Γράψου στο Newsletter για να λαμβάνεις πρώτος τους νέους αγώνες, άρθρα και tips για προπονήσεις και νέα για το τρέξιμο

Συλλέγουμε το Email σου ώστε να σου αποστέλνουμε ενημερωτικά newsletter. Παρακάτω μπορείς να δεις τους όρους χρήσης και την πολιτική συλλογής δεδομένων του Running Magazine
Please wait...

Διασχίσαμε την πεδιάδα του Ευρώτα σε μία μοναδική διαδρομή στον 2ο Ημιμαραθώνιο του Ευρώτα στις 18 Ιανουαρίου 2015

Δες τα ανεπίσημα αποτελέσματα εδώ
Αποτελέσματα ημιμαραθωνίου

Rank Category Gender BIB Name YOB Club 21km finish

Rank Category Gender BIB Name YOB Club 21km finish
1 Α 30-39 Male 311 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ 1975 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 1:20:12.523
2 Α 40-49 Male 270 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 Ο.Μ.Γ. 1:23:34.496
3 Α 40-49 Male 275 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:24:58.986
4 Α 40-49 Male 181 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΟΝΟΓΥΙΟΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:25:54.780
5 Α u29 Male 54 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ 1990 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 1:26:23.116
6 Α 50-59 Male 61 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΛΑΒΑΣ 1961 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:26:26.686
7 Α 30-39 Male 238 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΚΟΥ 1958 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:27:42.33
8 Α o60 Male 314 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ 1954 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 1:28:27.876
9 Α o60 Male 66 ΝΙΚΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1954 Ο.ΣΠΑΡΤΙΑΤΗΣ 1:29:11.803
10 Α 40-49 Male 134 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΤΗΣ 1986 1:30:2.856
11 Α u29 Male 156 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΠΠΑΣ 1987 ΣΔΥΜ 1:30:6.793
12 Α 40-49 Male 293 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:17.953
13 Α 40-49 Male 228 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 1969 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:31:11.26
14 Α u29 Male 37 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΟΓΚΟΣ 1994 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:31:48.243
15 Α u29 Male 11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ 1985 Γ.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1:32:25.823
16 Α 30-39 Male 100 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1983 SNAILS RUNNING TEAM 1:33:4.123
17 Γ u39 Female 172 ΣΤΕΛΛΑ ΜΑΡΚΑΚΟΥ 1977 ΣΜΚ 1:33:7.370
18 Γ u39 Female 39 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 1981 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:33:7.370
19 Α 30-39 Male 322 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ 1975 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 1:33:12.593
20 Α 50-59 Male 21 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:34.70
21 Α 40-49 Male 194 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΖΙΚΑΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:43.183
22 Α 50-59 Male 40 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΒΙΓΚΟΣ 1963 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:33:57.220
23 Α 40-49 Male 170 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΩΛΑΣ 1974 1:34:2.630
24 Α 40-49 Male 52 ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:34:16.90
25 Α 30-39 Male 149 ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ 1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:34:22.513
26 Α 30-39 Male 84 ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΘΥΜΙΟΣ 1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:34:22.576
27 Α 50-59 Male 91 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ 1964 ΒΑΤΙΚΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:34:24.93
28 Α 30-39 Male 33 ΣΠΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ 1980 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 1:34:52.560
29 Α 30-39 Male 290 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΣΚΑΣ 1975 ΑΝΕΞ(ΑΡΤΗΤΟ)Σ 1:34:52.730
30 Α 40-49 Male 182 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:35:9.486
31 Α 40-49 Male 89 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ 1971 ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 1:35:27.933
32 Α 50-59 Male 298 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ 1964 1:35:49.626
33 Α 50-59 Male 262 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΟΥΠΑΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:36:13.346
34 Α 40-49 Male 191 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ 1969 ALLTERRAINRUNNERS 1:36:19.523
35 Α o60 Male 124 ΜΑΚΗΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ 1954 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:43.80
36 Α 50-59 Male 266 ΔΗΜΗΤΡΗΣ(ΤΖΙΜΗΣ) ΣΠΥΡΑΚΗΣ 1955 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:36:48.176
