 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3 338 ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:55:51,79 M 3 1975 2 M40-49 MARATHON CLUB TEAM
4 363 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:56:14,68 M 4 1976 2 M30-39 MARATHON CLUB TEAM
5 170 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:56:29,50 M 5 1971 3 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
6 516 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ 0:56:45,53 M 6 1974 4 M40-49 ΣΑΦΑΝΣ
7 214 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:56:52,59 M 7 1975 5 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8 335 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:57:21,81 M 8 1989 1 M20-29 MARATHON CLUB TEAM
9 63 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 0:57:25,85 M 9 1978 3 M30-39 SATRAPISTAS
10 345 ΚΟΛΟΒΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0:57:36,49 M 10 1972 6 M40-49 MARATHON CLUB TEAM
11 336 ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:57:55,28 M 11 1973 7 M40-49 MARATHON CLUB TEAM
12 686 ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:58:01,37 M 12 1991 2 M20-29 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
13 357 ΠΑΤΤΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:58:02,34 M 13 1986 3 M20-29 MARATHON CLUB TEAM
14 347 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:58:15,27 M 14 1988 4 M20-29 MARATHON CLUB TEAM
15 354 ΝΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:58:24,28 M 15 1982 4 M30-39 MARATHON CLUB TEAM
16 371 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 0:59:03,00 M 16 1973 8 M40-49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
17 143 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:59:03,00 M 17 1973 9 M40-49 SATRAPISTAS
18 293 ΤΟΥΛΓΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 0:59:03,00 M 18 1972 10 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19 131 ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:59:03,36 M 19 1976 5 M30-39 SATRAPISTAS
20 138 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:59:30,62 M 20 1971 11 M40-49 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
21 292 ΤΟΣΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:59:32,65 M 21 1975 12 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
22 344 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:59:42,48 M 22 1983 6 M30-39 MARATHON CLUB TEAM
23 81 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:59:47,70 M 23 1969 13 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
24 83 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:00:01,60 M 24 1981 7 M30-39 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
25 670 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:00:10,35 M 25 1992 5 M20-29 ΟΣΦΠ
26 96 ΚΑΝΤΖΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:00:19,13 M 26 1981 8 M30-39 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
27 708 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1:00:45,72 M 27 1973 14 M40-49 MARATHON CLUB TEAM
28 53 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:00:47,51 M 28 1990 6 M20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
29 215 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:00:48,79 M 29 1978 9 M30-39 ΣΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ
30 526 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:00:48,89 M 30 1971 15 M40-49 ΣΑΦΑΝΣ
31 148 ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:00:56,37 M 31 1976 10 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
32 298 ΤΡΟΙΖΗΣ ΡΑΛΛΗΣ 1:01:00,83 M 32 1969 16 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33 361 ΣΤΑΜΑΤΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:01:03,35 M 33 1973 17 M40-49 MARATHON CLUB TEAM
34 416 ΓΚΛΑΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:01:05,65 M 34 1961 1 M50-59 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
35 489 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:01:23,71 M 35 1967 18 M40-49 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
36 114 ΚΕΦΕΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:01:23,74 M 36 1980 11 M30-39 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
37 181 ΜΕΞΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:01:25,34 M 37 1980 12 M30-39 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
38 281 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:01:26,39 M 38 1964 2 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
39 325 ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:01:46,84 M 39 1984 13 M30-39 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
40 243 ΠΙΣΧΟΣ ΑΓΙΣ 1:01:48,79 M 40 1980 14 M30-39 SATRAPISTAS
41 376 ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 1:02:06,91 M 41 1973 19 M40-49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
42 665 ΜΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ 1:02:10,90 M 42 1978 15 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43 664 ΓΚΙΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1:02:12,20 M 43 1966 20 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
44 167 ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:02:13,51 M 44 1972 21 M40-49 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
45 317 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:02:14,37 F 1 1977 1 F30-39 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
46 324 ΧΟΝΤΑΙ ΤΖΙΝΙ 1:02:24,58 M 45 1981 16 M30-39 ΣΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ
47 635 ΚΟΡΡΕΣ ΘΕΜΗΣ 1:02:24,69 M 46 1963 3 M50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
48 362 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:02:30,32 M 47 1969 22 M40-49 MARATHON CLUB TEAM
49 339 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:02:30,41 M 48 1960 4 M50-59 MARATHON CLUB TEAM
50 407 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:02:47,21 M 49 1986 7 M20-29 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
51 272 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:02:50,58 M 50 1966 23 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52 678 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:03:10,34 M 51 1981 17 M30-39 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA TEAM
53 288 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:03:18,48 M 52 1963 5 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54 411 ΒΕΡΟΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:03:26,57 M 53 1994 8 M20-29 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
55 217 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:03:50,02 M 54 1967 24 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56 409 ΧΑΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:03:51,79 M 55 1954 1 M60-69 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
57 87 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:03:57,83 M 56 1976 18 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
58 180 ΜΕΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:04:01,51 M 57 1973 25 M40-49 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
59 249 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ 1:04:04,74 F 2 1969 1 F40-49 PHILIPPA’S RUNNING TEAM
60 144 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:04:12,34 M 58 1974 26 M40-49 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
61 193 ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:04:13,07 M 59 1983 19 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62 369 ΙΝΤΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:04:18,84 M 60 1974 27 M40-49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
63 37 ΑΥΓΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1:04:32,81 M 61 1978 20 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
64 714 ΔΑΜΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:04:32,94 M 62 1981 21 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
65 501 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ 1:04:34,55 M 63 1954 2 M60-69 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
66 381 ΡΟΥΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:04:35,02 M 64 1969 28 M40-49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
67 551 ΤΟΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:04:40,59 M 65 1969 29 M40-49 ΣΑΦΑΝΣ
68 689 ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:04:42,21 M 66 1964 6 M50-59 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
69 677 ΤΣΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:05:00,91 M 67 1981 22 M30-39 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA TEAM
70 351 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:05:09,42 M 68 1976 23 M30-39 MARATHON CLUB TEAM
71 353 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:05:09,46 M 69 1977 24 M30-39 MARATHON CLUB TEAM
72 625 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:05:30,00 M 70 1976 25 M30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
73 471 ΜΗΤΡΟΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:05:31,24 M 71 1980 26 M30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
