11 Προγράμματα προπόνησης 5,10km , Ημιμαραθωνίου και Ορεινού τρεξίματος από το Running Coach



Τρέξε 1ος στο Digital Marketing με την iArk Digital Agency

Ο Δρόμος του Ταχυδρόμου : Στη μνήμη όλων αυτών των ταχυδρόμων που έδρασαν στη δύσβατη αυτή περιοχή τον προηγούμενο αγώνα

Αποτελέσματα 42 χιλιομέτρων

Rank Category Gender BIB Name YOB Club FINISH 42km

1 A2 Male 5 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΡΕΚΑΣ 1979 DEREKAS ENDURANCE COACHING 3:10:47.520
2 A2 Male 10 ΦΩΤΗΣ ΛΙΟΝΤΟΣ 1980 DEREKAS ENDURANCE COACHING 3:15:29.834
3 A3 Male 13 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ 1973 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:44:9.680
4 Α1 Male 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΥΚΙΟΣ 1987 ΛΥΚΕΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4:1:54.114
5 A2 Male 6 ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1978 4:13:28.317
6 A2 Male 15 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΤΣΗΣ 1979 ΣΑΠΠΑΖ 4:13:51.197
7 A3 Male 3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ 1974 ΔΡΟΜΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 4:14:5.444
8 A3 Male 7 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ 1967 ΑΕΚ – ΣΔΟΕ 4:20:39.420
9 A3 Male 4 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ 1972 4:41:18.200
10 A3 Male 2 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΙΑΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1973 4:45:36.274

Αποτελέσματα 21 χιλιομέτρων

Rank Category Gender BIB Name YOB Club FINISH 21
1 A3 Male 147 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΗΜΑΚΟΣ 1965 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΓΑΣ 1:43:35.324
2 A3 Male 127 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ 1970 AGRINIO RUNNING TEAM 1:45:56.10
3 A2 Male 135 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 1983 1:53:20.964
4 A3 Male 118 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΤΣΑΝΤΑΣ 1969 ΣΔΥΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:3:13.417
5 A3 Male 141 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ 1967 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 2:4:18.00
6 Γ Female 134 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 1981 TYROLOGOS TRAINING TEAM-ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 2:4:35.80
7 A3 Male 107 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1974 2:7:48.67
8 A3 Male 132 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΠΑΡΛΗΣ 1971 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:10:34.264
9 Γ Female 144 ΜΕΛΙΝΑ ΦΙΝΟΥ 1985 MARATHON CLUB 2:15:14.434
10 Α1 Male 123 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1988 – 2:17:52.830
11 Α4 Male 103 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ 1964 2:22:5.620
12 A2 Male 145 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1979 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ‘ΟΡΣΙΠΠΟΣ’ 2:23:47.427
13 A3 Male 136 ΜΑΝΟΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ 1970 2:29:19.204
14 Α1 Male 120 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΨΑΛΗΣ 1987 ΛΥΚΕΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2:33:16.527
15 Α1 Male 130 ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΛΑΚΑΣ 1986 2:33:16.527
16 Γ Female 106 ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΩΤΗ 1963 ARTA DANCE STUDIO 2:34:10.517
17 A3 Male 109 ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΕΡΜΑΤΑΣ 1970 2:34:15.204
18 A2 Male 113 ΦΩΤΗΣ ΕΞΑΡΧΟΥ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:35:45.920
19 Γ Female 105 ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΕΠΕΖ ΣΟΣΑ 1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 2:51:7.44
20 A3 Male 129 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 1968 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 2:51:54.560
21 A2 Male 133 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΑΣΙΟΥΚΑΣ 1980 3:13:3.674
22 A2 Male 150 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΝΕΓΑΣ 1980 3:20:44.977
23 A2 Male 122 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΟΒΟΣ 1976 3:21:29.287

Αποτελέσματα 7 χιλομέτρων

Rank Category Gender BIB Name YOB Club FINISH 7km
1 A Male 216 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΑΚΟΣ 1997 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΓΑΣ 0:28:34.354
2 A Male 200 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ 1969 ΠΟΑ ΑΡΤΑΣ 0:29:57.234
3 A Male 215 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΒΑΡΔΑΣ 1976 0:30:34.974
4 A Male 205 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ 1990 ΠΟΑ ΑΡΤΑΣ 0:31:11.987
5 A Male 203 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΔΕΣΣΑΙΟΣ 1977 ΣΔΙ 0:31:39.604
6 A Male 213 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ 1978 GOUSIAS CARS 0:34:41.977
7 A Male 201 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΥΣΙΑΣ 1977 F.G.D.F TEAM 0:37:59.317
8 Γ Female 202 ΜΑΡΙΑ ΓΡΑΨΑ 1976 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:39:3.124
9 Γ Female 219 ΣΥΛΒΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 2014 0:44:21.260
10 Γ Female 214 HΛΙΟΥΛΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΑΤΖΗ 1969 0:46:28.600
11 Γ Female 220 ΣΤΑΥΡΙΕΛΑ ΠΑΠΠΑ 2014 0:48:54.57
12 A Male 221 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ 2014 0:48:54.247
13 A Male 218 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ 2014 0:50:9.517
14 A Male 217 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΜΠΕΛΗΣ 2014 1:0:37.344