37 Α 30-39 Male 338 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1916 1:36:55.70
38 Α 40-49 Male 31 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:37:1.400
39 Α 30-39 Male 301 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΤΣΟΣ 1977 RUN CLUB PIRGOS 1:37:59.726
40 Α 30-39 Male 80 ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:38:4.216
41 Α 40-49 Male 74 ΘΑΝΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 1965 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:38:8.90
42 Α 50-59 Male 332 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ 1916 1:38:22.570
43 Α 50-59 Male 53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ 1959 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:38:37.730
44 Α 30-39 Male 69 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ 1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:38:37.900
45 Α o60 Male 114 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 1945 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:38:59.816
46 Α 50-59 Male 281 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΤΣΗΣ 1963 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:39:0.740
47 Α 30-39 Male 221 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:39:2.413
48 Α 50-59 Male 138 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ 1963 1:39:11.743
49 Γ u39 Female 299 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ 1978 ΣΑΦΑΝΣ 1:39:28.330
50 Α 40-49 Male 209 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 1:39:29.760
51 Α 40-49 Male 244 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ 1966 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:39:30.80
52 Α 30-39 Male 113 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:42.723
53 Α 30-39 Male 8 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ 1981 1:39:52.950
54 Α 30-39 Male 295 ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1978 1:39:52.950
55 Α 40-49 Male 321 ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1972 1:40:19.463
56 Α 30-39 Male 283 ΝΙΚΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 1981 RUN CLUB PIRGOS 1:40:35.843
57 Α 30-39 Male 102 ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ 1983 1:40:55.540
58 Α 40-49 Male 99 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1967 AKOL 1:41:32.730
59 Α 40-49 Male 203 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 1974 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:42.296
60 Α 30-39 Male 22 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1976 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:42:14.733
61 Α 50-59 Male 115 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΛΙΔΗΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:42:24.50
62 Α 30-39 Male 207 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑΣ 1977 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:42:39.563
63 Α 30-39 Male 27 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΒΒΑΣ 1978 MARATHON TEAM 1:42:48.640
64 Α 50-59 Male 107 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΙΕΝΤΙΔΗΣ 1962 ADIDAS RUNNING TEAM 1:43:9.543
65 Γ o40 Female 2 WENDY COPAGE 1962 1:43:40.680
66 Α 40-49 Male 303 ΔΑΝΙΗΛ ΤΣΟΒΑΣ 1973 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:43:55.213
67 Α o60 Male 286 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ 1950 ANEY 1:44:19.690
68 Α 30-39 Male 308 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1980 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:44:30.486
69 Α 40-49 Male 135 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1973 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:44:58.130
70 Α 30-39 Male 147 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:59.910
71 Α o60 Male 116 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΜΕΚΗΣ 1948 ΣΔΥΜ 1:45:11.933
72 Α 40-49 Male 25 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ 1969 1:45:14.196
73 Α 30-39 Male 241 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ 1979 1:45:43.870
74 Α 40-49 Male 274 ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:44.400
75 Α u29 Male 136 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ 1987 ΑΕΚ 1:45:53.430
76 Α 30-39 Male 90 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ 1978 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:45:55.23
77 Α 40-49 Male 278 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΑΙΟΣ 1966 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 1:46:19.603
78 Α 40-49 Male 239 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:46:31.710
79 Α 30-39 Male 24 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΔΥ ΣΑΝΙ-ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 1:46:39.153
80 Α 30-39 Male 17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΣΔΥ ΣΑΝΙ-ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 1:46:39.496
81 Α 40-49 Male 222 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1969 1:46:41.493