74 62 ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1:06:03,02 M 72 1978 27 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
75 394 ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:06:04,48 M 73 1981 28 M30-39 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
76 47 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1:06:06,00 M 74 1973 30 M40-49 SATRAPISTAS
77 341 ΖΑΜΖΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1:06:08,28 M 75 1979 29 M30-39 MARATHON CLUB TEAM
78 688 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1:06:12,64 M 76 1957 7 M50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
79 9 ΣΑΓΡΕΔΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ 1:06:15,62 M 77 1962 8 M50-59 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
80 196 ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:06:20,29 M 78 1962 9 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
81 71 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:06:24,75 M 79 1971 31 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
82 443 ΣΚΟΥΠΑΣ ΜΑΙΚ 1:06:29,89 M 80 1962 10 M50-59 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
83 519 ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:06:37,61 M 81 1965 11 M50-59 ΣΑΦΑΝΣ
84 262 ΣΓΟΥΡΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:06:44,81 M 82 1977 30 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
85 123 ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1:06:45,03 M 83 1970 32 M40-49 SPORTSCLUB
86 419 ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:06:59,74 M 84 1979 31 M30-39 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
87 168 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:07:07,44 M 85 1964 12 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88 427 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:07:23,63 M 86 1978 32 M30-39 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
89 346 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:07:35,90 M 87 1968 33 M40-49 MARATHON CLUB TEAM
90 8 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:07:38,23 M 88 1963 13 M50-59 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
91 604 ΠΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:07:41,07 M 89 1975 34 M40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
92 494 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:08:06,78 M 90 1956 14 M50-59 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
93 687 ΜΠΟΥΤΖΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:08:27,57 M 91 1973 35 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94 221 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:08:36,31 M 92 1962 15 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95 115 ΚΙΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:08:40,96 M 93 1979 33 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
96 17 ΑΚΑΡΕΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:08:47,98 M 94 1999 1 M16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
97 660 ΜΑΜΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 1:09:08,49 M 95 1977 34 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
98 162 ΜΑΚΡΙΔΗ ΕΛΙΝΑ 1:09:08,71 F 3 1972 2 F40-49 SATRAPISTAS
99 679 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ 1:09:08,97 M 96 1983 35 M30-39 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA TEAM
100 169 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:09:13,40 M 97 1980 36 M30-39 HYDRA RUNNERS
101 179 ΜΕΜΑ ΣΩΚΡΑΤ 1:09:13,50 M 98 1969 36 M40-49 HYDRA RUNNERS
102 174 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:09:13,71 M 99 1983 37 M30-39 HYDRA RUNNERS
103 564 ΒΙΓΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 1:09:15,64 M 100 1963 16 M50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
104 103 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:09:31,00 M 101 1956 17 M50-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΩΝ
105 200 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 1:09:32,84 M 102 1974 37 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
106 327 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:09:32,96 M 103 1972 38 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
107 41 ΒΕΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:09:35,00 M 104 1983 38 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
108 119 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1:09:43,87 M 105 1954 3 M60-69 ΙΡΙΔΑ 1991
109 420 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:09:49,39 M 106 1970 39 M40-49 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
110 374 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:09:56,49 M 107 1979 39 M30-39 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
111 125 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:10:10,11 M 108 1963 18 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
112 711 ΣΤΑΘΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:10:15,64 M 109 1968 40 M40-49 ΣΜΑΣ
113 89 ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:10:18,74 M 110 1971 41 M40-49 ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
114 421 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:10:18,75 M 111 1978 40 M30-39 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
115 544 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:10:19,94 M 112 1961 19 M50-59 ΣΑΦΑΝΣ
116 352 ΜΠΙΘΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:10:21,93 M 113 1969 42 M40-49 MARATHON CLUB TEAM
117 75 ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:10:22,00 M 114 1970 43 M40-49 ΣΤΡΟΦΕΣ
118 264 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1:10:25,96 M 115 1984 41 M30-39 COATRUNNERS
119 5 ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 1:10:29,51 F 4 1992 1 F20-29 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΑΤΑ
120 656 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΛΩΝ 1:10:30,50 M 116 1963 20 M50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
121 304 ΤΣΙΤΣΙΓΚΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:10:32,66 M 117 1973 44 M40-49 ΕΥΚΛΗΣ
122 360 ΣΚΑΜΑΓΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:10:39,65 M 118 1970 45 M40-49 MARATHON CLUB TEAM
123 520 ΓΟΥΡΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:10:41,56 M 119 1974 46 M40-49 ΣΑΦΑΝΣ
124 552 ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1:10:41,69 F 5 1978 2 F30-39 ΣΑΦΑΝΣ
125 591 ΜΑΛΑΜΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1:10:47,05 M 120 1976 42 M30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
126 70 ΖΑΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:10:49,28 M 121 1973 47 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
127 107 ΚΑΣΙΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1:10:49,39 F 6 1981 3 F30-39 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
128 233 ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:10:57,73 M 122 1972 48 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
129 263 ΣΙΨΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:10:57,80 M 123 1963 21 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
130 621 ΤΣΟΒΑΣ ΔΑΝΙΗΛ 1:10:58,32 M 124 1973 49 M40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
131 386 ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:10:59,15 M 125 1980 43 M30-39 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
132 695 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:11:00,49 M 126 1976 44 M30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
133 59 ΔΕΙΜΕΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1:11:01,92 M 127 1984 45 M30-39 ΣΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ
134 570 ΕΞΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:11:06,91 F 7 1974 3 F40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
135 209 ΟΛΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:11:11,29 M 128 1977 46 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
136 508 ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 1:11:20,50 M 129 1958 22 M50-59 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
137 391 ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:11:25,67 M 130 1953 4 M60-69 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
138 668 ΧΑΛΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:11:29,52 M 131 1970 50 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
139 157 ΛΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:11:38,09 M 132 1987 9 M20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
140 190 ΜΠΕΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:11:38,88 M 133 1997 2 M16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
141 646 ΠΕΤΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:11:39,12 M 134 1969 51 M40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
142 683 PETRITI ERMIR 1:11:40,30 M 135 1995 10 M20-29 ΥΔΡΑ
143 90 ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:11:48,97 M 136 1968 52 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
144 405 ΤΟΥΝΤΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1:11:51,67 M 137 1977 47 M30-39 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