82 Α 30-39 Male 177 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:46:52.533
83 Α 30-39 Male 309 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:0.426
84 Α 30-39 Male 254 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1982 INTERSPORT RUNNING TEAM 1:47:6.00
85 Α 40-49 Male 231 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1954 SNAILS RUNNING TEAM 1:47:15.776
86 Α 30-39 Male 237 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:47:28.773
87 Α 30-39 Male 208 ΠΕΤΡΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 1977 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:47:29.193
88 Α 40-49 Male 259 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ 1974 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 1:47:36.306
89 Γ u39 Female 83 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 1:47:53.920
90 Α 30-39 Male 200 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΡΗΣ 1976 PIRGOS RUN CLUB 1:48:30.416
91 Α 40-49 Male 269 ΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΔΥΜ 1:48:34.316
92 Α 50-59 Male 95 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΜΠΑΣ 1964 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:48:34.316
93 Α 40-49 Male 76 ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ 1965 Σ.Δ.Υ.Μ 1:48:34.986
94 Γ u39 Female 26 ΓΙΩΤΑ ΑΣΗΜΑΚΟΥ 1990 Σ.Δ.Υ.Μ 1:48:55.443
95 Α 30-39 Male 337 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ 1916 1:48:55.723
96 Α u29 Male 5 EMILIANO KANO 1987 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΗΝΙΑΣ 1:48:57.50
97 Α 40-49 Male 284 ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΗΒΑΣ 1967 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:28.823
98 Α 40-49 Male 171 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΣΙΩΤΗΣ 1968 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:31.583
99 Α 30-39 Male 336 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΥΛΗΣ 1916 1:49:38.823
100 Α 50-59 Male 250 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΥΡΛΑΤΗΣ 1959 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:49.620
101 Γ o40 Female 121 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΙΟΥΡΕΛΗ 1971 1:50:21.23
102 Α 30-39 Male 158 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ 1978 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:50:31.206
103 Γ o40 Female 97 ΕΛΕΝΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ 1974 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:50:34.293
104 Α 30-39 Male 195 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΖΑΣ 1979 RUN CLUB PIRGOS 1:50:43.593
105 Α 40-49 Male 233 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ 1974 ΣΔΥΜ 1:51:9.943
106 Γ o40 Female 146 ΧΡΥΣΑ ΚΥΠΡΙΟΥ 1968 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:51:23.20
107 Α 40-49 Male 150 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1916 ΑΡΙΑΔΝΗ 1:51:52.590
108 Α 40-49 Male 174 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΟΥΤΣΗΣ 1966 1:51:59.316
109 Α 30-39 Male 227 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:52:11.390
110 Α 40-49 Male 180 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΣ 1972 Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:52:38.343
111 Α 50-59 Male 72 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΗΣ 1963 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:52:48.173
112 Α 40-49 Male 98 ΒΛΑΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:52:48.203
113 Α 40-49 Male 229 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1966 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:52:48.296
114 Α 30-39 Male 335 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ 1916 1:52:48.470
115 Α 40-49 Male 247 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ 1972 1:52:53.116
116 Α 30-39 Male 122 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ DIMITRIOS ΚΛΕΙΣΣΑΣ KLEISSAS 1983 1:53:1.916
117 Α 50-59 Male 4 SCHOENFELDER FALK 1957 1:53:5.520
118 Α u29 Male 126 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ 1993 ΣΔΥΜ 1:53:8.810
119 Α 30-39 Male 87 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΚΑΣ-ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ 1981 ΣΑΦΑΝΣ 1:53:10.450
120 Α 30-39 Male 109 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:12.946
121 Α 40-49 Male 243 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 1:53:19.733
122 Α 50-59 Male 140 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ 1964 ΣΔΥΠ 1:53:19.950
123 Α u29 Male 139 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:24.476
124 Α u29 Male 334 ΠΕΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΕΑΣ 1916 1:53:44.413
125 Α u29 Male 127 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ 1991 ΣΔΥΜ 1:54:8.853
126 Α 30-39 Male 240 ΗΛΙΑΣ ΠΛΑΪΝΟΣ 1980 1:54:14.486
127 Α 40-49 Male 201 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΟΥΣΚΟΣ 1968 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:54:24.80
128 Α o60 Male 328 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1916 1:55:8.350
129 Α 30-39 Male 133 ΦΩΤΗΣ ΚΟΝΤΑΡΓΥΡΗΣ 1984 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:55:21.533
130 Γ o40 Female 168 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ 1972 MANIACS-ΣΔΥΜ 1:55:34.110
131 Α 30-39 Male 167 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΣ 1976 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:55:42.780
132 Α 30-39 Male 216 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 1976 HOLMES PLACE RUNNING TEAM 1:55:52.316
133 Α 30-39 Male 225 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ 1975 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:55:59.330
134 Α 40-49 Male 261 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΛΗΡΗΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:55:59.563
135 Α 30-39 Male 217 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1981 1:56:2.60
136 Α o60 Male 93 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ 1946 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:56:23.516
137 Α o60 Male 248 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ 1943 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:26.310
138 Α 40-49 Male 184 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΓΙΩΚΟΣ 1970 ΒΡΥΣΕΑΔΑ 1:56:27.200
139 Α 30-39 Male 59 ΒΥΡΩΝ ΓΙΟΝΤΖΗΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:56:36.340
140 Γ u39 Female 224 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ 1978 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:51.706
141 Α 50-59 Male 88 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΟΥΡΗΣ 1963 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:57:12.43
142 Α 50-59 Male 51 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:57:31.810
143 Α 50-59 Male 164 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΝΗΣ 1964 – 1:57:38.176
144 Α 50-59 Male 263 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΡΩΖΗΣ 1960 1:57:41.560
145 Α 40-49 Male 110 ΒΑΙΟΣ ΚΑΣΑΤΟΥΡΑΣ 1973 APOLLON DYTIKIS ATTIKIS 1:57:50.203
146 Α 30-39 Male 230 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1975 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:57:52.140
147 Γ o40 Female 60 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58:0.250
148 Γ u39 Female 155 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ 1977 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58:11.166
149 Α 40-49 Male 280 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58:14.940
150 Α 50-59 Male 67 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58:16.720
151 Α 50-59 Male 130 ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΛΟΖΑΚΗΣ 1964 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58:44.740
152 Α u29 Male 185 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΙΖΟΣ 1997 – 1:59:11.243
153 Α 40-49 Male 282 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ 1967 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 1:59:22.410
154 Α 50-59 Male 111 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ 1956 ΣΑΦΑΝΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 1:59:35.530
155 Α 50-59 Male 273 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ 1963 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ 2:0:19.973
156 Α 40-49 Male 232 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΑΚΟΣ 1971 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:1:24.96
157 Γ u39 Female 62 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΚΟΖΝΤΑΡΗ 1983 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:1:34.980
158 Γ o40 Female 340 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΙΖΟΥ 1916 2:1:53.966
159 Α 50-59 Male 63 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1962 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 2:2:15.340
160 Α 40-49 Male 153 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΛΑΜΠΡΗΣ 1974 ΓΕΝ/Β1 2:2:23.593
161 Α 40-49 Male 210 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΛΟΓΕΛΗΣ 1965 ΣΑΦΑΝΣ 2:2:38.726
162 Γ o40 Female 160 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΪΖΟΥ 1965 ΣΑΦΑΝΣ 2:2:38.753
163 Α o60 Male 215 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1946 ΣΕΒΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 2:2:47.196
164 Γ u39 Female 307 ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ 1984 LAKONIAN WARRIOR 2:3:0.820
165 Α 30-39 Male 71 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΣ 1984 ΣΔΥΜ 2:3:13.516
166 Α 50-59 Male 326 ΚΩΣΤΑΣ ΨΑΡΡΟΣ 1957 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:3:34.810
167 Α 40-49 Male 9 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΒΡΑΜΕΑΣ 1970 2407 MOUNTAIN ACTIVITIES 2:3:46.463
168 Α 40-49 Male 145 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΜΠΑΣ 1965 Σ.Δ.Υ.Μ/ΚΟΡΟΜΗΛΙΩΤΩΝ 2:3:51.543
169 Α 40-49 Male 306 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΣΔΥΜ 2:3:51.793
170 Α 50-59 Male 179 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:3:51.870