145 667 ΜΠΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:11:51,73 M 138 1983 48 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
146 332 ΧΡΥΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:11:59,81 M 139 1976 49 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
147 594 ΜΠΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1:12:10,91 F 8 1974 4 F40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
148 33 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:12:11,06 M 140 1979 50 M30-39 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
149 227 ΠΑΠΠΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 1:12:12,00 F 9 1973 5 F40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
150 194 ΜΠΙΣΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:12:21,46 M 141 1962 23 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
151 476 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:12:23,73 M 142 1954 5 M60-69 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
152 480 ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:12:23,84 M 143 1964 24 M50-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
153 79 ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:12:24,11 M 144 1985 51 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
154 461 ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:12:25,26 M 145 1978 52 M30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
155 492 ΜΑΧΑΙΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1:12:29,61 M 146 1970 53 M40-49 ΕΥΚΛΗΣ
156 199 ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:12:33,45 M 147 1969 54 M40-49 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
157 43 ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1:12:38,37 F 10 1983 4 F30-39 SATRAPISTAS
158 441 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:12:38,48 M 148 1982 53 M30-39 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
159 69 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΤΖΑΝΗΣ 1:12:39,12 M 149 1973 55 M40-49 MOH RUNNERS
160 358 ΡΟΥΓΚΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1:12:41,77 M 150 1960 25 M50-59 MARATHON CLUB TEAM
161 464 ΚΛΗΣΑΡΗ ΜΑΤΑ 1:12:41,98 F 11 1970 6 F40-49 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
162 453 ΑΡΜΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:12:42,01 M 151 1984 54 M30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
163 681 ΠΙΛΟΥΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 1:12:47,00 M 152 1969 56 M40-49 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA TEAM
164 20 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:12:47,82 M 153 1978 55 M30-39 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
165 118 ΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ 1:12:52,24 M 154 1974 57 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
166 291 ΤΟΜΠΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:12:53,56 F 12 1971 7 F40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
167 350 ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:13:00,04 M 155 1961 26 M50-59 MARATHON CLUB TEAM
168 364 ΕΒΕΡΤ ΣΤΑΥΡΙΑΝΘΗ 1:13:00,32 F 13 1989 2 F20-29 MARATHON CLUB TEAM
169 577 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:13:06,30 M 156 1964 27 M50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
170 252 ΡΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:13:18,03 M 157 1971 58 M40-49 HYDRA RUNNERS
171 530 ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:13:23,09 M 158 1957 28 M50-59 ΣΑΦΑΝΣ
172 637 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ 1:13:30,71 M 159 1971 59 M40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
173 294 ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:13:31,51 M 160 1992 11 M20-29 ΠΡΟΣΚΟΠΟΙ ΑΡΓΟΥΣ
174 587 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:13:33,47 M 161 1973 60 M40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
175 12 COPAGE WENDY 1:13:37,41 F 14 1962 1 F50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
176 186 ΜΟΥΓΓΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:13:43,02 M 162 1976 56 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
177 212 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:13:47,93 M 163 1977 57 M30-39 ΣΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ
178 465 ΤΣΕΡΠΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:13:51,79 M 164 1976 58 M30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
179 266 ΣΚΙΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:13:51,83 M 165 1975 61 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
180 296 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:14:03,61 M 166 1968 62 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
181 316 ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:14:10,90 M 167 1979 59 M30-39 NS coaching
182 662 ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:14:12,67 M 168 1971 63 M40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ
183 629 ΔΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:14:13,23 M 169 1956 29 M50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
184 700 ΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:14:13,30 M 170 1957 30 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
185 698 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:14:13,65 M 171 1961 31 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
186 699 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 1:14:13,76 M 172 1962 32 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
187 402 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:14:16,23 M 173 1957 33 M50-59 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
188 655 ΤΣΟΥΤΣΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 1:14:16,61 F 15 1963 2 F50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
189 359 ΣΙΟΜΠΟΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1:14:17,13 M 174 1973 64 M40-49 MARATHON CLUB TEAM
190 614 ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:14:18,39 M 175 1966 65 M40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
191 475 ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:14:19,00 M 176 1977 60 M30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
192 454 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:14:19,32 M 177 1977 61 M30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
193 226 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1:14:20,10 M 178 1972 66 M40-49 ΑΘΙΚΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
194 356 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1:14:21,19 F 16 1974 8 F40-49 MARATHON CLUB TEAM
195 211 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:14:51,78 M 179 1966 67 M40-49 OUTRUN
196 578 ΚΑΠΕΤΑΝΕΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1:14:55,87 M 180 1985 62 M30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
197 663 ΤΟΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:14:59,19 M 181 1986 12 M20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
198 478 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1:14:59,94 F 17 1962 3 F50-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
199 513 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:15:05,27 M 182 1948 6 M60-69 ΣΑΦΑΝΣ
200 573 ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:15:10,52 M 183 1965 34 M50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
201 236 ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:15:22,59 M 184 1979 63 M30-39 ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ TOP CYCLES
202 707 ΠΑΣΚΑΛ ΤΕΡΛΑΚ 1:15:34,31 M 185 1968 68 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
203 314 ΦΡΑΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:15:42,07 M 186 1977 64 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
204 592 ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1:15:46,18 F 18 1972 9 F40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
205 474 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:15:46,51 M 187 1964 35 M50-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
206 355 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:15:52,53 M 188 1967 69 M40-49 MARATHON CLUB TEAM
207 142 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1:15:53,82 M 189 1967 70 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
208 433 ΞΗΦΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1:15:56,59 F 19 1977 5 F30-39 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
209 218 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:15:57,28 M 190 1965 36 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
210 377 ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:16:04,12 M 191 1974 71 M40-49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
211 77 ΖΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:16:07,07 M 192 1965 37 M50-59 SPORTSCLUB
212 426 ΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:16:11,42 M 193 1978 65 M30-39 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
213 702 ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1:16:17,23 M 194 1978 66 M30-39 SPORTSCLUB
214 21 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΙΚΑ 1:16:18,91 F 20 1976 6 F30-39 Omega Clapham Runners
215 160 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 1:16:19,22 M 195 1963 38 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
216 311 ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1:16:24,57 F 21 1978 7 F30-39 MARATHON TEAM GREECE
217 505 ΤΖΗΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:16:28,69 M 196 1979 67 M30-39 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
218 130 ΚΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:16:34,68 M 197 1974 72 M40-49 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
219 50 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:16:40,33 M 198 1986 13 M20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
220 242 ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΑΡΗΣ 1:16:40,59 M 199 1981 68 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
221 213 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:16:41,06 M 200 1964 39 M50-59
222 319 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:16:42,10 M 201 1976 69 M30-39 HYDRA RUNNERS
223 469 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:16:46,65 M 202 1984 70 M30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
224 504 ΤΖΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:16:48,77 M 203 1982 71 M30-39 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
225 244 ΠΛΟΚΑΜΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 1:16:52,42 M 204
226 299 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:16:57,80 M 205 1974 73 M40-49 MOH RUNNERS
227 605 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1:17:00,10 M 206 1974 74 M40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
228 709 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:17:01,03 M 207 1974 75 M40-49 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
229 555 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:17:01,34 M 208 1974 76 M40-49 ΣΑΦΑΝΣ
230 121 ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1:17:01,41 M 209 1969 77 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
231 279 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:17:04,08 M 210 1964 40 M50-59 ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ
232 48 ΓΑΡΝΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:17:05,00 M 211 1978 72 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
233 203 ΝΟΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:17:09,48 M 212 1964 41 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
234 554 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:17:13,66 M 213 1954 7 M60-69 ΣΑΦΑΝΣ
235 541 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:17:13,93 M 214 1962 42 M50-59 ΣΑΦΑΝΣ
236 150 ΛΑΡΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:17:15,14 M 215 1965 43 M50-59 SATRAPISTAS
237 267 ΣΚΛΗΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:17:27,43 M 216 1968 78 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
238 617 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:17:37,96 M 217 1973 79 M40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
239 106 ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:17:43,00 M 218 1984 73 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
240 254 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:17:48,41 M 219 1964 44 M50-59 ΑΡΙΑΔΝΗ
241 676 ΓΙΩΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:17:54,00 M 220 1996 3 M16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
242 120 ΚΟΚΟΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:17:54,84 M 221 1968 80 M40-49 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
243 189 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:18:08,88 M 222 1980 74 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
244 429 ΜΠΑΚΑ ΜΠΑΜΠΗΣ 1:18:08,92 M 223 1974 81 M40-49 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
245 260 ΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:18:12,10 M 224 1973 82 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
246 66 ΔΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:18:14,15 M 225 1971 83 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
247 584 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1:18:14,49 M 226 1981 75 M30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
248 599 ΞΙΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:18:15,04 M 227 1986 14 M20-29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
249 545 ΡΑΠΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1:18:21,30 M 228 1959 45 M50-59 ΣΑΦΑΝΣ
250 560 ΑΣΗΜΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:18:21,31 F 22 1990 3 F20-29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
251 7 ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:18:24,57 M 229 1965 46 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
252 403 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:18:27,00 M 230 1975 84 M40-49 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
253 134 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:18:28,47 M 231 1983 76 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
254 348 ΚΟΥΜΠΟΥΛΑ ΝΑΤΑΣΑ 1:18:31,87 F 23 1976 8 F30-39 MARATHON CLUB TEAM
255 95 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:18:35,19 M 232 1954 8 M60-69 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
256 495 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:18:37,08 M 233 1971 85 M40-49 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
257 510 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:18:37,08 M 234 1955 9 M60-69 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
258 585 ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1:18:40,89 F 24 1970 10 F40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
259 246 ΠΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:18:46,08 M 235 1964 47 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
260 16 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1:18:53,18 M 236 1975 86 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
261 590 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:18:54,35 M 237 1977 77 M30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
262 135 ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:18:54,63 M 238 1964 48 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
263 674 ΦΙΤΡΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:18:58,03 M 239 1960 49 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
264 673 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:18:58,28 M 240 1949 10 M60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
265 466 ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:18:58,52 M 241 1983 78 M30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
266 645 ΠΕΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:18:59,93 M 242 1981 79 M30-39 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
267 583 ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:19:04,79 M 243 1991 15 M20-29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
268 521 ΖΗΣΙΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1:19:05,32 M 244 1987 16 M20-29 ΣΑΦΑΝΣ
269 582 ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:19:05,97 M 245 1993 17 M20-29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
270 72 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:19:08,10 M 246 1971 87 M40-49 ΠΕΡΑΜΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
271 395 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:19:15,80 M 247 1948 11 M60-69 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
272 191 ΜΠΕΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1:19:18,42 M 248 2000 4 M16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
273 368 ΔΩΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:19:20,51 M 249 1963 50 M50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
274 518 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:19:29,75 M 250 1951 12 M60-69 ΣΑΦΑΝΣ
275 73 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:19:39,30 M 251 1978 80 M30-39 ΣΠΕΤΣΕΣ
276 669 ΖΩΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:19:46,45 M 252 1982 81 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
277 97 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1:19:47,04 M 253 1978 82 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
278 691 ΡΑΦΑΗΛ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1:19:49,18 M 254 1978 83 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
279 705 ΚΛΟΥΒΑΤΟΥ ΙΡΙΔΑ 1:19:49,32 F 25 1991 4 F20-29 ΑΝ ΙΩΝΙΑΣ
280 197 ΜΠΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:19:59,98 M 255 1966 88 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
281 265 ΣΚΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:20:03,16 M 256 1950 13 M60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
282 109 ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:20:03,37 M 257 1977 84 M30-39 ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
283 423 ΚΑΣΑΤΟΥΡΑΣ ΒΑΪΟΣ 1:20:07,94 M 258 1973 89 M40-49 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