171 Α 30-39 Male 1 BABI BAKA 1975 AIR BAKA 2:3:58.580
172 Α o60 Male 268 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1946 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:4:21.00
173 Α 40-49 Male 189 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΚΟΣ 1968 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:4:20.653
174 Α 50-59 Male 333 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1959 2:5:4.933
175 Α 40-49 Male 236 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΙΜΕΑΣ 1965 ΣΔΥΜ 2:5:13.246
176 Α 50-59 Male 285 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ 1957 ΗΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 2:5:14.576
177 Α 40-49 Male 294 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:5:47.130
178 Γ o40 Female 204 ΜΑΡΙΑ ΞΥΔΙΑ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:5:52.130
179 Α 40-49 Male 79 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:5:55.726
180 Α o60 Male 287 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1945 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:5:56.306
181 Α 30-39 Male 16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΑΜΑΝΟΣ 1978 2:5:59.200
182 Α 50-59 Male 312 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 1957 AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:6:38.223
183 Α 50-59 Male 267 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ 1964 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:6:46.186
184 Γ o40 Female 55 ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΝΝΕ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:7:27.196
185 Α 50-59 Male 43 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 1963 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:8:11.563
186 Γ o40 Female 196 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΠΟΥΚΑ 1965 ΣΔΥΑ 2:8:12.50
187 Α 50-59 Male 329 ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΚΑΛΗΣ 1916 2:8:37.913
188 Α 50-59 Male 330 ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΥΧΑΡΗΣ 1916 2:8:38.246
189 Α 50-59 Male 316 ΝΙΚΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 1964 ΔΕΗ 2:9:11.3
190 Γ u39 Female 253 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΜΠΑΚΗ 1977 ΣΔΥΜ 2:9:19.863
191 Α 30-39 Male 339 ΚΩΣΤΑΣ ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΑΚΟΣ 1916 2:9:19.973
192 Γ o40 Female 30 ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ 1970 ΣΔΥΜ 2:9:20.113
193 Α o60 Male 271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1954 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:9:54.923
194 Α 50-59 Male 143 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΟΥΡΕΝΤΖΗΣ 1957 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 2:10:32.310
195 Α 40-49 Male 319 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1965 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:10:45.390
196 Α 30-39 Male 199 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΝΑΣ 1981 ΣΔΥΜ 2:11:1.396
197 Α 30-39 Male 291 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 1980 ΣΔΥΜ 2:11:1.473
198 Α 40-49 Male 57 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΑΣ 1974 ΜANIACS- SDYM 2:12:10.590
199 Γ u39 Female 28 ΣΤΕΛΛΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 1982 RUNNING MOTHERS 2:12:14.513
200 Α 40-49 Male 65 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΙΜΠΙΡΗΣ 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:12:55.23
201 Γ o40 Female 29 ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ 1971 ΣΔΥΜ 2:13:5.713
202 Α 50-59 Male 257 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΧΑΣ 1960 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:13:36.173
203 Α 40-49 Male 86 ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1971 2:13:45.396
204 Α 50-59 Male 92 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1962 ΣΔΥΜ 2:14:37.120
205 Α 40-49 Male 162 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:15:38.970
206 Γ u39 Female 152 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ 1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:15:43.806
207 Α 40-49 Male 56 ΡΕΝΟΣ ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:15:44.400
208 Α u29 Male 148 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1986 2:15:56.803
209 Α 30-39 Male 14 ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ 1979 ΑΣΑΕΔ 2:16:52.206
210 Α 30-39 Male 128 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ 1976 RUN CLUB PIRGOS 2:18:27.850
211 Α 30-39 Male 315 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1986 SNAILS RUNNING TEAM 2:19:7.440
212 Α 40-49 Male 323 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1965 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:19:37.486
213 Α 40-49 Male 219 ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 . 2:20:42.973
214 Γ u39 Female 202 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΞΕΡΑΚΙΑ 1990 2:20:53.846
215 Α 40-49 Male 246 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 1970 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:20:54.153
216 Α 50-59 Male 81 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 1960 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 2:21:31.367
217 Α o60 Male 45 ΦΑΝΗΣ ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ 1945 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:21:52.860
218 Α u29 Female 331 ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1916 2:31:55.146
219 Α o60 Male 245 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 1931 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:33:33.653
220 Α u29 Male 112 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΤΣΑΣ 1985 ΣΔΥΜ 2:33:56.903
221 Α o60 Male 49 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΥΡΛΑΣ 1952 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:34:26.556
222 Γ o40 Female 176 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ 1966 2:35:41.543
223 Γ o40 Female 157 ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ 1966 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:38:18.766
224 Α 40-49 Male 108 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ 1971 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:44:11.646
225 Γ o40 Female 105 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:44:11.786
226 Α 30-39 Male 64 ΠΑΥΛΟΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1976 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:48:29.540

Αποτελέσματα 8 χιλιομέτρων

Rank Category Gender BIB Name YOB Club 8km finish
1 .. Male 554 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 1995 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:27:20.430
2 .. Male 525 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΓΟΣ 1969 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:33:10.257
3 .. Male 563 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ 1983 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:34:21.114
4 .. Male 517 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1953 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:34:41.560
5 .. Male 547 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ 1991 0:35:2.874
6 .. Male 579 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1975 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0:36:30.324
7 Γ u39 Female 591 ΛΙΑΝΑ ΧΑΣΙΩΤΗ 2014 0:37:7.844
8 .. Male 526 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 1983 MISTRAS ULTRA RUNNER 0:37:10.384
9 .. Male 542 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ 1974 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:37:50.737
10 .. Male 533 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΑΚΑΡΗΣ 1964 0:38:2.704
11 .. Male 540 ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΙΑΡΧΟΣ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:3.594
12 .. Female 539 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΞΑΣΤΕΡΟΥΛΗ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:38:4.640
13 .. Male 549 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ 1972 ΑΘΙΚΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 0:38:47.350
14 .. Male 548 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ 2000 ΑΘΙΚΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 0:38:47.554
15 .. Female 522 ΝΑΤΑΣΣΑ ΚΟΥΜΠΟΥΛΑ 1976 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:39:5.87
16 Α 40-49 Male 586 ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 2014 0:39:38.234
17 .. Female 575 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΛΩΡΟΥ 1988 ΣΔΥΜ 0:39:43.337
18 .. Male 538 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ 1990 MANIACS-ΣΔΥΜ 0:39:44.570
19 .. Male 552 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ 1983 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:39:49.670
20 .. Male 510 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΥΛΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:40:5.854
21 .. Male 515 ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 1976 Σ.Δ.Υ.Μ 0:40:24.827
22 Α 30-39 Male 597 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 2014 0:42:7.730
23 .. Male 537 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ 1981 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:42:11.787
24 Α 50-59 Male 589 ΘΕΜΟΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 2014 0:42:35.14
25 Α 50-59 Male 592 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΒΙΑΣ 2014 0:43:49.654
26 Γ o40 Female 581 ΠΕΤΡΑ ΕΙΛΕΡΤ 2014 0:43:51.840
27 .. Male 501 OSMAN OSMANOGLOU 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:58.50
28 .. Male 536 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΛΛΙΑΣ 1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:44:9.467
29 .. Female 576 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ 1969 YIOULIS RUNNING TEAM 0:44:11.667
30 .. Female 500 DRAGANA CEJOVIC 1967 – 0:44:27.830