284 390 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:20:22,69 M 259 1972 90 M40-49 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
285 220 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΛΙΤΣΑ 1:20:22,75 F 26 1970 11 F40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
286 36 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ 1:20:29,95 F 27 1968 12 F40-49 ΕΥΚΛΗΣ
287 153 ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:20:30,00 M 260 1959 51 M50-59 ΕΥΚΛΗΣ
288 112 ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:20:31,63 M 261 1966 91 M40-49 SPORTSCLUB
289 382 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:20:36,28 M 262 1953 14 M60-69 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
290 86 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:20:37,07 M 263 1971 92 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
291 274 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:20:39,63 M 264 1967 93 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
292 240 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:20:42,43 M 265
293 479 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1:20:50,30 M 266 1954 15 M60-69 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
294 535 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:21:04,51 M 267 1986 18 M20-29 ΣΑΦΑΝΣ
295 537 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:21:04,65 M 268 1967 94 M40-49 ΣΑΦΑΝΣ
296 514 ΑΡΑΟΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:21:18,96 M 269 1951 16 M60-69 ΣΑΦΑΝΣ
297 675 ΠΑΣΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:21:20,47 M 270 1973 95 M40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
298 49 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:21:23,06 M 271 1983 85 M30-39 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA TEAM
299 54 ΓΚΑΜΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:21:23,14 M 272 1994 19 M20-29 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA TEAM
300 88 ΚΑΓΚΑΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:21:37,75 F 28 1987 5 F20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
301 303 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:21:38,42 M 273 1963 52 M50-59 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
302 187 ΜΟΥΝΤΙΑΝΟ ΤΖΩΝΝΥ 1:21:42,37 M 274 1957 53 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
303 235 ΠΑΦΥΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:21:57,69 M 275 1983 86 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
304 445 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:22:00,71 M 276 1965 54 M50-59 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
305 18 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΝΤΥ 1:22:08,89 M 277 1959 55 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
306 309 ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΑΚΗΣ 1:22:09,25 M 278 1958 56 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
307 712 ΛΑΓΑΝΗ ΜΑΝΤΩ 1:22:23,58 F 29 1978 9 F30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
308 414 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:22:30,62 M 279 1969 96 M40-49 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
309 6 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1:22:35,85 M 280 1962 57 M50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
310 113 ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:22:39,58 M 281 1976 87 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
311 282 ΣΩΤΗΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1:22:44,58 M 282 1965 58 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
312 178 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:22:53,29 F 30 1988 6 F20-29 HYDRA RUNNERS
313 540 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:22:55,18 M 283 1970 97 M40-49 ΣΑΦΑΝΣ
314 439 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ 1:22:56,48 M 284 1943 1 M70+ Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
315 630 ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:23:02,79 M 285 1962 59 M50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
316 422 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1:23:07,77 F 31 1974 13 F40-49 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
317 543 ΠΛΑΚΟΥΛΑ ΕΥΗ 1:23:09,63 F 32 1969 14 F40-49 ΣΑΦΑΝΣ
318 506 ΤΖΗΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:23:20,61 M 286 1954 17 M60-69 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
319 597 ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:23:21,49 M 287 1990 20 M20-29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
320 576 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:23:22,42 M 288 1946 18 M60-69 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
321 661 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:23:25,21 M 289 1976 88 M30-39 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
322 600 ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1:23:26,21 M 290 1963 60 M50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
323 415 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1:23:32,20 F 33 1972 15 F40-49 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
324 417 ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:23:35,00 M 291 1973 98 M40-49 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
325 470 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1:23:45,20 M 292 1963 61 M50-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
326 456 ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1:23:45,21 F 34 1972 16 F40-49 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
327 55 ΓΚΟΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1:23:51,87 F 35 1968 17 F40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
328 412 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:23:58,06 M 293 1975 99 M40-49 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
329 703 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:24:08,16 M 294 1972 100 M40-49 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
330 512 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:24:11,37 M 295 1965 62 M50-59 ΣΑΦΑΝΣ
331 74 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΟΣ 1:24:17,36 M 296 1988 21 M20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
332 313 ΦΟΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:24:18,75 M 297 1963 63 M50-59 SPORTSCLUB
333 19 ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΙΡΕΛΑ 1:24:19,18 F 36 1993 7 F20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
334 623 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:24:23,96 M 298 1965 64 M50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
335 245 ΠΛΟΚΑΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:24:27,87 M 299
336 533 ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:24:29,46 M 300 1949 19 M60-69 ΣΑΦΑΝΣ
337 529 ΛΟΪΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:24:30,06 F 37 1965 4 F50-59 ΣΑΦΑΝΣ
338 538 ΠΑΛΟΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:24:30,25 M 301 1965 65 M50-59 ΣΑΦΑΝΣ
339 449 ΦΑΡΑΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:24:35,69 M 302 1949 20 M60-69 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
340 378 ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:24:39,78 M 303 1983 89 M30-39 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
341 163 ΜΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:24:40,51 M 304 1962 66 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
342 175 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:24:45,00 M 305 1981 90 M30-39 HYDRA RUNNERS
343 572 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1:24:50,66 F 38 1965 5 F50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
344 618 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:24:51,00 F 39 1967 18 F40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
345 606 ΠΕΤΙΚΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:24:51,10 F 40 1960 6 F50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
346 493 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:24:51,95 M 306 1976 91 M30-39 ΕΥΚΛΗΣ
347 418 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:25:02,92 M 307 1956 67 M50-59 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
348 658 ΠΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1:25:05,80 F 41 1965 7 F50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
349 546 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:25:10,83 M 308 1944 2 M70+ ΣΑΦΑΝΣ
350 574 ΙΑΚΩΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:25:15,96 M 309 1976 92 M30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
351 192 ΜΠΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:25:17,09 M 310 1976 93 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
352 105 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΧΑΡΕΤΙΝΗ 1:25:19,55 F 42 1970 19 F40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
353 91 ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:25:19,57 M 311 1972 101 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