31 .. Male 511 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΣΗΣ 1933 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:45:12.270
32 .. Female 546 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 1988 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:45:12.550
33 .. Male 561 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΣΔΥΜ 0:45:16.654
34 .. Male 524 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1977 ΣΔΥΜ 0:46:20.830
35 .. Female 521 ΜΑΡΙΑ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ 1982 Σ.Δ.Υ.Μ. (MANIACS) 0:46:20.844
36 Γ o40 Female 596 ΡΕΝΑ ΙΟΡΔΑΝΟΥ 2014 0:46:35.777
37 Γ u39 Female 593 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 2014 0:46:37.727
38 .. Male 506 ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΦΙΚΙΩΡΗΣ 1991 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 0:47:2.654
39 .. Female 559 ΟΛΓΑ ΡΕΙΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 1979 ΣΔΥΜ 0:47:10.637
40 .. Female 543 ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ 1980 ΣΑΦΑΝΣ 0:47:10.714
41 .. Male 574 DRAGAN CEJOVIC 1989 ΜΟΛΑΙΚΟΣ 0:47:31.874
42 .. Male 528 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1970 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:47:35.514
43 Α 50-59 Male 590 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ 2014 0:47:35.857
44 .. Female 573 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 2006 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 0:48:52.557
45 .. Male 519 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:22.834
46 .. Male 560 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΜΙΟΣ 1961 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:49:35.984
47 .. Male 523 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΥΤΙΒΟΣ 1972 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:49:59.320
48 .. Female 569 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ 1983 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:50:23.957
49 .. Female 541 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΡΦΑΝΟΥ 1985 ΣΔΥΜ 0:50:48.00
50 .. Female 531 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΥΚΟΥΡΑ 1975 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:51:3.304
51 Α 50-59 Male 584 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΟΥΡΛΑΣ 2014 0:51:5.477
52 Α 50-59 Male 585 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΦΛΗΣ 2014 0:51:49.530
53 .. Female 504 ΑΓΑΠΗ ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ 1991 0:53:19.107
54 Α 50-59 Male 582 ΣΤΑΡΥΡΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ 2014 0:54:33.370
55 .. Female 572 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 2004 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 0:55:11.237
56 .. Female 502 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΓΛΑΜΙΣΗ 1972 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:15.990
57 .. Female 503 ΣΟΦΙΑ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 1956 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:56:19.550
58 .. Male 571 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:56:38.874
59 .. Female 535 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΜΠΕΣΣΗ 1968 ΣΔΥΜ 0:57:29.770
60 .. Female 532 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:58:31.74
61 .. Male 566 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ 1951 SAFANS 0:58:37.327
62 .. Female 514 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΘΩΜΑ 1951 ΣΑΦΑΝΣ 0:58:37.547
63 Α o60 Male 598 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 2014 0:58:52.504
64 .. Male 530 ΓΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗΣ 1981 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 0:59:52.330
65 .. Female 529 ΠΑΝ/ΤΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗ 1966 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:59:55.287
66 Γ o40 Female 595 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ 2014 1:3:39.390
67 .. Male 505 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗΣ 1954 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:3:43.80
68 Γ u39 Female 588 ΡΑΝΙΑ ΣΚΛΙΑ 2014 1:3:56.274
69 Γ u39 Female 587 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΛΕΝΑΚΗ 2014 1:6:10.664
70 .. Female 565 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 1967 1:8:8.857
71 .. Male 512 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1980 RUN4FUN 1:8:27.37
72 .. Female 553 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΤΙΚΙΔΗ 1960 Σ.Δ.Υ.Μ. 1:8:27.237
73 Γ u39 Female 583 ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΛΑΧΑΚΟΥ 2014 1:8:27.710
74 Γ o40 Female 599 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΟΣΜΑ 2014 1:13:51.597
75 .. Female 507 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΙΑΛΕΛΗ 1982 1:13:52.84
76 .. Female 516 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗ 1980 ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 1:13:52.97

 

Πηγή : Chronolog.gr