354 136 ΚΡΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1:25:24,42 M 312 1952 21 M60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
355 117 ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:25:29,96 M 313 1970 102 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
356 273 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:25:41,01 M 314 1983 94 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
357 696 ΜΕΓΓΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:25:41,66 M 315 1974 103 M40-49 ΕΛΕΥΣΙΣ
358 697 ΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:25:41,89 F 43 1981 10 F30-39 ΕΛΕΥΣΙΣ
359 633 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:25:43,22 M 316 1983 95 M30-39 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
360 561 ΒΑΪΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:25:50,48 F 44 1962 8 F50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
361 624 ΦΛΩΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1:26:28,24 F 45 1988 8 F20-29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
362 566 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:26:28,29 M 317 1963 68 M50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
363 23 ΑΛΕΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 1:26:40,17 M 318 1973 104 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
364 397 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:26:50,97 M 319 1955 22 M60-69 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
365 154 ΛΕΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1:26:52,25 F 46 1989 9 F20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
366 643 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 1:26:53,13 M 320 1956 69 M50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
367 485 KAWNIK KAMILA 1:26:58,13 F 47 1986 10 F20-29 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
368 35 ΑΡΜΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:27:09,26 M 321 1965 70 M50-59 VODAFONE RUNNING
369 64 ΔΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:27:16,14 M 322 1975 105 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
370 198 ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1:27:17,00 M 323 1976 96 M30-39 ΠΡΟΣΚΟΠΟΙ ΑΡΓΟΥΣ
371 608 ΠΕΤΡΙΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:27:24,85 M 324 1965 71 M50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
372 425 ΛΑΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1:27:28,55 F 48 1977 11 F30-39 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
373 312 ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:27:36,26 M 325 1988 22 M20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
374 596 ΜΠΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:27:36,47 M 326 1981 97 M30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
375 619 ΤΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:27:36,68 M 327 1980 98 M30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
376 241 ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:27:50,69 M 328 1976 99 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
377 140 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:28:04,76 M 329 1963 72 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
378 704 ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:28:05,48 M 330 1980 100 M30-39 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
379 482 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:28:05,62 M 331 1974 106 M40-49 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
380 498 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1:28:21,96 F 49 1958 9 F50-59 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
381 558 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1:28:31,01 M 332 1953 23 M60-69 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
382 436 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1:28:37,00 F 50 1965 10 F50-59 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
383 195 ΜΠΟΤΣΩΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:28:38,68 M 333 1970 107 M40-49 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
384 126 ΚΟΥΚΟΥΒΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:28:38,70 M 334 1963 73 M50-59 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
385 499 ΠΑΝΑΓΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1:28:55,22 M 335 1962 74 M50-59 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
386 440 ΡΕΙΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1:28:59,85 M 336 1938 3 M70+ Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
387 589 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:29:03,26 M 337 1965 75 M50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
388 612 ΡΟΜΠΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1:29:03,33 F 51 1977 12 F30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
389 488 ΤΣΙΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:29:06,27 F 52 1959 11 F50-59 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
390 509 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1:29:06,33 M 338 1952 24 M60-69 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
391 553 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1:29:21,45 M 339 1968 108 M40-49 ΣΑΦΑΝΣ
392 542 ΠΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:29:21,75 M 340 1964 76 M50-59 ΣΑΦΑΝΣ
393 527 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:29:22,01 M 341 1956 77 M50-59 ΣΑΦΑΝΣ
394 250 ΠΡΟΥΣΙΑΝΟΥ ΕΛΛΗ 1:29:33,50 F 53 1965 12 F50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
395 467 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:29:34,50 M 342 1980 101 M30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
396 231 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1:29:35,74 M 343 1988 23 M20-29 KEXAGIAS RUNNING TEAM
397 671 ΓΙΟΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:29:36,19 M 344 1962 78 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
398 472 ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:29:51,60 M 345 1964 79 M50-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
399 447 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 1:29:56,43 M 346 1945 4 M70+ Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
400 524 ΚΑΝΤΖΑΣ ΗΛΙΑΣ 1:29:58,09 M 347 1953 25 M60-69 ΣΑΦΑΝΣ
401 523 ΚΑΝΤΖΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1:29:58,28 F 54 1957 13 F50-59 ΣΑΦΑΝΣ
402 532 ΜΑΞΟΥΤΟΓΛΟΥ ΝΑΚΗΣ 1:29:58,35 M 348 1955 26 M60-69 ΣΑΦΑΝΣ
403 563 ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 1:29:58,48 F 55 1970 20 F40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
404 684 ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1:30:03,15 M 349 1984 102 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
405 151 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:30:05,21 M 350 1983 103 M30-39 CHAIDARI IS RUNNING
406 372 ΚΑΡΑΓΙΑΝΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ 1:30:08,83 M 351 1998 5 M16-19 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
407 383 ΣΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:30:09,13 M 352 1998 6 M16-19 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
408 517 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:30:13,30 M 353 1967 109 M40-49 ΣΑΦΑΝΣ
409 40 ΒΕΡΓΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:30:13,81 F 56 1978 13 F30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
410 84 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1:30:17,01 M 354 1947 27 M60-69 ΚΑΚΟΒΡΑΤΟΣ
411 133 ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΟΛΓΑ 1:30:17,11 F 57 1964 14 F50-59 ΠΟΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ
412 502 ΠΟΛΥΖΩΗΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 1:30:18,09 M 355 1958 80 M50-59 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
413 628 ΓΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:30:18,87 M 356 1958 81 M50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
414 653 ΤΣΙΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:30:19,11 M 357 1956 82 M50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
415 307 ΤΣΟΥΡΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:30:38,90 M 358 1978 104 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
416 100 ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:30:54,37 M 359 1975 110 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
417 278 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:30:57,46 M 360 1981 105 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
418 202 ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ 1:31:15,21 M 361 1975 111 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
419 184 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 1:31:26,01 M 362 1991 24 M20-29 ΠΡΟΣΚΟΠΟΙ ΑΡΓΟΥΣ
420 182 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:31:26,37 F 58 1974 21 F40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
421 122 ΚΟΡΟΛΗ ΕΛΕΝΗ 1:31:26,42 F 59 1965 15 F50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
422 595 ΜΠΟΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1:31:28,52 F 60 1984 14 F30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
423 672 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1:31:35,12 F 61 1973 22 F40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
424 593 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:31:40,41 M 363 1988 25 M20-29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
425 690 ΛΙΒΙΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 1:31:45,73 F 62 1984 15 F30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
426 156 ΛΙΚΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:32:11,94 F 63 1975 23 F40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
427 575 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:32:13,63 M 364 1962 83 M50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
428 128 ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:32:18,93 M 365 1978 106 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
429 631 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 1:32:22,76 M 366 1952 28 M60-69 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
430 46 ΒΛΑΧΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:32:23,03 M 367 1956 84 M50-59 ΕΥΚΛΗΣ
431 528 ΛΑΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:32:23,09 M 368 1969 112 M40-49 ΣΑΦΑΝΣ
432 146 ΛΑΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:32:25,46 M 369 1973 113 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
433 22 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 1:32:32,31 F 64 1975 24 F40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
434 116 ΚΙΚΙΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:32:51,26 M 370 1982 107 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
435 666 ΧΡΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:32:51,54 M 371 1984 108 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
436 431 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΣΟΣ ΣΟΛΩΜΟΣ 1:32:53,10 M 372 1972 114 M40-49 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
437 141 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1:32:53,78 M 373 1970 115 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
438 460 ΚΑΚΑΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1:32:54,04 M 374 1963 85 M50-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
439 437 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1:32:57,35 M 375 1979 109 M30-39 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
440 297 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:33:01,77 M 376 1953 29 M60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
441 78 ΗΛΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:33:03,03 M 377 1966 116 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
442 701 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1:33:05,90 F 65 1960 16 F50-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
443 210 ΟΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΟΣΜΑΝ 1:33:17,97 M 378 1976 110 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
444 525 ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ 1:33:20,92 M 379 1956 86 M50-59 ΣΑΦΑΝΣ
445 367 ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ 1:33:36,97 M 380 1945 5 M70+ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
446 94 ΚΑΛΥΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:33:47,95 M 381 1977 111 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
447 609 ΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:33:56,65 M 382 1978 112 M30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
448 164 ΜΑΛΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:34:05,09 M 383
449 531 ΜΑΛΛΙΑΞΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1:34:08,47 F 66 1965 17 F50-59 ΣΑΦΑΝΣ
450 284 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:34:10,00 M 384 1986 26 M20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
451 384 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:34:14,22 M 385 1954 30 M60-69 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
452 659 ΤΑΣΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 1:34:17,66 M 386 1965 87 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
453 45 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:34:18,48 M 387 1974 117 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
454 511 TIRARD CECILE 1:34:31,70 F 67 1958 18 F50-59 ΣΑΦΑΝΣ
455 65 ΔΡΙΜΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:34:47,76 M 388 1975 118 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
456 693 ΦΑΜΠΡΙΚΑΝΤΟΒΑ ΑΝΝΑ 1:34:58,95 F 68 1982 16 F30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
457 61 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1:35:03,51 F 69 1975 25 F40-49 KEXAGIAS RUNNING TEAM
458 375 ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:35:08,00 M 389 1968 119 M40-49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
459 651 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:35:12,27 M 390 1972 120 M40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
460 534 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:35:35,02 M 391 1965 88 M50-59 ΣΑΦΑΝΣ
461 515 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:35:44,02 M 392 1957 89 M50-59 ΣΑΦΑΝΣ
462 206 ΞΕΡΑΚΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1:35:52,31 F 70 1990 11 F20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
463 438 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:35:52,43 M 393 1970 121 M40-49 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
464 277 ΣΤΕΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1:36:05,02 F 71 1973 26 F40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
465 149 ΛΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:36:10,14 M 394 1986 27 M20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
466 251 ΠΥΘΑΡΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 1:36:18,98 F 72 1974 27 F40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
467 562 ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1:36:41,78 F 73 1971 28 F40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
468 680 ΣΙΔΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:36:46,76 M 395 1974 122 M40-49 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA TEAM
469 253 ΡΑΠΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:36:51,92 M 396 1974 123 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
470 685 ΚΑΡΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:36:59,69 M 397 1985 113 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
471 173 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1:37:15,12 F 74 1966 29 F40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
472 269 ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:37:24,17 M 398 1971 124 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
473 462 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:37:24,93 M 399 1950 31 M60-69 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
474 258 ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:37:25,66 M 400 1965 90 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
475 500 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:37:29,31 M 401 1964 91 M50-59 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
476 581 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 1:37:32,62 F 75 1981 17 F30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
477 650 ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΦΡΟΣΩ 1:37:39,23 F 76 1983 18 F30-39 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
478 108 ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:37:43,01 M 402 1963 92 M50-59 RUN CLUB ΝΑΥΠΛΙΟ
479 435 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:37:45,03 M 403 1935 6 M70+ Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
480 99 ΚΑΡΑΚΑΣΟΓΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 1:37:45,22 F 77 1961 19 F50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
481 468 ΜΑΡΑΣΙΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:37:50,14 M 404 1963 93 M50-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
482 611 ΡΕΪΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 1:37:55,43 F 78 1979 19 F30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
483 626 ΧΑΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:37:57,12 M 405 1973 125 M40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
484 238 ΠΕΤΡΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:38:00,15 F 79 1982 20 F30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
485 237 ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:38:03,36 M 406
486 370 ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΡΕΝΑ 1:38:16,42 F 80 1963 20 F50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
487 602 ΟΡΦΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:38:29,81 F 81 1986 12 F20-29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
488 549 ΣΤΑΒΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:38:39,13 M 407 1963 94 M50-59 ΣΑΦΑΝΣ
489 484 ΧΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1:38:45,58 M 408 1971 126 M40-49 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
490 694 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1:38:46,67 M 409 1980 114 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
491 652 ΤΟΥΤΟΥΖΑ ΜΑΡΙΝΑ 1:38:48,63 F 82 1955 1 F60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
492 248 ΠΟΛΥΖΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:38:55,69 M 410 1961 95 M50-59 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
493 486 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:38:55,73 M 411 1958 96 M50-59 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
494 428 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:39:14,66 M 412 1967 127 M40-49 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
495 432 ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:39:14,75 M 413 1967 128 M40-49 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
496 610 ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:39:46,00 M 414 1974 129 M40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
497 39 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:39:47,85 M 415 1958 97 M50-59 ΟΜΑΔΑ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΩΝ (ΟΜΕΘΑ)
498 320 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:40:15,00 M 416 1966 130 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
499 413 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1:40:23,36 M 417 1957 98 M50-59 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
500 172 ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:40:42,85 F 83
501 539 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1:40:43,86 F 84 1980 21 F30-39 ΣΑΦΑΝΣ
502 424 ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:41:14,50 M 418 1969 131 M40-49 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
503 230 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:41:24,72 M 419 1972 132 M40-49 KEXAGIAS RUNNING TEAM
504 132 ΚΟΥΣΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1:41:30,81 M 420 1976 115 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
505 648 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1:41:31,20 M 421 1965 99 M50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
506 706 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1:42:23,16 F 85 1957 21 F50-59
507 32 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:42:41,01 M 422 1976 116 M30-39 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
508 176 ΜΑΥΡΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1:42:48,21 M 423 1970 133 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
509 459 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:42:48,35 M 424 1960 100 M50-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
510 455 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:42:48,51 M 425 1952 32 M60-69 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
511 305 ΤΣΙΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:42:51,25 M 426 1978 117 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
512 287 ΤΖΑΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1:43:00,50 F 86 1962 22 F50-59 ADIDAS RUNNING TEAM
513 322 ΧΕΙΒΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:43:25,06 F 87 1978 22 F30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
514 463 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:43:31,03 F 88 1974 30 F40-49 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
515 29 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ 1:44:14,69 F 89 1973 31 F40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
516 331 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:44:25,12 M 427 1971 134 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
517 60 ΔΕΝΑΞΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:44:34,00 M 428 1980 118 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
518 27 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:44:36,54 M 429 1956 101 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
519 379 ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:44:52,77 M 430 1931 7 M70+ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
520 323 ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:45:01,76 M 431 1977 119 M30-39 INTERSPORT RUNNING TEAM
521 641 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1:45:52,57 F 90 1970 32 F40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
522 285 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:46:38,32 M 432 1957 102 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
523 308 ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:46:46,34 M 433 1970 135 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
524 458 ΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:47:50,67 F 91 1956 23 F50-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
525 155 ΛΙΑΓΚΡΗ ΑΝΝΑ 1:48:12,73 F 92 1975 33 F40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
526 692 ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:48:15,15 M 434 1974 136 M40-49 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
527 580 ΚΑΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:48:38,31 M 435 1985 120 M30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
528 104 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 1:48:52,41 F 93 1974 34 F40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
529 306 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:49:28,31 M 436 1977 121 M30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
530 457 ΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:49:44,00 M 437 1947 33 M60-69 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
531 567 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:49:45,82 M 438 1963 103 M50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
532 490 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:49:57,23 M 439 1956 104 M50-59 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
533 522 ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1:50:04,75 F 94 1951 2 F60+ ΣΑΦΑΝΣ
534 204 ΝΟΥΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:50:59,31 M 440 1960 105 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
535 497 ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:51:48,49 M 441 1939 8 M70+ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
536 183 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1:51:48,91 M 442 1944 9 M70+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
537 330 ΧΡΟΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1:51:56,20 M 443 1971 137 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
538 491 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1:53:16,91 M 444 1948 34 M60-69 ΕΥΚΛΗΣ
539 57 ΔΑΛΔΑΚΗ ΒΙΒΙΑΝΝΑ 1:53:43,64 F 95
540 127 ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:53:43,64 M 445
541 565 ΓΥΦΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:54:17,09 M 446 1966 138 M40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
542 607 ΠΕΤΡΙΜΕΑ BLECHA CLAUDIA 1:54:26,09 F 96 1968 35 F40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
543 452 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1:55:31,26 M 447 1978 122 M30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
544 93 ΚΑΛΥΒΑ ΓΩΓΩ 1:55:42,93 F 97 1985 23 F30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
545 579 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:57:43,64 M 448 1976 123 M30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
546 622 ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 1:57:43,74 F 98 1984 24 F30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
547 654 ΤΣΙΠΟΥΛΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:58:13,94 F 99 1950 3 F60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
548 550 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1:59:10,50 M 449 1951 35 M60-69 ΣΑΦΑΝΣ
549 152 ΛΕΚΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2:04:07,00 M 450 1958 106 M50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
550 295 ΤΡΕΣΣΟΥ ΑΝΝΟΥΔΑ 2:04:07,02 F 100 1965 24 F50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
551 147 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2:04:30,00 M 451 1954 36 M60-69 ΕΥΚΛΗΣ
552 329 ΧΡΟΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2:08:00,00 M 452 1974 139 M40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
553 450 ΦΑΡΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2:08:01,00 F 101 1954 4 F60+ Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
554 165 ΜΑΝΙΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ 2:10:40,00 F 102 1998 1 F16-19 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
555 507 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2:11:55,00 M 453 1954 37 M60-69 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
556 366 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2:18:30,00 M 454 1934 10 M70+ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
557 290 ΤΟΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:25:30,00 M 455 1950 38 M60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
558 715 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2:33:30,00 F 103 1965 25 F50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